Auteur Topic: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013  (gelezen 45749 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Gepost op: mrt 28, 2012, 15:36:06 »
12/05 SC Veendam - FC Emmen (18.45)"Wiedergutmachungspiel" in Borger

17/05 Kozakken Boys - FC Groningen

19/05 Sliedrecht - FC Dordrecht (15.00 | GRATIS entree)
19/05 Rood Geel - Cambuur Leeuwarden

22/05 Stedoco - FC Utrecht (19.00 | Hoornaar)
22/05 Flevo Boys - Cruzeiro (Bra) --> beloftenteam van de Brazilianen

23/05 Broekster Boys - Cambuur Leeuwarden

26/05 s.v. Houten - FC Utrecht (17.00)

28/05 DHSC - FC Utrecht (15.00)

---------------------------------------------------------------------

23/06 SV Enter - FC Twente (15.00 | Enter)

26/06 WVC - FC Twente (19.00 | Winterswijk)

28/06 Twenterand - FC Twente (19.00 | DOS'37| Vriezenveen)

29/06 HSV Hoek - Club Brugge (19.00)
29/06 RKDSV - Willem II (18.00)

30/06 Huizen - Ajax
30/06 Kilder - De Graafschap (15.00)
30/06 Bargeres - FC Emmen
30/06 RWE Eemsmond – FC Groningen (15.00 | Warffum)
30/06 RKZVC - FC Twente (16.00 | Zieuwent)

03/07 Hollandia - AZ (19.00)
03/07 VV Siddeburen – FC Groningen (19.00)
03/07 SETA - FC Emmen (19.00)

04/07 Lens - Nordsjaelland (Doorwerth)
04/07 Zeeuwse Selectie - Lierse (19.00)
04/07 v.v. Oldenzaal - Ajax
04/07 AZSV - PSV
04/07 Den Bosch - OH Leuven (19.00)

05/07 SC Buitenboys - Almere City FC
05/07 RKDVS - OH Leuven (19.00 | Drunen)
05/07 Weerter Selectie - FC Eindhoven (19.00)
05/07 Zwolsche Boys – FC Zwolle (19.30 | Zwolle)

06/07 Gaasterlân/Sleat - sc Heerenveen (19.30 | v.v. de Wâlde | Oudega/Elahuizen)
06/07 Jong Brabant - Willem II (18.00)

07/07 SC Feyenoord - Feyenoord
07/07 Honselersdijk - Sparta Rotterdam
07/07 Nuenen - PSV
07/07 VV Olympia ’28 – FC Zwolle  (17.00 | Hasselt (NL)
07/07 Regioteam - FC Utrecht (15.00 | SCH '44 | Harmelen)
07/07 SC Woezik - NEC (19.00 | Sportpark Woezik | Wijchen)
07/07 FC Emmen - Ajax (..:.. | Emmen)
07/07 Polderse Selectie - AZ (..:.. | BKC | Anna Paulowna)
07/07 Den Ham - Heracles (14.30 | Den Ham)
07/07 VIOS Vaassen - AGOVV (16.00)
07/07 Kickers Emden (Dui)FC Groningen (18.00 | Emden)
07/07 RKSV CLUZONA – NAC Breda (17.00)
07/07 UNA - FC Eindhoven (17.00)
07/07 Ruurlo - De Graafschap (18.00)
07/07 SVA - Roda JC Kerkrade (18.00 | Kerkrade)
07/07 SVM - Fortuna Sittard (..:.. | Munstergeleen)
07/07 Nooit Gedacht – FC Den Bosch (17.00 | Sportpark De Biescamp | Geffen)


08/07 FC Twente - FC Nordsjaelland (14.30 | ATC '65 | Hengelo)
08/07 KAA Gent - Al Faisaly (16.00 | Westdorpe | Sportpark In Den Polder)

09/07 LONGA - Willem II (18.00)

