Auteur Topic: Indeling Regionalliga  (gelezen 75861 keer)

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

Offline Joost

  • Berichten: 6986
Re: Indeling t/m Regionalliga
« Reactie #30 Gepost op: apr 02, 2012, 19:51:33 »
Je zal het vast al ergens hebben uitgelegd, maar waarom niet?

Omdat de eerste teams ook in 3. Liga zitten ;)

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3213
  • Geslacht: Man
    • MaasWupperExpress
Re: Indeling t/m Regionalliga
« Reactie #31 Gepost op: apr 02, 2012, 20:17:41 »
Omdat de eerste teams ook in 3. Liga zitten ;)

Oké één niveau onder elkaar mag dus niet, tot welk niveau geldt die regel?

In de Niederrheinliga zaten ooit Straelen I en II bij elkaar, vanaf de amateurs maakt het allemaal niets meer uit?

Offline Joost

  • Berichten: 6986
Re: Indeling t/m Regionalliga
« Reactie #32 Gepost op: apr 02, 2012, 20:27:42 »
Oké één niveau onder elkaar mag dus niet, tot welk niveau geldt die regel?

In de Niederrheinliga zaten ooit Straelen I en II bij elkaar, vanaf de amateurs maakt het allemaal niets meer uit?
Sorry ik zat verkeerd.

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4047
  • Geslacht: Man
Re: Indeling t/m Regionalliga
« Reactie #33 Gepost op: apr 03, 2012, 00:19:19 »
Oké één niveau onder elkaar mag dus niet, tot welk niveau geldt die regel?

In de Niederrheinliga zaten ooit Straelen I en II bij elkaar, vanaf de amateurs maakt het allemaal niets meer uit?

De regel geldt alleen voor de 3.Liga en de Regionalliga. Daar mogen alleen tweede teams van clubsuit de Bundesliga en de tweede Bundesliga spelen. Bij de amateurs geldt dat het tweede minstens een divisie lager moet spelen dan het eerste.
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4047
  • Geslacht: Man
Re: Indeling t/m Regionalliga
« Reactie #34 Gepost op: apr 09, 2012, 21:04:24 »
Update 9/4/2012
wijzigingen in rood
geplaatste ploegen in groen

Bundesliga
1. Dortmund (BL)
2. Bayern München (BL)
3. Mönchengladbach (BL)
4. Schalke (BL)
5. Leverkusen (BL)
6. Bremen (BL)
7. Hannover (BL)
8. Stuttgart (BL)
9. Nürnberg (BL)
10. Wolfsburg (BL)
11. Mainz (BL)
12. Hoffenheim (BL)
13. Freiburg (BL)
14. Hamburg (BL)
15. Augsburg (BL)
16. 1. FC Köln (BL)/Düsseldorf (2.BL)
17. Fürth (2.BL)
18. Eintracht Frankfurt (2.BL)

2. Bundesliga
1. Hertha (BL)
2. Kaiserslautern (BL)
3. 1. FC Köln (BL)/Düsseldorf (2.BL)
4. Paderborn (2.BL)
5. St. Pauli (2.BL)
6. 1860 München (2.BL)
7. Braunschweig (2.BL)
8. Union Berlin (2.BL)
9. Dresden (2.BL)
10. Bochum (2.BL)
11. Cottbus (2.BL)
12. FSV Frankfurt (2.BL)
13. Aue (2.BL)
14. Ingolstadt (2.BL)
15. Duisburg (2.BL)
16. Karlsruhe (2.BL)/Chemnitz (3.L)
17. Sandhausen (3.L)
18. Aalen (3.L)

3. Liga
1. Aachen (2.BL)
2. Rostock (2.BL)
3. Karlsruhe (2.BL)/Chemnitz (3.L)
4. Heidenheim (3.L)
5. Burghausen (3.L)
6. Regensburg (3.L)
7. Erfurt (3.L)
8. Offenbach (3.L)
9. Saarbrücken (3.L)
10. Osnabrück (3.L)
11. Bielefeld (3.L)
12. Unterhaching (3.L)
13. Stuttgart II (3.L)
14. Darmstadt (3.L)
15. Oberhausen (3.L)
16. Münster (3.L)
17. Wiesbaden (3.L)
18. RB Leipzig (RL Nord)
19. Lotte (RL West)
20. Stuttgart Kickers (RL Süd)



Regionalliga Nord
Feeders: OL Niedersachsen, Hamburg, Bremen, Schleswig-Holstein

1. Bremen II (3.L)
2. Kiel (RL)
3. Hannover II (RL)
4. Havelse (RL)
5. HSV II (RL)
6. Wolfsburg II (RL)
7. St. Pauli II (RL)
8. Lübeck (RL)
9. Meppen (RL)
10. Wilhelmshaven (RL)
11. Goslar (OL NS)
12. Cloppenburg (OL NS)
13. Rehden (OL NS)
14. VfB Oldenburg* (OL NS)
15. Oberneuland (OL HB)
16. Bergedorf (OL HH)
17. Neumünster* (OL SH)
18. winnaar play-off tussen Langenhagen (OL NS)*, Curslack-Neuengamme (OL HH) en Weiche Flensburg* (OL SH)

*Osnabrück II en Holstein Kiel II mogen niet promoveren. Ik ga er vanuit dat hierdoor VfB Oldenburg en Neumünster doorschuiven naar een directe promotieplaats en dat Langenhagen en Weiche Flensburg doorschuiven naar een play-off plaats.

