Vanavond gaat er geloot worden!
De opzet van de beker was jarenlang hetzelfde maar verandert komend seizoen ietsjes, de clubs uit 1A en 1B spelen automatisch uit als ze een lagere ploeg loten. Dat komt er dus op neer dat meer clubs op lager niveau poen vangen voor het verkopen van het thuisvoordeel.
De instroom in de eerste rondes is ook een klein beetje bijgesteld en er mogen 4 provincialers meer meedoen dan voorheen.
Ronde 1; 164 provinciale clubs + 60 clubs uit 3e Klasse amateur
Ronde 2; 112 winnaars + 48 clubs uit 2e Klasse amateur
Ronde 3; 80 winnaars + 16 clubs uit 1e Klasse amateur
Ronde 4; 48 winnaars
Ronde 5; 24 winnaars + 8 clubs uit 1B
1/16 finales: 16 winnaars + 16 clubs uit 1A
1/8 finales: 16 winnaars
Kwartfinale: 8 winnaars
Halve finale: 4 winnaars
Finale: 2 winnaars
Welke provinciale clubs mogen meedoen;
- 20 clubs uit de 3 provincies met de grootste sportactiviteit (Antwerpen, Brabant & Oost-Vlaanderen)
- 18 clubs uit de volgende 2 provincies met de grootste sportactiviteit (? & ?)
- 17 clubs uit de overige 4 provincies (Luxemburg, Namen, ? & ?)
Ik ga een snelle poging wagen de deelnemers te bepalen, van het weekend een uitgebreid schematisch overzicht.
Antwerpen;
Stamnummer | Club | Niveau |
7776 | TSV Lyra | (6) (Ant-1) |
2618 | KFC Lille | (6) (Ant-1) |
1143 | KFC Antonia A | (6) (Ant-1) |
228 | KFC Brasschaat | (6) (Ant-1) |
5386 | KSK Wavria A | (7) (Ant-2) |
7436 | Minderhout VV | (7) (Ant-2) |
4331 | KVV Dosko | (8) (Ant-3) |
2683 | KFC Herselt | (7) (Ant-2) |
5925 | KFC Beekhoek | (7) (Ant-2) |
3019 | GR Katelijne | (6) (Ant-1) |
5927 | KSK Branddonk | (6) (Ant-1) |
9574 | Willebroekse SV | (8) (Ant-3) |
9428 | Verbroedering Zwijndrecht | (6) (Ant-1) |
1085 | KVV Ternesse | (6) (Ant-1) |
5357 | KVK Mariaburg | (7) (Ant-2) |
5173 | KFC Pulle | (9) (Ant-4) |
4892 | KSV Schriek | (6) (Ant-1) |
2065 | Witgoor Dessel | (7) (Ant-2) |
2295 | Linda Olen | (7) (Ant-2) |
9306 | FC Ekeren | (8) (Ant-3) |
West-Vlaanderen
6381 | K.S.C. Wielsbeke | (6) (W-Vl1) |
1955 | K.S.K Vlamertinge | (6) (W-Vl1) |
4253 | KSV Kortrijk | (8) (W-Vl3) |
5216 | K. VC Wingene | (6) (W-Vl1) |
6136 | SV Loppem | (8) (W-Vl3) |
3302 | K.R.C. Waregem | (6) (W-Vl1) |
8832 | Dosko Kanegem | (8) (W-Vl3) |
3841 | K. VV Oostduinkerke | (6) (W-Vl1) |
8143 | S.V.V.Damme | (6) (W-Vl1) |
2777 | SK.Eernegem | (6) (W-Vl1) |
5544 | K. Sassp. Boezinge | (6) (W-Vl1) |
5181 | K. SV Rumbeke | (6) (W-Vl1) |
9238 | VV Westkapelle | (6) (W-Vl1) |
6440 | K.S.K. Oostnieuwkerke | (6) (W-Vl1) |
5956 | K.V.C.S.V. Oostkamp | (6) (W-Vl1) |
5935 | S.V.D. Kortemark | (6) (W-Vl1) |
3521 | K. Zwevegem Sp. | (7) (W-Vl2) |
Indien West Vlaanderen er 18 mag inschrijven is de volgende op de lijst;
1255 | K. FC. Meulebeke | (7) (W-Vl2) |
Luxemburg
9510 | Bercheux | (7) (Lux-2) |
2697 | Champlon | (6) (Lux-1) |
5908 | Compogne | (8) (Lux-3) |
1491 | Ethe | (6) (Lux-1) |
3134 | Florenville | (6) (Lux-1) |
1167 | Freylange | (6) (Lux-1) |
3227 | Gouvy | (7) (Lux-2) |
3093 | Habay-la-Neuve | (6) (Lux-1) |
6556 | Habay-la-Vieille | (7) (Lux-2) |
3033 | La Roche | (6) (Lux-1) |
1590 | Libramont | (6) (Lux-1) |
4260 | Marloie | (6) (Lux-1) |
3201 | Meix-devant-Virton | (6) (Lux-1) |
6125 | Nothomb | (7) (Lux-2) |
7182 | Saint-Pierre | (8) (Lux-3) |
6723 | Sibret | (7) (Lux-2) |
6923 | Wellin | (6) (Lux-1) |
Namen;
307 | Andenne | (6) (Nam-1) |
5230 | Beauraing A | (7) (Nam-2) |
5230 | Beauraing B | (8) (Nam-3) |
1899 | Condrusien | (7) (Nam-2) |
8106 | Flavion | (6) (Nam-1) |
7491 | Flawinne | (7) (Nam-2) |
298 | Floreffe | (8) (Nam-3) |
3388 | Gedinne | (7) (Nam-2) |
6123 | Grand-Leez | (6) (Nam-1) |
4221 | Havelange | (7) (Nam-2) |
5389 | Haversin | (7) (Nam-2) |
3143 | Molignée | (6) (Nam-1) |
6348 | Nismes | (6) (Nam-1) |
2799 | Rochefort | (6) (Nam-1) |
9408 | Fosses | (6) (Nam-1) |
8276 | Wepion | (6) (Nam-1) |
5718 | Assesse | (6) (Nam-1) |
Indien Namen er 18 mag inschrijven is de volgende op de lijst;
De Nationale teams;
Instroom 1e ronde;
3694 | K. Eendr. Wervik A | (5) (VFV-3) |
1955 | K.S.K Vlamertinge | (5) (VFV-3) |
9441 | OMS.Ingelmunster | (5) (VFV-3) |
3551 | FC.Merelbeke | (5) (VFV-3) |
38 | K.SK.Ronse | (5) (VFV-3) |
95 | R.RC.Wetteren-Kwatrecht | (5) (VFV-3) |
2373 | K.VK.Ninove | (5) (VFV-3) |
4385 | K.FC.Sp.St-Gillis Waas | (5) (VFV-3) |
1046 | K.FC.Eendr.Zele | (5) (VFV-3) |
8601 | Rapide Club Lebbeke | (5) (VFV-3) |
3957 | Lede | (5) (VFV-3) |
7850 | SK.Berlare | (5) (VFV-3) |
7074 | SC.Dikkelvenne | (5) (VFV-3) |
3155 | K.HO.Wolvertem-Merchtem | (5) (VFV-3) |
7741 | FC.Pepingen | (5) (VFV-3) |
5719 | FC Mariekerke | (5) (VFV-3) |
4481 | KVC Houtvenne | (5) (VFV-3) |
2391 | K.VV.Vosselaar | (5) (VFV-3) |
1357 | K.FC.St.-Lenaarts | (5) (VFV-3) |
544 | SC.City Pirates Antwerpen | (5) (VFV-3) |
24 | K.RC.Mechelen | (5) (VFV-3) |
148 | FC Turnhout | (5) (VFV-3) |
1065 | K.FC.Nijlen | (5) (VFV-3) |
6045 | KFC Helson Helchteren | (5) (VFV-3) |
2825 | K.VK.Wellen | (5) (VFV-3) |
3904 | K.ESK.Leopoldsburg | (5) (VFV-3) |
2529 | F.C. Esperanza Pelt | (5) (VFV-3) |
4759 | KFC.Eppegem | (5) (VFV-3) |
41 | KFC.Diest | (5) (VFV-3) |
1002 | K.OVC.Sterrebeek | (5) (VFV-3) |
3887 | K.Diegem Sport | (5) (VFV-3) |
3634 | K.AC.Betekom | (5) (VFV-3) |
4194 | Albert Quevy-Mons | (5) (ACFF-3) |
8470 | CS Entité Manageoise | (5) (ACFF-3) |
26 | R.FC.Tournai | (5) (ACFF-3) |
5192 | Francs Borains | (5) (ACFF-3) |
6876 | US Solre Sambre | (5) (ACFF-3) |
3939 | JS.Taminoise | (5) (ACFF-3) |
6626 | CS Onhaye | (5) (ACFF-3) |
2657 | RCS Profondeville | (5) (ACFF-3) |
1614 | US.Rebecquoise | (5) (ACFF-3) |
677 | R.Racing Club de Waterloo | (5) (ACFF-3) |
4549 | Racing Jet Wavre | (5) (ACFF-3) |
5479 | Racing White Daring Molenbeek | (5) (ACFF-3) |
7569 | FC.Ganshoren | (5) (ACFF-3) |
5 | Léopold FC. | (5) (ACFF-3) |
4267 | R.Ent.Bertrigeoise | (5) (ACFF-3) |
9487 | FC.United Richelle | (5) (ACFF-3) |
7763 | FC.Jeun.Lorr.Arlonaise | (5) (ACFF-3) |
3189 | R.RC.Longlier | (5) (ACFF-3) |
2871 | R.CS.Verlaine | (5) (ACFF-3) |
1979 | R.Aywaille FC. | (5) (ACFF-3) |
9266 | R.Dar.Cl. de Cointe-Liège | (5) (ACFF-3) |
3020 | RJ Aische | (5) (ACFF-3) |
2913 | Fc.Tilleur | (5) (ACFF-3) |
76 | Rfc.Huy | (5) (ACFF-3) |
3008 | R Entente Durbuy | (5) (ACFF-3) |
3816 | RRC Mormont | (5) (ACFF-3) |
82 | FC Herstal | (5) (ACFF-3) |
5779 | RFC Warnant | (5) (ACFF-3) |
Instroom ronde 2;
4408 | K.Sint-Eloois-Winkel Sp. | (4) (VFV-2) |
101 | R.Knokke FC. | (4) (VFV-2) |
1574 | Sporting West Harelbeke | (4) (VFV-2) |
100 | VK.Westhoek | (4) (VFV-2) |
9512 | Football Club Gullegem | (4) (VFV-2) |
56 | S.C.T. Menen | (4) (VFV-2) |
935 | K.FC.Izegem | (4) (VFV-2) |
822 | Torhout 1992 KM. | (4) (VFV-2) |
11 | R.RC.Gent-Zeehaven | (4) (VFV-2) |
90 | SC.Eendracht Aalst | (4) (VFV-2) |
3821 | K.FC.Sparta Petegem | (4) (VFV-2) |
4297 | K.SV.Temse | (4) (VFV-2) |
5553 | K.Olsa Brakel | (4) (VFV-2) |
9264 | Sportkring Sint-Niklaas | (4) (VFV-2) |
87 | K.SK.Halle | (4) (VFV-2) |
342 | K.SV.Bornem | (4) (VFV-2) |
2138 | K.Rupel Boom FC. | (4) (VFV-2) |
28 | K.Berchem Sport 2004 | (4) (VFV-2) |
43 | R.Cappellen FC. | (4) (VFV-2) |
2366 | Hoogstraten VV. | (4) (VFV-2) |
1124 | K.FC.Zwarte Leeuw | (4) (VFV-2) |
284 | K.FC.Duffel | (4) (VFV-2) |
3630 | K.Londerzeel SK. | (4) (VFV-2) |
1349 | K.Olympia SC.Wijgmaal | (4) (VFV-2) |
1021 | K.SC.Grimbergen | (4) (VFV-2) |
3197 | KV.Woluwe-Zaventem | (4) (VFV-2) |
8715 | Tempo Overijse | (4) (VFV-2) |
132 | K.VK.Tienen | (4) (VFV-2) |
3671 | VV.Thes Sport Tessenderlo | (4) (VFV-2) |
5775 | Spouwen-Mopertingen | (4) (VFV-2) |
595 | K.Bocholter VV. | (4) (VFV-2) |
8721 | RC.Hades | (4) (VFV-2) |
213 | U.R.La Louvière Centre | (4) (ACFF-2) |
2774 | R.ES.Acrenoise | (4) (ACFF-2) |
156 | Union Royale Namur | (4) (ACFF-2) |
94 | RC Charleroi-Fleurus | (4) (ACFF-2) |
190 | R.Stade Waremmien FC. | (4) (ACFF-2) |
248 | R.ES.Couvin-Mariembourg | (4) (ACFF-2) |
460 | R.U.Wallonne Ciney | (4) (ACFF-2) |
4 | R.FC.de Liège | (4) (ACFF-2) |
3114 | R.RC.Hamoir | (4) (ACFF-2) |
3262 | R.W.Walhain CG. | (4) (ACFF-2) |
526 | R.FC.Un.La Calamine | (4) (ACFF-2) |
246 | R.OC.de Charleroi-March. | (4) (ACFF-2) |
725 | R.Chatelet SC. | (4) (ACFF-2) |
4454 | R.FC.Meux | (4) (ACFF-2) |
6237 | R.US.Givry | (4) (ACFF-2) |
9426 | Solières Sport | (4) (ACFF-2) |
Instroom 3e ronde;
200 | R.Excelsior Virton | (3) (Nat) |
818 | K.MSK.Deinze | (3) (Nat) |
1934 | K.VV.Coxyde | (3) (Nat) |
3434 | K.Patro Eisden Maasmech. | (3) (Nat) |
5750 | White Star Bruxelles | (3) (Nat) |
606 | K.FC.Dessel Sport | (3) (Nat) |
2948 | K.SK Heist | (3) (Nat) |
2169 | A.S.V.Geel | (3) (Nat) |
167 | F.C. Seraing | (3) (Nat) |
260 | R.Sprimont Comblain Sport | (3) (Nat) |
155 | FC.O. Beerschot-Wilrijk | (3) (Nat) |
211 | K.FC.Vigor Wuitens Hamme | (3) (Nat) |
3900 | FC.V.Dender E.H. | (3) (Nat) |
3970 | KFC.Oosterzonen Oosterw. | (3) (Nat) |
3245 | SP.Hasselt | (3) (Nat) |
81 | K.SV.Oudenaarde | (3) (Nat) |
Instroom 5e ronde;
134 | K.SV.Roeselare | (2) (1B) |
10 | R.Union St.-Gilloise | (2) (1B) |
2554 | Lommel United | (2) (1B) |
5632 | A.FC.Tubize | (2) (1B) |
12 | Cercle Brugge K.SV. | (2) (1B) |
4276 | K.AS.Eupen | (2) (1B) |
1 | R.Antwerp FC. | (2) (1B) |
6142 | Oud-Heverlee Leuven | (2) (1B) |
Brabant;
75 | RCS.Brainois | (6) (Bra-1) |
7586 | FC.Negenmanneke | (9) (Bra-4) |
6827 | OHR.Huldenberg | (7) (Bra-2) |
7781 | Sp.Roosbeek | (8) (Bra-3) |
42 | RSC.Ixelles | (7) (Bra-2) |
3031 | ROFC.Stockel B | (7) (Bra-2) |
9504 | SC.Aarschot | (7) (Bra-2) |
1434 | KV.Zuun | (8) (Bra-3) |
7294 | US.Ophain | (8) (Bra-3) |
3552 | KV.Tremelo | (8) (Bra-3) |
9332 | Stade Everois RC | (7) (Bra-2) |
5659 | FC.Melsbroek | (7) (Bra-2) |
7774 | FC.Saint-Michel | (8) (Bra-3) |
7753 | FC.Beigem | (8) (Bra-3) |
5661 | KFC.Wambeek | (7) (Bra-2) |
6623 | KVC.Asse-Terheide | (8) (Bra-3) |
7162 | Wolfsdonk Sp. | (7) (Bra-2) |
1918 | RCS.Ways-Genappe | (7) (Bra-2) |
? | ? | ? |
? | ? | ? |
16 achtste finalisten van de Peugeot Cup plus de twee ploegen die in de ronde daarvoor na strafschoppen verloren.
De andere twee worden geloot.
Hier is de loting.
http://www.belgianfootball.be/sites/default/files/pdf/kbvb-urbsfa-2016-2017_crokycup_ronde1-5_tour1-5.pdf
Ik wordt er duizelig van, wat een programma.
Citaat van: Levi8 op jun 24, 2016, 19:53:18
Ik wordt er duizelig van, wat een programma.
Dat is duidelijk, je gaat er al dt-fouten van maken.
Joost giet dat gelukkig meestal in een veel overzichtelijker geheel.
Citaat van: HRM1880 op jun 24, 2016, 19:59:13
Dat is duidelijk, je gaat er al dt-fouten van maken.
Joost giet dat gelukkig meestal in een veel overzichtelijker geheel.
Helemaal niet gezien, maar een overzicht zou het goed maken.
Is dit ook de beker waar de grote clubs aan meedoen?
Citaat van: Levi8 op jun 24, 2016, 19:53:18
Ik wordt er duizelig van, wat een programma.
Niet zo bijzonder, je zou de loting van de Franse beker eens moeten zien, als ik me niet vergis doen daar zowat alle bestaande teams aan mee, dat zijn echt duizenden clubs, met eerst heel wat regionale voorronden eer men alles samen smijt. Vind het wel mooi, dat ook de kleinste clubs in principe een kans maken om ver te raken.
Klikken voor een leesbaar formaat.
