Auteur Topic: Oefenduels 2011 (NL)  (gelezen 40823 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Oefenduels 2011 (NL)
« Gepost op: mei 13, 2011, 15:54:59 »
De meeste ploegen hebben op dit moment nog erg weinig informatie vrij gegeven, sommige zelfs nog helemaal niets. Veel oefenwedstrijden worden ook later pas bekend, vooral Zuid-Europese clubs bezoeken geregeld Nederland in de voorbereiding maar plannen niet vaak ver van tevoren.

In onderstaand overzicht zijn inbegrepen:
- Oefenwedstrijden tussen profclubs in Nederland
- Oefenwedstrijden tussen profclubs en amateurs in Nederland
- Oefenwedstrijden van Nederlandse profclubs in het buitenland

Tot nu toe ben ik tot het volgende overzicht gekomen, elke toevoeging is welkom

Do 16 juni
WDZ Bocholtz - Alemannia Aachen (Bocholtz) 1-10

Do 23 juni
Team Twenterand - FC Twente (Vriezenveen (DOS)) 0-6

Vr 24 juni
SVM - Fortuna Sittard (Munstergeleen) 0-6

Za 25 juni
Regioteam - Willem II (Diessen) 0-13
Hengelose Selectie - FC Twente (ATC'65 , Hengelo) 1-10

Di 28 juni
Markelo - FC Twente (Markelo) 0-12
ZAC - FC Zwolle (Zwolle) 0-13
VfR Tüddern - Fortuna Sittard (Tüddern) 0-11

Wo 29 juni
Terwolde - Go Ahead Eagles (Terwolde) 0-6
Regioteam Gaasterlân/Sleat - SC Heerenveen (Sloten) 1-14

Do 30 juni
DSV'61 - FC Twente (Doornspijk) 0-10
vv Emmen - FC Emmen (Emmen) 3-8

Vr 1 juli
Regioteam Niedorp - AZ (Nieuwe Niedorp) 0-10
Kogge Express - FC Volendam (Hensbroek) 1-6
DTD - SC Cambuur (Jelsum) 0-7
Wagenborger Boys - BV Veendam (Wagenborgen) 0-7
Otelul Galati - Litex Lovech (Heelsum) 0-0

Za 2 juli
UNA - FC Eindhoven (Veldhoven) 2-1
(AZSV - Go Ahead Eagles (Aalten))
Regioteam RWE Eemsmond - FC Groningen (Zandeweer) 0-13
Staphorst - PSV (Staphorst) 0-6
ASV Dronten - SC Heerenveen (Dronten) 0-5
VIOS Vaassen - AGOVV Apeldoorn (Vaassen) 0-7
SC Feyenoord - Feyenoord (Varkenoord, Rotterdam) 0-4
Den Ham - Heracles (Den Ham) 1-7
Kogelvangers - RKC Waalwijk (Willemstad) 0-13
EVV - Fortuna Sittard (Echt) 1-1
Graaf Willem II/VAC - ADO Den Haag (Wassenaar) 0-15
Sprinkhanen - De Graafschap (Nieuw-Dijk) 0-5
Tholense Boys - FC Volendam (Tholen) 0-10
Antibarbari - Sparta Rotterdam (bij Antibarbari, Rotterdam) 0-12
Zundertse XI - NAC Breda (Zundert) 0-5
Regioteam - FC Utrecht (De Meern) 1-4
Buitenpost - Ajax (Buitenpost) 0-4
KVC Oranje - Roda JC (Kerkrade) 0-9
Bargeres - FC Emmen (Emmen) 0-5
ONB - SC Cambuur (Drachten) 0-12
Nooit Gedacht - FC Den Bosch (Geffen) 0-8
WNC - FC Dordrecht (Waardenburg) 0-7
OVV - Excelsior (Oostvoorne) 0-4
Olympia'28 - FC Zwolle (Hasselt) 0-11
Goudse XI - Telstar (Olympia, Gouda) 0-8
Tilburgse XI - Willem II (Tilburg (Zigo)) 1-3
Beuningse Boys - NEC (Beuningen) 0-11
SC Helmondia - Helmond Sport (Helmond) 0-5

