GroundhoppersNet

Groundhopping => België => Topic gestart door: Joost op jul 01, 2019, 17:09:02

Titel: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 01, 2019, 17:09:02
De clubs die deelnemen aan de Beker van België worden ervan verwittigd dat de loting van de Beker van België (1 ste 5 rondes) zal plaatsvinden in het Bondsgebouw, Houba De Strooperlaan 145 te 1020 Brussel, op 2 Juli 2019 om 11u30.

De loting is digitaal en het resultaat zal de dag zelf beschikbaar zijn op onze website en Ekickoff

Speeldagen
Ronde 1 : 28/7
Ronde 2 : 4/8
Ronde 3 : 11/8
Ronde 4 : 18/8
Ronde 5 : 25/8
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: ksclgiov282 op jul 01, 2019, 17:21:46
Vanaf welke ronde stromen de 1B clubs in?
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: syntric op jul 01, 2019, 18:52:23
Vanaf welke ronde stromen de 1B clubs in?

5de ronde, dat zal eind augustus zijn
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 01, 2019, 19:06:18
5de ronde, dat zal eind augustus zijn

Ik dacht de vierde maar zal vanavond even nakijken.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Mrmtty20 op jul 01, 2019, 19:17:25
Ik dacht de vierde maar zal vanavond even nakijken.
1B clubs stromen inderdaad de 4de ronde in het weekend van 18 aug. 1A stroomt in de 5de ronde eind september in.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: ksclgiov282 op jul 01, 2019, 19:28:51
Bedankt voor de reacties, hopen maar op een mooie uitwedstrijd met Lokeren!
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 02, 2019, 10:52:37
Het zit toch weer anders dit seizoen zo maak ik op uit het bondsreglement.

1e Ronde
Deelnemers per provincie:
20 clubs voor de provincies Antwerpen en Oost-Vlaanderen
17 clubs voor de provincies Brabant VV, Limburg en West-Vlaanderen
16 clubs voor de provincies Henegouwen en Luik
13 clubs voor de provincie Brabant ACFF
12 clubs voor de provincies Namen en Luxemburg
64 clubs 3e Klasse Amateur

2e Ronde
112 winnaars 1e Ronde
48 clubs 2e klasse Amateur

3e Ronde
80 winnaars 2e Ronde
16 clubs 1e Klasse Amateur

4e Ronde
48 winnaars 3e Ronde

5e Ronde
24 winnaars 4e Ronde
8 clubs 1B

1/16 finale
16 winnaars 5e Ronde
16 clubs 1A

Kwartfinale
Halve finale
Finale


Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 02, 2019, 11:27:23
Gisteren zag ik al berichten over de loting, Huy v Waremme zou er bijvoorbeeld uitgekomen zijn. Dat vond ik al vreemd maar er is een verklaring. De proefloting is per ongeluk naar de media gecommuniceerd.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: wekke op jul 02, 2019, 11:33:05
Gisteren zag ik al berichten over de loting, Huy v Waremme zou er bijvoorbeeld uitgekomen zijn. Dat vond ik al vreemd maar er is een verklaring. De proefloting is per ongeluk naar de media gecommuniceerd.

Klopt, zo zag ik ook Lyra Lierse - Loenhout en Zandhoven - Zwarte Leeuw reeds verschijnen. Nadien paste men het aan en kregen wij terug zoals vorig seizoen Stade Everois als tegenstander. We zullen het straks wel zien zeker :D

Voetbal Vlaanderen zette gisteren wel de kalenders voor 3e amateur online.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 02, 2019, 12:06:12
Daar is-ie!
(althans een deel want er staan maar 2 rondes in)

https://belgianfootball.s3.eu-central-1.amazonaws.com/s3fs-public/rbfa/docs/pdf/crokycup/crokycup_2019-2020_round1-2.pdf

Vanavond zoals gebruikelijk een leesbaarder overzicht.

Leuke potjes voor Wekke.
Eerst Zandvliet thuis
Dan Westhoek uit
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: wekke op jul 02, 2019, 12:11:53
Jammer dat we thuis tegen Zandvliet spelen. Als je voor een amateurclub supportert, kijk je toch echt wel uit naar die bekercampagne.


