Auteur Topic: Stijgers & Dalers  (gelezen 20449 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Joost

  • Berichten: 7985
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #30 Gepost op: apr 22, 2012, 22:40:46 »
Ik zag vandaag in de achterspiegel een regenboog in de opspattende regen. Erg gek.

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4415
  • Geslacht: Man
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #31 Gepost op: apr 22, 2012, 23:04:28 »
Wat een schitterende foto.
Afgezien van het algehele motief heb ik zelden zo'n duidelijke dubbele regenboog gezien.

Bij nadere beschouwing zit hier een hele mooie opgave voor een schoolexamen in. Leg maar eens uit waarom je van rechts naar links eerst lichte lucht ziet, dan de regenboog en dan donkere lucht.
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline Sebastiaan_W

  • Berichten: 1916
  • Geslacht: Man
    • Voetbal is meer dan gewoon een wedstrijd
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #32 Gepost op: apr 23, 2012, 11:02:55 »
Is er voor Tilleur nog een kans om nacompetitie te spelen?

Cité is kampioen in die afdeling en de nummer 2, Waremme, heeft een periode op zak. Nummer 5 Vyle Tharoul heeft de 1e periode gewonnen.

Waremme staat nu aan kop bij de 3e periode, maar heeft evenveel punten als Beaufays(nummer 6). Doelsaldo van Waremme is iets beter.

Als Waremme 2e wordt in de eindrangschikking en Tilleur 3e nemen zij dan een periode van Waremme over? De nummer 1 Cité heeft geen periode gewonnen.

Offline Nort

  • Berichten: 2243
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #33 Gepost op: apr 23, 2012, 11:43:33 »
Gister gelezen dat het beroep van Charleroi is goedgekeurd en dat zij dus volgend jaar weer in de 1ste klasse voetballen!

Offline Joost

  • Berichten: 7985
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #34 Gepost op: apr 23, 2012, 14:50:03 »
Is er voor Tilleur nog een kans om nacompetitie te spelen?

Cité is kampioen in die afdeling en de nummer 2, Waremme, heeft een periode op zak. Nummer 5 Vyle Tharoul heeft de 1e periode gewonnen.

Waremme staat nu aan kop bij de 3e periode, maar heeft evenveel punten als Beaufays(nummer 6). Doelsaldo van Waremme is iets beter.

Als Waremme 2e wordt in de eindrangschikking en Tilleur 3e nemen zij dan een periode van Waremme over? De nummer 1 Cité heeft geen periode gewonnen.

Er zijn 3 periodes en 4 nacompetitieplaatsen.

Offline voetbalfan

  • Berichten: 934
  • B49/135
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #35 Gepost op: apr 23, 2012, 17:03:05 »
http://www.sporza.be/cm/sporza/voetbal/lagere_klassen/120423_loting_eindronde

Hier de kalender voor de eindronde tussen Westerlo, Oostende, Waasland-Beveren en Eupen.

Offline Nico1880

  • Berichten: 237
  • Geslacht: Man
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #36 Gepost op: apr 23, 2012, 17:28:38 »
Berchem Sport kampioen in 4e B.

Offline 3434

  • Berichten: 1216
  • Geslacht: Man
  • Grounds: 92 / 88 met wedstrijd
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #37 Gepost op: apr 23, 2012, 18:36:30 »
Bij nadere beschouwing zit hier een hele mooie opgave voor een schoolexamen in. Leg maar eens uit waarom je van rechts naar links eerst lichte lucht ziet, dan de regenboog en dan donkere lucht.

Dat vroeg ik mij op dat moment ook af. In het echt leek het contrast nog groter. Wie een verklaring heeft, graag!
Laatste nieuwe ground:  Stadion RCC Waterloo
Favoriete ground: Westfalenstadion - Borussia Dortmund
Record zonder 0-0: 10/04/10 tot 27/03/11

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4415
  • Geslacht: Man
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #38 Gepost op: apr 23, 2012, 21:57:13 »
http://nl.wikipedia.org/wiki/Donkere_band_van_Alexander

Ik vind het zelf nog een beetje vaag verhaal. Als ik tijd heb, ga ik het zelf wel een keer doorrekenen.
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #39 Gepost op: apr 24, 2012, 19:01:05 »
http://www.footbel.com/documents/Eindronde2e.pdf

