Auteur Topic: Beker van België 2017-2018  (gelezen 1122 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Joost

  • Berichten: 6992
Beker van België 2017-2018
« Gepost op: jun 19, 2017, 21:32:54 »
Er is weer geloot, en aangezien die file nog steeds onleesbaar is heb ik het maar weer in een tennisschema gepropt.

Wegens weinig tijd heb ik dit keer de klasse-aanduidingen (nog) niet toegevoegd.

(Klikken voor groter formaat)

Opvallend is dit jaar dat de regionale indeling al na de 1e ronde verdwijnt.

« Laatst bewerkt op: jun 19, 2017, 21:40:32 door Joost »

Offline Saltacampos

  • Berichten: 739
  • Geslacht: Man
Het belangrijkste voetbal is het amateurvoetbal

Offline Freekos79

  • Berichten: 712
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2017-2018
« Reactie #2 Gepost op: jun 29, 2017, 21:00:28 »
Heeft iemand een tip voor de eerste ronde? Ik wil graag een potje bezoeken, maar zie door de bomen het bos niet meer.
Volgende wedstrijd: ?

Offline HRM1880

  • Berichten: 1656
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2017-2018
« Reactie #3 Gepost op: jun 29, 2017, 22:20:30 »
Heeft iemand een tip voor de eerste ronde? Ik wil graag een potje bezoeken, maar zie door de bomen het bos niet meer.
FC Ekeren-KFC Brasschaat is redelijk lokaal. Die liggen juist naar elkaar wat extra volk kan lokken.
KFC Diest lijkt mij dan weer het beste stadion uit heel die ronde.

Offline syntric

  • Berichten: 546
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2017-2018
« Reactie #4 Gepost op: jun 29, 2017, 22:21:49 »
Heeft iemand een tip voor de eerste ronde? Ik wil graag een potje bezoeken, maar zie door de bomen het bos niet meer.

White Star Lauwe heeft best een leuke ground
http://extremefootballtourism.blogspot.be/2013/06/belgium-white-star-lauwe.html

Aarschot, Grimbergen, Brainois, Diest (ooit 9 seizoenen in eerste klasse), UR Namur, JL Arlon, Paturages zijn ook allemaal prima grounds
« Laatst bewerkt op: jun 29, 2017, 22:27:31 door syntric »
Groundhopper for life :-)

Offline Freekos79

  • Berichten: 712
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2017-2018
« Reactie #5 Gepost op: jun 29, 2017, 22:51:43 »
Dank voor de tips! Diest ben ik wel al eens geweest. De rest ga ik even bestuderen.
Volgende wedstrijd: ?

