Hieronder de oefenwedstrijden van profclubs, welke in Nederland zullen worden gespeeld komende zomer. Check van te voren altijd datum, tijdstip en locatie indien je wedstrijd wilt bezoeken, want uiteraard kunnen er fouten in onderstaande lijst staan of vindt er een wijziging plaats.
Als er ook animo is voor oefenwedstrijden van hogere amateurs wil ik die in de lijst ook wel updaten.
- Oefenwedstrijden graag doorgeven in dit topic inclusief stadion/sportpark, een link naar de bron wordt gewaardeerd.
- Mocht je een fout in de lijst zien, geef deze door en dan zal die zo snel mogelijk worden aangepast.
UPDATE: 19/07/2019
Week 26 - 24 Juni t/m 30 Juni
25/06 19:00 Quick '20 - Ajax (Sportpark Vondersweijde, Oldenzaal)
25/06 19:30 MVC'19 - VVV-Venlo (Sportpark De 3-Sprong, Maasbree)
26/06 19:00 Regioteam Gaasterland – sc Heerenveen (Sportcomplex VV Oudega, Oudega Gem Wymbritserad)
26/06 20:00 V.O.C. – Sparta Rotterdam (Sportcomplex V.O.C., Rotterdam)
26/06 19:00 VV Sittard - Fortuna Sittard (Sportcomplex VV Sittard, Sittard)
27/06 19:00 Drents Verbond - FC Emmen (Sportcomplex SVBO, Emmen)
28/06 18:00 Maccabi Haifa - Aalborg (?, Mierlo)
28/06 19:00 Nieuw Buinen - FC Emmen (Sportcomplex Nieuw Buinen, Nieuw Buinen)
28/06 19:00 v.v. Sellingen - FC Groningen (Sportcomplex v.v. Sellingen, Sellingen)
28/06 19:00 VV D.T.D. – SC Cambuur Leeuwarden (Sportcomplex VV D.T.D., Jelsum)
28/06 19:00 Regioteam Amersfoort - FC Utrecht (Sportpark Nimmerdor, Amersfoort)
29/06 12:00 Ajax - Aalborg (Sportpark Vondersweijde, Oldenzaal)
29/06 14:00 DVC Appingedam - FC Groningen (Burg. Welleman Sportpark, Appingedam)
29/06 14:30 Almelose Selectie - Heracles Almelo (sportcomplex aan de Bornsestraat, Almelo)
29/06 14:30 SV Honselersdijk - ADO Den Haag (Sportcomplex SV Honselersdijk, Honselersdijk)
29/06 15:00 Gemeentelijk Regioteam Tubbergen - FC Twente (Sportpark 't Reuvekamp , Fleringen)
29/06 16:00 RKDSV - Willem II (Sportpark de Alsie, Diessen)
29/06 15:00 IJVV De Zwervers – Excelsior Rotterdam (Sportcomplex IJVV De Zwervers, Rotterdam)
29/06 16:00 SDC Putten - Feyenoord Rotterdam (Sportpark Putter Eng, Putten)
29/06 16:00 Schiedams XI-tal – Sparta Rotterdam ( ? )
29/06 16:00 Schiedams Elftal - Sparta Rotterdam (Sportcomplex Excelsior'20, Schiedam)
29/06 16:00 Zundertse Selectie - NAC Breda (Sportpark de Wildert, Zundert)
29/06 16:00 SHH - VVV-Venlo (Sportpark De Wolfsberg, Herten)
29/06 16:30 Elinkwijk - FC Utrecht (Sportpark Elinkwijk/Theo Thijssenplein, Utrecht)
29/06 17:00 FC Dalfsen - PEC Zwolle (Gerner, Dalfsen)
29/06 18:00 Regioteam - De Graafschap (VIOD)
29/06 19:00 VV Buitenpost – sc Heerenveen (Sportcomplex VV Buitenpost, Buitenpost)
29/06 19:00 SV Terwolde – Go Ahead Eagles (sportpark SV Terwolde, Terwolde)
30/06 15:00 Heracles Almelo – FC Nordsjaelland (Sportcomplex 't Brook, Bornerbroek)
Week 27 - 1 Juli t/m 7 Juli
01/07 19:30 SVV Scheveningen - ADO Den Haag (Sportpark "Houtrust", Den Haag)
02/07 18:00 Sint Truiden VV - Maccabi Haifa (Sportpark Ter Horst, Horst)
02/07 19:00 VV Hattem - PEC Zwolle (Het Achterveen, Hattem)
02/07 19:00 SV De Griffioen – sc Heerenveen (Sportcomplex SV De Griffioen, Oosterwolde)
02/07 19:00 VV Hillegersberg – Excelsior Rotterdam, Sportcomplex VV Hillegersberg, Rotterdam)
02/07 19:00 Voorwaarts Twello – Go Ahead Eagles (sportpark Voorwaarts Twello, Twello)
02/07 19:00 Overasseltse Boys - NEC Nijmegen (Sportpark de Passelegt, Overasselt)
02/07 19:30 vv RFC – NAC Breda (Sportpark RFC, Raamsdonksveer)
02/07 19:30 Venlosche Boys - VVV-Venlo (Sportcomplex Alde Wielerbaan, Venlo)
03/07 15:00 Jong FC Utrecht - FC Nordsjaelland (Delden)
03/07 18:30 Club Brugge - Heracles Almelo (Sportpark de Westeng, Garderen)
03/07 19:00 SC Kootstertille – SC Cambuur Leeuwarden (Sportpark 'De Tille', Kootstertille)
03/07 19:00 MSV'19 - FC Utrecht (Sportpark Hofland, Montfoort)
03/07 19:00 Fortuna Sittard - Aris Thessalonik (Sportcomplex BSV Limburgia, Brunssum)
04/07 19:00 Rolder Boys – FC Emmen (Sportpark Boerbos, Rolde)
04/07 19:00 Winnaar Achterhoek Cup - De Graafschap ( ? )
05/07 15:00 FC Twente - Al Wahda FC (Sportpark De Zweede , Boekelo)
05/07 18:30 VVV-Venlo - Sint-Truidense VV (Sportpark Ter Horst, Horst)
05/07 19:00 FC Emmen - PEC Zwolle (De Pampert, Coevorden)
05/07 19:00 FC Groningen - Ross County FC (Sportcomplex Asser Boys, Assen)
05/07 19:00 sc Heerenveen - SV Meppen (Sportcomplex SV Mulier, Witmarsum)
