GroundhoppersNet

Groundhopping => België => Topic gestart door: Joost op jun 24, 2016, 13:48:30

Titel: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 24, 2016, 13:48:30
Vanavond gaat er geloot worden!

De opzet van de beker was jarenlang hetzelfde maar verandert komend seizoen ietsjes, de clubs uit 1A en 1B spelen automatisch uit als ze een lagere ploeg loten. Dat komt er dus op neer dat meer clubs op lager niveau poen vangen voor het verkopen van het thuisvoordeel.

De instroom in de eerste rondes is ook een klein beetje bijgesteld en er mogen 4 provincialers meer meedoen dan voorheen.

Ronde 1; 164 provinciale clubs + 60 clubs uit 3e Klasse amateur
Ronde 2; 112 winnaars + 48 clubs uit 2e Klasse amateur
Ronde 3; 80 winnaars + 16 clubs uit 1e Klasse amateur
Ronde 4; 48 winnaars
Ronde 5; 24 winnaars + 8 clubs uit 1B
1/16 finales: 16 winnaars + 16 clubs uit 1A
1/8 finales: 16 winnaars
Kwartfinale: 8 winnaars
Halve finale: 4 winnaars
Finale: 2 winnaars

Welke provinciale clubs mogen meedoen;
- 20 clubs uit de 3 provincies met de grootste sportactiviteit (Antwerpen, Brabant & Oost-Vlaanderen)
- 18 clubs uit de volgende 2 provincies met de grootste sportactiviteit (? & ?)
- 17 clubs uit de overige 4 provincies (Luxemburg, Namen, ? & ?)

Ik ga een snelle poging wagen de deelnemers te bepalen, van het weekend een uitgebreid schematisch overzicht.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 24, 2016, 14:03:28
Antwerpen;

   Stamnummer      Club      Niveau   
   7776      TSV Lyra      (6) (Ant-1)   
   2618      KFC Lille      (6) (Ant-1)   
   1143      KFC Antonia A      (6) (Ant-1)   
   228      KFC Brasschaat      (6) (Ant-1)   
   5386      KSK Wavria A      (7) (Ant-2)   
   7436      Minderhout VV      (7) (Ant-2)   
   4331      KVV Dosko      (8) (Ant-3)   
   2683      KFC Herselt      (7) (Ant-2)   
   5925      KFC Beekhoek      (7) (Ant-2)   
   3019      GR Katelijne      (6) (Ant-1)   
   5927      KSK Branddonk      (6) (Ant-1)   
   9574      Willebroekse SV      (8) (Ant-3)   
   9428      Verbroedering Zwijndrecht      (6) (Ant-1)   
   1085      KVV Ternesse      (6) (Ant-1)   
   5357      KVK Mariaburg      (7) (Ant-2)   
   5173      KFC Pulle      (9) (Ant-4)   
   4892      KSV Schriek      (6) (Ant-1)   
   2065      Witgoor Dessel      (7) (Ant-2)   
   2295      Linda Olen      (7) (Ant-2)   
   9306      FC Ekeren      (8) (Ant-3)   
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 24, 2016, 14:19:13
West-Vlaanderen
   6381      K.S.C. Wielsbeke       (6) (W-Vl1)   
   1955      K.S.K Vlamertinge       (6) (W-Vl1)   
   4253      KSV Kortrijk       (8) (W-Vl3)   
   5216      K. VC Wingene       (6) (W-Vl1)   
   6136      SV Loppem       (8) (W-Vl3)   
   3302      K.R.C. Waregem       (6) (W-Vl1)   
   8832      Dosko Kanegem       (8) (W-Vl3)   
   3841      K. VV Oostduinkerke       (6) (W-Vl1)   
   8143      S.V.V.Damme       (6) (W-Vl1)   
   2777      SK.Eernegem       (6) (W-Vl1)   
   5544      K. Sassp. Boezinge       (6) (W-Vl1)   
   5181      K. SV Rumbeke       (6) (W-Vl1)   
   9238      VV Westkapelle       (6) (W-Vl1)   
   6440      K.S.K. Oostnieuwkerke       (6) (W-Vl1)   
   5956      K.V.C.S.V. Oostkamp       (6) (W-Vl1)   
   5935      S.V.D. Kortemark       (6) (W-Vl1)   
   3521      K. Zwevegem Sp.       (7) (W-Vl2)   

Indien West Vlaanderen er 18 mag inschrijven is de volgende op de lijst;
   1255      K. FC. Meulebeke       (7) (W-Vl2)   
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 24, 2016, 14:30:26
Luxemburg

   9510      Bercheux      (7) (Lux-2)   
   2697      Champlon      (6) (Lux-1)   
   5908      Compogne      (8) (Lux-3)   
   1491      Ethe      (6) (Lux-1)   
   3134      Florenville      (6) (Lux-1)   
   1167      Freylange      (6) (Lux-1)   
   3227      Gouvy      (7) (Lux-2)   
   3093      Habay-la-Neuve      (6) (Lux-1)   
   6556      Habay-la-Vieille      (7) (Lux-2)   
   3033      La Roche      (6) (Lux-1)   
   1590      Libramont      (6) (Lux-1)   
   4260      Marloie      (6) (Lux-1)   
   3201      Meix-devant-Virton      (6) (Lux-1)   
   6125      Nothomb      (7) (Lux-2)   
   7182      Saint-Pierre      (8) (Lux-3)   
   6723      Sibret      (7) (Lux-2)   
   6923      Wellin      (6) (Lux-1)   
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 24, 2016, 14:56:32
Namen;

   307      Andenne      (6) (Nam-1)   
   5230      Beauraing A      (7) (Nam-2)   
   5230      Beauraing B      (8) (Nam-3)   
   1899      Condrusien      (7) (Nam-2)   
   8106      Flavion      (6) (Nam-1)   
   7491      Flawinne      (7) (Nam-2)   
   298      Floreffe      (8) (Nam-3)   
   3388      Gedinne      (7) (Nam-2)   
   6123      Grand-Leez      (6) (Nam-1)   
   4221      Havelange      (7) (Nam-2)   
   5389      Haversin      (7) (Nam-2)   
   3143      Molignée      (6) (Nam-1)   
   6348      Nismes      (6) (Nam-1)   
   2799      Rochefort      (6) (Nam-1)   
   9408      Fosses      (6) (Nam-1)   
   8276      Wepion      (6) (Nam-1)   
   5718      Assesse      (6) (Nam-1)   

Indien Namen er 18 mag inschrijven is de volgende op de lijst;
   5917      Ligny      (6) (Nam-1)   
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 24, 2016, 15:55:48
De Nationale teams;

Instroom 1e ronde;
   3694      K. Eendr. Wervik A      (5) (VFV-3)   
   1955      K.S.K Vlamertinge       (5) (VFV-3)   
   9441      OMS.Ingelmunster       (5) (VFV-3)   
   3551      FC.Merelbeke       (5) (VFV-3)   
   38      K.SK.Ronse       (5) (VFV-3)   
   95      R.RC.Wetteren-Kwatrecht       (5) (VFV-3)   
   2373      K.VK.Ninove       (5) (VFV-3)   
   4385      K.FC.Sp.St-Gillis Waas       (5) (VFV-3)   
   1046      K.FC.Eendr.Zele       (5) (VFV-3)   
   8601      Rapide Club Lebbeke       (5) (VFV-3)   
   3957      Lede       (5) (VFV-3)   
   7850      SK.Berlare       (5) (VFV-3)   
   7074      SC.Dikkelvenne       (5) (VFV-3)   
   3155      K.HO.Wolvertem-Merchtem      (5) (VFV-3)   
   7741      FC.Pepingen       (5) (VFV-3)   
   5719      FC Mariekerke       (5) (VFV-3)   
   4481      KVC Houtvenne       (5) (VFV-3)   
   2391      K.VV.Vosselaar       (5) (VFV-3)   
   1357      K.FC.St.-Lenaarts       (5) (VFV-3)   
   544      SC.City Pirates Antwerpen       (5) (VFV-3)   
   24      K.RC.Mechelen       (5) (VFV-3)   
   148      FC Turnhout       (5) (VFV-3)   
   1065      K.FC.Nijlen       (5) (VFV-3)   
   6045      KFC Helson Helchteren       (5) (VFV-3)   
   2825      K.VK.Wellen       (5) (VFV-3)   
   3904      K.ESK.Leopoldsburg       (5) (VFV-3)   
   2529      F.C. Esperanza Pelt       (5) (VFV-3)   
   4759      KFC.Eppegem      (5) (VFV-3)   
   41      KFC.Diest      (5) (VFV-3)   
   1002      K.OVC.Sterrebeek       (5) (VFV-3)   
   3887      K.Diegem Sport       (5) (VFV-3)   
   3634      K.AC.Betekom       (5) (VFV-3)   
   4194      Albert Quevy-Mons      (5) (ACFF-3)   
   8470      CS Entité Manageoise       (5) (ACFF-3)   
   26      R.FC.Tournai       (5) (ACFF-3)   
   5192      Francs Borains       (5) (ACFF-3)   
   6876      US Solre Sambre       (5) (ACFF-3)   
   3939      JS.Taminoise       (5) (ACFF-3)   
   6626      CS Onhaye       (5) (ACFF-3)   
   2657      RCS Profondeville      (5) (ACFF-3)   
   1614      US.Rebecquoise       (5) (ACFF-3)   
   677      R.Racing Club de Waterloo       (5) (ACFF-3)   
   4549      Racing Jet Wavre      (5) (ACFF-3)   
   5479      Racing White Daring Molenbeek       (5) (ACFF-3)   
   7569      FC.Ganshoren       (5) (ACFF-3)   
   5      Léopold FC.       (5) (ACFF-3)   
   4267      R.Ent.Bertrigeoise       (5) (ACFF-3)   
   9487      FC.United Richelle       (5) (ACFF-3)   
   7763      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise       (5) (ACFF-3)   
   3189      R.RC.Longlier       (5) (ACFF-3)   
   2871      R.CS.Verlaine       (5) (ACFF-3)   
   1979      R.Aywaille FC.       (5) (ACFF-3)   
   9266      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège       (5) (ACFF-3)   
   3020      RJ Aische      (5) (ACFF-3)   
   2913      Fc.Tilleur       (5) (ACFF-3)   
   76      Rfc.Huy       (5) (ACFF-3)   
   3008      R Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)   
   3816      RRC Mormont      (5) (ACFF-3)   
   82      FC Herstal      (5) (ACFF-3)   
   5779      RFC Warnant      (5) (ACFF-3)   

Instroom ronde 2;
   4408      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.       (4) (VFV-2)   
   101      R.Knokke FC.       (4) (VFV-2)   
   1574      Sporting West Harelbeke       (4) (VFV-2)   
   100      VK.Westhoek       (4) (VFV-2)   
   9512      Football Club Gullegem       (4) (VFV-2)   
   56      S.C.T. Menen       (4) (VFV-2)   
   935      K.FC.Izegem       (4) (VFV-2)   
   822      Torhout 1992 KM.       (4) (VFV-2)   
   11      R.RC.Gent-Zeehaven       (4) (VFV-2)   
   90      SC.Eendracht Aalst       (4) (VFV-2)   
   3821      K.FC.Sparta Petegem       (4) (VFV-2)   
   4297      K.SV.Temse       (4) (VFV-2)   
   5553      K.Olsa Brakel       (4) (VFV-2)   
   9264      Sportkring Sint-Niklaas       (4) (VFV-2)   
   87      K.SK.Halle       (4) (VFV-2)   
   342      K.SV.Bornem       (4) (VFV-2)   
   2138      K.Rupel Boom FC.       (4) (VFV-2)   
   28      K.Berchem Sport 2004       (4) (VFV-2)   
   43      R.Cappellen FC.       (4) (VFV-2)   
   2366      Hoogstraten VV.       (4) (VFV-2)   
   1124      K.FC.Zwarte Leeuw       (4) (VFV-2)   
   284      K.FC.Duffel       (4) (VFV-2)   
   3630      K.Londerzeel SK.       (4) (VFV-2)   
   1349      K.Olympia SC.Wijgmaal       (4) (VFV-2)   
   1021      K.SC.Grimbergen       (4) (VFV-2)   
   3197      KV.Woluwe-Zaventem       (4) (VFV-2)   
   8715      Tempo Overijse       (4) (VFV-2)   
   132      K.VK.Tienen       (4) (VFV-2)   
   3671      VV.Thes Sport Tessenderlo       (4) (VFV-2)   
   5775      Spouwen-Mopertingen       (4) (VFV-2)   
   595      K.Bocholter VV.       (4) (VFV-2)   
   8721      RC.Hades       (4) (VFV-2)   
   213      U.R.La Louvière Centre       (4) (ACFF-2)   
   2774      R.ES.Acrenoise       (4) (ACFF-2)   
   156      Union Royale Namur       (4) (ACFF-2)   
   94      RC Charleroi-Fleurus       (4) (ACFF-2)   
   190      R.Stade Waremmien FC.       (4) (ACFF-2)   
   248      R.ES.Couvin-Mariembourg       (4) (ACFF-2)   
   460      R.U.Wallonne Ciney       (4) (ACFF-2)   
   4      R.FC.de Liège       (4) (ACFF-2)   
   3114      R.RC.Hamoir       (4) (ACFF-2)   
   3262      R.W.Walhain CG.       (4) (ACFF-2)   
   526      R.FC.Un.La Calamine       (4) (ACFF-2)   
   246      R.OC.de Charleroi-March.       (4) (ACFF-2)   
   725      R.Chatelet SC.       (4) (ACFF-2)   
   4454      R.FC.Meux       (4) (ACFF-2)   
   6237      R.US.Givry       (4) (ACFF-2)   
   9426      Solières Sport       (4) (ACFF-2)   

Instroom 3e ronde;
   200      R.Excelsior Virton       (3) (Nat)   
   818      K.MSK.Deinze       (3) (Nat)   
   1934      K.VV.Coxyde       (3) (Nat)   
   3434      K.Patro Eisden Maasmech.       (3) (Nat)   
   5750      White Star Bruxelles       (3) (Nat)   
   606      K.FC.Dessel Sport       (3) (Nat)   
   2948      K.SK Heist       (3) (Nat)   
   2169      A.S.V.Geel       (3) (Nat)   
   167      F.C. Seraing       (3) (Nat)   
   260      R.Sprimont Comblain Sport       (3) (Nat)   
   155      FC.O. Beerschot-Wilrijk       (3) (Nat)   
   211      K.FC.Vigor Wuitens Hamme       (3) (Nat)   
   3900      FC.V.Dender E.H.       (3) (Nat)   
   3970      KFC.Oosterzonen Oosterw.       (3) (Nat)   
   3245      SP.Hasselt       (3) (Nat)   
   81      K.SV.Oudenaarde       (3) (Nat)   

Instroom 5e ronde;
   134      K.SV.Roeselare       (2) (1B)   
   10      R.Union St.-Gilloise       (2) (1B)   
   2554      Lommel United       (2) (1B)   
   5632      A.FC.Tubize       (2) (1B)   
   12      Cercle Brugge K.SV.       (2) (1B)   
   4276      K.AS.Eupen       (2) (1B)   
   1      R.Antwerp FC.       (2) (1B)   
   6142      Oud-Heverlee Leuven       (2) (1B)   

Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 24, 2016, 16:23:30
Brabant;

   75      RCS.Brainois      (6) (Bra-1)   
   7586      FC.Negenmanneke       (9) (Bra-4)   
   6827      OHR.Huldenberg      (7) (Bra-2)   
   7781      Sp.Roosbeek       (8) (Bra-3)   
   42      RSC.Ixelles      (7) (Bra-2)   
   3031      ROFC.Stockel B      (7) (Bra-2)   
   9504      SC.Aarschot      (7) (Bra-2)   
   1434      KV.Zuun      (8) (Bra-3)   
   7294      US.Ophain      (8) (Bra-3)   
   3552      KV.Tremelo       (8) (Bra-3)   
   9332      Stade Everois RC      (7) (Bra-2)   
   5659      FC.Melsbroek       (7) (Bra-2)   
   7774      FC.Saint-Michel      (8) (Bra-3)   
   7753      FC.Beigem       (8) (Bra-3)   
   5661      KFC.Wambeek      (7) (Bra-2)   
   6623      KVC.Asse-Terheide       (8) (Bra-3)   
   7162      Wolfsdonk Sp.      (7) (Bra-2)   
   1918      RCS.Ways-Genappe       (7) (Bra-2)   
   ?      ?      ?   
   ?      ?      ?   