Komen de volgende rondes ook nog vandaag of gaat men wachten op het BAS?
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 02, 2019, 13:09:48
Ik heb geen idee eerlijk gezegd. Volgens het bericht in Sportleven zouden 5 rondes geloot worden maar het persberichtje heeft het over twee rondes vandaag.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 03, 2019, 16:57:39
Eerste ronde:
(6915) ES Chaumont (Lux-1) v (1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B)
(6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1) v (3134) RRAC Florenvillois (Lux-1)
(1590) RCS Libramontois (Lux-1) v (3816) RRC Mormont (ACFF-3B)
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) v (5938) RFC Vyle-Tharoul (Lie-2A)
(188) RFC Malmundaria 1904 (Lie-1) v (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1)
(2506) R Wallonia Libin (Lux-2B) v (460) RUW Ciney (ACFF-3B)
(9510) FC Bercheux (Lux-2B) v (6368) RFC Rocherath (Lie-2C)
(392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A) v (5160) RUS Loyers (Nam-1)
(6424) RES Vaux-Noville (Lux-1) v (4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1)
(3154) RSC Nassogne (Lux-1) v (260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B)
(5499) RFC Bütgenbach (Lie-3D) v (3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B)
(3816) RRC Mormont B (Lux-2C) v (307) RCS Andennais (Nam-1)
(3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B) v (3033) ROC Rochois (Lux-1)
(1979) R Aywaille FC (ACFF-3B) v (1848) RSC Muno (Lux-3C)
(9487) FC United Richelle (ACFF-3B) v (5366) RFC Goé (Lie-3D)
(9126) FC Horion (Lie-4A) v (8422) UCE Liège (Lie-1)
(7551) Etoile de Faimes (Lie-2A) v (9339) JS Eghezée (Nam-3B)
(4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B) v (9404) MCS Sport Liège (Lie-2B)
(76) RFC Huy (ACFF-3B) v (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1)
(4942) FC Vliermaal (Lim-3C) v (6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B)
(7780) Jeunesse Taviétoise (Nam-3B) v (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)
(199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) v (6548) Etoile Elsautoise (Lie-2C)
(1000) R Oupeye FC (Lie-2B) v (5779) RFC Warnant (ACFF-3B)
(2825) KVK Wellen (VFV-3B) v (6657) FC Eupen 1963 (Lie-2C)
(82) FC Herstal (ACFF-3B) v (9494) FC Herderen-Millen (Lim-2B)
(3262) R Wallonia Walhain CG (ACFF-3A) v (3916) FC Alken (Lim-1)
(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) v (1654) ES Wanze/Bas Oha (Lie-1)
(3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B) v (5600) RFC Jehaytois (Lie-2A)
(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) v (3178) K Kabouters Oplglabbeek (Lim-3A)
(4481) KVC Houtvenne (VFV-3B) v (3057) K Berg en Dal VV (Ant-1)
(4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1) v (330) KVK Beringen (VFV-3B)
(3634) KAC Betekom (VFV-3B) v (9516) FC Geetbets (VBr-3A)
(6803) FC Torpedo Hasselt (Lim-1) v (7919) Eendracht Termien (VFV-3B)
(4892) KSV Schriek (Ant-2B) v (6048) VC Kesselt (Lim-3C)
(148) KFC Turnhout (VFV-3B) v (5155) K Herk-de-Stad FC (Lim-1)
(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) v (6831) VV Houtem-Oplinter (VBr-2A)
(5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B) v (6812) Sporting Wijchmaal (Lim-3B)
(4529) K Bokrijk Sport (Lim-3A) v (3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C)
(2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) v (2489) K Stal Sport Koersel (Lim-2A)
(3904) KESK Leopoldsburg (Lim-1) v (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)
(3660) KFC Baal (VBr-3B) v (41) KFC Diest (VBr-1)
(2618) KFC Lille (Ant-1) v (6047) K Standard Elen (Lim-2A)
(8522) VK Linden (VFV-3B) v (6962) KFC Park Houthalen (Lim-1)
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) v (5660) VC Bertem-Leefdaal (VBr-1)
(7021) Pont-à-Celles-Buzet (ACFF-3A) v (311) RRC Etterbeek (WBr-1)
(6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1) v (3143) ES de la Molignée (Nam-1)
(8273) CS Wépion (Nam-1) v (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)
(2719) RUSC Anderlues (Hen-2C) v (42) R Ixelles SC (WBr-1)
(3031) ROFC Stockel (WBr-1) v (8470) CS Entité Manageoise (ACFF-3A)
(178) R La Hulpe SC (WBr-3C) v (4504) RUS Biesme (Nam-1)
(7294) US Ophain (WBr-1) v (9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B)
(69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) v (6348) OC Nismes (Nam-1)
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) v (5156) RSC Neffe (Nam-1)
(298) ARS de l'Entité de Floreffe (Nam-2B) v (5) R Léopold FC (ACFF-3A)
(4258) R Spy FC (ACFF-3B) v (2656) RFC Rhisnois (Nam-1)
(1918) RFC Genappe (WBr-1) v (8715) Tempo Overijse (VFV-3A)
(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) v (9452) SC Montignies (Hen-1)
(26) RFC Tournai (ACFF-3A) v (4108) KSV Maarkedal (Ovl-3C)
(2768) RSC Naast (Hen-2B) v (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) v (7268) FC Vacresse (Hen-2B)
(5591) RFC Molenbaix (Hen-1) v (1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage B (Hen-2B)
(75) RCS Brainois (ACFF-3A) v (7769) AC Le Roeulx (Hen-1)
(6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A) v (7592) FC Aedec-Hyon (Hen-3B)
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) v (9531) CO Trivières (Hen-2C)
(1434) KV Zuun (VBr-3D) v (129) RLC Hornu (Hen-1)
(2811) RS Bosquetia Frameries (Hen-2A) v (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)
(8512) ES Brainoise (WBr-2B) v (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)
(4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D) v (5723) US Neufvilles (Hen-2B)
(4395) RUS Beloeil (Hen-1) v (9245) CS Pays Vert Ostiches-Ath (ACFF-3A)
(1801) R Standard Club Pâturages (Hen-1) v (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)
(3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1) v (9592) USC Jemappes (Hen-2B)
(5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1) v (4827) KFC Lendelede Sport (Wvl-3C)
(5831) VK Adegem (Ovl-1) v (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1)
(6381) KSC Wielsbeke B (Wvl-4C) v (535) K White Star Lauwe (Wvl-1)
(822) Torhout KM 1992 (VFV-3A) v (7589) FC Kleit Maldegem (Ovl-2A)
(5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1) v (8290) SK Nieuwkerke (Wvl-2B)
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) v (150) KFC Poperinge (Wvl-1)
(4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1) v (4196) RC Lauwe (Wvl-1)
(5488) FC Sint-Joris Sleidinge (Ovl-2A) v (3851) KVE Drongen (Ovl-2A)
(5216) KVC Wingene (VFV-3A) v (3694) K Eendracht Wervik (Wvl-1)
(3841) KVV Oostduinkerke (Wvl-1) v (48) KSC Blankenberge (Wvl-1)
(1955) KSK Vlamertinge (Wvl-1) v (1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B)
(8264) VK Dadizele (Wvl-1) v (2298) R Jespo Comines-Warneton (Wvl-2B)
(9406) Jong Zulte (Ovl-1) v (7037) FC Lembeke (Ovl-2A)
(3302) K Racing Waregem (Wvl-1) v (5935) SVD Kortemark (Wvl-2A)
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) v (6325) VC Groot-Dilbeek (VBr-2B)
(3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A) v (8126) TK Meldert (Ovl-2C)
(4139) KFC HO Kalken (Ovl-1) v (3957) KVC Jong Lede (VFV-3A)
(5719) FC Mariekerke (Ant-2A) v (4926) K Schelle Sport (Ant-3B)
(342) KSV Bornem (VFV-3A) v (3911) KFCV Wintam Eikevliet (Ant-4B)
(8419) SV Kobbegem (VBr-3C) v (3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1)
(3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A) v (3623) KFC Vrasene (Ovl-2C)
(1046) KFC Eendracht Zele (Ovl-1) v (2373) KVK Ninove (VFV-3A)
(7326) SV Zaffelare (Ovl-2C) v (8601) FC Lebbeke (VFV-3A)
(8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A) v (9466) RVC Hoboken (Ant-1)
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) v (8642) KFC Edeboys (Ovl-2C)
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) v (57) KAV Dendermonde (Ovl-1)
(3964) KFC Voorde-Appelterre (Ovl-1) v (95) RFC Wetteren (VFV-3A)
(3197) KV Woluwe Zaventem (VBr-1) v (1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B)
(442) K Zandhovense SK (Ant-2B) v (24) KRC Mechelen (Ant-1)
(1065) KFC Nijlen (Ant-1) v (9267) FC Kosova Schaerbeek (ACFF-3A)
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) v (4070) Crossing Schaerbeek (WBr-1)
(7436) Minderhout VV (Ant-3A) v (3029) K Kontich FC (Ant-1)
(2615) Sporting Kampenhout (VBr-1) v (7569) FC Ganshoren (ACFF-3A)
(9439) FC Anderlecht-Milan (WBr-3A) v (9559) VK Berg-Op (VBr-3B)
(2155) KFC Excelsior Bouwel (Ant-3C) v (9332) Stade Everois RC (WBr-1)
(4112) Loenhout SK (Ant-2A) v (9394) FC Saint-Josse (WBr-1)
(1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) v (4759) KFC Eppegem (VFV-3A)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) v (3874) K Putte SK (Ant-4A)
(52) K Lyra-Lierse (VFV-3B) v (5757) Zandvliet Sport (Ant-3A)
(3811) KVNA Wortel (Ant-3A) v (474) RSD Jette (ACFF-3A)
(4246) HO Veltem (VBr-2A) v (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B)
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 03, 2019, 16:57:57
2e Ronde
(26) RFC Tournai (ACFF-3A) of (4108) KSV Maarkedal (Ovl-3C) v (132) KVK Tienen (VFV-2B)
(9426) Solières Sport (ACFF-2) v (4892) KSV Schriek (Ant-2B) of (6048) VC Kesselt (Lim-3C)
(3154) RSC Nassogne (Lux-1) of (260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B) v (5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1) of (4827) KFC Lendelede Sport (Wvl-3C)
(3841) KVV Oostduinkerke (Wvl-1) of (48) KSC Blankenberge (Wvl-1) v (1590) RCS Libramontois (Lux-1) of (3816) RRC Mormont (ACFF-3B)
(1574) KRC Harelbeke (VFV-2A) v (9126) FC Horion (Lie-4A) of (8422) UCE Liège (Lie-1)
(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) of (6831) VV Houtem-Oplinter (VBr-2A) v (8273) CS Wépion (Nam-1) of (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)
(7436) Minderhout VV (Ant-3A) of (3029) K Kontich FC (Ant-1) v (1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B)
(4297) KSV Temse (VFV-2A) v (7021) Pont-à-Celles-Buzet (ACFF-3A) of (311) RRC Etterbeek (WBr-1)
(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) of (9452) SC Montignies (Hen-1) v (4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B) of (9404) MCS Sport Liège (Lie-2B)
(4395) RUS Beloeil (Hen-1) of (9245) CS Pays Vert Ostiches-Ath (ACFF-3A) v (11) KRC Gent (VFV-2A)
(7326) SV Zaffelare (Ovl-2C) of (8601) FC Lebbeke (VFV-3A) v (4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D) of (5723) US Neufvilles (Hen-2B)
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) of (150) KFC Poperinge (Wvl-1) v (7551) Etoile de Faimes (Lie-2A) of (9339) JS Eghezée (Nam-3B)
(2506) R Wallonia Libin (Lux-2B) of (460) RUW Ciney (ACFF-3B) v (7780) Jeunesse Taviétoise (Nam-3B) of (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)
(94) RAAL La Louvière (ACFF-2) v (1918) RFC Genappe (WBr-1) of (8715) Tempo Overijse (VFV-3A)
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) of (7268) FC Vacresse (Hen-2B) v (4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1) of (330) KVK Beringen (VFV-3B)
(2239) RRC Stockay-Warfusée (ACFF-2) v (1046) KFC Eendracht Zele (Ovl-1) of (2373) KVK Ninove (VFV-3A)
(3197) KV Woluwe Zaventem (VBr-1) of (1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B) v (935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)
(1434) KV Zuun (VBr-3D) of (129) RLC Hornu (Hen-1) v (1979) R Aywaille FC (ACFF-3B) of (1848) RSC Muno (Lux-3C)
(4942) FC Vliermaal (Lim-3C) of (6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B) v (4112) Loenhout SK (Ant-2A) of (9394) FC Saint-Josse (WBr-1)
(595) K Bocholter VV (VFV-2B) v (6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1) of (3143) ES de la Molignée (Nam-1)
(100) KVK Westhoek (VFV-2A) v (52) K Lyra-Lierse (VFV-3B) of (5757) Zandvliet Sport (Ant-3A)
(5775) Spouwen-Mopertingen (VFV-2B) v (4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1) of (4196) RC Lauwe (Wvl-1)
(38) KSK Ronse (VFV-2A) v (178) R La Hulpe SC (WBr-3C) of (4504) RUS Biesme (Nam-1)
(3630) K Londerzeel SK (VFV-2B) v (5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B) of (6812) Sporting Wijchmaal (Lim-3B)
(2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) of (2489) K Stal Sport Koersel (Lim-2A) v (6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A) of (7592) FC Aedec-Hyon (Hen-3B)
(342) KSV Bornem (VFV-3A) of (3911) KFCV Wintam Eikevliet (Ant-4B) v (5216) KVC Wingene (VFV-3A) of (3694) K Eendracht Wervik (Wvl-1)
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) of (9531) CO Trivières (Hen-2C) v (9512) FC Gullegem (VFV-2A)
(7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A) v (5831) VK Adegem (Ovl-1) of (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1)
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) of (5660) VC Bertem-Leefdaal (VBr-1) v (4454) RFC Meux (ACFF-2)
(75) RCS Brainois (ACFF-3A) of (7769) AC Le Roeulx (Hen-1) v (9510) FC Bercheux (Lux-2B) of (6368) RFC Rocherath (Lie-2C)
(76) RFC Huy (ACFF-3B) of (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1) v (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A) of (7589) FC Kleit Maldegem (Ovl-2A)
(284) KFC Duffel (VFV-2B) v (9487) FC United Richelle (ACFF-3B) of (5366) RFC Goé (Lie-3D)
(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) of (3178) K Kabouters Oplglabbeek (Lim-3A) v (3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1) of (9592) USC Jemappes (Hen-2B)
(5499) RFC Bütgenbach (Lie-3D) of (3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B) v (188) RFC Malmundaria 1904 (Lie-1) of (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1)
(2155) KFC Excelsior Bouwel (Ant-3C) of (9332) Stade Everois RC (WBr-1) v (3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B) of (3033) ROC Rochois (Lux-1)
(9264) SK Sint-Niklaas (VFV-2A) v (3262) R Wallonia Walhain CG (ACFF-3A) of (3916) FC Alken (Lim-1)
(28) K Berchem Sport 2004 (VFV-2B) v (8264) VK Dadizele (Wvl-1) of (2298) R Jespo Comines-Warneton (Wvl-2B)
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) of (5938) RFC Vyle-Tharoul (Lie-2A) v (1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) of (3874) K Putte SK (Ant-4A) v (6626) RCS Onhaye (ACFF-2)
(2871) RCS Verlaine (ACFF-2) v (2768) RSC Naast (Hen-2B) of (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)
(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) of (1654) ES Wanze/Bas Oha (Lie-1) v (3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B) of (5600) RFC Jehaytois (Lie-2A)
(6237) RUS Givry (ACFF-2) v (3031) ROFC Stockel (WBr-1) of (8470) CS Entité Manageoise (ACFF-3A)
(156) UR Namur Fosses-la-Ville B (Nam-3C) v (6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1) of (3134) RRAC Florenvillois (Lux-1)
(9406) Jong Zulte (Ovl-1) of (7037) FC Lembeke (Ovl-2A) v (3114) RRC Hamoir (ACFF-2)
(24) KRC Mechelen (Ant-1) v (5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1) of (8290) SK Nieuwkerke (Wvl-2B)
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) of (57) KAV Dendermonde (Ovl-1) v (43) R Cappellen FC (VFV-2B)
(3245) K Sporting Hasselt (VFV-2B) v (3964) KFC Voorde-Appelterre (Ovl-1) of (95) RFC Wetteren (VFV-3A)
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) of (6325) VC Groot-Dilbeek (VBr-2B) v (4481) KVC Houtvenne (VFV-3B) of (3057) K Berg en Dal VV (Ant-1)
(8721) RC Hades Kiewit Hasselt (VFV-2B) v (1801) R Standard Club Pâturages (Hen-1) of (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)
(8419) SV Kobbegem (VBr-3C) of (3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1) v (1065) KFC Nijlen (Ant-1) of (9267) FC Kosova Schaerbeek (ACFF-3A)
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) of (8642) KFC Edeboys (Ovl-2C) v (148) KFC Turnhout (VFV-3B) of (5155) K Herk-de-Stad FC (Lim-1)
(81) KSV Oudenaarde (VFV-2A) v (3811) KVNA Wortel (Ant-3A) of (474) RSD Jette (ACFF-3A)
(2774) RE Acren-Lessines (ACFF-2) v (8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A) of (9466) RVC Hoboken (Ant-1)
(3660) KFC Baal (VBr-3B) of (41) KFC Diest (VBr-1) v (5719) FC Mariekerke (Ant-2A) of (4926) K Schelle Sport (Ant-3B)
(298) ARS de l'Entité de Floreffe (Nam-2B) of (5) R Léopold FC (ACFF-3A) v (2169) AS Verbroedering Geel (VFV-2B)
(2391) KVV Vosselaar (VFV-2B) v (8522) VK Linden (VFV-3B) of (6962) KFC Park Houthalen (Lim-1)
(6381) KSC Wielsbeke B (Wvl-4C) of (535) K White Star Lauwe (Wvl-1) v (3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A) of (8126) TK Meldert (Ovl-2C)
(7294) US Ophain (WBr-1) of (9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B) v (2719) RUSC Anderlues (Hen-2C) of (42) R Ixelles SC (WBr-1)
(7741) SK Pepingen-Halle (VFV-2B) v (9439) FC Anderlecht-Milan (WBr-3A) of (9559) VK Berg-Op (VBr-3B)
(2618) KFC Lille (Ant-1) of (6047) K Standard Elen (Lim-2A) v (211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A)
(1955) KSK Vlamertinge (Wvl-1) of (1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B) v (3302) K Racing Waregem (Wvl-1) of (5935) SVD Kortemark (Wvl-2A)
(4529) K Bokrijk Sport (Lim-3A) of (3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C) v (1000) R Oupeye FC (Lie-2B) of (5779) RFC Warnant (ACFF-3B)
(2366) Hoogstraten VV (VFV-2B) v (5591) RFC Molenbaix (Hen-1) of (1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage B (Hen-2B)
(69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) of (6348) OC Nismes (Nam-1) v (392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A) of (5160) RUS Loyers (Nam-1)
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) of (5156) RSC Neffe (Nam-1) v (2825) KVK Wellen (VFV-3B) of (6657) FC Eupen 1963 (Lie-2C)
(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B) v (4246) HO Veltem (VBr-2A) of (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B)
(56) KSC Toekomst Menen (VFV-2A) v (3816) RRC Mormont B (Lux-2C) of (307) RCS Andennais (Nam-1)
(5488) FC Sint-Joris Sleidinge (Ovl-2A) of (3851) KVE Drongen (Ovl-2A) v (3008) RE Durbuysienne (ACFF-2)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2) v (3634) KAC Betekom (VFV-3B) of (9516) FC Geetbets (VBr-3A)
(6424) RES Vaux-Noville (Lux-1) of (4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1) v (82) FC Herstal (ACFF-3B) of (9494) FC Herderen-Millen (Lim-2B)
(6915) ES Chaumont (Lux-1) of (1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B) v (3821) KFC Sparta Petegem (VFV-2A)
(3551) KFC Merelbeke (VFV-2A) v (8512) ES Brainoise (WBr-2B) of (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)
(6803) FC Torpedo Hasselt (Lim-1) of (7919) Eendracht Termien (VFV-3B) v (3904) KESK Leopoldsburg (Lim-1) of (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)
(4139) KFC HO Kalken (Ovl-1) of (3957) KVC Jong Lede (VFV-3A) v (3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A) of (3623) KFC Vrasene (Ovl-2C)
(6039) KSK Voorwaarts Zwevezele (VFV-2A) v (2615) Sporting Kampenhout (VBr-1) of (7569) FC Ganshoren (ACFF-3A)
(3887) K Diegem Sport (VFV-2B) v (2811) RS Bosquetia Frameries (Hen-2A) of (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)
(199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) of (6548) Etoile Elsautoise (Lie-2C) v (2913) RFC Tilleur (ACFF-2)
(1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) of (4759) KFC Eppegem (VFV-3A) v (190) R Stade Waremmien FC (ACFF-2)
(101) R Knokke FC (VFV-2A) v (442) K Zandhovense SK (Ant-2B) of (24) KRC Mechelen (Ant-1)
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) of (4070) Crossing Schaerbeek (WBr-1) v (4258) R Spy FC (ACFF-3B) of (2656) RFC Rhisnois (Nam-1)
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 17, 2019, 16:41:59
De clubs die deelnemen aan de Beker van België worden ervan verwittigd dat de loting van de Beker van België (3 de – 5 e ronde) zal plaatsvinden in het Bondsgebouw, Houba De Strooperlaan 145 te 1020 Brussel, op 22 Juli 2019 om 1100.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 23, 2019, 15:16:48
De loting is gisteren uitgesteld.

Omdat KV Mechelen is uitgesloten had de Bond besloten dat een van de winnaars van de 5e ronde een bye zou krijgen. De Pro League die belast is met het commercieel wegzetten van de beker is het daar niet mee eens en wil dat de Bond een schema uitwerkt waarmee er al in de 3e ronde rekening wordt gehouden met de noodzaak van een 17e winnaar in de 5e ronde.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Mrmtty20 op jul 29, 2019, 18:14:46
De 2de ronde gaat komend weekend van start. Spelen ze alle matchen zondag om 16u? Ik vind nergens exacte speeldata. Er zullen wellicht wel een paar zaterdag zijn ook toch.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 29, 2019, 18:57:29
Het beste kun je de app BBF gebruiken daarvoor.

Ik zal allicht ook even alles hier posten.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: wekke op jul 29, 2019, 20:58:06
https://www.belgianfootball.be/nl/nieuws/loting-rondes-3-tot-5-croky-cup (https://www.belgianfootball.be/nl/nieuws/loting-rondes-3-tot-5-croky-cup)

Ronde 3 tot 5 is ook eindelijk geloot.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: syntric op jul 29, 2019, 21:46:21
De 2de ronde gaat komend weekend van start. Spelen ze alle matchen zondag om 16u? Ik vind nergens exacte speeldata. Er zullen wellicht wel een paar zaterdag zijn ook toch.
Momenteel al 5 wedstrijden op zaterdag komen er mogelijk nog bij. Denk dat men tot woensdag heeft om te verschuiven.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Mokum1900 op jul 29, 2019, 21:46:48
Iemand nog tip voor de aankomend ronde liefst in de buurt van de provincie zeeland t/m antwerp
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Mrmtty20 op jul 29, 2019, 22:16:42
Momenteel al 5 wedstrijden op zaterdag komen er mogelijk nog bij. Denk dat men tot woensdag heeft om te verschuiven.
Thx, dan houd ik de BBF app deze week in de gaten.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 29, 2019, 23:08:53
Bij de wedstrijd tussen Walhain en Alken kregen de toeschouwers hun geld terug.

Alken was in haar rode tenue naar Walhain vertrokken, maar die spelen ook in het rood.
In het provinciaal voetbal moet bij een kleurclash de thuisploeg wisselen, in het nationaal voetbal is dat de uitploeg.
Het tweede tenue van Walhain, blauw, was niet in Walhain want mee met de B-ploeg.

Geen voetbal dus en waarschijnlijk een 5-0 forfait zege voor Walhain.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 29, 2019, 23:24:58
Uitslagen 1e ronde:

(6915) ES Chaumont (Lux-1) v (1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B)   0-0 (2-4)
(6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1) v (3134) RRAC Florenvillois (Lux-1)   2-1
(1590) RCS Libramontois (Lux-1) v (3816) RRC Mormont (ACFF-3B)   2-1
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) v (5938) RFC Vyle-Tharoul (Lie-2A)   4-3
(188) RFC Malmundaria 1904 (Lie-1) v (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1)   2-2 (2-4)
(2506) R Wallonia Libin (Lux-2B) v (460) RUW Ciney (ACFF-3B)   0-4
(9510) FC Bercheux (Lux-2B) v (6368) RFC Rocherath (Lie-2C)   3-6
(392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A) v (5160) RUS Loyers (Nam-1)   1-1 (3-0)
(6424) RES Vaux-Noville (Lux-1) v (4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1)   2-3
(3154) RSC Nassogne (Lux-1) v (260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B)   0-3
(5499) RFC Bütgenbach (Lie-3D) v (3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B)   1-4
(3816) RRC Mormont B (Lux-2C) v (307) RCS Andennais (Nam-1)   1-3
(3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B) v (3033) ROC Rochois (Lux-1)   4-0
(1979) R Aywaille FC (ACFF-3B) v (1848) RSC Muno (Lux-3C)   17-0
(9487) FC United Richelle (ACFF-3B) v (5366) RFC Goé (Lie-3D)   6-1
(9126) FC Horion (Lie-4A) v (8422) UCE Liège (Lie-1)   2-7
(7551) Etoile de Faimes (Lie-2A) v (9339) JS Eghezée (Nam-3B)   5-1
(4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B) v (9404) MCS Sport Liège (Lie-2B)   14-0
(76) RFC Huy (ACFF-3B) v (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1)   1-1 (3-4)
(4942) FC Vliermaal (Lim-3C) v (6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B)   0-0 (4-5)
(7780) Jeunesse Taviétoise (Nam-3B) v (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)   0-4
(199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) v (6548) Etoile Elsautoise B (Lie-3D)   5-1
(1000) R Oupeye FC (Lie-2B) v (5779) RFC Warnant (ACFF-3B)   0-0 (5-3)
(2825) KVK Wellen (VFV-3B) v (6657) FC Eupen 1963 (Lie-2C)   4-0
(82) FC Herstal (ACFF-3B) v (9494) FC Herderen-Millen (Lim-2B)   6-2
(3262) R Wallonia Walhain CG (ACFF-3A) v (3916) FC Alken (Lim-1)   -
(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) v (1654) ES Wanze/Bas Oha (Lie-1)   2-1
(3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B) v (5600) RFC Jehaytois (Lie-2A)   4-1
(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) v (3178) K Kabouters Oplglabbeek (Lim-3A)   5-1
(4481) KVC Houtvenne (VFV-3B) v (3057) K Berg en Dal VV (Ant-1)   4-2
(4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1) v (330) KVK Beringen (VFV-3B)   1-1 (4-2)
(3634) KAC Betekom (VFV-3B) v (9516) FC Geetbets (VBr-3A)   8-1
(6803) FC Torpedo Hasselt (Lim-1) v (7919) Eendracht Termien (VFV-3B)   0-2
(4892) KSV Schriek (Ant-2B) v (6048) VC Kesselt (Lim-3C)   1-1 (2-4)
(148) KFC Turnhout (VFV-3B) v (5155) K Herk-de-Stad FC (Lim-1)   5-1
(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) v (6831) VV Houtem-Oplinter (VBr-2A)   6-2
(5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B) v (8119) SV Breugel (Lim-3B)   6-1
(4529) K Bokrijk Sport (Lim-3A) v (3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C)   1-3
(2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) v (2489) K Stal Sport Koersel (Lim-2A)   6-1
(3904) KESK Leopoldsburg (Lim-1) v (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)   0-1
(3660) KFC Baal (VBr-3B) v (41) KFC Diest (VBr-1)   0-8
(2618) KFC Lille (Ant-1) v (6047) K Standard Elen (Lim-2A)   3-0
(8522) VK Linden (VFV-3B) v (6962) KFC Park Houthalen (Lim-1)   2-0
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) v (5660) VC Bertem-Leefdaal (VBr-1)   1-1 (6-5)
(7021) Pont-à-Celles-Buzet (ACFF-3A) v (311) RRC Etterbeek (WBr-1)   1-2
(6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1) v (3143) ES de la Molignée (Nam-1)   3-1
(8273) CS Wépion (Nam-1) v (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)   0-2
(2719) RUSC Anderlues (Hen-2C) v (42) R Ixelles SC (WBr-1)   1-2
(3031) ROFC Stockel (WBr-1) v (8470) CS Entité Manageoise (ACFF-3A)   2-2 (11-10)
(178) R La Hulpe SC (WBr-3C) v (4504) RUS Biesme (Nam-1)   1-4
(7294) US Ophain (WBr-1) v (9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B)   0-2
(69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) v (6348) OC Nismes (Nam-1)   4-2
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) v (5156) RSC Neffe (Nam-1)   4-0
(298) ARS de l'Entité de Floreffe (Nam-2B) v (5) R Léopold FC (ACFF-3A)   1-2
(4258) R Spy FC (ACFF-3B) v (2656) RFC Rhisnois (Nam-1)   0-2
(1918) RFC Genappe (WBr-1) v (8715) Tempo Overijse (VFV-3A)   0-3
(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) v (9452) SC Montignies (Hen-1)   2-2 (5-4)
(26) RFC Tournai (ACFF-3A) v (4108) KSV Maarkedal (Ovl-3C)   6-1
(2768) RSC Naast (Hen-2B) v (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)   0-1
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) v (7268) FC Vacresse (Hen-2B)   3-1
(5591) RFC Molenbaix (Hen-1) v (1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage B (Hen-2B)   4-1
(75) RCS Brainois (ACFF-3A) v (7769) AC Le Roeulx (Hen-1)   3-0
(6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A) v (7592) FC Aedec-Hyon (Hen-3B)   5-1
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) v (9531) CO Trivières (Hen-2C)   7-0
(1434) KV Zuun (VBr-3D) v (129) RLC Hornu (Hen-1)   0-2
(2811) RS Bosquetia Frameries (Hen-2A) v (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)   0-7
(8512) ES Brainoise (WBr-2B) v (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)   1-7
(4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D) v (5723) US Neufvilles (Hen-2B)   2-0
(4395) RUS Beloeil (Hen-1) v (9245) CS Pays Vert Ostiches-Ath (ACFF-3A)   2-0
(1801) R Standard Club Pâturages (Hen-1) v (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)   0-3
(3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1) v (9592) USC Jemappes (Hen-2B)   5-1
(5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1) v (4827) KFC Lendelede Sport (Wvl-3C)   8-1
(5831) VK Adegem (Ovl-1) v (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1)   1-5
(6381) KSC Wielsbeke B (Wvl-4C) v (535) K White Star Lauwe (Wvl-1)   0-2
(822) Torhout KM 1992 (VFV-3A) v (7589) FC Kleit Maldegem (Ovl-2A)   3-1
(5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1) v (8290) SK Nieuwkerke (Wvl-2B)   2-0
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) v (150) KFC Poperinge (Wvl-1)   3-1
(4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1) v (4196) RC Lauwe (Wvl-1)   3-1
(5488) FC Sint-Joris Sleidinge (Ovl-2A) v (3851) KVE Drongen (Ovl-2A)   1-2
(5216) KVC Wingene (VFV-3A) v (3694) K Eendracht Wervik (Wvl-1)   2-1
(3841) KVV Oostduinkerke (Wvl-1) v (48) KSC Blankenberge (Wvl-1)   0-0 (1-4)
(1955) KSK Vlamertinge (Wvl-1) v (1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B)   1-2
(8264) VK Dadizele (Wvl-1) v (2298) R Jespo Comines-Warneton (Wvl-2B)   6-1
(9406) Jong Zulte (Ovl-1) v (7037) FC Lembeke (Ovl-2A)   2-1
(3302) K Racing Waregem (Wvl-1) v (5935) SVD Kortemark (Wvl-2A)   3-1
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) v (6325) VC Groot-Dilbeek (VBr-2B)   2-0
(3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A) v (8126) TK Meldert (Ovl-2C)   4-1
(4139) KFC HO Kalken (Ovl-1) v (3957) KVC Jong Lede (VFV-3A)   0-2
(5719) FC Mariekerke (Ant-2A) v (4926) K Schelle Sport (Ant-3B)   6-1
(342) KSV Bornem (VFV-3A) v (3911) KFCV Wintam Eikevliet (Ant-4B)   5-1
(8419) SV Kobbegem (VBr-3C) v (3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1)   0-7
(3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A) v (3623) KFC Vrasene (Ovl-2C)   3-1
(1046) KFC Eendracht Zele (Ovl-1) v (2373) KVK Ninove (VFV-3A)   0-2
(7326) SV Zaffelare (Ovl-2C) v (8601) FC Lebbeke (VFV-3A)   1-4
(8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A) v (9466) RVC Hoboken (Ant-1)   4-1
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) v (8642) KFC Edeboys (Ovl-2C)   5-0
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) v (57) KAV Dendermonde (Ovl-1)   2-1
(3964) KFC Voorde-Appelterre (Ovl-1) v (95) RFC Wetteren (VFV-3A)   1-4
(3197) KV Woluwe Zaventem (VBr-1) v (1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B)   1-6
(442) K Zandhovense SK (Ant-2B) v (24) KRC Mechelen (Ant-1)   1-4
(1065) KFC Nijlen (Ant-1) v (9267) FC Kosova Schaerbeek (ACFF-3A)   2-1
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) v (4070) Crossing Schaerbeek (WBr-1)   2-1
(7436) Minderhout VV (Ant-3A) v (3029) K Kontich FC (Ant-1)   1-2
(2615) Sporting Kampenhout (VBr-1) v (7569) FC Ganshoren (ACFF-3A)   0-0 (2-1)
(9439) FC Anderlecht-Milan (WBr-3A) v (9559) VK Berg-Op (VBr-3B)   FF 0-5
(2155) KFC Excelsior Bouwel (Ant-3C) v (9332) Stade Everois RC (WBr-1)   2-2 (1-2)
(4112) Loenhout SK (Ant-2A) v (9394) FC Saint-Josse (WBr-1)   1-1 (5-3)
(1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) v (4759) KFC Eppegem (VFV-3A)   2-2 (5-4)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) v (3874) K Putte SK (Ant-4A)   7-0
(52) K Lyra-Lierse (VFV-3B) v (5757) Zandvliet Sport (Ant-3A)   4-0
(3811) KVNA Wortel (Ant-3A) v (474) RSD Jette (ACFF-3A)   1-1 (4-2)
(4246) HO Veltem (VBr-2A) v (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B)   0-3(6915) ES Chaumont (Lux-1) v (1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B)   0-0 (2-4)
(6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1) v (3134) RRAC Florenvillois (Lux-1)   2-1
(1590) RCS Libramontois (Lux-1) v (3816) RRC Mormont (ACFF-3B)   2-1
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) v (5938) RFC Vyle-Tharoul (Lie-2A)   4-3
(188) RFC Malmundaria 1904 (Lie-1) v (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1)   2-2 (2-4)
(2506) R Wallonia Libin (Lux-2B) v (460) RUW Ciney (ACFF-3B)   0-4
(9510) FC Bercheux (Lux-2B) v (6368) RFC Rocherath (Lie-2C)   3-6
(392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A) v (5160) RUS Loyers (Nam-1)   1-1 (3-0)
(6424) RES Vaux-Noville (Lux-1) v (4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1)   2-3
(3154) RSC Nassogne (Lux-1) v (260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B)   0-3
(5499) RFC Bütgenbach (Lie-3D) v (3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B)   1-4
(3816) RRC Mormont B (Lux-2C) v (307) RCS Andennais (Nam-1)   1-3
(3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B) v (3033) ROC Rochois (Lux-1)   4-0
(1979) R Aywaille FC (ACFF-3B) v (1848) RSC Muno (Lux-3C)   17-0
(9487) FC United Richelle (ACFF-3B) v (5366) RFC Goé (Lie-3D)   6-1
(9126) FC Horion (Lie-4A) v (8422) UCE Liège (Lie-1)   2-7
(7551) Etoile de Faimes (Lie-2A) v (9339) JS Eghezée (Nam-3B)   5-1
(4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B) v (9404) MCS Sport Liège (Lie-2B)   14-0
(76) RFC Huy (ACFF-3B) v (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1)   1-1 (3-4)
(4942) FC Vliermaal (Lim-3C) v (6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B)   0-0 (4-5)
(7780) Jeunesse Taviétoise (Nam-3B) v (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)   0-4
(199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) v (6548) Etoile Elsautoise B (Lie-3D)   5-1
(1000) R Oupeye FC (Lie-2B) v (5779) RFC Warnant (ACFF-3B)   0-0 (5-3)
(2825) KVK Wellen (VFV-3B) v (6657) FC Eupen 1963 (Lie-2C)   4-0
(82) FC Herstal (ACFF-3B) v (9494) FC Herderen-Millen (Lim-2B)   6-2
(3262) R Wallonia Walhain CG (ACFF-3A) v (3916) FC Alken (Lim-1)   -
(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) v (1654) ES Wanze/Bas Oha (Lie-1)   2-1
(3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B) v (5600) RFC Jehaytois (Lie-2A)   4-1
(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) v (3178) K Kabouters Oplglabbeek (Lim-3A)   5-1
(4481) KVC Houtvenne (VFV-3B) v (3057) K Berg en Dal VV (Ant-1)   4-2
(4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1) v (330) KVK Beringen (VFV-3B)   1-1 (4-2)
(3634) KAC Betekom (VFV-3B) v (9516) FC Geetbets (VBr-3A)   8-1
(6803) FC Torpedo Hasselt (Lim-1) v (7919) Eendracht Termien (VFV-3B)   0-2
(4892) KSV Schriek (Ant-2B) v (6048) VC Kesselt (Lim-3C)   1-1 (2-4)
(148) KFC Turnhout (VFV-3B) v (5155) K Herk-de-Stad FC (Lim-1)   5-1
(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) v (6831) VV Houtem-Oplinter (VBr-2A)   6-2
(5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B) v (8119) SV Breugel (Lim-3B)   6-1
(4529) K Bokrijk Sport (Lim-3A) v (3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C)   1-3
(2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) v (2489) K Stal Sport Koersel (Lim-2A)   6-1
(3904) KESK Leopoldsburg (Lim-1) v (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)   0-1
(3660) KFC Baal (VBr-3B) v (41) KFC Diest (VBr-1)   0-8
(2618) KFC Lille (Ant-1) v (6047) K Standard Elen (Lim-2A)   3-0
(8522) VK Linden (VFV-3B) v (6962) KFC Park Houthalen (Lim-1)   2-0
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) v (5660) VC Bertem-Leefdaal (VBr-1)   1-1 (6-5)
(7021) Pont-à-Celles-Buzet (ACFF-3A) v (311) RRC Etterbeek (WBr-1)   1-2
(6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1) v (3143) ES de la Molignée (Nam-1)   3-1
(8273) CS Wépion (Nam-1) v (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)   0-2
(2719) RUSC Anderlues (Hen-2C) v (42) R Ixelles SC (WBr-1)   1-2
(3031) ROFC Stockel (WBr-1) v (8470) CS Entité Manageoise (ACFF-3A)   2-2 (11-10)
(178) R La Hulpe SC (WBr-3C) v (4504) RUS Biesme (Nam-1)   1-4
(7294) US Ophain (WBr-1) v (9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B)   0-2
(69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) v (6348) OC Nismes (Nam-1)   4-2
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) v (5156) RSC Neffe (Nam-1)   4-0
(298) ARS de l'Entité de Floreffe (Nam-2B) v (5) R Léopold FC (ACFF-3A)   1-2
(4258) R Spy FC (ACFF-3B) v (2656) RFC Rhisnois (Nam-1)   0-2
(1918) RFC Genappe (WBr-1) v (8715) Tempo Overijse (VFV-3A)   0-3
(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) v (9452) SC Montignies (Hen-1)   2-2 (5-4)
(26) RFC Tournai (ACFF-3A) v (4108) KSV Maarkedal (Ovl-3C)   6-1
(2768) RSC Naast (Hen-2B) v (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)   0-1
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) v (7268) FC Vacresse (Hen-2B)   3-1
(5591) RFC Molenbaix (Hen-1) v (1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage B (Hen-2B)   4-1
(75) RCS Brainois (ACFF-3A) v (7769) AC Le Roeulx (Hen-1)   3-0
(6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A) v (7592) FC Aedec-Hyon (Hen-3B)   5-1
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) v (9531) CO Trivières (Hen-2C)   7-0
(1434) KV Zuun (VBr-3D) v (129) RLC Hornu (Hen-1)   0-2
(2811) RS Bosquetia Frameries (Hen-2A) v (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)   0-7
(8512) ES Brainoise (WBr-2B) v (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)   1-7
(4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D) v (5723) US Neufvilles (Hen-2B)   2-0
(4395) RUS Beloeil (Hen-1) v (9245) CS Pays Vert Ostiches-Ath (ACFF-3A)   2-0
(1801) R Standard Club Pâturages (Hen-1) v (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)   0-3
(3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1) v (9592) USC Jemappes (Hen-2B)   5-1
(5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1) v (4827) KFC Lendelede Sport (Wvl-3C)   8-1
(5831) VK Adegem (Ovl-1) v (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1)   1-5
(6381) KSC Wielsbeke B (Wvl-4C) v (535) K White Star Lauwe (Wvl-1)   0-2
(822) Torhout KM 1992 (VFV-3A) v (7589) FC Kleit Maldegem (Ovl-2A)   3-1
(5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1) v (8290) SK Nieuwkerke (Wvl-2B)   2-0
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) v (150) KFC Poperinge (Wvl-1)   3-1
(4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1) v (4196) RC Lauwe (Wvl-1)   3-1
(5488) FC Sint-Joris Sleidinge (Ovl-2A) v (3851) KVE Drongen (Ovl-2A)   1-2
(5216) KVC Wingene (VFV-3A) v (3694) K Eendracht Wervik (Wvl-1)   2-1
(3841) KVV Oostduinkerke (Wvl-1) v (48) KSC Blankenberge (Wvl-1)   0-0 (1-4)
(1955) KSK Vlamertinge (Wvl-1) v (1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B)   1-2
(8264) VK Dadizele (Wvl-1) v (2298) R Jespo Comines-Warneton (Wvl-2B)   6-1
(9406) Jong Zulte (Ovl-1) v (7037) FC Lembeke (Ovl-2A)   2-1
(3302) K Racing Waregem (Wvl-1) v (5935) SVD Kortemark (Wvl-2A)   3-1
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) v (6325) VC Groot-Dilbeek (VBr-2B)   2-0
(3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A) v (8126) TK Meldert (Ovl-2C)   4-1
(4139) KFC HO Kalken (Ovl-1) v (3957) KVC Jong Lede (VFV-3A)   0-2
(5719) FC Mariekerke (Ant-2A) v (4926) K Schelle Sport (Ant-3B)   6-1
(342) KSV Bornem (VFV-3A) v (3911) KFCV Wintam Eikevliet (Ant-4B)   5-1
(8419) SV Kobbegem (VBr-3C) v (3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1)   0-7
(3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A) v (3623) KFC Vrasene (Ovl-2C)   3-1
(1046) KFC Eendracht Zele (Ovl-1) v (2373) KVK Ninove (VFV-3A)   0-2
(7326) SV Zaffelare (Ovl-2C) v (8601) FC Lebbeke (VFV-3A)   1-4
(8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A) v (9466) RVC Hoboken (Ant-1)   4-1
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) v (8642) KFC Edeboys (Ovl-2C)   5-0
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) v (57) KAV Dendermonde (Ovl-1)   2-1
(3964) KFC Voorde-Appelterre (Ovl-1) v (95) RFC Wetteren (VFV-3A)   1-4
(3197) KV Woluwe Zaventem (VBr-1) v (1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B)   1-6
(442) K Zandhovense SK (Ant-2B) v (24) KRC Mechelen (Ant-1)   1-4
(1065) KFC Nijlen (Ant-1) v (9267) FC Kosova Schaerbeek (ACFF-3A)   2-1
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) v (4070) Crossing Schaerbeek (WBr-1)   2-1
(7436) Minderhout VV (Ant-3A) v (3029) K Kontich FC (Ant-1)   1-2
(2615) Sporting Kampenhout (VBr-1) v (7569) FC Ganshoren (ACFF-3A)   0-0 (2-1)
(9439) FC Anderlecht-Milan (WBr-3A) v (9559) VK Berg-Op (VBr-3B)   FF 0-5
(2155) KFC Excelsior Bouwel (Ant-3C) v (9332) Stade Everois RC (WBr-1)   2-2 (1-2)
(4112) Loenhout SK (Ant-2A) v (9394) FC Saint-Josse (WBr-1)   1-1 (5-3)
(1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) v (4759) KFC Eppegem (VFV-3A)   2-2 (5-4)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) v (3874) K Putte SK (Ant-4A)   7-0
(52) K Lyra-Lierse (VFV-3B) v (5757) Zandvliet Sport (Ant-3A)   4-0
(3811) KVNA Wortel (Ant-3A) v (474) RSD Jette (ACFF-3A)   1-1 (4-2)
(4246) HO Veltem (VBr-2A) v (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B)   0-3