(https://c2.staticflickr.com/8/7337/27273051473_d387c84e47_h.jpg) (https://c2.staticflickr.com/8/7337/27273051473_d387c84e47_h.jpg)
De reeksaanduidingen van de clubs in de 1e ronde voeg ik maandag pas toe.
Er zitten een paar potentiele pareltjes in;
Zwarte Leeuw v Antwerp
Waremme v Lierse
Berchem v FC Liege/Eendracht Aalst
Zelfde plaatje maar nu met de reeksindelingen erbij voor de clubs die in de 1e ronde instromen.
(https://c5.staticflickr.com/8/7297/27660251620_0e50400a56_h.jpg) (https://c5.staticflickr.com/8/7297/27660251620_0e50400a56_h.jpg)
Verder volledig nutteloze cijfers;
De 112 duels in de eerste ronde;
14x 1e prov - VFV/ACFF-3
13x 2e prov - VFV/ACFF-3
13x 1e prov - 1e prov
12x VFV/ACFF-3 - 1e prov
11x VFV/ACFF-3 - 2e prov
9x 1e prov - 2e prov
7x 2e prov - 1e prov
6x 3e prov - VFV/ACFF-3
6x 3e prov - 2e prov
5x 1e prov - 3e prov
4x 2e prov - 3e prov
3x VFV/ACFF-3 - 3e prov
3x 2e prov - 2e prov
2x 3e prov - 1e prov
1x VFV/ACFF-3 - 4e prov
1x 3e prov - 4e prov
1x 2e prov - 4e prov
1x 1e prov - 4e prov
FC Pepingen v FC Negenmanneke, VFV-3 v 4e prov is de wedstrijd met het grootste niveauverschil.
Citaat van: Joost op jun 27, 2016, 17:06:55
Verder volledig nutteloze cijfers;
De 112 duels in de eerste ronde;
14x 1e prov - VFV/ACFF-3
13x 2e prov - VFV/ACFF-3
13x 1e prov - 1e prov
12x VFV/ACFF-3 - 1e prov
11x VFV/ACFF-3 - 2e prov
9x 1e prov - 2e prov
7x 2e prov - 1e prov
6x 3e prov - VFV/ACFF-3
6x 3e prov - 2e prov
5x 1e prov - 3e prov
4x 2e prov - 3e prov
3x VFV/ACFF-3 - 3e prov
3x 2e prov - 2e prov
2x 3e prov - 1e prov
1x VFV/ACFF-3 - 4e prov
1x 3e prov - 4e prov
1x 2e prov - 4e prov
1x 1e prov - 4e prov
FC Pepingen v FC Negenmanneke, VFV-3 v 4e prov is de wedstrijd met het grootste niveauverschil.
Straf dat men in Brabant een club uit 4de Provinciale moet laten deelnemen om aan voldoende deelnemers te komen.
Is het niet gewoon zo dat die vierdeprovincialer zich geplaatst heeft via de provinciale beker?
Zie je in Nederland ook wel eens, dat een vierdeklasser zich via de districtsbeker de KNVB-beker binnenmazzelt.
Citaat van: rrcg1899 op jun 28, 2016, 22:45:43
Straf dat men in Brabant een club uit 4de Provinciale moet laten deelnemen om aan voldoende deelnemers te komen.
Negenmanneke wist de eerste poulefase van de Beker van Brabant te overleven, op aantal gescoorde goals nog wel. Daarna rekenden ze af met Tremele en Jodoigne om de kwartfinale te halen. Daarmee plaatsten ze zich voor deze Beker. Beide tegenstanders spelen een niveau hoger.
Citaat van: Joost op jun 28, 2016, 23:54:30
Negenmanneke wist de eerste poulefase van de Beker van Brabant te overleven, op aantal gescoorde goals nog wel. Daarna rekenden ze af met Tremele en Jodoigne om de kwartfinale te halen. Daarmee plaatsten ze zich voor deze Beker. Beide tegenstanders spelen een niveau hoger.
Straffe prestatie, Vierde Provinciale is immers nauwelijks beter dan cafévoetbal, soms zelfs minder.
Kan er ergens gemakkelijk de aanvangsuren geraadpleegd worden? Of staat er ergens een oplijsting van de wedstrijden die afwijken van zondag 16.00?
edit: heb het al gevonden op de site van den bond.
Citaat van: HRM1880 op jul 25, 2016, 23:14:21
Kan er ergens gemakkelijk de aanvangsuren geraadpleegd worden? Of staat er ergens een oplijsting van de wedstrijden die afwijken van zondag 16.00?
edit: heb het al gevonden op de site van den bond.
Ik plaats later deze week een programma.
Deze link is handig om exacte speeltijden te vinden, dan krijg je de info die voor de refs en de clubs bestemd is:
http://www.belgianfootball.be/nl/aanduidingen-scheidsrechters
onderin aanduiden "beker met rechtstreekse uitschakeling", je mag het op "nationale" laten staan.
Het programma;
30-jul | 18:00 | F.C. Esperanza Pelt (5) (VFV-3) - VV.Brustem Centrum (6) (Lim-1) |
30-jul | 18:00 | FC Turnhout (5) (VFV-3) - K.Lyra TSV. (6) (Ant-1) |
| | |
30-jul | 19:00 | Eendr.Grotenberge (6) (Ovl-1) - R.RC.Wetteren-Kwatrecht (5) (VFV-3) |
30-jul | 19:00 | FC.Pepingen (5) (VFV-3) - FC.Negenmanneke (9) (Bra-4) |
30-jul | 19:00 | R White Daring Molenbeek (5) (ACFF-3) - K.FC.Wambeek (7) (Bra-2) |
30-jul | 19:00 | R.Dar.Cl. de Cointe-Liège B (8) (Lui-3) - FC.Herstal (5) (ACFF-3) |
30-jul | 19:00 | FC.Jeun.Lorr.Arlonaise (5) (ACFF-3) - R.Marloie Sport (6) (Lux-1) |
30-jul | 19:00 | Minderhout VV. (7) (Ant-2) - FC.Mariekerke (5) (VFV-3) |
30-jul | 19:00 | K.FC.Brasschaat (6) (Ant-1) - K.Mariaburg VK. (7) (Ant-2) |
| | |
30-jul | 19:30 | U.R.S.Lixhe-Lanaye (6) (Lui-1) - FC.Ster -Francorchamps (7) (Lui-2) |
30-jul | 19:30 | K.VV.Vosselaar (5) (VFV-3) - Willebroekse SV. (8) (Ant-3) |
| | |
30-jul | 20:00 | J.Rochefortoise Jemelle A (6) (Nam-1) - Albert Quevy-Mons (5) (ACFF-3) |
30-jul | 20:00 | ES.Wellinoise (6) (Lux-1) - R.SC.Habay-La-Neuve (6) (Lux-1) |
30-jul | 20:00 | R.OC.Rochois (6) (Lux-1) - Ass.Sp.Nothomb-Post (7) (Lux-2) |
30-jul | 20:00 | K.SK.Meeuwen (7) (Lim-2) - FC.Helson Helchteren (5) (VFV-3) |
| | |
30-jul | 20:30 | Football Club Bercheux (7) (Lux-2) - R.RAC.Athl.Florenvillois (6) (Lux-1) |
| | |
31-jul | 14:30 | K.Herk-De-Stad FC. (6) (Lim-1) - K.VK.Wellen (5) (VFV-3) |
31-jul | 14:30 | Eendracht Termien (6) (Lim-1) - SK. Thor Hasselt (7) (Lim-2) |
| | |
31-jul | 15:00 | SV.Voorde (6) (Ovl-1) - SC.Dikkelvenne (5) (VFV-3) |
| | |
31-jul | 16:00 | Francs Borains (5) (ACFF-3) - ASS.Montkainoise (6) (Hen-1) |
31-jul | 16:00 | R.SC.Paturageois (6) (Hen-1) - K.Eendracht Wervik (5) (VFV-3) |
31-jul | 16:00 | VV.Westkapelle (6) (WVl-1) - OMS.Ingelmunster (5) (VFV-3) |
31-jul | 16:00 | Dosko Kanegem (8) (WVl-3) - R.FC.Tournai (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | K.SK.Vlamertinge (5) (VFV-3) - K.WS.Club Lauwe (6) (WVl-1) |
31-jul | 16:00 | R.US.Beloeil (6) (Hen-1) - SK.Eernegem (6) (WVl-1) |
31-jul | 16:00 | Peruwelz Football Club (6) (Hen-1) - Olympic de Warcoing (8) (Hen-3) |
31-jul | 16:00 | SVD.Kortemark (6) (WVl-1) - S.V.V.Damme (6) (WVl-1) |
31-jul | 16:00 | Sp.Tisselt (7) (Ant-2) - K.SV.Rumbeke (6) (WVl-1) |
31-jul | 16:00 | K.Sassport Boezinge (6) (WVl-1) - VC.K.Zwevegem Sport (7) (WVl-2) |
31-jul | 16:00 | K.VC.Wingene (6) (WVl-1) - K.SK.Oostnieuwkerke (6) (WVl-1) |
31-jul | 16:00 | Stormvogels Loppem (8) (WVl-3) - R.AS.Pays Blanc Antoinien (7) (Hen-2) |
31-jul | 16:00 | K.Racing Waregem (6) (WVl-1) - U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. (6) (Hen-1) |
31-jul | 16:00 | K.SC.Wielsbeke (6) (WVl-1) - Racing Club Lauwe (6) (WVl-1) |
31-jul | 16:00 | K.VV.Oostduinkerke (6) (WVl-1) - K.V.C.S.V.Oostkamp (6) (WVl-1) |
31-jul | 16:00 | K.SV.Kortrijk (8) (WVl-3) - US.Neufvilloise (7) (Hen-2) |
31-jul | 16:00 | R.RC.Havelange (7) (Nam-2) - JS.Taminoise (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | R.Jumet SC. (7) (Hen-2) - US.Solrezienne (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | R.US.Club Anderlues (7) (Hen-2) - R.CS.Profondeville (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | R.Jeun.Aischoise (5) (ACFF-3) - R.CS.Condruzien (7) (Nam-2) |
31-jul | 16:00 | R.US.Courcelloise (6) (Hen-1) - CS.Onhaye (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | Lacs de l'eau d'heure (7) (Hen-2) - US.Beauraing 61 B (8) (Nam-3) |
31-jul | 16:00 | R.FC.Grand-Leez (6) (Nam-1) - FC.Gerpinnes (7) (Hen-2) |
31-jul | 16:00 | OC.Nismes (6) (Nam-1) - R.UFC.Ransartoise B (8) (Hen-3) |
31-jul | 16:00 | R.FC.Houdinois (6) (Hen-1) - ARS.de l'Entité Floreffe (8) (Nam-3) |
31-jul | 16:00 | US.Beauraing 61 (7) (Nam-2) - Flavion Sport (6) (Nam-1) |
31-jul | 16:00 | R.Seilles Coutis. Andenne (6) (Nam-1) - Racing FC.Fosses (6) (Nam-1) |
31-jul | 16:00 | E.S. DE LA MOLIGNEE (6) (Nam-1) - Soc.Royale JS.Thudinienne (7) (Hen-2) |
31-jul | 16:00 | R.Stade Gedinnois (7) (Nam-2) - FC.Ligny (6) (Nam-1) |
31-jul | 16:00 | Standard Flawinne FC. (7) (Nam-2) - U.S.St-Hadelin-Haversin (7) (Nam-2) |
31-jul | 16:00 | Rapide Club Lebbeke (5) (VFV-3) - K.VK.Svelta Melsele (6) (Ovl-1) |
31-jul | 16:00 | K.VK.Ninove (5) (VFV-3) - VK.Adegem (7) (Ovl-2) |
31-jul | 16:00 | Avanti Stekene (6) (Ovl-1) - K.FC.St.-Lenaarts (5) (VFV-3) |
31-jul | 16:00 | E.C.Oudenhove (8) (Ovl-3) - K.FC.Sp.St-Gillis Waas (5) (VFV-3) |
31-jul | 16:00 | SK.Berlare (5) (VFV-3) - K.FC.Jong VL.Kruibeke (6) (Ovl-1) |
31-jul | 16:00 | K.FC.Eendr.Zele (5) (VFV-3) - Lando Sport Merendree (7) (Ovl-2) |
31-jul | 16:00 | K.SK.Maldegem (6) (Ovl-1) - K.FC.Merelbeke (5) (VFV-3) |
31-jul | 16:00 | K.SK.Ronse (5) (VFV-3) - K.SK.De Jeugd Lovendegem (6) (Ovl-1) |
31-jul | 16:00 | K.V.E.Drongen (7) (Ovl-2) - VC.Terheide (8) (Bra-3) |
31-jul | 16:00 | KFC.Eendr.Belzele Evergem (7) (Ovl-2) - Willen Is Kunnen Eine (7) (Ovl-2) |
31-jul | 16:00 | K.V.Eendracht Aalter (6) (Ovl-1) - K.E.Appelterre-Eichem (6) (Ovl-1) |
31-jul | 16:00 | K.VV.Kl.Kemzeke (6) (Ovl-1) - K.VV.Zelzate (6) (Ovl-1) |
31-jul | 16:00 | J.V.De Pinte (7) (Ovl-2) - SK.Lochristi (6) (Ovl-1) |
31-jul | 16:00 | US.Rebecquoise (5) (ACFF-3) - VK.Huldenberg (7) (Bra-2) |
31-jul | 16:00 | K.AC.Betekom (5) (VFV-3) - R.CS.Brainois (6) (Bra-1) |
31-jul | 16:00 | R.CS.Ways-Genappe (7) (Bra-2) - HO Wolvertem Merchtem (5) (VFV-3) |
31-jul | 16:00 | R.Racing Club de Waterloo (5) (ACFF-3) - FC.Melsbroek (7) (Bra-2) |
31-jul | 16:00 | Sp.Roosbeek (8) (Bra-3) - Léopold FC. (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | K.V.Tremelo (8) (Bra-3) - FC.Ganshoren (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | K.FC.Eppegem (5) (VFV-3) - US.D'Ophain (8) (Bra-3) |
31-jul | 16:00 | Wolfsdonk Sport (7) (Bra-2) - Racing Jet Wavre (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | FC.Saint-Michel (8) (Bra-3) - R.Ol.FC.Stockel B (7) (Bra-2) |
31-jul | 16:00 | KV.Zuun (8) (Bra-3) - R.RC.D'Etterbeek (7) (Bra-2) |
31-jul | 16:00 | FC.Beigem (8) (Bra-3) - R.Ixelles SC. (7) (Bra-2) |
31-jul | 16:00 | R.FC.Huy (5) (ACFF-3) - ES.FC. Du Geer (7) (Lui-2) |
31-jul | 16:00 | R.Dar.Cl. de Cointe-Liège (5) (ACFF-3) - R.Ougrée FC. (7) (Lui-2) |
31-jul | 16:00 | R.U.S.Strée (7) (Lui-2) - FC.United Richelle (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | Seraing Athletique R.FC. (7) (Lui-2) - R.FC.Warnant (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | R.CS.Verlaine (5) (ACFF-3) - R.St.FC.Andrimont (7) (Lui-2) |
31-jul | 16:00 | F.C. Tilleur (5) (ACFF-3) - Etoile Vervietoise (8) (Lui-3) |
31-jul | 16:00 | K.FC.Weywertz (6) (Lui-1) - R.JS.Chêneenne (7) (Lui-2) |
31-jul | 16:00 | R.S.C.Beaufays B (7) (Lui-2) - AC.Milanello Milmort (6) (Lui-1) |
31-jul | 16:00 | FC.Eupen 1963 (7) (Lui-2) - AS.Hermalienne (9) (Lui-4) |
31-jul | 16:00 | Union FC.Rutten (8) (Lim-3) - Stade Disonais (6) (Lui-1) |
31-jul | 16:00 | Wallonia Club Sibret (7) (Lux-2) - R.RC.Longlier (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | R.RC.Mormont (5) (ACFF-3) - R.US.Ethe Belmont (6) (Lux-1) |
31-jul | 16:00 | Entente Durbuy (5) (ACFF-3) - R.US.Gouvy (7) (Lux-2) |
31-jul | 16:00 | R.FC.Compogne Bertogne (8) (Lux-3) - R.Ent.Bertrigeoise (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | R.OC.Meix-Dt-Virton (6) (Lux-1) - R.Aywaille FC. (5) (ACFF-3) |
31-jul | 16:00 | R.CS.Libramontois (6) (Lux-1) - JS.Habaysienne (7) (Lux-2) |
31-jul | 16:00 | R.ES.Champlonaise (6) (Lux-1) - ES.De Saint-Pierre (8) (Lux-3) |
31-jul | 16:00 | R.Harzé FC. (8) (Lui-3) - R.Jeunesse Freylangeoise (6) (Lux-1) |
31-jul | 16:00 | FC.Melosport Zonhoven (6) (Lim-1) - K.ESK.Leopoldsburg (5) (VFV-3) |
31-jul | 16:00 | K.Opitter FC. (8) (Lim-3) - VK.Gestel (8) (Lim-3) |
31-jul | 16:00 | K.Peerder Sportvrienden (8) (Lim-3) - K.Witgoor Sport Dessel (7) (Ant-2) |
31-jul | 16:00 | K.Vlijtingen VV. (6) (Lim-1) - K.Zonhoven VV. (6) (Lim-1) |
31-jul | 16:00 | K.FC.Beekhoek Sport (7) (Ant-2) - K.Bolderberg FC. (8) (Lim-3) |
31-jul | 16:00 | K.VV.Weerstand Koersel (7) (Lim-2) - Grimbie 69 (7) (Lim-2) |
31-jul | 16:00 | FC.Heur-Tongeren (6) (Lim-1) - K.Lutlommel VV. (6) (Lim-1) |
31-jul | 16:00 | K.RC.Mechelen (5) (VFV-3) - K.SV.Schriek (6) (Ant-1) |
31-jul | 16:00 | K.Groen Rood Katelijne (6) (Ant-1) - SC.City Pirates Antwerpen (5) (VFV-3) |
31-jul | 16:00 | K.FC.Linda Olen (7) (Ant-2) - K.VC.Houtvenne (5) (VFV-3) |
31-jul | 16:00 | K.SK.Retie Branddonk (6) (Ant-1) - K.FC.Pulle (9) (Ant-4) |
31-jul | 16:00 | K.Ternesse VV.Wommelgem (6) (Ant-1) - Verbr.Zwijndrecht (6) (Ant-1) |
31-jul | 16:00 | K.Antonia FC. (6) (Ant-1) - K.VV.Dosko Baarle-Hertog (8) (Ant-3) |
| | |
31-jul | 17:00 | K.Racing Club Bambrugge (6) (Ovl-1) - K.VC.Jong Lede (5) (VFV-3) |
31-jul | 17:00 | K.Vrijheid Herselt (7) (Ant-2) - Bilzerse Waltwilder VV. (6) (Lim-1) |
| | |
31-jul | 18:00 | CS.Entité Manageoise (5) (ACFF-3) - R.US.Assesse (6) (Nam-1) |
31-jul | 18:00 | K.FC.Diest (5) (VFV-3) - Stade Everois Racing Club (7) (Bra-2) |
31-jul | 18:00 | K.CS.Machelen (7) (Bra-2) - K.Diegem Sport (5) (VFV-3) |
31-jul | 18:00 | K.SK.Wavria (7) (Ant-2) - FC.Ekeren (8) (Ant-3) |
| | |
31-jul | 18:30 | K.FC.Lille (6) (Ant-1) - K.FC.Nijlen (5) (VFV-3) |
| | |
31-jul | 19:00 | Sporting Club Aarschot (7) (Bra-2) - K.OVC.Sterrebeek (5) (VFV-3) |
Bij de loting voor de eerste ronde hadden ze het balletje van Sporting Tisselt (stamnummer 7565) gebruikt in plaats van AC Estaimbourg (7656)....