Offline Joost

  • Berichten: 6992
Re: Beker van België 2017-2018
« Reactie #6 Gepost op: jul 30, 2017, 21:38:38 »
   Thuisclub      Uitclub      T      U      Pen.   
   R.FC.Tournai (5. Nat-3C)      K.SV.Rumbeke (6. WVl-1)      2      0         
   K.Eendracht Wervik (5. Nat-3A)      SK.Eernegem (6. WVl-1)      4      0         
   K.SK.Vlamertinge (5. Nat-3A)      Racing Club Lauwe (6. WVl-1)      0      3         
   K.Brielen Sport (8. WVl-3A)      S.C.T. Menen (5. Nat-3A)      0      4         
   R.US.Beloeil (6. Hen-1)      K.SC.Wielsbeke (6. WVl-1)      1      1         
   AC.Estaimbourg (7. Hen-2A)      K. SKV Zwevezele (6. WVl-1)      0      3         
   K.WS.Club Lauwe (6. WVl-1)      Ass.Sp.Club Havinnes (7. Hen-2A)      0      1         
   K.FC.Poperinge (6. WVl-1)      K.Sassport Boezinge (6. WVl-1)      2      4         
   CS.Taintignies (8. Hen-3B)      K.Racing Waregem (6. WVl-1)      0      6         
   K.SK.Oostnieuwkerke (6. WVl-1)      SVD.Kortemark (6. WVl-1)      2      0         
   FC.Harchies-Bernissart (7. Hen-2A)      K.VV.Oostduinkerke (6. WVl-1)      0      1         
   Peruwelz Football Club (6. Hen-1)      SK.Westrozebeke (8. WVl-3A)      6      0         
   K.V.E.Drongen (6. Ovl-1)      Avanti Stekene (5. Nat-3A)      1      5         
   K.VC.Jong Lede (5. Nat-3A)      K.SK.Maldegem (7. Ovl-2A)      2      1         
   K.Racing Club Bambrugge (7. Ovl-2B)      FC Wetteren (5. Nat-3A)      1      1      (4-2)   
   VV.Westkapelle (6. WVl-1)      SC.Dikkelvenne (5. Nat-3A)      5      0         
   K.VV.Vlaamse Ardennen (6. Ovl-1)      K.FC.Merelbeke (5. Nat-3A)      0      2         
   K.VC.Wingene (5. Nat-3A)      SK.Berlare (6. Ovl-1)      5      0         
   K.V.C.S.V.Oostkamp (6. WVl-1)      K.V.Eendracht Aalter (6. Ovl-1)      0      0         
   Eendr.Grotenberge (6. Ovl-1)      SK.Lochristi (6. Ovl-1)      2      1         
   K.SK.De Jeugd Lovendegem (7. Ovl-2A)      K.VV.Zelzate (6. Ovl-1)      0      4         
   K.FC.Sp.St-Gillis Waas (6. Ovl-1)      FC.St.Kruis-Winkel (8. Ovl-3A)      4      1         
   K.FC.Varsenare (6. WVl-1)      K.SC.Blankenberge (6. WVl-1)      0      2         
   VC.Herentals (5. Nat-3B)      K.Meerle FC. (8. Ant-3A)      3      1         
   K.Groen Rood Katelijne (6. Ant-1)      K.FC.Nijlen (5. Nat-3B)      2      1         
   K.Ternesse VV.Wommelgem (5. Nat-3B)      Eendracht Buggenhout (7. Ovl-2C)      3      1         
   KV.Bonheiden (7. Ant-2A)      FC Lebbeke (5. Nat-3A)      1      2         
   FC.Gierle (8. Ant-3C)      K.VC.Houtvenne (5. Nat-3B)      0      5         
   K.FC.Putte (8. Ant-3B)      K.VK.Svelta Melsele (5. Nat-3A)      1      4         
   FC.Mariekerke (5. Nat-3A)      K.FC.Eendr.Zele (6. Ovl-1)      1      1      (4-5)   
   K.FC.Jong VL.Kruibeke (7. Ovl-2C)      K.FC.Lille (6. Ant-1)      0      0      (3-2)   
   K.Reet SK. (9. Ant-4C)      K.FC.Robur Moerzeke (6. Ovl-1)      1      6         
   FC.Berlaar-Heikant (6. Ant-1)      FC.Walem (7. Ant-2A)      3      4         
   K.Sint-Job FC. (6. Ant-1)      FC.Oppuurs (6. Ant-1)      4      2         
   K.VVOG.Vorselaar (6. Ant-1)      K.RC.Mechelen (6. Ant-1)      1      2         
   K.Mariaburg VK. (7. Ant-2A)      VK.Z.Hamme-Zogge (8. Ovl-3E)      0      2         
   FC.Ekeren (8. Ant-3A)      K.FC.Brasschaat (7. Ant-2A)      0      2         