16 achtste finalisten van de Peugeot Cup plus de twee ploegen die in de ronde daarvoor na strafschoppen verloren.
De andere twee worden geloot.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: HRM1880 op jun 24, 2016, 19:50:16
Hier is de loting.

http://www.belgianfootball.be/sites/default/files/pdf/kbvb-urbsfa-2016-2017_crokycup_ronde1-5_tour1-5.pdf
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Levi8 op jun 24, 2016, 19:53:18
Ik wordt er duizelig van, wat een programma.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: HRM1880 op jun 24, 2016, 19:59:13
Ik wordt er duizelig van, wat een programma.
Dat is duidelijk, je gaat er al dt-fouten van maken.
Joost giet dat gelukkig meestal in een veel overzichtelijker geheel.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Levi8 op jun 24, 2016, 20:36:12
Dat is duidelijk, je gaat er al dt-fouten van maken.
Joost giet dat gelukkig meestal in een veel overzichtelijker geheel.

Helemaal niet gezien, maar een overzicht zou het goed maken.

Is dit ook de beker waar de grote clubs aan meedoen?
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: syntric op jun 25, 2016, 00:50:07
Ik wordt er duizelig van, wat een programma.
Niet zo bijzonder, je zou de loting van de Franse beker eens moeten zien, als ik me niet vergis doen daar zowat alle bestaande teams aan mee, dat zijn echt duizenden clubs, met eerst heel wat regionale voorronden eer men alles samen smijt. Vind het wel mooi, dat ook de kleinste clubs in principe een kans maken om ver te raken.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 25, 2016, 01:09:58
Klikken voor een leesbaar formaat.

(https://c2.staticflickr.com/8/7337/27273051473_d387c84e47_h.jpg) (https://c2.staticflickr.com/8/7337/27273051473_d387c84e47_h.jpg)

De reeksaanduidingen van de clubs in de 1e ronde voeg ik maandag pas toe.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 25, 2016, 01:16:07
Er zitten een paar potentiele pareltjes in;

Zwarte Leeuw v Antwerp
Waremme v Lierse
Berchem v FC Liege/Eendracht Aalst
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 27, 2016, 16:54:31
Zelfde plaatje maar nu met de reeksindelingen erbij voor de clubs die in de 1e ronde instromen.

(https://c5.staticflickr.com/8/7297/27660251620_0e50400a56_h.jpg) (https://c5.staticflickr.com/8/7297/27660251620_0e50400a56_h.jpg)
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 27, 2016, 17:06:55
Verder volledig nutteloze cijfers;

De 112 duels in de eerste ronde;

14x 1e prov - VFV/ACFF-3
13x 2e prov - VFV/ACFF-3
13x 1e prov - 1e prov
12x VFV/ACFF-3 - 1e prov
11x VFV/ACFF-3 - 2e prov
9x 1e prov - 2e prov
7x 2e prov - 1e prov
6x 3e prov - VFV/ACFF-3
6x 3e prov - 2e prov
5x 1e prov - 3e prov
4x 2e prov - 3e prov
3x VFV/ACFF-3 - 3e prov
3x 2e prov - 2e prov
2x 3e prov - 1e prov
1x VFV/ACFF-3 - 4e prov
1x 3e prov - 4e prov
1x 2e prov - 4e prov
1x 1e prov - 4e prov

FC Pepingen v FC Negenmanneke, VFV-3 v 4e prov is de wedstrijd met het grootste niveauverschil.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Saltacampos op jun 28, 2016, 22:45:43
Verder volledig nutteloze cijfers;

De 112 duels in de eerste ronde;

14x 1e prov - VFV/ACFF-3
13x 2e prov - VFV/ACFF-3
13x 1e prov - 1e prov
12x VFV/ACFF-3 - 1e prov
11x VFV/ACFF-3 - 2e prov
9x 1e prov - 2e prov
7x 2e prov - 1e prov
6x 3e prov - VFV/ACFF-3
6x 3e prov - 2e prov
5x 1e prov - 3e prov
4x 2e prov - 3e prov
3x VFV/ACFF-3 - 3e prov
3x 2e prov - 2e prov
2x 3e prov - 1e prov
1x VFV/ACFF-3 - 4e prov
1x 3e prov - 4e prov
1x 2e prov - 4e prov
1x 1e prov - 4e prov

FC Pepingen v FC Negenmanneke, VFV-3 v 4e prov is de wedstrijd met het grootste niveauverschil.
Straf dat men in Brabant een club uit 4de Provinciale moet laten deelnemen om aan voldoende deelnemers te komen.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: hgrm op jun 28, 2016, 23:24:19
Is het niet gewoon zo dat die vierdeprovincialer zich geplaatst heeft via de provinciale beker?
Zie je in Nederland ook wel eens, dat een vierdeklasser zich via de districtsbeker de KNVB-beker binnenmazzelt.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jun 28, 2016, 23:54:30
Straf dat men in Brabant een club uit 4de Provinciale moet laten deelnemen om aan voldoende deelnemers te komen.
Negenmanneke wist de eerste poulefase van de Beker van Brabant te overleven, op aantal gescoorde goals nog wel. Daarna rekenden ze af met Tremele en Jodoigne om de kwartfinale te halen. Daarmee plaatsten ze zich voor deze Beker. Beide tegenstanders spelen een niveau hoger.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Saltacampos op jun 29, 2016, 14:07:40
Negenmanneke wist de eerste poulefase van de Beker van Brabant te overleven, op aantal gescoorde goals nog wel. Daarna rekenden ze af met Tremele en Jodoigne om de kwartfinale te halen. Daarmee plaatsten ze zich voor deze Beker. Beide tegenstanders spelen een niveau hoger.
Straffe prestatie, Vierde Provinciale is immers nauwelijks beter dan cafévoetbal, soms zelfs minder.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: HRM1880 op jul 25, 2016, 23:14:21
Kan er ergens gemakkelijk de aanvangsuren geraadpleegd worden? Of staat er ergens een oplijsting van de wedstrijden die afwijken van zondag 16.00?

edit: heb het al gevonden op de site van den bond.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jul 25, 2016, 23:57:00
Kan er ergens gemakkelijk de aanvangsuren geraadpleegd worden? Of staat er ergens een oplijsting van de wedstrijden die afwijken van zondag 16.00?

edit: heb het al gevonden op de site van den bond.

Ik plaats later deze week een programma.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Saltacampos op jul 26, 2016, 09:24:10
Deze link is handig om exacte speeltijden te vinden, dan krijg je de info die voor de refs en de clubs bestemd is:

http://www.belgianfootball.be/nl/aanduidingen-scheidsrechters

onderin aanduiden "beker met rechtstreekse uitschakeling", je mag het op "nationale" laten staan.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op jul 28, 2016, 13:50:38
Het programma;

   30-jul      18:00      F.C. Esperanza Pelt (5) (VFV-3) - VV.Brustem Centrum (6) (Lim-1)   
   30-jul      18:00      FC Turnhout (5) (VFV-3) - K.Lyra TSV. (6) (Ant-1)   
                  
   30-jul      19:00      Eendr.Grotenberge (6) (Ovl-1) - R.RC.Wetteren-Kwatrecht (5) (VFV-3)   
   30-jul      19:00      FC.Pepingen (5) (VFV-3) - FC.Negenmanneke (9) (Bra-4)   
   30-jul      19:00      R White Daring Molenbeek (5) (ACFF-3) - K.FC.Wambeek (7) (Bra-2)   
   30-jul      19:00      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège B (8) (Lui-3) - FC.Herstal (5) (ACFF-3)   
   30-jul      19:00      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise (5) (ACFF-3) - R.Marloie Sport (6) (Lux-1)   
   30-jul      19:00      Minderhout VV. (7) (Ant-2) - FC.Mariekerke (5) (VFV-3)   
   30-jul      19:00      K.FC.Brasschaat (6) (Ant-1) - K.Mariaburg VK. (7) (Ant-2)   
                  
   30-jul      19:30      U.R.S.Lixhe-Lanaye (6) (Lui-1) - FC.Ster -Francorchamps (7) (Lui-2)   
   30-jul      19:30      K.VV.Vosselaar (5) (VFV-3) - Willebroekse SV. (8) (Ant-3)   
                  
   30-jul      20:00      J.Rochefortoise Jemelle A (6) (Nam-1) - Albert Quevy-Mons (5) (ACFF-3)   
   30-jul      20:00      ES.Wellinoise (6) (Lux-1) - R.SC.Habay-La-Neuve (6) (Lux-1)   
   30-jul      20:00      R.OC.Rochois (6) (Lux-1) - Ass.Sp.Nothomb-Post (7) (Lux-2)   
   30-jul      20:00      K.SK.Meeuwen (7) (Lim-2) - FC.Helson Helchteren (5) (VFV-3)   
                  
   30-jul      20:30      Football Club Bercheux (7) (Lux-2) - R.RAC.Athl.Florenvillois (6) (Lux-1)   
                  
   31-jul      14:30      K.Herk-De-Stad FC. (6) (Lim-1) - K.VK.Wellen (5) (VFV-3)   
   31-jul      14:30      Eendracht Termien (6) (Lim-1) - SK. Thor Hasselt (7) (Lim-2)   
                  
   31-jul      15:00      SV.Voorde (6) (Ovl-1) - SC.Dikkelvenne (5) (VFV-3)   
                  