05/07 19:00 Sallands Streekteam – Go Ahead Eagles (sportpark vv Heeten, Heeten)
06/07 ??:?? SC Telstar -VV IJmuiden (Rabobank IJmond Stadion, IJmuiden)
06/07 14:30 Vroomshoopse Boys - Heracles Almelo (Sportpark de Bosrand, Vroomshoop)
06/07 14:30 FC Groningen - Preußen Münster (Sportpark Boerbos, Rolde)
06/07 14:30 Purmersteijn - FC Volendam (Sportcomplex Purmersteijn, Purmerend)
06/07 15:00 VV MZC'11 – Excelsior Rotterdam (Sportcomplex VV MZC'11, Zierikzee)
06/07 15:00 FC Dordrecht - Feyenoord Rotterdam (Riwal Hoogwerkers Stadion, Dordrecht)
06/07 15:00 Willem II - KV Oostende (Sportpark de Vijf Eiken, Rijen)
06/07 16:00 SC Waterwijk - Almere City FC (Sportpark Rie Mastenbroek, Almere)
06/07 16:00 Club Brugge - AZ Alkmaar (Sportpark de Westeneng, Garderen)
06/07 17:00 HVV Laakwartier - ADO Den Haag (Sportcomplex HVV Laakwartier, Den Haag)
06/07 17:00 Madese Boys – NAC Breda (Sportpark de Schietberg, Made)
06/07 17:00 SC Telstar - VV IJmuiden (Rabobank IJmond Stadion, IJmuiden)
06/07 17:00 De Graafschap - Zagłębie Lubin (Sportpark Zuid, Aalten)
06/07 18:00 BMR - MVV Maastricht (Sportpark BMR, Mheer)
06/07 19:00 FVC – SC Cambuur Leeuwarden (Sportcomplex Wiarda, Leeuwarden)
06/07 19:00 WDZ - Roda JC (Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz)
06/07 19:00 Schagen United - Jong AZ Alkmaar (Sportpark VV Schagen, Schagen)
06/07 19:00 NEC Nijmegen (Ama.) - NEC Nijmegen (De Eendracht, Nijmegen)
07/07 ??:?? NAC Breda - Lokomotiv Zagreb ( ? )
Week 28 - 8 Juli t/m 14 Juli
08/07 19:30 VV Serooskerke - ADO Den Haag (Sportpark Noordhout, Serooskerke)
09/07 ??:?? vv Una - FC Eindhoven ( ? )
09/07 17:00 Excelsior Rotterdam – TOP Oss (? , Delden)
09/07 19:00 PEC Zwolle - PAOK Saloniki (Hulsterlanden, Nieuwleusen)
09/07 19:00 Alemannia Aachen - Roda JC (Sportpark Molenveld, Vaals)
09/07 19:00 SC Telstar - BVC Bloemendaal (Rabobank IJmond Stadion, IJmuiden)
09/07 19:00 DZC'68 - De Graafschap (Sportpark Zuid, Doetinchem)
10/07 ??:?? FC Almere - Almere City FC (Sportpark de Marken, Almere)
12/07 19:00 PEC Zwolle - KAA Gent (Gerner, Dalfsen)
12/07 19:00 SC Cambuur Leeuwarden – De Graafschap (Sportpark Nijlan, Leeuwarden)
12/07 19:00 Go Ahead Eagles – Excelsior Rotterdam (sportpark SV Terwolde, Terwolde)
12/07 19:00 VVV-Venlo - KFCO Beerschot Wilrijk (Sportpark Ter Horst, Horst)
12/07 19:00 PSV Eindhoven - Aris Thessaloniki (Sportpark de Warande, Oosterhout)
12/07 19:30 VV RCS - ADO Den Haag (Sportpark De Alblas, Oost-Souburg)
13/07 12:00 Willem II - TOP Oss (Sportpark Den Donk, Oisterwijk)
13/07 14:00 sc Heerenveen - FC Volendam (Sportcomplex SV Langezwaag, Langezwaag)
13/07 14:30 DCV - FC Dordrecht (Sportpark Waalplantsoen, Krimpen aan den IJssel)
13/07 14:30 Jong AZ Alkmaar - HVV Hollandia (?, Zaanstad)
13/07 16:00 NAC Breda – KV Kortrijk (Sportcomplex v.v. Rood-Wit, St.Willebrord)
13/07 17:00 SC Telstar - AZ Alkmaar (Rabobank IJmond Stadion, IJmuiden)
13/07 17.00 SC Den Dungen – FC Den Bosch (Sportcomplex SC Den Dungen, Den Dungen)
13/07 19:00 sc Heerenveen - ? (Sportcomplex SV Langezwaag, Langezwaag)
13/07 19:00 EVV Echt - Roda JC (Sportpark in de Bandert, Echt)
13/07 19:00 MVV Maastricht - Lommel SK (Stadion de Geusselt, Maastricht)
14/07 14:30 FC Emmen - Almere City FC (De Oude Meerdijk, Emmen)
Week 29 - 15 Juli t/m 21 Juli
15/07 19:00 Dio'30 - NEC Nijmegen (Sportpark de Gelenberg, Afferden)
16/07 17.00 TOP Oss – RKC Waalwijk (Sportpark Herpinia, Herpen)
16/07 19:00 FC Groningen - FC Emmen (Sportpark Boerbos, Rolde)
16/07 19:00 Heracles Almelo - Excelsior Rotterdam (Mariënberg)
17/07 20:00 PSV Eindhoven - VfL Wolfsburg (Philips Stadion)
17/07 18:30 Willem II - Sparta Rotterdam (Sportpark De Biezen, Dongen)
17/07 19:00 NAC Breda - Sporting Lokeren (Sportpark Albano, Oudenbosch)
17/07 19:30 Jong AZ Alkmaar - Jong SC Cambuur Leeuwarden (Sportpark It Hagehiem, Rottevalle)
17/07 20:00 Feyenoord - Panathinaikos (Stadion Feijenoord, Rotterdam)
18/07 19:00 Roda JC - KV Mechelen (Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade)
19/07 19:00 Go Ahead Eagles – Αnorthosis Famagusta FC (sportpark SV Terwolde, Terwolde)
20/07 ??:?? Feyenoord Rotterdam - Karlsruhe SC ( ? )
20/07 12:00 NEC Nijmegen - Almere City FC (Only Friends Sportscentre, Amsterdam)
20/07 13:00 Sparta Rotterdam - NAC Breda (Spartastadion - Het Kasteel, Rotterdam)
20/07 14:00 SC Telstar - Jong AZ Alkmaar (Rabobank IJmond Stadion, Velsen-Zuid)