   Sporting Club Aarschot (6. VBr-1)      HO Wolvertem Merchtem (5. Nat-3A)      2      0         
   K.VK.Ninove (5. Nat-3A)      R.SD.Jette (6. WBr-1)      8      0         
   K.SC.Grimbergen (5. Nat-3A)      VK.Nederhasselt (8. Ovl-3C)      3      2         
   Racing Butsel (6. VBr-1)      Racing Jet Wavre (5. Nat-3C)      2      2      (5-4)   
   K.FC.Herent (7. VBr-2A)      K.Diegem Sport (5. Nat-3B)      0      4         
   Union Lasne Ohain (6. WBr-1)      ERC.Hoeilaart (5. Nat-3B)      2      2      (1-4)   
   R.Racing Club de Waterloo (5. Nat-3C)      K.D.N. United (8. VBr-3B)      1      1      (6-5)   
   K.OVC.Sterrebeek (5. Nat-3B)      K.FC.Strombeek (6. VBr-1)      2      1         
   KFCMZ.Tollembeek (8. VBr-3D)      K.Kampenhout SK. (5. Nat-3B)      0      0         
   K.E.Appelterre-Eichem (6. Ovl-1)      K.FC.Eppegem (5. Nat-3A)      0      1         
   K.HO.Huizingen (7. VBr-2B)      Léopold FC. (5. Nat-3C)      5      2         
   KV.Woluwe-Zaventem (5. Nat-3B)      Eendr. Mazenzele Opwijk (8. VBr-3C)      5      1         
   H.O. Bierbeek (6. VBr-1)      FC.Ganshoren (5. Nat-3C)      3      3      (4-3)   
   SV.Voorde (6. Ovl-1)      Sporting Bruxelles (6. WBr-1)      1      2         
   R.CS.Brainois (6. WBr-1)      K.VK.Wemmel (8. VBr-3D)      4      0         
   VK.Liedekerke (6. VBr-1)      K.SK.L.Ternat (7. VBr-2B)      1      0         
   F.C. Esperanza Pelt (5. Nat-3B)      K.Achel VV. (7. Lim-2A)      0      0      (4-2)   
   S.A.V. St-Dymphna Geel (8. Ant-3C)      Eendracht Termien (5. Nat-3B)      1      4         
   K.St.Elen (7. Lim-2A)      K.ESK.Leopoldsburg (5. Nat-3B)      0      4         
   FC.Melosport Zonhoven (6. Lim-1)      Bilzerse Waltwilder VV. (5. Nat-3B)      0      2         
   K.FC.Diest (5. Nat-3B)      F.C. Alken (7. Lim-2B)      3      1         
   FC.Helson Helchteren (6. Lim-1)      K.VK.Wellen (5. Nat-3B)      2      0         
   V.V. Zepperen-Brustem (6. Lim-1)      FC.Heur-Tongeren (5. Nat-3B)      2      4         
   K.Zutendaal VV. (7. Lim-2B)      K.HIH.Hoepertingen (6. Lim-1)      1      3         
   K.FC.Flandria Paal (7. Lim-2A)      K.MR.Biesen (7. Lim-2B)      1      2         
   K.Verbr.Balen (8. Ant-3C)      Sp.Wijchmaal (8. Lim-3A)      2      0         
   F.C. Wezel Sport (8. Ant-3C)      K.Herk-De-Stad FC. (6. Lim-1)      2      1         
   K.Daring Huvo Jeuk (6. Lim-1)      K.Retie SK. (7. Ant-2B)      2      1         
   Racing Peer (6. Lim-1)      AC.Tervant (7. Lim-2A)      0      2         
   Sp.Budingen (8. VBr-3A)      Grimbie 69 (8. Lim-3B)      1      2         
   K.Vlijtingen VV. (6. Lim-1)      K.VK.Beringen (6. Lim-1)      5      1         
   FC.Ster-Francorchamps (6. Lie-1)      R.RC.Stockay-Warfusée (5. Nat-3D)      1      0         
   R.FC.Huy (5. Nat-3D)      Etoile Vervietoise (7. Lie-2B)      4      0         
   R.FC.Butgenbach (8. Lie-3D)      F.C. Tilleur (5. Nat-3D)      0      5         
   Union Royale Namur (5. Nat-3D)      Pontisse Cité FC. (7. Lie-2B)      2      1         
   FC.United Richelle (5. Nat-3D)      R.Etoile Sp.Dalhemoise (8. Lie-3C)      4      0         
   R.Banneux FC. (6. Lie-1)      R.CS.Verlaine (5. Nat-3D)      0      0      (3-4)   
   FC.Herstal (5. Nat-3D)      R.S.Fernelmont-Hemptinne (8. Nam-3A)      6      0         