Programma voor de eindronde in België

Offline Joost

  • Berichten: 7985
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #40 Gepost op: apr 26, 2012, 11:25:06 »
                                    
Eerste Klasse                                    
                                    
Eindstand   
   1.      Westerlo      12   
   2.      Sint Truiden      3   
                  
Westerlo speelt in de Eindronde om degradatie te voorkomen                                    
STVV speelt volgend seizoen in Tweede Klasse                                    
                                    
Tweede Klasse                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Charleroi      33      74      23      Per. 2   
   2      Eupen      33      67      19      Per. 1   
   3      Oostende      33      66      19         
   4      Waasland-Beveren      33      65      20         
   5      Lommel      33      49      14         
   6      WS Woluwe      33      48      13         
   7      Heist      33      46      11         
   8      Eendracht Aalst      32      45      13         
   9      Antwerp      33      43      12         
   10      Boussu-Dour      33      42      12         
   11      Visé      32      41      11         
   12      Roeselare      33      39      9         
   13      Tubeke      33      38      11         
   14      Brussels      33      37      9         
   15      Sint  Niklaas      33      33      8         
   16      Dender      33      32      6         
   17      Tienen      33      30      8         
   18      Wetteren      33      18      3         
Wetteren heeft geen licentie gevraagd en moet verplicht zakken                                    
                                    
Charleroi is kampioen en er kan geen andere ploeg de 3e periode winnen. Eindronde gaat tussen Waasland-Beveren, Oostende, Eupen en Westerlo                                    
Dender heeft niets aan een gelijkspel in de laatste wedstrijd door het minder aantal overwinningen                                    
Tienen kan alleen nog gered worden als ze winnen en Dender wint niet, dan speelt Tienen Eindronde, mocht ook Sint Niklaas verliezen dan blijft Tienen er direct in                                    
                                    
Derde Klasse A                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Moeskroen-Peruwelz      30      74      22      Per. 2   
   2      La Louviere Centre      30      61      18      Per. 1   
   3      Oudenaarde      30      54      15         
   4      Virton      30      52      15         
   5      Doornik      30      45      12         
   6      Torhout      31      45      12         
   7      Coxyde      30      42      13         
   8      Ath      30      41      11         
   9      Ronse      30      38      10         
   10      RC Waregem      31      38      10         
   11      Heppignies-Lambusart-Fleurus      30      38      9         
   12      Olsa Brakel      30      35      10         
   13      Deinze      30      35      10         
   14      Bertrix      30      28      6         
   15      Huy      30      27      6         
   16      Bleid      30      26      5         
   17      Verviers      30      23      6         
   18      Olymp. Charleroi      0      0      0         
Moeskroen-Peruwelz, Oudenaarde, Virton, La Louviere-Centre en Deinze kregen een licentie voor Tweede Klasse                                    
Doornik won de zaak Lacam. Er was wel een fout gemaakt maar Doornik werd geacht te goeder trouw te hebben gehandeld.                                    
Olympic Charleroi verdwijnt                                    
                                    
Moeskroen-Peruwelz is kampioen                                    
La Louviere, Oudenaarade en Virton spelen in de eindronde                                    
Zondag spelen Verviers en Huy tegen elkaar                                    
                                    
Derde Klasse B                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Dessel      32      63      19         
   2      Bocholt      32      62      18      Per. 1   
   3      Hoogstraten      32      59      17      Per. 2   
   4      Woluwe-Zaventem      32      55      16         
   5      Rupel-Boom      32      54      17         
   6      VW Hamme      32      53      16         
   7      Bornem      32      48      13         
   8      Geel-Meerhout      32      47      15         
   9      RC Mechelen      32      47      12         
   10      Turnhout      32      46      13         
   11      Kelmis      32      44      13         
   12      Union St. Gilles      32      39      12         
   13      Diegem      32      39      9         
   14      Patro Eisden      32      34      9         
   15      Temse      32      31      8         
   16      Grimbergen      32      28      7         
   17      Wijgmaal      32      28      7         
   18      Hasselt      32      24      5         
RC Mechelen, Geel-Meerhout, Hoogstraten, Bocholt, Dessel, Rupel-Boom en Woluwe-Zaventem hebben een licentie voor Tweede Klasse gekregen                                    
                                    
