Hieronder de oefenwedstrijden van profclubs, welke in Nederland zullen worden gespeeld komende zomer. Check van te voren altijd datum, tijdstip en locatie indien je wedstrijd wilt bezoeken, want uiteraard kunnen er fouten in onderstaande lijst staan of vindt er een wijziging plaats.
Als er ook animo is voor oefenwedstrijden van hogere amateurs wil ik die in de lijst ook wel updaten.
- Oefenwedstrijden graag doorgeven in dit topic, een link naar de bron wordt gewaardeerd.
- Mocht je een fout in de lijst zien, geef deze door en dan zal die zo snel mogelijk worden aangepast.
Week 20
15/05 19:00 RKVB - VVV-Venlo (Sportpark Het Kerkveld, Baexem)
16/05 19:15 VV Hilligersberg - Excelsior (Sportcomplex Duivesteyn, Rotterdam)
18/05 19:00 SV Panningen - VVV-Venlo (Sportpark Panningen Noord, Panningen)
Week 21
25/05 19:00 FC RIA - Fortuna Sittard (Sportpark Krekelzank, Nieuwstadt)
Week 25
23/06 15:00 VVSB - Ajax (Sportpark de Boekhorst, Noordwijkerhout)
Week 26
27/06 19:00 Regio Selectie - SC Heerenveen (Sportpark De Wilgen, Balk)
29/06 19:00 VV Berkum - PEC Zwolle (Sportpark de Vegtlust, Zwolle)
29/06 19:00 VV Dirkshorn - AZ (Sportpark Dirkshorn, Dirkshorn)
30/06 14:30 SDC Putten - Feyenoord (Sportpark Putter Eng, Putten)
30/06 14:30 Lugdunum - ADO Den Haag (Sportpark Kikkerpolder II, Leiden)
30/06 14:30 RWE Eemsmond - FC Groningen (Sportpark Uithuizen, Uithuizen)
30/06 14:30 DHSC - FC Utrecht (Sportpark Thorbeckelaan, Utrecht)
30/06 16:00 SV Blerick - VVV Venlo (Sportpark Saorbrook, Blerick)
30/06 16:00 Regio Amersfoort - AZ (Sportpark Kleinhoven, Hoevelaken)
30/06 16:00 Heinenoord - Sparta Rotterdam (Sportpark Heinenoord, Rotterdam)
30/06 16:00 Drachster Boys - SC Heerenveen (Drachtster Bos, Drachten)
30/06 19:00 VV RCS - FC Dordrecht (Sportpark De Alblas, Oost-Souburg)
Week 27
03/07 19:00 SC Genemuiden - PEC Zwolle (De Wetering, Genemuiden)
03/07 19:00 GFC Goor - FC Twente (Sportpark Heeckeren, Goor)
03/07 19:00 SC Stiens - SC Heerenveen (Sportcomplex It Gryn, Stiens)
03/07 19:30 Sparta 18 - VVV Venlo (Sportpark 't Spansel, Sevenum)
04/07 19:00 Nieuw-Buinen - FC Groningen (Sportpark Buunerdrome, Nieuw-Buinen)
04/07 19:30 H.V.V. Laakkwartier - ADO Den Haag (Sportpark Laakkwartier, Den Haag)
04/07 19:30 Zeeuwse Selectie - KV Oostende (Sportpark Bermpje, Philippine)
06/07 18:30 Bruse Boys - KV Oostende (Sportpark Volharding, Bruinisse)
06/07 19:00 SVV'04 - FC Emmen (Sportpark De Kampen, Schoonebeek)
06-07 19:00 VV D.T.D. – SC Cambuur (Sportpark DTD, Cornjum)
06/07 19:00 SC Buitenboys – Almere City FC (Sportpark Polderkwartier, Almere)
06/07 19:30 SC NEC - NEC (De Eendracht, Nijmegen)
07/07 14:30 Westlands Elftal - Excelsior (Sportpark De Hoge Bomen, Naaldwijk)
07/07 14:30 Almelose Selectie - Heracles (avc Heracles, Almelo)
07/07 14:30 Telstar - vv IJmuiden (Sportpark Schoonenberg, Velsen)
07/07 14:30 't Fean '58 - FC Groningen (Sportpark 't Ketting, Surhuisterveen)
07/07 15:00 Ajax - Nordsjaelland (Putter Eng, Putten)
07/07 16:00 Veritas - VVV Venlo (Sportpark De Breierein, Neeritter)
07/07 16:00 VC Fleringen - FC Twente (Sportpark 't Reuvekamp, Fleringen)