   R.U.S.Loyers B (8. Nam-3A)      R.Aywaille FC. (5. Nat-3D)      0      4         
   K.FC.Weywertz (7. Lie-2C)      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège (5. Nat-3D)      1      1      (5-4)   
   R.Ougrée FC. (6. Lie-1)      URSL Visé (5. Nat-3D)      0      4         
   ES.Jamboise (7. Nam-2A)      CS Andennais (6. Nam-1)      3      2         
   R.FC.Un.La Calamine B (7. Lie-2C)      U.C.E. De Liège (6. Lie-1)      0      3         
   Stade Disonais (6. Lie-1)      CS Vervietoise (8. Lie-3C)      2      0         
   R.FC.Queue Du Bois (9. Lie-4C)      R.US.Assesse (6. Nam-1)      1      3         
   R.FC.Malmundaria 1904 (7. Lie-2C)      R.Ent.Racing Club Amay (6. Lie-1)      1      1      (4-2)   
   R.SC.Tilffois (8. Lie-3B)      R.U.S.Loyers (6. Nam-1)      0      2         
   CS.Onhaye (5. Nat-3C)      JS.Habaysienne (7. Lux-2A)      5      2         
   R.US.Givry (5. Nat-3D)      R.RC.Longlier B (7. Lux-2B)      0      1         
   R.Stade Gedinnois (7. Nam-2B)      R.RC.Longlier (5. Nat-3D)      3      0         
   R.RC.Mormont (5. Nat-3D)      ES.Melreux-Hotton (7. Lux-2C)      4      0         
   ESC.Poupehan (7. Lux-2B)      R.SC.Habay-La-Neuve (5. Nat-3D)      0      2         
   R.FC.Messancy (7. Lux-2A)      R.Ent.Bertrigeoise (5. Nat-3D)      1      7         
   R.OC.Rochois (6. Lux-1)      R.Lierneux FC. (7. Lux-2C)      3      1         
   FC.Jeun.Lorr.Arlonaise (6. Lux-1)      R.Ent.Bertrigeoise B (7. Lux-2A)      1      2         
   R.ES.Champlonaise (6. Lux-1)      R.Marloie Sport (6. Lux-1)      1      1      (4-5)   
   R.SC.Nassogne (7. Lux-2C)      J.Rochefortoise Jemelle A (6. Nam-1)      1      1      (4-2)   
   ES.Wellinoise (6. Lux-1)      R.US.Gouvy (7. Lux-2C)      1      0         
   Flavion Sport (6. Nam-1)      R.CS.Libramontois (6. Lux-1)      1      1      (4-5)   
   R.RAC.Athl.Florenvillois (7. Lux-2A)      E.S. DE LA MOLIGNEE (6. Nam-1)      0      3         
   R.SC.Paturageois (6. Hen-1)      Albert Quevy-Mons (5. Nat-3C)      1      5         
   RC. Villers la VIlle (6. WBr-1)      R.Stade Brainois (5. Nat-3C)      1      1      (4-3)   
   CS.Mont-St-Guibert (8. WBr-3B)      CS.Entité Manageoise (5. Nat-3C)      2      3         
   R.FC.Spy (5. Nat-3C)      US.De Pesche (6. Nam-1)      2      1         
   R.ES.Couvin-Mariembourg (5. Nat-3C)      OC.Nismes (6. Nam-1)      0      1         
   RJ Entente Binchoise (5. Nat-3C)      Pont-A Celles-Buzet (6. Hen-1)      0      1         
   FC.Malonne 2000 (7. Nam-2A)      R.Jeun.Aischoise (5. Nat-3D)      1      8         
   R.AS.Monceau (6. Hen-1)      RAAL La Louviere (5. Nat-3C)      0      2         
   R.FC.Rhisnois (6. Nam-1)      US.Solrezienne (5. Nat-3C)      2      4         
   Francs Borains (5. Nat-3C)      Standard Flawinne FC. (7. Nam-2A)      1      0         
   SC.Montignies B (8. Hen-3D)      JS.Taminoise (5. Nat-3C)      0      5         
   R.US.Club Anderlues (7. Hen-2B)      U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. (6. Hen-1)      1      0         
   ASE.De Chastre (6. WBr-1)      R.Lindbergh Club Givry (7. Hen-2B)      2      1         
   R.FC.Rapid Symphorinois (6. Hen-1)      Athl.CLub Le Roeulx (6. Hen-1)      7      1         
   FC.Flénu (7. Hen-2A)      R.FC.Grand-Leez (6. Nam-1)      1      4         