Bij een aantal duels met groot niveauverschil was er wel een aardig pak slaag maar wat Aywaille met dat arme Muno deed was bijna zielig; 17-0. Muno kwam maar met 1 wissel opdraven en gezien het scoreverloop valt de uitslag zelfs mee. Bij rust was het al 11-0. Daarna deed Aywaille een kwartier rustig aan en de 17e viel in de 78e minuut.

Bij Heur-Tongeren v MCS Liege werd het ook een monsterscore; 14-0, daarbij juist veel goals in het laatste kwart.



Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 29, 2019, 23:30:14
Ronde 2;

(26) RFC Tournai (ACFF-3A) v (132) KVK Tienen (VFV-2B)
(9426) Solières Sport (ACFF-2) v (6048) VC Kesselt (Lim-3C)
(260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B) v (5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1)
(48) KSC Blankenberge (Wvl-1) v (1590) RCS Libramontois (Lux-1)
(1574) KRC Harelbeke (VFV-2A) v (8422) UCE Liège (Lie-1)
(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) v (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)
(3029) K Kontich FC (Ant-1) v (1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B)
(4297) KSV Temse (VFV-2A) v (311) RRC Etterbeek (WBr-1)
(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) v (4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B)
(4395) RUS Beloeil (Hen-1) v (11) KRC Gent (VFV-2A)
(8601) FC Lebbeke (VFV-3A) v (4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D)
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) v (7551) Etoile de Faimes (Lie-2A)
(460) RUW Ciney (ACFF-3B) v (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)
(94) RAAL La Louvière (ACFF-2) v (8715) Tempo Overijse (VFV-3A)
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) v (4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1)
(2239) RRC Stockay-Warfusée (ACFF-2) v (2373) KVK Ninove (VFV-3A)
(1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B) v (935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)
(129) RLC Hornu (Hen-1) v (1979) R Aywaille FC (ACFF-3B)
(6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B) v (4112) Loenhout SK (Ant-2A)
(595) K Bocholter VV (VFV-2B) v (6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1)
(100) KVK Westhoek (VFV-2A) v (52) K Lyra-Lierse (VFV-3B)
(5775) Spouwen-Mopertingen (VFV-2B) v (4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1)
(38) KSK Ronse (VFV-2A) v (4504) RUS Biesme (Nam-1)
(3630) K Londerzeel SK (VFV-2B) v (5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B)
(2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) v (6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A)
(342) KSV Bornem (VFV-3A) v (5216) KVC Wingene (VFV-3A)
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) v (9512) FC Gullegem (VFV-2A)
(7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A) v (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1)
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) v (4454) RFC Meux (ACFF-2)
(75) RCS Brainois (ACFF-3A) v (6368) RFC Rocherath (Lie-2C)
(6123) RFC Grand-Leez (Nam-1) v (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)
(284) KFC Duffel (VFV-2B) v (9487) FC United Richelle (ACFF-3B)
(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) v (3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1)
(3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B) v (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1)
(9332) Stade Everois RC (WBr-1) v (3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B)
(9264) SK Sint-Niklaas (VFV-2A) v Walhain of Alken
(28) K Berchem Sport 2004 (VFV-2B) v (8264) VK Dadizele (Wvl-1)
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) v (1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) v (6626) RCS Onhaye (ACFF-2)
(2871) RCS Verlaine (ACFF-2) v (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)
(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) v (3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B)
(6237) RUS Givry (ACFF-2) v (3031) ROFC Stockel (WBr-1)
(156) UR Namur Fosses-la-Ville B (Nam-3C) v (6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1)
(9406) Jong Zulte (Ovl-1) v (3114) RRC Hamoir (ACFF-2)
(248) RES Couvin-Mariembourg-Fraire (ACFF-2) v (5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1)
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) v (43) R Cappellen FC (VFV-2B)
(3245) K Sporting Hasselt (VFV-2B) v (95) RFC Wetteren (VFV-3A)
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) v (4481) KVC Houtvenne (VFV-3B)
(8721) RC Hades Kiewit Hasselt (VFV-2B) v (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)
(3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1) v (1065) KFC Nijlen (Ant-1)
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) v (148) KFC Turnhout (VFV-3B)
(81) KSV Oudenaarde (VFV-2A) v (3811) KVNA Wortel (Ant-3A)
(2774) RE Acren-Lessines (ACFF-2) v (8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A)
(41) KFC Diest (VBr-1) v (5719) FC Mariekerke (Ant-2A)
(5) R Léopold FC (ACFF-3A) v (2169) AS Verbroedering Geel (VFV-2B)
(2391) KVV Vosselaar (VFV-2B) v (8522) VK Linden (VFV-3B)
(535) K White Star Lauwe (Wvl-1) v (3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A)
(9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B) v (42) R Ixelles SC (WBr-1)
(7741) SK Pepingen-Halle (VFV-2B) v (9559) VK Berg-Op (VBr-3B)
(2618) KFC Lille (Ant-1) v (211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A)
(1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B) v (3302) K Racing Waregem (Wvl-1)
(3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C) v (1000) R Oupeye FC (Lie-2B)
(2366) Hoogstraten VV (VFV-2B) v (5591) RFC Molenbaix (Hen-1)
(69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) v (392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A)
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) v (2825) KVK Wellen (VFV-3B)
(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B) v (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B)
(56) KSC Toekomst Menen (VFV-2A) v (307) RCS Andennais (Nam-1)
(3851) KVE Drongen (Ovl-2A) v (3008) RE Durbuysienne (ACFF-2)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2) v (3634) KAC Betekom (VFV-3B)
(4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1) v (82) FC Herstal (ACFF-3B)
(1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B) v (3821) KFC Sparta Petegem (VFV-2A)
(3551) KFC Merelbeke (VFV-2A) v (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)
(7919) Eendracht Termien (VFV-3B) v (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)
(3957) KVC Jong Lede (VFV-3A) v (3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A)
(6039) KSK Voorwaarts Zwevezele (VFV-2A) v (2615) Sporting Kampenhout (VBr-1)
(3887) K Diegem Sport (VFV-2B) v (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)
(199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) v (2913) RFC Tilleur (ACFF-2)
(1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) v (190) R Stade Waremmien FC (ACFF-2)
(101) R Knokke FC (VFV-2A) v (24) KRC Mechelen (Ant-1)
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) v (2656) RFC Rhisnois (Nam-1)
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 29, 2019, 23:31:31
Iemand nog tip voor de aankomend ronde liefst in de buurt van de provincie zeeland t/m antwerp

Knokke v RC Mechelen al is dat op papier geen partij voor Knokke.