De uitslagen van de 1e ronde.
Teams die wonnen van een ploeg 2 niveau's hoger;
* De B-Ploeg van Ransart verraste OC Nismes met 1-2
* Diegem blameerde zich tegen buurman Machelen en verloor na penalty's
* Aarschot speelde Sterrebeek zoek; 3-0
* Sibret uit 2e prov. Luxemburg won na strafschoppen van Longlier (3e Klasse ACFF)
* Harze (8) en Freylange(6) scoorde niet in de reguliere speeltijd, wel bij de strafschoppen; 11-10
Francs Borains | (5) (ACFF-3) | ASS.Montkainoise | (6) (Hen-1) | 2 | 1 | |
R.SC.Paturageois | (6) (Hen-1) | K.Eendracht Wervik | (5) (VFV-3) | 3 | 3 | (5-4) |
VV.Westkapelle | (6) (WVl-1) | OMS.Ingelmunster | (5) (VFV-3) | 2 | 2 | (4-5) |
Dosko Kanegem | (8) (WVl-3) | R.FC.Tournai | (5) (ACFF-3) | 0 | 8 | |
K.SK.Vlamertinge | (5) (VFV-3) | K.WS.Club Lauwe | (6) (WVl-1) | 1 | 3 | |
R.US.Beloeil | (6) (Hen-1) | SK.Eernegem | (6) (WVl-1) | 1 | 1 | (3-1) |
Peruwelz Football Club | (6) (Hen-1) | Olympic de Warcoing | (8) (Hen-3) | 5 | 0 | |
SVD.Kortemark | (6) (WVl-1) | S.V.V.Damme | (6) (WVl-1) | 1 | 1 | (5-4) |
AC.Estaimbourg | (7) (Hen-2) | K.SV.Rumbeke | (6) (WVl-1) | 1 | 2 | |
K.Sassport Boezinge | (6) (WVl-1) | VC.K.Zwevegem Sport | (7) (WVl-2) | 2 | 1 | |
K.VC.Wingene | (6) (WVl-1) | K.SK.Oostnieuwkerke | (6) (WVl-1) | 0 | 0 | (4-1) |
Stormvogels Loppem | (8) (WVl-3) | R.AS.Pays Blanc Antoinien | (7) (Hen-2) | 1 | 4 | |
K.Racing Waregem | (6) (WVl-1) | U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. | (6) (Hen-1) | 5 | 1 | |
K.SC.Wielsbeke | (6) (WVl-1) | Racing Club Lauwe | (6) (WVl-1) | 4 | 0 | |
K.VV.Oostduinkerke | (6) (WVl-1) | K.V.C.S.V.Oostkamp | (6) (WVl-1) | 2 | 3 | |
K.SV.Kortrijk | (8) (WVl-3) | US.Neufvilloise | (7) (Hen-2) | 4 | 0 | |
R.RC.Havelange | (7) (Nam-2) | JS.Taminoise | (5) (ACFF-3) | 1 | 4 | |
R.Jumet SC. | (7) (Hen-2) | US.Solrezienne | (5) (ACFF-3) | 0 | 3 | |
R.US.Club Anderlues | (7) (Hen-2) | R.CS.Profondeville | (5) (ACFF-3) | 0 | 0 | (5-6) |
R.Jeun.Aischoise | (5) (ACFF-3) | R.CS.Condruzien | (7) (Nam-2) | 1 | 0 | |
R.US.Courcelloise | (6) (Hen-1) | CS.Onhaye | (5) (ACFF-3) | 0 | 4 | |
CS.Entité Manageoise | (5) (ACFF-3) | R.US.Assesse | (6) (Nam-1) | 1 | 0 | |
J.Rochefortoise | (6) (Nam-1) | Albert Quevy-Mons | (5) (ACFF-3) | 1 | 0 | |
Lacs de l'eau d'heure | (7) (Hen-2) | US.Beauraing 61 | (8) (Nam-3) | 1 | 5 | |
R.FC.Grand-Leez | (6) (Nam-1) | FC.Gerpinnes | (7) (Hen-2) | 1 | 3 | |
OC.Nismes | (6) (Nam-1) | R.UFC.Ransartoise B | (8) (Hen-3) | 1 | 2 | |
R.FC.Houdinois | (6) (Hen-1) | ARS.de l'Entité Floreffe | (8) (Nam-3) | 3 | 0 | |
US.Beauraing 61 B | (7) (Nam-2) | Flavion Sport | (6) (Nam-1) | 2 | 2 | (1-3) |
R.Seilles Coutis. Andenne | (6) (Nam-1) | Racing FC.Fosses | (6) (Nam-1) | 2 | 2 | (3-4) |
E.S. DE LA MOLIGNEE | (6) (Nam-1) | Soc.Royale JS.Thudinienne | (7) (Hen-2) | 2 | 5 | |
R.Stade Gedinnois | (7) (Nam-2) | FC.Ligny | (6) (Nam-1) | 2 | 0 | |
Standard Flawinne FC. | (7) (Nam-2) | U.S.St-Hadelin-Haversin | (7) (Nam-2) | 0 | 3 | |
Rapide Club Lebbeke | (5) (VFV-3) | K.VK.Svelta Melsele | (6) (Ovl-1) | 3 | 0 | |
K.Racing Club Bambrugge | (6) (Ovl-1) | K.VC.Jong Lede | (5) (VFV-3) | 2 | 2 | (3-4) |
K.VK.Ninove | (5) (VFV-3) | VK.Adegem | (7) (Ovl-2) | 7 | 1 | |
Avanti Stekene | (6) (Ovl-1) | K.FC.St.-Lenaarts | (5) (VFV-3) | 0 | 3 | |
E.C.Oudenhove | (8) (Ovl-3) | K.FC.Sp.St-Gillis Waas | (5) (VFV-3) | 2 | 5 | |
SK.Berlare | (5) (VFV-3) | K.FC.Jong VL.Kruibeke | (6) (Ovl-1) | 3 | 0 | |
Eendr.Grotenberge | (6) (Ovl-1) | FC.Wetteren | (5) (VFV-3) | 1 | 5 | |
K.FC.Eendr.Zele | (5) (VFV-3) | Lando Sport Merendree | (7) (Ovl-2) | 6 | 2 | |
K.SK.Maldegem | (6) (Ovl-1) | K.FC.Merelbeke | (5) (VFV-3) | 0 | 3 | |
K.SK.Ronse | (5) (VFV-3) | K.SK.De Jeugd Lovendegem | (6) (Ovl-1) | 1 | 0 | |
SV.Voorde | (6) (Ovl-1) | SC.Dikkelvenne | (5) (VFV-3) | 1 | 1 | (2-4) |
K.V.E.Drongen | (7) (Ovl-2) | VC.Terheide | (8) (Bra-3) | 10 | 1 | |
KFC.Eendr.Belzele Evergem | (7) (Ovl-2) | Willen Is Kunnen Eine | (7) (Ovl-2) | 1 | 4 | |
K.V.Eendracht Aalter | (6) (Ovl-1) | K.E.Appelterre-Eichem | (6) (Ovl-1) | 2 | 1 | |
K.VV.Kl.Kemzeke | (6) (Ovl-1) | K.VV.Zelzate | (6) (Ovl-1) | 4 | 0 | |
J.V.De Pinte | (7) (Ovl-2) | SK.Lochristi | (6) (Ovl-1) | 0 | 1 | |
K.FC.Diest | (5) (VFV-3) | Stade Everois Racing Club | (7) (Bra-2) | 4 | 0 | |
US.Rebecquoise | (5) (ACFF-3) | VK.Huldenberg | (7) (Bra-2) | 5 | 0 | |
K.AC.Betekom | (5) (VFV-3) | R.CS.Brainois | (6) (Bra-1) | 3 | 3 | (4-2) |
K.CS.Machelen | (7) (Bra-2) | K.Diegem Sport | (5) (VFV-3) | 2 | 2 | (6-5) |
R.CS.Ways-Genappe | (7) (Bra-2) | HO Wolvertem Merchtem | (5) (VFV-3) | 0 | 5 | |
R.Racing Club de Waterloo | (5) (ACFF-3) | FC.Melsbroek | (7) (Bra-2) | 1 | 0 | |
Sp.Roosbeek | (8) (Bra-3) | Léopold FC. | (5) (ACFF-3) | 1 | 4 | |
Sporting Club Aarschot | (7) (Bra-2) | K.OVC.Sterrebeek | (5) (VFV-3) | 3 | 0 | |
K.V.Tremelo | (8) (Bra-3) | FC.Ganshoren | (5) (ACFF-3) | 1 | 1 | (4-5) |
FC.Pepingen | (5) (VFV-3) | FC.Negenmanneke | (9) (Bra-4) | 5 | 0 | |
K.FC.Eppegem | (5) (VFV-3) | US.D'Ophain | (8) (Bra-3) | 5 | 1 | |
R White Daring Molenbeek | (5) (ACFF-3) | K.FC.Wambeek | (7) (Bra-2) | 2 | 1 | |
Wolfsdonk Sport | (7) (Bra-2) | Racing Jet Wavre | (5) (ACFF-3) | 0 | 1 | |
FC.Saint-Michel | (8) (Bra-3) | R.Ol.FC.Stockel B | (7) (Bra-2) | 0 | 5 | |
KV.Zuun | (8) (Bra-3) | R.RC.D'Etterbeek | (7) (Bra-2) | 0 | 1 | |
FC.Beigem | (8) (Bra-3) | R.Ixelles SC. | (7) (Bra-2) | 2 | 2 | (4-5) |
R.FC.Huy | (5) (ACFF-3) | ES.FC. Du Geer | (7) (Lui-2) | 1 | 0 | |
R.Dar.Cl. de Cointe-Liège | (5) (ACFF-3) | R.Ougrée FC. | (7) (Lui-2) | 3 | 1 | |
R.Dar.Cl. de Cointe-Liège B | (8) (Lui-3) | FC.Herstal | (5) (ACFF-3) | 2 | 4 | |
R.U.S.Strée | (7) (Lui-2) | FC.United Richelle | (5) (ACFF-3) | 1 | 2 | |
Seraing Athletique R.FC. | (7) (Lui-2) | R.FC.Warnant | (5) (ACFF-3) | 0 | 0 | (2-4) |
R.St.FC.Andrimont | (7) (Lui-2) | R.CS.Verlaine | (5) (ACFF-3) | 1 | 3 | |
F.C. Tilleur | (5) (ACFF-3) | Etoile Vervietoise | (8) (Lui-3) | 8 | 0 | |
K.FC.Weywertz | (6) (Lui-1) | R.JS.Chêneenne | (7) (Lui-2) | 4 | 1 | |
R.S.C.Beaufays B | (7) (Lui-2) | AC.Milanello Milmort | (6) (Lui-1) | 2 | 0 | |
FC.Eupen 1963 | (7) (Lui-2) | AS.Hermalienne | (9) (Lui-4) | 5 | 2 | |
Union FC.Rutten | (8) (Lim-3) | Stade Disonais | (6) (Lui-1) | 1 | 2 | |
U.R.S.L. Visé | (6) (Lui-1) | FC.Ster -Francorchamps | (7) (Lui-2) | 6 | 1 | |
FC.Jeun.Lorr.Arlonaise | (5) (ACFF-3) | R.Marloie Sport | (6) (Lux-1) | 2 | 1 | |
Wallonia Club Sibret | (7) (Lux-2) | R.RC.Longlier | (5) (ACFF-3) | 1 | 1 | (4-3) |
R.RC.Mormont | (5) (ACFF-3) | R.US.Ethe Belmont | (6) (Lux-1) | 0 | 1 | |
Entente Durbuy | (5) (ACFF-3) | R.US.Gouvy | (7) (Lux-2) | 2 | 1 | |
R.FC.Compogne Bertogne | (8) (Lux-3) | R.Ent.Bertrigeoise | (5) (ACFF-3) | 0 | 4 | |
R.OC.Meix-Dt-Virton | (6) (Lux-1) | R.Aywaille FC. | (5) (ACFF-3) | 0 | 0 | (2-4) |
R.CS.Libramontois | (6) (Lux-1) | JS.Habaysienne | (7) (Lux-2) | 2 | 1 | |
ES.Wellinoise | (6) (Lux-1) | R.SC.Habay-La-Neuve | (6) (Lux-1) | 0 | 1 | |
R.ES.Champlonaise | (6) (Lux-1) | ES.De Saint-Pierre | (8) (Lux-3) | 4 | 0 | |
R.OC.Rochois | (6) (Lux-1) | Ass.Sp.Nothomb-Post | (7) (Lux-2) | 3 | 1 | |
Football Club Bercheux | (7) (Lux-2) | R.RAC.Athl.Florenvillois | (6) (Lux-1) | 1 | 3 | |
R.Harzé FC. | (8) (Lui-3) | R.Jeunesse Freylangeoise | (6) (Lux-1) | 0 | 0 | (11-10) |
K.SK.Meeuwen | (7) (Lim-2) | FC.Helson Helchteren | (5) (VFV-3) | 0 | 3 | |
F.C. Esperanza Pelt | (5) (VFV-3) | VV.Brustem Centrum | (6) (Lim-1) | 1 | 0 | |
K.Herk-De-Stad FC. | (6) (Lim-1) | K.VK.Wellen | (5) (VFV-3) | 0 | 4 | |
FC.Melosport Zonhoven | (6) (Lim-1) | K.ESK.Leopoldsburg | (5) (VFV-3) | 0 | 3 | |
K.Opitter FC. | (8) (Lim-3) | VK.Gestel | (8) (Lim-3) | 2 | 1 | |
K.Peerder Sportvrienden | (8) (Lim-3) | K.Witgoor Sport Dessel | (7) (Ant-2) | 1 | 3 | |
K.Vrijheid Herselt | (7) (Ant-2) | Bilzerse Waltwilder VV. | (6) (Lim-1) | 1 | 5 | |
K.Vlijtingen VV. | (6) (Lim-1) | K.Zonhoven VV. | (6) (Lim-1) | 2 | 0 | |
K.FC.Beekhoek Sport | (7) (Ant-2) | K.Bolderberg FC. | (8) (Lim-3) | 1 | 1 | (5-6) |
K.VV.Weerstand Koersel | (7) (Lim-2) | Grimbie 69 | (7) (Lim-2) | 3 | 1 | |
Eendracht Termien | (6) (Lim-1) | SK. Thor Hasselt | (7) (Lim-2) | 6 | 1 | |
FC.Heur-Tongeren | (6) (Lim-1) | K.Lutlommel VV. | (6) (Lim-1) | 2 | 0 | |
FC Turnhout | (5) (VFV-3) | K.Lyra TSV. | (6) (Ant-1) | 4 | 1 | |
K.RC.Mechelen | (5) (VFV-3) | K.SV.Schriek | (6) (Ant-1) | 1 | 3 | |
K.FC.Lille | (6) (Ant-1) | K.FC.Nijlen | (5) (VFV-3) | 2 | 1 | |
K.Groen Rood Katelijne | (6) (Ant-1) | SC.City Pirates Antwerpen | (5) (VFV-3) | 2 | 0 | |
K.VV.Vosselaar | (5) (VFV-3) | Willebroekse SV. | (8) (Ant-3) | 6 | 2 | |
Minderhout VV. | (7) (Ant-2) | FC.Mariekerke | (5) (VFV-3) | 1 | 4 | |
K.FC.Linda Olen | (7) (Ant-2) | K.VC.Houtvenne | (5) (VFV-3) | 2 | 5 | |
K.FC.Brasschaat | (6) (Ant-1) | K.Mariaburg VK. | (7) (Ant-2) | 1 | 3 | |
K.SK.Retie Branddonk | (6) (Ant-1) | K.FC.Pulle | (9) (Ant-4) | 4 | 0 | |
K.SK.Wavria | (7) (Ant-2) | FC.Ekeren | (8) (Ant-3) | 2 | 2 | (3-4) |
K.Ternesse VV.Wommelgem | (6) (Ant-1) | Verbr.Zwijndrecht | (6) (Ant-1) | 1 | 3 | |
K.Antonia FC. | (6) (Ant-1) | K.VV.Dosko Baarle-Hertog | (8) (Ant-3) | 2 | 1 | |
Ronde 2:
113 | K.VK.Tienen | (4) (VFV-2) | R.RAC.Athl.Florenvillois | (6) (Lux-1) | | |