Offline Joost

  • Berichten: 6992
Re: Beker van België 2017-2018
« Reactie #7 Gepost op: aug 20, 2017, 20:33:49 »
Achterstallig onderhoud vanwege vakantie :)

Ronde 2:

   R.Racing Club de Waterloo (5. Nat-3C)      K.VK.Tienen (4. Nat-2B)      1 - 4         
   ERC.Hoeilaart (5. Nat-3B)      R.Sprimont Comblain Sport (4. Nat-2C)      0 - 1         
   Racing Club Lauwe (6. WVl-1)      R.FC.de Liège (4. Nat-2C)      1 - 4         
   Entente Acren Lessines (4. Nat-2C)      KV.Woluwe-Zaventem (5. Nat-3B)      2 - 1         
   Entente Durbuy (4. Nat-2C)      K.Verbr.Balen (8. Ant-3C)      1 - 0         
   K.FC.Duffel (4. Nat-2B)      R.CS.Brainois (6. WBr-1)      4 - 1         
   Avanti Stekene (5. Nat-3A)      SP.Hasselt (4. Nat-2B)      0 - 2         
   R.RC.Hamoir (4. Nat-2C)      K.FC.Merelbeke (5. Nat-3A)      1 - 0         
   K.Ternesse VV.Wommelgem (5. Nat-3B)      Spouwen-Mopertingen (4. Nat-2B)      1 - 3         
   K.FC.Zwarte Leeuw (4. Nat-2B)      K.Racing Waregem (6. WVl-1)      4 - 0         
   R.FC.Malmundaria 1904 (7. Lie-2C)      Olympic Club de Charleroi (4. Nat-2C)      0 - 3         
   Tempo Overijse (4. Nat-2B)      Union Royale Namur (5. Nat-3D)      2 - 1         
   URSL Visé (5. Nat-3D)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp. (4. Nat-2A)      2 - 4         
   K.RC.Mechelen (6. Ant-1)      K.Olsa Brakel (4. Nat-2A)      1 - 2         
   K.Olympia SC.Wijgmaal (4. Nat-2B)      K.FC.Jong VL.Kruibeke (7. Ovl-2C)      3 - 1         
   R.SC.Habay-La-Neuve (5. Nat-3D)      VK.Westhoek (4. Nat-2A)      0 - 6         
   R.W.Walhain CG. (4. Nat-2C)      VV.Westkapelle (6. WVl-1)      4 - 0         
   F.C. Esperanza Pelt (5. Nat-3B)      VV.Thes Sport Tessenderlo (4. Nat-2B)      0 - 0      5 - 4   
   White Star Bruxelles (4. Nat-2C)      R.OC.Rochois (6. Lux-1)      1 - 1      7 - 6   
   R.Aywaille FC. (5. Nat-3D)      K.FC.Izegem (4. Nat-2A)      2 - 1         
   K.FC.Eendr.Zele (6. Ovl-1)      K.Bocholter VV. (4. Nat-2B)      1 - 4         
   FC Turnhout (4. Nat-2B)      R.US.Beloeil (6. Hen-1)      3 - 0         
   Football Club Gullegem (4. Nat-2A)      ES.Wellinoise (6. Lux-1)      2 - 0         
   H.O. Bierbeek (6. VBr-1)      Solières Sport (4. Nat-2C)      2 - 1         
   K.Vlijtingen VV. (6. Lim-1)      Sportkring Sint-Niklaas  (4. Nat-2A)      3 - 1         