Regionalliga Nordost
Feeders: Oberliga NOFV  Nord en Süd

1. CZ Jena (3.L)
2. Babelsberg (3.L)
3. Halle (RL)
4. Berliner AK (RL)
5. Plauen (RL)
6. Hertha II (RL)
7. Halberstadt (RL)
8. Meuselwitz (RL)
9. Magdeburg (RL)
10. Cottbus II (RL)
11. Neustrelitz (OL NOFV-Nord)
12. Rathenow* (OL NOFV-Nord)
13. Union Berlin II (OL NOFV-Nord)
14. Zwickau (OL NOFV-Süd)
15. Auerbach (OL NOFV-Süd)
16. Lok Leipzig* (OL NOFV-Süd)

*Hansa Rostock II, Carl Zeiss Jena II, en RW Erfurt II mogen niet promoveren.
Ik ga er van uit dat Rathenov en Lok Leipzig doorschuiven naar een directe promotieplaats.



Regionalliga West
Feeders: NRW-Liga, Verbandsliga Westfalen I en II, Verbandsliga Mittelrhein, Verbandsliga Niederrhein.
De NRW-Liga houdt op te bestaan; Er komen aparte Oberligen Westfalen, Niederrhein en Mittelrhein.

1. Mönchengladbach II (RL)
2. Wiedenbrück (RL)
3. 1. FC Köln II (RL)
4. Fortuna Köln
5. Schalke II (RL)
6. Wuppertal (RL)
7. Dortmund II (RL)
8. Verl (RL)
9. Bochum II (RL)
10. Düsseldorf II (RL)
11. RW Essen (RL)
12. Leverkusen II (RL)
14. Viktoria Köln (NRW)
15. Duisburg II (NRW)
16. Siegen (NRW)**
17. winnaar play-off*
18. winnaar play-off*
19. winnaar play-off*
20. winnaar play-off*


*play-offs tussen Velbert (NRW), Uerdingen (NRW), Hüls (NRW)**, Bergisch Gladbach** (NRW) en Lippstadt (VL Westfalen 1), Wattenscheid (VL Westfalen 2), Hennef (VL Mittelrhein), Kray** (VL Niederrhein).

** Armininia Bielefeld II, Aachen II en Oberhausen II mogen niet promoveren.
Ik ga ervan uit dat Siegen doorschuift naar een directe promotieplaats en dat Hüls, Bergisch Glabach en Kray doorschuiven naar een play-off plaats.



Regionalliga Südwest
Feeders: Oberliga Südwest, Baden-Württemberg, Hessen


1. Trier (RL W)
2. Mainz II (RL W)
3. Kaiserslautern II (RL W)
4. Elversberg (RL W)
5. Idar-Oberstein (RL W)
6. Koblenz (RL W)
7. Grossaspach (RL S)
8. Eintracht Frankfurt II (RL S)
9. Worms (RL S)
10. Hoffenheim II (RL S)
11. Freiburg II (RL S)
12. Kassel (RL S)
13. Waldhof Mannheim (RL S)
14. Bayern Alzenau (RL S)*
15. Pfullendorf (RL S)
17. FSV Frankfurt II (RL S)
18. Homburg (OL Südwest)
19. Eschborn (OL Hessen)
20. VfR Mannheim (OL Baden-Würrtemberg)
21. Karlsruhe II (RLS)/- **

* Bayern Alzenau komt uit de deelstaat Bayern, maar is -wegens de ligging in de agglomeratie Frankfurt- lid van de Hessische voetbalbond. Derhalve wordt Bayern Alzenau in de RL Südwest (ipv RL Bayern) geplaatst.

Als Karlsruhe de degradatieplay-off verliest en degradeert uit de 2. Bundesliga, mag Karlsruhe II niet in de Regionalliga uitkomen en degradeert naar de Oberliga. Hiervoor zal geen vervanger worden aangewezen.

Regionalliga Bayern
Feeder: Bayernliga, Landesliga Bayern (Nord/Mitte/Süd)

1. Fürth II (RL)
2. Ingolstadt II (RL)
3. Nürnberg II (RL)
4. Bayern München II (RL)
5. 1860 München II (RL)
6. Memmingen (RL)
7. 1860 Rosenheim (BayL)
8. Eltersdorf (BayL)
9. Hof (BayL)
10. Frohnlach (BayL)
11. Seligenporten (BayL)
12. Buchbach (BayL)
13. Rain/Lech (BayL)
14. Bamberg (BayL)
15. Erlangen-Bruck (BayL)
16. Illertissen*** (OL Ba-Wü)
17. winnaar play-off*
18. winnaar play-off*
19. winnaar play-off*

* Play-offs tussen Heimstetten (BayL), DJK Rosenheim (BayL), Grossbardorf, Ismaning (BayL), Würzburger FV (BayL), Aindling (BayL), Burghausen II (LL Bayern Süd), Augsburg II (LL Bayern Süd), Schalding-Heining (LL Bayern Mitte) Landshut** (LL Bayern Mitte), Selbitz (LL Bayern Nord), Würzburger Kickers (LL Bayern Nord)