07/07 17:00 FC Dalfsen - PEC Zwolle (Sportpark de Gerner, Dalfsen)
07/07 17:00 Scheveningen - ADO Den Haag (Sportpark Houtrust, Den Haag)
07/07 17:00 Zeeuws Elftal - Feyenoord (De Veerse Poort, Middelburg)
07/07 17:00 Madese Boys - NAC (Sportpark de Schietberg, Made)
07/07 17:00 Diessense Selectie - Willem II (Sportpark De Alsie, Diessen)
07/07 18:00 KVC Oranje - Roda JC (Sportpark Bleijerheide, Kerkrade)
07/07 18:00 VV De Zouaven - FC Volendam (Sportpark De Kloet, Grootebroek)
07/07 18:30 V.O.C. - Sparta Rotterdam (Sportpark VOC, Rotterdam)
07/07 19:00 SV Terwolde - Go Ahead Eagles (Sportpark Woldermarck, Terwolde)
07/07 19:00 Schouws Elftal - FC Dordrecht (Sportpark Van Zuijen, Burgh-Haamstede)
07/07 19:00 VV Emmen - FC Emmen (Sportpark Meerdijk, Emmen)
07/07 19:00 AFC – Almere City FC (Sportpark Goed Genoeg, Amsterdam)
07/07 19:00 Ajax – Steaua Boekarest (Sportpark het Achterveen, Hattem)
08/07 15:00 SV Meppen - Heracles (Herzlake, Duitsland)
08-07 16:30 RKC Waalwijk - Regioteam Waalwijk (Mandemakers Stadion, Waalwijk)
08/07 17:00 KRC Genk - Valenciennes (Horst)
Week 28
09/07 19:30 VV Goes - ADO Den Haag (Sportpark Het Schenge, Goes)
10-07 17:00 Zulte Waregem - RKC Waalwijk (Sportpark K.F.C. Sparta Petegem, Petegem a/d Leie)
10/07 19:00 Voorwaarts Twello - Go Ahead Eagles (Sportpark De Laene, Twello)
10/07 19:00 PEC Zwolle - SV Meppen (Sportpark de Elshof, Wijthmen)
10/07 19:00 NEC - Al Gharafa FC (Sportpark De Kamp, Weurt)
10/07 19:00 ASWH - Excelsior (Sportpark Schildman, Hendrik-Ido-Ambacht)
10/07 19:30 SVEB - VVV Venlo (Sportpark 't Venneke, Broekhuizen)
10/07 19:30 Zeeuws Elftal - ADO Den Haag (De Waaje, Sint-Annaland)
10/07 19:30 Telstar - FC Lisse (Sportpark Schoonenberg, Velsen)
10/07 19:30 VV Victoria '03 - NAC (Sportpark Albano, Oudenbosch)
11/07 18:00 BSC Young Boys - Feyenoord (Zwitserland)
11/07 19:00 VV Dongen - Willem II (Sportpark De Biezen, Dongen)
11/07 19:00 Maccabi Haifa - KV Oostende (Sportpark Velterspark, Oostburg)
11/07 19:30 VPV Purmerstein - FC Volendam (Purmersteijn Sportpark, Purmerend)
12/07 19:00 Rolder Boys - FC Emmen (Sportpark Boerbos, Rolde)
13/07 18:00 Almere City FC – Ajax zaterdag amateurs (Niet in stadion, maar op omliggend veld)
13/07 18:30 FC Groningen - SV Meppen (Sportpark Schapendrift, Norg)
13/07 19:00 VV Alverna - NEC (Sportpark Bospad, Wijchen)
13/07 19:30 De Jonge Spartaan - ADO Den Haag (Sportpark Spartacus, Middelharnis)
13/07 19:30 Ajax - Anderlecht (Olympisch Stadion, Amsterdam)
13/07 20:00 FC Basel - Feyenoord (Zwitserland)
14/07 13:00 Jong PSV - Darlington FC (De Herdgang, Eindhoven)
14/07 14:00 TOP Oss - FC Dordrecht (Frans Heesen Stadion, Oss)
14/07 14:30 Willem II - KAA Gent (Sportpark De Klokkenberg, Loon op Zand)
14/07 14:00 PEC Zwolle - Preussen Münster (Sportpark de Gerner, Dalfsen)/s] - VERBODEN
14/07 14:00 PEC Zwolle - Excelsior (Sportpark Gerner, Dalfsen)
14/07 14:30 Heracles - FC Emmen (Sportpark 't Brook, Bornerbroek)
14/07 14:30 Minitoernooi met VSV en Stormvogels (Sportpark Schoonenberg, Velsen)
14/07 15:00 Nooit Gedacht Geffen - FC Den Bosch (Sportpark De Biescamp, Geffen)