Zo 3 juli
Ceasar - MVV Maastricht (Beek) 1-5
Veendam 1894 - BV Veendam (Veendam) 1-10

Di 5 juli
SC Heerenveen - Go Ahead Eagles (Langezwaag) 5-0
Halsteren - PSV (Halsteren) 0-10
AGOVV Apeldoorn - Team VVCS 1-0
Dongen - NAC Breda (Dongen) 1-3
Regioteam - FC Emmen (Borger) 0-4
Nemelaer - Roda JC (Haaren) 0-8
Kollum - SC Cambuur (Kollum) 1-12
Oţelul Galaţi - Anderlecht (Tegelen) 1-0
SBC - FC Den Bosch (Son en Breugel) 1-11
UNA - FC Oss 1-0
CVV Berkel - Excelsior (Berkel en Rodenrijs) 0-5
Regioteam - FC Zwolle (Hoonhorst) 0-16
Katwijk - Telstar (Katwijk) 4-5
AWC - NEC (Wijchen) 0-7
FC Groningen - Helmond Sport (Harkstede) 1-1
SC Erica - Feyenoord (Erica) 0-9
FC Grootegast - BV Veendam (Doezum) 0-6
Rood Groen LVC'01 - FC Volendam 1-11
Almere City - Maccabi Tel Aviv 0-4

Wo 6 juli
AZSV - Ajax (Aalten)
Zaanse XI - AZ (Wijdewormer)
vv Scharn - MVV Maastricht (Maastricht)
AA Gent - FC Twente (Gent, BE)
Fortuna Sittard - AEK Larnaca (Sittard)
DEV Arcen - VVV-Venlo (Arcen/Lingsfort)
FC Nordsjælland - Lierse SK (Delden?)

Do 7 juli
FC Eindhoven - PSV (Jan Louwers, EHV)
KSK Maldegem - AZ (Maldegem, BE)
DAW - FC Den Bosch (Schaijk)
Otelul Galati - Trabzonspor (Wezep)

Vr 8 juli
Balk - SC Cambuur (Balk)
HC'03 - De Graafschap (Drempt)
Bavos - Helmond Sport (Bakel)
ADO Den Haag - AEK Larnaca (?)

Za 9 juli
Teuge - Go Ahead Eagles (Teuge)
Zeeuws XI - FC Twente (Middelburg)
AGOVV Apeldoorn - Hartlepool Utd. (Heiloo)
Flevo Boys - SC Cambuur (Emmeloord)
EVV - MVV Maastricht (Echt)
FC Emmen - Ajax (Emmen)
Almelose Selectie - Heracles (Bornestraat!, Almelo)
Sparta Rotterdam - Katwijk (?)
Alemannia Aachen - FC Volendam (Walheim, DE)
TSC - NAC Breda (Oosterhout)
Westerlo - AZ (?)
SV Heerlen - Roda JC (Heerlen)
RWB - RKC Waalwijk (Waalwijk)
FC Den Bosch - Team VVCS (Den Bosch)
Regioteam - FC Dordrecht (Waardenburg)
Flakkee's XI - Excelsior (Dirksland)
Wittenhorst - VVV-Venlo (Horst)
FC Utrecht - Lierse SK (Hoenderlo)
BD Klasbakkenteam – Willem II (Tilburg (LONGA))
NEC - Nordsjaelland (Groesbeek (Achilles))
Vitesse Delft - Feyenoord (Delft)
Helders XI - Telstar (Den Helder (Watervogels))
Meeden - BV Veendam (Meeden)
FC Groningen - Beerschot AC (Winsum)
FC Zwolle - Cracovia Krakow (Hasselt)
Arnhemse Boys - Vitesse (Arnhem)

Ma 11 juli
SDC Putten - Colchester United (Putten)
FC Den Bosch - Hartlepool United (Heiloo)