20/07 14.00 TOP Oss – De Graafschap (Sportpark Herpinia, Herpen)
20/07 14:30 FC Den Bosch - FC Dordrecht ( ? )
20/07 14:30 FC Volendam - Heracles Almelo (KRAS Stadion, Volendam)
20/07 14:30 FC Twente - OH Leuven (Sportpark Heeckeren , Goor)
20/07 15:00 sc Heerenveen - St. Pauli (Abe Lenstra Stadion, Heerenveen)
20/07 16:00 VVV-Venlo - FC Eindhoven (Covebo Stadion - De Koel -, Venlo)
20/07 17:00 ZAC - PEC Zwolle (Jo van Marle, Zwolle)
20/07 17.00 FC Dordrecht – FC Den Bosch (Sportpark De Watertoren, Zaltbommel)
20/07 19:00 MVV Maastricht - Spouwen Mopertingen (Stadion de Geusselt, Maastricht)
Week 30 - 22 Juli t/m 28 Juli
22/07 19:00 Ajax Amsterdam - Panathinaikos (Olympisch Stadion, Amsterdam)
23/07 19:00 Go Ahead Eagles - FC Emmen (sportpark Woldermarck, Terwolde)
23/07 19:00 NAC Breda - RKC Waalwijk (Sportcomplex v.v. Rood-Wit, St.Willebrord)
23/07 19:00 FC Groningen - FC Eindhoven (Sportpark Schapendrift, Norg)
23/07 19.00 FC Emmen - OFI Kreta (Stadion de Oude Meerdijk, Emmen)
23/07 19:00 FC Twente - FC Schalke 04 (De Grolsch Veste, Enschede)
23/07 19:00 Heracles Almelo - Plymouh Argyle FC (Polman Stadion, Almelo)
23/07 19:00 SV Meerssen - Fortuna Sittard (Sportpark Marsana, Meerssen)
24/07 19:00 Vitesse - Sivasspor (Sportpark Driel, Driel)
24/07 20:00 Feyenoord Rotterdam - Angers SCO (Stadion Feijenoord, Rotterdam)
24/07 17:00 Jong AZ Alkmaar - Almere City FC (Sportpark De Streepjesberg, Den Helder)
24/07 19:30 FC Dordrecht - Helders Elftal (Sportpark De Streepjesberg, Den Helder)
25/07 19:00 FC Lienden - De Graafschap ( ? )
26/07 14:30 Al Ahli - FC Eindhoven (Sportpark Kleinhoven, Hoevelaken)
26/07 19:00 NEC Nijmegen - RKC Waalwijk (Sportpark de Kamp, Weurt)
26/07 19:00 MVV Maastricht - TOP Oss (Stadion de Geusselt, Maastricht)
27/07 ??:?? sc Heerenveen - ? (?)
27/07 ??:?? Fortuna Sittard - PAOK Thessaloniki (Fortuna Sittard Stadion, Sittard)
27/07 14:00 SC Telstar - Jong Vitesse (Rabobank IJmond Stadion, IJmuiden)
27/07 14:30 VV Noordwijk - FC Volendam (Sportcomplex Noordwijk, Noordwijk)
27/07 14:30 Heracles Almelo - Helmond Sport (Sportpark 't Reuvekamp, Fleringen)
27/07 15:00 VVV Venlo - Panathinaikos (Covebo Stadion - De Koel -, Venlo)
27/07 17:00 PEC Zwolle - Sparta Rotterdam ( ? )
27/07 17:00 FC Dordrecht/AZ Alkmaar/Almere City FC (Sportpark De Streepjesberg, Den Helder)
27/07 19:00 Go Ahead Eagles – Al-Khor (sportpark SV Terwolde, Terwolde)
27/07 19.00 FC Den Bosch – Regioteam Rotterdam (Stadion De Vliert, Den Bosch)
27/07 19:30 FC Dordrecht/AZ Alkmaar/Almere City FC (Sportpark De Streepjesberg, Den Helder)
28/07 14:30 Feyenoord - Southampton FC (Stadion Feijenoord, Rotterdam)
28/07 15:00 FC Twente - Konyaspor (Sportpark 't Reuvekamp , Fleringen)
Week 31 - 29 Juli t/m 4 Augustus
30/07 17.00 TOP Oss – Umm-Salal SC (Sportpark de Passelegt, Overasselt)
30/07 19:00 Al Gharafa - FC Eindhoven (Sportpark De Bakenbos, Tegelen)
30/07 19:00 Groene Ster - Roda JC (Sportpark Pronsebroek, Heerlen)
30/07 19:00 De Treffers - NEC Nijmegen (Sportpark Zuid, Groesbeek)
30/07 19.00 FC Den Bosch – Al-Taawon (Stadion De Vliert, Den Bosch)
30/07 19:00 RKHSV Heugem - MVV Maastricht (Sportpark RKHSV, Maastricht)
30/07 19:30 ASWH - FC Dordrecht (Sportpark Schildman, Hendrik-Ido-Ambacht)
30/07 19:30 SC Telstar - VV Katwijk (Rabobank IJmond Stadion, IJmuiden)
31/07 19:00 Fortuna Wormerveer - FC Volendam (Sportpark Wormerveer, Wormerveer)
01/08 19:00 Sparta Rotterdam - Suriname (Sportcomplex vv Hillegersberg, Rotterdam)
02/08 20:00 FC Den Bosch - Excelsior Rotterdam (Stadion de Vliert, Den Bosch)
02/08 14.00 Jong FC Utrecht – TOP Oss (Zoudenbalch, Utrecht)
02/08 19:00 SC Cambuur Leeuwarden – FC Volendam (Cambuur Stadion, Leeuwarden)
02/08 19:00 Roda JC - FC Eindhoven (Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade)
02/08 19:00 MVV Maastricht - Al Wa'aoun (Sportpark Marsana, Meerssen)
03/08 14:30 FC Dordrecht - Norwich City FC ( ? )
03/08 14:30 Rijnsburgse Boys - SC Telstar (Sportpark Middelmors, Rijnsburg)
03/08 18:00 NEC Nijmegen - CA Osasuna (Goffertstadion, Nijmegen)
03/08 19:00 Go Ahead Eagles – Konyaspor (De Adelaarshorst, Deventer)
04/08 17:00 De Graafschap - Osasuna (Stadion De Vijverberg, Doetinchem)
Week 32 - 5 Augustus t/m 11 Augustus
06/07 17:00 HVV Laakwartier - ADO Den Haag
Almelose selectie - Heracles vindt plaats op het complex van avc Heracles.