**Jahn Regensburg II mag niet promoveren. ik ga ervan uit dat Landshut doorschuift naar een promotieplaats.

*** Viktoria Aschaffenburg en Illertissen hebben overschrijving gekregen van resp. Hessen en Baden-Würrtemberg naar Bayern en kunnen zich door bij de eerste 9 in de Oberliga te plaatsen, kwalificeren voor de Regionalliga Bayern. Dit heeft geen invloed op het kwalificatieproces vanuit de Beierse piramide.
« Laatst bewerkt op: apr 09, 2012, 22:55:00 door hgrm »
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline Joost

  • Berichten: 6986
Re: Indeling Regionalliga
« Reactie #35 Gepost op: apr 09, 2012, 22:53:30 »
Ik krijg bijna al zin in 3. Liga met al die namen.

Offline Sebastiaan_W

  • Berichten: 1721
  • Geslacht: Man
    • Voetbal is meer dan gewoon een wedstrijd

Offline Koning Kriel

  • Berichten: 822
  • Geslacht: Man
Re: Indeling Regionalliga
« Reactie #37 Gepost op: apr 12, 2012, 22:05:24 »
Relagation wedstrijden tussen Dusseldorf en Keulen zou geweldig zijn al gok ik dat het heel moeilijk wordt om aan kaarten te komen.

Offline headout

  • Berichten: 365
    • Groundhop.nl
Re: Indeling Regionalliga
« Reactie #38 Gepost op: apr 13, 2012, 12:34:15 »
Relagation wedstrijden tussen Dusseldorf en Keulen zou geweldig zijn al gok ik dat het heel moeilijk wordt om aan kaarten te komen.
Daar kijk ik ook al naar uit.
http://groundhop.nl - Just another groundhop blog

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4047
  • Geslacht: Man
Re: Indeling t/m Regionalliga
« Reactie #39 Gepost op: apr 15, 2012, 23:12:35 »
Update 15/4/2012
wijzigingen in rood
geplaatste ploegen in groen

Bundesliga
1. Dortmund (BL)
2. Bayern München (BL)
3. Schalke (BL)
4. Mönchengladbach (BL)
5. Stuttgart (BL)
6. Leverkusen (BL)
7. Hannover (BL)
8. Bremen (BL)
9. Hoffenheim (BL)
10. Wolfsburg (BL)
11. Nürnberg (BL)
12. Mainz (BL)
13. Freiburg (BL)
14. Hamburg (BL)
15. Augsburg (BL)
16. 1. FC Köln (BL)/Paderborn (2.BL)
17. Fürth (2.BL)
18. Eintracht Frankfurt (2.BL)

2. Bundesliga
1. Hertha (BL)
2. Kaiserslautern (BL)
3. 1. FC Köln (BL)/Paderborn (2.BL)
4. Düsseldorf (2.BL)
5. St. Pauli (2.BL)
6. 1860 München (2.BL)
7. Union Berlin (2.BL)
8. Braunschweig (2.BL)
9. Dresden (2.BL)
10. Duisburg (2.BL)
11. Ingolstadt (2.BL)
12. FSV Frankfurt (2.BL)
13. Bochum (2.BL)
14. Cottbus (2.BL)
15. Aue (2.BL)
16. Karlsruhe (2.BL)/Chemnitz (3.L)
17. Sandhausen (3.L)
18. Aalen (3.L)

3. Liga
1. Aachen (2.BL)
2. Rostock (2.BL)
3. Karlsruhe (2.BL)/Chemnitz (3.L)
4. Regensburg (3.L)
5. Burghausen (3.L)
6. Heidenheim (3.L)
7. Offenbach (3.L)
8. Erfurt (3.L)
9. Osnabrück (3.L)
10. Saarbrücken (3.L)
11. Münster (3.L)
12. Stuttgart II (3.L)
13. Bielefeld (3.L)
14. Darmstadt (3.L)
15. Unterhaching (3.L)
16. Wiesbaden (3.L)
17. Babelsberg (3.L)
18. Halle  (RL Nord)
19. Lotte (RL West)
20. Stuttgart Kickers (RL Süd)



Regionalliga Nord
Feeders: OL Niedersachsen, Hamburg, Bremen, Schleswig-Holstein

1. Bremen II (3.L)
2. Kiel (RL)
3. Hannover II (RL)
4. HSV II (RL)
5. Wolfsburg II (RL)
6. Havelse (RL)
7. St. Pauli II (RL)
8. Meppen (RL)
9. Wilhelmshaven (RL)
10. Lübeck (RL)
11. Goslar (OL NS)
12. Cloppenburg (OL NS)
13. Rehden (OL NS)
14. VfB Oldenburg* (OL NS)
15. Oberneuland (OL HB)
16. Bergedorf (OL HH)
17. Neumünster (OL SH)
18. winnaar play-off tussen Langenhagen (OL NS)*, Viktoria Hamburg (OL HH) en Weiche Flensburg (OL SH)

*Osnabrück II mag niet promoveren. Ik ga er vanuit dat hierdoor VfB Oldenburg  doorschuift naar een directe promotieplaats en dat Langenhagen doorschuift naar een play-off plaats.