Het verschil tussen Dessel en Bocholt is nog maar 1 punt. Hoogstraten lijkt wel uitgeschakeld in de titelstrijd                                    
Zondag speelt Dessel tegen Turnhout, Bocholt ontvangt Union. Op de laatste speeldag gaat Dessel naar Hasselt, Bocholt naar Bornem                                    
                                    
Hasselt is gedegradeerd wanneer Wijgmaal en Grimbergen winnen of Hasselt zelf niet wint                                    
                                    
Vierde Klasse A                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Izegem      28      57      17         
   2      Meldert      28      50      15         
   3      Harelbeke      28      49      13         
   4      Ieper      28      48      15      Per. 2   
   5      Gent-Zeehaven      28      46      14         
   6      St. Eloois Winkel      28      46      14         
   7      Berlare      28      45      13         
   8      Terjoden-Welle      28      44      12      Per. 1   
   9      Petegem      28      41      11         
   10      Eernegem      28      37      9         
   11      Maldegem      28      34      10         
   12      Jong Lede      28      31      8         
   13      Poperinge      28      31      7         
   14      Diksmuide      28      23      5         
   15      Wingene      28      20      4         
   16      Wielsbeke      28      17      4         
                                    
Izegem is kampioen                                    
Sparta Petegem staat in de 3e periode 4 punten voor op Berlare en is bij winst tegen Harelbeke zeker van de eindronde                                    
Maldegem is zeker van behoud als het minstens hetzelfde resultaat haalt als Jong Lede of BS Poperinge                                    
Wielsbeke, Wingene en Diksmuide zijn gedegradeerd                                    
                                    
Vierde Klasse B                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Berchem      28      65      20      Per. 1 & 2   
   2      Overijse      28      58      18         
   3      FC Charleroi      28      51      15         
   4      Dilbeek      28      49      14         
   5      Ternat      28      44      14         
   6      Deux Acren      28      41      12         
   7      Ganshoren      28      41      11         
   8      Londerzeel      28      39      11         
   9      Duffel      28      35      10         
   10      Kampenhout      28      33      9         
   11      Leopold Uccle      28      31      9         
   12      Lyra      28      30      7         
   13      St. Ghislain      28      29      7         
   14      Katelijne-Waver      28      28      7         
   15      Mariekerke      28      26      6         
   16      St. Gillis Waas      28      23      5         
                                    
Berchem is kampioen                                    
Overijse is koploper in de 3e periode, Berchem volgt op 1 punt. Katelijne op 3.                                     
St. Gillis Waas is zo goed als gedegradeerd                                    
                                    
Vierde Klasse C                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Cappellen      28      55      16         
   2      Neerpelt      28      52      15      Per. 1 & 2   
   3      Overpelt      28      49      13         
   4      St. Lenaarts      28      47      13         
   5      Vosselaar      28      45      14         
   6      Bree      28      45      13         
   7      Exc. Veldwezelt      28      45      13         
   8      Witgor      28      39      11         
   9      Spouwen-Mopertingen      28      39      11         
   10      Oosterzonen      28      37      10         
   11      Leopoldsburg      28      36      10         
   12      Everbeur      28      35      9         
   13      Herk      28      33      9         
   14      Zwarte Leeuw      28      23      5         
   15      FC De Kempen      28      20      5         
   16      Tongeren      28      16      3         
                                    
Behaalt Cappellen een beter resultaat dan Neerpelt is Cappellen kampioen                                    
Cappellen is ook koploper in derde periode met 3 punten meer dan St. Lenaarts                                    
Tongeren, FC De Kempen en Zwarte Leeuw zijn officieel gedegradeerd                                    
                                    
Vierde Klasse D                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Ciney      28      71      23      Per. 1 & 2   
   2      Walhain      28      56      17         
   3      FC Luik      28      54      16         
   4      Faymonville      28      49      14         
   5      Givry      28      45      13         
   6      Aywaille      28      39      10         
   7      Hamoir      28      37      11         
   8      Sprimont      28      36      9         
   9      Meux      28      34      8         
   10      Bievre      28      32      8         
   11      Habay      28      29      8         
   12      Namen      28      28      7         
   13      Mormont      28      28      7         
   14      Seresien      28      28      5         
   15      Blegny      28      27      6         
   16      Elsaute      28      22      5         
                                    