14/07 16:00 RKVV Bergeijk - FC Eindhoven (Sportpark De Bergerheide, Bergeijk)
14/07 16:00 NAC - Sparta (Sportpark de Gagelrijzen, St. Willebrord)
14/07 16:00 AZ - Lokeren (Sportpark Het Schenge, Goes)
14/07 18:00 VV Grasshoppers - FC Volendam (Sportpark De Weyver, Hoogwoud)
14/07 19:00 Helders Elftal - Jong AZ (Sportcomplex De Streepjesberg, Den Helder)
14/07 19:00 Sallands Streekteam - Go Ahead Eagles (Sportpark Heeten, Heeten)
15/07 16:00 Heracles - Jong Ajax (Polman Stadion, Almelo)
15/07 nnb FC Emmen - Drents Verbond (nnb)
Week 29
17/07 19:00 PEC Zwolle - RKC Waalwijk (Sportpark 't Hoenbroeck, Hasselt)
17/07 19:00 KFC Uerdingen - FC Eindhoven (SC Salingia 08 Barmen e.V.; Julich-Barmen (Duitsland))
17/07 19:30 ADO Den Haag - FC Dordrecht (Sportpark Laakkwartier, Den Haag)
18/07 15:00 FC Emmen - Jong AZ (De Oude Meerdijk, Emmen)
18/07 19:00 FC Groningen - KFC Uerdingen 05. (Sportpark Blijham, Blijham)
18/07 19:00 FC Den Bosch – MVV Maastricht (nnb)
18/07 19:30 RKSV Wittenhorst- VVV Venlo (Sportpark Ter Horst, Horst)
18/07 nnb Maccabi Haïfa - RKC Waalwijk (Sportpark de Waayenberg, Doorwerth)
19/07 15:00 Wolves - Ajax (Bescot Stadium, Walsall (Engeland))
19/07 17:00 Telstar - FC Dordrecht (Sportcomplex De Streepjesberg, Den Helder)
19/07 19:30 Helders Elftal - NEC (Sportcomplex De Streepjesberg, Den Helder)
19/07 20:45 Walsall - Ajax (Bescot Stadium, Walsall (Engeland))
20/07 16:00 Heracles - Sportfreunde Lotte (Billerbeck, Duitsland)
20/07 19:00 Go Ahead Eagles - Excelsior (Sportpark Woldermarck, Terwolde)
20/07 19:00 FC Eindhoven - Roda JC (Jan Louwers Stadion, Eindhoven)
20/07 19:30 FC Volendam - Almere City FC (Kras Stadion, Volendam)
21/07 14:00 Heracles - Preussen Münster (Billerbeck, Duitsland)
21/07 15:00 FC Groningen - FC Emmen (Sportpark Boerbos, Rolde)
21/07 16:00 De Treffers - VVV Venlo (Sportpark Zuid, Groesbeek)
21/07 16:30 3e/4e plaats Maritiem Toernooi (Sportcomplex De Streepjesberg, Den Helder)
21/07 17:00 Hannover 96 - PEC Zwolle (Wahrendorff Arena, Ilten (Duitsland))
21/07 17:00 ADO Den Haag - TOP Oss (Sportpark Laakkwartier, Den Haag))
21/07 19:30 Finale Maritiem Toernooi (Sportcomplex De Streepjesberg, Den Helder)
21/07 nnb FC Groningen - FC Emmen (nnb)
Week 30
24/07 19:00 Heracles - FC Volendam (Sportpark 't Heuveltje, Aad)
24/07 19.00 GVVV – FC Den Bosch (Sportpark Panhuis, Veenendaal)
24/07 19:00 NEC - Kayserispor (nnb)
25/07 19:00 Twente - FC Emmen (Sportpark Het Midden, Vriezenveen)
25/07 19:00 Heracles - Almere City (Polman Stadion, Almelo)
25/07 nnb PSV - Olympiakos (Sportpark Parkzicht, Uden)
27/07 19:00 NEC - RKC Waalwijk (Sportpark De Kamp, Weurt)
27/07 19:30 VVV Venlo - HTM (De Koel, Venlo)
28/07 14:30 FC Volendam - FC Dordrecht (Kras Stadion, Volendam)
28/07 14:30 NAC - Excelsior (Sportpark de Wildert, Zundert)
28/07 17:00 PEC Zwolle - Roda JC (Sportpark de Elshof, Wijthmen) VERBODEN
28/07 17:00 Telstar - ADO '20 (Sportpark Schoonenberg, Velsen)
28/07 18:00 Jong NAC – SK Lommel (Sportpark de Gagelrijzen, (St. Willebrord))
28/07 nnb Almere City FC - Go Ahead Eagles (nnb)
28/07 nnb PSV - Valencia (Philips Stadion, Eindhoven)