Regionalliga Nordost
Feeders: Oberliga NOFV  Nord en Süd

1. CZ Jena (3.L)
2. RB Leipzig (RL)
3. Berliner AK (RL)
4. Plauen (RL)
5. Meuselwitz (RL)
6. Hertha II (RL)
7. Halberstadt (RL)
8. Cottbus II (RL)
9. Magdeburg (RL)
10. Union Berlin II (OL NOFV-Nord)
11. Neustrelitz (OL NOFV-Nord)
12. Rathenow* (OL NOFV-Nord)
13. Zwickau (OL NOFV-Süd)
14. Auerbach (OL NOFV-Süd)
15. Lok Leipzig* (OL NOFV-Süd)
16. winnaar play-off tussen Torgelow* (OL NOFV-Nord) en Dresden II* (OL NOFV-Süd)

*Hansa Rostock II, Carl Zeiss Jena II, en RW Erfurt II mogen niet promoveren.
Ik ga er van uit dat Rathenov en Lok Leipzig doorschuiven naar een directe promotieplaats en dat Torgelow en Dresden II doorschuiven naar een play-off plaats



Regionalliga West
Feeders: NRW-Liga, Verbandsliga Westfalen I en II, Verbandsliga Mittelrhein, Verbandsliga Niederrhein.
De NRW-Liga houdt op te bestaan; Er komen aparte Oberligen Westfalen, Niederrhein en Mittelrhein.

1. Oberhausen (3.L)
2. Dortmund II (RL)
3. Mönchengladbach II (RL)
4. 1. FC Köln II (RL)
5. Fortuna Köln
6. Wuppertal (RL)
7. RW Essen (RL)
8. Schalke II (RL)
9. Verl (RL)
10. Wiedenbrück (RL)
11. Bochum II (RL)
12. Leverkusen II (RL)
13. Düsseldorf II (RL)
14. Viktoria Köln (NRW)
15. Siegen (NRW)
16. Duisburg II (NRW)
17. winnaar play-off*
18. winnaar play-off*
19. winnaar play-off*
20. winnaar play-off*


*play-offs tussen Velbert (NRW), Uerdingen (NRW), Hüls (NRW)**, Bergisch Gladbach** (NRW) en Lippstadt (VL Westfalen 1), Wattenscheid (VL Westfalen 2), Hennef (VL Mittelrhein), Rhede** (VL Niederrhein).

** Armininia Bielefeld II, Aachen II en Oberhausen II mogen niet promoveren.
Ik ga ervan uit dat Hüls, Bergisch Glabach en Kray doorschuiven naar een play-off plaats.



Regionalliga Südwest
Feeders: Oberliga Südwest, Baden-Württemberg, Hessen


1. Trier (RL W)
2. Kaiserslautern II (RL W)
3. Mainz II (RL W)
4. Elversberg (RL W)
5. Idar-Oberstein (RL W)
6. Koblenz (RL W)
7. Grossaspach (RL S)
8. Eintracht Frankfurt II (RL S)
9. Worms (RL S)
10. Freiburg II (RL S)
11. Hoffenheim II (RL S)
12. Waldhof Mannheim (RL S)
13. Kassel (RL S)
14. Pfullendorf (RL S)
15. FSV Frankfurt II (RL S)
17. Bayern Alzenau (RL S)*
18. Homburg (OL Südwest)
19. Eschborn (OL Hessen)
20. VfR Mannheim (OL Baden-Würrtemberg)
21. Karlsruhe II (RLS)/- **

* Bayern Alzenau komt uit de deelstaat Bayern, maar is -wegens de ligging in de agglomeratie Frankfurt- lid van de Hessische voetbalbond. Derhalve wordt Bayern Alzenau in de RL Südwest (ipv RL Bayern) geplaatst.

** Als Karlsruhe de degradatieplay-off verliest en degradeert uit de 2. Bundesliga, mag Karlsruhe II niet in de Regionalliga uitkomen en degradeert naar de Oberliga. Hiervoor zal geen vervanger worden aangewezen.

Regionalliga Bayern
Feeder: Bayernliga, Landesliga Bayern (Nord/Mitte/Süd)

1. Ingolstadt II (RL)
2. Fürth II (RL)
3. Nürnberg II (RL)
4. Bayern München II (RL)
5. 1860 München II (RL)
6. Memmingen (RL)
7. 1860 Rosenheim (BayL)
8. Hof (BayL)
9. Eltersdorf (BayL)
10. Seligenporten (BayL)
11. Rain/Lech (BayL)
12. Frohnlach (BayL)
13. Buchbach (BayL)
14. Bamberg (BayL)
15. Grossbardorf (BayL)
16. Illertissen*** (OL Ba-Wü)
17. Aschaffenburg*** (OL Hessen)
17. winnaar play-off*
18. winnaar play-off*
19. winnaar play-off*

* Play-offs tussen Heimstetten (BayL), DJK Rosenheim (BayL), Erlangen-Bruck, Ismaning (BayL), Würzburger FV (BayL), Aindling (BayL), Schwabmünchen** (LL Bayern Süd), Augsburg II (LL Bayern Süd), Schalding-Heining (LL Bayern Mitte) Landshut (LL Bayern Mitte), Selbitz (LL Bayern Nord), Würzburger Kickers (LL Bayern Nord)

