Hieronder de oefenwedstrijden van profclubs (1A en 1B), welke in Belgie zullen worden gespeeld komende zomer. Check van te voren altijd datum, tijdstip en locatie indien je wedstrijd wilt bezoeken, want uiteraard kunnen er fouten in onderstaande lijst staan of vindt er een wijziging plaats.
Als er ook animo is voor oefenwedstrijden van hogere amateurs wil ik die in de lijst ook wel updaten.
- Oefenwedstrijden graag doorgeven in dit topic inclusief stadion/sportpark, een link naar de bron wordt gewaardeerd.
- Mocht je een fout in de lijst zien, geef deze door en dan zal die zo snel mogelijk worden aangepast.
UPDATE: 13/06/2019
Week 24 - 10 juni t/m 16 juni
16/06 16:00 KVV Zelzate - Sporting Lokeren (Complex KVV Zelzate, Zelzate)
Week 25 - 17 Juni t/m 23 Juni
21/06 19:30 KRC Gent - KAA Gent (PGB-Stadion, Oostakker)
22/06 14:00 KVV Zelzate - KAA Gent (Complex KVV Zelzate, Zelzate)
22/06 17:30 Herk De Stad FC - Sint Truidense VV (Sportcomplex Herk De Stad FC, Herk-De-Stad)
22/06 18:00 VW Hamme - Sporting Lokeren (Gemeentelijk Sportstadion, Hamme)
22/06 18:00 Groen Rood Katelijne - KV Mechelen (Complex Groen Rood Katelijne, St-Katelijne-Waver)
22/06 18:00 RWDM - RSC Anderlecht (Edmond Machtensstadion, Sint-Jans-Molenbeek)
23/06 17:00 Dottignies Sport - Royal Excel Mouscron (Dottignies SP, Dottignies)
23/06 18:00 KSK Heist - Club Brugge (De Taeye Sportstadion, Knokke-Heist)
Week 26 - 24 Juni t/m 30 Juni
25/06 19:30 KFC Sparta Petegem - SV Zulte Waregem (Complex KFC Sparta Petegem, Petegem)
26/06 ??:?? KSV Oudenaarde - Excel Mouscron (Burgemeester Thienpontstadion, Oudenaarde)
26/06 18:00 RCS Brainois - Standard de Liege (Stade Gaston Reiff, Braine L'Alleud)
26/06 19:00 RWDM - Cercle Brugge (Edmond Machtensstadion, Sint-Jans-Molenbeek)
26/06 19:00 RFC Raeren-Eynatten – KAS Eupen (Stadion "J.W. WÜST", Raeren)
26/06 20:00 KFC Eppegem - KV Mechelen (Sportcomplex "De Waterleest, Eppegem)
28/06 19:00 RC Harelbeke - KV Kortrijk (Forestierstadion, Harelbeke)
28/06 19:30 KFC Merelbeke - KAA Gent (Sportpark Moerkensheide, De Pinte)
29/06 ??:?? KSC Dikkelvenne - KAA Gent (Marc Gevaert Sportcomplex , Dikkelvenne)
29/06 16:00 Eendracht Termien - KRC Genk (Sportcomplex Eendracht Termien, Genk)
29/06 17:00 KSV Oudenaarde - RSC Anderlecht (Burgemeester Thienpontstadion, Oudenaarde)
29/06 18:00 KM Torhout - Club Brugge (Stadion De Velodroom, Torhout)
29/06 18:00 UR Namur - Standard de Liege (Stade Communal de Namur, Namur)
29/06 18:00 THES Sport - KV Mechelen (Gemeentelijk sportpark, Tessenderlo)
29/06 19:00 KSV Temse - Sporting Lokeren (Fernand Schuerman-stadion, Temse)