   31-jul      16:00      Francs Borains (5) (ACFF-3) - ASS.Montkainoise (6) (Hen-1)   
   31-jul      16:00      R.SC.Paturageois (6) (Hen-1) - K.Eendracht Wervik (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      VV.Westkapelle (6) (WVl-1) - OMS.Ingelmunster (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      Dosko Kanegem (8) (WVl-3) - R.FC.Tournai (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      K.SK.Vlamertinge (5) (VFV-3) - K.WS.Club Lauwe (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      R.US.Beloeil (6) (Hen-1) - SK.Eernegem (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      Peruwelz Football Club (6) (Hen-1) - Olympic de Warcoing (8) (Hen-3)   
   31-jul      16:00      SVD.Kortemark (6) (WVl-1) - S.V.V.Damme (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      Sp.Tisselt (7) (Ant-2) - K.SV.Rumbeke (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      K.Sassport Boezinge (6) (WVl-1) - VC.K.Zwevegem Sport (7) (WVl-2)   
   31-jul      16:00      K.VC.Wingene (6) (WVl-1) - K.SK.Oostnieuwkerke (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      Stormvogels Loppem (8) (WVl-3) - R.AS.Pays Blanc Antoinien (7) (Hen-2)   
   31-jul      16:00      K.Racing Waregem (6) (WVl-1) - U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. (6) (Hen-1)   
   31-jul      16:00      K.SC.Wielsbeke (6) (WVl-1) - Racing Club Lauwe (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      K.VV.Oostduinkerke (6) (WVl-1) - K.V.C.S.V.Oostkamp (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      K.SV.Kortrijk (8) (WVl-3) - US.Neufvilloise (7) (Hen-2)   
   31-jul      16:00      R.RC.Havelange (7) (Nam-2) - JS.Taminoise (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.Jumet SC. (7) (Hen-2) - US.Solrezienne (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.US.Club Anderlues (7) (Hen-2) - R.CS.Profondeville (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.Jeun.Aischoise (5) (ACFF-3) - R.CS.Condruzien (7) (Nam-2)   
   31-jul      16:00      R.US.Courcelloise (6) (Hen-1) - CS.Onhaye (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      Lacs de l'eau d'heure (7) (Hen-2) - US.Beauraing 61 B (8) (Nam-3)   
   31-jul      16:00      R.FC.Grand-Leez (6) (Nam-1) - FC.Gerpinnes (7) (Hen-2)   
   31-jul      16:00      OC.Nismes (6) (Nam-1) - R.UFC.Ransartoise B (8) (Hen-3)   
   31-jul      16:00      R.FC.Houdinois (6) (Hen-1) - ARS.de l'Entité Floreffe (8) (Nam-3)   
   31-jul      16:00      US.Beauraing 61 (7) (Nam-2) - Flavion Sport (6) (Nam-1)   
   31-jul      16:00      R.Seilles Coutis. Andenne (6) (Nam-1) - Racing FC.Fosses (6) (Nam-1)   
   31-jul      16:00      E.S. DE LA MOLIGNEE (6) (Nam-1) - Soc.Royale JS.Thudinienne (7) (Hen-2)   
   31-jul      16:00      R.Stade Gedinnois (7) (Nam-2) - FC.Ligny (6) (Nam-1)   
   31-jul      16:00      Standard Flawinne FC. (7) (Nam-2) - U.S.St-Hadelin-Haversin (7) (Nam-2)   
   31-jul      16:00      Rapide Club Lebbeke (5) (VFV-3) - K.VK.Svelta Melsele (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      K.VK.Ninove (5) (VFV-3) - VK.Adegem (7) (Ovl-2)   
   31-jul      16:00      Avanti Stekene (6) (Ovl-1) - K.FC.St.-Lenaarts (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      E.C.Oudenhove (8) (Ovl-3) - K.FC.Sp.St-Gillis Waas (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      SK.Berlare (5) (VFV-3) - K.FC.Jong VL.Kruibeke (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      K.FC.Eendr.Zele (5) (VFV-3) - Lando Sport Merendree (7) (Ovl-2)   
   31-jul      16:00      K.SK.Maldegem (6) (Ovl-1) - K.FC.Merelbeke (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      K.SK.Ronse (5) (VFV-3) - K.SK.De Jeugd Lovendegem (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      K.V.E.Drongen (7) (Ovl-2) - VC.Terheide (8) (Bra-3)   
   31-jul      16:00      KFC.Eendr.Belzele Evergem (7) (Ovl-2) - Willen Is Kunnen Eine (7) (Ovl-2)   
   31-jul      16:00      K.V.Eendracht Aalter (6) (Ovl-1) - K.E.Appelterre-Eichem (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      K.VV.Kl.Kemzeke (6) (Ovl-1) - K.VV.Zelzate (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      J.V.De Pinte (7) (Ovl-2) - SK.Lochristi (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      US.Rebecquoise (5) (ACFF-3) - VK.Huldenberg (7) (Bra-2)   
   31-jul      16:00      K.AC.Betekom (5) (VFV-3) - R.CS.Brainois (6) (Bra-1)   
   31-jul      16:00      R.CS.Ways-Genappe (7) (Bra-2) - HO Wolvertem Merchtem (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      R.Racing Club de Waterloo (5) (ACFF-3) - FC.Melsbroek (7) (Bra-2)   
   31-jul      16:00      Sp.Roosbeek (8) (Bra-3) - Léopold FC. (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      K.V.Tremelo (8) (Bra-3) - FC.Ganshoren (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      K.FC.Eppegem (5) (VFV-3) - US.D'Ophain (8) (Bra-3)   
   31-jul      16:00      Wolfsdonk Sport (7) (Bra-2) - Racing Jet Wavre (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      FC.Saint-Michel (8) (Bra-3) - R.Ol.FC.Stockel B (7) (Bra-2)   
   31-jul      16:00      KV.Zuun (8) (Bra-3) - R.RC.D'Etterbeek (7) (Bra-2)   
   31-jul      16:00      FC.Beigem (8) (Bra-3) - R.Ixelles SC. (7) (Bra-2)   
   31-jul      16:00      R.FC.Huy (5) (ACFF-3) - ES.FC. Du Geer (7) (Lui-2)   
   31-jul      16:00      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège (5) (ACFF-3) - R.Ougrée FC. (7) (Lui-2)   
   31-jul      16:00      R.U.S.Strée (7) (Lui-2) - FC.United Richelle (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      Seraing Athletique R.FC. (7) (Lui-2) - R.FC.Warnant (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.CS.Verlaine (5) (ACFF-3) - R.St.FC.Andrimont (7) (Lui-2)   
   31-jul      16:00      F.C. Tilleur (5) (ACFF-3) - Etoile Vervietoise (8) (Lui-3)   
   31-jul      16:00      K.FC.Weywertz (6) (Lui-1) - R.JS.Chêneenne (7) (Lui-2)   
   31-jul      16:00      R.S.C.Beaufays B (7) (Lui-2) - AC.Milanello Milmort (6) (Lui-1)   
   31-jul      16:00      FC.Eupen 1963 (7) (Lui-2) - AS.Hermalienne (9) (Lui-4)   
   31-jul      16:00      Union FC.Rutten (8) (Lim-3) - Stade Disonais (6) (Lui-1)   
   31-jul      16:00      Wallonia Club Sibret (7) (Lux-2) - R.RC.Longlier (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.RC.Mormont (5) (ACFF-3) - R.US.Ethe Belmont (6) (Lux-1)   
   31-jul      16:00      Entente Durbuy (5) (ACFF-3) - R.US.Gouvy (7) (Lux-2)   
   31-jul      16:00      R.FC.Compogne Bertogne (8) (Lux-3) - R.Ent.Bertrigeoise (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.OC.Meix-Dt-Virton (6) (Lux-1) - R.Aywaille FC. (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.CS.Libramontois (6) (Lux-1) - JS.Habaysienne (7) (Lux-2)   
   31-jul      16:00      R.ES.Champlonaise (6) (Lux-1) - ES.De Saint-Pierre (8) (Lux-3)   
   31-jul      16:00      R.Harzé FC. (8) (Lui-3) - R.Jeunesse Freylangeoise (6) (Lux-1)   
   31-jul      16:00      FC.Melosport Zonhoven (6) (Lim-1) - K.ESK.Leopoldsburg (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      K.Opitter FC. (8) (Lim-3) - VK.Gestel (8) (Lim-3)   
   31-jul      16:00      K.Peerder Sportvrienden (8) (Lim-3) - K.Witgoor Sport Dessel (7) (Ant-2)   
   31-jul      16:00      K.Vlijtingen VV. (6) (Lim-1) - K.Zonhoven VV. (6) (Lim-1)   
   31-jul      16:00      K.FC.Beekhoek Sport (7) (Ant-2) - K.Bolderberg FC. (8) (Lim-3)   
   31-jul      16:00      K.VV.Weerstand Koersel (7) (Lim-2) - Grimbie 69 (7) (Lim-2)   
   31-jul      16:00      FC.Heur-Tongeren (6) (Lim-1) - K.Lutlommel VV. (6) (Lim-1)   
   31-jul      16:00      K.RC.Mechelen (5) (VFV-3) - K.SV.Schriek (6) (Ant-1)   
   31-jul      16:00      K.Groen Rood Katelijne (6) (Ant-1) - SC.City Pirates Antwerpen (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      K.FC.Linda Olen (7) (Ant-2) - K.VC.Houtvenne (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      K.SK.Retie Branddonk (6) (Ant-1) - K.FC.Pulle (9) (Ant-4)   
   31-jul      16:00      K.Ternesse VV.Wommelgem (6) (Ant-1) - Verbr.Zwijndrecht (6) (Ant-1)   
   31-jul      16:00      K.Antonia FC. (6) (Ant-1) - K.VV.Dosko Baarle-Hertog (8) (Ant-3)   
                  
   31-jul      17:00      K.Racing Club Bambrugge (6) (Ovl-1) - K.VC.Jong Lede (5) (VFV-3)   
   31-jul      17:00      K.Vrijheid Herselt (7) (Ant-2) - Bilzerse Waltwilder VV. (6) (Lim-1)   
                  
   31-jul      18:00      CS.Entité Manageoise (5) (ACFF-3) - R.US.Assesse (6) (Nam-1)   
   31-jul      18:00      K.FC.Diest (5) (VFV-3) - Stade Everois Racing Club (7) (Bra-2)   
   31-jul      18:00      K.CS.Machelen (7) (Bra-2) - K.Diegem Sport (5) (VFV-3)   
   31-jul      18:00      K.SK.Wavria (7) (Ant-2) - FC.Ekeren (8) (Ant-3)   
                  
   31-jul      18:30      K.FC.Lille (6) (Ant-1) - K.FC.Nijlen (5) (VFV-3)   
                  
   31-jul      19:00      Sporting Club Aarschot (7) (Bra-2) - K.OVC.Sterrebeek (5) (VFV-3)   
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 01, 2016, 11:06:24
Bij de loting voor de eerste ronde hadden ze het balletje van Sporting Tisselt (stamnummer 7565) gebruikt in plaats van AC Estaimbourg (7656)....
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 01, 2016, 11:25:33
De uitslagen van de 1e ronde.

Teams die wonnen van een ploeg 2 niveau's hoger;

* De B-Ploeg van Ransart verraste OC Nismes met 1-2
* Diegem blameerde zich tegen buurman Machelen en verloor na penalty's
* Aarschot speelde Sterrebeek zoek; 3-0
* Sibret uit 2e prov. Luxemburg won na strafschoppen van Longlier (3e Klasse ACFF)
* Harze (8) en Freylange(6) scoorde niet in de reguliere speeltijd, wel bij de strafschoppen; 11-10

   Francs Borains      (5) (ACFF-3)      ASS.Montkainoise      (6) (Hen-1)      2      1         
   R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)      K.Eendracht Wervik      (5) (VFV-3)      3      3      (5-4)   
   VV.Westkapelle      (6) (WVl-1)      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)      2      2      (4-5)   
   Dosko Kanegem      (8) (WVl-3)      R.FC.Tournai      (5) (ACFF-3)      0      8         
   K.SK.Vlamertinge      (5) (VFV-3)      K.WS.Club Lauwe      (6) (WVl-1)      1      3         
   R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)      SK.Eernegem      (6) (WVl-1)      1      1      (3-1)   
   Peruwelz Football Club      (6) (Hen-1)      Olympic de Warcoing      (8) (Hen-3)      5      0         
   SVD.Kortemark      (6) (WVl-1)      S.V.V.Damme      (6) (WVl-1)      1      1      (5-4)   
   AC.Estaimbourg      (7) (Hen-2)      K.SV.Rumbeke      (6) (WVl-1)      1      2         
   K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)      VC.K.Zwevegem Sport      (7) (WVl-2)      2      1         
   K.VC.Wingene      (6) (WVl-1)      K.SK.Oostnieuwkerke      (6) (WVl-1)      0      0      (4-1)   
   Stormvogels Loppem      (8) (WVl-3)      R.AS.Pays Blanc Antoinien      (7) (Hen-2)      1      4         
   K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)      U.St-Ghisl.Tertre-Hautr.      (6) (Hen-1)      5      1         
   K.SC.Wielsbeke      (6) (WVl-1)      Racing Club Lauwe      (6) (WVl-1)      4      0         
   K.VV.Oostduinkerke      (6) (WVl-1)      K.V.C.S.V.Oostkamp      (6) (WVl-1)      2      3         
   K.SV.Kortrijk      (8) (WVl-3)      US.Neufvilloise      (7) (Hen-2)      4      0         
   R.RC.Havelange      (7) (Nam-2)      JS.Taminoise      (5) (ACFF-3)      1      4         
   R.Jumet SC.      (7) (Hen-2)      US.Solrezienne      (5) (ACFF-3)      0      3         
   R.US.Club Anderlues      (7) (Hen-2)      R.CS.Profondeville      (5) (ACFF-3)      0      0      (5-6)   
   R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)      R.CS.Condruzien      (7) (Nam-2)      1      0         
   R.US.Courcelloise      (6) (Hen-1)      CS.Onhaye      (5) (ACFF-3)      0      4         
   CS.Entité Manageoise      (5) (ACFF-3)      R.US.Assesse      (6) (Nam-1)      1      0         
   J.Rochefortoise      (6) (Nam-1)      Albert Quevy-Mons      (5) (ACFF-3)      1      0         
   Lacs de l'eau d'heure      (7) (Hen-2)      US.Beauraing 61      (8) (Nam-3)      1      5         
   R.FC.Grand-Leez      (6) (Nam-1)      FC.Gerpinnes      (7) (Hen-2)      1      3         
   OC.Nismes      (6) (Nam-1)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)      1      2         
   R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)      ARS.de l'Entité Floreffe      (8) (Nam-3)      3      0         
   US.Beauraing 61 B      (7) (Nam-2)      Flavion Sport      (6) (Nam-1)      2      2      (1-3)   
   R.Seilles Coutis. Andenne      (6) (Nam-1)      Racing FC.Fosses      (6) (Nam-1)      2      2      (3-4)   
   E.S. DE LA MOLIGNEE      (6) (Nam-1)      Soc.Royale JS.Thudinienne      (7) (Hen-2)      2      5         
   R.Stade Gedinnois      (7) (Nam-2)      FC.Ligny      (6) (Nam-1)      2      0         
   Standard Flawinne FC.      (7) (Nam-2)      U.S.St-Hadelin-Haversin      (7) (Nam-2)      0      3         
   Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)      K.VK.Svelta Melsele      (6) (Ovl-1)      3      0         
   K.Racing Club Bambrugge      (6) (Ovl-1)      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)      2      2      (3-4)   
   K.VK.Ninove      (5) (VFV-3)      VK.Adegem      (7) (Ovl-2)      7      1         
   Avanti Stekene      (6) (Ovl-1)      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)      0      3         
   E.C.Oudenhove      (8) (Ovl-3)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)      2      5         
   SK.Berlare      (5) (VFV-3)      K.FC.Jong VL.Kruibeke      (6) (Ovl-1)      3      0         
   Eendr.Grotenberge      (6) (Ovl-1)      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)      1      5         
   K.FC.Eendr.Zele      (5) (VFV-3)      Lando Sport Merendree      (7) (Ovl-2)      6      2         
   K.SK.Maldegem      (6) (Ovl-1)      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)      0      3         
   K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)      K.SK.De Jeugd Lovendegem      (6) (Ovl-1)      1      0         
   SV.Voorde      (6) (Ovl-1)      SC.Dikkelvenne      (5) (VFV-3)      1      1      (2-4)   
   K.V.E.Drongen      (7) (Ovl-2)      VC.Terheide      (8) (Bra-3)      10      1         
   KFC.Eendr.Belzele Evergem      (7) (Ovl-2)      Willen Is Kunnen Eine      (7) (Ovl-2)      1      4         
   K.V.Eendracht Aalter      (6) (Ovl-1)      K.E.Appelterre-Eichem      (6) (Ovl-1)      2      1         
   K.VV.Kl.Kemzeke      (6) (Ovl-1)      K.VV.Zelzate      (6) (Ovl-1)      4      0         
   J.V.De Pinte      (7) (Ovl-2)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)      0      1         
   K.FC.Diest      (5) (VFV-3)      Stade Everois Racing Club      (7) (Bra-2)      4      0         
   US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      VK.Huldenberg      (7) (Bra-2)      5      0         
   K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)      R.CS.Brainois      (6) (Bra-1)      3      3      (4-2)   
   K.CS.Machelen      (7) (Bra-2)      K.Diegem Sport      (5) (VFV-3)      2      2      (6-5)   
   R.CS.Ways-Genappe      (7) (Bra-2)      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)      0      5         
   R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)      FC.Melsbroek      (7) (Bra-2)      1      0         
   Sp.Roosbeek      (8) (Bra-3)      Léopold FC.      (5) (ACFF-3)      1      4         
   Sporting Club Aarschot      (7) (Bra-2)      K.OVC.Sterrebeek      (5) (VFV-3)      3      0         
   K.V.Tremelo      (8) (Bra-3)      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      1      1      (4-5)   
   FC.Pepingen      (5) (VFV-3)      FC.Negenmanneke      (9) (Bra-4)      5      0         
   K.FC.Eppegem      (5) (VFV-3)      US.D'Ophain      (8) (Bra-3)      5      1         
   R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)      K.FC.Wambeek      (7) (Bra-2)      2      1         
   Wolfsdonk Sport      (7) (Bra-2)      Racing Jet Wavre      (5) (ACFF-3)      0      1         
   FC.Saint-Michel      (8) (Bra-3)      R.Ol.FC.Stockel B      (7) (Bra-2)      0      5         
   KV.Zuun      (8) (Bra-3)      R.RC.D'Etterbeek      (7) (Bra-2)      0      1         
   FC.Beigem      (8) (Bra-3)      R.Ixelles SC.      (7) (Bra-2)      2      2      (4-5)   
   R.FC.Huy      (5) (ACFF-3)      ES.FC. Du Geer      (7) (Lui-2)      1      0         
   R.Dar.Cl. de Cointe-Liège      (5) (ACFF-3)      R.Ougrée FC.      (7) (Lui-2)      3      1         
   R.Dar.Cl. de Cointe-Liège B      (8) (Lui-3)      FC.Herstal      (5) (ACFF-3)      2      4         
   R.U.S.Strée      (7) (Lui-2)      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)      1      2         
   Seraing Athletique R.FC.      (7) (Lui-2)      R.FC.Warnant      (5) (ACFF-3)      0      0      (2-4)   
   R.St.FC.Andrimont      (7) (Lui-2)      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      1      3         
   F.C. Tilleur      (5) (ACFF-3)      Etoile Vervietoise      (8) (Lui-3)      8      0         
   K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      R.JS.Chêneenne      (7) (Lui-2)      4      1         
   R.S.C.Beaufays B      (7) (Lui-2)      AC.Milanello Milmort      (6) (Lui-1)      2      0         
   FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)      AS.Hermalienne      (9) (Lui-4)      5      2         
   Union FC.Rutten      (8) (Lim-3)      Stade Disonais      (6) (Lui-1)      1      2         
   U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)      FC.Ster -Francorchamps      (7) (Lui-2)      6      1         
   FC.Jeun.Lorr.Arlonaise      (5) (ACFF-3)      R.Marloie Sport      (6) (Lux-1)      2      1         
   Wallonia Club Sibret      (7) (Lux-2)      R.RC.Longlier      (5) (ACFF-3)      1      1      (4-3)   
   R.RC.Mormont      (5) (ACFF-3)      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      0      1         
   Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)      R.US.Gouvy      (7) (Lux-2)      2      1         
   R.FC.Compogne Bertogne      (8) (Lux-3)      R.Ent.Bertrigeoise      (5) (ACFF-3)      0      4         
   R.OC.Meix-Dt-Virton      (6) (Lux-1)      R.Aywaille FC.      (5) (ACFF-3)      0      0      (2-4)   
   R.CS.Libramontois      (6) (Lux-1)      JS.Habaysienne      (7) (Lux-2)      2      1         
   ES.Wellinoise      (6) (Lux-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)      0      1         
   R.ES.Champlonaise      (6) (Lux-1)      ES.De Saint-Pierre      (8) (Lux-3)      4      0         
   R.OC.Rochois      (6) (Lux-1)      Ass.Sp.Nothomb-Post      (7) (Lux-2)      3      1         
   Football Club Bercheux      (7) (Lux-2)      R.RAC.Athl.Florenvillois      (6) (Lux-1)      1      3         
   R.Harzé FC.      (8) (Lui-3)      R.Jeunesse Freylangeoise      (6) (Lux-1)      0      0      (11-10)   
   K.SK.Meeuwen      (7) (Lim-2)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)      0      3         
   F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      VV.Brustem Centrum      (6) (Lim-1)      1      0         
   K.Herk-De-Stad FC.      (6) (Lim-1)      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)      0      4         
   FC.Melosport Zonhoven      (6) (Lim-1)      K.ESK.Leopoldsburg      (5) (VFV-3)      0      3         
   K.Opitter FC.      (8) (Lim-3)      VK.Gestel      (8) (Lim-3)      2      1         
   K.Peerder Sportvrienden      (8) (Lim-3)      K.Witgoor Sport Dessel      (7) (Ant-2)      1      3         
   K.Vrijheid Herselt      (7) (Ant-2)      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)      1      5         
   K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      K.Zonhoven VV.      (6) (Lim-1)      2      0         
   K.FC.Beekhoek Sport      (7) (Ant-2)      K.Bolderberg FC.      (8) (Lim-3)      1      1      (5-6)   
   K.VV.Weerstand Koersel      (7) (Lim-2)      Grimbie 69      (7) (Lim-2)      3      1         
   Eendracht Termien      (6) (Lim-1)      SK. Thor Hasselt      (7) (Lim-2)      6      1         
   FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)      K.Lutlommel VV.      (6) (Lim-1)      2      0         
   FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.Lyra TSV.      (6) (Ant-1)      4      1         
   K.RC.Mechelen      (5) (VFV-3)      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)      1      3         
   K.FC.Lille      (6) (Ant-1)      K.FC.Nijlen      (5) (VFV-3)      2      1         
   K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)      SC.City Pirates Antwerpen      (5) (VFV-3)      2      0         
   K.VV.Vosselaar      (5) (VFV-3)      Willebroekse SV.      (8) (Ant-3)      6      2         
   Minderhout VV.      (7) (Ant-2)      FC.Mariekerke      (5) (VFV-3)      1      4         
   K.FC.Linda Olen      (7) (Ant-2)      K.VC.Houtvenne      (5) (VFV-3)      2      5         
   K.FC.Brasschaat      (6) (Ant-1)      K.Mariaburg VK.      (7) (Ant-2)      1      3         
   K.SK.Retie Branddonk      (6) (Ant-1)      K.FC.Pulle      (9) (Ant-4)      4      0         
   K.SK.Wavria      (7) (Ant-2)      FC.Ekeren      (8) (Ant-3)      2      2      (3-4)   
   K.Ternesse VV.Wommelgem      (6) (Ant-1)      Verbr.Zwijndrecht      (6) (Ant-1)      1      3         
   K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)      K.VV.Dosko Baarle-Hertog      (8) (Ant-3)      2      1         
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 01, 2016, 11:39:22
Ronde 2:

   113      K.VK.Tienen      (4) (VFV-2)      R.RAC.Athl.Florenvillois      (6) (Lux-1)               
   114      Hoogstraten VV.      (4) (VFV-2)      K.ESK.Leopoldsburg      (5) (VFV-3)               
   115      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)      Solières Sport      (4) (ACFF-2)               
   116      K.Opitter FC.      (8) (Lim-3)      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)               
   117      R.FC.Warnant      (5) (ACFF-3)      R.FC.de Liège      (4) (ACFF-2)               
   118      R.US.Givry      (4) (ACFF-2)      R.Stade Gedinnois      (7) (Nam-2)               
   119      Verbr.Zwijndrecht      (6) (Ant-1)      Spouwen-Mopertingen      (4) (VFV-2)               
   120      Wallonia Club Sibret      (7) (Lux-2)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)               
   121      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.SC.Grimbergen      (4) (VFV-2)               
   122      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)      K.VC.Houtvenne      (5) (VFV-3)               
   123      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)      R.Aywaille FC.      (5) (ACFF-3)               
   124      VV.Thes Sport Tessenderlo      (4) (VFV-2)      FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)               
   125      JS.Taminoise      (5) (ACFF-3)      Tempo Overijse      (4) (VFV-2)               
   126      K.SV.Bornem      (4) (VFV-2)      R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)               
   127      K.Bolderberg FC.      (8) (Lim-3)      U.R.La Louvière Centre      (4) (ACFF-2)               
   128      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      R.CS.Libramontois      (6) (Lux-1)               
   129      R.Chatelet SC.      (4) (ACFF-2)      K.FC.Eendr.Zele      (5) (VFV-3)               
   130      S.C.T. Menen      (4) (VFV-2)      K.SK.Oostnieuwkerke      (6) (WVl-1)               
   131      FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)      K.Rupel Boom FC.      (4) (VFV-2)               
   132      K.WS.Club Lauwe      (6) (WVl-1)      RC.Hades      (4) (VFV-2)               
   133      R.FC.Un.La Calamine      (4) (ACFF-2)      R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)               
   134      Flavion Sport      (6) (Nam-1)      K.FC.Izegem      (4) (VFV-2)               
   135      Francs Borains      (5) (ACFF-3)      K.FC.Duffel      (4) (VFV-2)               
   136      K.Olsa Brakel      (4) (VFV-2)      J.Rochefortoise      (6) (Nam-1)               
   137      R.RC.D'Etterbeek      (7) (Bra-2)      R.W.Walhain CG.      (4) (ACFF-2)               
   138      R.Ol.FC.Stockel B      (7) (Bra-2)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)               
   139      FC.Mariekerke      (5) (VFV-3)      VK.Westhoek      (4) (VFV-2)               
   140      R.U.Wallonne Ciney      (4) (ACFF-2)      K.VK.Ninove      (5) (VFV-3)               
   141      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)      K.SV.Kortrijk      (8) (WVl-3)               
   142      R.RC.Hamoir      (4) (ACFF-2)      FC.Ekeren      (8) (Ant-3)               
   143      K.FC.Diest      (5) (VFV-3)      K.SK.Halle      (4) (VFV-2)               
   144      R.OC.de Charleroi-March.      (4) (ACFF-2)      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)               
   145      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)      K.VV.Vosselaar      (5) (VFV-3)               
   146      U.S.St-Hadelin-Haversin      (7) (Nam-2)      Union Royale Namur      (4) (ACFF-2)               
   147      K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)      K.Olympia SC.Wijgmaal      (4) (VFV-2)               
   148      US.Beauraing 61      (8) (Nam-3)      KV.Woluwe-Zaventem      (4) (VFV-2)               
   149      K.FC.Sparta Petegem      (4) (VFV-2)      FC.Herstal      (5) (ACFF-3)               
   150      R.AS.Pays Blanc Antoinien      (7) (Hen-2)      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)               
   151      Entente Acren Lessines      (4) (ACFF-2)      K.SC.Wielsbeke      (6) (WVl-1)               
   152      Football Club Gullegem      (4) (VFV-2)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)               
   153      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège      (5) (ACFF-3)      R.Knokke FC.      (4) (VFV-2)               
   154      R.CS.Profondeville      (5) (ACFF-3)      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)               
   155      K.Berchem Sport 2004      (4) (VFV-2)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)               
   156      K.SV.Temse      (4) (VFV-2)      CS.Onhaye      (5) (ACFF-3)               
   157      K.CS.Machelen      (7) (Bra-2)      R.RC.Gent-Zeehaven      (4) (VFV-2)               
   158      R.ES.Couvin-Mariembourg      (4) (ACFF-2)      K.Witgoor Sport Dessel      (7) (Ant-2)               
   159      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)      R.Harzé FC.      (8) (Lui-3)               
   160      K.V.E.Drongen      (7) (Ovl-2)      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)               
   161      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise      (5) (ACFF-3)      Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)               
   162      K.V.C.S.V.Oostkamp      (6) (WVl-1)      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)               
   163      R.FC.Tournai      (5) (ACFF-3)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)               
   164      FC.Gerpinnes      (7) (Hen-2)      U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)               
   165      US.Solrezienne      (5) (ACFF-3)      R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)               
   166      K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)      K.VV.Weerstand Koersel      (7) (Lim-2)               
   167      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)      Léopold FC.      (5) (ACFF-3)               
   168      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      Eendracht Termien      (6) (Lim-1)               
   169      R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)      SC.Dikkelvenne      (5) (VFV-3)               
   170      K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      Sporting Club Aarschot      (7) (Bra-2)               
   171      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)      R.Ent.Bertrigeoise      (5) (ACFF-3)               
   172      K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      Stade Disonais      (6) (Lui-1)               
   173      K.SV.Rumbeke      (6) (WVl-1)      K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)               
   174      K.VV.Kl.Kemzeke      (6) (Ovl-1)      R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)               
   175      F.C. Tilleur      (5) (ACFF-3)      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)               
   176      R.S.C.Beaufays B      (7) (Lui-2)      K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)               
   177      FC.Pepingen      (5) (VFV-3)      K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)               
   178      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)      SVD.Kortemark      (6) (WVl-1)               
   179      R.ES.Champlonaise      (6) (Lux-1)      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)               
   180      CS.Entité Manageoise      (5) (ACFF-3)      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)               
   181      Racing FC.Fosses      (6) (Nam-1)      K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)               
   182      SK.Berlare      (5) (VFV-3)      R.OC.Rochois      (6) (Lux-1)               
   183      F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      K.FC.Eppegem      (5) (VFV-3)               
   184      Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)      K.V.Eendracht Aalter      (6) (Ovl-1)               
   185      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      Racing Jet Wavre      (5) (ACFF-3)               
   186      R.FC.Huy      (5) (ACFF-3)      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)               
   187      R.Ixelles SC.      (7) (Bra-2)      R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)               
   188      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)      Willen Is Kunnen Eine      (7) (Ovl-2)               
   189      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      Peruwelz Football Club      (6) (Hen-1)               
   190      K.Mariaburg VK.      (7) (Ant-2)      K.FC.Lille      (6) (Ant-1)               
   191      K.SK.Retie Branddonk      (6) (Ant-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)               
   192      Soc.Royale JS.Thudinienne      (7) (Hen-2)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)               
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 01, 2016, 11:45:14
Er zitten geen 4e provincialers meer in de beker in de 2e ronde. De laagst spelende ploegen zijn nog een zevental 3e Provincialers waarvan en liefst 6 een tegenstander hebben van 4 niveau's hoger. Enkel Ransart B heeft met een bezoekje aan Thudinne dat een niveau hoger speelt de grootste kans op doorstoten.

Er zijn nog 18 ploegen uit 2e Provincaal aanwezig die op Thudinne na allen een tegenstander uit hogere klasse treffen.

Per Provincie;
VFV 57
ACFF 41
Antwerpen 9
West Vlaanderen 9
Henegouwen 8
Limburg 7
Luxemburg 7
Namen 6
Luik 6
Oost Vlaanderen 5
Brabant 5
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Tribuneklanten op aug 01, 2016, 13:21:58
Puik werk Joost.
Ik wacht op ronde 3 en 4
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: KRCM1904 op aug 01, 2016, 14:12:56
Mooi verslag + YouTube filmpjes van stunt KCS Machelen tegen de buren van Diegem.

http://www.kcs-machelen.be/club/nieuwsbericht.php?id=115
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 01, 2016, 15:31:52
Dat logo van Machelen lijkt toch verdomt veel op dat van een andere club!

Jouw club presteerde niet zo best KRCM1904.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: KRCM1904 op aug 01, 2016, 19:04:50
Jouw club presteerde niet zo best KRCM1904.

Ja, 0-3 na 7' tegen het team van een lager niveau.  Daar word je niet happy van.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: syntric op aug 02, 2016, 15:15:08
Dat logo van Machelen lijkt toch verdomt veel op dat van een andere club!