29/07 14:30 Feyenoord - Levante (De Kuip, Rotterdam)
29/07 14:30 FC Groningen - Werder Bremen (Euroborg, Groningen)
Week 31
30/07 18:30 Werder Bremen - VVV Venlo (Löhne (Duitsland)
31/07 19:00 Heracles - Rosenborg onder 20 (Polman Stadion, Almelo)
31/07 19:00 Al Jazira - FC Eindhoven (Sportpark De Passelegt, Overasselt)
31/07 19:00 TOP Oss - Excelsior (Frans Heesen Stadion, Oss)
31/07 19.30 OJC Rosmalen – FC Den Bosch (Sportpark De Groote Wielen, Rosmalen)
31/07 20:00 ASWH - FC Dordrecht (Sportpark Schildman, Hendrik-Ido-Ambacht)
03/08 14:30 Jong FC Utrecht – Almere City FC (Trainingscomplex Zoudenbalch, Utrecht)
03/08 19.00 Roda JC – FC Den Bosch (nnb)
03/08 nnb NEC - JVC Cuijk (nnb)
04/08 13:00 NAC - EDS Team Manchester City (Rat Verlegh Stadion, Breda)
04/08 14:30 FC Dordrecht - VV Katwijk (Riwal Hoogwerkers Stadion, Dordrecht)
04-08 14:30 PEC Zwolle - RKC Waalwijk (MAC³PARK Stadoin, Zwolle)
04/08 14:30 De Treffers - TOP Oss (Sportpark Zuid, Groesbeek)
04/08 15:00 Go Ahead Eagles - FC Emmen (Sportpark Woldermarck, Terwolde)
04/08 16:00 VVV Venlo - FC Volendam (Sportpark Dijckerhof, Reuver)
04/08 16:00 NAC Breda (combi 1/Jong) - FC Eindhoven (Sportpark Heksenwiel, Boeimeer)
04/08 17:00 De Kennemers - Telstar (Sportpark Adrichem, Beverwijk)
Week 32
07/08 19:00 UNA - FC Eindhoven (Sportpark Zeelst, Veldhoven)
07/07 nnb Almere City FC - Real Club Deportivo Mallorca (Yanmar Stadion, Almere)
08/08 19.00 N.I.V.O.-Sparta – FC Den Bosch (Sportpark De Watertoren, Zaltbommel)
10/08 19:30 FC Volendam - Jong AZ (Kras Stadion, Volendam)
10/08 19:00 Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdan (De Adelaarshorst, Deventer)
10/08 20:00 Almere City FC – MVV (Yanmar Stadion, Almere)
10-08 nnb Kozakken Boys - RKC Waalwijk (Sportpark de Zwaaier, Waalwijk)
11/08 14:30 SV Oranje Wit - FC Dordrecht (Sportpark Stadspolders, Dordrecht)
Dinsdag 15-mei 19.00u RKVB - VVV-Venlo Sportpark Het Kerkveld Baexem
Vrijdag 18-mei 19.00u SV Panningen - VVV-Venlo Sportpark Panningen Noord Panningen
Zaterdag 30-jun 16.00u SV Blerick - VVV-Venlo Sportpark 't Saorbrook Blerick
Dinsdag 3-jul 19.30u Sparta 18 - VVV-Venlo Sportpark 't Spansel Sevenum
Zaterdag 7-jul 16.00u Veritas - VVV-Venlo Sportpark De Breierein Neeritter
Dinsdag 10-jul 19.30u SVEB - VVV-Venlo Sportpark 't Venneke Broekhuizen
Woensdag 18-jul 19.30u RKSV Wittenhorst - VVV-Venlo Sportpark Ter Horst Horst
Zaterdag 21-jul 16.00u De Treffers - VVV-Venlo Sportpark Zuid Groesbeek
Vrijdag 27-jul 19.30u VVV-Venlo - HTM Seacon Stadion - De Koel - Venlo
Maandag 30-jul 18.30u Werder Bremen - VVV-Venlo Löhne (Duitsland) Löhne (Dui)
Zaterdag 4-aug 16.00u VVV-Venlo - FC Volendam Sportpark Dijckerhof Reuver
Bron: www.vvv-venlo.nl
14/07 19:00 Helders Elftal - Jong AZ (Sportcomplex De Streepjesberg, Den Helder)
19/07 17:00 Telstar - FC Dordrecht (Sportcomplex De Streepjesberg, Den Helder)
19/07 19:30 Helders Elftal - NEC (Sportcomplex De Streepjesberg, Den Helder)
21/07 16:30 3e/4e plaats Maritiem Toernooi (Sportcomplex De Streepjesberg, Den Helder)
21/07 19:30 Finale Maritiem Toernooi (Sportcomplex De Streepjesberg, Den Helder)