14/07: FC Emmen - Almere City, 14.30 (en open dag FC Emmen)
https://www.fcutrecht.nl/nieuws/2019/mei/fc-utrecht-trekt-in-voorbereiding-provincie-in/
24/07 17:00 Jong AZ - Almere City
24/07 19:30 Helders Elftal - FC Dordrecht
27/07 17:00 3e/4e plaats
27/07 19:30 finale
(https://pbs.twimg.com/media/D7GP9y5UEAIA4Cs?format=png&name=small)
17/7/2019 PSV - Wolfsburg (Philips Stadion)
https://www.ed.nl/dossier-psv/psv-via-oefenduel-met-vfl-wolfsburg-de-champions-league-in~a109c148/?utm_source=whatsapp&utm_medium=social&utm_campaign=socialsharing_web
29/06. SDC Putten - Feyenoord
29/06. Schiedams Elftal - Sparta ( bij Excelsior'20 )
Citaat van: WATP op mei 21, 2019, 18:29:34
21/7/2019 PSV - Wolfsburg (Philips Stadion)
https://www.ed.nl/dossier-psv/psv-via-oefenduel-met-vfl-wolfsburg-de-champions-league-in~a109c148/?utm_source=whatsapp&utm_medium=social&utm_campaign=socialsharing_web
In het artikel staat 17 Juli <- deze datum heb ik aangehouden
Er gaat ook rond dat op 26 juni Sparta Rotterdam speelt tegen het Nederlands Elftal. Kan iemand dit bevestigen? 26-06-2019 20:00uur
Dat is een datum middenin de zomervakantie van de internationals die 2 weken eerder nog in de Nations League speelden. Lijkt me dus broodje aap verhaal.
Ik weet niet hoe GroundhoppersVeldhoven aan dat bericht komt maar als ik google dan zie ik dat Sparta op die dag tegen een Schiedams elftal speelt.
Ik kijk hier als Spartaan ook een heel klein beetje van op.
(http://i68.tinypic.com/2akgq9y.jpg)
Hier zie ik het staan. Geen idee of het klopt.
Sparta speelt wel tegen Suriname
https://twitter.com/SpartaRotterdam/status/1022486165381959680
Do 27 juni 19:00 Drents Verbond - FC Emmen
Parkstraat 1, Emmen (SVBO)
Vr 28 juni 19:00 Nieuw Buinen - FC Emmen
Zuiderdiep 156, Nieuw Buinen (Nieuw Buinen)
Do 4 juli 19:00 Rolder Boys – FC Emmen
Nijlanderstraat 34, Rolde (vv Rolder Boys)
Vr 5 juli 19:00 FC Emmen - PEC Zwolle
Sportlaan 4, Coevorden (cvv Germanicus)
Zo 14 juli Open Dag
FC Emmen - Almere City (14:30)
Di 16 juli 19:00 FC Groningen - FC Emmen
Nijlanderstraat 34, Rolde (vv Rolder Boys)
Di 23 juli 19:00 Go Ahead Eagles - FC Emmen
Everwijnstraat 35, Terwolde
Za 27 juli wedstrijd
n.n.b.
29 juni: Zundertse Selectie - NAC (16.00 uur)
30 juni: wedstrijd onder voorbehoud
2 juli: RFC - NAC (19.30 uur, Raamsdonksveer)
6 juli: Madese Boys - NAC (17.00 uur)
7 juli: NAC - Lokomotiva Zagreb (locatie en tijdstip nog onbekend)
13 juli: NAC - Kortrijk (16.00 uur, St. Willebrord)
17 juli: NAC - Lokeren (19.00 uur, Oudenbosch)
20 juli: Sparta - NAC (13.00 uur, Rotterdam)
23 juli: NAC - RKC (19.00 uur, St. Willebrord)
26 juli: wedstrijd onder voorbehoud
3 augustus: wedstrijd onder voorbehoud
Bron: https://www.bndestem.nl/nac/eerste-training-nac-op-26-juni-oefenduels-met-onder-meer-lokomotiva-zagreb-en-kortrijk~a2b48f37/ (https://www.bndestem.nl/nac/eerste-training-nac-op-26-juni-oefenduels-met-onder-meer-lokomotiva-zagreb-en-kortrijk~a2b48f37/)
28/6/2019. VV Sellingen - FC Groningen. Sportpark Sellingen
23/7/2019 FC Groningen - FC Eindhoven. Sportpark Schapendrift
Heracles Almelo oefent in de voorbereiding op het nieuwe seizoen onder meer tegen FC Nordsjaelland. De Deense formatie komt op 30 juni naar Bornerbroek.
zaterdag 29-06-2019, 14.00 uur: DVC Appingedam - FC Groningen (Appingedam)
vrijdag 05-07-2019, 19.00 uur: FC Groningen - Ross County FC (Asser Boys)
zaterdag 06-07-2019, 14.30 uur: FC Groningen - Preußen Münster (Rolder Boys)
Vrijdag 28 juni 19.00 uur VV D.T.D. – SC Cambuur Jelsum
Woensdag 3 juli 19.00 uur SC Kootstertille – SC Cambuur Kootstertille
Zaterdag 6 juli 19.00 uur FVC – SC Cambuur FVC
Vrijdag 12 juli 19.00 uur SC Cambuur – De Graafschap Leeuwarder Zwaluwen
Vrijdag 2 augustus 19.00 uur SC Cambuur – FC Volendam Cambuur Stadion
Citaat van: Arjen op mei 28, 2019, 21:52:50
zaterdag 06-07-2019, 14.30 uur: FC Groningen - Preußen Münster (Rolder Boys)
Dit zijn de leukere duels, haha.
Citaat van: Jehoentelaar op mei 29, 2019, 01:33:28
Dit zijn de leukere duels, haha.
De ervaring leert echter dat de leukere duels vaak verboden worden :(
Dat wel inderdaad en Münster is al eens verboden op Nederlands grondgebied. Niet lang geleden speelden ze echter al tegen Groningen (in de Euroborg), dus hopelijk lukt het nu wel.
