De loting is inmiddels geweest:
CiteerAchilles '29 – FC Twente
Roda JC Kerkrade – SC Heerenveen
FC Den Bosch – SC Cambuur
Go Ahead Eagles – Feyenoord
PSV – FC Utrecht
PEC Zwolle – FC Oss
JOS/Noordwijk – Ajax
Barendrecht/De Ster – FC Groningen
Rijnsburgse Boys – Sparta Rotterdam
AFC – Excelsior
VVV-Venlo – FC Eindhoven
MSC/ONS Sneek – FC Dordrecht
VVSB – Vitesse
HHC Hardenberg – RKC Waalwijk
HBS/Juliana '31 – Heracles Almelo
Flevo Boys/Haaglandia – DOS '37/WAVV
FC Lienden/Excelsior Maassluis – FC Emmen
Kozakken Boys/Stormvogels '28 – FVC/Sportlust '46
Deltasport/Leonidas – Willem II
De Treffers – Telstar
ADO '20/Scheveningen – ZVS/Lisse
Feyenoord (ama)/De Dijk – Fortuna Sittard
Ajax (ama)/De Valk – NEC
Capelle/EHC – FC Volendam
Oude Maas/DOSKO – De Graafschap
De Bataven/Urk – UNA
ASWH/HSC '21 – WKE/Pelikaan
Spakenburg – NAC Breda
Almere City FC – ADO Den Haag
EVV/Spirit '30 – AZ
MVV – Helmond Sport
IJsselmeervogels/JVC Cuijk - GVVV
http://www.vi.nl/nieuws/loting-knvbbeker-psvfc-utrecht-go-aheadfeyenoord-.htm
Je vergeet gemakshalve de eerste ronde?
Citaat van: Joost op jul 03, 2014, 15:20:46
Je vergeet gemakshalve de eerste ronde?
Neen, ik heb gewoon overgenomen wat er op VI.nl staat. Niet bewust vergeten ofzo, sorry als ik je gekwetst heb.
Hier heb je de gehele loting:
http://www.knvb.nl/nieuws/35482/loting-eerste-en-tweede-ronde-knvb-beker
Beste loting.
Ook leuk voor mezelf; Als topklasser EVV in de eerste ronde wint van tweedeklasser Spirit '30 komt AZ naar het zonnige zuiden :)
Altijd goed, op loopafstand een eredivisieclub op bezoek.
Citaat van: FC_Emmen op jul 03, 2014, 15:34:12
Neen, ik heb gewoon overgenomen wat er op VI.nl staat. Niet bewust vergeten ofzo, sorry als ik je gekwetst heb.
Hier heb je de gehele loting:
http://www.knvb.nl/nieuws/35482/loting-eerste-en-tweede-ronde-knvb-beker
Ik ben graag compleet :)
VVV communiceerde gisteren het volgende
CiteerDe KNVB-bekerwedstrijd tegen FC Eindhoven wordt gespeeld op dinsdag 23 september om 20:00 uur in ons eigen Seacon Stadion - De Koel
Dat zou betekenen dat het speelschema voor de tweede ronde bekend moet zijn, maar vooralsnog kan ik het nergens vinden, iemand die er meer van weet?
Citaat van: AthleticHolanda op jul 16, 2014, 15:00:51
VVV communiceerde gisteren het volgende
Dat zou betekenen dat het speelschema voor de tweede ronde bekend moet zijn, maar vooralsnog kan ik het nergens vinden, iemand die er meer van weet?
2e ronde staat toch in de eerste post?
Citaat van: Sebastiaan_W op jul 16, 2014, 15:02:13
2e ronde staat toch in de eerste post?
De loting wel, het speelschema niet :-).
Aangezien ik het nog steeds nergens kan vinden heb ik op basis van mediaberichten zelf maar alvast een deel van het speelschema ingevuld.