https://helderselftal.nl/programma (https://helderselftal.nl/programma)
7 juli, 18:00, KVC Oranje v Roda JC, Sportpark Bleijerheide
14/7 Jong PSV - Darlington FC (de Herdgang)
Link: http://darlingtonfootballclub.co.uk/darlington-fc-in-europe-quakers-to-play-pre-season-friendly-in-holland/
30/6 DHSC - FC Utrecht (Sportpark Thorbeckelaan, Utrecht)
08/07 SV Meppen - Heracles(Herzlake, Duitsland)
10/07 PEC Zwolle - SV Meppen (Zwolle)
13/07 18:30 FC Groningen - SV Meppen (Norg)
http://www.ga-eagles.nl/programma-voorbereiding-go-ahead-eagles-2018-2019/
Hoewel ik mij afvraag of er ook maar iemand zit te wachten op deze potjes :)
Citaat van: Niels1977 op mei 15, 2018, 15:43:49
http://www.ga-eagles.nl/programma-voorbereiding-go-ahead-eagles-2018-2019/
Hoewel ik mij afvraag of er ook maar iemand zit te wachten op deze potjes :)
Altijd vermaak op Twitter als het programma van de Eagles bekend wordt, omdat het ieder jaar nagenoeg dezelfde tegenstanders zijn.
Wel drie oefenwedstrijden tegen eredivisieclubs zie ik. ;-)
Reeds toegevoegd
30/6 SDC Putten v Feyenoord, Sportpark Putter Eng te Putten, Gelderland
Citaat van: Sebastiaan_W op mei 15, 2018, 12:50:58
08/07 SV Meppen - Heracles(Herzlake, Duitsland)
10/07 PEC Zwolle - SV Meppen (Zwolle)
13/07 18:30 FC Groningen - SV Meppen (Norg)
Benieuwd hoeveel van deze 3 wedstrijden afgelast gaan worden door een bibberende burgermeester.
07/07 Ajax - Nordsjaelland (Putter Eng, Putten)
07/07 14:30 Almelose Selectie - Heracles (avc Heracles, Almelo)
08/07 15:00 SV Meppen - Heracles (Herzlake, D)
14/07 14:30 Heracles - FC Emmen (RKSV Bornerbroek)
15/07 16:00 Heracles - Jong Ajax (Polman Stadion, Almelo)
20/07 16:00 Heracles - Sportfreunde Lotte (Billerbeck, D)
21/07 14:00 Heracles - Preussen Münster (Billerbeck, D)
24/07 19:00 Heracles - FC Volendam (ASV Aadorp)
25/07 19:00 Heracles - Almere City (Polman Stadion, Almelo)
31/07 19:00 Heracles - Rosenborg onder 20 (Polman Stadion, Almelo)
29/06 19:00 vv Berkum - PEC Zwolle (Sportpark de Vegtlust, Zwolle)
03/07 19:00 SC Genemuiden - PEC Zwolle (De Wetering, Genemuiden)
07/07 17:00 FC Dalfsen - PEC Zwolle (Sportpark de Gerner, Dalfsen)
10/07 19:00 PEC Zwolle - SV Meppen (Sportpark de Elshof, Wijthmen)
14/07 14:00 PEC Zwolle - Preussen Münster (Sportpark de Gerner, Dalfsen)
17/07 19:00 PEC Zwolle - RKC Waalwijk (Sportpark 't Hoenbroeck, Hasselt)
21/07 17:00 Hannover 96 - PEC Zwolle (Wahrendorff Arena, Ilten(D))
28/07 17:00 PEC Zwolle - Roda JC (Sportpark de Elshof, Wijthmen)
30/06 Drachster Boys - SC Heerenveen
14/7 AZ - Lokeren (in Goes)
06/07 SVV'04 - FC Emmen
03/07 GFC Goor - FC Twente
07/07 Fleringen - FC Twente
Reeds toegevoegd
Reeds toegevoegd
Reeds toegevoegd
De eerste wedstrijd is alweer verboden : 14 juli PEC Zwolle - Preussen Munster
07/07. Zeeuws Elftal - Feyenoord in Middelburg
29/07. Feyenoord - Levante
Citaat van: spons op jun 02, 2018, 03:44:23
De eerste wedstrijd is alweer verboden : 14 juli PEC Zwolle - Preussen Munster
Zijn de burgemeesters nog verplicht een "geldige" reden op te geven of hebben ze dat tegenwoordig al niet meer nodig?