29/06 19:00 Cercle Brugge - KV Oostende (Complex SVV Damme, Sijsele)
29/06 19:00 KVC Houtvenne - KVC Westerlo (Complex Houvenne, Ramsel)
Week 27 - 1 Juli t/m 7 Juli
03/07 18:30 Bregel Sport - KRC Genk (Sportcomplex Bregel Sport, Genk)
03/07 19:00 FCV Dender - Sporting Lokeren (Van Roystadion, Denderleeuw)
03/07 19:00 Cercle Brugge - SV Zulte Waregem (Sportcomplex KFC Lichtervelde, Lichtervelde)
03/07 19:30 KSK Heist – KV Mechelen (Gemeentelijk Sportcentrum Heist-op-den-Berg, Heist-op-den-Berg)
06/07 17:00 KVK Beringen - KRC Genk (Sportcomplex KVK Beringen, Beringen)
06/07 19:00 OH Leuven – KV Mechelen (Sportcomplex VK Linden)
06/07 19:00 Lommel SK - FC Eindhoven (?, Lommel)
Week 28 - 8 Juli t/m 14 Juli
07/07 ??:?? AS Monaco - Excel Mouscron (Terrein KWS Oudenburg, Oudenburg)
07/07 16:00 Sporting Lokeren - AS Monaco (Marcel De Kerpelstadion, Wetteren)
10/07 19:00 Lierse Kempenzonen - Sporting Lokeren ( ? )
10/07 19:00 OHL Leuven – KAS Eupen (Sportcomplex VK Linden, Lubbeek)
11/07 19:00 KRC Genk - Maccabi Tel Aviv (terrein Swolgen, Horst)
12/07 19:00 Club Brugge - Lokomotiv Zagreb ( ? )
13/07 ??:?? Standard de Liege - RC Strasbourg (Stade du Pairay, Seraing)
13/07 ??:?? KV Oostende - Excel Mouscron (Terrein KWS Oudenburg, Oudenburg)
13/07 19:00 SV Zulte Waregem - Sporting Lokeren (Sportcomplex KFC Sparta Petegem, Deinze)
14/07 16:00 KRC Genk - Lokomotiva Zagreb (terrein Swolgen, Horst)
Week 29 - 15 Juli t/m 21 Juli
15/07 19:00 Club Brugge - Union St. Gilloise ( ? )
17/07 ??:?? KSV Roeselare - Excel Moescron ( ? )
17/07 19:30 Spouwen Mopertingen - MVV Maastricht (Norbert Beuls Stadion, Mopertingen)
20/07 15:00 Zulte Waregem - Willem II ( ? )
20/07 16:00 Sporting Lokeren - OFI Kreta (Daknamstadion, Lokeren)
20/07 ??:?? KAS Eupen - ? (Kehrweg-Stadion, Eupen)
21/07 15:00 Standard de Liege - OGC Nice (Stade Maurice Dufrasne, Luik)
21/07 16:00 KVC Westerlo - KRC Genk ('t Kuipje, Westerlo)
Week 30 - 22 Juli t/m 28 Juli
24/07 19:30 KVK Tienen - Sint Truiden VV (Bergéstadion, Tienen)
26/07 19:00 Lommel SK - Roda JC (Soevereinstadion, Lommel)
Week 31 - 29 Juli t/m 4 Augustus
30/07 19:00 SK Sint-Niklaas - Sporting Lokeren (Sportcomplex SK Sint-Niklaas, Sint-Niklaas)
Onder voorbehoud (1A of 1B) het oefenprogramma van Lokeren:
Zondag, 16 juni 2019 16u00 KVV Zelzate (3de amateur) - KSC Lokeren
Zaterdag, 22 juni 2019 n.t.b. VW Hamme (2de amateur) - KSC Lokeren
Zaterdag, 29 juni 2019 19u00 KSV Temse - KSC Lokeren
Woensdag, 03 juli 2019 19u00 FCV Dender - KSC Lokeren
Woensdag, 10 juli 2019 19u00 Lierse Kempenzonen - KSC Lokeren