   R.Marloie Sport (6. Lux-1)      Hoogstraten VV. (4. Nat-2B)      0 - 3         
   VK.Liedekerke (6. VBr-1)      Racing Club Gent (4. Nat-2A)      1 - 7         
   RAAL La Louviere (5. Nat-3C)      K.Londerzeel SK. (4. Nat-2A)      0 - 0      6 - 7   
   R.FC.Un.La Calamine (4. Nat-2C)      K.SC.Grimbergen (5. Nat-3A)      1 - 1      4 - 5   
   R.U.Wallonne Ciney (4. Nat-2C)      K.VK.Ninove (5. Nat-3A)      2 - 2      2 - 4   
   ASE.De Chastre (6. WBr-1)      Racing Club Harelbeke (4. Nat-2A)      1 - 3         
   K.ESK.Leopoldsburg (5. Nat-3B)      R White Daring Molenbeek (4. Nat-2C)      3 - 1         
   R.Stade Waremmien FC. (4. Nat-2C)      K.SK.Oostnieuwkerke (6. WVl-1)      3 - 0         
   FC.Helson Helchteren (6. Lim-1)      U.R. La Louvière-Centre (4. Nat-2C)      0 - 2         
   R.SC.Nassogne (7. Lux-2C)      K.FC.Sparta Petegem (4. Nat-2A)      0 - 2         
   R.CS.Libramontois (6. Lux-1)      K.Rupel Boom FC. (4. Nat-2A)      0 - 5         
   FC.Pepingen (4. Nat-2A)      K.OVC.Sterrebeek (5. Nat-3B)      2 - 0         
   R.FC.Meux (4. Nat-2C)      Bilzerse Waltwilder VV. (5. Nat-3B)      0 - 1         
   Peruwelz Football Club (6. Hen-1)      US.Rebecquoise (4. Nat-2C)      2 - 2      5 - 4   
   K.FC.Robur Moerzeke (6. Ovl-1)      K.SV.Bornem (4. Nat-2A)      2 - 2      4 - 3   
   RC.Hades (4. Nat-2B)      K.Racing Club Bambrugge (7. Ovl-2B)      0 - 1         
   Torhout 1992 KM. (4. Nat-2A)      R.US.Assesse (6. Nam-1)      9 - 0         
   R.FC.Spy (5. Nat-3C)      R.Cappellen FC. (4. Nat-2B)      0 - 3         
   K.FC.Brasschaat (7. Ant-2A)      SC.City Pirates Antwerpen (4. Nat-2B)      1 - 4         
   S.C.T. Menen (5. Nat-3A)      K.VV.Vosselaar (4. Nat-2B)      1 - 1      10 - 9   
   K.SC.Blankenberge (6. WVl-1)      K.SV.Temse (4. Nat-2A)      1 - 1      4 - 5   
   K.FC.St.-Lenaarts (4. Nat-2B)      K.Sassport Boezinge (6. WVl-1)      1 - 0         
   K.FC.Sp.St-Gillis Waas (6. Ovl-1)      K.SK.Ronse (4. Nat-2A)      0 - 3         
   K.VC.Jong Lede (5. Nat-3A)      F.C. Wezel Sport (8. Ant-3C)      4 - 1         
   F.C. Tilleur (5. Nat-3D)      Sporting Club Aarschot (6. VBr-1)      5 - 1         
   Albert Quevy-Mons (5. Nat-3C)      VK.Z.Hamme-Zogge (8. Ovl-3E)      5 - 1         
   Francs Borains (5. Nat-3C)      FC.Herstal (5. Nat-3D)      5 - 1         