**Burghausen II mag niet promoveren. ik ga ervan uit dat Schwabmünchen doorschuift naar een promotieplaats.

*** Viktoria Aschaffenburg en Illertissen hebben overschrijving gekregen van resp. Hessen en Baden-Würrtemberg naar Bayern en kunnen zich door bij de eerste 9 in de Oberliga te plaatsen, kwalificeren voor de Regionalliga Bayern. Dit heeft geen invloed op het kwalificatieproces vanuit de Beierse piramide.
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline Bossche Bol

  • Berichten: 655
  • Geslacht: Man
Re: Indeling Regionalliga
« Reactie #40 Gepost op: apr 19, 2012, 00:29:06 »
Hallescher FC won vanavond z'n inhaalwedstrijd bij Halberstadt en staat nu (met 5 wedstrijden te gaan) 4 punten voor op dat vreselijke Red Bull Leipzig.
Het zou prachtig zijn als Red Bull wederom naast de titel zou grijpen en volgend seizoen gewoon weer in Regionalliga gaat uitkomen.
Laatste nieuwe stadion: Städtisches Stadion an der Grünwalderstraße (Bayern München U19 - Viktoria Plzeň U19, 23-10-2013)

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4047
  • Geslacht: Man
Re: Indeling Regionalliga
« Reactie #41 Gepost op: apr 19, 2012, 08:25:02 »
Hallescher FC won vanavond z'n inhaalwedstrijd bij Halberstadt en staat nu (met 5 wedstrijden te gaan) 4 punten voor op dat vreselijke Red Bull Leipzig.
Het zou prachtig zijn als Red Bull wederom naast de titel zou grijpen en volgend seizoen gewoon weer in Regionalliga gaat uitkomen.

Holstein Kiel zit ook nog op het vinkentouw (en heeft eigenlijk mijn voorkeur, al vind ik Hallescher FC ook prima), dus het ziet er goed uit.
Hopelijk verliest het publiek zijn interesse in RBL, ook omdat Lok Leipzig momenteel ook op promoveren staat. En misschien verliest Mateschitz uiteindelijk ook wel zijn interesse.
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4047
  • Geslacht: Man
Re: Indeling t/m Regionalliga
« Reactie #42 Gepost op: apr 22, 2012, 22:05:43 »
Update 22/4/2012
wijzigingen in rood
geplaatste ploegen in groen

Bundesliga
1. Dortmund (BL)
2. Bayern München (BL)
3. Schalke (BL)
4. Mönchengladbach (BL)
5. Stuttgart (BL)
6. Leverkusen (BL)
7. Hannover (BL)
8. Bremen (BL)
9. Hoffenheim (BL)
10. Wolfsburg (BL)
11. Nürnberg (BL)
12. Mainz (BL)
13. Freiburg (BL)
14. Hamburg (BL)
15. Augsburg (BL)
16. 1. FC Köln (BL)/Düsseldorf (2.BL)
17. Fürth (2.BL)
18. Eintracht Frankfurt (2.BL)

2. Bundesliga
1. Hertha (BL)
2. Kaiserslautern (BL)
3. 1. FC Köln (BL)/Düsseldorf (2.BL)
4. St. Pauli (2.BL)
5. Paderborn (2.BL)
6. 1860 München (2.BL)
7. Union Berlin (2.BL)
8. Braunschweig (2.BL)
9. Dresden (2.BL)
10. Duisburg (2.BL)
11. Ingolstadt (2.BL)
12. FSV Frankfurt (2.BL)
13. Bochum (2.BL)
14. Cottbus (2.BL)
15. Aue (2.BL)
16. Karlsruhe (2.BL)/Regensburg (3.L)
17. Sandhausen (3.L)
18. Aalen (3.L)

3. Liga
1. Aachen (2.BL)
2. Rostock (2.BL)
3. Karlsruhe (2.BL)/Regensburg (3.L)
4. Offenbach (3.L)
5. Chemnitz (3.L)
6. Burghausen (3.L)
7. Heidenheim (3.L)
8. Erfurt (3.L)
9. Osnabrück (3.L)
10. Saarbrücken (3.L)
11. Stuttgart II (3.L)
12. Münster (3.L)
13. Bielefeld (3.L)
14. Darmstadt (3.L)
15. Wiesbaden (3.L)
16. Unterhaching (3.L)
17. Babelsberg (3.L)
18. Halle  (RL Nord)
19. Lotte (RL West)
20. Stuttgart Kickers (RL Süd)



Regionalliga Nord
Feeders: OL Niedersachsen, Hamburg, Bremen, Schleswig-Holstein

1. Bremen II (3.L)
2. Kiel (RL)
3. Hannover II (RL)
4. HSV II (RL)
5. Wolfsburg II (RL)
6. Havelse (RL)
7. Meppen (RL)
8. Lübeck (RL)
9. St. Pauli II (RL)
10. Wilhelmshaven (RL)
11. Goslar (OL NS)
12. Cloppenburg (OL NS)
13. Rehden (OL NS)
14. VfB Oldenburg (OL NS)
15. Oberneuland (OL HB)
16. Viktoria Hamburg (OL HH)
17. Neumünster (OL SH)
18. winnaar play-off tussen Langenhagen (OL NS)*, Bergedorf en Weiche Flensburg (OL SH)

*Osnabrück II en Kiel II mogen niet promoveren. Ik ga er vanuit dat hierdoor Langenhagen en Flensburg doorschuiven  naar een play-off plaats.