Di 12 juli
FC Eindhoven - Ipswich Town (Jan Louwers, EHV)
FC Dordrecht - AGOVV Apeldoorn (Waardenburg)
Hollandia - AZ (Hoorn)
NAC Breda - Cercle Brugge (IJzendijke)
FC Emmen - Team VVCS (Weerdinge, Emmen)
Helders XI - Almere City (Den Helder)
Jong FC Utrecht - FC Oss (?)
Racing Genk B - MVV Maastricht (Lanaken, BE)
VCH - VVV-Venlo (Blerick)
FC Groningen - PAOK Saloniki (Norg)
de Valk - Sparta Rotterdam (Valkenswaard)

Wo 13 juli
AA Gent - SC Heerenveen (Temse, BE)
FC Horst - Feyenoord (Ermelo)
HHC Hardenberg - FC Zwolle (Hardenberg)
Ruurlo - De Graafschap (Ruurlo)
OH Leuven - NEC (Leuven)
Beerschot AC - Telstar (Wilrijk, BE)
FC Presikhaaf - Sporting Portugal (Arnhemse Boys, Arnhem)

Do 14 juli
FC Den Bosch - Ipswich Town (Den Bosch)
Schouws XI - NAC Breda (Oosterland)
FC Twente - Fenerbahçe (Tubize)

Vr 15 juli
Go Ahead Eagles - Excelsior (Terwolde)
SC Genemuiden - FC Zwolle (Genemuiden)
Heracles Almelo - SC Cambuur (Billerbeck, DE)
FC Lienden - RKC Waalwijk (Lienden)
FC Utrecht - Colchester United (?)
FC Twente - Standard Liège (Tubize)

Za 16 juli
Wodan - FC Eindhoven (bij Wodan, EHV)
Barendrecht - Feyenoord (Barendrecht)
Zeeuws XI - NAC Breda (Yerseke)
SC Heerenveen - Sparta R'dam (Appelscha)
Zevenhoven - FC Volendam (Zevenhoven)
AZ - MVV (Anna Paulowna)
Preußen Münster - Heracles Almelo (Münster, DE)
Weertse selectie - Roda JC (Weert)
EVVC - FC Den Bosch (Vinkel)
Jong FC Twente - FC Oss (?)
Regioteam - De Graafschap (Wehl)
Helmond Sport - VVV-Venlo (Nederweert-Eind)
BV Veendam - FC Groningen (Mussel)
Telstar - Sporting Portugal (?)

Zo 17 juli
KV Mechelen - FC Utrecht (Mechelen)
HVV - Helmond Sport (Helmond)

Di 19 juli
FC Eindhoven - Roda JC (Jan Louwers, EHV)
AZ - AGOVV Apeldoorn (Hoorn (Hollandia))
Westland XI - ADO Den Haag (Hoek van Holland) (???)
FC Dordrecht - Feyenoord (Dordrecht)
WKE - FC Emmen (Emmen)
BV Veendam - SC Cambuur (Zuidlaren)
FC Den Bosch - FC Utrecht (Den Bosch)
Go Ahead Eagles - De Graafschap (Terwolde)
Gemert - Helmond Sport (Gemert)
Ankaragüçü - Sporting Portugal (Wezep)

Wo 20 juli
SC Heerenveen - Germinal Beerschot (Leek)
NAC Breda - Sparta Rotterdam (Sint Willebrord)
Galatasaray - FC Twente (Osnabrück, DE)
FC Zwolle - Kayserispor (Garderen)
Barendrecht - FC Volendam (Barendrecht)
Fortuna Sittard - Willem II (Nieuwstadt)
Almere City FC - FC Lisse (?)
Telstar - Kayserispor (Oudega W)

Do 21 juli
FC Volendam - Jong Ajax (Den Helder, Maritiem Toernooi)
Helders XI - VVV-Venlo (Den Helder, Maritiem Toernooi)
Sint Annaparochie - Telstar (Sint Annaparochie)
FC Zwolle - Real Mallorca (Putten)