Dinsdag 23 september, tijdstip nnb
HHC Hardenberg - RKC Waalwijk
Dinsdag 23 september, 17.00 uur
Rijnsburgse Boys - Sparta Rotterdam
Oude Maas - De Graafschap
Dinsdag 23 september, 18.30 uur
Spakenburg - NAC Breda
Dinsdag 23 september, 20.00 uur
VVV-Venlo - FC Eindhoven
Almere City FC - ADO Den Haag
Dinsdag 23 september, 20.45 uur
Roda JC - Heerenveen
Woensdag 24 september, 17.00 uur
EVV/Spirit'30 - AZ
DOSKO - De Graafschap
Woensdag 24 september, 18.30 uur
JOS/Noordwijk - Ajax
Woensdag 24 september, 20.00 uur
PEC Zwolle - FC Oss
MVV Maastricht - Helmond Sport
IJsselmeervogels/JVC Cuijk - GVVV
Woensdag 24 september, 20.45 uur
Go Ahead Eagles - Feyenoord
Donderdag 25 september, 18.30 uur
Achilles'29 - FC Twente
Donderdag 25 september, 20.45 uur
PSV - FC Utrecht
nnb / onvindbaar
FC Den Bosch – SC Cambuur
Barendrecht/De Ster – FC Groningen
AFC – Excelsior
MSC/ONS Sneek – FC Dordrecht
Gemert/VVSB – Vitesse
HBS/Juliana '31 – Heracles Almelo
Flevo Boys/Haaglandia – DOS '37/WAVV
FC Lienden/Excelsior Maassluis – FC Emmen
Kozakken Boys/Stormvogels '28 – FVC/Sportlust '46
Deltasport/Leonidas – Willem II
De Treffers – Telstar
ADO '20/Scheveningen – ZVS/Lisse
Feyenoord (ama)/De Dijk – Fortuna Sittard
Ajax (ama)/De Valk – NEC
Capelle/EHC – FC Volendam
De Bataven/Urk – UNA
ASWH/HSC '21 – WKE/Pelikaan
Citaat van: AthleticHolanda op jul 24, 2014, 15:19:10
nnb / onvindbaar
FC Den Bosch – SC Cambuur
Woensdag 24 september, aanvang 20.00 uur.
1 2 24-9-2014 20:00 PEC Zwolle FC Oss
2a 2 24-9-2014 18:30 JOS Watergraafsmeer Ajax live tv-wedstrijd
2b 2 24-9-2014 18:30 Noordwijk Ajax
3 2 24-9-2014 20:45 Go Ahead Eagles Feyenoord live tv-wedstrijd
4 2 25-9-2014 18:30 Achilles '29 FC Twente live tv-wedstrijd
5 2 25-9-2014 20:45 PSV FC Utrecht live tv-wedstrijd
6a 2 24-9-2014 20:00 Barendrecht FC Groningen
6b 2 25-9-2014 17:00 De Ster FC Groningen
7a 2 24-9-2014 20:00 IJsselmeervogels GVVV
7b 2 24-9-2014 20:00 JVC Cuijk GVVV
8a 2 24-9-2014 17:00 HBS Heracles Almelo
8b 2 24-9-2014 17:00 Juliana '31 Heracles Almelo
9 2 23-9-2014 20:45 Roda JC SC Heerenveen live tv-wedstrijd
10a 2 24-9-2014 17:00 MSC FC Dordrecht
10b 2 23-9-2014 20:00 ONS Boso Sneek FC Dordrecht
11a 2 23-9-2014 20:00 Flevo Boys DOS '37
11b 2 24-9-2014 20:00 Flevo Boys WAVV
11c 2 24-9-2014 20:00 Haaglandia Winston DOS '37
11d 2 25-9-2014 20:00 Haaglandia Winston WAVV
12 2 23-9-2014 20:00 HHC Hardenberg RKC Waalwijk
13a 2 23-9-2014 20:00 Lienden FC Emmen
13b 2 23-9-2014 20:00 Excelsior M. FC Emmen
14 2 23-9-2014 20:00 VVV-Venlo FC Eindhoven
15a 2 24-9-2014 20:00 Kozakken Boys FVC
15b 2 23-9-2014 20:00 Kozakken Boys Sportlust '46
15c 2 25-9-2014 20:00 Stormvogels '28 FVC
15d 2 24-9-2014 20:00 Stormvogels '28 Sportlust '46
16a 2 23-9-2014 17:00 Deltasport Willem II
16b 2 24-9-2014 17:00 Leonidas Willem II
17 2 24-9-2014 20:00 De Treffers Telstar
18a 2 25-9-2014 20:00 ADO '20 ZSV
18b 2 24-9-2014 20:00 ADO '20 FC Lisse
18c 2 24-9-2014 20:00 Scheveningen ZSV
18d 2 23-9-2014 20:00 Scheveningen FC Lisse
19a 2 23-9-2014 20:00 Feyenoord AV Fortuna Sittard
19b 2 24-9-2014 17:00 De Dijk Fortuna Sittard
20a 2 23-9-2014 20:00 Ajax AV NEC
20b 2 24-9-2014 17:00 De Valk NEC