Oh heb er in België al vrij veel tegengekomen die regelrechte kopieën waren van andere clubs
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Freekos79 op aug 02, 2016, 21:37:46
Wil aankomende zondag graag een wedstrijdje van de Belgische beker gaan bekijken. Zijn er affiches die er bovenuit springen?
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: KRCM1904 op aug 03, 2016, 19:13:06
Wil aankomende zondag graag een wedstrijdje van de Belgische beker gaan bekijken. Zijn er affiches die er bovenuit springen?

Een echte publiekstrekker zie ik niet meteen.  Als je een duel van 2 clubs uit elkaars buurt wil, dan denk ik dat je best voor KRC Harelbeke - KSV Kortrijk kunt kiezen.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Freekos79 op aug 03, 2016, 19:26:33
Een echte publiekstrekker zie ik niet meteen.  Als je een duel van 2 clubs uit elkaars buurt wil, dan denk ik dat je best voor KRC Harelbeke - KSV Kortrijk kunt kiezen.
Dat is wat ver voor mij. Dank je. Ik denk dat het iets in de buurt van Luik wordt.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: syntric op aug 03, 2016, 19:46:40
Dat is wat ver voor mij. Dank je. Ik denk dat het iets in de buurt van Luik wordt.

Dan raad ik Daring Cointe - Knokke aan, bijzonder mooi gelegen op een heuvel boven het nieuwe Luikse station. Vlakbij op dezelfde heuvel heb je ook  het monument voor de intergeallieerden & de Heilig Hartkerk die zeker een bezoekje waard zijn. Je ziet deze gebouwen ook van op de ground.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Wesley10__ op aug 03, 2016, 19:49:27
Dan raad ik Daring Cointe - Knokke aan, bijzonder mooi gelegen op een heuvel boven het nieuwe Luikse station. Vlakbij op dezelfde heuvel heb je ook  het monument voor de intergeallieerden & de Heilig Hartkerk die zeker een bezoekje waard zijn.

Speelt Frank Demouge nog mee bij Knokke?
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Freekos79 op aug 03, 2016, 19:56:29
Dan raad ik Daring Cointe - Knokke aan, bijzonder mooi gelegen op een heuvel boven het nieuwe Luikse station. Vlakbij op dezelfde heuvel heb je ook  het monument voor de intergeallieerden & de Heilig Hartkerk die zeker een bezoekje waard zijn. Je ziet deze gebouwen ook van op de ground.
Ziet er leuk uit. Spelen ze op dat kunstgrasveld?
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: KRCM1904 op aug 03, 2016, 19:57:09
Speelt Frank Demouge nog mee bij Knokke?

Zo te zien, speelt hij daar niet meer. > http://www.rkfc.be/new/index.php/1ste-ploeg/spelers
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: syntric op aug 03, 2016, 20:51:16
Ziet er leuk uit. Spelen ze op dat kunstgrasveld?
Ja
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: jona93 op aug 03, 2016, 23:38:50
RWDM-Dikkelvenne herhaling van vorig jaar in de crocky cup
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 05, 2016, 14:29:08
Programma;

   126      K.SV.Bornem      (4) (VFV-2)      R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)      6-aug      18:00   
   144      R.OC.de Charleroi-March.      (4) (ACFF-2)      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)      6-aug      18:00   
   150      R.AS.Pays Blanc Antoinien      (7) (Hen-2)      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)      6-aug      19:00   
   121      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.SC.Grimbergen      (4) (VFV-2)      6-aug      19:30   
   186      R.FC.Huy      (5) (ACFF-3)      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)      6-aug      19:30   
   114      Hoogstraten VV.      (4) (VFV-2)      K.ESK.Leopoldsburg      (5) (VFV-3)      6-aug      20:00   
   128      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      R.CS.Libramontois      (6) (Lux-1)      6-aug      20:00   
   136      K.Olsa Brakel      (4) (VFV-2)      J.Rochefortoise      (6) (Nam-1)      6-aug      20:00   
   163      R.FC.Tournai      (5) (ACFF-3)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)      6-aug      20:00   
   168      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      Eendracht Termien      (6) (Lim-1)      7-aug      14:30   
   146      U.S.St-Hadelin-Haversin      (7) (Nam-2)      Union Royale Namur      (4) (ACFF-2)      7-aug      15:00   
   191      K.SK.Retie Branddonk      (6) (Ant-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)      7-aug      15:00   
   113      K.VK.Tienen      (4) (VFV-2)      R.RAC.Athl.Florenvillois      (6) (Lux-1)      7-aug      16:00   
   115      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)      Solières Sport      (4) (ACFF-2)      7-aug      16:00   
   116      K.Opitter FC.      (8) (Lim-3)      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   117      R.FC.Warnant      (5) (ACFF-3)      R.FC.de Liège      (4) (ACFF-2)      7-aug      16:00   
   119      Verbr.Zwijndrecht      (6) (Ant-1)      Spouwen-Mopertingen      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   120      Wallonia Club Sibret      (7) (Lux-2)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   122      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)      K.VC.Houtvenne      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   123      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)      R.Aywaille FC.      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   124      VV.Thes Sport Tessenderlo      (4) (VFV-2)      FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)      7-aug      16:00   
   125      JS.Taminoise      (5) (ACFF-3)      Tempo Overijse      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   127      K.Bolderberg FC.      (8) (Lim-3)      U.R.La Louvière Centre      (4) (ACFF-2)      7-aug      16:00   
   129      R.Chatelet SC.      (4) (ACFF-2)      K.FC.Eendr.Zele      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   130      S.C.T. Menen      (4) (VFV-2)      K.SK.Oostnieuwkerke      (6) (WVl-1)      7-aug      16:00   
   131      FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)      K.Rupel Boom FC.      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   132      K.WS.Club Lauwe      (6) (WVl-1)      RC.Hades      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   133      R.FC.Un.La Calamine      (4) (ACFF-2)      R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   134      Flavion Sport      (6) (Nam-1)      K.FC.Izegem      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   135      Francs Borains      (5) (ACFF-3)      K.FC.Duffel      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   137      R.RC.D'Etterbeek      (7) (Bra-2)      R.W.Walhain CG.      (4) (ACFF-2)      7-aug      16:00   
   138      R.Ol.FC.Stockel B      (7) (Bra-2)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   139      FC.Mariekerke      (5) (VFV-3)      VK.Westhoek      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   140      R.U.Wallonne Ciney      (4) (ACFF-2)      K.VK.Ninove      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   141      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)      K.SV.Kortrijk      (8) (WVl-3)      7-aug      16:00   
   142      R.RC.Hamoir      (4) (ACFF-2)      FC.Ekeren      (8) (Ant-3)      7-aug      16:00   
   143      K.FC.Diest      (5) (VFV-3)      K.SK.Halle      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   145      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)      K.VV.Vosselaar      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   147      K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)      K.Olympia SC.Wijgmaal      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   148      US.Beauraing 61      (8) (Nam-3)      KV.Woluwe-Zaventem      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   149      K.FC.Sparta Petegem      (4) (VFV-2)      FC.Herstal      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   151      Entente Acren Lessines      (4) (ACFF-2)      K.SC.Wielsbeke      (6) (WVl-1)      7-aug      16:00   
   152      Football Club Gullegem      (4) (VFV-2)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   153      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège      (5) (ACFF-3)      R.Knokke FC.      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   155      K.Berchem Sport 2004      (4) (VFV-2)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   156      K.SV.Temse      (4) (VFV-2)      CS.Onhaye      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   157      K.CS.Machelen      (7) (Bra-2)      R.RC.Gent-Zeehaven      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   158      R.ES.Couvin-Mariembourg      (4) (ACFF-2)      K.Witgoor Sport Dessel      (7) (Ant-2)      7-aug      16:00   
   159      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)      R.Harzé FC.      (8) (Lui-3)      7-aug      16:00   
   160      K.V.E.Drongen      (7) (Ovl-2)      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   161      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise      (5) (ACFF-3)      Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   162      K.V.C.S.V.Oostkamp      (6) (WVl-1)      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   164      FC.Gerpinnes      (7) (Hen-2)      U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)      7-aug      16:00   
   165      US.Solrezienne      (5) (ACFF-3)      R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   166      K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)      K.VV.Weerstand Koersel      (7) (Lim-2)      7-aug      16:00   
   167      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)      Léopold FC.      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   169      R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)      SC.Dikkelvenne      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   170      K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      Sporting Club Aarschot      (7) (Bra-2)      7-aug      16:00   
   171      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)      R.Ent.Bertrigeoise      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   172      K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      Stade Disonais      (6) (Lui-1)      7-aug      16:00   
   173      K.SV.Rumbeke      (6) (WVl-1)      K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   174      K.VV.Kl.Kemzeke      (6) (Ovl-1)      R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)      7-aug      16:00   
   175      F.C. Tilleur      (5) (ACFF-3)      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   176      R.S.C.Beaufays B      (7) (Lui-2)      K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)      7-aug      16:00   
   177      FC.Pepingen      (5) (VFV-3)      K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)      7-aug      16:00   
   178      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)      SVD.Kortemark      (6) (WVl-1)      7-aug      16:00   
   179      R.ES.Champlonaise      (6) (Lux-1)      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)      7-aug      16:00   
   180      CS.Entité Manageoise      (5) (ACFF-3)      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   181      Racing FC.Fosses      (6) (Nam-1)      K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)      7-aug      16:00   
   182      SK.Berlare      (5) (VFV-3)      R.OC.Rochois      (6) (Lux-1)      7-aug      16:00   
   183      F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      K.FC.Eppegem      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   184      Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)      K.V.Eendracht Aalter      (6) (Ovl-1)      7-aug      16:00   
   185      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      Racing Jet Wavre      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   187      R.Ixelles SC.      (7) (Bra-2)      R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)      7-aug      16:00   
   188      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)      Willen Is Kunnen Eine      (7) (Ovl-2)      7-aug      16:00   
   189      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      Peruwelz Football Club      (6) (Hen-1)      7-aug      16:00   
   192      Soc.Royale JS.Thudinienne      (7) (Hen-2)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)      7-aug      16:00   
   118      R.US.Givry      (4) (ACFF-2)      R.Stade Gedinnois      (7) (Nam-2)      7-aug      18:00   
   154      R.CS.Profondeville      (5) (ACFF-3)      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)      7-aug      18:00   
   190      K.Mariaburg VK.      (7) (Ant-2)      K.FC.Lille      (6) (Ant-1)      7-aug      18:00   
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 08, 2016, 11:02:39
Geen van de clubs die 4 niveaus lager speelden wist een stunt door te drukken. Beauraing capituleerde tegen Woluwe-Zaventem na strafschoppen en Bolderberg was er ook heel dichtbij. Tegen La Louviere kwam de Limburgse 3e Provincialer 1-0 voor maar moest in de 79e en 89e minuut een goal slikken.

De grootste stunt van het weekend komt dus op naam van FC Eupen 1963 dat na strafschoppen won bij Thes Sport.

De resultaten;