Woensdag 26 juni: Regioteam Gaasterland – sc Heerenveen (19.00 uur) in Oudega
Zaterdag 29 juni: VV Buitenpost – sc Heerenveen (19.00 uur) in Buitenpost
Dinsdag 2 juli: SV De Griffioen – sc Heerenveen (19.00 uur) in Oosterwolde
Vrijdag 5 juli: sc Heerenveen - SV Meppen (19.00 uur) in Witmarsum
Zaterdag 13 juli: sc Heerenveen - FC Volendam (14.00 uur) in Langezwaag
28/06 19:00 Regioteam Amersfoort - FC Utrecht (Sportpark Nimmerdor, Amersfoort)
29/06 16:30 Elinkwijk - FC Utrecht (Sportpark Elinkwijk/Theo Thijssenplein, Utrecht)
03/07 19:00 MSV'19 - FC Utrecht (Sportpark Hofland, Montfoort)
30/06 15:00 Heracles - FC Nordsjaelland(Den) (Sportcomplex 't Brook, Bornerbroek)
06/07 14:30 Vroomshoopse Boys- Heracles (Sportpark de Bosrand, Vroomshoop)
13/07 14:00 Preussen Münster - Heracles (Billerbeck, D)
https://almerecity.nl/nieuws/programma-voorbereiding-seizoen-2019-2020/
06/07 16:00 SC Waterwijk - Almere City FC (Sportpark Rie Mastenbroek, Almere)
10/07 ??:?? FC Almere - Almere City FC (Sportpark de Marken, Almere)
20/07 12:00 NEC Nijmegen - Almere City FC (Only Friends Sportscentre, Amsterdam)
20/07 20:00 MVV Maastricht - Almere City FC (De Geusselt, Maastricht) (nog niet bevestigd)
03/07 18:30 Club Brugge - Heracles (Garderen)
Zaterdag 29 juni: IJVV De Zwervers – Excelsior Rotterdam (15:00 uur)
Dinsdag 2 juli: VV Hillegersberg – Excelsior Rotterdam (19:00 uur)
Zaterdag 6 juli: VV MZC'11 – Excelsior Rotterdam (15:00 uur)
Maandag 8 tot vrijdag 12 juli: Trainingskamp in Delden
Dinsdag 9 juli: Excelsior Rotterdam – TOP Oss (17:00 uur)
Vrijdag 12 juli: Go Ahead Eagles – Excelsior Rotterdam (19:00 uur)
Zaterdag 20 juli: Nog te bepalen
Zaterdag 27 juli: Nog te bepalen
Vrijdag 2 augustus: Excelsior Rotterdam – Jong AZ (14:00 uur,
zaterdag 6 juli
Purmersteijn - FC Volendam | 14:30 uur (Purmerend)
zaterdag 13 juli
SC Heerenveen - FC Volendam | 14:00 uur (Langezwaag)
zaterdag 20 juli
FC Volendam - Heracles Almelo | 14:30 uur (Open Dag, Kras Stadion, Volendam)
zaterdag 27 juli
VV Noordwijk - FC Volendam | 14:30 uur (Noordwijk)
woensdag 31 juli
Fortuna Wormerveer - FC Volendam | 19:00 uur (Wormerveer)
vrijdag 2 augustus
SC Cambuur - FC Volendam | 20:00 uur (Cambuur Stadion)
Dinsdag 25 juni, 19.30u. MVC'19 - VVV-Venlo
Sportpark De 3-Sprong
Zaterdag 29 juni, 16.00u. SHH - VVV-Venlo
Sportpark De Wolfsberg
Dinsdag 2 juli, 19.30u. Venlosche Boys - VVV-Venlo
Sportcomplex Alde Wielerbaan
Vrijdag 5 juli, 18.30u. VVV-Venlo - Sint-Truidense VV
Sportpark Ter Horst
Vrijdag 12 juli, 19.00u. VVV-Venlo - KFCO Beerschot Wilrijk
Sportpark Ter Horst
Zaterdag 20 juli, 16.00u. VVV-Venlo - FC Eindhoven
Covebo Stadion - De Koel
Zaterdag 27 juli, 15.00u. Herman Teeuwen Memorial VVV Venlo - Panathinaikos
Covebo Stadion - De Koel -
Zaterdag 29 juni 2019 (19:00 uur, sportpark SV Terwolde)
SV Terwolde – Go Ahead Eagles
Dinsdag 2 juli 2019 (19:00 uur, sportpark Voorwaarts Twello)
Voorwaarts Twello – Go Ahead Eagles
Vrijdag 5 juli 2019 (19:00 uur, sportpark vv Heeten)
Sallands Streekteam – Go Ahead Eagles
Vrijdag 12 juli 2019 (19:00 uur, sportpark SV Terwolde)
Go Ahead Eagles – Excelsior
Zondag 14 juli 2019 (De Adelaarshorst)
Open Dag
Vrijdag 19 juli 2019 (19:00 uur, sportpark SV Terwolde)
Go Ahead Eagles – Αnorthosis Famagusta FC (Cyprus)
Dinsdag 23 juli 2019 (19:00 uur, sportpark SV Terwolde)
Go Ahead Eagles – FC Emmen
Zaterdag 27 juli 2019 (19:00 uur, sportpark SV Terwolde)
Go Ahead Eagles – Al-Khor (Qatar)
Zaterdag 3 augustus 2019 (19:00 uur, De Adelaarshorst)
Go Ahead Eagles – Konyaspor (Turkije)
Programma oefenwedstrijden GA Eagles:
Zaterdag 29 juni, 19.00 uur: Terwolde - GA Eagles (Terwolde).
Dinsdag 2 juli, 19.00 uur: Voorwaarts - GA Eagles (Twello).
Vrijdag 5 juli, 19.00 uur: Sallandse streekselectie-GA Eagles (Heeten).
Vrijdag 12 juli, 19.00 uur: GA Eagles-Excelsior (Terwolde).
Zondag 14 juli, 12.00 uur: open dag (Adelaarshorst).
Vrijdag 19 juli, 19.00 uur: GA Eagles-Anorthosis Famagusta FC (Cyprus) (Terwolde)
Dinsdag 23 juli, 19.00 uur: GA Eagles - FC Emmen (Terwolde).
Zaterdag 27 juli, 19.00 uur: GA Eagles-Al Khor (Qatar) (Terwolde)
Zaterdag 3 augustus, 19.00 uur: GA Eagles-Konyaspor (Adelaarshorst).
Vrijdag 9 augustus, 20.00 uur: start competitie.
25/06 19:00 Quick '20 - Ajax (Sportpark Vondersweijde, Oldenzaal)
28/06 18:00 Maccabi Haifa - Aalborg (Mierlo)
29/06 12:00 Ajax - Aalborg (Sportpark Vondersweijde, Oldenzaal)
03/08 14:30 Rijnsburgse Boys - Telstar (Sportpark Middelmors, Rijnsburg)
06/07 16:00 Club Brugge - AZ (Sportpark de Westeneng, Garderen)
20/07 ??:?? FC Volendam - Heracles (Kras Stadion, Volendam)
Zaterdag 29 juni om 16:00 in Diessen: RKDSV – Willem II
Zaterdag 6 juli om 15:00 in Rijen: Willem II – KV Oostende
Zaterdag 13 juli om 12:00 in Oisterwijk: Willem II – Top Oss
Zaterdag 20 juli om 15:00 in Zulte: Zulte Waregem – Willem II
Woensdag 17 juli om 18:30 in Dongen: Willem II - Sparta
Za. 6 juli 19.00 uur Lommel SK - FC Eindhoven Lommel (B)
di. 9 juli n.n.b. vv UNA - FC Eindhoven n.n.b.