Regionalliga Nordost
Feeders: Oberliga NOFV  Nord en Süd

1. CZ Jena (3.L)
2. RB Leipzig (RL)
3. Berliner AK (RL)
4. Meuselwitz (RL)
5. Plauen (RL)
6. Hertha II (RL)
7. Halberstadt (RL)
8. Cottbus II (RL)
9. Magdeburg (RL)
10. Union Berlin II (OL NOFV-Nord)
11. Rathenow (OL NOFV-Nord)
12. Neustrelitz* (OL NOFV-Nord)
13. Zwickau (OL NOFV-Süd)
14. Auerbach (OL NOFV-Süd)
15. Dresden II* (OL NOFV-Süd)
16. winnaar play-off tussen Torgelow* (OL NOFV-Nord) en Lok Leipzig* (OL NOFV-Süd)

*Hansa Rostock II, Carl Zeiss Jena II, en RW Erfurt II mogen niet promoveren.
Ik ga er van uit dat Neustrelitz en Dresden II doorschuiven naar een directe promotieplaats en dat Torgelow en Lok Leipzig doorschuiven naar een play-off plaats



Regionalliga West
Feeders: NRW-Liga, Verbandsliga Westfalen I en II, Verbandsliga Mittelrhein, Verbandsliga Niederrhein.
De NRW-Liga houdt op te bestaan; Er komen aparte Oberligen Westfalen, Niederrhein en Mittelrhein.

1. Oberhausen (3.L)
2. Dortmund II (RL)
3. Mönchengladbach II (RL)
4. 1. FC Köln II (RL)
5. Wuppertal (RL)
6. Fortuna Köln (RL)
7. RW Essen (RL)
8. Schalke II (RL)
9. Verl (RL)
10. Bochum II (RL)
11. Wiedenbrück (RL)
12. Leverkusen II (RL)
13. Düsseldorf II (RL)
14. Viktoria Köln (NRW)
15. Siegen (NRW)
16. Duisburg II (NRW)
17. winnaar play-off*
18. winnaar play-off*
19. winnaar play-off*
20. winnaar play-off*


*play-offs tussen Velbert (NRW), Uerdingen (NRW), Hüls (NRW)**, Bergisch Gladbach** (NRW) en Lippstadt (VL Westfalen 1), Wattenscheid (VL Westfalen 2), Hennef (VL Mittelrhein), Rhede (VL Niederrhein).

** Armininia Bielefeld II en Aachen II mogen niet promoveren.
Ik ga ervan uit dat Hüls en Bergisch Glabach doorschuiven naar een play-off plaats.



Regionalliga Südwest
Feeders: Oberliga Südwest, Baden-Württemberg, Hessen


1. Trier (RL W)
2. Kaiserslautern II (RL W)
3. Mainz II (RL W)
4. Elversberg (RL W)
5. Idar-Oberstein (RL W)
6. Koblenz (RL W)
7. Grossaspach (RL S)
8. Eintracht Frankfurt II (RL S)
9. Worms (RL S)
10. Freiburg II (RL S)
11. Hoffenheim II (RL S)
12. Kassel (RL S)
13. Waldhof Mannheim (RL S)
14. Pfullendorf (RL S)
15. FSV Frankfurt II (RL S)
17. Bayern Alzenau (RL S)*
18. Homburg (OL Südwest)
19. Baunatal (OL Hessen)
20. VfR Mannheim (OL Baden-Würrtemberg)
21. Karlsruhe II (RLS)/- **

* Bayern Alzenau komt uit de deelstaat Bayern, maar is -wegens de ligging in de agglomeratie Frankfurt- lid van de Hessische voetbalbond. Derhalve wordt Bayern Alzenau in de RL Südwest (ipv RL Bayern) geplaatst.

** Als Karlsruhe de degradatieplay-off verliest en degradeert uit de 2. Bundesliga, mag Karlsruhe II niet in de Regionalliga uitkomen en degradeert naar de Oberliga. Hiervoor zal geen vervanger worden aangewezen.

Regionalliga Bayern
Feeder: Bayernliga, Landesliga Bayern (Nord/Mitte/Süd)

1. Ingolstadt II (RL)
2. Fürth II (RL)
3. Nürnberg II (RL)
4. Bayern München II (RL)
5. 1860 München II (RL)
6. Memmingen (RL)
7. 1860 Rosenheim (BayL)
8. Hof (BayL)
9. Eltersdorf (BayL)
10. Seligenporten (BayL)
11. Rain/Lech (BayL)
12. Frohnlach (BayL)
13. Buchbach (BayL)
14. Bamberg (BayL)
15. Grossbardorf (BayL)
16. Illertissen*** (OL Ba-Wü)
17. Aschaffenburg*** (OL Hessen)
17. winnaar play-off*
18. winnaar play-off*
19. winnaar play-off*

* Play-offs tussen Heimstetten (BayL), DJK Rosenheim (BayL), Erlangen-Bruck, Ismaning (BayL), Würzburger FV (BayL), Schweinfurt (BayL), Schwabmünchen** (LL Bayern Süd), Augsburg II (LL Bayern Süd), Schalding-Heining (LL Bayern Mitte) Landshut (LL Bayern Mitte), Selbitz (LL Bayern Nord), Würzburger Kickers (LL Bayern Nord)

