Auteur Topic: KNVB Beker 2011/2012  (gelezen 22852 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline spons

  • Berichten: 3985
  • Geslacht: Man
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #15 Gepost op: jul 14, 2011, 16:42:59 »
eerste duels zijn vastgesteld

24 aug, 18:00 VCK -Argon
24 aug, 18:00 Goes -Zwaluwen
24 aug, 18:00 Capelle -WKE
24 aug, 20:00 Hollandia -Scheveningen
24 aug, 20:00 Staphorst -Groene Ster
24 aug, 20:00 De Treffers -Rijnsburgse Boys
24 aug, 20:00 SVZW -HBS
24 aug, 20:00 Someren -sc Genemuiden
24 aug, 20:00 ARC -Quick '20
24 aug, 20:00 Sparta Nijkerk -Hoogland 
24 aug, 20:00 Actief -Excelsior '31
24 aug, 20:00 IJsselmeervogels -AFC

volgens mij zijn er nog veel meer wedstrijden in de eerste ronde, waar heb jij dit vandaan gehaald ?
2.523 wedstrijden ( waarvan 1.484 van Feyenoord ), 659 "clubs", 537 grounds, 43 landen

Offline Koning Kriel

  • Berichten: 1141
  • Geslacht: Man
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #16 Gepost op: jul 14, 2011, 16:46:52 »
De loting van de tweede ronde (met profclubs) is ook al bekend:

Hollandia/Scheveningen - ADO Den Haag
Odin '59/VVSB - PSV
AZ - FC Groningen
Goes/Zwaluwen - FC Twente
Noordwijk/EHC - Ajax

Someren/Genemuiden - Young Boys/HSC
SC Cambuur - FC Zwolle
Lienden/1 Oost - Roda JC Kerkrade
VCK/Argon - Almere City FC
NEC (ama.)/Harkemase B. - Willem II

JVC/Voorschoten - Heracles Almelo
IJsselmeerv's/AFC - FC Dordrecht
Go Ahead Eagles - Helmond Sport
Achilles/Katwijk - Telstar
Fortuna Sittard - NEC Nijmegen

Feyenoord - AGOVV
Treffers/R'burgse Boys - Be Quick/HHC
Capelle/WKE - FC Den Bosch
VVV-Venlo - sc Heerenveen
Vitesse - NAC Breda

West II/Montfoort - Sparta Rotterdam
Sparta N'kerk/Hoogland - Staphorst/GrSter
De Graafschap - FC Utrecht
UNA/Sp'burg - FC Volendam
Urk/ 2 Oost - SC Veendam

B'drecht/FC H'sum - RKC Waalwijk
Zwaluwen '30/Susteren - GVVV/Nemelaer
FC Eindhoven - FC Emmen
EVV/Hoek - FC Oss
Actief/Excelsior'31 - Excelsior

SVZW/HBS - Haaglandia/Lisse
ARC/Quick'20 - MVV Maastricht

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #17 Gepost op: jul 14, 2011, 16:48:11 »
volgens mij zijn er nog veel meer wedstrijden in de eerste ronde, waar heb jij dit vandaan gehaald ?

Klopt, er zijn nog meer wedstrijden.
Deze info heb ik van voetbal.nl afgehaald

Offline spons

  • Berichten: 3985
  • Geslacht: Man
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #18 Gepost op: jul 14, 2011, 16:48:27 »
De loting van de tweede ronde (met profclubs) is ook al bekend:


ja dat weet ik maar het gaat mij om de exacte data en aanvangstijden, weet dat Feyenoord op dinsdag 20 september speelt om 19.45 uur
2.523 wedstrijden ( waarvan 1.484 van Feyenoord ), 659 "clubs", 537 grounds, 43 landen

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #19 Gepost op: jul 14, 2011, 16:49:03 »
De loting van de tweede ronde (met profclubs) is ook al bekend:



was inderdaad al bekend, staat het al niet eerder in deze topic geplaatst ?

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #20 Gepost op: jul 14, 2011, 16:49:49 »
ja dat weet ik maar het gaat mij om de exacte data en aanvangstijden, weet dat Feyenoord op dinsdag 20 september speelt om 19.45 uur

Nog niet alles is bekend gemaakt. Zal binnenkort wel komen.

Offline Koning Kriel

  • Berichten: 1141
  • Geslacht: Man
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #21 Gepost op: jul 14, 2011, 16:51:19 »
was inderdaad al bekend, staat het al niet eerder in deze topic geplaatst ?

gek genoeg niet, dat verbaasde mij ook een beetje

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #22 Gepost op: jul 14, 2011, 17:06:20 »
gek genoeg niet, dat verbaasde mij ook een beetje

dank voor 't plaatsen dan maar bij deze !

Offline Vladimir1973

  • Berichten: 321
  • Geslacht: Man
    • The Russian Groundhopper
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #23 Gepost op: jul 14, 2011, 22:26:59 »
Voor mij Vitesse-NAC dan maar......
Top 10 Visited: Wembley  Signal Iduna Park  Bernabéu  Old Trafford  Stade Vélodrome  Aviva Stadium Etihad Stadium  San Siro White Hart Lane  Craven Cottage

Last New Stadium: Vicarage Road (ENG) 27 01 12
Last in European Cup: PSG - ATL Bilbao 14 12 11
Next: AZ - RSC Anderlecht 16 02 12

Offline Joost

  • Berichten: 8019
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #24 Gepost op: jul 14, 2011, 23:31:26 »
Nog niet alles is bekend gemaakt. Zal binnenkort wel komen.

Dat zal nog wel eventjes duren. Er moet eerst eens bekend worden wie er in de eerste ronde allemaal wint.

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #25 Gepost op: jul 14, 2011, 23:40:53 »
Dat zal nog wel eventjes duren. Er moet eerst eens bekend worden wie er in de eerste ronde allemaal wint.

De wedstrijden in de eerste ronde staan allemaal voor de woensdag op het programma, alleen is nog niet van elk duel het moment van kick-off bekend gemaakt. Afhankelijk van de aanwezigheid / afwezigheid van een lichtinstallatie zal het 18.00 of 20.00 uur zijn (denk ik)

Offline Vladimir1973

  • Berichten: 321
  • Geslacht: Man
    • The Russian Groundhopper
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #26 Gepost op: jul 14, 2011, 23:44:40 »
De wedstrijden in de eerste ronde staan allemaal voor de woensdag op het programma, alleen is nog niet van elk duel het moment van kick-off bekend gemaakt. Afhankelijk van de aanwezigheid / afwezigheid van een lichtinstallatie zal het 18.00 of 20.00 uur zijn (denk ik)

zelfs wedstrijden om 18.00 zullen met lichtinstallatie moeten gespeeld worden........
Top 10 Visited: Wembley  Signal Iduna Park  Bernabéu  Old Trafford  Stade Vélodrome  Aviva Stadium Etihad Stadium  San Siro White Hart Lane  Craven Cottage

Last New Stadium: Vicarage Road (ENG) 27 01 12
Last in European Cup: PSG - ATL Bilbao 14 12 11
Next: AZ - RSC Anderlecht 16 02 12

Offline ðe waan

  • Berichten: 544
  • "Latent groundhopper"
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #27 Gepost op: jul 15, 2011, 00:06:48 »
Tijdstippen wedstrijden eerste ronde:
1678   Hollandia   -   Scheveningen   Juliana sportpark   24-8-2011   20:00
1679   Staphorst   -   Groene Ster   Sportpark het Noorderslag   24-8-2011   20:00
1680   De Treffers   -   Rijnsburgse Boys   Sportpark Zuid   24-8-2011   20:00
1681   SVZW   -   HBS   Het Lage Veld    24-8-2011   20:00
1682   Someren   -   sc Genemuiden   Sportpark De Potacker   24-8-2011   20:00
1683   ARC   -   Quick '20   Sportpark Zegersloot   24-8-2011   20:00
1684   Sparta Nijkerk   -   Hoogland   De Ebbenhorst   24-8-2011   20:00
1685   VCK   -   Argon   De Stoofwei      24-8-2011   18:00
1686   Actief   -   Excelsior '31   sportpark sv Actief      24-8-2011   20:00
1687   Goes   -   Zwaluwen   Sportpark Het Schenge   24-8-2011   18:00
1688   Capelle   -   WKE   Sportpark " 't Slot"   24-8-2011   18:00
1689   IJsselmeervogels   -   AFC   Sportpark de Westmaat   24-8-2011   20:00
1690   Achilles '29   -   Katwijk   De Heikant    24-8-2011   20:00
1691   Haaglandia/Winston   -   FC Lisse   Prinses Irene Sportpark   24-8-2011   20:00
1692   NEC (av)   -   Harkemase Boys   De Goffert compl. De Eendracht   24-8-2011   20:00
1693   Barendrecht   -   FC Hilversum   De Bongerd   24-8-2011   20:00
1694   Lienden   -   Alverna   De Abdijhof      24-8-2011   19:30
1695   Lienden   -   Bennekom   De  Abdijhof      24-8-2011   19:30
1696   Lienden   -   Berkum   De  Abdijhof      24-8-2011   20:00
1697   Alphense Boys   -   Montfoort   Sportpark  De Bijlen      24-8-2011   20:00
1712   DCV   -   Montfoort   Sportpark Waalplantsoen   24-8-2011   20:00
1699   Valken'68   -   Montfoort   Valken'68-terrein / 't Duyfrak   24-8-2011   18:00
1700   Urk   -   Alverna   Sportpark De Vormt      24-8-2011   20:00
1701   Urk   -   Bennekom   Sportpark De Vormt      24-8-2011   20:00
1702   Urk   -   Berkum   Sportpark De Vormt      24-8-2011   20:00
1703   Zwaluwen '30   -   sc Susteren   Sportcomplex  Middelweg   24-8-2011   20:00
1704   ODIN '59   -   VVSB   Odin sportpark      24-8-2011   20:00
1705   UNA/Brinvast   -   Spakenburg   Sportpark Zeelst    24-8-2011   20:00
1706   JVC Cuijk   -   Voorschoten`97   De Groenendijkse Kampen   24-8-2011   20:00
1707   GVVV   -   Nemelaer   Panhuis sportp. - GVVV   24-8-2011   20:00
1708   Noordwijk   -   EHC/Heuts   Sportpark Duinwetering   24-8-2011   20:00
1709   Young Boys   -   HSC '21   Sportpark Schalkwijk   24-8-2011   20:00
1710   Be Quick 1887   -   HHC   Stadion Esserberg      24-8-2011   20:00
1711   EVV   -   Hoek   Sportpark In de Bandert   24-8-2011   20:00

En de tweede ronde:
1a   1713   Hollandia   -   ADO Den Haag   woe 21-9-2011   20.00   
1b   1714   Scheveningen   -   ADO Den Haag   woe 21-9-2011   17.00   
                     
2a   1715   Odin ‘59   -   PSV   woe 21-9-2011   20.00   
2b   1716   VVSB   -   PSV   woe 21-9-2011   20.00   
      terrein FC Lisse               
                     
3   1717   AZ   -   FC Groningen   don 22-9-2011   20.45   live tv uitzending
                     
4a   1718   Goes   -   FC Twente   woe 21-9-2011   17.00   
4b   1719   Zwaluwen   -   FC Twente   woe 21-9-2011   17.00   
                     
5a   1720   Noordwijk   -   Ajax   woe 21-9-2011   18.45   live tv uitzending
5b   1721   EHC/Heuts   -   Ajax   woe 21-9-2011   20.00   
                     
6a   1722   sc Genemuiden   -   Young Boys   din 20-9-2011   20.00   
6b   1723   sc Genemuiden   -   HSC ‘21   woe 21-9-2011   20.00   
6c   1724   Someren   -   Young Boys   woe 21-9-2011   20.00   
6d   1725   Someren   -   HSC ‘21   don 22-9-2011   20.00   
                     
7   1726   Cambuur L.   -   FC Zwolle   din 20-9-2011   20.00   
                     
8a   1727   Lienden   -   Roda JC   woe 21-9-2011   20.00   
8b   1728   Bennekom   -   Roda JC   din 20-9-2011   20.00   
8c   1729   Berkum   -   Roda JC   din 20-9-2011   20.00   
8d   1730   Alverna   -   Roda JC   woe 21-9-2011   20.00   
                     
9a   1731   VCK   -   Almere City FC   din 20-9-2011   17.00   
9b   1732   Argon   -   Almere City FC   woe 21-9-2011   20.00   
                     
10a   1733   NEC (av)   -   Willem II   din 20-9-2011   20.00   
10b   1734   Harkemase Boys   -   Willem II   din 20-9-2011   20.00   
                     
11a   1735   JVC Cuijk   -   Heracles Almelo   woe 21-9-2011   20.00   
11b   1736   Voorschoten ‘97   -   Heracles Almelo   woe 21-9-2011   20.00   
                     
volgnr   wednr   Wedstrijd   datum   Tijd   
                     
12a   1737   IJsselmeervogels   -   FC Dordrecht   din 20-9-2011   20.00   
12b   1738   AFC    -   FC Dordrecht   din 20-9-2011   20.00   
                     
13   1739   Go Ahead Eagles   -   Helmond Sport   din 20-9-2011   20.00   
                     
14a   1740   Katwijk   -   Telstar   din 20-9-2011   20.00   
14b   1741   Achilles ‘29   -   Telstar   don 22-9-2011   20.00   
                     
15   1742   Fortuna Sittard   -   N.E.C.   din 20-9-2011   20.00   
                     
16   1743   Feyenoord   -   AGOVV   din 20-9-2011   19.45   live tv uitzending
                     
17a   1744   Rijnsburgse Boys   -   HHC Hardenberg   woe 21-9-2011   20.00   
      terrein Katwijk               
17b   1745   Rijnsburgse Boys   -   Be Quick 1887   woe 21-9-2011   20.00   
      terrein Katwijk               
17c   1746   De Treffers   -   HHC Hardenberg   woe 21-9-2011   20.00   
17d   1747   De Treffers   -   Be Quick 1887   woe 21-9-2011   20.00   
                     
18a   1748   Capelle   -   FC Den Bosch   din 20-9-2011   20.00   
18b   1749   WKE   -   FC Den Bosch   din 20-9-2011   20.00   
                     
19   1750   VVV-Venlo   -   sc Heerenveen   din 20-9-2011   18.45   live tv uitzending
                     
20   1751   Vitesse   -   NAC Breda   din 20-9-2011   20.45   live tv uitzending
                     
21a   1752   Valken ‘68   -   Sparta Rotterdam   din 20-9-2011   17.00   
21b   1753   Montfoort   -   Sparta Rotterdam   din 20-9-2011   17.00   
21c   1754   Alphense Boys   -   Sparta Rotterdam   woe 21-9-2011   20.00   
21d   1755   DCV   -   Sparta Rotterdam   woe 21-9-2011   20.00   
                     
22a   1756   Sparta Nijkerk   -   Staphorst   din 20-9-2011   20.00   
22b   1757   Sparta Nijkerk   -   Groene Ster   woe 21-9-2011   20.00   
22c   1758   Hoogland   -   Staphorst   woe 21-9-2011   20.00   
22d   1759   Hoogland   -   Groene Ster   don 22-9-2011   20.00   
                     
23   1760   De Graafschap   -   FC Utrecht   woe 21-9-2011   20.45   live tv uitzending
                     
24a   1761   UNA   -   FC Volendam   woe 21-9-2011   20.00   
24b   1762   Spakenburg   -   FC Volendam   woe 21-9-2011   20.00   
                     
25a   1763   Urk   -   BV Veendam   woe 21-9-2011   20.00   
25b   1764   Bennekom   -   BV Veendam   woe 21-9-2011   20.00   
25c   1765   Berkum   -   BV Veendam   woe 21-9-2011   20.00   
25d   1766   Alverna   -   BV Veendam   woe 21-9-2011   20.00   
volgnr   wednr   Wedstrijd   datum   Tijd   
                     
26a   1767   Barendrecht   -   RKC Waalwijk   woe 21-9-2011   20.00   
26b   1768   FC Hilversum   -   RKC Waalwijk   don 22-9-2011   17.00   
                     
27a   1769   Zwaluwen ‘30   -   GVVV   din 20-9-2011   20.00   
27b   1770   Zwaluwen ‘30   -   Nemelaer   woe 21-9-2011   20.00   
27c   1771   Susteren   -   GVVV   woe 21-9-2011   20.00   
27d   1772   Susteren   -   Nemelaer   don 22-9-2011   20.00   
                     
28   1773   FC Eindhoven   -   FC Emmen   woe 21-9-2011   20.00   
                     
29a   1774   EVV   -   FC Oss   din 20-9-2011   20.00   
29b   1775   Hoek   -   FC Oss   din 20-9-2011   20.00   
                     
30a   1776   Excelsior ‘31   -   Excelsior   din 20-9-2011   20.00   
30b   1777   Actief   -   Excelsior   woe 21-9-2011   20.00   
                     
31a   1778   SVZW   -   FC Lisse   din 20-9-2011   20.00   
31b   1779   SVZW   -   Haaglandia/Winston   woe 21-9-2011   20.00   
31c   1780   HBS   -   FC Lisse   woe 21-9-2011   20.00   
31d   1781   HBS   -   Haaglandia/Winston   don 22-9-2011   20.00   
                     
32a   1782   ARC   -   MVV   din 20-9-2011   20.00   
32b   1783   Quick ‘20   -   MVV   din 20-9-2011   17.00   


Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4438
  • Geslacht: Man
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #28 Gepost op: jul 15, 2011, 00:11:00 »
Citaat
1694   Lienden   -   Alverna   De Abdijhof      24-8-2011   19:30
1695   Lienden   -   Bennekom   De  Abdijhof      24-8-2011   19:30
1696   Lienden   -   Berkum   De  Abdijhof      24-8-2011   20:00
1697   Alphense Boys   -   Montfoort   Sportpark  De Bijlen      24-8-2011   20:00
1712   DCV   -   Montfoort   Sportpark Waalplantsoen   24-8-2011   20:00
1699   Valken'68   -   Montfoort   Valken'68-terrein / 't Duyfrak   24-8-2011   18:00
1700   Urk   -   Alverna   Sportpark De Vormt      24-8-2011   20:00
1701   Urk   -   Bennekom   Sportpark De Vormt      24-8-2011   20:00
1702   Urk   -   Berkum   Sportpark De Vormt      24-8-2011   20:00

hier gaat iets fout
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline ðe waan

  • Berichten: 544
  • "Latent groundhopper"
Re: KNVB Beker 2011/2012
« Reactie #29 Gepost op: jul 15, 2011, 00:12:36 »
Nee, het is wat onduidelijk dat wel.

Nog niet alle deelnemers zijn bekend. Valken'68, DCV en Alphense Boys spelen begin augustus nog voor 1 plek in West II en Bennekom, Berkum en Alverna voor twee plekken in Oost.