11-05 Sparta - PEC Zwolle
15-05 Feyenoord - FC Twente
14-5 Eintracht Braunschweig - Viktoria Koln
15-5 Arminia Hannover - Heeslinger
of
14-5 Kickers Offenbach - FSV Frankfurt
15-5 Darmstadt - Paderborn
11-5 Sparta - PEC Zwolle
11-05: PSV - NEC Nijmegen
14-05: Spakenburg - IJsselmeervogels
15-05: PEC Zwolle - PSV
Citaat van: Jef400 op apr 26, 2022, 12:43:18
11/5 Sparta - PEC Zwolle
1 keer melden is niet goed genoeg? :P
Niet helemaal scherp afgelopen week. Misschien door de dubbele spanning in deze degradatiestrijd.
11/05. FC Twente - FC Groningen
15/05. Feyenoord - FC Twente
11/5 Ajax-sc Heereveen
14/5 Ajax - Hsv Hoek
15/5 Vitesse-Ajax
14/05 TSV 1860 münchen - Borussia Dortmund II
11/5 Cambuur - Willem II
15/5 Willem II - FC Utrecht
15/5 Kickers Offenbach - FSV Frankfurt
Citaat van: Jobo op apr 25, 2022, 11:27:33
14-5 Eintracht Braunschweig - Viktoria Koln
15-5 Arminia Hannover - Heeslinger
of
14-5 Kickers Offenbach - FSV Frankfurt
15-5 Darmstadt - Paderborn
Alles overhoop gegooid ivm geen vvk Braunschweig en Darmstadt.
13-5 VfR Mannheim - TSG Weinheim ( Flutlicht in het Rhein Neckar Stadion!)
14-5 Waldhof Mannheim - Havelse
15-5 TuS Koblenz - Mechtersheim
11/05. FC Twente - FC Groningen
14/05 VfL Osnabrück - 1. FC Magdeburg
15/05. Feyenoord - FC Twente (uitvak)
voorlopige planning:
10/5 Valleivogels - OWIOS
14/5 Renswoude - Valleivogels
14-05 Viktoria Berlin - SV Meppen
10/05. Jodan Boys - Excelsior Maassluis
11/05. Go Ahead Eagles - Feyenoord
14/05. 12:00 Jong Sparta - Excelsior Maassluis
14/05. 14:30 Capelle - Rijnvogels
15/05. Feyenoord - FC Twente
10/5: NAC-Den Haag (samen met o.a. fcbisart)
14/5: Olympique Marcquois-Feignies/Aulnoye
15/5: Drongen-Zonhoven
12/5: Anderlecht - Antwerp
14/5: SHO - Kloetinge
15/5: Antwerp - Club Brugge
15/05 Olsa Brakel - Lyra Lierse
Citaat van: wekke op mei 09, 2022, 10:54:06
15/05 Olsa Brakel - Lyra Lierse
In onderling overleg tussen de clubs wordt dit:
14/05 19u30 Lyra Lierse - Olsa Brakel
9: De Graafschap
11: FC Utrecht - AZ
13: FC Eindhoven - De Graafschap
14: Ado Den Haag - NAC Breda
15: Willem 2 - FC Utrecht (uitvak)
11/05 Fortuna Sittard - Vitesse
12/05 RKSV Heer - Geusselt Sport
14/05 MVV Maastricht U21 - RKVV Westlandia U21
15/05 Anderlecht - RUSG
Za 14-5 Espoon Palloseura - HJS Akademia, Finse 3e divisie, nu we er toch zijn...
11/5 PSV - NEC
15.05 Feyenoord v FC Twente
Ik kan helaas niet meer gaan, iemand misschien interesse in 2 tickets voor de derby Kickers Offenbach - FSV Frankfurt van morgen (za 14-05)?
Citaat van: maikelll043 op mei 11, 2022, 09:19:27
11/05 Fortuna Sittard - Vitesse
12/05 RKSV Heer - Geusselt Sport
14/05 MVV Maastricht U21 - RKVV Westlandia U21
+ 15/05 VV Caesar - RKSV Heer
(https://pbs.twimg.com/media/FSztHx4WYAIFdBh?format=jpg&name=large)