Er schijnt onlangs een vooraf afgesproken confrontatie plaats gevonden te hebben tussen hooligans van PEC en Preussen.
Filmpje op Dumpert gezien van die malloten.
Citaat van: Arjen op jun 03, 2018, 08:44:55
Filmpje op Dumpert gezien van die malloten.
Sorry, maar ik zie zoiets totaal los van voetbal. In mijn ogen ook niks mee te maken. Ik denk dat de club van weidevogels nu maar eens moet ingrijpen met deze verstoring in het buitengebied.
Liever daar dan in het stadion.
Zolang ze ergens op een achteraf veld zonder onschuldige mensen erbij elkaar staan te vermorzelen vind ik alles best, vind het nog droeviger dat er hele pagina's aan geweid zijn op social media kanalen waarbij dit soort infantiele gedrag wordt verheerlijkt.
Sportpark GFC is Sportpark Heeckeren en de straat is De Mossendam
19-7 Wolves - Ajax
19-7 Walsall - Ajax
(https://www.ajax.nl/teams/ajax-1/wedstrijden-1/programma.htm)
29 juli: FC Groningen- Werder Bremen. Complimenten casper.eniesee voor het overzicht op de eerste pagina.
7-7-2018 17:00 Diessense selectie - Willem II (Sportpark De Alsie, Diessen)
11-7-2018 19:00 VV Dongen - Willem II (Sportpark De Biezen, Dongen)
14-7-2018 14:30 Willem II - KAA Gent (Sportpark De Klokkenberg, Loon op Zand)
07/07 14:30 Telstar - vv IJmuiden (Sportpark Schoonenberg, Velsen)
10/07 19:30 Telstar - FC Lisse (Sportpark Schoonenberg, Velsen)
14/07 14:30 minitoernooi met VSV en Stormvogels (Sportpark Schoonenberg, Velsen)
19/07 17:00 Telstar - FC Dordrecht (Sportpark Streepjesberg, Den Helder)
21/07 ??:?? Telstar - NEC of Helderse Selectie (Sportpark Streepjesberg, Den Helder)
28/07 17:00 Telstar - ADO '20 (Sportpark Schoonenberg, Velsen)
04/08 17:00 De Kennemers - Telstar (Sportpark Adrichem, Beverwijk)
Citaat van: Arjen op jun 13, 2018, 17:50:14
29 juli: FC Groningen- Werder Bremen. Complimenten casper.eniesee voor het overzicht op de eerste pagina.
Dank je wel, Arjen.
25 juli: PSV - Olympiakos (Uden)
28 juli: PSV - Valencia (Philips Stadion)
04/07 19:30 Zeeuwse Selectie - KV Oostende (Philippine)
06/07 18:30 Bruse Boys - KV Oostende (Bruinisse)
11/07 19:00 Maccabi Haifa - KV Oostende (Oostburg)
08/07 17:00 KRC Genk - Valenciennes (Sportpark Kerkebos, Swolgen)
Zaterdag 7 juli 2018, 14.30 uur Westlands Elftal – Excelsior
Dinsdag 10 juli 2018, 19.00 uur ASWH – Excelsior
Zaterdag 14 juli 2018, 14.00 uur PEC Zwolle – Excelsior (terrein SV Dalfsen)
Vrijdag 20 juli 2018, 19.00 uur Go Ahead Eagles – Excelsior (terrein SV Terwolde)
Zaterdag 28 juli 2018, 14.30 uur NAC Breda – Excelsior (terrein VV Zundert)
Citaat van: TonyS op jun 11, 2018, 20:11:30
19-7 Wolves - Ajax
19-7 Walsall - Ajax
(https://www.ajax.nl/teams/ajax-1/wedstrijden-1/programma.htm)
Beide in het stadion van Walsall
14-07-2018 00:00 Nooit Gedacht FC Den Bosch
18-07-2018 19:00 FC Den Bosch MVV Maastricht
24-07-2018 19:00 G.V.V.V. FC Den Bosch
31-07-2018 19:30 OJC Rosmalen FC Den Bosch
03-08-2018 19:00 Roda JC FC Den Bosch
08-08-2018 19:00 Nivo Sparta FC Den Bosch
Zijn er nog Turkse en Spaanse clubs die de voorbereiding in Nederland doorbrengen?