wo. 17 juli 18.30 uur Borussia Dortmund U23 - FC Eindhoven Julich-Barnem (D)
za. 20 juli 16.00 uur VVV-Venlo - FC Eindhoven Venlo
di. 23 juli 19.00 uur FC Groningen - FC Eindhoven Norg
vr. 26 juli 14.30 uur Al Ahli (SAr) - FC Eindhoven Hoevelaken
di. 30 juli 19.00 uur Al Gharafa (Qatar) - FC Eindhoven Tegelen
vr. 2 aug 19.00 uur Roda JC Kerkrde - FC Eindhoven Kerkrade
WDZ - roda JC 6 juli 2019 19.00 uur Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
Roda jc - Alemannia Aachen 9 juli 2019 19.00 uur Sportpark Molenveld, Vaals
EVV Echt - Roda jc 13 juli 2019 19.00 uur Sportpark in de Bandert, Echt
BMG II - Roda JC 14 juli 2019 16.00 uur Sportanlage Barmen, Jülich
Roda JC - KV Mechelen 18 juli 2019 19.00 uur Parkstad Limburg Stadion
FC Wegberg-Beeck 1920 20 juli 2019 15.30 uur Sportanlage Barmen, Jülich
Lommel SK - Roda JC 26 juli 2019 19.00 uur Soevereinstadion, Lommel
Groene Ster - Roda JC 30 juli 2019 19.00 uur Sportpark Pronsebroek
Roda JC - FC Eindhoven 2 augustus 2019 19.00 uur Parkstad Limburg Stadion
Woensdag 17 juli Feyenoord - Panathinaikos 20.00 de kuip
Zaterdag 6 juli
Schagen United - Jong AZ (19:00 uur, Schagen)
Zaterdag 13 juli
Jong AZ - HVV Hollandia (14:30 uur, Zaanstad)
Woensdag 17 juli
Jong AZ - Jong SC Cambuur (19:30 uur, Rottevalle)
Zaterdag 20 juli
Telstar - Jong AZ (14:00 uur, Velsen-Zuid)
Woensdag 24 juli
Almere City - Jong AZ (17:00 uur, Den Helder)
Zaterdag 27 juli
Jong AZ - FC Dordrecht of Helderse Selectie (17:00 of 19:30 uur, Den Helder)
Vrijdag 2 augustus
SBV Excelsior - Jong AZ (14:00 uur, Rotterdam)
zaterdag 29 juni, 14.30 uur
Almelose Selectie - Heracles Almelo (AVC Heracles, Almelo)
zondag 30 juni, 15.00 uur
Heracles Almelo – FC Nordsjaelland (Bornerbroek)
woensdag 3 juli, 18.30 uur
Heracles Almelo - Club Brugge (Garderen)
zaterdag 6 juli, 16.30 uur
Vroomshoopse Boys - Heracles Almelo (Vroomshoop)
zondag 7 juli
Open Dag met oefenwedstrijd (tegenstander volgt)
dinsdag 16 juli, 19.00 uur
Heracles Almelo - Rot Weiss Essen (Mariënberg)
zaterdag 20 juli, 14.30 uur
FC Volendam - Heracles Almelo (Volendam)
dinsdag 23 juli, 19.00 uur
Heracles Almelo - Plymouh Argyle (Almelo)
zaterdag 27 juli, 14.30 uur
Heracles Almelo - Helmond Sport (Fleringen)
Voorlopig oefenprogramma:
Woensdag 26 juni – 20.00 uur – V.O.C. – Sparta Rotterdam
Zaterdag 29 juni – 16.00 uur – Schiedams XI-tal – Sparta Rotterdam
Woensdag 17 juli – 18.30 uuur – Willem II – Sparta Rotterdam
Zaterdag 20 juli – 13:00 uur – Sparta Rotterdam – NAC Breda (Familiedag)
28-07 Feyenoord - Southampton in De Kuip
Os RJC.
WDZ 6 juli 2019 19.00 uur Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
Alemannia Aachen 9 juli 2019 19.00 uur Sportpark Molenveld, Vaals
EVV Echt 13 juli 2019 19.00 uur Sportpark in de Bandert, Echt
BMG II 14 juli 2019 16.00 uur Sportanlage Barmen, Jülich
KV Mechelen 18 juli 2019 19.00 uur Parkstad Limburg Stadion
FC Wegberg-Beeck 1920 20 juli 2019 15.30 uur Sportanlage Barmen, Jülich
Lommel SK 26 juli 2019 19.00 uur Soevereinstadion, Lommel
Groene Ster 30 juli 2019 19.00 uur Sportpark Pronsebroek
FC Eindhoven 2 augustus 2019 19.00 uur Parkstad Limburg Stadion
30/07 20:00 De Treffers - NEC (Sportpark Zuid, Groesbeek)
http://www.sf-lotte.de/aktuell/news/start-der-vorbereitung-am-19-juni/
Geen idee of die in dit topic thuis hoort, maar anders moet er maar een oefenpotten in duitsland topic komen ;)
09/07 19:00 Sportfreunde Lotte - NEC (FRIMO Stadion, Lotte (Duitsland))
Citaat van: casper.eniesee op jun 10, 2019, 00:17:10
http://www.sf-lotte.de/aktuell/news/start-der-vorbereitung-am-19-juni/
Geen idee of die in dit topic thuis hoort, maar anders moet er maar een oefenpotten in duitsland topic komen ;)
09/07 ??:?? Sportfreunde Lotte - NEC (FRIMO Stadion, Lotte (Duitsland))
Wat houdt je tegen om een topic te maken met oefenwedstrijden net over de grens? Heracles doet speelt er een paar, Utrecht doet mee aan een toernooi bij Meppen etc.
Als het allemaal centraal is, vind ik dat ook wel fijn. :p
Maar goed, NEC heeft vandaag het gehele oefenprogramma gecommuniceerd!
De potjes die er al in staan heb ik hier dan niet verwerkt:
02/07 19:00 Overasseltse Boys - NEC (Sportpark de Passelegt, Overasselt)
06/07 19:00 NEC Amateurs - NEC (De Eendracht, Nijmegen)
12/07 19:00 Wuppertaler SV - NEC (Stadion am Zoo, Wuppertal (Duitsland)
15/07 19:00 DIO'30 - NEC (Sportpark de Gelenberg, Druten)
26/07 19:00 RKC Waalwijk - NEC (Sportpark de Kamp, Weurt)
02/08 18:00 NEC - Osasuna (Goffertstadion, Nijmegen)
Dinsdag 30 juli De Treffers Sportpark Zuid 19:00 uur - NEC geeft hier een andere tijd aan dan De Treffers, maar ik verwacht dat het 19:00 is.
6 juli: Telstar -VV IJmuiden (tevens de open dag)
13 juli Telstar - AZ (inclusief allerlei verkoop restricties waaronder 1 op 1 verkoop)
09/07 17.00 Excelsior – TOP Oss (Delden)
13/07 12.00 Willem II – TOP Oss (Oisterwijk)
16/07 17.00 TOP Oss – RKC Waalwijk (Sportpark Herpinia, Herpen)
20/07 14.00 TOP Oss – De Graafschap (Sportpark Herpinia, Herpen)
30/07 17.00 TOP Oss – Umm-Salal SC (Sportpark de Passelegt, Overasselt)
02/08 14.00 Jong FC Utrecht – TOP Oss (Zoudenbalch, Utrecht)
29/06 18:00 Regioteam - De Graafschap (VIOD)
04/07 19:00 Winnaar Achterhoek Cup - De Graafschap (N.n.b).
06/07 17:00 De Graafschap - Zagłębie Lubin (Sportpark Zuid, Aalten)
09/07 19:00 DZC'68 - De Graafschap (Sportpark Zuid, Doetinchem)
12/07 19:00 SC Cambuur - De Graafschap (Sportpark Nijlan, Leeuwarden)
25/07 19:00 FC Lienden - De Graafschap (N.n.b.)
04/08 17:00 De Graafschap - Osasuna (Stadion De Vijverberg, Doetinchem)
12/07 19:00 PSV - Aris Thessaloniki (Sportpark de Warande, Oosterhout)
Citaat van: WATP op jun 07, 2019, 12:04:47
Za. 6 juli 19.00 uur Lommel SK - FC Eindhoven Lommel (B)
di. 9 juli n.n.b. vv UNA - FC Eindhoven n.n.b.
wo. 17 juli 18.30 uur Borussia Dortmund U23 - FC Eindhoven Julich-Barnem (D)
za. 20 juli 16.00 uur VVV-Venlo - FC Eindhoven Venlo
di. 23 juli 19.00 uur FC Groningen - FC Eindhoven Norg
vr. 26 juli 14.30 uur Al Ahli (SAr) - FC Eindhoven Hoevelaken
di. 30 juli 19.00 uur Al Gharafa (Qatar) - FC Eindhoven Tegelen
vr. 2 aug 19.00 uur Roda JC Kerkrde - FC Eindhoven Kerkrade
WDZ - roda JC 6 juli 2019 19.00 uur Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz
Roda jc - Alemannia Aachen 9 juli 2019 19.00 uur Sportpark Molenveld, Vaals
EVV Echt - Roda jc 13 juli 2019 19.00 uur Sportpark in de Bandert, Echt
BMG II - Roda JC 14 juli 2019 16.00 uur Sportanlage Barmen, Jülich
Roda JC - KV Mechelen 18 juli 2019 19.00 uur Parkstad Limburg Stadion
FC Wegberg-Beeck 1920 20 juli 2019 15.30 uur Sportanlage Barmen, Jülich
Lommel SK - Roda JC 26 juli 2019 19.00 uur Soevereinstadion, Lommel
Groene Ster - Roda JC 30 juli 2019 19.00 uur Sportpark Pronsebroek
Roda JC - FC Eindhoven 2 augustus 2019 19.00 uur Parkstad Limburg Stadion
Woensdag 17 juli Feyenoord - Panathinaikos 20.00 de kuip
Zaterdag 6 juli
Schagen United - Jong AZ (19:00 uur, Schagen)
Zaterdag 13 juli
Jong AZ - HVV Hollandia (14:30 uur, Zaanstad)
Woensdag 17 juli
Jong AZ - Jong SC Cambuur (19:30 uur, Rottevalle)
Zaterdag 20 juli
Telstar - Jong AZ (14:00 uur, Velsen-Zuid)
Woensdag 24 juli
Almere City - Jong AZ (17:00 uur, Den Helder)
Zaterdag 27 juli
Jong AZ - FC Dordrecht of Helderse Selectie (17:00 of 19:30 uur, Den Helder)
Vrijdag 2 augustus
SBV Excelsior - Jong AZ (14:00 uur, Rotterdam)
zaterdag 29 juni, 14.30 uur
Almelose Selectie - Heracles Almelo (AVC Heracles, Almelo)
zondag 30 juni, 15.00 uur
Heracles Almelo – FC Nordsjaelland (Bornerbroek)
woensdag 3 juli, 18.30 uur
Heracles Almelo - Club Brugge (Garderen)
zaterdag 6 juli, 16.30 uur
Vroomshoopse Boys - Heracles Almelo (Vroomshoop)
zondag 7 juli
Open Dag met oefenwedstrijd (tegenstander volgt)
dinsdag 16 juli, 19.00 uur
Heracles Almelo - Rot Weiss Essen (Mariënberg)
zaterdag 20 juli, 14.30 uur
FC Volendam - Heracles Almelo (Volendam)
dinsdag 23 juli, 19.00 uur
Heracles Almelo - Plymouh Argyle (Almelo)
zaterdag 27 juli, 14.30 uur
Heracles Almelo - Helmond Sport (Fleringen)
Voorlopig oefenprogramma:
Woensdag 26 juni – 20.00 uur – V.O.C. – Sparta Rotterdam
Zaterdag 29 juni – 16.00 uur – Schiedams XI-tal – Sparta Rotterdam
Woensdag 17 juli – 18.30 uuur – Willem II – Sparta Rotterdam
Zaterdag 20 juli – 13:00 uur – Sparta Rotterdam – NAC Breda (Familiedag)
16/07 19:00 Heracles - Excelsior (Mariënberg)
Feyenoord gaat een trainingskamp beleggen in Oostenrijk van 8 - 13 juli waar het twee oefenwedstrijden speelt:
9 juli: Feyenoord - SV Darmstadt 1898
12 juli: Feyenoord - FC Red Bull Salzburg
Plymouth Argyle heeft de oefen trip naar Nederland geannuleerd. Not going Dutch zoals zelf zeggen.
ARGYLE will not be returning to the Netherlands this summer for a pre-season training camp.
As in previous years, the Pilgrims had scheduled a stay in Delden, between July 21-26, with a game against Eredivisie side Heracles to be played on Tuesday, July 23.
However, unforeseen circumstances have rendered that impossible and Argyle are now looking to rearrange the middle part of their pre-season itinerary.
The Pilgrims' other pre-season fixtures, in this country, remain unaffected.
The Green Army will get their first sight of Ryan Lowe's new-look Argyle at Southern Premier League Truro City on Tuesday, July 9.
On Saturday, July 13, the Greens head across town to face Plymouth Parkway, who finished as runners-up in their first season in the Western League Premier Division, before visiting newly-promoted Vanarama National League side Torquay United on Tuesday, July 16.
The Pilgrims will also face South West Peninsula League champions Tavistock AFC on Tuesday, July 30, before beginning their Sky Bet League Two campaign a few days later.