**Burghausen II mag niet promoveren. ik ga ervan uit dat Schwabmünchen doorschuift naar een promotieplaats.

*** Viktoria Aschaffenburg en Illertissen hebben overschrijving gekregen van resp. Hessen en Baden-Würrtemberg naar Bayern en kunnen zich door bij de eerste 9 in de Oberliga te plaatsen, kwalificeren voor de Regionalliga Bayern. Dit heeft geen invloed op het kwalificatieproces vanuit de Beierse piramide.
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline headout

  • Berichten: 365
    • Groundhop.nl
Re: Indeling t/m Regionalliga
« Reactie #43 Gepost op: apr 23, 2012, 08:00:21 »
16. 1. FC Köln (BL)/Düsseldorf (2.BL)
Er zit een redelijke kans in dat deze twee clubs gaan strijden om de promotie/degradatie plek.Lijkt me een mooi affiche. Alhoewel ik al vaker in Dusseldorf geweest ben, toch de moeite waard.
http://groundhop.nl - Just another groundhop blog

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4047
  • Geslacht: Man
Re: Indeling t/m Regionalliga
« Reactie #44 Gepost op: apr 29, 2012, 23:36:17 »
Update 29/4/2012
wijzigingen in rood
geplaatste ploegen in groen

Bundesliga
1. Dortmund (BL)
2. Bayern München (BL)
3. Schalke (BL)
4. Mönchengladbach (BL)
5. Stuttgart (BL)
6. Leverkusen (BL)
7. Hannover (BL)
8. Bremen (BL)
9. Hoffenheim (BL)
10. Wolfsburg (BL)
11. Nürnberg (BL)
12. Mainz (BL)
13. Freiburg (BL)
14. Hamburg (BL)
15. Augsburg (BL)
16. 1. FC Köln (BL)/Düsseldorf (2.BL)
17. Fürth (2.BL)
18. Eintracht Frankfurt (2.BL)

2. Bundesliga
1. Hertha (BL)
2. Kaiserslautern (BL)
3. 1. FC Köln (BL)/Düsseldorf (2.BL)
4. St. Pauli (2.BL)
5. Paderborn (2.BL)
6. 1860 München (2.BL)
7. Union Berlin (2.BL)
8. Braunschweig (2.BL)
9. Dresden (2.BL)
10. Duisburg (2.BL)
11. Ingolstadt (2.BL)
12. FSV Frankfurt (2.BL)
13. Bochum (2.BL)
14. Cottbus (2.BL)
15. Aue (2.BL)
16. Karlsruhe (2.BL)/Regensburg (3.L)
17. Sandhausen (3.L)
18. Aalen (3.L)

3. Liga
1. Aachen (2.BL)
2. Rostock (2.BL)
3. Karlsruhe (2.BL)/Regensburg (3.L)
4. Heidenheim (3.L)
5. Chemnitz (3.L)
6. Burghausen (3.L)
7. Offenbach (3.L)
8. Erfurt (3.L)
9. Osnabrück (3.L)
10. Saarbrücken (3.L)
11. Stuttgart II (3.L)
12. Münster (3.L)
13. Bielefeld (3.L)
14. Darmstadt (3.L)
15. Wiesbaden (3.L)
16. Unterhaching (3.L)
17. Babelsberg (3.L)
18. Halle  (RL Nord)
19. Lotte (RL West)
20. Stuttgart Kickers (RL Süd)



Regionalliga Nord
Feeders: OL Niedersachsen, Hamburg, Bremen, Schleswig-Holstein

1. Bremen II (3.L)
2. Kiel (RL)
3. Hannover II (RL)
4. HSV II (RL)
5. Wolfsburg II (RL)
6. Havelse (RL)
7. Meppen (RL)
8. Lübeck (RL)
9. St. Pauli II (RL)
10. Wilhelmshaven (RL)
11. Goslar (OL NS)
12. Cloppenburg (OL NS)
13. Rehden (OL NS)
14. VfB Oldenburg (OL NS)
15. Oberneuland (OL HB)
16. Viktoria Hamburg (OL HH)
17. Neumünster (OL SH)
18. winnaar play-off tussen Heeslingen (OL NS)*, Curslack-Neuengamme en Weiche Flensburg (OL SH)

*Osnabrück II en Kiel II mogen niet promoveren. Ik ga er vanuit dat hierdoor Heeslingen en Flensburg doorschuiven  naar een play-off plaats.