Merelbeke v Mons lijkt met ook een mooi affiche.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op jul 29, 2019, 23:47:33
Voor de liefhebbers de mogelijkheden voor de 3e ronde:

(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) of (2656) RFC Rhisnois (Nam-1) v (5) R Léopold FC (ACFF-3A) of (2169) AS Verbroedering Geel (VFV-2B)
(94) RAAL La Louvière (ACFF-2) of (8715) Tempo Overijse (VFV-3A) v (81) KSV Oudenaarde (VFV-2A) of (3811) KVNA Wortel (Ant-3A)
(48) KSC Blankenberge (Wvl-1) of (1590) RCS Libramontois (Lux-1) v (69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) of (392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A)
(2366) Hoogstraten VV (VFV-2B) of (5591) RFC Molenbaix (Hen-1) v (3887) K Diegem Sport (VFV-2B) of (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) of (1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2) v (8601) FC Lebbeke (VFV-3A) of (4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D)
(3900) FCV Dender EH (A1) v (535) K White Star Lauwe (Wvl-1) of (3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A)
(2774) RE Acren-Lessines (ACFF-2) of (8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A) v (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1) of (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)
(460) RUW Ciney (ACFF-3B) of (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B) v (5775) Spouwen-Mopertingen (VFV-2B) of (4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1)
(3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1) of (1065) KFC Nijlen (Ant-1) v (2239) RRC Stockay-Warfusée (ACFF-2) of (2373) KVK Ninove (VFV-3A)
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) of (43) R Cappellen FC (VFV-2B) v (3671) KVV Thes Sport Tessenderlo (A1)
(7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A) of (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1) v (6039) KSK Voorwaarts Zwevezele (VFV-2A) of (2615) Sporting Kampenhout (VBr-1)
(1574) KRC Harelbeke (VFV-2A) of (8422) UCE Liège (Lie-1) v (818) KMSK Deinze (A1)
(38) KSK Ronse (VFV-2A) of (4504) RUS Biesme (Nam-1) v (1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) of (190) R Stade Waremmien FC (ACFF-2)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2) of (3634) KAC Betekom (VFV-3B) v (2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) of (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)
(4297) KSV Temse (VFV-2A) of (311) RRC Etterbeek (WBr-1) v (9406) Jong Zulte (Ovl-1) of (3114) RRC Hamoir (ACFF-2)
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) of (2825) KVK Wellen (VFV-3B) v (2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) of (6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A)
(129) RLC Hornu (Hen-1) of (1979) R Aywaille FC (ACFF-3B) v (246) ROC Charleroi-Châtelet-Farciennes (A1)
(3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B) of (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1) v bye
(595) K Bocholter VV (VFV-2B) of (6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1) v (1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B) of (935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)
(248) RES Couvin-Mariembourg-Fraire (ACFF-2) of (5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1) v (3630) K Londerzeel SK (VFV-2B) of (5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B)
(2138) K Rupel Boom FC (A1) v (1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B) of (3302) K Racing Waregem (Wvl-1)
(26) RFC Tournai (ACFF-3A) of (132) KVK Tienen (VFV-2B) v (4408) K Sint-Eloois-Winkel Sport (A1)
(156) UR Namur Fosses-la-Ville B (Nam-3C) of (6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1) v (1352) URSL Visé (A1)
(3957) KVC Jong Lede (VFV-3A) of (3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A) v (101) R Knokke FC (VFV-2A) of (24) KRC Mechelen (Ant-1)
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) of (4481) KVC Houtvenne (VFV-3B) v (3551) KFC Merelbeke (VFV-2A) of (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)
(3029) K Kontich FC (Ant-1) of (1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B) v (3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C) of (1000) R Oupeye FC (Lie-2B)
(2618) KFC Lille (Ant-1) of (211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A) v (4395) RUS Beloeil (Hen-1) of (11) KRC Gent (VFV-2A)
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) of (9512) FC Gullegem (VFV-2A) v (3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) of (4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B)
(8721) RC Hades Kiewit Hasselt (VFV-2B) of (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A) v (2948) KSK Heist (A1)
(1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B) of (3821) KFC Sparta Petegem (VFV-2A) v (3245) K Sporting Hasselt (VFV-2B) of (95) RFC Wetteren (VFV-3A)
(9332) Stade Everois RC (WBr-1) of (3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B) v (199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) of (2913) RFC Tilleur (ACFF-2)
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) of (4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1) v bye
(2391) KVV Vosselaar (VFV-2B) of (8522) VK Linden (VFV-3B) v (3434) K Patro Eisden Maasmechelen (A1)
(284) KFC Duffel (VFV-2B) of (9487) FC United Richelle (ACFF-3B) v bye
(5632) AFC Tubize (A1) v (9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B) of (42) R Ixelles SC (WBr-1)
(56) KSC Toekomst Menen (VFV-2A) of (307) RCS Andennais (Nam-1) v (3851) KVE Drongen (Ovl-2A) of (3008) RE Durbuysienne (ACFF-2)
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) of (7551) Etoile de Faimes (Lie-2A) v (4) RFC Liège (A1)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) of (6626) RCS Onhaye (ACFF-2) v (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1) of (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)
(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B) of (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B) v (3970) K Lierse Kempenzonen (A1)
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) of (148) KFC Turnhout (VFV-3B) v (213) UR La Louvière Centre (A1)
(5479) RWD Molenbeek (A1) v (9264) SK Sint-Niklaas (VFV-2A) of Walhain of Alken
(100) KVK Westhoek (VFV-2A) of (52) K Lyra-Lierse (VFV-3B) v (6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) of (3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1)
(7741) SK Pepingen-Halle (VFV-2B) of (9559) VK Berg-Op (VBr-3B) v (2871) RCS Verlaine (ACFF-2) of (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)
(260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B) of (5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1) v (28) K Berchem Sport 2004 (VFV-2B) of (8264) VK Dadizele (Wvl-1)
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) of (4454) RFC Meux (ACFF-2) v bye
(606) KFC Dessel Sport (A1) v (431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) of (3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B)
(342) KSV Bornem (VFV-3A) of (5216) KVC Wingene (VFV-3A) v (6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B) of (4112) Loenhout SK (Ant-2A)
(9426) Solières Sport (ACFF-2) of (6048) VC Kesselt (Lim-3C) v (167) RFC Seraing (A1)
(6237) RUS Givry (ACFF-2) of (3031) ROFC Stockel (WBr-1) v (7919) Eendracht Termien (VFV-3B) of (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)
(41) KFC Diest (VBr-1) of (5719) FC Mariekerke (Ant-2A) v (4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1) of (82) FC Herstal (ACFF-3B)
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Saltacampos op jul 30, 2019, 16:59:09
Knokke v RC Mechelen al is dat op papier geen partij voor Knokke.

Merelbeke v Mons lijkt met ook een mooi affiche.
Ja, maar helaas speelt Merelbeke nog steeds in De Pinte en niet in eigen stadion.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Mrmtty20 op jul 30, 2019, 18:52:02
Iemand nog tip voor de aankomend ronde liefst in de buurt van de provincie zeeland t/m antwerp
Ik doe Harelbeke om hun stadion te vincken. Verder hebben Hasselt en Diest ook nog een redelijk stadion.
Voor de rest ben ik nog niet zo'n ervaren hopper dus ik weet niet of er nog een leuk stadion of veld bijzit.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: watergatehopper op jul 30, 2019, 19:20:49
Ik doe Harelbeke om hun stadion te vincken. Verder hebben Hasselt en Diest ook nog een redelijk stadion.
Voor de rest ben ik nog niet zo'n ervaren hopper dus ik weet niet of er nog een leuk stadion of veld bijzit.

De Warande in Diest vind ik persoonlijk echt geweldig
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Mrmtty20 op jul 30, 2019, 19:38:28
De Warande in Diest vind ik persoonlijk echt geweldig
Eerder Diest - Mariekerke? Ben ik ook nog niet geweest dus ik kan nog kiezen
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Freekos79 op jul 30, 2019, 20:28:32
Eerder Diest - Mariekerke? Ben ik ook nog niet geweest dus ik kan nog kiezen

Mooie bak in Diest inderdaad.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Saltacampos op jul 31, 2019, 10:56:45
Ik doe Harelbeke om hun stadion te vincken. Verder hebben Hasselt en Diest ook nog een redelijk stadion.
Voor de rest ben ik nog niet zo'n ervaren hopper dus ik weet niet of er nog een leuk stadion of veld bijzit.
Beide heel leuke stadions.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: KRCM1904 op aug 01, 2019, 12:00:11
Knokke v RC Mechelen al is dat op papier geen partij voor Knokke.

Merelbeke v Mons lijkt met ook een mooi affiche.

Wel rekening houden dat Knokke - RC Mechelen gespeeld wordt op het terrein van KWS Oudenburg.  In het stadion van Knokke zijn nog werkzaamheden aan de gang en in Torhout mocht de wedstrijd om 'veiligheidsredenen' niet plaatsvinden.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 04, 2019, 11:09:03
De liefhebber kan vandaag on 16:00 naar Spa in de proviciale beker en om 18:30 naar Sprimont in de Beker van België.
Dat is echt een heel mooie combi.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 05, 2019, 22:01:41
De uitslagen van de 2e ronde:

(26) RFC Tournai (ACFF-3A)  -(132) KVK Tienen (VFV-2B)   0 - 4
(9426) Solières Sport (ACFF-2)  -(6048) VC Kesselt (Lim-3C)   6 - 1
(260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B)  -(5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1)   1 - 1 (2-3)
(48) KSC Blankenberge (Wvl-1)  -(1590) RCS Libramontois (Lux-1)   3 - 3 (5-3)
(1574) KRC Harelbeke (VFV-2A)  -(8422) UCE Liège (Lie-1)   0 - 0 (4-5)
(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1)  -(4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)   4 - 0
(3029) K Kontich FC (Ant-1)  -(1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B)   2 - 3
(4297) KSV Temse (VFV-2A)  -(311) RRC Etterbeek (WBr-1)   2 - 0
(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1)  -(4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B)   2 - 1
(4395) RUS Beloeil (Hen-1)  -(11) KRC Gent (VFV-2A)   2 - 1
(8601) FC Lebbeke (VFV-3A)  -(4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D)   12 - 0
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A)  -(7551) Etoile de Faimes (Lie-2A)   2 - 1
(460) RUW Ciney (ACFF-3B)  -(232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)   0 - 1
(94) RAAL La Louvière (ACFF-2)  -(8715) Tempo Overijse (VFV-3A)   2 - 2 (2-4)
(9540) Péruwelz FC (Hen-1)  -(4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1)   1 - 3
(2239) RRC Stockay-Warfusée (ACFF-2)  -(2373) KVK Ninove (VFV-3A)   2 - 2 (5-4)
(1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B)  -(935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)   1 - 1 (2-4)
(129) RLC Hornu (Hen-1)  -(1979) R Aywaille FC (ACFF-3B)   0 - 1
(6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B)  -(4112) Loenhout SK (Ant-2A)   2 - 3
(595) K Bocholter VV (VFV-2B)  -(6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1)   10 - 0
(100) KVK Westhoek (VFV-2A)  -(52) K Lyra-Lierse (VFV-3B)   0 - 0 (3-4)
(5775) Spouwen-Mopertingen (VFV-2B)  -(4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1)   3 - 3 (4-5)
(38) KSK Ronse (VFV-2A)  -(4504) RUS Biesme (Nam-1)   5 - 1
(3630) K Londerzeel SK (VFV-2B)  -(5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B)   6 - 1
(2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B)  -(6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A)   2 - 3
(342) KSV Bornem (VFV-3A)  -(5216) KVC Wingene (VFV-3A)   1 - 2
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A)  -(9512) FC Gullegem (VFV-2A)   1 - 2
(7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A)  -(5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1)   5 - 2
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1)  -(4454) RFC Meux (ACFF-2)   1 - 3
(75) RCS Brainois (ACFF-3A)  -(6368) RFC Rocherath (Lie-2C)   2 - 0
(6123) RFC Grand-Leez (Nam-1)  -(822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)   1 - 1 (4-5)
(284) KFC Duffel (VFV-2B)  -(9487) FC United Richelle (ACFF-3B)   3 - 0
(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B)  -(3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1)   2 - 2 (3-2)
(3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B)  -(1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1)   2 - 0
(9332) Stade Everois RC (WBr-1)  -(3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B)   2 - 0
(9264) SK Sint-Niklaas (VFV-2A)  -(3916) FC Alken (Lim-1)   0 - 0 (4-5)
(28) K Berchem Sport 2004 (VFV-2B)  -(8264) VK Dadizele (Wvl-1)   3 - 0
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B)  -(1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2)   0 - 4
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B)  -(6626) RCS Onhaye (ACFF-2)   1 - 1 (1-4)
(2871) RCS Verlaine (ACFF-2)  -(3676) KHO Huizingen (VBr-2B)   3 - 1
(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B)  -(3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B)   4 - 1
(6237) RUS Givry (ACFF-2)  -(3031) ROFC Stockel (WBr-1)   6 - 2
(156) UR Namur Fosses-la-Ville B (Nam-3C)  -(6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1)   2 - 1
(9406) Jong Zulte (Ovl-1)  -(3114) RRC Hamoir (ACFF-2)   3 - 0
(248) RES Couvin-Mariembourg-Fraire (ACFF-2)  -(5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1)   1 - 0
(5617) SK Lochristi (VFV-3A)  -(43) R Cappellen FC (VFV-2B)   2 - 2 (4-5)
(3245) K Sporting Hasselt (VFV-2B)  -(95) RFC Wetteren (VFV-3A)   1 - 3
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1)  -(4481) KVC Houtvenne (VFV-3B)   3 - 3 (6-5)
(8721) RC Hades Kiewit Hasselt (VFV-2B)  -(5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)   0 - 4
(3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1)  -(1065) KFC Nijlen (Ant-1)   1 - 3
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A)  -(148) KFC Turnhout (VFV-3B)   2 - 1
(81) KSV Oudenaarde (VFV-2A)  -(3811) KVNA Wortel (Ant-3A)   9 - 1
(2774) RE Acren-Lessines (ACFF-2)  -(8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A)   2 - 3
(41) KFC Diest (VBr-1)  -(5719) FC Mariekerke (Ant-2A)   0 - 3
(5) R Léopold FC (ACFF-3A)  -(2169) AS Verbroedering Geel (VFV-2B)   1 - 3
(2391) KVV Vosselaar (VFV-2B)  -(8522) VK Linden (VFV-3B)   6 - 1
(535) K White Star Lauwe (Wvl-1)  -(3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A)   1 - 1 (5-3)
(9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B)  -(42) R Ixelles SC (WBr-1)   0 - 0 (7-6)
(7741) SK Pepingen-Halle (VFV-2B)  -(9559) VK Berg-Op (VBr-3B)   11 - 0
(2618) KFC Lille (Ant-1)  -(211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A)   1 - 2
(1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B)  -(3302) K Racing Waregem (Wvl-1)   1 - 1 (3-5)
(3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C)  -(1000) R Oupeye FC (Lie-2B)   0 - 4
(2366) Hoogstraten VV (VFV-2B)  -(5591) RFC Molenbaix (Hen-1)   4 - 0
(69) R Gosselies Sports (ACFF-3A)  -(392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A)   2 - 3
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1)  -(2825) KVK Wellen (VFV-3B)   1 - 1 (5-4)
(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B)  -(544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B)   3 - 2
(56) KSC Toekomst Menen (VFV-2A)  -(307) RCS Andennais (Nam-1)   5 - 0
(3851) KVE Drongen (Ovl-2A)  -(3008) RE Durbuysienne (ACFF-2)   1 - 2
(5192) R Francs Borains (ACFF-2)  -(3634) KAC Betekom (VFV-3B)   1 - 0
(4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1)  -(82) FC Herstal (ACFF-3B)   0 - 3
(1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B)  -(3821) KFC Sparta Petegem (VFV-2A)   0 - 0 (5-4)
(3551) KFC Merelbeke (VFV-2A)  -(4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)   1 - 5
(7919) Eendracht Termien (VFV-3B)  -(2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)   4 - 1
(3957) KVC Jong Lede (VFV-3A)  -(3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A)   0 - 2
(6039) KSK Voorwaarts Zwevezele (VFV-2A)  -(2615) Sporting Kampenhout (VBr-1)   2 - 3
(3887) K Diegem Sport (VFV-2B)  -(343) R Stade Brainois (ACFF-3A)   3 - 4
(199) RAS Jodoigne (ACFF-3B)  -(2913) RFC Tilleur (ACFF-2)   1 - 7
(1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1)  -(190) R Stade Waremmien FC (ACFF-2)   0 - 3
(101) R Knokke FC (VFV-2A)  -(24) KRC Mechelen (Ant-1)   1 - 0
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A)  -(2656) RFC Rhisnois (Nam-1)   3 - 0

Genoeg uitslagen die je normaal ander verwacht, het valt ook niet te zeggen of ACFF of VFV ploegen juist sterker zijn. Verrassingen vallen er aan beide kanten.

Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 05, 2019, 22:05:10
Programma voor aankomend weekend;

(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) v (2169) AS Verbroedering Geel (VFV-2B)
(8715) Tempo Overijse (VFV-3A) v (81) KSV Oudenaarde (VFV-2A)
(48) KSC Blankenberge (Wvl-1) v (392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A)
(2366) Hoogstraten VV (VFV-2B) v (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)
(1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2) v (8601) FC Lebbeke (VFV-3A)
(3900) FCV Dender EH (A1) v (535) K White Star Lauwe (Wvl-1)
(8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A) v (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)
(232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B) v (4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1)
(1065) KFC Nijlen (Ant-1) v (2239) RRC Stockay-Warfusée (ACFF-2)
(43) R Cappellen FC (VFV-2B) v (3671) KVV Thes Sport Tessenderlo (A1)
(7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A) v (2615) Sporting Kampenhout (VBr-1)
(8422) UCE Liège (Lie-1) v (818) KMSK Deinze (A1)
(38) KSK Ronse (VFV-2A) v (190) R Stade Waremmien FC (ACFF-2)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2) v (2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1)
(4297) KSV Temse (VFV-2A) v (9406) Jong Zulte (Ovl-1)
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) v (6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A)
(1979) R Aywaille FC (ACFF-3B) v (246) ROC Charleroi-Châtelet-Farciennes (A1)
(3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B) v bye
(595) K Bocholter VV (VFV-2B) v (935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)
(248) RES Couvin-Mariembourg-Fraire (ACFF-2) v (3630) K Londerzeel SK (VFV-2B)
(2138) K Rupel Boom FC (A1) v (3302) K Racing Waregem (Wvl-1)
(132) KVK Tienen (VFV-2B) v (4408) K Sint-Eloois-Winkel Sport (A1)
(156) UR Namur Fosses-la-Ville B (Nam-3C) v (1352) URSL Visé (A1)
(3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A) v (101) R Knokke FC (VFV-2A)
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) v (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)
(1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B) v (1000) R Oupeye FC (Lie-2B)
(211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A) v (4395) RUS Beloeil (Hen-1)
(9512) FC Gullegem (VFV-2A) v (3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1)
(5553) K Olsa Brakel (VFV-3A) v (2948) KSK Heist (A1)
(1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B) v (95) RFC Wetteren (VFV-3A)
(9332) Stade Everois RC (WBr-1) v (2913) RFC Tilleur (ACFF-2)
(4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1) v bye
(2391) KVV Vosselaar (VFV-2B) v (3434) K Patro Eisden Maasmechelen (A1)
(284) KFC Duffel (VFV-2B) v bye
(5632) AFC Tubize (A1) v (9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B)
(56) KSC Toekomst Menen (VFV-2A) v (3008) RE Durbuysienne (ACFF-2)
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) v (4) RFC Liège (A1)
(6626) RCS Onhaye (ACFF-2) v (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)
(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B) v (3970) K Lierse Kempenzonen (A1)
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) v (213) UR La Louvière Centre (A1)
(5479) RWD Molenbeek (A1) v (3916) FC Alken (Lim-1)
(52) K Lyra-Lierse (VFV-3B) v (6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B)
(7741) SK Pepingen-Halle (VFV-2B) v (2871) RCS Verlaine (ACFF-2)
(5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1) v (28) K Berchem Sport 2004 (VFV-2B)
(4454) RFC Meux (ACFF-2) v bye
(606) KFC Dessel Sport (A1) v (431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B)
(5216) KVC Wingene (VFV-3A) v (4112) Loenhout SK (Ant-2A)
(9426) Solières Sport (ACFF-2) v (167) RFC Seraing (A1)
(6237) RUS Givry (ACFF-2) v (7919) Eendracht Termien (VFV-3B)
(5719) FC Mariekerke (Ant-2A) v (82) FC Herstal (ACFF-3B)
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 05, 2019, 22:18:45
Bij de wedstrijd tussen Walhain en Alken kregen de toeschouwers hun geld terug.

Alken was in haar rode tenue naar Walhain vertrokken, maar die spelen ook in het rood.
In het provinciaal voetbal moet bij een kleurclash de thuisploeg wisselen, in het nationaal voetbal is dat de uitploeg.
Het tweede tenue van Walhain, blauw, was niet in Walhain want mee met de B-ploeg.

Geen voetbal dus en waarschijnlijk een 5-0 forfait zege voor Walhain.

Even een update hierover want de oplettende lezer heeft gezien dat Alken in de 2e ronde stuntte en nu naar RWDM mag, en dat is heel erg raar.

Alle artikelen uit de Limburgse krant zitten achter een betaalmuur maar uit de summiere informatie die wel te vinden in (Sportleven met de uitspraak komt pas woensdag) valt het volgende te halen.

Alken had alleen haar thuistenue meegenomen in de veronderstelling dat ze daarin mocht spelen. Walhain kwam ook in het rood tevoorschijn waarna de scheidsrechter eerst Alken vroeg te wisselen. Zij hadden geen andere shirts. Daarna is Walhain gevraagd haar uittenue te leveren maar dat wilde Alken niet aantrekken want het was nog niet gewassen en die ochtend nog gedragen door de reserven.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 12, 2019, 23:50:45
De uitslagen van afgelopen weekend;
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A)  -(2169) AS Verbroedering Geel (VFV-2B)   2 - 2 (4-3)
(8715) Tempo Overijse (VFV-3A)  -(81) KSV Oudenaarde (VFV-2A)   2 - 2 (2-4)
(48) KSC Blankenberge (Wvl-1)  -(392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A)   2 - 0
(2366) Hoogstraten VV (VFV-2B)  -(343) R Stade Brainois (ACFF-3A)   0 - 0 (3-5)
(1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2)  -(8601) FC Lebbeke (VFV-3A)   0 - 0 (5-4)
(3900) FCV Dender EH (A1)  -(535) K White Star Lauwe (Wvl-1)   2 - 0
(8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A)  -(822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)   1 - 2
(232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)  -(4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1)   1 - 1 (4-3)
(1065) KFC Nijlen (Ant-1)  -(2239) RRC Stockay-Warfusée (ACFF-2)   1 - 0
(43) R Cappellen FC (VFV-2B)  -(3671) KVV Thes Sport Tessenderlo (A1)   1 - 1 (4-3)
(7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A)  -(2615) Sporting Kampenhout (VBr-1)   5 - 0
(8422) UCE Liège (Lie-1)  -(818) KMSK Deinze (A1)   0 - 3
(38) KSK Ronse (VFV-2A)  -(190) R Stade Waremmien FC (ACFF-2)   0 - 0 (4-3)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2)  -(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1)   4 - 1
(4297) KSV Temse (VFV-2A)  -(9406) Jong Zulte (Ovl-1)   2 - 1
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1)  -(6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A)   2 - 2 (3-1)
(1979) R Aywaille FC (ACFF-3B)  -(246) ROC Charleroi-Châtelet-Farciennes (A1)   0 - 2
(3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B)   bye
(595) K Bocholter VV (VFV-2B)  -(935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)   1 - 2
(248) RES Couvin-Mariembourg-Fraire (ACFF-2)  -(3630) K Londerzeel SK (VFV-2B)   2 - 3
(2138) K Rupel Boom FC (A1)  -(3302) K Racing Waregem (Wvl-1)   4 - 0
(132) KVK Tienen (VFV-2B)  -(4408) K Sint-Eloois-Winkel Sport (A1)   2 - 1
(155) UR Namur Fosses-la-Ville (ACFF-2)  -(1352) URSL Visé (A1)   2 - 1
(3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A)  -(101) R Knokke FC (VFV-2A)   0 - 2
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1)  -(4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)   2 - 1
(1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B)  -(1000) R Oupeye FC (Lie-2B)   7 - 1
(211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A)  -(4395) RUS Beloeil (Hen-1)   5 - 1
(9512) FC Gullegem (VFV-2A)  -(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1)   3 - 1
(5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)  -(2948) KSK Heist (A1)   1 - 1 (3-4)
(1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B)  -(95) RFC Wetteren (VFV-3A)   0 - 0 (4-5)
(9332) Stade Everois RC (WBr-1)  -(2913) RFC Tilleur (ACFF-2)   1 - 4
(4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1)   bye
(2391) KVV Vosselaar (VFV-2B)  -(3434) K Patro Eisden Maasmechelen (A1)   1 - 0
(284) KFC Duffel (VFV-2B)   bye
(5632) AFC Tubize (A1)  -(9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B)   2 - 0
(56) KSC Toekomst Menen (VFV-2A)  -(3008) RE Durbuysienne (ACFF-2)   1 - 2
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A)  -(4) RFC Liège (A1)   0 - 3
(6626) RCS Onhaye (ACFF-2)  -(75) RCS Brainois (ACFF-3A)   0 - 0
(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B)  -(3970) K Lierse Kempenzonen (A1)   2 - 0
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A)  -(213) UR La Louvière Centre (A1)   1 - 2
(5479) RWD Molenbeek (A1)  -(3916) FC Alken (Lim-1)   6 - 0
(52) K Lyra-Lierse (VFV-3B)  -(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B)   1 - 0
(7741) SK Pepingen-Halle (VFV-2B)  -(2871) RCS Verlaine (ACFF-2)   0 - 2
(5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1)  -(28) K Berchem Sport 2004 (VFV-2B)   3 - 1
(4454) RFC Meux (ACFF-2)   bye
(606) KFC Dessel Sport (A1)  -(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B)   3 - 3 (5-4)
(5216) KVC Wingene (VFV-3A)  -(4112) Loenhout SK (Ant-2A)   0 - 0 (2-4)
(9426) Solières Sport (ACFF-2)  -(167) RFC Seraing (A1)   0 - 2
(6237) RUS Givry (ACFF-2)  -(7919) Eendracht Termien (VFV-3B)   4 - 4 (5-3)
(5719) FC Mariekerke (Ant-2A)  -(82) FC Herstal (ACFF-3B)   2 - 1

Wederom een aantal verrassingen maar de grootste is voor mij wel Sint Job dat Geel uitschakelt. Wat geen stunt werd maar wel opvallend was, was de wedstrijd tussen Tubize en Greunsjotters Vossem. Met zoveel niveauverschil had ik een monsterzege verwacht.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 12, 2019, 23:56:23
Programma 4e ronde;

(1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2) - (52) K Lyra-Lierse (VFV-3B)
(3900) FCV Dender EH (A1) - (167) RFC Seraing (A1)
(1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B) - (1065) KFC Nijlen (Ant-1)
(2913) RFC Tilleur (ACFF-2) - (132) KVK Tienen (VFV-2B)
(5719) FC Mariekerke (Ant-2A) - (38) KSK Ronse (VFV-2A)
(155) UR Namur Fosses-la-Ville (ACFF-2) - (2871) RCS Verlaine (ACFF-2)
(213) UR La Louvière Centre (A1) - (4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1)
(935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A) - (3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B)
(81) KSV Oudenaarde (VFV-2A) - (4297) KSV Temse (VFV-2A)
(101) R Knokke FC (VFV-2A) - (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)
(211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A) - (5632) AFC Tubize (A1)
(822) Torhout KM 1992 (VFV-3A) - (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) - (75) RCS Brainois (ACFF-3A)
(4454) RFC Meux (ACFF-2) - (43) R Cappellen FC (VFV-2B)
(48) KSC Blankenberge (Wvl-1) - (2391) KVV Vosselaar (VFV-2B)
(95) RFC Wetteren (VFV-3A) - (3008) RE Durbuysienne (ACFF-2)
(606) KFC Dessel Sport (A1) - (5479) RWD Molenbeek (A1)
(246) ROC Charleroi-Châtelet-Farciennes (A1) - (5343) KRC Bambrugge (Ovl-1)
(3630) K Londerzeel SK (VFV-2B) - (90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B)
(4112) Loenhout SK (Ant-2A) - (7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A)
(9512) FC Gullegem (VFV-2A) - (5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2) - (4) RFC Liège (A1)
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) - (2138) K Rupel Boom FC (A1)
(6237) RUS Givry (ACFF-2) - (284) KFC Duffel (VFV-2B)
(818) KMSK Deinze (A1) - (2948) KSK Heist (A1)
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: wekke op aug 13, 2019, 07:17:36
Nog twee rondes te overleven! Makkelijk zal het niet worden.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Defender op aug 13, 2019, 17:51:59
Paar boeiende affiches bij
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 18, 2019, 20:39:08
De uitslagen van de derde ronde.