114 | Hoogstraten VV. | (4) (VFV-2) | K.ESK.Leopoldsburg | (5) (VFV-3) | | |
115 | HO Wolvertem Merchtem | (5) (VFV-3) | Solières Sport | (4) (ACFF-2) | | |
116 | K.Opitter FC. | (8) (Lim-3) | Sportkring Sint-Niklaas | (4) (VFV-2) | | |
117 | R.FC.Warnant | (5) (ACFF-3) | R.FC.de Liège | (4) (ACFF-2) | | |
118 | R.US.Givry | (4) (ACFF-2) | R.Stade Gedinnois | (7) (Nam-2) | | |
119 | Verbr.Zwijndrecht | (6) (Ant-1) | Spouwen-Mopertingen | (4) (VFV-2) | | |
120 | Wallonia Club Sibret | (7) (Lux-2) | SC.Eendracht Aalst | (4) (VFV-2) | | |
121 | FC Turnhout | (5) (VFV-3) | K.SC.Grimbergen | (4) (VFV-2) | | |
122 | RC Charleroi-Fleurus | (4) (ACFF-2) | K.VC.Houtvenne | (5) (VFV-3) | | |
123 | Torhout 1992 KM. | (4) (VFV-2) | R.Aywaille FC. | (5) (ACFF-3) | | |
124 | VV.Thes Sport Tessenderlo | (4) (VFV-2) | FC.Eupen 1963 | (7) (Lui-2) | | |
125 | JS.Taminoise | (5) (ACFF-3) | Tempo Overijse | (4) (VFV-2) | | |
126 | K.SV.Bornem | (4) (VFV-2) | R.US.Beloeil | (6) (Hen-1) | | |
127 | K.Bolderberg FC. | (8) (Lim-3) | U.R.La Louvière Centre | (4) (ACFF-2) | | |
128 | R.Stade Waremmien FC. | (4) (ACFF-2) | R.CS.Libramontois | (6) (Lux-1) | | |
129 | R.Chatelet SC. | (4) (ACFF-2) | K.FC.Eendr.Zele | (5) (VFV-3) | | |
130 | S.C.T. Menen | (4) (VFV-2) | K.SK.Oostnieuwkerke | (6) (WVl-1) | | |
131 | FC.Heur-Tongeren | (6) (Lim-1) | K.Rupel Boom FC. | (4) (VFV-2) | | |
132 | K.WS.Club Lauwe | (6) (WVl-1) | RC.Hades | (4) (VFV-2) | | |
133 | R.FC.Un.La Calamine | (4) (ACFF-2) | R.Jeun.Aischoise | (5) (ACFF-3) | | |
134 | Flavion Sport | (6) (Nam-1) | K.FC.Izegem | (4) (VFV-2) | | |
135 | Francs Borains | (5) (ACFF-3) | K.FC.Duffel | (4) (VFV-2) | | |
136 | K.Olsa Brakel | (4) (VFV-2) | J.Rochefortoise | (6) (Nam-1) | | |
137 | R.RC.D'Etterbeek | (7) (Bra-2) | R.W.Walhain CG. | (4) (ACFF-2) | | |
138 | R.Ol.FC.Stockel B | (7) (Bra-2) | K.Sint-Eloois-Winkel Sp. | (4) (VFV-2) | | |
139 | FC.Mariekerke | (5) (VFV-3) | VK.Westhoek | (4) (VFV-2) | | |
140 | R.U.Wallonne Ciney | (4) (ACFF-2) | K.VK.Ninove | (5) (VFV-3) | | |
141 | Sporting West Harelbeke | (4) (VFV-2) | K.SV.Kortrijk | (8) (WVl-3) | | |
142 | R.RC.Hamoir | (4) (ACFF-2) | FC.Ekeren | (8) (Ant-3) | | |
143 | K.FC.Diest | (5) (VFV-3) | K.SK.Halle | (4) (VFV-2) | | |
144 | R.OC.de Charleroi-March. | (4) (ACFF-2) | FC.Wetteren | (5) (VFV-3) | | |
145 | K.Londerzeel SK. | (4) (VFV-2) | K.VV.Vosselaar | (5) (VFV-3) | | |
146 | U.S.St-Hadelin-Haversin | (7) (Nam-2) | Union Royale Namur | (4) (ACFF-2) | | |
147 | K.Racing Waregem | (6) (WVl-1) | K.Olympia SC.Wijgmaal | (4) (VFV-2) | | |
148 | US.Beauraing 61 | (8) (Nam-3) | KV.Woluwe-Zaventem | (4) (VFV-2) | | |
149 | K.FC.Sparta Petegem | (4) (VFV-2) | FC.Herstal | (5) (ACFF-3) | | |
150 | R.AS.Pays Blanc Antoinien | (7) (Hen-2) | K.FC.Zwarte Leeuw | (4) (VFV-2) | | |
151 | Entente Acren Lessines | (4) (ACFF-2) | K.SC.Wielsbeke | (6) (WVl-1) | | |
152 | Football Club Gullegem | (4) (VFV-2) | FC.Helson Helchteren | (5) (VFV-3) | | |
153 | R.Dar.Cl. de Cointe-Liège | (5) (ACFF-3) | R.Knokke FC. | (4) (VFV-2) | | |
154 | R.CS.Profondeville | (5) (ACFF-3) | R.FC.Meux | (4) (ACFF-2) | | |
155 | K.Berchem Sport 2004 | (4) (VFV-2) | K.FC.Sp.St-Gillis Waas | (5) (VFV-3) | | |
156 | K.SV.Temse | (4) (VFV-2) | CS.Onhaye | (5) (ACFF-3) | | |
157 | K.CS.Machelen | (7) (Bra-2) | R.RC.Gent-Zeehaven | (4) (VFV-2) | | |
158 | R.ES.Couvin-Mariembourg | (4) (ACFF-2) | K.Witgoor Sport Dessel | (7) (Ant-2) | | |
159 | K.Bocholter VV. | (4) (VFV-2) | R.Harzé FC. | (8) (Lui-3) | | |
160 | K.V.E.Drongen | (7) (Ovl-2) | R.Cappellen FC. | (4) (VFV-2) | | |
161 | FC.Jeun.Lorr.Arlonaise | (5) (ACFF-3) | Entente Durbuy | (5) (ACFF-3) | | |
162 | K.V.C.S.V.Oostkamp | (6) (WVl-1) | US.Rebecquoise | (5) (ACFF-3) | | |
163 | R.FC.Tournai | (5) (ACFF-3) | SK.Lochristi | (6) (Ovl-1) | | |
164 | FC.Gerpinnes | (7) (Hen-2) | U.R.S.L. Visé | (6) (Lui-1) | | |
165 | US.Solrezienne | (5) (ACFF-3) | R.Racing Club de Waterloo | (5) (ACFF-3) | | |
166 | K.SK.Ronse | (5) (VFV-3) | K.VV.Weerstand Koersel | (7) (Lim-2) | | |
167 | K.VC.Jong Lede | (5) (VFV-3) | Léopold FC. | (5) (ACFF-3) | | |
168 | R.CS.Verlaine | (5) (ACFF-3) | Eendracht Termien | (6) (Lim-1) | | |
169 | R White Daring Molenbeek | (5) (ACFF-3) | SC.Dikkelvenne | (5) (VFV-3) | | |
170 | K.FC.Weywertz | (6) (Lui-1) | Sporting Club Aarschot | (7) (Bra-2) | | |
171 | K.VK.Wellen | (5) (VFV-3) | R.Ent.Bertrigeoise | (5) (ACFF-3) | | |
172 | K.Vlijtingen VV. | (6) (Lim-1) | Stade Disonais | (6) (Lui-1) | | |
173 | K.SV.Rumbeke | (6) (WVl-1) | K.AC.Betekom | (5) (VFV-3) | | |
174 | K.VV.Kl.Kemzeke | (6) (Ovl-1) | R.SC.Paturageois | (6) (Hen-1) | | |
175 | F.C. Tilleur | (5) (ACFF-3) | OMS.Ingelmunster | (5) (VFV-3) | | |
176 | R.S.C.Beaufays B | (7) (Lui-2) | K.Sassport Boezinge | (6) (WVl-1) | | |
177 | FC.Pepingen | (5) (VFV-3) | K.Groen Rood Katelijne | (6) (Ant-1) | | |
178 | FC.United Richelle | (5) (ACFF-3) | SVD.Kortemark | (6) (WVl-1) | | |
179 | R.ES.Champlonaise | (6) (Lux-1) | Bilzerse Waltwilder VV. | (6) (Lim-1) | | |
180 | CS.Entité Manageoise | (5) (ACFF-3) | K.FC.Merelbeke | (5) (VFV-3) | | |
181 | Racing FC.Fosses | (6) (Nam-1) | K.Antonia FC. | (6) (Ant-1) | | |
182 | SK.Berlare | (5) (VFV-3) | R.OC.Rochois | (6) (Lux-1) | | |
183 | F.C. Esperanza Pelt | (5) (VFV-3) | K.FC.Eppegem | (5) (VFV-3) | | |
184 | Rapide Club Lebbeke | (5) (VFV-3) | K.V.Eendracht Aalter | (6) (Ovl-1) | | |
185 | FC.Ganshoren | (5) (ACFF-3) | Racing Jet Wavre | (5) (ACFF-3) | | |
186 | R.FC.Huy | (5) (ACFF-3) | K.FC.St.-Lenaarts | (5) (VFV-3) | | |
187 | R.Ixelles SC. | (7) (Bra-2) | R.FC.Houdinois | (6) (Hen-1) | | |
188 | K.SV.Schriek | (6) (Ant-1) | Willen Is Kunnen Eine | (7) (Ovl-2) | | |
189 | R.US.Ethe Belmont | (6) (Lux-1) | Peruwelz Football Club | (6) (Hen-1) | | |
190 | K.Mariaburg VK. | (7) (Ant-2) | K.FC.Lille | (6) (Ant-1) | | |
191 | K.SK.Retie Branddonk | (6) (Ant-1) | R.SC.Habay-La-Neuve | (6) (Lux-1) | | |
192 | Soc.Royale JS.Thudinienne | (7) (Hen-2) | R.UFC.Ransartoise B | (8) (Hen-3) | | |
Er zitten geen 4e provincialers meer in de beker in de 2e ronde. De laagst spelende ploegen zijn nog een zevental 3e Provincialers waarvan en liefst 6 een tegenstander hebben van 4 niveau's hoger. Enkel Ransart B heeft met een bezoekje aan Thudinne dat een niveau hoger speelt de grootste kans op doorstoten.
Er zijn nog 18 ploegen uit 2e Provincaal aanwezig die op Thudinne na allen een tegenstander uit hogere klasse treffen.
Per Provincie;
VFV 57
ACFF 41
Antwerpen 9
West Vlaanderen 9
Henegouwen 8
Limburg 7
Luxemburg 7
Namen 6
Luik 6
Oost Vlaanderen 5
Brabant 5
Puik werk Joost.
Ik wacht op ronde 3 en 4
Mooi verslag + YouTube filmpjes van stunt KCS Machelen tegen de buren van Diegem.
http://www.kcs-machelen.be/club/nieuwsbericht.php?id=115
Dat logo van Machelen lijkt toch verdomt veel op dat van een andere club!
Jouw club presteerde niet zo best KRCM1904.
Citaat van: Joost op aug 01, 2016, 15:31:52
Jouw club presteerde niet zo best KRCM1904.
Ja, 0-3 na 7' tegen het team van een lager niveau. Daar word je niet happy van.
Citaat van: Joost op aug 01, 2016, 15:31:52
Dat logo van Machelen lijkt toch verdomt veel op dat van een andere club!
Oh heb er in België al vrij veel tegengekomen die regelrechte kopieën waren van andere clubs
Wil aankomende zondag graag een wedstrijdje van de Belgische beker gaan bekijken. Zijn er affiches die er bovenuit springen?
Citaat van: Freekos79 op aug 02, 2016, 21:37:46
Wil aankomende zondag graag een wedstrijdje van de Belgische beker gaan bekijken. Zijn er affiches die er bovenuit springen?
Een echte publiekstrekker zie ik niet meteen. Als je een duel van 2 clubs uit elkaars buurt wil, dan denk ik dat je best voor KRC Harelbeke - KSV Kortrijk kunt kiezen.
Citaat van: KRCM1904 op aug 03, 2016, 19:13:06
Een echte publiekstrekker zie ik niet meteen. Als je een duel van 2 clubs uit elkaars buurt wil, dan denk ik dat je best voor KRC Harelbeke - KSV Kortrijk kunt kiezen.
Dat is wat ver voor mij. Dank je. Ik denk dat het iets in de buurt van Luik wordt.
Citaat van: Freekos79 op aug 03, 2016, 19:26:33
Dat is wat ver voor mij. Dank je. Ik denk dat het iets in de buurt van Luik wordt.
Dan raad ik Daring Cointe - Knokke aan, bijzonder mooi gelegen op een heuvel boven het nieuwe Luikse station. Vlakbij op dezelfde heuvel heb je ook het monument voor de intergeallieerden & de Heilig Hartkerk die zeker een bezoekje waard zijn. Je ziet deze gebouwen ook van op de ground.
Citaat van: syntric op aug 03, 2016, 19:46:40
Dan raad ik Daring Cointe - Knokke aan, bijzonder mooi gelegen op een heuvel boven het nieuwe Luikse station. Vlakbij op dezelfde heuvel heb je ook het monument voor de intergeallieerden & de Heilig Hartkerk die zeker een bezoekje waard zijn. Je ziet deze gebouwen ook van op de ground.
Ziet er leuk uit. Spelen ze op dat kunstgrasveld?
Citaat van: Wesley10__ op aug 03, 2016, 19:49:27
Speelt Frank Demouge nog mee bij Knokke?
Zo te zien, speelt hij daar niet meer. > http://www.rkfc.be/new/index.php/1ste-ploeg/spelers
Citaat van: Freekos79 op aug 03, 2016, 19:56:29
Ziet er leuk uit. Spelen ze op dat kunstgrasveld?
Ja
RWDM-Dikkelvenne herhaling van vorig jaar in de crocky cup
Programma;
126 | K.SV.Bornem | (4) (VFV-2) | R.US.Beloeil | (6) (Hen-1) | 6-aug | 18:00 |
144 | R.OC.de Charleroi-March. | (4) (ACFF-2) | FC.Wetteren | (5) (VFV-3) | 6-aug | 18:00 |
150 | R.AS.Pays Blanc Antoinien | (7) (Hen-2) | K.FC.Zwarte Leeuw | (4) (VFV-2) | 6-aug | 19:00 |
121 | FC Turnhout | (5) (VFV-3) | K.SC.Grimbergen | (4) (VFV-2) | 6-aug | 19:30 |
186 | R.FC.Huy | (5) (ACFF-3) | K.FC.St.-Lenaarts | (5) (VFV-3) | 6-aug | 19:30 |
114 | Hoogstraten VV. | (4) (VFV-2) | K.ESK.Leopoldsburg | (5) (VFV-3) | 6-aug | 20:00 |
128 | R.Stade Waremmien FC. | (4) (ACFF-2) | R.CS.Libramontois | (6) (Lux-1) | 6-aug | 20:00 |
136 | K.Olsa Brakel | (4) (VFV-2) | J.Rochefortoise | (6) (Nam-1) | 6-aug | 20:00 |
163 | R.FC.Tournai | (5) (ACFF-3) | SK.Lochristi | (6) (Ovl-1) | 6-aug | 20:00 |
168 | R.CS.Verlaine | (5) (ACFF-3) | Eendracht Termien | (6) (Lim-1) | 7-aug | 14:30 |
146 | U.S.St-Hadelin-Haversin | (7) (Nam-2) | Union Royale Namur | (4) (ACFF-2) | 7-aug | 15:00 |
191 | K.SK.Retie Branddonk | (6) (Ant-1) | R.SC.Habay-La-Neuve | (6) (Lux-1) | 7-aug | 15:00 |
113 | K.VK.Tienen | (4) (VFV-2) | R.RAC.Athl.Florenvillois | (6) (Lux-1) | 7-aug | 16:00 |
115 | HO Wolvertem Merchtem | (5) (VFV-3) | Solières Sport | (4) (ACFF-2) | 7-aug | 16:00 |
116 | K.Opitter FC. | (8) (Lim-3) | Sportkring Sint-Niklaas | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
117 | R.FC.Warnant | (5) (ACFF-3) | R.FC.de Liège | (4) (ACFF-2) | 7-aug | 16:00 |
119 | Verbr.Zwijndrecht | (6) (Ant-1) | Spouwen-Mopertingen | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
120 | Wallonia Club Sibret | (7) (Lux-2) | SC.Eendracht Aalst | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
122 | RC Charleroi-Fleurus | (4) (ACFF-2) | K.VC.Houtvenne | (5) (VFV-3) | 7-aug | 16:00 |
123 | Torhout 1992 KM. | (4) (VFV-2) | R.Aywaille FC. | (5) (ACFF-3) | 7-aug | 16:00 |
124 | VV.Thes Sport Tessenderlo | (4) (VFV-2) | FC.Eupen 1963 | (7) (Lui-2) | 7-aug | 16:00 |
125 | JS.Taminoise | (5) (ACFF-3) | Tempo Overijse | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
127 | K.Bolderberg FC. | (8) (Lim-3) | U.R.La Louvière Centre | (4) (ACFF-2) | 7-aug | 16:00 |
129 | R.Chatelet SC. | (4) (ACFF-2) | K.FC.Eendr.Zele | (5) (VFV-3) | 7-aug | 16:00 |
130 | S.C.T. Menen | (4) (VFV-2) | K.SK.Oostnieuwkerke | (6) (WVl-1) | 7-aug | 16:00 |
131 | FC.Heur-Tongeren | (6) (Lim-1) | K.Rupel Boom FC. | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
132 | K.WS.Club Lauwe | (6) (WVl-1) | RC.Hades | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
133 | R.FC.Un.La Calamine | (4) (ACFF-2) | R.Jeun.Aischoise | (5) (ACFF-3) | 7-aug | 16:00 |
134 | Flavion Sport | (6) (Nam-1) | K.FC.Izegem | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
135 | Francs Borains | (5) (ACFF-3) | K.FC.Duffel | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
137 | R.RC.D'Etterbeek | (7) (Bra-2) | R.W.Walhain CG. | (4) (ACFF-2) | 7-aug | 16:00 |
138 | R.Ol.FC.Stockel B | (7) (Bra-2) | K.Sint-Eloois-Winkel Sp. | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
139 | FC.Mariekerke | (5) (VFV-3) | VK.Westhoek | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
140 | R.U.Wallonne Ciney | (4) (ACFF-2) | K.VK.Ninove | (5) (VFV-3) | 7-aug | 16:00 |
141 | Sporting West Harelbeke | (4) (VFV-2) | K.SV.Kortrijk | (8) (WVl-3) | 7-aug | 16:00 |
142 | R.RC.Hamoir | (4) (ACFF-2) | FC.Ekeren | (8) (Ant-3) | 7-aug | 16:00 |
143 | K.FC.Diest | (5) (VFV-3) | K.SK.Halle | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
145 | K.Londerzeel SK. | (4) (VFV-2) | K.VV.Vosselaar | (5) (VFV-3) | 7-aug | 16:00 |
147 | K.Racing Waregem | (6) (WVl-1) | K.Olympia SC.Wijgmaal | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
148 | US.Beauraing 61 | (8) (Nam-3) | KV.Woluwe-Zaventem | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
149 | K.FC.Sparta Petegem | (4) (VFV-2) | FC.Herstal | (5) (ACFF-3) | 7-aug | 16:00 |
151 | Entente Acren Lessines | (4) (ACFF-2) | K.SC.Wielsbeke | (6) (WVl-1) | 7-aug | 16:00 |
152 | Football Club Gullegem | (4) (VFV-2) | FC.Helson Helchteren | (5) (VFV-3) | 7-aug | 16:00 |
153 | R.Dar.Cl. de Cointe-Liège | (5) (ACFF-3) | R.Knokke FC. | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
155 | K.Berchem Sport 2004 | (4) (VFV-2) | K.FC.Sp.St-Gillis Waas | (5) (VFV-3) | 7-aug | 16:00 |
156 | K.SV.Temse | (4) (VFV-2) | CS.Onhaye | (5) (ACFF-3) | 7-aug | 16:00 |
157 | K.CS.Machelen | (7) (Bra-2) | R.RC.Gent-Zeehaven | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
158 | R.ES.Couvin-Mariembourg | (4) (ACFF-2) | K.Witgoor Sport Dessel | (7) (Ant-2) | 7-aug | 16:00 |
159 | K.Bocholter VV. | (4) (VFV-2) | R.Harzé FC. | (8) (Lui-3) | 7-aug | 16:00 |
160 | K.V.E.Drongen | (7) (Ovl-2) | R.Cappellen FC. | (4) (VFV-2) | 7-aug | 16:00 |
161 | FC.Jeun.Lorr.Arlonaise | (5) (ACFF-3) | Entente Durbuy | (5) (ACFF-3) | 7-aug | 16:00 |
162 | K.V.C.S.V.Oostkamp | (6) (WVl-1) | US.Rebecquoise | (5) (ACFF-3) | 7-aug | 16:00 |
164 | FC.Gerpinnes | (7) (Hen-2) | U.R.S.L. Visé | (6) (Lui-1) | 7-aug | 16:00 |
165 | US.Solrezienne | (5) (ACFF-3) | R.Racing Club de Waterloo | (5) (ACFF-3) | 7-aug | 16:00 |
166 | K.SK.Ronse | (5) (VFV-3) | K.VV.Weerstand Koersel | (7) (Lim-2) | 7-aug | 16:00 |
167 | K.VC.Jong Lede | (5) (VFV-3) | Léopold FC. | (5) (ACFF-3) | 7-aug | 16:00 |
169 | R White Daring Molenbeek | (5) (ACFF-3) | SC.Dikkelvenne | (5) (VFV-3) | 7-aug | 16:00 |
170 | K.FC.Weywertz | (6) (Lui-1) | Sporting Club Aarschot | (7) (Bra-2) | 7-aug | 16:00 |
171 | K.VK.Wellen | (5) (VFV-3) | R.Ent.Bertrigeoise | (5) (ACFF-3) | 7-aug | 16:00 |
172 | K.Vlijtingen VV. | (6) (Lim-1) | Stade Disonais | (6) (Lui-1) | 7-aug | 16:00 |
173 | K.SV.Rumbeke | (6) (WVl-1) | K.AC.Betekom | (5) (VFV-3) | 7-aug | 16:00 |
174 | K.VV.Kl.Kemzeke | (6) (Ovl-1) | R.SC.Paturageois | (6) (Hen-1) | 7-aug | 16:00 |
175 | F.C. Tilleur | (5) (ACFF-3) | OMS.Ingelmunster | (5) (VFV-3) | 7-aug | 16:00 |
176 | R.S.C.Beaufays B | (7) (Lui-2) | K.Sassport Boezinge | (6) (WVl-1) | 7-aug | 16:00 |
177 | FC.Pepingen | (5) (VFV-3) | K.Groen Rood Katelijne | (6) (Ant-1) | 7-aug | 16:00 |
178 | FC.United Richelle | (5) (ACFF-3) | SVD.Kortemark | (6) (WVl-1) | 7-aug | 16:00 |
179 | R.ES.Champlonaise | (6) (Lux-1) | Bilzerse Waltwilder VV. | (6) (Lim-1) | 7-aug | 16:00 |
180 | CS.Entité Manageoise | (5) (ACFF-3) | K.FC.Merelbeke | (5) (VFV-3) | 7-aug | 16:00 |
181 | Racing FC.Fosses | (6) (Nam-1) | K.Antonia FC. | (6) (Ant-1) | 7-aug | 16:00 |
182 | SK.Berlare | (5) (VFV-3) | R.OC.Rochois | (6) (Lux-1) | 7-aug | 16:00 |
183 | F.C. Esperanza Pelt | (5) (VFV-3) | K.FC.Eppegem | (5) (VFV-3) | 7-aug | 16:00 |
184 | Rapide Club Lebbeke | (5) (VFV-3) | K.V.Eendracht Aalter | (6) (Ovl-1) | 7-aug | 16:00 |
185 | FC.Ganshoren | (5) (ACFF-3) | Racing Jet Wavre | (5) (ACFF-3) | 7-aug | 16:00 |
187 | R.Ixelles SC. | (7) (Bra-2) | R.FC.Houdinois | (6) (Hen-1) | 7-aug | 16:00 |
188 | K.SV.Schriek | (6) (Ant-1) | Willen Is Kunnen Eine | (7) (Ovl-2) | 7-aug | 16:00 |
189 | R.US.Ethe Belmont | (6) (Lux-1) | Peruwelz Football Club | (6) (Hen-1) | 7-aug | 16:00 |
192 | Soc.Royale JS.Thudinienne | (7) (Hen-2) | R.UFC.Ransartoise B | (8) (Hen-3) | 7-aug | 16:00 |
118 | R.US.Givry | (4) (ACFF-2) | R.Stade Gedinnois | (7) (Nam-2) | 7-aug | 18:00 |
154 | R.CS.Profondeville | (5) (ACFF-3) | R.FC.Meux | (4) (ACFF-2) | 7-aug | 18:00 |
190 | K.Mariaburg VK. | (7) (Ant-2) | K.FC.Lille | (6) (Ant-1) | 7-aug | 18:00 |
Geen van de clubs die 4 niveaus lager speelden wist een stunt door te drukken. Beauraing capituleerde tegen Woluwe-Zaventem na strafschoppen en Bolderberg was er ook heel dichtbij. Tegen La Louviere kwam de Limburgse 3e Provincialer 1-0 voor maar moest in de 79e en 89e minuut een goal slikken.
De grootste stunt van het weekend komt dus op naam van FC Eupen 1963 dat na strafschoppen won bij Thes Sport.
De resultaten;
126 | K.SV.Bornem | (4) (VFV-2) | R.US.Beloeil | (6) (Hen-1) | 1 | 1 | (3-5) |
144 | R.OC.de Charleroi-March. | (4) (ACFF-2) | FC.Wetteren | (5) (VFV-3) | 0 | 3 | |
150 | R.AS.Pays Blanc Antoinien | (7) (Hen-2) | K.FC.Zwarte Leeuw | (4) (VFV-2) | 1 | 1 | (4-5) |
121 | FC Turnhout | (5) (VFV-3) | K.SC.Grimbergen | (4) (VFV-2) | 1 | 1 | (8-7) |
186 | R.FC.Huy | (5) (ACFF-3) | K.FC.St.-Lenaarts | (5) (VFV-3) | 1 | 3 | |
114 | Hoogstraten VV. | (4) (VFV-2) | K.ESK.Leopoldsburg | (5) (VFV-3) | 5 | 3 | |
128 | R.Stade Waremmien FC. | (4) (ACFF-2) | R.CS.Libramontois | (6) (Lux-1) | 10 | 1 | |
136 | K.Olsa Brakel | (4) (VFV-2) | J.Rochefortoise | (6) (Nam-1) | 4 | 1 | |
163 | R.FC.Tournai | (5) (ACFF-3) | SK.Lochristi | (6) (Ovl-1) | 0 | 2 | |
168 | R.CS.Verlaine | (5) (ACFF-3) | Eendracht Termien | (6) (Lim-1) | 1 | 0 | |
146 | U.S.St-Hadelin-Haversin | (7) (Nam-2) | Union Royale Namur | (4) (ACFF-2) | 0 | 5 | |
191 | K.SK.Retie Branddonk | (6) (Ant-1) | R.SC.Habay-La-Neuve | (6) (Lux-1) | 0 | 3 | |
113 | K.VK.Tienen | (4) (VFV-2) | R.RAC.Athl.Florenvillois | (6) (Lux-1) | 2 | 0 | |
115 | HO Wolvertem Merchtem | (5) (VFV-3) | Solières Sport | (4) (ACFF-2) | 2 | 1 | |
116 | K.Opitter FC. | (8) (Lim-3) | Sportkring Sint-Niklaas | (4) (VFV-2) | 1 | 3 | |
117 | R.FC.Warnant | (5) (ACFF-3) | R.FC.de Liège | (4) (ACFF-2) | 1 | 3 | |
119 | Verbr.Zwijndrecht | (6) (Ant-1) | Spouwen-Mopertingen | (4) (VFV-2) | 1 | 2 | |
120 | Wallonia Club Sibret | (7) (Lux-2) | SC.Eendracht Aalst | (4) (VFV-2) | 1 | 7 | |
122 | RC Charleroi-Fleurus | (4) (ACFF-2) | K.VC.Houtvenne | (5) (VFV-3) | 2 | 1 | |
123 | Torhout 1992 KM. | (4) (VFV-2) | R.Aywaille FC. | (5) (ACFF-3) | 3 | 1 | |
124 | VV.Thes Sport Tessenderlo | (4) (VFV-2) | FC.Eupen 1963 | (7) (Lui-2) | 1 | 1 | (2-3) |
125 | JS.Taminoise | (5) (ACFF-3) | Tempo Overijse | (4) (VFV-2) | 2 | 2 | (4-5) |
127 | K.Bolderberg FC. | (8) (Lim-3) | U.R.La Louvière Centre | (4) (ACFF-2) | 1 | 2 | |
129 | R.Chatelet SC. | (4) (ACFF-2) | K.FC.Eendr.Zele | (5) (VFV-3) | 2 | 0 | |
130 | S.C.T. Menen | (4) (VFV-2) | K.SK.Oostnieuwkerke | (6) (WVl-1) | 3 | 1 | |
131 | FC.Heur-Tongeren | (6) (Lim-1) | K.Rupel Boom FC. | (4) (VFV-2) | 4 | 0 | |
132 | K.WS.Club Lauwe | (6) (WVl-1) | RC.Hades | (4) (VFV-2) | 2 | 4 | |
133 | R.FC.Un.La Calamine | (4) (ACFF-2) | R.Jeun.Aischoise | (5) (ACFF-3) | 0 | 1 | |
134 | Flavion Sport | (6) (Nam-1) | K.FC.Izegem | (4) (VFV-2) | 0 | 6 | |
135 | Francs Borains | (5) (ACFF-3) | K.FC.Duffel | (4) (VFV-2) | 4 | 1 | |
137 | R.RC.D'Etterbeek | (7) (Bra-2) | R.W.Walhain CG. | (4) (ACFF-2) | 0 | 8 | |
138 | R.Ol.FC.Stockel B | (7) (Bra-2) | K.Sint-Eloois-Winkel Sp. | (4) (VFV-2) | 0 | 6 | |
139 | FC.Mariekerke | (5) (VFV-3) | VK.Westhoek | (4) (VFV-2) | 0 | 1 | |
140 | R.U.Wallonne Ciney | (4) (ACFF-2) | K.VK.Ninove | (5) (VFV-3) | 2 | 1 | |
141 | Sporting West Harelbeke | (4) (VFV-2) | K.SV.Kortrijk | (8) (WVl-3) | 7 | 1 | |
142 | R.RC.Hamoir | (4) (ACFF-2) | FC.Ekeren | (8) (Ant-3) | 5 | 0 | |
143 | K.FC.Diest | (5) (VFV-3) | K.SK.Halle | (4) (VFV-2) | 1 | 1 | (2-4) |
145 | K.Londerzeel SK. | (4) (VFV-2) | K.VV.Vosselaar | (5) (VFV-3) | 1 | 1 | (5-4) |
147 | K.Racing Waregem | (6) (WVl-1) | K.Olympia SC.Wijgmaal | (4) (VFV-2) | 2 | 1 | |
148 | US.Beauraing 61 | (8) (Nam-3) | KV.Woluwe-Zaventem | (4) (VFV-2) | 0 | 0 | (5-6) |
149 | K.FC.Sparta Petegem | (4) (VFV-2) | FC.Herstal | (5) (ACFF-3) | 1 | 0 | |
151 | Entente Acren Lessines | (4) (ACFF-2) | K.SC.Wielsbeke | (6) (WVl-1) | 3 | 1 | |
152 | Football Club Gullegem | (4) (VFV-2) | FC.Helson Helchteren | (5) (VFV-3) | 0 | 1 | |
153 | R.Dar.Cl. de Cointe-Liège | (5) (ACFF-3) | R.Knokke FC. | (4) (VFV-2) | 2 | 7 | |
155 | K.Berchem Sport 2004 | (4) (VFV-2) | K.FC.Sp.St-Gillis Waas | (5) (VFV-3) | 0 | 1 | |
156 | K.SV.Temse | (4) (VFV-2) | CS.Onhaye | (5) (ACFF-3) | 2 | 2 | (4-2) |
157 | K.CS.Machelen | (7) (Bra-2) | R.RC.Gent-Zeehaven | (4) (VFV-2) | 0 | 9 | |
158 | R.ES.Couvin-Mariembourg | (4) (ACFF-2) | K.Witgoor Sport Dessel | (7) (Ant-2) | 7 | 1 | |
159 | K.Bocholter VV. | (4) (VFV-2) | R.Harzé FC. | (8) (Lui-3) | 10 | 0 | |
160 | K.V.E.Drongen | (7) (Ovl-2) | R.Cappellen FC. | (4) (VFV-2) | 0 | 3 | |
161 | FC.Jeun.Lorr.Arlonaise | (5) (ACFF-3) | Entente Durbuy | (5) (ACFF-3) | 0 | 4 | |
162 | K.V.C.S.V.Oostkamp | (6) (WVl-1) | US.Rebecquoise | (5) (ACFF-3) | 2 | 2 | (3-4) |
164 | FC.Gerpinnes | (7) (Hen-2) | U.R.S.L. Visé | (6) (Lui-1) | 1 | 3 | |
165 | US.Solrezienne | (5) (ACFF-3) | R.Racing Club de Waterloo | (5) (ACFF-3) | 1 | 3 | |
166 | K.SK.Ronse | (5) (VFV-3) | K.VV.Weerstand Koersel | (7) (Lim-2) | 4 | 1 | |
167 | K.VC.Jong Lede | (5) (VFV-3) | Léopold FC. | (5) (ACFF-3) | 2 | 1 | |
169 | R White Daring Molenbeek | (5) (ACFF-3) | SC.Dikkelvenne | (5) (VFV-3) | 2 | 0 | |
170 | K.FC.Weywertz | (6) (Lui-1) | Sporting Club Aarschot | (7) (Bra-2) | 1 | 1 | (14-13) |
171 | K.VK.Wellen | (5) (VFV-3) | R.Ent.Bertrigeoise | (5) (ACFF-3) | 2 | 0 | |
172 | K.Vlijtingen VV. | (6) (Lim-1) | Stade Disonais | (6) (Lui-1) | 2 | 0 | |
173 | K.SV.Rumbeke | (6) (WVl-1) | K.AC.Betekom | (5) (VFV-3) | 1 | 2 | |
174 | K.VV.Kl.Kemzeke | (6) (Ovl-1) | R.SC.Paturageois | (6) (Hen-1) | 0 | 5 | |
175 | F.C. Tilleur | (5) (ACFF-3) | OMS.Ingelmunster | (5) (VFV-3) | 1 | 3 | |
176 | R.S.C.Beaufays B | (7) (Lui-2) | K.Sassport Boezinge | (6) (WVl-1) | 1 | 4 | |
177 | FC.Pepingen | (5) (VFV-3) | K.Groen Rood Katelijne | (6) (Ant-1) | 1 | 1 | (4-5) |
178 | FC.United Richelle | (5) (ACFF-3) | SVD.Kortemark | (6) (WVl-1) | 1 | 0 | |
179 | R.ES.Champlonaise | (6) (Lux-1) | Bilzerse Waltwilder VV. | (6) (Lim-1) | 1 | 2 | |
180 | CS.Entité Manageoise | (5) (ACFF-3) | K.FC.Merelbeke | (5) (VFV-3) | 1 | 2 | |
181 | Racing FC.Fosses | (6) (Nam-1) | K.Antonia FC. | (6) (Ant-1) | 1 | 4 | |
182 | SK.Berlare | (5) (VFV-3) | R.OC.Rochois | (6) (Lux-1) | 4 | 0 | |
183 | F.C. Esperanza Pelt | (5) (VFV-3) | K.FC.Eppegem | (5) (VFV-3) | 1 | 1 | (5-4) |
184 | Rapide Club Lebbeke | (5) (VFV-3) | K.V.Eendracht Aalter | (6) (Ovl-1) | 2 | 0 | |
185 | FC.Ganshoren | (5) (ACFF-3) | Racing Jet Wavre | (5) (ACFF-3) | 2 | 0 | |
187 | R.Ixelles SC. | (7) (Bra-2) | R.FC.Houdinois | (6) (Hen-1) | 1 | 3 | |
188 | K.SV.Schriek | (6) (Ant-1) | Willen Is Kunnen Eine | (7) (Ovl-2) | 3 | 1 | |
189 | R.US.Ethe Belmont | (6) (Lux-1) | Peruwelz Football Club | (6) (Hen-1) | 3 | 0 | |
192 | Soc.Royale JS.Thudinienne | (7) (Hen-2) | R.UFC.Ransartoise B | (8) (Hen-3) | 0 | 3 | |
118 | R.US.Givry | (4) (ACFF-2) | R.Stade Gedinnois | (7) (Nam-2) | 4 | 1 | |
154 | R.CS.Profondeville | (5) (ACFF-3) | R.FC.Meux | (4) (ACFF-2) | 0 | 2 | |
190 | K.Mariaburg VK. | (7) (Ant-2) | K.FC.Lille | (6) (Ant-1) | 1 | 6 | |
Derde Ronde;
193 | K.Antonia FC. | (6) (Ant-1) | K.FC.Vigor Wuitens Hamme | (3) (Nat) |
194 | K.VK.Tienen | (4) (VFV-2) | FC.V.Dender E.H. | (3) (Nat) |
195 | R.Excelsior Virton | (3) (Nat) | Torhout 1992 KM. | (4) (VFV-2) |
196 | R.Sprimont Comblain Sport | (3) (Nat) | R.U.Wallonne Ciney | (4) (ACFF-2) |
197 | A.S.V.Geel | (3) (Nat) | U.R.S.L. Visé | (6) (Lui-1) |
198 | K.FC.Weywertz | (6) (Lui-1) | White Star Bruxelles | (3) (Nat) |
199 | FC Turnhout | (5) (VFV-3) | K.SK Heist | (3) (Nat) |
200 | Bilzerse Waltwilder VV. | (6) (Lim-1) | F.C. Seraing | (3) (Nat) |
201 | K.MSK.Deinze | (3) (Nat) | FC.United Richelle | (5) (ACFF-3) |
202 | K.FC.Merelbeke | (5) (VFV-3) | K.SV.Oudenaarde | (3) (Nat) |
203 | FC.Ganshoren | (5) (ACFF-3) | SP.Hasselt | (3) (Nat) |
204 | RC.Hades | (4) (VFV-2) | K.Patro Eisden Maasmech. | (3) (Nat) |
205 | K.VV.Coxyde | (3) (Nat) | K.Londerzeel SK. | (4) (VFV-2) |
206 | FC.O. Beerschot-Wilrijk | (3) (Nat) | R.Chatelet SC. | (4) (ACFF-2) |
207 | VK.Westhoek | (4) (VFV-2) | K.FC.Dessel Sport | (3) (Nat) |
208 | R.W.Walhain CG. | (4) (ACFF-2) | KFC.Oosterzonen Oosterw. | (3) (Nat) |
209 | K.Olsa Brakel | (4) (VFV-2) | Hoogstraten VV. | (4) (VFV-2) |
210 | K.FC.St.-Lenaarts | (5) (VFV-3) | R.US.Beloeil | (6) (Hen-1) |
211 | R.Jeun.Aischoise | (5) (ACFF-3) | RC Charleroi-Fleurus | (4) (ACFF-2) |
212 | OMS.Ingelmunster | (5) (VFV-3) | R.UFC.Ransartoise B | (8) (Hen-3) |
213 | K.Groen Rood Katelijne | (6) (Ant-1) | FC.Heur-Tongeren | (6) (Lim-1) |
214 | K.Vlijtingen VV. | (6) (Lim-1) | R.SC.Habay-La-Neuve | (6) (Lux-1) |
215 | Sportkring Sint-Niklaas | (4) (VFV-2) | U.R.La Louvière Centre | (4) (ACFF-2) |
216 | US.Rebecquoise | (5) (ACFF-3) | K.SV.Schriek | (6) (Ant-1) |
217 | FC.Wetteren | (5) (VFV-3) | K.VK.Wellen | (5) (VFV-3) |
218 | R.FC.Houdinois | (6) (Hen-1) | K.SK.Ronse | (5) (VFV-3) |
219 | R.FC.de Liège | (4) (ACFF-2) | SC.Eendracht Aalst | (4) (VFV-2) |
220 | K.FC.Lille | (6) (Ant-1) | Spouwen-Mopertingen | (4) (VFV-2) |
221 | Entente Durbuy | (5) (ACFF-3) | K.Racing Waregem | (6) (WVl-1) |
222 | K.FC.Sp.St-Gillis Waas | (5) (VFV-3) | FC.Helson Helchteren | (5) (VFV-3) |
223 | R.US.Ethe Belmont | (6) (Lux-1) | R.US.Givry | (4) (ACFF-2) |
224 | R.Knokke FC. | (4) (VFV-2) | K.FC.Sparta Petegem | (4) (VFV-2) |
225 | R.CS.Verlaine | (5) (ACFF-3) | Sporting West Harelbeke | (4) (VFV-2) |
226 | Union Royale Namur | (4) (ACFF-2) | S.C.T. Menen | (4) (VFV-2) |
227 | F.C. Esperanza Pelt | (5) (VFV-3) | R.ES.Couvin-Mariembourg | (4) (ACFF-2) |
228 | R.Stade Waremmien FC. | (4) (ACFF-2) | K.VC.Jong Lede | (5) (VFV-3) |
229 | R.SC.Paturageois | (6) (Hen-1) | HO Wolvertem Merchtem | (5) (VFV-3) |
230 | Tempo Overijse | (4) (VFV-2) | K.SV.Temse | (4) (VFV-2) |
231 | K.FC.Zwarte Leeuw | (4) (VFV-2) | K.FC.Izegem | (4) (VFV-2) |
232 | KV.Woluwe-Zaventem | (4) (VFV-2) | SK.Lochristi | (6) (Ovl-1) |
233 | R.RC.Gent-Zeehaven | (4) (VFV-2) | K.Sint-Eloois-Winkel Sp. | (4) (VFV-2) |
234 | R.Racing Club de Waterloo | (5) (ACFF-3) | K.Bocholter VV. | (4) (VFV-2) |
235 | K.AC.Betekom | (5) (VFV-3) | Rapide Club Lebbeke | (5) (VFV-3) |
236 | FC.Eupen 1963 | (7) (Lui-2) | R.FC.Meux | (4) (ACFF-2) |
237 | R.Cappellen FC. | (4) (VFV-2) | R.RC.Hamoir | (4) (ACFF-2) |
238 | K.Sassport Boezinge | (6) (WVl-1) | Entente Acren Lessines | (4) (ACFF-2) |
239 | SK.Berlare | (5) (VFV-3) | K.SK.Halle | (4) (VFV-2) |
240 | Francs Borains | (5) (ACFF-3) | R White Daring Molenbeek | (5) (ACFF-3) |
Het B-team van Ransart is de enige nog overgebleven 3e Provincialer, zij treffen Ingelmunster en dat is 1 van de 6 potjes met 3 niveau's verschil. Meer verschil is er niet meer.
FC Eupen is nog de enige ploeg uit 2e Provinciaal.
Alle Provincialers uit Brabant en Namen zijn uitgeschakeld. Antwerpen en Henegouwen zijn met nog 4 ploegen ieder het best vertegenwoordigt.
De winnaars van de 3e ronde spelen nog een 4e ronde en in de 5e ronde zullen de 8 ploegen uit 1B instromen.
De ploegen uit 1B spelen allen een uitduel en dit zijn hun mogelijke tegenstanders;
Cercle Brugge K.SV. (2) (1B):
FC.O. Beerschot-Wilrijk (3) (Nat)-R.Chatelet SC. (4) (ACFF-2) / K.Antonia FC. (6) (Ant-1)-K.FC.Vigor Wuitens Hamme (3) (Nat)
R.Antwerp FC. (2) (1B):
K.FC.Zwarte Leeuw (4) (VFV-2)-K.FC.Izegem (4) (VFV-2) / K.FC.St.-Lenaarts (5) (VFV-3)-R.US.Beloeil (6) (Hen-1)
Lommel United (2) (1B):
K.MSK.Deinze (3) (Nat)-FC.United Richelle (5) (ACFF-3) / FC.Wetteren (5) (VFV-3)-K.VK.Wellen (5) (VFV-3)
A.FC.Tubize (2) (1B):
R.Excelsior Virton (3) (Nat)-Torhout 1992 KM. (4) (VFV-2) / Francs Borains (5) (ACFF-3)-R White Daring Molenbeek (5) (ACFF-3)
K.SV.Roeselare (2) (1B):
K.AC.Betekom (5) (VFV-3)-Rapide Club Lebbeke (5) (VFV-3) / K.VV.Coxyde (3) (Nat)-K.Londerzeel SK. (4) (VFV-2)
K.Lierse SK. (2) (1B):
R.Stade Waremmien FC. (4) (ACFF-2)-K.VC.Jong Lede (5) (VFV-3) / R.Knokke FC. (4) (VFV-2)-K.FC.Sparta Petegem (4) (VFV-2)
Oud-Heverlee Leuven (2) (1B):
US.Rebecquoise (5) (ACFF-3)-K.SV.Schriek (6) (Ant-1) / F.C. Esperanza Pelt (5) (VFV-3)-R.ES.Couvin-Mariembourg (4) (ACFF-2)
R.Union St.-Gilloise (2) (1B):
K.Vlijtingen VV. (6) (Lim-1)-R.SC.Habay-La-Neuve (6) (Lux-1) / R.W.Walhain CG. (4) (ACFF-2)-KFC.Oosterzonen Oosterw. (3) (Nat)
Dus:
ronde 3: 96 ploegen worden 48
ronde 4: 48 ploegen worden 24
->instroom 8 tweedeklassers
ronde 5: 32 ploegen worden 16
->instroom 16 eersteklassers
ronde 6: 32 ploegen worden 16
ronde 7: 16 ploegen worden 8
ronde 8: 8 ploegen worden 4
halve finale: 4 ploegen worden 2
finale: 2 ploegen worden 1
Citaat van: hgrm op aug 08, 2016, 12:20:22
Dus:
ronde 3: 96 ploegen worden 48
ronde 4: 48 ploegen worden 24
->instroom 8 tweedeklassers
ronde 5: 32 ploegen worden 16
->instroom 16 eersteklassers
ronde 6: 32 ploegen worden 16
ronde 7: 16 ploegen worden 8
ronde 8: 8 ploegen worden 4
halve finale: 4 ploegen worden 2
finale: 2 ploegen worden 1
Buiten de benaming van de hoogste 2 klassen is daar niets verkeerd aan volgens mij.
Citaat van: Joost op aug 08, 2016, 11:13:09
Derde Ronde;
193 | K.Antonia FC. | (6) (Ant-1) | K.FC.Vigor Wuitens Hamme | (3) (Nat) |
194 | K.VK.Tienen | (4) (VFV-2) | FC.V.Dender E.H. | (3) (Nat) |
195 | R.Excelsior Virton | (3) (Nat) | Torhout 1992 KM. | (4) (VFV-2) |
196 | R.Sprimont Comblain Sport | (3) (Nat) | R.U.Wallonne Ciney | (4) (ACFF-2) |
197 | A.S.V.Geel | (3) (Nat) | U.R.S.L. Visé | (6) (Lui-1) |
198 | K.FC.Weywertz | (6) (Lui-1) | White Star Bruxelles | (3) (Nat) |
199 | FC Turnhout | (5) (VFV-3) | K.SK Heist | (3) (Nat) |
200 | Bilzerse Waltwilder VV. | (6) (Lim-1) | F.C. Seraing | (3) (Nat) |
201 | K.MSK.Deinze | (3) (Nat) | FC.United Richelle | (5) (ACFF-3) |
202 | K.FC.Merelbeke | (5) (VFV-3) | K.SV.Oudenaarde | (3) (Nat) |
203 | FC.Ganshoren | (5) (ACFF-3) | SP.Hasselt | (3) (Nat) |
204 | RC.Hades | (4) (VFV-2) | K.Patro Eisden Maasmech. | (3) (Nat) |
205 | K.VV.Coxyde | (3) (Nat) | K.Londerzeel SK. | (4) (VFV-2) |
206 | FC.O. Beerschot-Wilrijk | (3) (Nat) | R.Chatelet SC. | (4) (ACFF-2) |
207 | VK.Westhoek | (4) (VFV-2) | K.FC.Dessel Sport | (3) (Nat) |
208 | R.W.Walhain CG. | (4) (ACFF-2) | KFC.Oosterzonen Oosterw. | (3) (Nat) |
209 | K.Olsa Brakel | (4) (VFV-2) | Hoogstraten VV. | (4) (VFV-2) |
210 | K.FC.St.-Lenaarts | (5) (VFV-3) | R.US.Beloeil | (6) (Hen-1) |
211 | R.Jeun.Aischoise | (5) (ACFF-3) | RC Charleroi-Fleurus | (4) (ACFF-2) |
212 | OMS.Ingelmunster | (5) (VFV-3) | R.UFC.Ransartoise B | (8) (Hen-3) |
213 | K.Groen Rood Katelijne | (6) (Ant-1) | FC.Heur-Tongeren | (6) (Lim-1) |
214 | K.Vlijtingen VV. | (6) (Lim-1) | R.SC.Habay-La-Neuve | (6) (Lux-1) |
215 | Sportkring Sint-Niklaas | (4) (VFV-2) | U.R.La Louvière Centre | (4) (ACFF-2) |
216 | US.Rebecquoise | (5) (ACFF-3) | K.SV.Schriek | (6) (Ant-1) |
217 | FC.Wetteren | (5) (VFV-3) | K.VK.Wellen | (5) (VFV-3) |
218 | R.FC.Houdinois | (6) (Hen-1) | K.SK.Ronse | (5) (VFV-3) |
219 | R.FC.de Liège | (4) (ACFF-2) | SC.Eendracht Aalst | (4) (VFV-2) |
220 | K.FC.Lille | (6) (Ant-1) | Spouwen-Mopertingen | (4) (VFV-2) |
221 | Entente Durbuy | (5) (ACFF-3) | K.Racing Waregem | (6) (WVl-1) |
222 | K.FC.Sp.St-Gillis Waas | (5) (VFV-3) | FC.Helson Helchteren | (5) (VFV-3) |
223 | R.US.Ethe Belmont | (6) (Lux-1) | R.US.Givry | (4) (ACFF-2) |
224 | R.Knokke FC. | (4) (VFV-2) | K.FC.Sparta Petegem | (4) (VFV-2) |
225 | R.CS.Verlaine | (5) (ACFF-3) | Sporting West Harelbeke | (4) (VFV-2) |
226 | Union Royale Namur | (4) (ACFF-2) | S.C.T. Menen | (4) (VFV-2) |
227 | F.C. Esperanza Pelt | (5) (VFV-3) | R.ES.Couvin-Mariembourg | (4) (ACFF-2) |
228 | R.Stade Waremmien FC. | (4) (ACFF-2) | K.VC.Jong Lede | (5) (VFV-3) |
229 | R.SC.Paturageois | (6) (Hen-1) | HO Wolvertem Merchtem | (5) (VFV-3) |
230 | Tempo Overijse | (4) (VFV-2) | K.SV.Temse | (4) (VFV-2) |
231 | K.FC.Zwarte Leeuw | (4) (VFV-2) | K.FC.Izegem | (4) (VFV-2) |
232 | KV.Woluwe-Zaventem | (4) (VFV-2) | SK.Lochristi | (6) (Ovl-1) |
233 | R.RC.Gent-Zeehaven | (4) (VFV-2) | K.Sint-Eloois-Winkel Sp. | (4) (VFV-2) |
234 | R.Racing Club de Waterloo | (5) (ACFF-3) | K.Bocholter VV. | (4) (VFV-2) |
235 | K.AC.Betekom | (5) (VFV-3) | Rapide Club Lebbeke | (5) (VFV-3) |
236 | FC.Eupen 1963 | (7) (Lui-2) | R.FC.Meux | (4) (ACFF-2) |
237 | R.Cappellen FC. | (4) (VFV-2) | R.RC.Hamoir | (4) (ACFF-2) |
238 | K.Sassport Boezinge | (6) (WVl-1) | Entente Acren Lessines | (4) (ACFF-2) |
239 | SK.Berlare | (5) (VFV-3) | K.SK.Halle | (4) (VFV-2) |
240 | Francs Borains | (5) (ACFF-3) | R White Daring Molenbeek | (5) (ACFF-3) |
Onderstaande wedstrijden zijn op zaterdag, de overige op zondag
196 R.Sprimont Comblain Sport (3) (Nat) R.U.Wallonne Ciney (4) (ACFF-2)
201 K.MSK.Deinze (3) (Nat) FC.United Richelle (5) (ACFF-3)
204 RC.Hades (4) (VFV-2) K.Patro Eisden Maasmech. (3) (Nat)
Citaat van: Tribuneklanten op aug 09, 2016, 10:26:32
Onderstaande wedstrijden zijn op zaterdag, de overige op zondag
196 R.Sprimont Comblain Sport (3) (Nat) R.U.Wallonne Ciney (4) (ACFF-2)
201 K.MSK.Deinze (3) (Nat) FC.United Richelle (5) (ACFF-3)
204 RC.Hades (4) (VFV-2) K.Patro Eisden Maasmech. (3) (Nat)
Grote kans dat er nog meer verschoven gaat worden. Vorige week is er zelfs nog een duel verplaatst nadat ik het overzicht vrijdagochtend geplaatst had.