10/07 FC Horst - Feyenoord
10/07 DIO '30 - NEC (..:.. | Druten)
10/07 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Almere City FC
10/07 DSE – NAC Breda (19.00)
10/07 Babberich - De Graafschap (19.00)
10/07 VV Helvoirt – FC Den Bosch (19.00 | Burg. van Hövellsportpark | Helvoirt)
10/07 Dirkshorn Selectie - AZ
10/07 Helderse Selectie - Telstar (Den Helder, tijdstip volgt)
10/07 VV Heino – FC Zwolle (19.360 | Heino)
10/07 Apeldoornse Voetbalfederatie - AGOVV (19.30 | Apeldoornse Boys)
10/07 Dessel Sport - FC Eindhoven (19.00)
10/07 Be Quick - SC Heerenveen (19.00 | Dokkum)

11/07 Patro Eisden - MVV
11/07 DZOH – FC Groningen (19.00 | Emmen)
11/07 BV Veendam - Ajax (..:.. | Buitenpost | Sportpark de Swadde)

12/07 Nieuwleusen - Feyenoord
12/07 SVI – FC Zwolle (19.30 | Zwolle)
12/07 Wilhelmina  08 - Vitesse
12/07 VV Heeswijk – FC Den Bosch (17.00 | Sportpark De Balledonk | Heeswijk-Dinther)

13/07 Waterwijk – Almere City FC
13/07 FC Breukelen - FC Utrecht
13/07 Volharding - NEC (19.00 | Sportpark Soetendaal | Vierlingsbeek) GAAT NIET DOOR

14/07 Barendrecht - Feyenoord
14/07 Woudrichem - RKC Waalwijk
14/07 s.c. Woerden - FC Utrecht
14/07 VVV Venlo - Fortuna Sittard (..:.. | vv Reuver | Reuver)
14/07 Almelose Selectie - Heracles (14.30 | AVC Heracles | Almelo)
14/07 v.v. Beekbergen - AGOVV (15.00)
14/07 Excelsior ’31 – FC Zwolle (14.30 | Rijssen)
14/07 v.v. Zundert - NAC Breda (17.00)
14/07 Excelsior Maassluis - Sparta (17.00)
14/07 Selektie Stadt Ham - Roda JC Kerkrade (..:.. | Kamen, Duitsland)
14/07 FC Emmen - FC Twente (17.00 | Univé Stadion | Emmen)
14/07 MVV - Lierse (19.30)
14/07 De Treffers - NEC (19.00 | Sportpark Zuid | Groesbeek)
14/07 sc Heerenveen - FC Eindhoven (15.00 | Terschelling)
14/07 Helmond Sport - KV Mechelen (..:.. | Helmond)
14/07 HSC'21 - De Graafschap (14.30 | v.v.Reunie | Borculo)
14/07 FC Groningen - FC Volendam (15.00 | Haren)
14/07 v.v. Noordwijk - Ajax (15.00 uur)
14/07 FC Den BoschVitesse (16.00 | Stadion De Vliert)
14/07 PAOK - R.A.E. Club de Mons (..:.. | Arnhem)
14/07 Regioteam - FC Utrecht (..:.. | SO Soest | Soest)

15/07 Telstar - Hartlepool United (19.00 | v.v. Stabilitas | Heiloo)
15/07 KRC Genk - PSV (..:.. | Genk)

17/07 FC Eindhoven - PSV (19.30)
17/07 ACV - FC Emmen (19.30)
17/07 FC Den Bosch – Team Koot Azur (19.00 |Opleidings- en Trainingscomplex)

18/07 FC Oss - Lierse (19u30)
18/07 Fortuna SittardFC Zwolle (19.30 | Sittard) GAAT NIET DOOR
18/07 AGOVV - Vitesse (19.00 | v.v. Loenermark)
18/07 Schalke 04 o23 - Heracles (19.00 | Vfb Billerbeck | Billerbeck-Dui)
18/07 PAOK - FC Zwolle (..:.. | Arnhem)
18/07 Eendracht Aalst - Willem II (18.00)
18/07 Almere City FC - Hartlepool United (19.00 | v.v. H.S.V. | Heiloo)
18/07 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Telstar (19.00 |Apeldoorn)

19/07 Cercle Brugge - Nac Breda (19.00 | Goes)
19/07 Fortuna Sittard - KRC Genk (..:.. | Trendwork Arena | Sittard)
19/07 FC Den BoschIpswich Town (19.00 | Opleidings- en Trainingscomplex)