Zaterdag, 13 juli 2019 19u00 Zulte Waregem - KSC Lokeren
Woensdag, 17 juli 2019 19u00 NAC Breda - KSC Lokeren
Zaterdag, 20 juli 2019 Fandag 2019 met galawedstrijd
https://www.sporting.be/1/1019/voorbereiding-seizoen-2019-2020/ (https://www.sporting.be/1/1019/voorbereiding-seizoen-2019-2020/)
Oefenprogramma KAA Gent op dit moment:
21/6: KRC Gent-KAA Gent (Beker Romain Cornelis die vorig seizoen vanonder het stof is gehaald)
22/6: KVV Zelzate-KAA Gent
28/6: KFC Merelbeke-KAA Gent (in De Pinte, waar Merelbeke voorlopig nog speelt)
29/6: KSC Dikkelvenne-KAA Gent
12/7: PEC Zwolle-KAA Gent (afsluiter van de stage in Wageningen die op 8 juli start)
NAC Breda - Lokeren op 17 juli gaat door op de terreinen van VV Victoria in Oudenbosch (NL)
Citaat van: Mrmtty20 op mei 29, 2019, 08:30:41
NAC Breda - Lokeren op 17 juli gaat door op de terreinen van VV Victoria in Oudenbosch (NL)
Top! deze heb ik toegevoegd in het topic: Oefenwedstrijden zomer 2019 (Nederland)
Oefenprogramma Cercle Brugge tot hiertoe:
Woensdag 26 juni 2019: RWDM-Cercle Brugge om 19u (Edmond Machtensstadion)
Zaterdag 29 juni 2019: Cercle Brugge-KV Oostende om 19u (Damme)
Woensdag 3 juli 2019: Cercle Brugge-Zulte Waregem om 19u (Lichtervelde)
Zaterdag 22 juni – 18u – GR Katelijne – KV Mechelen (veld GR Katelijne)
Woensdag 26 juni – 20u – Eppegem – KV Mechelen (veld Eppegem)
Zaterdag 29 juni – 18u – Thes sport – KV Mechelen (veld Thes Sport)
Woensdag 3 juli – 19u30 – KSK Heist – KV Mechelen (veld KSK Heist)
Zaterdag 6 juli – 19u – OH Leuven – KV Mechelen (veld VK Linden)
Zaterdag 13 juli – 19u – Heerenveen – KV Mechelen (veld VV Langezwaag)
Donderdag 18 juli – 19u – Roda JC – KV Mechelen (veld Roda JC)
wo. 24/07/19 19:30 KVK Tienen - STVV
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20190524_04421890
19/07 Club Brugge - Sporting Portugal (Brugse Metten)
26/06 Oudenaarde-Moeskroen
07/07 AS Monaco-Moeskroen (in Oudenburg)
13/07 KV Oostende-Moeskroen (in Oudenburg)
17/07 Roeselare-Moeskroen
Update Lokeren:
Zon 7/7/19 KSC LOKEREN – AS Monaco (Fra) 16u00
RFC Wetteren
Massemsesteenweg 56A, 9230 Wetteren
Woe 10/7/19 Lokomotiva Zagreb (Kro) – KSC LOKEREN 19u00
Bruseboys
Nijverheidsweg 25, 4311 Bruinisse, Nederland
Zat 13/7/19 Zulte Waregem- KSC LOKEREN 19u00
Sparta Petegem
Gaversesteenweg 240, 9800 Deinze
Zat 20/7/19 FANDAG: KSC LOKEREN – OFI Kreta (Gri) 16u00
Daknamstadion
Di 30/7/19 SK Sint-Niklaas (2de amateur) – KSC LOKEREN 19u00
SK Sint-Niklaas
Meesterstraat 112c, 9100 Sint-Niklaas
De match tegen Lierse valt weg. De matchen die ongewijzigd blijven heb ik niet vermeld.