Regionalliga Nordost
Feeders: Oberliga NOFV  Nord en Süd

1. CZ Jena (3.L)
2. RB Leipzig (RL)
3. Berliner AK (RL)
4. Meuselwitz (RL)
5. Plauen (RL)
6. Hertha II (RL)
7. Halberstadt (RL)
8. Cottbus II (RL)
9. Magdeburg (RL)
10. Union Berlin II (OL NOFV-Nord)
11. Rathenow (OL NOFV-Nord)
12. Neustrelitz* (OL NOFV-Nord)
13. Zwickau (OL NOFV-Süd)
14. Auerbach (OL NOFV-Süd)
15. Dresden II* (OL NOFV-Süd)
16. winnaar play-off tussen Viktoria Berlin* (OL NOFV-Nord) en Lok Leipzig* (OL NOFV-Süd)

*Hansa Rostock II, Carl Zeiss Jena II, RW Erfurt II en Chemnitz II mogen niet promoveren.
Ik ga er van uit dat Neustrelitz en Dresden II doorschuiven naar een directe promotieplaats en dat Viktoria Berlin en Lok Leipzig doorschuiven naar een play-off plaats



Regionalliga West
Feeders: NRW-Liga, Verbandsliga Westfalen I en II, Verbandsliga Mittelrhein, Verbandsliga Niederrhein.
De NRW-Liga houdt op te bestaan; Er komen aparte Oberligen Westfalen, Niederrhein en Mittelrhein.

1. Oberhausen (3.L)
2. Dortmund II (RL)
3. Mönchengladbach II (RL)
4. 1. FC Köln II (RL)
5. Wuppertal (RL)
6. Fortuna Köln (RL)
7. RW Essen (RL)
8. Schalke II (RL)
9. Verl (RL)
10. Bochum II (RL)
11. Wiedenbrück (RL)
12. Leverkusen II (RL)
13. Düsseldorf II (RL)
14. Viktoria Köln (NRW)
15. Siegen (NRW)
16. Duisburg II (NRW)
17. winnaar play-off*
18. winnaar play-off*
19. winnaar play-off*
20. winnaar play-off*


*play-offs tussen Velbert (NRW), Uerdingen (NRW), Hüls (NRW)**, Bergisch Gladbach** (NRW) en Lippstadt (VL Westfalen 1), Wattenscheid (VL Westfalen 2), Hennef (VL Mittelrhein), Kray (VL Niederrhein).

** Armininia Bielefeld II en Aachen II mogen niet promoveren.
Ik ga ervan uit dat Hüls en Bergisch Glabach doorschuiven naar een play-off plaats.



Regionalliga Südwest
Feeders: Oberliga Südwest, Baden-Württemberg, Hessen


1. Trier (RL W)
2. Kaiserslautern II (RL W)
3. Mainz II (RL W)
4. Elversberg (RL W)
5. Idar-Oberstein (RL W)
6. Koblenz (RL W)
7. Grossaspach (RL S)
8. Eintracht Frankfurt II (RL S)
9. Worms (RL S)
10. Freiburg II (RL S)
11. Hoffenheim II (RL S)
12. Kassel (RL S)
13. Waldhof Mannheim (RL S)
14. Pfullendorf (RL S)
15. FSV Frankfurt II (RL S)
17. Bayern Alzenau (RL S)*
18. Homburg (OL Südwest)
19. Eschborn (OL Hessen)
20. Ulm (OL Baden-Würrtemberg)
21. Karlsruhe II (RLS)/- **

* Bayern Alzenau komt uit de deelstaat Bayern, maar is -wegens de ligging in de agglomeratie Frankfurt- lid van de Hessische voetbalbond. Derhalve wordt Bayern Alzenau in de RL Südwest (ipv RL Bayern) geplaatst.

** Als Karlsruhe de degradatieplay-off verliest en degradeert uit de 2. Bundesliga, mag Karlsruhe II niet in de Regionalliga uitkomen en degradeert naar de Oberliga. Hiervoor zal geen vervanger worden aangewezen.

Regionalliga Bayern
Feeder: Bayernliga, Landesliga Bayern (Nord/Mitte/Süd)

1. Ingolstadt II (RL)
2. Fürth II (RL)
3. Nürnberg II (RL)
4. Bayern München II (RL)
5. 1860 München II (RL)
6. Memmingen (RL)
7. 1860 Rosenheim (BayL)
8. Hof (BayL)
9. Eltersdorf (BayL)
10. Seligenporten (BayL)
11. Rain/Lech (BayL)
12. Frohnlach (BayL)
13. Buchbach (BayL)
14. Bamberg (BayL)
15. Erlangen Bruck (BayL)
16. Illertissen*** (OL Ba-Wü)
17. Aschaffenburg*** (OL Hessen)
17. winnaar play-off*
18. winnaar play-off*
19. winnaar play-off*

* Play-offs tussen Heimstetten (BayL), DJK Rosenheim (BayL), Grossbardorf (BayL), Ismaning (BayL), Würzburger FV (BayL), Aindling (BayL), Schwabmünchen** (LL Bayern Süd), Augsburg II (LL Bayern Süd), Schalding-Heining (LL Bayern Mitte), Landshut (LL Bayern Mitte), Selbitz (LL Bayern Nord), Würzburger Kickers (LL Bayern Nord)

**Burghausen II mag niet promoveren. ik ga ervan uit dat Schwabmünchen doorschuift naar een promotieplaats.

*** Viktoria Aschaffenburg en Illertissen hebben overschrijving gekregen van resp. Hessen en Baden-Würrtemberg naar Bayern en kunnen zich door bij de eerste 9 in de Oberliga te plaatsen, kwalificeren voor de Regionalliga Bayern. Dit heeft geen invloed op het kwalificatieproces vanuit de Beierse piramide.
« Laatst bewerkt op: apr 30, 2012, 11:50:19 door hgrm »
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen