Week 48: 27 november t/m 3 december

Gestart door Rob1977_PSV, nov 13, 2023, 17:55:42

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Rob1977_PSV

30-11: FC Sevilla-PSV
03-12: Feyenoord-PSV
Altijd in voor een mooie Europese trip met PSV of een ordinaire groundhop ergens in het wilde weg!

spons

28/11 Feyenoord O19 - Atletico Madrid O19
28/11 Feyenoord - Atletico Madrid
02/12 Excelsior Maassluis - Katwijk
03/12 Feyenoord - PSV
2.711 wedstrijden ( waarvan 1.556 van Feyenoord ), 671 "clubs", 558 grounds, 43 landen

Olav

30-11 AZ - Zrinjski
03-12 Utrecht - AZ

jdebruin96

28-11 Feyenoord - Atletico Madrid
2-12 Venezia - Ascoli
3-12 Feyenoord - PSV

FCT1980

1-12 Schalke 04 - Osnabrück
3-12 Go Ahead Eagles - FC Twente
There are football grounds and football grounds. Then there is Villa Park!

GroundhopWinger

27/11 Jong Ajax - Helmond Sport
02/12 RKAV Volendam - USV Hercules
02/12 FC Volendam - PEC Zwolle
https://twitter.com/RubenWingerden
@Futbology: Rvwin86
Instagram: GroundhopWinger

Steven


Mikevanderstar1991

02-12 Millwall - Sunderland
03-12 Chelsea - Brighton


syntric

Mijn eerste keer naar Sicilië, verwacht er veel van!

1/12: Palermo - Catanzaro
2/12: Aspra - Mazara
3/12: Canicattì - LFA Reggio Calabria + Catania - Francavilla
Groundhopper for life :-)

bunnet

02/12 Rot Weiss Oberhausen - SC Wiedenbrück
03/12 FC Utrecht - AZ

groundhoppingbreda

03-12 Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund
Instagram: groundhoppingbreda
Futbology: groundhoppingbreda

DannyH79

Mijn blog: https://groundhop-hopper.blogspot.com/

Mijn insta: @groundhophopper

KoenvdD

2-12: Feyenoord u14 - Ajax u14 (kijken bij mentorleerling)
Mogelijk nog een potje erna, BVV Barendrecht, Smitshoek of ASWH

Cyclebob

2-12 Veendam 1894 - Mamio en WKE'16 - PKC'83  (ijs en weder dienende)
3-12 Pretoria Rotterdam - BMT, reserveklasse
Laatst bezochte nieuwe grounds, Buitenland: 7/1/24: Castellón - Osasuna Pamplona 0-1. Binnenland: 28/1/24: RDM Rotterdam - Den Bommel 2 5-3 Futbology: Bob Vellinga

maikelll043

01/12  MVV Maastricht - Jong AZ Alkmaar
02/12  MVV Maastricht U21 - Spartaan'20 U21
03/12  Club Brugge - Standard de Liege