Ik hoop dat Excelsior Virton naar de zaterdagavond gaat.
Zou goed uitkomen want om 13.00 uur gaan we naar Karlsruhe - Bochum.
Mocht Virton niet naar de zaterdag gaan dan gaan we om 18.00 uur naar Rumelange - Rousport in Luxemburg.
Citaat van: Tribuneklanten op aug 09, 2016, 11:34:57
Ik hoop dat Excelsior Virton naar de zaterdagavond gaat.
Zou goed uitkomen want om 13.00 uur gaan we naar Karlsruhe - Bochum.
Mocht Virton niet naar de zaterdag gaan dan gaan we om 18.00 uur naar Rumelange - Rousport in Luxemburg.
Virton kun je schrappen. Die wedstrijd staat om voor mij onbekende reden gepland in Meix-dt-Virton en niet in Virton zelf.
Citaat van: Joost op aug 09, 2016, 11:41:34
Virton kun je schrappen. Die wedstrijd staat om voor mij onbekende reden gepland in Meix-dt-Virton en niet in Virton zelf.
Dat wordt dan Rumelange, ook geen straf.
Citaat van: Tribuneklanten op aug 09, 2016, 11:51:19
Dat wordt dan Rumelange, ook geen straf.
Gratis tip:
Onder het voorplein van het slot van Karlsruhe bevindt zich een behoorlijk grote parkeerkelder die niet zo heel duur is. Vanaf daar ben je in 20 min lopen bij het stadion en kun je na de wedstrijd ook direct weer weg.
Adres: Schlossplatz
Citaat van: hgrm op aug 09, 2016, 12:14:21
Gratis tip:
Onder het voorplein van het slot van Karlsruhe bevindt zich een behoorlijk grote parkeerkelder die niet zo heel duur is. Vanaf daar ben je in 20 min lopen bij het stadion en kun je na de wedstrijd ook direct weer weg.
Adres: Schlossplatz
Dank!
Tienen-Dender is ook verplaatst naar zaterdag om 20u
Citaat van: Tribuneklanten op aug 09, 2016, 11:34:57
Ik hoop dat Excelsior Virton naar de zaterdagavond gaat.
Zou goed uitkomen want om 13.00 uur gaan we naar Karlsruhe - Bochum.
Mocht Virton niet naar de zaterdag gaan dan gaan we om 18.00 uur naar Rumelange - Rousport in Luxemburg.
Beetje off-topic van mezelf, maar in welk vak gaan jullie (waarschijnlijk) plaatsnemen? Normaal heb ik altijd wel snel een keuze gemaakt maar ik kan er bij het Wildparkstadion niet echt uitkomen. Probeer altijd zicht te hebben op zowel de fanatieke thuisfans als het uitvak.
Citaat van: Joost op aug 09, 2016, 11:41:34
Virton kun je schrappen. Die wedstrijd staat om voor mij onbekende reden gepland in Meix-dt-Virton en niet in Virton zelf.
De werken aan het stadion van Virton zijn nog niet klaar. Achter 1 van de doelen was nog geen tribune, daar zijn nu nog eentje aan 't bouwen.
Sassport Boezinge - Twee-Akren is verzet naar zaterdag 17.00 uur
Volgens Soccerway zijn dit de wedstrijden op zaterdag;
Groen Rood Kat...
16 : 00
Heur Tongeren
Sassport Boezinge
17 : 00
Twee-Akren
FC Luik
18 : 00
Eendracht Aalst
Deinze
19 : 00
Richelle United
Hades
19 : 30
Patro Eisden
Zwarte Leeuw
19 : 30
Izegem
Esperanza Pelt
19 : 30
Couvin-Mariembourg
Sprimont-Comblain
20 : 00
Ciney
Geel
20 : 00
URSL Visé
Berlare
20 : 00
Halle
Tienen
20 : 00
Dender
Soccerway is voor wedstrijden op het hogere niveau betrouwbaar, daaronder zitten ze er nog wel eens langs...
Citaat van: nort op aug 12, 2016, 09:38:24
Soccerway is voor wedstrijden op het hogere niveau betrouwbaar, daaronder zitten ze er nog wel eens langs...
Daarom check ik ook altijd de clubsite van zowel de thuisploeg als de uitploeg.
Citaat van: Tribuneklanten op aug 12, 2016, 10:25:34
Daarom check ik ook altijd de clubsite van zowel de thuisploeg als de uitploeg.
Dat snap ik (doe ik ook altijd), maar wilde het even meegeven voor diegene die zich er blind op staren en voor een dichte poort staan :p
We zijn vandaag op weg naar vakantie dus geen speelschema van mijn kant. Het beste kun je de site van de kbvb raadplegen.
Voor de mensen met interesse voor Union de beloften van Union werken voor wedstrijden in de beker hun wedstrijden af in Joseph Mariën stadion
Citaat van: jona93 op aug 15, 2016, 22:08:40
Voor de mensen met interesse voor Union de beloften van Union werken voor wedstrijden in de beker hun wedstrijden af in Joseph Mariën stadion
Waar speelt het eerste elftal nu? Komen die wel weer terug op Joseph Mariën?
Citaat van: watergatehopper op aug 16, 2016, 08:49:37
Waar speelt het eerste elftal nu? Komen die wel weer terug op Joseph Mariën?
Tijdelijk in het Koning Bouwdewijnstadion.
Citaat van: watergatehopper op aug 16, 2016, 08:49:37
Waar speelt het eerste elftal nu? Komen die wel weer terug op Joseph Mariën?
GAan het huidige stadion verbouwen komend seizoen 1e elftal wijkt daardoor uit naar het koning boudewijnstadion komend seizoen
Wedstrijden 20-08 in de Beker van België.
Groen Rood Katelijne
16 : 00
Cappellen
Helson Helchteren
18 : 00
Ronse
Geel
20 : 00
Twee-Akren
Waremme
20 : 00
Knokke
Beerschot-Wilrijk
20 : 00
VW Hamme
Hoogstraten
20 : 00
Dessel Sport
Wedstrijden 21-08 in de Beker van België.
Bocholt
16 : 00
RFC Seraing
Racing Waregem
16 : 00
Eendracht Aalst
Torhout
16 : 00
Francs Borains
Rebecq
16 : 00
Couvin-Mariembourg
Zwarte Leeuw
16 : 00
Sint-Lenaarts
RC Lebbeke
16 : 00
Londerzeel
Meux
16 : 00
Halle
Givry
16 : 00
Oudenaarde
Spouwen-Mopertingen
16 : 00
SW Harelbeke
Sint-Niklaas
16 : 00
Tempo Overijse
Pâturages
16 : 00
Sporting Hasselt
White Star Brussel
16 : 00
Patro Eisden
Lochristi
16 : 00
Charleroi-Couillet
Deinze
16 : 00
Wetteren-Kwatrecht
Dender
16 : 00
FC Turnhout
Namen
18 : 00
Sprimont-Comblain
Vlijtingen
18 : 00
Oosterwijk
OMS Ingelmunster
19 : 00
Sint-Eloois-Winkel
Zwarte Leeuw - Antwerp wordt niet in het Louis Van Roeystadion gespeeld zoals voorzien, maar zal afgewerkt worden op den Bosuil, 'om veiligheidsredenen'. Doeme.
Citaat van: Freebird op aug 22, 2016, 19:51:33
Zwarte Leeuw - Antwerp wordt niet in het Louis Van Roeystadion gespeeld zoals voorzien, maar zal afgewerkt worden op den Bosuil, 'om veiligheidsredenen'. Doeme.
Vermoedelijk omdat het Veussel Kermis is.
Ahh slecht nieuws inderdaad!
Citaat van: HRM1880 op aug 22, 2016, 19:53:47
Vermoedelijk omdat het Veussel Kermis is.
Ook legendarisch natuurlijk -)
Wedstrijd zaterdag 27-08 ipv zondag 28-08
Deinze
19 : 00
Lommel United
Torhout
19 : 00
Tubeke
Sprimont-Comblain
19 : 30
FC Turnhout
Patro Eisden
19 : 30
Dessel Sport
Zwarte Leeuw
20 : 00
Antwerp
Op de Bosuil
Volgens de KBVB ziet het er momenteel zo uit:
26/08 20:30 K.F.C. OOSTERZONEN OOSTERWIJK - R. UNION ST-GILLOISE
26/08 20:30 F.C.O. BEERSCHOT-WILRIJK - CERCLE BRUGGE K.S.V.
27/08 18:00 K.F.C. HELSON HELCHTEREN - S.C. EENDRACHT AALST
27/08 19:00 K.M. S.K. DEINZE - LOMMEL UNITED
27/08 19:00 TORHOUT 1992 KM - A.F.C. TUBIZE
27/08 19:30 K. BOCHOLTER V.V. - K.S.V. OUDENAARDE
27/08 19:30 R. SPRIMONT COMBLAIN SPORT - FC TURNHOUT
27/08 20:00 R. ANTWERP F.C. - K.F.C. ZWARTE LEEUW
27/08 20:00 K. PATRO EISDEN MAASMECHELEN - K.F.C. DESSEL SPORT
27/08 20:00 R. STADE WAREMMIEN F.C. - K. LIERSE S.K.
28/08 16:00 SPORTKRING SINT-NIKLAAS - SP. HASSELT
28/08 16:00 RC CHARLEROI-COUILLET-FLEURUS - RACING CLUB HARELBEKE
28/08 16:00 K. LONDERZEEL S.K. - K.S.V. ROESELARE
28/08 16:00 U.S. REBECQUOISE - OUD-HEVERLEE LEUVEN
28/08 16:00 K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT - A.S. VERBROEDERING GEEL
28/08 16:00 R.F.C. MEUX - R. CAPPELLEN F.C.
Citaat van: Football-Weekends op aug 23, 2016, 14:19:28
Volgens de KBVB ziet het er momenteel zo uit:
27/08 20:00 R. ANTWERP F.C. - K.F.C. ZWARTE LEEUW
Begreep dat Zwarte Leeuw zijn thuisvoordeel heeft verkocht?
Citaat van: De publiekswissel op aug 23, 2016, 16:13:03
Begreep dat Zwarte Leeuw zijn thuisvoordeel heeft verkocht?
Klopt.
Even de zaken compleet maken.
In de 3e ronde wisten de ploegen die 3 niveaus lager speelden allen niet te verrassen al had Ingelmunster tegen de reserven van Ransart wel strafschoppen nodig.
Stunts uit die ronde waren de overwinning van Turnhout op Heist (2-1) en de winst van Lochristi bij Woluwe-Zaventem na strafschoppen.
Maar de grootste stunt was van Londerzeel dat bij Heist, dat 1 niveau hoger speelt met 0-6 ging winnen.
Alle uitslagen uit de 3e ronde;
193 | K.Antonia FC. | (6) (Ant-1) | K.FC.Vigor Wuitens Hamme | (3) (Nat) | 0 | 3 | |
194 | K.VK.Tienen | (4) (VFV-2) | FC.V.Dender E.H. | (3) (Nat) | 0 | 0 | (3-4) |
195 | R.Excelsior Virton | (3) (Nat) | Torhout 1992 KM. | (4) (VFV-2) | 0 | 0 | (3-4) |
196 | R.Sprimont Comblain Sport | (3) (Nat) | R.U.Wallonne Ciney | (4) (ACFF-2) | 2 | 1 | |
197 | A.S.V.Geel | (3) (Nat) | U.R.S.L. Visé | (6) (Lui-1) | 2 | 0 | |
198 | K.FC.Weywertz | (6) (Lui-1) | White Star Bruxelles | (3) (Nat) | 0 | 3 | |
199 | FC Turnhout | (5) (VFV-3) | K.SK Heist | (3) (Nat) | 2 | 1 | |
200 | Bilzerse Waltwilder VV. | (6) (Lim-1) | F.C. Seraing | (3) (Nat) | 0 | 3 | |
201 | K.MSK.Deinze | (3) (Nat) | FC.United Richelle | (5) (ACFF-3) | 2 | 0 | |
202 | K.FC.Merelbeke | (5) (VFV-3) | K.SV.Oudenaarde | (3) (Nat) | 1 | 1 | (3-5) |
203 | FC.Ganshoren | (5) (ACFF-3) | SP.Hasselt | (3) (Nat) | 1 | 4 | |
204 | RC.Hades | (4) (VFV-2) | K.Patro Eisden Maasmech. | (3) (Nat) | 1 | 2 | |
205 | K.VV.Coxyde | (3) (Nat) | K.Londerzeel SK. | (4) (VFV-2) | 0 | 6 | |
206 | FC.O. Beerschot-Wilrijk | (3) (Nat) | R.Chatelet SC. | (4) (ACFF-2) | 2 | 0 | |
207 | VK.Westhoek | (4) (VFV-2) | K.FC.Dessel Sport | (3) (Nat) | 1 | 2 | |
208 | R.W.Walhain CG. | (4) (ACFF-2) | KFC.Oosterzonen Oosterw. | (3) (Nat) | 1 | 2 | |
209 | K.Olsa Brakel | (4) (VFV-2) | Hoogstraten VV. | (4) (VFV-2) | 3 | 3 | (3-4) |
210 | K.FC.St.-Lenaarts | (5) (VFV-3) | R.US.Beloeil | (6) (Hen-1) | 1 | 0 | |
211 | R.Jeun.Aischoise | (5) (ACFF-3) | RC Charleroi-Fleurus | (4) (ACFF-2) | 1 | 3 | |
212 | OMS.Ingelmunster | (5) (VFV-3) | R.UFC.Ransartoise B | (8) (Hen-3) | 0 | 0 | (4-2) |
213 | K.Groen Rood Katelijne | (6) (Ant-1) | FC.Heur-Tongeren | (6) (Lim-1) | 3 | 2 | |
214 | K.Vlijtingen VV. | (6) (Lim-1) | R.SC.Habay-La-Neuve | (6) (Lux-1) | 3 | 0 | |
215 | Sportkring Sint-Niklaas | (4) (VFV-2) | U.R.La Louvière Centre | (4) (ACFF-2) | 4 | 1 | |
216 | US.Rebecquoise | (5) (ACFF-3) | K.SV.Schriek | (6) (Ant-1) | 4 | 1 | |
217 | FC.Wetteren | (5) (VFV-3) | K.VK.Wellen | (5) (VFV-3) | 1 | 1 | (6-5) |
218 | R.FC.Houdinois | (6) (Hen-1) | K.SK.Ronse | (5) (VFV-3) | 0 | 4 | |
219 | R.FC.de Liège | (4) (ACFF-2) | SC.Eendracht Aalst | (4) (VFV-2) | 1 | 2 | |
220 | K.FC.Lille | (6) (Ant-1) | Spouwen-Mopertingen | (4) (VFV-2) | 5 | 5 | (4-5) |
221 | Entente Durbuy | (5) (ACFF-3) | K.Racing Waregem | (6) (WVl-1) | 0 | 1 | |
222 | K.FC.Sp.St-Gillis Waas | (5) (VFV-3) | FC.Helson Helchteren | (5) (VFV-3) | 1 | 2 | |
223 | R.US.Ethe Belmont | (6) (Lux-1) | R.US.Givry | (4) (ACFF-2) | 0 | 2 | |
224 | R.Knokke FC. | (4) (VFV-2) | K.FC.Sparta Petegem | (4) (VFV-2) | 3 | 2 | |
225 | R.CS.Verlaine | (5) (ACFF-3) | Sporting West Harelbeke | (4) (VFV-2) | 1 | 2 | |
226 | Union Royale Namur | (4) (ACFF-2) | S.C.T. Menen | (4) (VFV-2) | 2 | 2 | (3-0) |
227 | F.C. Esperanza Pelt | (5) (VFV-3) | R.ES.Couvin-Mariembourg | (4) (ACFF-2) | 1 | 5 | |
228 | R.Stade Waremmien FC. | (4) (ACFF-2) | K.VC.Jong Lede | (5) (VFV-3) | 3 | 0 | |
229 | R.SC.Paturageois | (6) (Hen-1) | HO Wolvertem Merchtem | (5) (VFV-3) | 2 | 0 | |
230 | Tempo Overijse | (4) (VFV-2) | K.SV.Temse | (4) (VFV-2) | 4 | 1 | |
231 | K.FC.Zwarte Leeuw | (4) (VFV-2) | K.FC.Izegem | (4) (VFV-2) | 0 | 0 | (4-3) |
232 | KV.Woluwe-Zaventem | (4) (VFV-2) | SK.Lochristi | (6) (Ovl-1) | 0 | 0 | (1-3) |
233 | R.RC.Gent-Zeehaven | (4) (VFV-2) | K.Sint-Eloois-Winkel Sp. | (4) (VFV-2) | 3 | 3 | (2-4) |
234 | R.Racing Club de Waterloo | (5) (ACFF-3) | K.Bocholter VV. | (4) (VFV-2) | 1 | 3 | |
235 | K.AC.Betekom | (5) (VFV-3) | Rapide Club Lebbeke | (5) (VFV-3) | 1 | 3 | |
236 | FC.Eupen 1963 | (7) (Lui-2) | R.FC.Meux | (4) (ACFF-2) | 0 | 4 | |
237 | R.Cappellen FC. | (4) (VFV-2) | R.RC.Hamoir | (4) (ACFF-2) | 3 | 0 | |
238 | K.Sassport Boezinge | (6) (WVl-1) | Entente Acren Lessines | (4) (ACFF-2) | 1 | 4 | |
239 | SK.Berlare | (5) (VFV-3) | K.SK.Halle | (4) (VFV-2) | 0 | 2 | |
240 | Francs Borains | (5) (ACFF-3) | R White Daring Molenbeek | (5) (ACFF-3) | 4 | 1 | |
De vierde ronde kende nog 5 deelnemers uit de provinciale klassen, alle 1e Provincialer maar geen zou het redden.
Vlijtingen was tegen Oosterzonen nog het dichtst bij een mogelijke stunt. Pas in de slotminuten moesten de 10 Vlijtingers de 1-2 incasseren.
Turnhout bleef stunten en won op het veld van Dender met 2-3, een ploeg die 2 niveaus hoger speelt.
Alle uitslagen van de 4e ronde;
241 | US.Rebecquoise | (5) (ACFF-3) | R.ES.Couvin-Mariembourg | (4) (ACFF-2) | 2 | 0 | |
242 | K.Groen Rood Katelijne | (6) (Ant-1) | R.Cappellen FC. | (4) (VFV-2) | 2 | 4 | |
243 | OMS.Ingelmunster | (5) (VFV-3) | K.Sint-Eloois-Winkel Sp. | (4) (VFV-2) | 1 | 2 | |
244 | FC.O. Beerschot-Wilrijk | (3) (Nat) | K.FC.Vigor Wuitens Hamme | (3) (Nat) | 3 | 3 | (4-1) |
245 | K.Racing Waregem | (6) (WVl-1) | SC.Eendracht Aalst | (4) (VFV-2) | 0 | 3 | |
246 | FC.Helson Helchteren | (5) (VFV-3) | K.SK.Ronse | (5) (VFV-3) | 3 | 3 | (4-2) |
247 | K.MSK.Deinze | (3) (Nat) | FC.Wetteren | (5) (VFV-3) | 2 | 2 | (4-3) |
248 | Hoogstraten VV. | (4) (VFV-2) | K.FC.Dessel Sport | (3) (Nat) | 0 | 3 | |
249 | SK.Lochristi | (6) (Ovl-1) | RC Charleroi-Fleurus | (4) (ACFF-2) | 1 | 4 | |
250 | K.FC.Zwarte Leeuw | (4) (VFV-2) | K.FC.St.-Lenaarts | (5) (VFV-3) | 1 | 0 | |
251 | R.Stade Waremmien FC. | (4) (ACFF-2) | R.Knokke FC. | (4) (VFV-2) | 3 | 2 | |
252 | Torhout 1992 KM. | (4) (VFV-2) | Francs Borains | (5) (ACFF-3) | 2 | 1 | |
253 | Spouwen-Mopertingen | (4) (VFV-2) | Sporting West Harelbeke | (4) (VFV-2) | 2 | 3 | |
254 | R.US.Givry | (4) (ACFF-2) | K.SV.Oudenaarde | (3) (Nat) | 0 | 1 | |
255 | A.S.V.Geel | (3) (Nat) | Entente Acren Lessines | (4) (ACFF-2) | 3 | 2 | |
256 | White Star Bruxelles | (3) (Nat) | K.Patro Eisden Maasmech. | (3) (Nat) | 0 | 1 | |
257 | FC.V.Dender E.H. | (3) (Nat) | FC Turnhout | (5) (VFV-3) | 2 | 3 | |
258 | R.FC.Meux | (4) (ACFF-2) | K.SK.Halle | (4) (VFV-2) | 4 | 3 | |
259 | S.C.T. Menen | (4) (VFV-2) | R.Sprimont Comblain Sport | (3) (Nat) | 0 | 2 | |
260 | K.Vlijtingen VV. | (6) (Lim-1) | KFC.Oosterzonen Oosterw. | (3) (Nat) | 1 | 2 | |
261 | R.SC.Paturageois | (6) (Hen-1) | SP.Hasselt | (3) (Nat) | 0 | 3 | |
262 | Sportkring Sint-Niklaas | (4) (VFV-2) | Tempo Overijse | (4) (VFV-2) | 2 | 0 | |
263 | K.Bocholter VV. | (4) (VFV-2) | F.C. Seraing | (3) (Nat) | 2 | 1 | |
264 | Rapide Club Lebbeke | (5) (VFV-3) | K.Londerzeel SK. | (4) (VFV-2) | 0 | 1 | |
Afgelopen weekend was dan de laatste ronde voordat de teams uit 1A instromen.
De ploegen uit 1B maakten hun debuut en moesten verplicht uit spelen op Antwerp na. Zwarte Leeuw verkocht haar thuisvoordeel aan de Antwerpenaren en hoewel het qua affiche fantastisch leek een logische keuze.
Er waren nog 3 teams uit 3e Klasse Amateur in de race en 2 ervan kwamen een eind. Rebecquoise en Turnhout verloren pas na strafschoppen. Zeker voor Rebecquoise tegen Leuven een heel knappe prestatie.
Union St Gilloise was de enige ploeg die zich liet verrassen uit 1B. Oosterzonen won dat duel met 3-2. De andere ploeg die stuntte was Bocholt dat Oudenaarde van 1 niveau hoger versloeg.
Alle uitslagen uit de 5e ronde;
265 | FC.O. Beerschot-Wilrijk | (3) (Nat) | Cercle Brugge K.SV. | (2) (1B) | 1 | 2 | |
266 | R.Antwerp FC. | (2) (1B) | K.FC.Zwarte Leeuw | (4) (VFV-2) | 4 | 1 | |
267 | K.MSK.Deinze | (3) (Nat) | Lommel United | (2) (1B) | 1 | 3 | |
268 | Torhout 1992 KM. | (4) (VFV-2) | A.FC.Tubize | (2) (1B) | 0 | 4 | |
269 | K.Londerzeel SK. | (4) (VFV-2) | K.SV.Roeselare | (2) (1B) | 1 | 2 | |
270 | R.Stade Waremmien FC. | (4) (ACFF-2) | K.Lierse SK. | (2) (1B) | 2 | 8 | |
271 | US.Rebecquoise | (5) (ACFF-3) | Oud-Heverlee Leuven | (2) (1B) | 1 | 1 | (3-5) |
272 | KFC.Oosterzonen Oosterw. | (3) (Nat) | R.Union St.-Gilloise | (2) (1B) | 3 | 2 | |
273 | R.Sprimont Comblain Sport | (3) (Nat) | FC Turnhout | (5) (VFV-3) | 2 | 2 | (7-6) |
274 | Sportkring Sint-Niklaas | (4) (VFV-2) | SP.Hasselt | (3) (Nat) | 0 | 1 | |
275 | K.Patro Eisden Maasmech. | (3) (Nat) | K.FC.Dessel Sport | (3) (Nat) | 0 | 6 | |
276 | RC Charleroi-Fleurus | (4) (ACFF-2) | Sporting West Harelbeke | (4) (VFV-2) | 0 | 2 | |
277 | K.Bocholter VV. | (4) (VFV-2) | K.SV.Oudenaarde | (3) (Nat) | 4 | 2 | |
278 | FC.Helson Helchteren | (5) (VFV-3) | SC.Eendracht Aalst | (4) (VFV-2) | 1 | 2 | |
279 | K.Sint-Eloois-Winkel Sp. | (4) (VFV-2) | A.S.V.Geel | (3) (Nat) | 0 | 1 | |
280 | R.FC.Meux | (4) (ACFF-2) | R.Cappellen FC. | (4) (VFV-2) | 4 | 5 | |
En tenslotte gaan is er vandaag geloot voor de 6e ronde;
281 | K.St.-Truidense VV. | (1) (1A) | Racing Club Harelbeke | (4) (VFV-2) | | | |
282 | K.VC.Westerlo | (1) (1A) | A.FC.Tubize | (2) (1B) | | | |
283 | R.Cappellen FC. | (4) (VFV-2) | SV.Zulte Waregem | (1) (1A) | | | |
284 | K.Lierse SK. | (2) (1B) | K.AA.Gent | (1) (1A) | | | |
285 | SP.Hasselt | (3) (Nat) | Yellow-Red KV.Mechelen | (1) (1A) | | | |
286 | K.FC.Dessel Sport | (3) (Nat) | Excel Mouscron | (1) (1A) | | | |
287 | Club Brugge KV. | (1) (1A) | Lommel United | (2) (1B) | | | |
288 | K.SC.Lokeren O.Vl. | (1) (1A) | Cercle Brugge K.SV. | (2) (1B) | | | |
289 | K.SV.Roeselare | (2) (1B) | K.AS.Eupen | (1) (1A) | | | |
290 | KV.Kortrijk | (1) (1A) | R.Sprimont Comblain Sport | (3) (Nat) | | | |
291 | KV.RS.Waasland-SK.Beveren | (1) (1A) | KFC.Oosterzonen Oosterw. | (3) (Nat) | | | |
292 | SC.Eendracht Aalst | (4) (VFV-2) | K.RC.Genk | (1) (1A) | | | |
293 | R.SC.Anderlecht | (1) (1A) | Oud-Heverlee Leuven | (2) (1B) | | | |
294 | R.Antwerp FC. | (2) (1B) | KV.Oostende | (1) (1A) | | | |
295 | A.S.V.Geel | (3) (Nat) | R.Standard De Liège | (1) (1A) | | | |
296 | Sp.Du Pays De Charleroi | (1) (1A) | K.Bocholter VV. | (4) (VFV-2) | | | |
Er zijn maar 2 duels die er echt uitspringen en dat zijn Geel v Standard en Hasselt v KVM. Zelf vind ik het jammer dat Harelbeke geen leuke thuiswedstrijd heeft gekregen.
Het stadion van Harelbeke was niet in orde zodat ze automatisch een uitwedstrijd kregen.
Citaat van: voetbalfan op aug 29, 2016, 15:35:01
Het stadion van Harelbeke was niet in orde zodat ze automatisch een uitwedstrijd kregen.
Ah kijk dat wist ik niet.
Heb het reglement er even bijgepakt er daarin staat onder artikel 1606;
(4) Op speeldag 5 en In de 1/16de en 1/8ste finales, wanneer een club uit het amateurvoetbal wordt uitgeloot tegen een club uit het
profvoetbal (afdeling 1A of 1B), zal de wedstrijd doorgaan op het terrein van de amateurclub, op voorwaarde dat de plaatselijke
autoriteiten dit toelaten en dat het stadion aan volgende eisen voldoet:
- lichtsterkte: minimum 300 lux
- capaciteit: minimum 1500 plaatsen, waarvan minimum 300 zitplaatsen.
Indien de amateurclub niet aan deze voorwaarden kan voldoen, zal de wedstrijd automatisch plaatsvinden op het terrein van de club van
het profvoetbal.
Dat is dus bij veel clubs het geval. Harelbeke heeft overigens 233 lux.
Sprimont heeft dan weer 306 lux. Hebben die zeker te weinig stoeltjes:(
De wedstrijd zal blijkbaar toch op Harelbeke plaatsvinden.
https://www.stvv.com/nl/nieuws/a-kern/croky-cup-rc-harelbeke-stvv
Citaat van: Football-Weekends op aug 31, 2016, 14:16:42
De wedstrijd zal blijkbaar toch op Harelbeke plaatsvinden.
https://www.stvv.com/nl/nieuws/a-kern/croky-cup-rc-harelbeke-stvv
Zonde dat het op dezelfde dag als PSV v Roda staat. Het Forestier staat nog erg hoog op mijn verlanglijstje.
Citaat van: Joost op aug 31, 2016, 15:32:29
Zonde dat het op dezelfde dag als PSV v Roda staat. Het Forestier staat nog erg hoog op mijn verlanglijstje.
Idem voor Hasselt - KV Mechelen.
Citaat van: nort op aug 31, 2016, 15:53:18
Idem voor Hasselt - KV Mechelen.
Wellicht kun jij je de deceptie beter besparen en toch naar Hasselt gaan ;)
Citaat van: Joost op aug 31, 2016, 20:28:28
Wellicht kun jij je de deceptie beter besparen en toch naar Hasselt gaan ;)
De wens van de vroege aftrap is al gelukt, nu nog een mega file op de A2 en we bekeren alsnog een ronde verder...
Citaat van: nort op sep 01, 2016, 08:47:58
De wens van de vroege aftrap is al gelukt, nu nog een mega file op de A2 en we bekeren alsnog een ronde verder...
Ik vertrek vanaf Nederweert om 5 uur dus dat zal niet helpen :D
Ik zie nu pas dit topic, maar hoe krijgen Belgische amateurclubs (waarvan sommigen schijnbaar nauwelijks het niveau cafévoetbal ontstijgen) het voor elkaar om midden in de zomer een representatief elftal op de been te krijgen?
Citaat van: Joost op sep 01, 2016, 09:35:20
Ik vertrek vanaf Nederweert om 5 uur dus dat zal niet helpen :D
Ik voorspel een weekend met veel pesterijen in Preston en Edinburgh.
Citaat van: ðe waan op sep 01, 2016, 15:21:39
Ik zie nu pas dit topic, maar hoe krijgen Belgische amateurclubs (waarvan sommigen schijnbaar nauwelijks het niveau cafévoetbal ontstijgen) het voor elkaar om midden in de zomer een representatief elftal op de been te krijgen?
Ik weet niet uit hoeveel mensen gemiddeld de kern van een amateurclub bestaat, maar die jongens zullen toch niet allemaal op hetzelfde moment met vakantie gaan zeker? Geraakt niet iedereen makkelijk aan 11 man? Als je ziet dat er elke seizoen gemiddeld 15 nieuwe clubs bijkomen (en weer anderen verdwijnen ook natuurlijk) zal het allemaal wel meevallen zeker
Citaat van: ðe waan op sep 01, 2016, 15:21:39
Ik zie nu pas dit topic, maar hoe krijgen Belgische amateurclubs (waarvan sommigen schijnbaar nauwelijks het niveau cafévoetbal ontstijgen) het voor elkaar om midden in de zomer een representatief elftal op de been te krijgen?
Er zijn in het verleden wel teams geweest die zich hebben teruggetrokken, vaak lagere provinciale teams.
De provinciale klasses eindigen vaak al erg vroeg. Afgelopen seizoen was in Limburg al op 17 april de laatste speelronde en in Luik een week later bijvoorbeeld. Het aantal teams dat nog een paar weken doorgaat in de nacompetitie is ook vrij beperkt. Tot aan de eerste bekerwedstrijd is er dan 2,5 maand vrij.
Wat ook mee kan spelen is dat de clubs uit de lagere provinciale klassen al vrij snel weten of ze komend seizoen in de Beker van België uitkomen. Dat is in vrijwel alle gevallen al voor december bekend. Daar kan dus met de vakantieplanning rekening mee worden gehouden.
De clubs uit de nationale klassen bestaan allemaal uit spelers die daarvoor betaald worden. De meeste teams zien de beker vooral als onderdeel van de voorbereiding.
En als laatste punt; de Belgische schoolvakantie loop van 1 juli t/m 31 augustus en het fenomeen bouwvak bestaat niet in België. Je bent als speler dus een stuk flexibeler qua planning zelfs als je kinderen hebt.
Citaat van: Joost op sep 02, 2016, 09:20:34
En als laatste punt; de Belgische schoolvakantie loop van 1 juli t/m 31 augustus en het fenomeen bouwvak bestaat niet in België. Je bent als speler dus een stuk flexibeler qua planning zelfs als je kinderen hebt.
In juli hebben wij wel zoiets als "bouwverlof", een opgelegde vakantie periode voor arbeiders uit de bouwsector. Ik dacht dat die dit jaar liep van 12/07 tot en met 30/07. Een werkgever uit die sector is daartoe niet verplicht, waardoor het fenomeen van opgelegde vakantieperiodes wel steeds minder wordt.
Citaat van: wekke op sep 02, 2016, 11:58:47
In juli hebben wij wel zoiets als "bouwverlof", een opgelegde vakantie periode voor arbeiders uit de bouwsector. Ik dacht dat die dit jaar liep van 12/07 tot en met 30/07. Een werkgever uit die sector is daartoe niet verplicht, waardoor het fenomeen van opgelegde vakantieperiodes wel steeds minder wordt.
Ah dat wist ik niet.
In Nederland is dat de Bouwvak en die is gespreid in 3 regio's die elk verschillende weken hebben.