21a 2 23-9-2014 17:00 Capelle FC Volendam
21b 2 24-9-2014 20:00 EHC/Heuts FC Volendam
22 2 24-9-2014 20:00 FC Den Bosch SC Cambuur
23a 2 23-9-2014 17:00 Oude Maas De Graafschap
23b 2 24-9-2014 17:00 DOSKO De Graafschap
24 2 23-9-2014 17:00 V.V.S.B. Vitesse
25a 2 24-9-2014 20:00 De Bataven UNA
25b 2 24-9-2014 20:00 Urk UNA
26a 2 24-9-2014 20:00 ASWH WKE
26b 2 23-9-2014 20:00 ASWH Pelikaan
26c 2 25-9-2014 20:00 HSC '21 WKE
26d 2 24-9-2014 20:00 HSC '21 Pelikaan
27 2 23-9-2014 17:00 Rijnsburgse Boys De Spartaan
28 2 23-9-2014 18:30 Spakenburg NAC Breda live tv-wedstrijd
29 2 24-9-2014 17:00 AFC Excelsior
30 2 23-9-2014 20:00 Almere City FC ADO Den Haag
31a 2 24-9-2014 17:00 EVV AZ
31b 2 24-9-2014 17:00 Spirit '30 AZ
32 2 24-9-2014 20:00 MVV Helmond Sport
Bedankt, precies wat ik zocht, ben ik toch wel nieuwsgierig waar je dat vandaan hebt?
En de eerste ronde:
DOS '37 1 - WAVV 1
wo. 27-08-2014
18:00
Sportpark Het Midden
HBS - Juliana '31
wo. 27-08-2014
18:00
Sportpark Craeyenhout
ZSV - FC Lisse
wo. 27-08-2014
18:00
Sportpark De Kranenmortel
Capelle - EHC/Heuts
wo. 27-08-2014
18:00
Sportpark 't Slot
ADO '20 - Scheveningen
wo. 27-08-2014
19:45
Sportpark "De Vlotter" - ADO'20
WKE - Pelikaan
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark Sluisvierweg
MSC - ONS Boso Sneek
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark Ezinge
Bataven - Urk
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark Walburgen
FVC - Sportlust '46
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark Wiarda
Flevo Boys - Haaglandia/Winston
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark Ervenbos
IJsselmeervogels - JVC Cuijk
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark "De Westmaat"
Kozakken Boys - Stormvogels'28
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark De Zwaaier (Kozakken Boys)
Deltasport - Leonidas
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark Broekpolder Deltasport
Ajax - De Valk
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark "De Toekomst"- Jeugd en Am
JOS/W'graafsmeer - Noordwijk
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark "Drieburg"
ASWH - HSC '21
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark Schildman
Barendrecht - De Ster
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark De Bongerd
Feyenoord AV - Dijk De
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark Varkenoord
EVV - Spirit'30
wo. 27-08-2014
20:00
Sportpark In de Bandert
Citaat van: AthleticHolanda op jul 25, 2014, 14:55:10
Bedankt, precies wat ik zocht, ben ik toch wel nieuwsgierig waar je dat vandaan hebt?
Overzicht is naar de deelnemende clubs verstuurd.
Ik verkies voor woensdag DOSKO - De Graafschap, aftrap om 17.00 u. Dan kan ik 's avonds ook nog een wedstrijd om 20.00 u. meepikken.
Kaartjes voor Vitesse-Dordrecht (28-10) worden op ticketveiling aangeboden per 4. Die krijgen volgende week het stadion (wederom) niet vol. Dat is natuurlijk niets nieuws, een te groot stadion voor de achterban maar denk dat voor de beker tegen Dordrecht het stadion niet eens halfvol is. Dus voor wie er goedkoop een wedstrijd wilt meepikken ......