https://www.sporting.be/1/1019/update-voorbereiding-seizoen-2019-2020/ (https://www.sporting.be/1/1019/update-voorbereiding-seizoen-2019-2020/)
Citaat van: Mrmtty20 op jun 05, 2019, 14:31:50
Update Lokeren:
Zon 7/7/19 KSC LOKEREN – AS Monaco (Fra) 16u00
RFC Wetteren
Massemsesteenweg 56A, 9230 Wetteren
Woe 10/7/19 Lokomotiva Zagreb (Kro) – KSC LOKEREN 19u00
Bruseboys
Nijverheidsweg 25, 4311 Bruinisse, Nederland
Zat 13/7/19 Zulte Waregem- KSC LOKEREN 19u00
Sparta Petegem
Gaversesteenweg 240, 9800 Deinze
Zat 20/7/19 FANDAG: KSC LOKEREN – OFI Kreta (Gri) 16u00
Daknamstadion
Di 30/7/19 SK Sint-Niklaas (2de amateur) – KSC LOKEREN 19u00
SK Sint-Niklaas
Meesterstraat 112c, 9100 Sint-Niklaas
De match tegen Lierse valt weg. De matchen die ongewijzigd blijven heb ik niet vermeld.
https://www.sporting.be/1/1019/update-voorbereiding-seizoen-2019-2020/ (https://www.sporting.be/1/1019/update-voorbereiding-seizoen-2019-2020/)
De wedstrijden tegen Monaco en Kreta zijn nog niet 100% zeker (onder voorbehoud)...
Zaterdag 29 juni om 18 uur Zulte Waregem – OH Leuven (in Sparta Petegem)
Zaterdag 6 juli om 19 uur KMSK Deinze – Zulte Waregem
Dinsdag 16 juli om 19 uur Zulte Waregem – KV Oostende (in Sparta Petegem)
Waarom speelt Zulte Waregem drie keer in Deinze?
22 juni is Eendracht Aalst - AZ gecanceld.
Citaat van: Olav op jun 09, 2019, 12:30:36
22 juni is Eendracht Aalst - AZ gecanceld.
Wedstrijd zou blijkbaar omgedraaid zijn en wordt gespeeld om 18u in Dirkshorn.
Zaterdag 29/6 - 16u00: Eendracht Termien - KRC Genk
Woensdag 3/7 - 18u30: Bregel Sport - KRC Genk
Zaterdag 6/7 - 17u00: KVK Beringen - KRC Genk
Donderdag 11/7 - 19u00: KRC Genk - Maccabi Tel Aviv (terrein Swolgen - Horst)
Zondag 14/7 - 16u00: KRC Genk - Lokomotiva Zagreb (terrein Swolgen - Horst)
26/06/19 19:00 Zwevezele - KV Oostende
27/06/19 19:00 Spouwen Mopertingen - Sint Truidense VV
Voorlopig oefenprogramma RWD Molenbeek (1ste Amateur)
22/06 18:00 RWDM-RSC Anderlecht (Edmond Machtenstadion) 0-1
26/06 19:00 RWDM-Cercle Brugge (Edmond Machtenstadion)
20/07 ??:?? Entente Durbuy-RWDM (o.v. Stade Basse-Commène, Barvaux-sur-Ourthe)
23/07 ??:?? FC Asse-Zellik-RWDM (Walborrestadion, Asse)
24/07 ??:?? KSC Grimbergen-RWDM (o.v. Prinsenbosstadion, Grimbergen)
31/07 ??:?? K Londerzeel SK-RWDM (Stadion Dirk Putteman, Londerzeel)
06/08 ??:?? RUS Rebecq-RWDM (Stade Cheron, Rebecq)
07/08 ??:?? VC Groot-Dilbeek-RWDM (Roelandsvelstadion, Dilbeek)
21/08 ??:?? Diegem Sport-RWDM (Gemeentelijk Stadion, Diegem)
Woensdag 10 jul 18.00 STVV- RC Lens Mijnstadion, Beringen (TIP!!)
Zaterdag 13 juli 17.00 STVV - AA Gent, Heist-op-den-Berg
Woensdag 17 juli 19.00 STVV - Lommel SK, Stayen