Moet nog gebeuren. Heb alles eerst uitgezocht en bekeken wat het goedkoopste was.
Mooi, dan zal ik een korte poging doen om je er van te overtuigen dat wanneer je een echte voetbaltrip naar Engeland wilt Londen niet de beste keus is.
Voetbal en Londen zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden maar Londen is allesbehalve een voetbalstad. Vergelijk het met Amsterdam, Ajax hoort bij Amsterdam maar Amsterdam is geen voetbalstad.
Londen is schreeuwend duur in alles. Vervoer, overnachten eten etc. Daarnaast zijn de afstanden heel behoorlijk. Buiten de clubs die je hebt genoemd in het overzicht is er zo goed als geen amateurclub. Daarvoor is de grondprijs er ook te duur.
Ik zal niet zeggen dat Londen een slechte keus is. Het is een fantastische stad en alle clubs hebben wel iets bijzonders maar de combinatie klikt niet.
Houdt er daarnaast rekening mee dat in het weekend dat je gaat in de PL enkel Spurs v Chelsea en West Ham v Southampton zijn. Die eerste kun je vergeten, die tweede zal wel gelijktijdig gespeeld worden met alle andere duels die nog niet gepland zijn. Met andere woorden; je gaat hooguit 1 duel zien in het weekend.
Wil je een betere keus richt je pijlen dan eens op Manchester en/of Liverpool. Manchester heeft op minder reistijd minstens net zoveel clubs waar je uit kunt kiezen en is wél een voetbalstad. Daarnaast is het ook nog eens goedkoper.