   Ass.Sp.Club Havinnes (7. Hen-2A)      R.FC.Rapid Symphorinois (6. Hen-1)      1 - 5         
   Sporting Bruxelles (6. WBr-1)      RC. Villers la VIlle (6. WBr-1)      3 - 2         
   US.Solrezienne (5. Nat-3C)      FC.Walem (7. Ant-2A)      0 - 0      4 - 2   
   R.FC.Grand-Leez (6. Nam-1)      K.FC.Eppegem (5. Nat-3A)      1 - 2         
   K.VC.Houtvenne (5. Nat-3B)      FC.Ster-Francorchamps (6. Lie-1)      4 - 0         
   R.FC.Huy (5. Nat-3D)      U.C.E. De Liège (6. Lie-1)      2 - 0         
   K.VV.Oostduinkerke (6. WVl-1)      Pont-A Celles-Buzet (6. Hen-1)      1 - 2         
   KFCMZ.Tollembeek (8. VBr-3D)      E.S. DE LA MOLIGNEE (6. Nam-1)      0 - 4         
   Grimbie 69 (8. Lim-3B)      R.RC.Mormont (5. Nat-3D)      0 - 2         
   CS.Entité Manageoise (5. Nat-3C)      K.Daring Huvo Jeuk (6. Lim-1)      2 - 2      3 - 5   
   Eendr.Grotenberge (6. Ovl-1)      K.FC.Diest (5. Nat-3B)      0 - 3         
   K.Sint-Job FC. (6. Ant-1)      K.MR.Biesen (7. Lim-2B)      2 - 3         
   AC.Tervant (7. Lim-2A)      R.RC.Longlier B (7. Lux-2B)      2 - 5         
   K. SKV Zwevezele (6. WVl-1)      K.HIH.Hoepertingen (6. Lim-1)      2 - 0         
   VC.Herentals (5. Nat-3B)      R.Stade Gedinnois (7. Nam-2B)      7 - 0         
   R.U.S.Loyers (6. Nam-1)      CS.Onhaye (5. Nat-3C)      3 - 3      8 - 9   
   Racing Butsel (6. VBr-1)      R.CS.Verlaine (5. Nat-3D)      1 - 0         
   R.Ent.Bertrigeoise (5. Nat-3D)      K.Eendracht Wervik (5. Nat-3A)      0 - 1         
   R.Jeun.Aischoise (5. Nat-3D)      R.US.Club Anderlues (7. Hen-2B)      0 - 1         
   FC.United Richelle (5. Nat-3D)      OC.Nismes (6. Nam-1)      2 - 0         
   R.Ent.Bertrigeoise B (7. Lux-2A)      K.Groen Rood Katelijne (6. Ant-1)      0 - 6         
   R.FC.Tournai (5. Nat-3C)      Eendracht Termien (5. Nat-3B)      1 - 3         
   K.HO.Huizingen (7. VBr-2B)      FC Lebbeke (5. Nat-3A)      0 - 5         
   JS.Taminoise (5. Nat-3C)      K.Diegem Sport (5. Nat-3B)      2 - 2      4 - 2   
   K.FC.Weywertz (7. Lie-2C)      ES.Jamboise (7. Nam-2A)      7 - 0         
   K.VK.Svelta Melsele (5. Nat-3A)      K.VV.Zelzate (6. Ovl-1)      1 - 1      4 - 5   
   K.VC.Wingene (5. Nat-3A)      FC.Heur-Tongeren (5. Nat-3B)      2 - 1         
   K.V.C.S.V.Oostkamp (6. WVl-1)      Stade Disonais (6. Lie-1)      1 - 0