20/07 FC Eindhoven - Sparta Rotterdam (19.00)
20/07 NEC NijmegenFC Zwolle (19.30 | Garderen)

21/07 AGOVV - FC Utrecht (beloften) (14.30 | s.v. Beatrix)
21/07 De Graafschap - Veendam (14.30 |AZSV)
21/07 FC UtrechtAlmere City FC (..:.. | v.v. Loenermark | Loenen)
21/07 MSV Duisburg - Heracles (15.30 | Homberg | Duitsland)
21/07 Bekkerveld - Roda JC Kerkrade (18.00 | Heerlen)
21/07 Lierse SK - Willem II
21/07 SC Heerenveen - Beerschot (15.00 | De Knippe | Heerenveen)
21/07 WKE - FC Emmen (20.00)
21/07 SCI – FC Den Bosch (17.00 | Sportpark Heidelust | Sint-Michielsgestel)

22/07 FC Eindhoven - AFC (14.30)
22/07 Zeeuwse Selectie - Hibernian FC (14.30 | VC Vlissingen)
22/07 FC Twente - SC Paderborn 07  (14.30 | SG Gronau 1955 | Gronau (D)

24/07 Schouwense Selectie - Excelsior (..:.. | Burgh Haamstede)
24/07 FC Utrecht - FC Oss (..:.. | R.U.C. | Utrecht)
24/07 DEV - VVV Venlo (19.30 | Arcen)
24/07 NAC BredaFC Zwolle (19.30 | St. Willibrord)
24/07 RKC Waalwijk - FC Den Bosch (19.00 | RWB Waalwijk | Waalwijk)
24/07 De Graafschap - Istanbul BBspor (19.00 |FC Zutphen)

26/07 13:30 Jong Heerenveen - Telstar (locatie volgt)
26/07 FC Brussels - Roda JC Kerkrade (17.30 | Den Helder)

28/07 Roda JC Kerkrade - Jong Ajax (17.00 | Den Helder)
28/07 FC Utrecht - Fortuna Düsseldorf
28/07 NAC - Sparta (17.00 Terrein Rood-Wit, Sint-Willebrord)
28/07 VVV-Venlo - Osasuna (19.00)
28/07 AGOVV - FC Twente (beloften/1e) (14.30)
28/07 Fortuna Sittard Lommel United (..:.. | Sittard)
28/07 Almere City FC FC Zwolle
28/07 FC Eindhoven - R. Antwerp FC (19.00) --> GAAT NIET DOOR
28/07 FC Emmen - FC Groningen (17.00 |De Weide)
28/07 Cambuur - Telstar (13.30)

29/07 MSV Duisburg - FC Twente (..:.. | Stadion MSV | Duisburg)

31/07 v.v. Katwijk - NAC Breda (19.30)
31/07 SVZW - AGOVV (19.30)
31/07 GA Eagles - De Graafschap (19.00 | SV Terwolde) --> GAAT NIET DOOR
31/07 FC Eindhoven - Roda JC (19.00)
31/07 SUS StadtlohnFC Zwolle (19.30 |Billerbeck, Duitsland)
31/07 FC Emmen - SC Veendam (..:.. | Musselkanaal)
31/07 De Graafschap - Osasuna

01/08 Eendracht Aalst - Fortuna Sittard
01/08 FC Utrecht - Sparta Rotterdam (..:.. | Utrecht | Zoudenbalch)

02/08  FC Groningen - Osasuna (Spa) (19.00 | Rolde)

03/08 FC ZwolleLommel United (..:.. | Zwolle)
03/08 RKC Waalwijk - FC Eindhoven (19.00)
03/08 FC Den Bosch – FC Dordrecht (19.00 | Opleidings- en Trainingscomplex)
03/08 Go Ahead Eagles - Blackburn Rovers (..:.. | Adelaarshorst | Deventer)

04/08 NAC Breda - MVV Maastricht (19.30 uur)
04/08 FC Den Bosch - Regionaal team (Stadion De Vliert)
04/08 FC Utrecht - Valenciennes (18.00 | Zoudenbalch | Utrecht)

05/08 NEC - Blackburn Rovers (..:.. | Nijmegen | Goffert)

16/08 ADO '20 - Maccabi Tel Aviv (20.00 | Sportpark de Vlotter | Heemskerk)

Op het forum van FOK.nl staat ook een uitgebreide lijst welke op club is gesorteerd: KLIK

Tevens .... wedstrijden van Nederlandse clubs die over de grens worden gespeeld zijn niet in dit overzicht opgenomen.
« Laatst bewerkt op: jul 06, 2012, 19:28:40 door Meester »

Offline wekke

  • Berichten: 2612
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #1 Gepost op: mrt 28, 2012, 15:45:21 »
Ik zal naar jaarlijkse gewoonte een schema bijhouden van de Belgische clubs zodra het seizoen op zijn einde loopt.

Offline spons

  • Berichten: 3960
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #2 Gepost op: mrt 28, 2012, 16:01:09 »
07/07  SC Feyenoord - Feyenoord
10/07  FC Horst - Feyenoord
12/07  Nieuwleusen - Feyenoord
14/07  Barendrecht - Feyenoord
2.523 wedstrijden ( waarvan 1.484 van Feyenoord ), 659 "clubs", 537 grounds, 43 landen

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #3 Gepost op: mrt 28, 2012, 16:10:06 »
Ik zal naar jaarlijkse gewoonte een schema bijhouden van de Belgische clubs zodra het seizoen op zijn einde loopt.

dan neem ik de NL-versie wel voor mijn rekening.

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #4 Gepost op: mrt 28, 2012, 16:12:24 »
12-07- GVVV - AZ (voor de volledigheid nog even apart hier vermelden omdat de openingspost nu een groot overzicht moet gaan worden)

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #5 Gepost op: mrt 28, 2012, 18:34:28 »
update gemaakt

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #6 Gepost op: mrt 28, 2012, 21:03:01 »
Update !

Offline hstevenm

  • Berichten: 63
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #7 Gepost op: mrt 28, 2012, 22:24:03 »
07/07  SC Feyenoord - Feyenoord
10/07  FC Horst - Feyenoord
12/07  Nieuwleusen - Feyenoord
14/07  Barendrecht - Feyenoord

In Nieuwleusen is bij USV, mijn club! tot dan!

Offline spons

  • Berichten: 3960
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #8 Gepost op: apr 04, 2012, 12:19:26 »
14/07  17:00 uur  Excelsior Maassluis - Sparta
2.523 wedstrijden ( waarvan 1.484 van Feyenoord ), 659 "clubs", 537 grounds, 43 landen

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #9 Gepost op: apr 04, 2012, 15:26:23 »
Dank voor de aanvulling

Offline wekke

  • Berichten: 2612
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #10 Gepost op: apr 15, 2012, 16:08:58 »
di 3 jul, 19.00u Hollandia T-AZ
za 7 jul, ??.??u Polderse Selectie-AZ (terrein BKC, Anna Paulowna)
di 10 jul, ??.??u Dirkshorn Selectie-AZ (terrein vv Dirkshorn)
do 12 jul, 19.30u GVVV-AZ

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #11 Gepost op: apr 16, 2012, 07:48:34 »
e.e.a. is wederom aangevuld

Offline wekke

  • Berichten: 2612
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #12 Gepost op: apr 23, 2012, 15:17:08 »
04/07 Zeeuwse Selectie - Lierse (19u00)
14/07 MVV - Lierse (19u30)
18/07 FC Oss - Lierse (19u30)

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #13 Gepost op: apr 23, 2012, 19:36:21 »
Dank je Wekke.
De wedstrijden zijn in het overzicht opgenomen !

Offline Bier und Bratwurst

  • Berichten: 1660
  • Geslacht: Man
  • Loat Goan!!
    • groundhopcollection
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) 2012-2013
« Reactie #14 Gepost op: apr 24, 2012, 10:56:46 »
12 mei SC Veendam - FC Emmen "Wiedergutmachungspiel" in Borger 18.45u entree €5-
Het ene stadion is het andere niet!