The club appreciates that some members of the Green Army may have been planning to watch the match against Heracles and invite any supporters who have done so to contact the club by emailing argyle@pafc.co.uk
En die onvoorziene omstandigheden zijn een angstige burgemeester/lokale driehoek?
Waarschijnlijk heeft de nieuwe manager Ryan Lowe dit trainingskamp geannuleerd. Al vorige maand heeft de club al aangegeven dat het trainingskamp in Delden niet zeker was.
23/07 19.00 uur FC Emmen - OFI Kreta (Stadion de Meerdijk)
Stoke City zit van 6 t/m 13 juli in Nederland (Overijssel) en spelen op de 13e een oefenwedstrijd. De tegenstander is nog niet bekend, en gezien de laatste jaren zal de wedstrijd wel achter gesloten deuren gespeeld worden.
Citaat van: Nik op jun 17, 2019, 17:51:19
Stoke City zit van 6 t/m 13 juli in Nederland (Overijssel) en spelen op de 13e een oefenwedstrijd. De tegenstander is nog niet bekend, en gezien de laatste jaren zal de wedstrijd wel achter gesloten deuren gespeeld worden.
Dat weet je maar nooit!
29-06-2019 Gemeentelijk Regioteam Tubbergen - FC Twente 15.00u Sportpark 't Reuvekamp , Fleringen (VC Fleringen)
05-07-2019 FC Twente - Al Wahda FC 15.00u Sportpark De Stockakker, De Lutte (SV De Lutte)
20-07-2019 FC Twente - OH Leuven 14.30u. Sportpark Heeckeren , Goor (GFC)
28-07-2019 FC Twente - Konyaspor 15.00u. Sportpark 't Reuvekamp (VC Fleringen)
De besloten wedstrijd Excelsior - Jong AZ van 2 augustus wordt vervangen door FC Den Bosch - Excelsior in De Vliert
Iemand die nog oefenwedstrijden heeft kunnen vinden van buitenlandse teams die hier op trainingskamp zijn >?
23-07-2019 FC Twente - FC Schalke 04 19.00u. De Grolsch Veste
Citaat van: maikelll043 op jun 19, 2019, 17:40:11
Iemand die nog oefenwedstrijden heeft kunnen vinden van buitenlandse teams die hier op trainingskamp zijn >?
Maccabi - Aalborg in Mierlo. Zoek even op sportpark de Ark in de groundhopper app, oa Beveren speelt daar.
13/07 17.00 SC Den Dungen – FC Den Bosch (Hooidonksestraat 8, Den Dungen)
20/07 17.00 FC Dordrecht – FC Den Bosch (locatie N.I.V.O. Sparta, Sportpark De Watertoren, Van
Heemstraweg West 27, Zaltbommel)
24/07 19.00 nadere info volgt
27/07 19.00 FC Den Bosch – Regioteam Rotterdam (De Vliert)
30/07 19.00 FC Den Bosch – Al-Taawon (De Vliert)
02/08 20.00 FC Den Bosch – SBV Excelsior (De Vliert)
6/7 | 17.00 uur | Telstar - VV IJmuiden | Open dag
9/7 | 19.00 uur | Telstar - De Kennemers | Gratis toegang
13/7 | 17.00 uur | Telstar - AZ | Kaartverkoop via www.telstarticket.nl
20/7 | 14.00 uur | Telstar - Jong AZ | Gratis toegang
27/7 | 14.00 uur | Telstar - Jong Vitesse | Gratis toegang
30/7 | 19.30 uur | Telstar - VV Katwijk | Gratis toegang
3/8 | 14.30 uur | Rijnsburgse boys - Telstar | Sportpark Middelmors
24/07. Feyenoord - Angers SCO
Wedstrijd van Fortuna tegen Aris is verplaatst van 4 naar 3 juli. Wordt gespeeld bij BSV Limburgia in Brunssum en begint om 19.00 uur.
Citaat van: Bier und Bratwurst op jun 17, 2019, 22:08:35
29-06-2019 Gemeentelijk Regioteam Tubbergen - FC Twente 15.00u Sportpark 't Reuvekamp , Fleringen (VC Fleringen)
05-07-2019 FC Twente - Al Wahda FC 15.00u Sportpark De Stockakker, De Lutte (SV De Lutte)
20-07-2019 FC Twente - OH Leuven 14.30u. Sportpark Heeckeren , Goor (GFC)
28-07-2019 FC Twente - Konyaspor 15.00u. Sportpark 't Reuvekamp (VC Fleringen)
Wedstrijd verplaatst!
05-07-2019 FC Twente - Al Wahda FC 15.00u. Sportpark De Zweede , Boekelo (BSC Unisson)
Citaat van: Jesse op jun 20, 2019, 21:05:40
6/7 | 17.00 uur | Telstar - VV IJmuiden | Open dag
9/7 | 19.00 uur | Telstar - De Kennemers | Gratis toegang
13/7 | 17.00 uur | Telstar - AZ | Kaartverkoop via www.telstarticket.nl
20/7 | 14.00 uur | Telstar - Jong AZ | Gratis toegang
27/7 | 14.00 uur | Telstar - Jong Vitesse | Gratis toegang
30/7 | 19.30 uur | Telstar - VV Katwijk | Gratis toegang
3/8 | 14.30 uur | Rijnsburgse boys - Telstar | Sportpark Middelmors
Tegenstander aangepast. BVC Bloemendaal vervangt de Kennemers.
Dinsdag 2-7 STVV - Maccabi Haifa (18.00 uur, Sportpark Ter Horst, Horst)
Afgelopen zondag ving ik op dat Jong Utrecht morgen tegen Nordsjaelland in Delden oefent. De wedstrijd begint om 15:00.
Wordt de openingspost nog wel eens bijgewerkt? Zowel hier als in het Belgische topic volgens mij al enige tijd geleden?
Voor de liefhebbers: op 22 juli speelt Ajax vriendschappelijk tegen Panathinaikos in het Olympisch Stadion! Er zijn 7000 kaarten beschikbaar.
20/07. Feyenoord - Karlsruhe SC
Citaat van: Olav op jul 10, 2019, 23:45:09
Voor de liefhebbers: op 22 juli speelt Ajax vriendschappelijk tegen Panathinaikos in het Olympisch Stadion! Er zijn 7000 kaarten beschikbaar.
Sorry, heb hem al met een of andere Olav gevinckt ;-)
Dinsdag 23-07: SV Meerssen - Fortuna Sittard (Sportpark Marsana, 19.00 uur)
Vitesse speelt op woensdag 24 juli om 19:00 uur op Sportpark Driel in Driel een wedstrijd tegen Sivasspor.
Iemand nog overzicht van oefenwedstrijden Nederland en of België van aankomende weken , niet alles staat in de app