   126      K.SV.Bornem      (4) (VFV-2)      R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)      1      1      (3-5)   
   144      R.OC.de Charleroi-March.      (4) (ACFF-2)      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)      0      3         
   150      R.AS.Pays Blanc Antoinien      (7) (Hen-2)      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)      1      1      (4-5)   
   121      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.SC.Grimbergen      (4) (VFV-2)      1      1      (8-7)   
   186      R.FC.Huy      (5) (ACFF-3)      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)      1      3         
   114      Hoogstraten VV.      (4) (VFV-2)      K.ESK.Leopoldsburg      (5) (VFV-3)      5      3         
   128      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      R.CS.Libramontois      (6) (Lux-1)      10      1         
   136      K.Olsa Brakel      (4) (VFV-2)      J.Rochefortoise      (6) (Nam-1)      4      1         
   163      R.FC.Tournai      (5) (ACFF-3)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)      0      2         
   168      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      Eendracht Termien      (6) (Lim-1)      1      0         
   146      U.S.St-Hadelin-Haversin      (7) (Nam-2)      Union Royale Namur      (4) (ACFF-2)      0      5         
   191      K.SK.Retie Branddonk      (6) (Ant-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)      0      3         
   113      K.VK.Tienen      (4) (VFV-2)      R.RAC.Athl.Florenvillois      (6) (Lux-1)      2      0         
   115      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)      Solières Sport      (4) (ACFF-2)      2      1         
   116      K.Opitter FC.      (8) (Lim-3)      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)      1      3         
   117      R.FC.Warnant      (5) (ACFF-3)      R.FC.de Liège      (4) (ACFF-2)      1      3         
   119      Verbr.Zwijndrecht      (6) (Ant-1)      Spouwen-Mopertingen      (4) (VFV-2)      1      2         
   120      Wallonia Club Sibret      (7) (Lux-2)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)      1      7         
   122      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)      K.VC.Houtvenne      (5) (VFV-3)      2      1         
   123      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)      R.Aywaille FC.      (5) (ACFF-3)      3      1         
   124      VV.Thes Sport Tessenderlo      (4) (VFV-2)      FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)      1      1      (2-3)   
   125      JS.Taminoise      (5) (ACFF-3)      Tempo Overijse      (4) (VFV-2)      2      2      (4-5)   
   127      K.Bolderberg FC.      (8) (Lim-3)      U.R.La Louvière Centre      (4) (ACFF-2)      1      2         
   129      R.Chatelet SC.      (4) (ACFF-2)      K.FC.Eendr.Zele      (5) (VFV-3)      2      0         
   130      S.C.T. Menen      (4) (VFV-2)      K.SK.Oostnieuwkerke      (6) (WVl-1)      3      1         
   131      FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)      K.Rupel Boom FC.      (4) (VFV-2)      4      0         
   132      K.WS.Club Lauwe      (6) (WVl-1)      RC.Hades      (4) (VFV-2)      2      4         
   133      R.FC.Un.La Calamine      (4) (ACFF-2)      R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)      0      1         
   134      Flavion Sport      (6) (Nam-1)      K.FC.Izegem      (4) (VFV-2)      0      6         
   135      Francs Borains      (5) (ACFF-3)      K.FC.Duffel      (4) (VFV-2)      4      1         
   137      R.RC.D'Etterbeek      (7) (Bra-2)      R.W.Walhain CG.      (4) (ACFF-2)      0      8         
   138      R.Ol.FC.Stockel B      (7) (Bra-2)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)      0      6         
   139      FC.Mariekerke      (5) (VFV-3)      VK.Westhoek      (4) (VFV-2)      0      1         
   140      R.U.Wallonne Ciney      (4) (ACFF-2)      K.VK.Ninove      (5) (VFV-3)      2      1         
   141      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)      K.SV.Kortrijk      (8) (WVl-3)      7      1         
   142      R.RC.Hamoir      (4) (ACFF-2)      FC.Ekeren      (8) (Ant-3)      5      0         
   143      K.FC.Diest      (5) (VFV-3)      K.SK.Halle      (4) (VFV-2)      1      1      (2-4)   
   145      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)      K.VV.Vosselaar      (5) (VFV-3)      1      1      (5-4)   
   147      K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)      K.Olympia SC.Wijgmaal      (4) (VFV-2)      2      1         
   148      US.Beauraing 61      (8) (Nam-3)      KV.Woluwe-Zaventem      (4) (VFV-2)      0      0      (5-6)   
   149      K.FC.Sparta Petegem      (4) (VFV-2)      FC.Herstal      (5) (ACFF-3)      1      0         
   151      Entente Acren Lessines      (4) (ACFF-2)      K.SC.Wielsbeke      (6) (WVl-1)      3      1         
   152      Football Club Gullegem      (4) (VFV-2)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)      0      1         
   153      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège      (5) (ACFF-3)      R.Knokke FC.      (4) (VFV-2)      2      7         
   155      K.Berchem Sport 2004      (4) (VFV-2)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)      0      1         
   156      K.SV.Temse      (4) (VFV-2)      CS.Onhaye      (5) (ACFF-3)      2      2      (4-2)   
   157      K.CS.Machelen      (7) (Bra-2)      R.RC.Gent-Zeehaven      (4) (VFV-2)      0      9         
   158      R.ES.Couvin-Mariembourg      (4) (ACFF-2)      K.Witgoor Sport Dessel      (7) (Ant-2)      7      1         
   159      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)      R.Harzé FC.      (8) (Lui-3)      10      0         
   160      K.V.E.Drongen      (7) (Ovl-2)      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)      0      3         
   161      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise      (5) (ACFF-3)      Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)      0      4         
   162      K.V.C.S.V.Oostkamp      (6) (WVl-1)      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      2      2      (3-4)   
   164      FC.Gerpinnes      (7) (Hen-2)      U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)      1      3         
   165      US.Solrezienne      (5) (ACFF-3)      R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)      1      3         
   166      K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)      K.VV.Weerstand Koersel      (7) (Lim-2)      4      1         
   167      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)      Léopold FC.      (5) (ACFF-3)      2      1         
   169      R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)      SC.Dikkelvenne      (5) (VFV-3)      2      0         
   170      K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      Sporting Club Aarschot      (7) (Bra-2)      1      1      (14-13)   
   171      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)      R.Ent.Bertrigeoise      (5) (ACFF-3)      2      0         
   172      K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      Stade Disonais      (6) (Lui-1)      2      0         
   173      K.SV.Rumbeke      (6) (WVl-1)      K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)      1      2         
   174      K.VV.Kl.Kemzeke      (6) (Ovl-1)      R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)      0      5         
   175      F.C. Tilleur      (5) (ACFF-3)      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)      1      3         
   176      R.S.C.Beaufays B      (7) (Lui-2)      K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)      1      4         
   177      FC.Pepingen      (5) (VFV-3)      K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)      1      1      (4-5)   
   178      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)      SVD.Kortemark      (6) (WVl-1)      1      0         
   179      R.ES.Champlonaise      (6) (Lux-1)      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)      1      2         
   180      CS.Entité Manageoise      (5) (ACFF-3)      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)      1      2         
   181      Racing FC.Fosses      (6) (Nam-1)      K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)      1      4         
   182      SK.Berlare      (5) (VFV-3)      R.OC.Rochois      (6) (Lux-1)      4      0         
   183      F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      K.FC.Eppegem      (5) (VFV-3)      1      1      (5-4)   
   184      Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)      K.V.Eendracht Aalter      (6) (Ovl-1)      2      0         
   185      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      Racing Jet Wavre      (5) (ACFF-3)      2      0         
   187      R.Ixelles SC.      (7) (Bra-2)      R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)      1      3         
   188      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)      Willen Is Kunnen Eine      (7) (Ovl-2)      3      1         
   189      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      Peruwelz Football Club      (6) (Hen-1)      3      0         
   192      Soc.Royale JS.Thudinienne      (7) (Hen-2)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)      0      3         
   118      R.US.Givry      (4) (ACFF-2)      R.Stade Gedinnois      (7) (Nam-2)      4      1         
   154      R.CS.Profondeville      (5) (ACFF-3)      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)      0      2         
   190      K.Mariaburg VK.      (7) (Ant-2)      K.FC.Lille      (6) (Ant-1)      1      6         
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 08, 2016, 11:13:09
Derde Ronde;

   193      K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)      K.FC.Vigor Wuitens Hamme      (3) (Nat)   
   194      K.VK.Tienen      (4) (VFV-2)      FC.V.Dender E.H.      (3) (Nat)   
   195      R.Excelsior Virton      (3) (Nat)      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)   
   196      R.Sprimont Comblain Sport      (3) (Nat)      R.U.Wallonne Ciney      (4) (ACFF-2)   
   197      A.S.V.Geel      (3) (Nat)      U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)   
   198      K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      White Star Bruxelles      (3) (Nat)   
   199      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.SK Heist      (3) (Nat)   
   200      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)      F.C. Seraing      (3) (Nat)   
   201      K.MSK.Deinze      (3) (Nat)      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)   
   202      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)      K.SV.Oudenaarde      (3) (Nat)   
   203      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      SP.Hasselt      (3) (Nat)   
   204      RC.Hades      (4) (VFV-2)      K.Patro Eisden Maasmech.      (3) (Nat)   
   205      K.VV.Coxyde      (3) (Nat)      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)   
   206      FC.O. Beerschot-Wilrijk      (3) (Nat)      R.Chatelet SC.      (4) (ACFF-2)   
   207      VK.Westhoek      (4) (VFV-2)      K.FC.Dessel Sport      (3) (Nat)   
   208      R.W.Walhain CG.      (4) (ACFF-2)      KFC.Oosterzonen Oosterw.      (3) (Nat)   
   209      K.Olsa Brakel      (4) (VFV-2)      Hoogstraten VV.      (4) (VFV-2)   
   210      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)      R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)   
   211      R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)   
   212      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)   
   213      K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)      FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)   
   214      K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)   
   215      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)      U.R.La Louvière Centre      (4) (ACFF-2)   
   216      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)   
   217      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)   
   218      R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)      K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)   
   219      R.FC.de Liège      (4) (ACFF-2)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)   
   220      K.FC.Lille      (6) (Ant-1)      Spouwen-Mopertingen      (4) (VFV-2)   
   221      Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)      K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)   
   222      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)   
   223      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      R.US.Givry      (4) (ACFF-2)   
   224      R.Knokke FC.      (4) (VFV-2)      K.FC.Sparta Petegem      (4) (VFV-2)   
   225      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)   
   226      Union Royale Namur      (4) (ACFF-2)      S.C.T. Menen      (4) (VFV-2)   
   227      F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      R.ES.Couvin-Mariembourg      (4) (ACFF-2)   
   228      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)   
   229      R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)   
   230      Tempo Overijse      (4) (VFV-2)      K.SV.Temse      (4) (VFV-2)   
   231      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)      K.FC.Izegem      (4) (VFV-2)   
   232      KV.Woluwe-Zaventem      (4) (VFV-2)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)   
   233      R.RC.Gent-Zeehaven      (4) (VFV-2)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)   
   234      R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)   
   235      K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)      Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)   
   236      FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)   
   237      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)      R.RC.Hamoir      (4) (ACFF-2)   
   238      K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)      Entente Acren Lessines      (4) (ACFF-2)   
   239      SK.Berlare      (5) (VFV-3)      K.SK.Halle      (4) (VFV-2)   
   240      Francs Borains      (5) (ACFF-3)      R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)   
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 08, 2016, 11:17:25
Het B-team van Ransart is de enige nog overgebleven 3e Provincialer, zij treffen Ingelmunster en dat is 1 van de 6 potjes met 3 niveau's verschil. Meer verschil is er niet meer.

FC Eupen is nog de enige ploeg uit 2e Provinciaal.

Alle Provincialers uit Brabant en Namen zijn uitgeschakeld. Antwerpen en Henegouwen zijn met nog 4 ploegen ieder het best vertegenwoordigt.

Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 08, 2016, 11:23:42
De winnaars van de 3e ronde spelen nog een 4e ronde en in de 5e ronde zullen de 8 ploegen uit 1B instromen.

De ploegen uit 1B spelen allen een uitduel en dit zijn hun mogelijke tegenstanders;

Cercle Brugge K.SV.  (2) (1B):
FC.O. Beerschot-Wilrijk (3) (Nat)-R.Chatelet SC. (4) (ACFF-2) / K.Antonia FC. (6) (Ant-1)-K.FC.Vigor Wuitens Hamme (3) (Nat)

R.Antwerp FC.  (2) (1B):
K.FC.Zwarte Leeuw (4) (VFV-2)-K.FC.Izegem (4) (VFV-2) / K.FC.St.-Lenaarts (5) (VFV-3)-R.US.Beloeil (6) (Hen-1)

Lommel United  (2) (1B):
K.MSK.Deinze (3) (Nat)-FC.United Richelle (5) (ACFF-3) / FC.Wetteren (5) (VFV-3)-K.VK.Wellen (5) (VFV-3)

A.FC.Tubize  (2) (1B):
R.Excelsior Virton (3) (Nat)-Torhout 1992 KM. (4) (VFV-2) / Francs Borains (5) (ACFF-3)-R White Daring Molenbeek (5) (ACFF-3)

K.SV.Roeselare  (2) (1B):
K.AC.Betekom (5) (VFV-3)-Rapide Club Lebbeke (5) (VFV-3) / K.VV.Coxyde (3) (Nat)-K.Londerzeel SK. (4) (VFV-2)

K.Lierse SK. (2) (1B):
R.Stade Waremmien FC. (4) (ACFF-2)-K.VC.Jong Lede (5) (VFV-3) / R.Knokke FC. (4) (VFV-2)-K.FC.Sparta Petegem (4) (VFV-2)

Oud-Heverlee Leuven  (2) (1B):
US.Rebecquoise (5) (ACFF-3)-K.SV.Schriek (6) (Ant-1) / F.C. Esperanza Pelt (5) (VFV-3)-R.ES.Couvin-Mariembourg (4) (ACFF-2)

R.Union St.-Gilloise  (2) (1B):
K.Vlijtingen VV. (6) (Lim-1)-R.SC.Habay-La-Neuve (6) (Lux-1) / R.W.Walhain CG. (4) (ACFF-2)-KFC.Oosterzonen Oosterw. (3) (Nat)

Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: hgrm op aug 08, 2016, 12:20:22
Dus:
ronde 3: 96 ploegen worden 48
ronde 4: 48 ploegen worden 24
->instroom 8 tweedeklassers
ronde 5: 32 ploegen worden 16
->instroom 16 eersteklassers
ronde 6: 32 ploegen worden 16
ronde 7: 16 ploegen worden 8
ronde 8: 8 ploegen worden 4
halve finale: 4 ploegen worden 2
finale: 2 ploegen worden 1
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 08, 2016, 12:49:41
Dus:
ronde 3: 96 ploegen worden 48
ronde 4: 48 ploegen worden 24
->instroom 8 tweedeklassers
ronde 5: 32 ploegen worden 16
->instroom 16 eersteklassers
ronde 6: 32 ploegen worden 16
ronde 7: 16 ploegen worden 8
ronde 8: 8 ploegen worden 4
halve finale: 4 ploegen worden 2
finale: 2 ploegen worden 1

Buiten de benaming van de hoogste 2 klassen is daar niets verkeerd aan volgens mij.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Tribuneklanten op aug 09, 2016, 10:26:32
Derde Ronde;

   193      K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)      K.FC.Vigor Wuitens Hamme      (3) (Nat)   
   194      K.VK.Tienen      (4) (VFV-2)      FC.V.Dender E.H.      (3) (Nat)   
   195      R.Excelsior Virton      (3) (Nat)      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)   
   196      R.Sprimont Comblain Sport      (3) (Nat)      R.U.Wallonne Ciney      (4) (ACFF-2)   
   197      A.S.V.Geel      (3) (Nat)      U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)   
   198      K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      White Star Bruxelles      (3) (Nat)   
   199      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.SK Heist      (3) (Nat)   
   200      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)      F.C. Seraing      (3) (Nat)   
   201      K.MSK.Deinze      (3) (Nat)      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)   
   202      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)      K.SV.Oudenaarde      (3) (Nat)   
   203      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      SP.Hasselt      (3) (Nat)   
   204      RC.Hades      (4) (VFV-2)      K.Patro Eisden Maasmech.      (3) (Nat)   
   205      K.VV.Coxyde      (3) (Nat)      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)   
   206      FC.O. Beerschot-Wilrijk      (3) (Nat)      R.Chatelet SC.      (4) (ACFF-2)   
   207      VK.Westhoek      (4) (VFV-2)      K.FC.Dessel Sport      (3) (Nat)   
   208      R.W.Walhain CG.      (4) (ACFF-2)      KFC.Oosterzonen Oosterw.      (3) (Nat)   
   209      K.Olsa Brakel      (4) (VFV-2)      Hoogstraten VV.      (4) (VFV-2)   
   210      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)      R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)   
   211      R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)   
   212      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)   
   213      K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)      FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)   
   214      K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)   
   215      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)      U.R.La Louvière Centre      (4) (ACFF-2)   
   216      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)   
   217      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)   
   218      R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)      K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)   
   219      R.FC.de Liège      (4) (ACFF-2)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)   
   220      K.FC.Lille      (6) (Ant-1)      Spouwen-Mopertingen      (4) (VFV-2)   
   221      Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)      K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)   
   222      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)   
   223      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      R.US.Givry      (4) (ACFF-2)   
   224      R.Knokke FC.      (4) (VFV-2)      K.FC.Sparta Petegem      (4) (VFV-2)   
   225      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)   
   226      Union Royale Namur      (4) (ACFF-2)      S.C.T. Menen      (4) (VFV-2)   
   227      F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      R.ES.Couvin-Mariembourg      (4) (ACFF-2)   
   228      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)   
   229      R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)   
   230      Tempo Overijse      (4) (VFV-2)      K.SV.Temse      (4) (VFV-2)   
   231      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)      K.FC.Izegem      (4) (VFV-2)   
   232      KV.Woluwe-Zaventem      (4) (VFV-2)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)   
   233      R.RC.Gent-Zeehaven      (4) (VFV-2)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)   
   234      R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)   
   235      K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)      Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)   
   236      FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)   
   237      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)      R.RC.Hamoir      (4) (ACFF-2)   
   238      K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)      Entente Acren Lessines      (4) (ACFF-2)   
   239      SK.Berlare      (5) (VFV-3)      K.SK.Halle      (4) (VFV-2)   
   240      Francs Borains      (5) (ACFF-3)      R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)   

Onderstaande wedstrijden zijn op zaterdag, de overige op zondag

196       R.Sprimont Comblain Sport       (3) (Nat)       R.U.Wallonne Ciney       (4) (ACFF-2)   
201       K.MSK.Deinze       (3) (Nat)       FC.United Richelle       (5) (ACFF-3)   
204       RC.Hades       (4) (VFV-2)       K.Patro Eisden Maasmech.       (3) (Nat)   
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 09, 2016, 11:09:56
Onderstaande wedstrijden zijn op zaterdag, de overige op zondag

196       R.Sprimont Comblain Sport       (3) (Nat)       R.U.Wallonne Ciney       (4) (ACFF-2)   
201       K.MSK.Deinze       (3) (Nat)       FC.United Richelle       (5) (ACFF-3)   
204       RC.Hades       (4) (VFV-2)       K.Patro Eisden Maasmech.       (3) (Nat)   

Grote kans dat er nog meer verschoven gaat worden. Vorige week is er zelfs nog een duel verplaatst nadat ik het overzicht vrijdagochtend geplaatst had.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Tribuneklanten op aug 09, 2016, 11:34:57
Ik hoop dat Excelsior Virton naar de zaterdagavond gaat.
Zou goed uitkomen want om 13.00 uur gaan we naar Karlsruhe - Bochum.
Mocht Virton niet naar de zaterdag gaan dan gaan we om 18.00 uur naar Rumelange - Rousport in Luxemburg.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 09, 2016, 11:41:34
Ik hoop dat Excelsior Virton naar de zaterdagavond gaat.
Zou goed uitkomen want om 13.00 uur gaan we naar Karlsruhe - Bochum.
Mocht Virton niet naar de zaterdag gaan dan gaan we om 18.00 uur naar Rumelange - Rousport in Luxemburg.

Virton kun je schrappen. Die wedstrijd staat om voor mij onbekende reden gepland in Meix-dt-Virton en niet in Virton zelf.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Tribuneklanten op aug 09, 2016, 11:51:19
Virton kun je schrappen. Die wedstrijd staat om voor mij onbekende reden gepland in Meix-dt-Virton en niet in Virton zelf.

Dat wordt dan Rumelange, ook geen straf.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: hgrm op aug 09, 2016, 12:14:21
Dat wordt dan Rumelange, ook geen straf.

Gratis tip:

Onder het voorplein van het slot van Karlsruhe bevindt zich een behoorlijk grote parkeerkelder die niet zo heel duur is. Vanaf daar ben je in 20 min lopen bij het stadion en kun je na de wedstrijd ook direct weer weg.
Adres: Schlossplatz


Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Tribuneklanten op aug 09, 2016, 13:04:18
Gratis tip:

Onder het voorplein van het slot van Karlsruhe bevindt zich een behoorlijk grote parkeerkelder die niet zo heel duur is. Vanaf daar ben je in 20 min lopen bij het stadion en kun je na de wedstrijd ook direct weer weg.
Adres: Schlossplatz

Dank!
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: jona93 op aug 09, 2016, 16:53:22
Tienen-Dender is ook verplaatst naar zaterdag om 20u
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Jehoentelaar op aug 10, 2016, 00:25:34
Ik hoop dat Excelsior Virton naar de zaterdagavond gaat.
Zou goed uitkomen want om 13.00 uur gaan we naar Karlsruhe - Bochum.
Mocht Virton niet naar de zaterdag gaan dan gaan we om 18.00 uur naar Rumelange - Rousport in Luxemburg.

Beetje off-topic van mezelf, maar in welk vak gaan jullie (waarschijnlijk) plaatsnemen? Normaal heb ik altijd wel snel een keuze gemaakt maar ik kan er bij het Wildparkstadion niet echt uitkomen. Probeer altijd zicht te hebben op zowel de fanatieke thuisfans als het uitvak.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: KRCM1904 op aug 10, 2016, 00:29:35
Virton kun je schrappen. Die wedstrijd staat om voor mij onbekende reden gepland in Meix-dt-Virton en niet in Virton zelf.

De werken aan het stadion van Virton zijn nog niet klaar. Achter 1 van de doelen was nog geen tribune, daar zijn nu nog eentje aan 't bouwen.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Tribuneklanten op aug 10, 2016, 08:15:43
Sassport Boezinge - Twee-Akren is verzet naar zaterdag 17.00 uur
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Tribuneklanten op aug 12, 2016, 09:35:42
Volgens Soccerway zijn dit de wedstrijden op zaterdag;

Groen Rood Kat…
16 : 00
Heur Tongeren 


Sassport Boezinge
17 : 00
Twee-Akren 


FC Luik
18 : 00
Eendracht Aalst 


Deinze
19 : 00
Richelle United 


Hades
19 : 30
Patro Eisden 


Zwarte Leeuw
19 : 30
Izegem 


Esperanza Pelt
19 : 30
Couvin-Mariembourg

Sprimont-Comblain
20 : 00
Ciney 


Geel
20 : 00
URSL Visé 


Berlare
20 : 00
Halle 


Tienen
20 : 00
Dender
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Nort op aug 12, 2016, 09:38:24
Soccerway is voor wedstrijden op het hogere niveau betrouwbaar, daaronder zitten ze er nog wel eens langs...
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Tribuneklanten op aug 12, 2016, 10:25:34
Soccerway is voor wedstrijden op het hogere niveau betrouwbaar, daaronder zitten ze er nog wel eens langs...

Daarom check ik ook altijd de clubsite van zowel de thuisploeg als de uitploeg.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Nort op aug 12, 2016, 10:56:23
Daarom check ik ook altijd de clubsite van zowel de thuisploeg als de uitploeg.
Dat snap ik (doe ik ook altijd), maar wilde het even meegeven voor diegene die zich er blind op staren en voor een dichte poort staan :p
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 12, 2016, 16:28:00
We zijn vandaag op weg naar vakantie dus geen speelschema van mijn kant. Het beste kun je de site van de kbvb raadplegen.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: jona93 op aug 15, 2016, 22:08:40
Voor de mensen met interesse voor Union de beloften van Union werken voor wedstrijden in de beker hun wedstrijden af in Joseph Mariën stadion
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: watergatehopper op aug 16, 2016, 08:49:37
Voor de mensen met interesse voor Union de beloften van Union werken voor wedstrijden in de beker hun wedstrijden af in Joseph Mariën stadion

Waar speelt het eerste elftal nu? Komen die wel weer terug op Joseph Mariën?
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: voetbalfan op aug 16, 2016, 10:12:27
Waar speelt het eerste elftal nu? Komen die wel weer terug op Joseph Mariën?

Tijdelijk in het Koning Bouwdewijnstadion.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: jona93 op aug 16, 2016, 14:46:24
Waar speelt het eerste elftal nu? Komen die wel weer terug op Joseph Mariën?
GAan het huidige stadion verbouwen komend seizoen 1e elftal wijkt daardoor uit naar het koning boudewijnstadion komend seizoen
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Tribuneklanten op aug 18, 2016, 12:16:23
Wedstrijden 20-08 in de Beker van België.

Groen Rood Katelijne
16 : 00
Cappellen 


Helson Helchteren
18 : 00
Ronse 


Geel
20 : 00
Twee-Akren 


Waremme
20 : 00
Knokke 


Beerschot-Wilrijk
20 : 00
VW Hamme 


Hoogstraten
20 : 00
Dessel Sport
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Tribuneklanten op aug 18, 2016, 12:19:56
Wedstrijden 21-08 in de Beker van België.

Bocholt
16 : 00
RFC Seraing 

Racing Waregem
16 : 00
Eendracht Aalst 

Torhout
16 : 00
Francs Borains 

Rebecq
16 : 00
Couvin-Mariembourg 

Zwarte Leeuw
16 : 00
Sint-Lenaarts 

RC Lebbeke
16 : 00
Londerzeel 

Meux
16 : 00
Halle 

Givry
16 : 00
Oudenaarde 

Spouwen-Mopertingen
16 : 00
SW Harelbeke 

Sint-Niklaas
16 : 00
Tempo Overijse 

Pâturages
16 : 00
Sporting Hasselt 

White Star Brussel
16 : 00
Patro Eisden

Lochristi
16 : 00
Charleroi-Couillet

Deinze
16 : 00
Wetteren-Kwatrecht 

Dender
16 : 00
FC Turnhout 

Namen
18 : 00
Sprimont-Comblain 

Vlijtingen
18 : 00
Oosterwijk 

OMS Ingelmunster
19 : 00
Sint-Eloois-Winkel
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Freebird op aug 22, 2016, 19:51:33
Zwarte Leeuw - Antwerp wordt niet in het Louis Van Roeystadion gespeeld zoals voorzien, maar zal afgewerkt worden op den Bosuil, 'om veiligheidsredenen'. Doeme.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: HRM1880 op aug 22, 2016, 19:53:47
Zwarte Leeuw - Antwerp wordt niet in het Louis Van Roeystadion gespeeld zoals voorzien, maar zal afgewerkt worden op den Bosuil, 'om veiligheidsredenen'. Doeme.
Vermoedelijk omdat het Veussel Kermis is.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: rogo_breda op aug 22, 2016, 21:02:30
Ahh slecht nieuws inderdaad!
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Freebird op aug 22, 2016, 22:27:45
Vermoedelijk omdat het Veussel Kermis is.

Ook legendarisch natuurlijk -)
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Tribuneklanten op aug 23, 2016, 13:47:02
Wedstrijd zaterdag 27-08 ipv zondag 28-08

Deinze
19 : 00
Lommel United 

Torhout
19 : 00
Tubeke 

Sprimont-Comblain
19 : 30
FC Turnhout 

Patro Eisden
19 : 30
Dessel Sport 

Zwarte Leeuw
20 : 00
Antwerp
Op de Bosuil
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Football-Weekends op aug 23, 2016, 14:19:28
Volgens de KBVB ziet het er momenteel zo uit:

26/08      20:30      K.F.C. OOSTERZONEN OOSTERWIJK - R. UNION ST-GILLOISE
26/08      20:30      F.C.O. BEERSCHOT-WILRIJK - CERCLE BRUGGE K.S.V.
27/08      18:00      K.F.C. HELSON HELCHTEREN - S.C. EENDRACHT AALST
27/08      19:00      K.M. S.K. DEINZE - LOMMEL UNITED
27/08      19:00      TORHOUT 1992 KM - A.F.C. TUBIZE
27/08      19:30      K. BOCHOLTER V.V. - K.S.V. OUDENAARDE
27/08      19:30      R. SPRIMONT COMBLAIN SPORT - FC TURNHOUT
27/08      20:00      R. ANTWERP F.C. - K.F.C. ZWARTE LEEUW
27/08      20:00      K. PATRO EISDEN MAASMECHELEN - K.F.C. DESSEL SPORT
27/08      20:00      R. STADE WAREMMIEN F.C. - K. LIERSE S.K.
28/08      16:00      SPORTKRING SINT-NIKLAAS - SP. HASSELT
28/08      16:00      RC CHARLEROI-COUILLET-FLEURUS - RACING CLUB HARELBEKE
28/08      16:00      K. LONDERZEEL S.K. - K.S.V. ROESELARE
28/08      16:00      U.S. REBECQUOISE - OUD-HEVERLEE LEUVEN
28/08      16:00      K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT - A.S. VERBROEDERING GEEL
28/08      16:00      R.F.C. MEUX - R. CAPPELLEN F.C.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: De publiekswissel op aug 23, 2016, 16:13:03
Volgens de KBVB ziet het er momenteel zo uit:

27/08      20:00      R. ANTWERP F.C. - K.F.C. ZWARTE LEEUW


Begreep dat Zwarte Leeuw zijn thuisvoordeel heeft verkocht?
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Freebird op aug 23, 2016, 22:27:47
Begreep dat Zwarte Leeuw zijn thuisvoordeel heeft verkocht?

Klopt.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 29, 2016, 13:40:50
Even de zaken compleet maken.

In de 3e ronde wisten de ploegen die 3 niveaus lager speelden allen niet te verrassen al had Ingelmunster tegen de reserven van Ransart wel strafschoppen nodig.

Stunts uit die ronde waren de overwinning van Turnhout op Heist (2-1) en de winst van Lochristi bij Woluwe-Zaventem na strafschoppen.

Maar de grootste stunt was van Londerzeel dat bij Heist, dat 1 niveau hoger speelt met 0-6 ging winnen.

Alle uitslagen uit de 3e ronde;
   193      K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)      K.FC.Vigor Wuitens Hamme      (3) (Nat)      0      3         
   194      K.VK.Tienen      (4) (VFV-2)      FC.V.Dender E.H.      (3) (Nat)      0      0      (3-4)   
   195      R.Excelsior Virton      (3) (Nat)      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)      0      0      (3-4)   
   196      R.Sprimont Comblain Sport      (3) (Nat)      R.U.Wallonne Ciney      (4) (ACFF-2)      2      1         
   197      A.S.V.Geel      (3) (Nat)      U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)      2      0         
   198      K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      White Star Bruxelles      (3) (Nat)      0      3         
   199      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.SK Heist      (3) (Nat)      2      1         
   200      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)      F.C. Seraing      (3) (Nat)      0      3         
   201      K.MSK.Deinze      (3) (Nat)      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)      2      0         
   202      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)      K.SV.Oudenaarde      (3) (Nat)      1      1      (3-5)   
   203      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      SP.Hasselt      (3) (Nat)      1      4         
   204      RC.Hades      (4) (VFV-2)      K.Patro Eisden Maasmech.      (3) (Nat)      1      2         
   205      K.VV.Coxyde      (3) (Nat)      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)      0      6         
   206      FC.O. Beerschot-Wilrijk      (3) (Nat)      R.Chatelet SC.      (4) (ACFF-2)      2      0         
   207      VK.Westhoek      (4) (VFV-2)      K.FC.Dessel Sport      (3) (Nat)      1      2         
   208      R.W.Walhain CG.      (4) (ACFF-2)      KFC.Oosterzonen Oosterw.      (3) (Nat)      1      2         
   209      K.Olsa Brakel      (4) (VFV-2)      Hoogstraten VV.      (4) (VFV-2)      3      3      (3-4)   
   210      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)      R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)      1      0         
   211      R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)      1      3         
   212      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)      0      0      (4-2)   
   213      K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)      FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)      3      2         
   214      K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)      3      0         
   215      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)      U.R.La Louvière Centre      (4) (ACFF-2)      4      1         
   216      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)      4      1         
   217      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)      1      1      (6-5)   
   218      R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)      K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)      0      4         
   219      R.FC.de Liège      (4) (ACFF-2)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)      1      2         
   220      K.FC.Lille      (6) (Ant-1)      Spouwen-Mopertingen      (4) (VFV-2)      5      5      (4-5)   
   221      Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)      K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)      0      1         
   222      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)      1      2         
   223      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      R.US.Givry      (4) (ACFF-2)      0      2         
   224      R.Knokke FC.      (4) (VFV-2)      K.FC.Sparta Petegem      (4) (VFV-2)      3      2         
   225      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)      1      2         
   226      Union Royale Namur      (4) (ACFF-2)      S.C.T. Menen      (4) (VFV-2)      2      2      (3-0)   
   227      F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      R.ES.Couvin-Mariembourg      (4) (ACFF-2)      1      5         
   228      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)      3      0         
   229      R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)      2      0         
   230      Tempo Overijse      (4) (VFV-2)      K.SV.Temse      (4) (VFV-2)      4      1         
   231      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)      K.FC.Izegem      (4) (VFV-2)      0      0      (4-3)   
   232      KV.Woluwe-Zaventem      (4) (VFV-2)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)      0      0      (1-3)   
   233      R.RC.Gent-Zeehaven      (4) (VFV-2)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)      3      3      (2-4)   
   234      R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)      1      3         
   235      K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)      Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)      1      3         
   236      FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)      0      4         
   237      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)      R.RC.Hamoir      (4) (ACFF-2)      3      0         
   238      K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)      Entente Acren Lessines      (4) (ACFF-2)      1      4         
   239      SK.Berlare      (5) (VFV-3)      K.SK.Halle      (4) (VFV-2)      0      2         
   240      Francs Borains      (5) (ACFF-3)      R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)      4      1         
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 29, 2016, 13:50:20
De vierde ronde kende nog 5 deelnemers uit de provinciale klassen, alle 1e Provincialer maar geen zou het redden.

Vlijtingen was tegen Oosterzonen nog het dichtst bij een mogelijke stunt. Pas in de slotminuten moesten de 10 Vlijtingers de 1-2 incasseren.

Turnhout bleef stunten en won op het veld van Dender met 2-3, een ploeg die 2 niveaus hoger speelt.

Alle uitslagen van de 4e ronde;
   241      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      R.ES.Couvin-Mariembourg      (4) (ACFF-2)      2      0         
   242      K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)      2      4         
   243      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)      1      2         
   244      FC.O. Beerschot-Wilrijk      (3) (Nat)      K.FC.Vigor Wuitens Hamme      (3) (Nat)      3      3      (4-1)   
   245      K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)      0      3         
   246      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)      K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)      3      3      (4-2)   
   247      K.MSK.Deinze      (3) (Nat)      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)      2      2      (4-3)   
   248      Hoogstraten VV.      (4) (VFV-2)      K.FC.Dessel Sport      (3) (Nat)      0      3         
   249      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)      1      4         
   250      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)      1      0         
   251      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      R.Knokke FC.      (4) (VFV-2)      3      2         
   252      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)      Francs Borains      (5) (ACFF-3)      2      1         
   253      Spouwen-Mopertingen      (4) (VFV-2)      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)      2      3         
   254      R.US.Givry      (4) (ACFF-2)      K.SV.Oudenaarde      (3) (Nat)      0      1         
   255      A.S.V.Geel      (3) (Nat)      Entente Acren Lessines      (4) (ACFF-2)      3      2         
   256      White Star Bruxelles      (3) (Nat)      K.Patro Eisden Maasmech.      (3) (Nat)      0      1         
   257      FC.V.Dender E.H.      (3) (Nat)      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      2      3         
   258      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)      K.SK.Halle      (4) (VFV-2)      4      3         
   259      S.C.T. Menen      (4) (VFV-2)      R.Sprimont Comblain Sport      (3) (Nat)      0      2         
   260      K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      KFC.Oosterzonen Oosterw.      (3) (Nat)      1      2         
   261      R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)      SP.Hasselt      (3) (Nat)      0      3         
   262      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)      Tempo Overijse      (4) (VFV-2)      2      0         
   263      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)      F.C. Seraing      (3) (Nat)      2      1         
   264      Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)      0      1         
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 29, 2016, 14:01:57
Afgelopen weekend was dan de laatste ronde voordat de teams uit 1A instromen.

De ploegen uit 1B maakten hun debuut en moesten verplicht uit spelen op Antwerp na. Zwarte Leeuw verkocht haar thuisvoordeel aan de Antwerpenaren en hoewel het qua affiche fantastisch leek een logische keuze.

Er waren nog 3 teams uit 3e Klasse Amateur in de race en 2 ervan kwamen een eind. Rebecquoise en Turnhout verloren pas na strafschoppen. Zeker voor Rebecquoise tegen Leuven een heel knappe prestatie.

Union St Gilloise was de enige ploeg die zich liet verrassen uit 1B. Oosterzonen won dat duel met 3-2. De andere ploeg die stuntte was Bocholt dat Oudenaarde van 1 niveau hoger versloeg.

Alle uitslagen uit de 5e ronde;
   265      FC.O. Beerschot-Wilrijk      (3) (Nat)      Cercle Brugge K.SV.      (2) (1B)      1      2         
   266      R.Antwerp FC.      (2) (1B)      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)      4      1         
   267      K.MSK.Deinze      (3) (Nat)      Lommel United      (2) (1B)      1      3         
   268      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)      A.FC.Tubize      (2) (1B)      0      4         
   269      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)      K.SV.Roeselare      (2) (1B)      1      2         
   270      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      K.Lierse SK.      (2) (1B)      2      8         
   271      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      Oud-Heverlee Leuven      (2) (1B)      1      1      (3-5)   
   272      KFC.Oosterzonen Oosterw.      (3) (Nat)      R.Union St.-Gilloise      (2) (1B)      3      2         
   273      R.Sprimont Comblain Sport      (3) (Nat)      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      2      2      (7-6)   
   274      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)      SP.Hasselt      (3) (Nat)      0      1         
   275      K.Patro Eisden Maasmech.      (3) (Nat)      K.FC.Dessel Sport      (3) (Nat)      0      6         
   276      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)      0      2         
   277      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)      K.SV.Oudenaarde      (3) (Nat)      4      2         
   278      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)      1      2         
   279      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)      A.S.V.Geel      (3) (Nat)      0      1         
   280      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)      4      5         
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 29, 2016, 14:12:22
En tenslotte gaan is er vandaag geloot voor de 6e ronde;

   281      K.St.-Truidense VV.      (1) (1A)      Racing Club Harelbeke      (4) (VFV-2)                     
   282      K.VC.Westerlo      (1) (1A)      A.FC.Tubize      (2) (1B)                     
   283      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)      SV.Zulte Waregem      (1) (1A)                     
   284      K.Lierse SK.      (2) (1B)      K.AA.Gent      (1) (1A)                     
   285      SP.Hasselt      (3) (Nat)      Yellow-Red KV.Mechelen      (1) (1A)                     
   286      K.FC.Dessel Sport      (3) (Nat)      Excel Mouscron      (1) (1A)                     
   287      Club Brugge KV.      (1) (1A)      Lommel United      (2) (1B)                     
   288      K.SC.Lokeren O.Vl.      (1) (1A)      Cercle Brugge K.SV.      (2) (1B)                     
   289      K.SV.Roeselare      (2) (1B)      K.AS.Eupen      (1) (1A)                     
   290      KV.Kortrijk      (1) (1A)      R.Sprimont Comblain Sport      (3) (Nat)                     
   291      KV.RS.Waasland-SK.Beveren      (1) (1A)      KFC.Oosterzonen Oosterw.      (3) (Nat)                     
   292      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)      K.RC.Genk      (1) (1A)                     
   293      R.SC.Anderlecht      (1) (1A)      Oud-Heverlee Leuven      (2) (1B)                     
   294      R.Antwerp FC.      (2) (1B)      KV.Oostende      (1) (1A)                     
   295      A.S.V.Geel      (3) (Nat)      R.Standard De Liège      (1) (1A)                     
   296      Sp.Du Pays De Charleroi      (1) (1A)      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)                     

Er zijn maar 2 duels die er echt uitspringen en dat zijn Geel v Standard en Hasselt v KVM. Zelf vind ik het jammer dat Harelbeke geen leuke thuiswedstrijd heeft gekregen.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: voetbalfan op aug 29, 2016, 15:35:01
Het stadion van Harelbeke was niet in orde zodat ze automatisch een uitwedstrijd kregen.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 29, 2016, 16:33:14
Het stadion van Harelbeke was niet in orde zodat ze automatisch een uitwedstrijd kregen.

Ah kijk dat wist ik niet.

Heb het reglement er even bijgepakt er daarin staat onder artikel 1606;

(4) Op speeldag 5 en In de 1/16de en 1/8ste finales, wanneer een club uit het amateurvoetbal wordt uitgeloot tegen een club uit het
profvoetbal (afdeling 1A of 1B), zal de wedstrijd doorgaan op het terrein van de amateurclub, op voorwaarde dat de plaatselijke
autoriteiten dit toelaten en dat het stadion aan volgende eisen voldoet:
- lichtsterkte: minimum 300 lux
- capaciteit: minimum 1500 plaatsen, waarvan minimum 300 zitplaatsen.
Indien de amateurclub niet aan deze voorwaarden kan voldoen, zal de wedstrijd automatisch plaatsvinden op het terrein van de club van
het profvoetbal.

Dat is dus bij veel clubs het geval. Harelbeke heeft overigens 233 lux.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 29, 2016, 16:34:17
Sprimont heeft dan weer 306 lux. Hebben die zeker te weinig stoeltjes:(
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Football-Weekends op aug 31, 2016, 14:16:42
De wedstrijd zal blijkbaar toch op Harelbeke plaatsvinden.

https://www.stvv.com/nl/nieuws/a-kern/croky-cup-rc-harelbeke-stvv
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 31, 2016, 15:32:29
De wedstrijd zal blijkbaar toch op Harelbeke plaatsvinden.

https://www.stvv.com/nl/nieuws/a-kern/croky-cup-rc-harelbeke-stvv
Zonde dat het op dezelfde dag als PSV v Roda staat. Het Forestier staat nog erg hoog op mijn verlanglijstje.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Nort op aug 31, 2016, 15:53:18
Zonde dat het op dezelfde dag als PSV v Roda staat. Het Forestier staat nog erg hoog op mijn verlanglijstje.
Idem voor Hasselt - KV Mechelen.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op aug 31, 2016, 20:28:28
Idem voor Hasselt - KV Mechelen.

Wellicht kun jij je de deceptie beter besparen en toch naar Hasselt gaan ;)
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Nort op sep 01, 2016, 08:47:58
Wellicht kun jij je de deceptie beter besparen en toch naar Hasselt gaan ;)
De wens van de vroege aftrap is al gelukt, nu nog een mega file op de A2 en we bekeren alsnog een ronde verder...
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op sep 01, 2016, 09:35:20
De wens van de vroege aftrap is al gelukt, nu nog een mega file op de A2 en we bekeren alsnog een ronde verder...

Ik vertrek vanaf Nederweert om 5 uur dus dat zal niet helpen :D
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: ðe waan op sep 01, 2016, 15:21:39
Ik zie nu pas dit topic, maar hoe krijgen Belgische amateurclubs (waarvan sommigen schijnbaar nauwelijks het niveau cafévoetbal ontstijgen) het voor elkaar om midden in de zomer een representatief elftal op de been te krijgen?
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Nort op sep 01, 2016, 15:39:10
Ik vertrek vanaf Nederweert om 5 uur dus dat zal niet helpen :D
Ik voorspel een weekend met veel pesterijen in Preston en Edinburgh.
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: syntric op sep 01, 2016, 15:59:36
Ik zie nu pas dit topic, maar hoe krijgen Belgische amateurclubs (waarvan sommigen schijnbaar nauwelijks het niveau cafévoetbal ontstijgen) het voor elkaar om midden in de zomer een representatief elftal op de been te krijgen?
Ik weet niet uit hoeveel mensen gemiddeld de kern van een amateurclub bestaat, maar die jongens zullen toch niet allemaal op hetzelfde moment met vakantie gaan zeker? Geraakt niet iedereen makkelijk aan 11 man? Als je ziet dat er elke seizoen gemiddeld 15 nieuwe clubs bijkomen (en weer anderen verdwijnen ook natuurlijk) zal het allemaal wel meevallen zeker
Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op sep 02, 2016, 09:20:34
Ik zie nu pas dit topic, maar hoe krijgen Belgische amateurclubs (waarvan sommigen schijnbaar nauwelijks het niveau cafévoetbal ontstijgen) het voor elkaar om midden in de zomer een representatief elftal op de been te krijgen?

Er zijn in het verleden wel teams geweest die zich hebben teruggetrokken, vaak lagere provinciale teams.

De provinciale klasses eindigen vaak al erg vroeg. Afgelopen seizoen was in Limburg al op 17 april de laatste speelronde en in Luik een week later bijvoorbeeld. Het aantal teams dat nog een paar weken doorgaat in de nacompetitie is ook vrij beperkt. Tot aan de eerste bekerwedstrijd is er dan 2,5 maand vrij.

Wat ook mee kan spelen is dat de clubs uit de lagere provinciale klassen al vrij snel weten of ze komend seizoen in de Beker van België uitkomen. Dat is in vrijwel alle gevallen al voor december bekend. Daar kan dus met de vakantieplanning rekening mee worden gehouden.

De clubs uit de nationale klassen bestaan allemaal uit spelers die daarvoor betaald worden. De meeste teams zien de beker vooral als onderdeel van de voorbereiding.

En als laatste punt; de Belgische schoolvakantie loop van 1 juli t/m 31 augustus en het fenomeen bouwvak bestaat niet in België. Je bent als speler dus een stuk flexibeler qua planning zelfs als je kinderen hebt.

Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: wekke op sep 02, 2016, 11:58:47
En als laatste punt; de Belgische schoolvakantie loop van 1 juli t/m 31 augustus en het fenomeen bouwvak bestaat niet in België. Je bent als speler dus een stuk flexibeler qua planning zelfs als je kinderen hebt.

In juli hebben wij wel zoiets als "bouwverlof", een opgelegde vakantie periode voor arbeiders uit de bouwsector. Ik dacht dat die dit jaar liep van 12/07 tot en met 30/07. Een werkgever uit die sector is daartoe niet verplicht, waardoor het fenomeen van opgelegde vakantieperiodes wel steeds minder wordt.

Titel: Re: Beker van België 2016-2017
Bericht door: Joost op sep 02, 2016, 12:04:21
In juli hebben wij wel zoiets als "bouwverlof", een opgelegde vakantie periode voor arbeiders uit de bouwsector. Ik dacht dat die dit jaar liep van 12/07 tot en met 30/07. Een werkgever uit die sector is daartoe niet verplicht, waardoor het fenomeen van opgelegde vakantieperiodes wel steeds minder wordt.

Ah dat wist ik niet.

In Nederland is dat de Bouwvak en die is gespreid in 3 regio's die elk verschillende weken hebben.