Vr 22 juli
Kootstertille - Cambuur (Kootstertille)
MVV - Sint Truiden (Lanaken)
FC Den Bosch - RKC Waalwijk (Den Bosch)
Regioteam - Telstar (Koudum)

Za 23 juli
FC Eindhoven - NEC (Jan Louwers, EHV)
Streekteam Salland - Go Ahead Eagles (Heeten)
Vitesse - FC Oss (Veenendaal)
Barnsley - Feyenoord (Barnsley, UK)
SC Heerenveen - Real Mallorca (?)
AGOVV Apeldoorn - Heracles Almelo (?)
(Valenciennes - Ajax (Valenciennes, F)) klik
Berkum - HSV (45 min) / FC Zwolle - HSV (45 min) / Berkum - FC Zwolle (45 min, Zwolle)
IJsselmeervogels - NAC Breda (Spakenburg)
AZ - Kayserispor (Alkmaar)
Jong PSV - FC Emmen (?)
Maritiem Toernooi, zie do 21 juli (Den Helder)
Roda JC - Club Brugge (Kerkrade)
Dilettant - FC Dordrecht  (Krimpen a/d IJssel)
De Graafschap - CSKA Sofia (Zelhem)
Westerlo - Excelsior (?)
Waasland-Beveren - Fortuna Sittard (?)
Sparta Rotterdam - KV Turnhout (Rotterdam)

Zo 24 juli
FC Groningen - HSV (Euroborg, Groningen)
FC Utrecht - Ergotelis (Utrecht)

Di 26 juli
Eendracht Aalst - FC Eindhoven (?)
AGOVV Apeldoorn - Vitesse (Loenen)
Hull City - Feyenoord (Hull, UK)
DFS - Sparta Rotterdam (Burgh-Haamstede)
SV Meerssen - MVV Maastricht (Meerssen)
NAC Breda - Levante UD (Sint Willebrord)
Antwerp - RKC Waalwijk (Wuustwezel, BE)
FC Zwolle - FC Emmen (Gramsbergen)
Groene Ster - Roda JC (Heerlerheide)
FC Dordrecht - FC Oss (Waardenburg)
VVV-Venlo - Alemannia Aachen (Swalmen)

Wo 27 juli
FC Utrecht - Málaga CF (Nieuwegein)
De Graafschap - Ankaragüçü ((bij vv) Doetinchem)
NEC - Real Mallorca (Nijmegen)
Nottingham Forest - PSV (Nottingham)
FC Groningen - FC Volendam (Roden)
Getafe - Kayserispor (Putten)

Do 28 juli
Dessel Sport - FC Eindhoven (?)

Vr 29 juli
RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam (Loon op Zand)
Harkemase Boys - SC Cambuur (Harkema)
BV Veendam - FC Emmen (Gieten)
Roda JC - Málaga CF (Kerkrade)
FC Den Bosch - PSV (Den Bosch)
FC Oss - Helmond Sport (?)
Excelsior - Willem II (?)
MVV Maastricht - Visé ((bij vv)Eijsden)
FC Volendam - Hollandia (Volendam)
Helmond Sport - FC Oss (Herpen)
Excelsior - Willem II (Barendrecht)
Go Ahead Eagles - Real Mallorca (Deventer)

Za 30 juli
AGOVV Apeldoorn - Federatieteam Apeldoorn (Apeldoorn)
BVV Den Bosch - FC Den Bosch (Den Bosch)
Spakenburg - FC Utrecht (Spakenburg)
NAC Breda - Olympiakos (Breda)
Vitesse - Kayserispor (?)
Papendrecht - FC Dordrecht (Papendrecht)
De Graafschap - Ergotelis ((bij vv) Doetinchem)
NEC - Valenciennes (Nijmegen)
VVV-Venlo - Getafe (Venlo)
Vitesse - Al-Shabab (Arnhem)

Zo 31 juli
SC Heerenveen - Olympiakos (Heerenveen)
Feyenoord - Málaga (Rotterdam)
AZ - Ergotelis (?)

Di 2 augustus
Elinkwijk - FC Oss (?)
FC Zwolle - Harkemase Boys (Zwolle)

Za 6 augustus
Jong Ajax - Ergotelis (?)

Za 13 augustus
Flevo Boys - Almere City FC (Kraggenburg)
« Laatst bewerkt op: jul 20, 2011, 14:37:02 door AthleticHolanda »

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #1 Gepost op: mei 13, 2011, 16:31:54 »
Mijn complimenten voor dit overzicht !

Offline Vaig

  • Berichten: 519
  • Geslacht: Man
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #2 Gepost op: mei 18, 2011, 18:07:02 »
Oefenprogramma van Sparta is bekend:

Zaterdag 2 juli   15:00 uur    Antibarbari – Sparta Rotterdam   Sportcomplex Toepad
Zaterdag 9 juli   17:00 uur    Sparta Rotterdam - Katwijk   Locatie n.n.b.

Zaterdag 16 juli 14:00 uur   sc Heerenveen – Sparta Rotterdam   Appelscha
Woensdag 20 juli 19:00 uur   NAC Breda – Sparta Rotterdam   St. Willebrord (Rood-Wit)

Dinsdag 26 juli   19:00 uur           sv DFS – Sparta Rotterdam   Burgh Haamstede
Vrijdag 29 juli   19:00 uur           RKC Waalwijk – Sparta Rotterdam   Uni Animo, Loon op Zand
Laatst bezochte nieuwe ground: Stade Jacques Lechat, Malmedy

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #3 Gepost op: mei 19, 2011, 13:48:45 »
Oefenprogramma van Sparta is bekend

Bedankt ze zijn toegevoegd.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #4 Gepost op: mei 19, 2011, 14:11:48 »
Nog een paar Nederlandse wedstrijden toegevoegd, en Colchester United komt naar Nederland...

COLCHESTER United will visit Holland as part of their pre-season preparations.

The U’s will depart on Saturday, July 9 and will base themselves in Doorwerth close to Arnhem at a training centre used by the Dutch FA national teams.

Two days after their arrival they will take on SDC Putten, a side playing in the fourth tier of Dutch football.

Then, two days later, the Essex side will play another fixture against opposition yet to be confirmed,

John Ward’s side will then return to England for a series of domestic friendlies which so far comprises of: Bury Town (a - July 16), Braintree (a – July 19), Ipswich (h – July 26) and Watford (h – July 30).

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #5 Gepost op: mei 19, 2011, 20:20:21 »
zaterdag 2 juli      Zundertse Selectie – NAC (17.00 uur te Zundert)
dinsdag 5 juli      vv Dongen – NAC (19.00 uur te Dongen)
zaterdag 9 juli      TSC – NAC (16.30 te Oosterhout)
dinsdag 12 juli      NAC – Cercle Brugge (19.00 uur te IJzendijke)
donderdag 14 juli   Schouws Elftal – NAC (19.00 uur te Oosterland)
zaterdag 16 juli      Zeeuws Elftal – NAC (16.00 uur te Yerseke)
woensdag 20 juli      NAC – Sparta Rotterdam (19.30 uur te Sint-Willebrord
zaterdag 23 juli      IJsselmeervogels – NAC (15.00 uur te Spakenburg)
dinsdag 26 juli      NAC - Levante UD (19.00 uur te Sint-Willebord)
zaterdag 30 juli      NAC – Olympiakos Piraeus (19.30 uur te Rat Verlegh Stadion)

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #6 Gepost op: mei 21, 2011, 13:07:12 »
Ze staan er bij, Levante bereidt zich dus ook in Nederland voor, ben benieuwd welke Zuiderse clubs nog zullen volgen...

Offline Dieter

  • Berichten: 141
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #7 Gepost op: mei 21, 2011, 13:56:19 »

Za 23 juli
Valenciennes - Ajax (Valenciennes, F)

Ik denk niet dat die wedstrijd nog doorgaat. Recentere berichten spreken over Valenciennes - Borussia Dortmund op 26 juli als openingswedstrijd voor Nungesser II.


Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #8 Gepost op: mei 21, 2011, 14:07:22 »
Op 4 januari hebben beide clubs de wedstrijd bevestigd maar vooralsnog staat deze inderdaad nog nergens officieel op het programma.

Inmiddels heeft ook AZ haar complete programma vrij gegeven.

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #9 Gepost op: mei 23, 2011, 13:03:56 »
Op de site van Dortmund staat voor 26 juli: FC Valenciennes - BVB

Offline Bier und Bratwurst

  • Berichten: 1660
  • Geslacht: Man
  • Loat Goan!!
    • groundhopcollection
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #10 Gepost op: mei 25, 2011, 08:21:39 »
Overzicht oefenpotjes FC Twente   

20 juni 1e training
23 juni Twenterand - FC Twente (Vriezenveen)
25 juni Hengelose Selectie - FC Twente (ATC'65 , Hengelo)
28 juni SC Markelo - FC Twente
4 tot 9 juli trainingskamp Zeeland
? juli AA Gent - FC Twente
9 juli Zeeuws Elftal - FC Twente
15 juli Standard Luik - FC Twente (toernooi - Brussel) en loting 3e voorronde champions league
16 juli Anderlecht - FC Twente (toernooi - Brussel)
17 juli Open Dag
26/27 juli 1e wedstrijd 3e voorronde Championsleague
30 juli Ajax - FC Twente (Johan Cruyff Schaal) Amsterdam
2/3 augustus return 3e voorronde Champions League
Het ene stadion is het andere niet!

Offline Peenvogel

  • Berichten: 634
  • Geslacht: Man
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #11 Gepost op: mei 25, 2011, 10:23:05 »
Het voorlopige programma van Feyenoord.

02-07-2011 SPORTCLUB FEYENOORD UIT 14:30   
13-07-2011 FC HORST UIT 18:00   
16-07-2011 BARENDRECHT UIT 16:00   
19-07-2011 FC DORDRECHT UIT 20:30   <--leuke dag, op de oprichtingsdatum
23-07-2011 BARNSLEY UIT 16:00   
26-07-2011 HULL CITY UIT 20:45 

Offline King Nothing

  • Berichten: 412
  • Geslacht: Man
    • FC Emmenforum
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #12 Gepost op: mei 25, 2011, 17:39:54 »
Oefenprogramma FC Emmen:

donderdag 30 juni: vv Emmen-FC Emmen (ik gok op het amateurcomplex van Emmen)
zaterdag 2 juli: Bargeres-FC Emmen (sportpark Bargeres)
dinsdag 5 juli: Regioteam-FC Emmen
zaterdag 9 juli: FC Emmen-Ajax (Stadion Meerdijk)
dinsdag 12 juli: VVCS team-FC Emmen
dinsdag 19 juli: WKE-FC Emmen (bij WKE)
zaterdag 23 juli: Jong PSV-FC Emmen
dinsdag 26 juli: FC Zwolle-FC Emmen
vrijdag 29 juli: BV Veendam-FC Emmen

Locaties volgen zodra ik ze weet.
Beste vrind wette dat
Soms is 't beater iets moeis te verleeze
Beater verleeze dan dat ge 't noeit het gehad

Offline spons

  • Berichten: 3960
  • Geslacht: Man
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #13 Gepost op: mei 25, 2011, 17:43:27 »
.15 juli Standard Luik - FC Twente (toernooi - Brussel) en loting 3e voorronde champions league
16 juli Anderlecht - FC Twente (toernooi - Brussel)
.

Wie is de 4e deelnemer aan dat toernooi ?
2.523 wedstrijden ( waarvan 1.484 van Feyenoord ), 659 "clubs", 537 grounds, 43 landen

Offline ALenstra

  • Berichten: 1567
Re: Oefenduels 2011 (NL)
« Reactie #14 Gepost op: mei 25, 2011, 18:40:16 »
Wie is de 4e deelnemer aan dat toernooi ?
In de VI staat FC Sochaux.