Almere City FC - Real Club Deportivo Mallorca, 7 augustus a.s. in het Yanmar Stadion
Ajax v Anderlecht in het Olympisch Stadion, 13 juli.
28/7 Fc Oss - Hsv hoek in Frans van Heesen stadion , mooie vinck voor mn project Keuken kampioen divisie
Citaat van: Mokum1900 op jun 30, 2018, 16:57:15
28/7 Fc Oss - Hsv hoek in Frans van Heesen stadion , mooie vinck voor mn project Keuken kampioen divisie
Tja... als je club geen prijzen wint moet je creatief worden om je een kampioen te wanen ;)
Gaat overigens niet lukken om die pot te zien. Puur vanwege het feit dat het tegenwoordig weer Top Oss is.
21/07. 16:00 SC Heerenveen - Panathinaikos
25/07. FC Eindhoven - Bristol Rovers bij FC Leende
07/07 15:00 AZ-FC Midtjylland (Dirksland)
6/7 FC Utrecht - Ross County (sportpark Thorbeckelaan, Utrecht)
02/08 FC Utrecht - Levante
14/07 16:00 SV Brandevoort - Helmond Sport (Sportpark Brandevoort
17/07 17:30 Al-Gharafa - TOP Oss. (sportpark Herpinia)
21/07 14:30 v.v. Gemert - Helmond Sport
27/07 13:00 Helmond Sport - Al Ettifaq (in Someren)
05/08 15:00 Helmond Sport - Heracles Almelo (Lavans Stadion)
07/07 18:00 SV Meerssen - MVV Maastricht. Sportpark Marsana
13/07 19:30 MVV Maastricht - SG Wattenscheid 09, Stadion de Geusselt
18/07 19:00 FC Den Bosch - MVV Maastricht, Stadion de Vliert
27/07 20:00 MVV Maastricht - Plymouth Argyle FC, Stadion de Geusselt
04/08 18:00 vv Bunde - MVV Maastricht, Sportpark Heiveld
07/08 19:30 MVV Maastricht - Spouwen Mopertingen, Stadion de Geusselt
10/08 20:00 Almere City FC - MVV Maastricht, Yanmar Stadion
04/09 19:30 RKVVL/Polaris - MVV Maastricht, Sportpark West
04/08 VV Katwijk - FC Dordrecht (stond oorspronkelijk in Dordrecht gepland)
Citaat van: Nort op jun 30, 2018, 17:45:26
Tja... als je club geen prijzen wint moet je creatief worden om je een kampioen te wanen ;)
niet onder de indruk van ons transfergeweld ? alleen onze debiele trainer is een obstakel
Citaat van: Mokum1900 op jul 13, 2018, 11:33:23
niet onder de indruk van ons transfergeweld ? alleen onze debiele trainer is een obstakel
Nee, totaal niet. Spelers worden puur op naam gekocht, zonder dat er gekeken wordt wat een elftal beter maakt. Tadic is een knappe transfer die voor elk andere NL'se club ook direct onhaalbaar is (financieel gezien). Labyad vind ik juist een geschenk dat voor z'n eigen BV speelt i.p.v. het team. Om de reden ben ik ook altijd blij als Ziyech in het veld staat.
Of je moet jullie nieuwe top-spits bedoelen waar €8.000.000 voor is betaald en die in de 2e seizoenshelft liefst 3x heeft gescoord. Van zulke nieuwe Romario's ligt Eindhoven inderdaad al maanden wakker.
Elke trainer van Ajax die geen kampioen wordt is toch een debiel?
18/07 AZ - Panathinaikos
28/07 ADO Den Haag - Panathinaikos
03/08 ADO Den Haag - Aris Thessaloniki
Citaat van: Mokum1900 op jul 13, 2018, 11:33:23
niet onder de indruk van ons transfergeweld ? alleen onze debiele trainer is een obstakel
Eerlijk gezegd een zeer "kort door de bocht" opmerking. Heeft toch aardige resultaten behaald met FC Utrecht en 2e van Bayer München.
Volgens mij nam hij het stokje over toen ze al op een aardige achterstand stonden op PSV. Ik denk dat het fair is om hem te beoordelen over het komende seizoen.
In mijn ogen zijn het de bestuurders van Ajax die er de laatste jaren een zooitje van maken!
Willem II - KAA Gent van aankomende zaterdag gaat niet door.
Citaat van: Koning Kriel op jul 13, 2018, 14:37:26
Willem II - KAA Gent van aankomende zaterdag gaat niet door.
Weer zo'n lul van een burgemeester die hem verboden heeft ?
Citaat van: spons op jul 13, 2018, 18:08:18
Weer zo'n lul van een burgemeester die hem verboden heeft ?
Van de site van Gent: "De geplande oefenwedstrijd tegen Willem II zal uiteindelijk niet plaatsvinden. De partij tegen de Nederlanders maakte deel uit van de oefenstage en stond gepland voor zaterdagnamiddag, maar de plaatselijke politie heeft besloten dat de wedstrijd niet kan doorgaan."
Citaat van: Rick op jul 13, 2018, 18:39:01
Van de site van Gent: "De geplande oefenwedstrijd tegen Willem II zal uiteindelijk niet plaatsvinden. De partij tegen de Nederlanders maakte deel uit van de oefenstage en stond gepland voor zaterdagnamiddag, maar de plaatselijke politie heeft besloten dat de wedstrijd niet kan doorgaan."
De club waar de wedstrijd gehouden zou worden had geen evenementenvergunning aangevraagd en dat moest schijnbaar wel. Vreemd dat het moet, vreemd dat ze dat niet wisten of vreemd dat de gemeente niet eerder gecontroleerd heeft want Willem II heeft daar de afgelopen jaren meerdere vriendschappelijke wedstrijden gespeeld. Ook heeft Willem II de afgelopen jaren meermaals tegen KAA Gent geoefend zonder problemen. In ieder geval vond de gemeente dat die vergunning er nu moest komen en vonden ze dat de club te laat was met de aanvraag waardoor de vergunning niet gegeven kon worden. De politie vond namelijk dat ze niet genoeg tijd hadden voor een risicoafweging en daarmee werd de wedstrijd verboden. Weinig constructieve houding van de gemeente inderdaad en een hele boze voetbalclub die daardoor een paar duizend euro horeca omzet misloopt.
Volgens de website van zowel Vi als POAK speelt De Graafschap zometeen om 14.30 een oefenwedstrijd tegen de Grieken.
De graafschap zelf doet hier nogal geheimzinnig over. Denk een besloten wedstrijd.
Gespeeld bij de Munsterman van SV Silvolde
Citaat van: WATP op jul 16, 2018, 12:46:06
Volgens de website van zowel Vi als POAK speelt De Graafschap zometeen om 14.30 een oefenwedstrijd tegen de Grieken.
De graafschap zelf doet hier nogal geheimzinnig over. Denk een besloten wedstrijd.
Gespeeld bij de Munsterman van SV Silvolde
PAOK speelde gisteren zogezegd ook achter gesloten deuren tegen Antwerp in Oudenbosch. Er waren alvast een honderdtal Griekse supporters en een handvol Antwerpse aanwezig.
Ze speelden gisteren inderdaad tegen PAOK en verloren met 1-2
Oefenwedstrijd tegen Al Khor van 17-7 is geannuleerd. De oefenwedstrijd tegen SC Cambuur van vrijdag 20-7 moet op last van de lokale driehoek zonder publiek worden gespeeld. "Het is om gek van te worden, de supporters zijn de dupe", aldus Henk de Jong,
Natuurlijk doodsbenauwd voor de beruchte harde kern van Al Khor.
We beginnen dit seizoen in mijn hometown:
24/07, 19:00 uur: PSV - Olympiacos (Sportpark Parkzicht, (Udi`19))
Citaat van: WATP op jul 05, 2018, 16:46:15
27/07 13:00 Helmond Sport - Al Ettifaq (in Someren)
Wedstrijd vervroegd, aftrap om 11.00u.
01/08. Sparta - Suriname ( bij VV Hillegersberg )
2/8 fc Twente - Goztepe 19:00. Sportpark 't Heeckeren
https://www.fcdordrecht.nl/2019/05/13/oefenwedstrijden-2019-2020/
Zijn er al wat meer bekend voor 2019:
29/06 Heracles - Almelose Selectie
06/07 Vroomshoopse Boys - Heracles