(1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2)  -(52) K Lyra-Lierse (VFV-3B)   2 - 0
(3900) FCV Dender EH (A1)  -(167) RFC Seraing (A1)   1 - 3
(1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B)  -(1065) KFC Nijlen (Ant-1)   2 - 0
(2913) RFC Tilleur (ACFF-2)  -(132) KVK Tienen (VFV-2B)   5 - 3
(5719) FC Mariekerke (Ant-2A)  -(38) KSK Ronse (VFV-2A)   0 - 3
(155) UR Namur Fosses-la-Ville (ACFF-2)  -(2871) RCS Verlaine (ACFF-2)   1 - 2
(213) UR La Louvière Centre (A1)  -(4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1)   7 - 2
(935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)  -(3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B)   5 - 0
(81) KSV Oudenaarde (VFV-2A)  -(4297) KSV Temse (VFV-2A)   1 - 2
(101) R Knokke FC (VFV-2A)  -(232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)   5 - 0
(211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A)  -(5632) AFC Tubize (A1)   1 - 0
(822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)  -(343) R Stade Brainois (ACFF-3A)   2 - 1
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1)  -(6626) RCS Onhaye (ACFF-2)   0 - 2
(4454) RFC Meux (ACFF-2)  -(43) R Cappellen FC (VFV-2B)   0 - 2
(48) KSC Blankenberge (Wvl-1)  -(2391) KVV Vosselaar (VFV-2B)   0 - 2
(95) RFC Wetteren (VFV-3A)  -(3008) RE Durbuysienne (ACFF-2)   1 - 1 (4-2)
(606) KFC Dessel Sport (A1)  -(5479) RWD Molenbeek (A1)   4 - 2
(246) ROC Charleroi-Châtelet-Farciennes (A1)  -(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1)   1 - 2
(3630) K Londerzeel SK (VFV-2B)  -(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B)   2 - 4
(4112) Loenhout SK (Ant-2A)  -(7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A)   1 - 4
(9512) FC Gullegem (VFV-2A)  -(5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1)   3 - 1
(5192) R Francs Borains (ACFF-2)  -(4) RFC Liège (A1)   2 - 1
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A)  -(2138) K Rupel Boom FC (A1)   3 - 4
(6237) RUS Givry (ACFF-2)  -(284) KFC Duffel (VFV-2B)   1 - 5
(818) KMSK Deinze (A1)  -(2948) KSK Heist (A1)   0 - 0 (7-8)


Het begin duidelijk serieuzer te worden. Helaas voor Wekke kon zijn ploeg niet verrassen bij Rebecquoise. VW Hamme en Francs Borains verrasten wel door respectievelijk Tubeke en FC Liege uit de beker te wippen. Al is het gezien de deplorabele staat van Tubeke nu ook weer geen grote stunt. En ook Francs Borains, subtop in 2e amateur dat FC Luik, middenmotor 1e amateur uitschakelt is wel een surprise maar ook geen wereldschokkende. Nee die eer gaat naar Bambrugge dat als 1e Provinciaal wint bij 1e Amateur Olympic Charleroi-Chatelet-Farciennes. Bambrugge schakelde in de vorige rondes ook al Albert Quevy-Mons en Houtvenne als 3e Amateurs uit.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 18, 2019, 20:50:03
Het programma voor komende week:

(284) KFC Duffel (VFV-2B) v (101) R Knokke FC (VFV-2A)
(38) KSK Ronse (VFV-2A) v (1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B)
(935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A) v (9512) FC Gullegem (VFV-2A)
(18) Oud-Heverlee Leuven (1B) v (95) RFC Wetteren (VFV-3A)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2) v (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)
(43) R Cappellen FC (VFV-2B) v (211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A)
(282) KSC Lokeren OV (1B) v (2948) KSK Heist (A1)
(6626) RCS Onhaye (ACFF-2) v (90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B)
(213) UR La Louvière Centre (A1) v (2024) KVC Westerlo (1B)
(606) KFC Dessel Sport (A1) v (200) R Excelsior Virton (1B)
(2871) RCS Verlaine (ACFF-2) v (5343) KRC Bambrugge (Ovl-1)
(134) KSV Roeselare (1B) v (167) RFC Seraing (A1)
(13) K Beerschot VA (1B) v (7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A)
(1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2) v (2913) RFC Tilleur (ACFF-2)
(2138) K Rupel Boom FC (A1) v (2391) KVV Vosselaar (VFV-2B)
(2554) Lommel SK (1B) v (4297) KSV Temse (VFV-2A)

Wetende dat de de winnaars een ploeg uit 1A zullen treffen zijn het een stel mooie affiches. De potentie van een vol stadion in Duffel, Hamme of Cappellen is om te watertanden. De kans dat de winnaar van Verlaine v Bambrugge ook werkelijk op eigen terrein mag spelen is nihil
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Sebastiaan_W op aug 19, 2019, 07:45:50
Het programma voor komende week:

(284) KFC Duffel (VFV-2B) v (101) R Knokke FC (VFV-2A)
(38) KSK Ronse (VFV-2A) v (1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B)
(935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A) v (9512) FC Gullegem (VFV-2A)
(18) Oud-Heverlee Leuven (1B) v (95) RFC Wetteren (VFV-3A)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2) v (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)
(43) R Cappellen FC (VFV-2B) v (211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A)
(282) KSC Lokeren OV (1B) v (2948) KSK Heist (A1)
(6626) RCS Onhaye (ACFF-2) v (90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B)
(213) UR La Louvière Centre (A1) v (2024) KVC Westerlo (1B)
(606) KFC Dessel Sport (A1) v (200) R Excelsior Virton (1B)
(2871) RCS Verlaine (ACFF-2) v (5343) KRC Bambrugge (Ovl-1)
(134) KSV Roeselare (1B) v (167) RFC Seraing (A1)
(13) K Beerschot VA (1B) v (7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A)
(1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2) v (132) KVK Tienen (VFV-2B)
(2138) K Rupel Boom FC (A1) v (2391) KVV Vosselaar (VFV-2B)
(2554) Lommel SK (1B) v (4297) KSV Temse (VFV-2A)

Wetende dat de de winnaars een ploeg uit 1A zullen treffen zijn het een stel mooie affiches. De potentie van een vol stadion in Duffel, Hamme of Cappellen is om te watertanden. De kans dat de winnaar van Verlaine v Bambrugge ook werkelijk op eigen terrein mag spelen is nihil

Kijk ik eroverheen of zie ik Tilleur er niet tussen staan? In je post ervoor zie ik dat ze hebben gewonnen.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 19, 2019, 09:27:36
Kijk ik eroverheen of zie ik Tilleur er niet tussen staan? In je post ervoor zie ik dat ze hebben gewonnen.

Foutje in mijn Excelfile. Tilleur speelt tegen Rebecquoise waar nu Tienen staat.

Tilleur in eigen stadion thuis tegen een leuke 1e klasser zou wel heel gaaf zijn.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 19, 2019, 20:34:17
Er is al wat verplaatst en dat is voor de vincker wel interessant.

Verlaine v Bambrugge en OHL v Wetteren zijn al op vrijdag en een vijftal duels staat voor zaterdag waaronder Beerschot om 16:00 en Dessel om 17:00.
Beide duels zijn prima te combineren met Lommel om 20:00 en na Beerschot zou je ook Mandel Utd of La Louviere-Centre nog kunnen bezoeken.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: ksclgiov282 op aug 19, 2019, 21:30:16
KSK Heist neemt het zaterdagavond in eigen huis op tegen Lokeren.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 19, 2019, 22:17:12
KSK Heist neemt het zaterdagavond in eigen huis op tegen Lokeren.

Ah het is deze ronde al dat de Amateurclub het thuisrecht heeft tegen een profploeg.
Dan heeft OH Leuven het recht vast gekocht van Wetteren.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: maikelll043 op aug 20, 2019, 20:37:56
RFC Seraing neemt het zaterdag thuis op tegen Roeselare
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 25, 2019, 19:12:39
Uitslagen 5e ronde;

(284) KFC Duffel (VFV-2B)  -(101) R Knokke FC (VFV-2A)   2 - 1
(38) KSK Ronse (VFV-2A)  -(1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B)   4 - 2
(935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)  -(9512) FC Gullegem (VFV-2A)   1 - 0
(18) Oud-Heverlee Leuven (1B)  -(95) RFC Wetteren (VFV-3A)   6 - 0
(5192) R Francs Borains (ACFF-2)  -(822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)   6 - 1
(43) R Cappellen FC (VFV-2B)  -(211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A)   1 - 0
(2948) KSK Heist (A1)  -(282) KSC Lokeren OV (1B)   0 - 4
(6626) RCS Onhaye (ACFF-2)  -(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B)   0 - 1
(213) UR La Louvière Centre (A1)  -(2024) KVC Westerlo (1B)   1 - 2
(606) KFC Dessel Sport (A1)  -(200) R Excelsior Virton (1B)   3 - 1
(2871) RCS Verlaine (ACFF-2)  -(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1)   1 - 1 (4-2)
(167) RFC Seraing (A1)  -(134) KSV Roeselare (1B)   1 - 0
(13) K Beerschot VA (1B)  -(7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A)   6 - 1
(1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2)  -(2913) RFC Tilleur (ACFF-2)   2 - 1
(2138) K Rupel Boom FC (A1)  -(2391) KVV Vosselaar (VFV-2B)   4 - 2
(2554) Lommel SK (1B)  -(4297) KSV Temse (VFV-2A)   4 - 0
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 25, 2019, 19:21:08
Naast Union St Gillis en de 15 1e Klassers zijn dit de ploegen die in de koker gaan;

(18) Oud-Heverlee Leuven (1B)
(282) KSC Lokeren OV (1B)
(2024) KVC Westerlo (1B)
(13) K Beerschot VA (1B)
(2554) Lommel SK (1B)
(606) KFC Dessel Sport (A1)
(167) RFC Seraing (A1)
(2138) K Rupel Boom FC (A1)
(38) KSK Ronse (VFV-2A)
(935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)
(43) R Cappellen FC (VFV-2B)
(284) KFC Duffel (VFV-2B)
(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2)
(2871) RCS Verlaine (ACFF-2)
(1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2)

De clubs uit 1e en 2e amateur hebben in principe thuisrecht in de volgende ronde. De meeste clubs zullen dat ook wel houden.
Duffel heeft helemaal geen verlichting op haar hoofdterrein en zal dus zeker het thuisvoordeel verliezen.
Rebecquoise (160 lux) en Verlaine (212 lux) hebben te weinig verlichting om aan de eis van 300 lux te voldoen. Daarnaast twijfel ik ook sterk of beide terreinen geschikt zijn qua capaciteit.
Van Cappellen kan ik geen info vinden, ik vermoed dat zij wel aan de eisen voldoen.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Mrmtty20 op aug 25, 2019, 20:58:02
Ik vind niet echt iets over wanneer de loting plaatsvindt. Een idee?
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: maikelll043 op aug 26, 2019, 12:25:29
Ik vind niet echt iets over wanneer de loting plaatsvindt. Een idee?

Heeft zojuist om 12 uur plaatsgevonden
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 26, 2019, 13:11:08
1.   Francs Borains (2e ama)   Club Brugge
2.   Cappellen (2e ama)   Eupen
3.   Beerschot (1B)   Anderlecht
4.   Cercle Brugge   Rebecquoise (2e ama)
5.   Antwerp   Lokeren (1B)
6.   Zulte Waregem   Duffel (2e ama)
7.   Rupel Boom (1e ama)   Charleroi
8.   Union Sint-Gillis   Verlaine (2e ama)
9.   Standard   Lommel (1B)
10.   Seraing (1e ama)   Kortrijk
11.   STVV   OHL (1B)
12.   Ronse (2e ama)   Genk
13.   Eendracht Aalst (2e ama)   AA Gent
14.   Mandel United (2e ama)   KV Oostende
15.   Dessel (1e ama)   Moeskroen
16.   Waasland-Beveren   Westerlo (1B)
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 26, 2019, 13:11:56
Francs Borains v Club Brugge is wat mij betreft wel dé wedstrijd.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: rogo_breda op aug 26, 2019, 13:31:23
24, 25 of 26 september dus. Francs Borains en Ronse zijn de interessante wedstrijden wat mij betreft.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Defender op aug 26, 2019, 19:26:47
Borains & Beerschot interesant,

Aalst - Gent ook om vinckje in de regio wat uit te breiden (en beide Oost Vlaamse clubs)
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Saltacampos op aug 26, 2019, 20:42:15
Borains & Beerschot interesant,

Aalst - Gent ook om vinckje in de regio wat uit te breiden (en beide Oost Vlaamse clubs)
Het stadion van Aalst is compleet verpest sinds ze de staantribune aan de lange zijde hebben gesloopt en een triestig prefab-bouwsel in de plaats hebben gezet. Sfeervol wordt het allicht wel, maar tickets zullen geen eenvoudige zaak worden.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 26, 2019, 22:57:26
Het stadion van Aalst is compleet verpest sinds ze de staantribune aan de lange zijde hebben gesloopt en een triestig prefab-bouwsel in de plaats hebben gezet. Sfeervol wordt het allicht wel, maar tickets zullen geen eenvoudige zaak worden.

Dat stadion is haar hele ziel kwijt helaas.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: ksclgiov282 op aug 26, 2019, 23:05:17
Het stadion van Aalst is compleet verpest sinds ze de staantribune aan de lange zijde hebben gesloopt en een triestig prefab-bouwsel in de plaats hebben gezet. Sfeervol wordt het allicht wel, maar tickets zullen geen eenvoudige zaak worden.

Inderdaad, ben er midden jaren 90 in hun glorieperiode een aantal keer geweest toen het stampvol zat, altijd een sfeervolle bedoening was dat toen. Het stadion voelde ook nogal 'Brits' aan, vooral qua ligging dan,  ingeklemd aan drie zijden door woonwijken en recht tegenover de hoofdtribune die cafeetjes. Ik weet zelfs niet of die kleine zittribune achter een van de doelen nog gebruikt wordt, die was in ermbarmelijke staat dacht ik, of toch alleszins die business seats erboven. Een stad en club zoals Aalst verdient meer eigenlijk...
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: watergatehopper op aug 27, 2019, 08:24:39
Inderdaad, ben er midden jaren 90 in hun glorieperiode een aantal keer geweest toen het stampvol zat, altijd een sfeervolle bedoening was dat toen. Het stadion voelde ook nogal 'Brits' aan, vooral qua ligging dan,  ingeklemd aan drie zijden door woonwijken en recht tegenover de hoofdtribune die cafeetjes. Ik weet zelfs niet of die kleine zittribune achter een van de doelen nog gebruikt wordt, die was in ermbarmelijke staat dacht ik, of toch alleszins die business seats erboven. Een stad en club zoals Aalst verdient meer eigenlijk...

Die noodtribune hebben ze destijds gekocht van Zulte Waregem.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Saltacampos op aug 27, 2019, 11:20:34
Inderdaad, ben er midden jaren 90 in hun glorieperiode een aantal keer geweest toen het stampvol zat, altijd een sfeervolle bedoening was dat toen. Het stadion voelde ook nogal 'Brits' aan, vooral qua ligging dan,  ingeklemd aan drie zijden door woonwijken en recht tegenover de hoofdtribune die cafeetjes. Ik weet zelfs niet of die kleine zittribune achter een van de doelen nog gebruikt wordt, die was in ermbarmelijke staat dacht ik, of toch alleszins die business seats erboven. Een stad en club zoals Aalst verdient meer eigenlijk...
Ik was er nog twee jaar geleden in de eindronde met Racing Gent en toen was die zittribune achter het doel het uitvak, viel wel allemaal mee hoor. Als ik het mij goed herinner was het op een doordeweekse avond, maar toch een pak volk aanwezig. Fijne en traditierijke club met een grote aanhang die altijd minimaal in 1B moet zitten volgens mij. Aalst is een echte voetbalstad.

Ik herinner mij ook toen KAA Gent op bezoek was begin jaren negentig, de eerste derby in de hoogste afdeling in dertig jaar tijd, toen stonden de bezoekers achter datzelfde doel met toen nog staanplaatsen zodanig op elkaar opgestapeld dat bij een doelpunt van Gent het hek tegen de grond ging en supporters op het veld vielen. Packed to the rafters en ik kan het weten want ik stond ertussen samen met een studiegenoot Buffalo-fan.
Hierbij de beelden van toen op Youtube, met commentaar van oude zemelaar Louis De Pelsmaecker en een piepjonge Carl Huybrechts in de studio:
https://www.youtube.com/watch?v=1OcAVLtmyrw

Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Joost op aug 27, 2019, 12:08:20
Hoe is het toch mogelijk dat een club zoals Eendracht Aalst met voldoende supporters op de tribune dan zo'n moeite heeft om de bovenkant van 1e Amateur te bereiken.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: watergatehopper op aug 27, 2019, 12:26:07
Hoe is het toch mogelijk dat een club zoals Eendracht Aalst met voldoende supporters op de tribune dan zo'n moeite heeft om de bovenkant van 1e Amateur te bereiken.

Tja wanbeleid wellicht?

Waarom lukt het Feyenoord niet om aansluiting te vinden bij PSV en Ajax? Ja ik weet dat ze kampioen zijn geworden en de beker hebben gewonnen maar ze lopen nu toch echt mijlen achter.

Zelfde denk ik altijd bij NAC. Breda is een echte voetbalstad en steevast 17k op de tribune. Wanbeleid.....
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Saltacampos op aug 27, 2019, 12:53:49
Hoe is het toch mogelijk dat een club zoals Eendracht Aalst met voldoende supporters op de tribune dan zo'n moeite heeft om de bovenkant van 1e Amateur te bereiken.
Wanbeleid, inderdaad, zoals Watergatehopper zegt.
Kijk naar wat er met Anderlecht gebeurt, dat lijkt me nog het meest opvallende voorbeeld, ooit een club die in heel Europa gevreesd werd, nu de risee van België en dat met een naar Belgische normen gigantisch budget.
Als je klungels in het bestuur hebt en langs de lijn kan het verbazend snel bergaf gaan.
In het geval van Aalst is de passage van fantast Orlans en het aansturen op een ridicule fusie met Lokeren eind jaren negentig daar zeker niet vreemd aan. Daarna heeft ook de stad de club toen in de steek gelaten en eens je in het drijfzand van 2e Amateur terechtkomt, is het heel erg moeilijk om aan de weg terug te timmeren. De profclubs hebben uit eigenbelang de clubs onder 1B zo goed als buitenspel gezet en ooit grote clubs bloeden leeg in de zinloosheid van de nationale amateurliga waar je een groot budget nodig hebt en nauwelijks publiek overhoudt.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: watergatehopper op aug 27, 2019, 17:13:58

Aalst was voor mij destijds een hele mooie vinck. Antwerp als tegenstander, mooie scoreverloop, 4500 toeschouwers, goed  gevuld uitvak, lekkere ajuinensoep en heel veel sfeer.


http://www.watergatehopper.nl/page/aalst-pierre-cornelisstadion (http://www.watergatehopper.nl/page/aalst-pierre-cornelisstadion)
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: ksclgiov282 op aug 27, 2019, 23:19:09
Wanbeleid, inderdaad, zoals Watergatehopper zegt.
Kijk naar wat er met Anderlecht gebeurt, dat lijkt me nog het meest opvallende voorbeeld, ooit een club die in heel Europa gevreesd werd, nu de risee van België en dat met een naar Belgische normen gigantisch budget.
Als je klungels in het bestuur hebt en langs de lijn kan het verbazend snel bergaf gaan.
In het geval van Aalst is de passage van fantast Orlans en het aansturen op een ridicule fusie met Lokeren eind jaren negentig daar zeker niet vreemd aan. Daarna heeft ook de stad de club toen in de steek gelaten en eens je in het drijfzand van 2e Amateur terechtkomt, is het heel erg moeilijk om aan de weg terug te timmeren. De profclubs hebben uit eigenbelang de clubs onder 1B zo goed als buitenspel gezet en ooit grote clubs bloeden leeg in de zinloosheid van de nationale amateurliga waar je een groot budget nodig hebt en nauwelijks publiek overhoudt.

Het was toch vooral Roger Lambrecht die aanstuurde op die fusie, werkelijk iedere Oostvlaamse club heeft hij in die periode gepolst daarvoor, zelfs van een overname van Germinal Beerschot waarvan Lokeren dan de satelietclub zou worden was in 2002 sprake... Uit die periode stamt ook de overname van Sint-Niklaas en die idiote naamsverandering (met ditto clublogo), wat intussen gelukkig terug gedraaid is. RL heeft die jaren veel kwaad bloed gezet onder de Lokeren supporters, waarvan en toen nogal wat (tijdelijk) de club de rug toegekeerd hebben.
En Orlans ja, ik weet niet zeker of die zich na al die jaren al kan vertonen in Aalst ;-). Ik meen dat er daar in de loop der jaren nogal wat louche figuren rond gelopen hebben. Uit de Olans periode stamt ook de miraculeuze redding in 1997, toen Aalst in het competitieslot vanuit een uitzichtloze positie ineens 4 wedstrijden op rij won en zich alsnog redde, daar hing ook een visgeurtje aan.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: wekke op aug 28, 2019, 11:16:52
Tja, wanbeleid met vaak een (zwartgeld) messias aan het roer en de absurde doelstelling om de (sub)top te bestoken. Zo krijg je clubs met een degelijke tot grote fanbasis zoals Aalst, KV Mechelen, Lierse, Beveren, ... kapot. En er zullen er nog volgen.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: rogo_breda op sep 05, 2019, 18:47:41
Speeldagen bekend. Allemaal late aanvang helaas.
http://www.sport.be/fr/jupilerproleague/nieuws/article.html?Article_ID=867968 (http://www.sport.be/fr/jupilerproleague/nieuws/article.html?Article_ID=867968)
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Saltacampos op sep 05, 2019, 21:47:49
Speeldagen bekend. Allemaal late aanvang helaas.
http://www.sport.be/fr/jupilerproleague/nieuws/article.html?Article_ID=867968 (http://www.sport.be/fr/jupilerproleague/nieuws/article.html?Article_ID=867968)
Lijkt me vrij logisch midden in de week. Hoe moeten mensen die werken anders in godsnaam in het stadion raken ?
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: rogo_breda op sep 06, 2019, 08:45:20
Eerder naar huis ;) Moeten wij voor de knvb beker toch ook geregeld? Nee serieus, snap je punt. Maar had graag vroege en late wedstrijden gezien, zodat er een groundhop combi gemaakt kon worden.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Saltacampos op sep 06, 2019, 15:02:23
Eerder naar huis ;) Moeten wij voor de knvb beker toch ook geregeld? Nee serieus, snap je punt. Maar had graag vroege en late wedstrijden gezien, zodat er een groundhop combi gemaakt kon worden.
Begrijpelijk, zeker ook als je van verder moet komen, maar die bekerwedstrijden trekken sowieso al moeilijk publiek (vraag me bijvoorbeeld af hoeveel mensen naar Cercle-Rebecq gaan komen, veel zal daarbij wellicht ook afhangen van wat er in de Brugse derby gebeurt, net zoals Zulte/Waregem-Duffel) en al deze clubs hebben blijkbaar een degelijke verlichting, dus helaas geen wedstrijden vroeger op de dag.
Als je dan toch maar één wedstrijd kan doen zou ik gaan (als je er nog niet bent geweest) voor één van deze vier mooie affiches:

Eendracht Aalst-Gent
Ronse-Genk
Francs Borains-Club Brugge
Beerschot-Anderlecht

Mandel United-Oostende zal misschien ook nog wel wat leven, ik weet wel niet wat ze in het oude stadion in Izegem hebben aangericht bij de verbouwing.

Het stadion van Ronse is niet kwaad, lijkt me wel leuk om dat eens goed vol te zien.
fcbisart zal een moeilijke keuze moeten maken tussen de club waar hij al eeuwen een abonnement heeft en zijn home town club.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: fcbisart op sep 06, 2019, 20:09:32
@saltacampos.
We gaan voluit de local  heroes van den  SK steunen tegen de landskampioen , ik heb trouwens de indruk dat de wedstrijd wel leeft in Ronse, de parel van de Vlaamse Ardennen
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Saltacampos op sep 06, 2019, 22:47:17
@saltacampos.
We gaan voluit de local  heroes van den  SK steunen tegen de landskampioen , ik heb trouwens de indruk dat de wedstrijd wel leeft in Ronse, de parel van de Vlaamse Ardennen
Zo hoort dat. Support your local club.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: KRCM1904 op sep 07, 2019, 11:09:56
Hoe is het toch mogelijk dat een club zoals Eendracht Aalst met voldoende supporters op de tribune dan zo'n moeite heeft om de bovenkant van 1e Amateur te bereiken.

Je moet tegenwoordig ook meegaan met de tijd qua accommodatie. En als je daar de financiële middelen niet voor vindt, gaat het vroeg of laat toch berg af met je club. Bezorg Eendracht Aalst een stadion dat voldoet aan de huidige normen en je zal ook zien dat die terug meer publiek trekken en de sportieve prestaties ook zullen volgen.

Ik denk ook niet dat er momenteel veel Eendracht Aalst supporters zijn die denken dat de bekerwedstrijd tegen AA Gent in eigen stadion gaat afgewerkt worden. Kortelings zal er wel één of andere melding komen dat om veiligheidsredenen de wedstrijd in het Ghelamcostadion van AA Gent gaat gespeeld worden.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Saltacampos op sep 08, 2019, 12:55:39
Je moet tegenwoordig ook meegaan met de tijd qua accommodatie. En als je daar de financiële middelen niet voor vindt, gaat het vroeg of laat toch berg af met je club. Bezorg Eendracht Aalst een stadion dat voldoet aan de huidige normen en je zal ook zien dat die terug meer publiek trekken en de sportieve prestaties ook zullen volgen.

Ik denk ook niet dat er momenteel veel Eendracht Aalst supporters zijn die denken dat de bekerwedstrijd tegen AA Gent in eigen stadion gaat afgewerkt worden. Kortelings zal er wel één of andere melding komen dat om veiligheidsredenen de wedstrijd in het Ghelamcostadion van AA Gent gaat gespeeld worden.
Dat zou me heel sterk verwonderen.
Er is een apart bezoekersvak en het is nu ook niet zo dat er een gigantische rivaliteit is tussen beide clubs.
Ik denk dat sommige wedstrijden in 1 Amateur meer risico inhouden dan deze. Is het vorig seizoen tegen RWDM niet volledig fout gegaan ?
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Defender op sep 08, 2019, 19:06:14
Dat zou me heel sterk verwonderen.
Er is een apart bezoekersvak en het is nu ook niet zo dat er een gigantische rivaliteit is tussen beide clubs.
Ik denk dat sommige wedstrijden in 1 Amateur meer risico inhouden dan deze. Is het vorig seizoen tegen RWDM niet volledig fout gegaan ?
Daar waren toch verschillende beelden van terug te vinden op sociale media en youtube.
Uit goede bron te horen gekregen van RWDM - Aalst dat toen de Aalstsupporters toekwamen met hun bussen ze compleet verrast en bekogeld werden.
Zelfde verhaal vorig seizoen met FC Luik en Seraing waar geen tickets aan de kassa werden verkocht uit voorzorg.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: wekke op sep 08, 2019, 20:41:04
Seraing doet dat wel vaker. Met Lierse moesten we ook steeds tickets in voorverkoop regelen omdat het de bezoekerskassa gesloten hield.

@fcbisart: zouden er voor Ronse - Genk kaarten aan de kassa te verkrijgen zijn? Als het werk het toe laat, wil ik last minute misschien nog wel gaan.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: fcbisart op sep 09, 2019, 07:07:19
Info over de ticketverkoop is nog niet gekend
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: rogo_breda op sep 10, 2019, 13:10:42
Ronse-Genk
Francs Borains-Club Brugge

Eén van deze wedstrijden lijkt me zeer de moeite. Iemand van plan hier heen te gaan. Ronse heeft nog geen ticketinfo, Francs heeft al voorverkoop maar alleen aan het stadion met ID bewijs.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: Hugo op sep 13, 2019, 09:55:08
Zo hoort dat. Support your local club.

Dit geval lijkt mij meer de categorie successupporter.
Titel: Re: Beker van België 2019-2020
Bericht door: fcbisart op sep 13, 2019, 13:18:57
ik zit  toch wel af en toe eens op de tribunes bij SK Ronse