Etoile Elsautoise is zo goed als gedegradeerd                                    
Seresien won slechts 1 van de laatste 16 duels                                    
                                    
1e Provinciaal                                    
                                    
         Antwerpen   
   Kampioen      Ternesse   
   Eindronde      Merksem   
   Eindronde      Antonia   
   Eindronde         
   Eindronde         
                        
Als 's Gravenwezel wint van Ternesse dan wint Gooreind automatisch de derde periode                                    
Houtvenne heeft aan een zege op Bonheiden genoeg voor de eindronde                                    
Wilrijk (op 1 punt) en 's Gravenwezel  (op 3 punten) komen alleen nog in beeld bij een nederlaag van Houtvenne                                    
                                    
         Brabant   
   Kampioen      Sterrebeek   
   Eindronde      Bierbeek   
   Eindronde      Pepingen   
   Eindronde         
   Eindronde         
                        
Doordat alleen Bierbeek, Pepingen en Sterrebeek de 3e periode nog kunnen winnen gaan de nummers 2 t/m 5 de eindronde in                                    
Pepingen is daardoor zeker, Halle heeft nog 1 zege nodig                                    
                                    
         Limburg   
   Kampioen      Lutlommel   
         Programma   
   29/4 15u      Koersel v Vlijtingen   
   29/4 18u      Termien v Wellen   
   5/5/ 20u      Vlijtingen v Koersel   
   6/5 15u      Wellen v Termien   
   10/5 19u      Finale heen   
   13/5 15u      Finale terug   
         Oost-Vlaanderen   
   Kampioen      Zele   
   Eindronde      Melsele   
   Eindronde      Voorde   
   Eindronde      RC Wetteren   
   Eindronde         
                        
De laatste plaats gaat naar Appelterre of Kruibeke, Appelterre heeft 1 punt voorsprong. Kruibeke heeft niet genoeg aan een gelijkspel                                    
                                    
         West-Vlaanderen   
   Kampioen      Ingelmunster   
   Eindronde      Menen   
   Eindronde         
   Eindronde         
   Eindronde         
                        
Middenmoter Zwevegem of Rumbeke wint de 3e periode waardoor plaats 5 geen nacompetitie oplevert                                    
Oostnieuwkerke en Club Roeselare spelen zaterdag om 1 plaats in de einronde.                                    
Gullegem weet zondag voorafgaand aan de wedstrijd al of ze de eindronde halen of welk resultaar nodig is                                    
                                    
         Luik   
   Kampioen      Cité Sport   
   Eindronde      Vyle Tharoul   
   Eindronde      Waremme   
   Eindronde         
   Eindronde         
         Henegouwen   
   Kampioen         
   Eindronde      Templeuve   
   Eindronde      Leval   
   Eindronde         
   Eindronde         
         Namen   
   Kampioen         
   Eindronde         
   Eindronde      Arquet   
   Eindronde         
   Eindronde         
                        
Tamines heeft aan 1 punt genoeg om kampioen te worden.                                    
                                    
         Luxemburg   
   Kampioen      JL Arlon   
   Eindronde      Oppagne   
   Eindronde      Sart   
   Eindronde      Meix   
   Eindronde         
                        
De vierde plaats gaat waarschijnlijk naar Champlon dat nog 1 punt nodig heeft                                    

Offline Joost

  • Berichten: 7985
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #41 Gepost op: mei 01, 2012, 15:27:49 »
                                    
Eerste Klasse                                    
                                    
Eindstand                                    
   1.      Westerlo      12   
   2.      Sint Truiden      3   
                  
Westerlo speelt in de Eindronde om degradatie te voorkomen                                    
STVV speelt volgend seizoen in Tweede Klasse                                    
                                    
   Eindronde                                 
   zo 6/5      Eupen      Westerlo         
   zo 6/5      Waasland-Beveren      Oostende         
                        
   do 10/5      Oostend      Eupen         
   do 10/5      Westerlo      Waasland-Beveren         
                        
   zo 13/5      Westerlo      Oostende         
   zo 13/5      Eupen      Waasland-Beveren         
                        
   do 17/5      Oostende      Westerlo         
   do 17/5      Waasland-Beveren      Eupen         
                        
   zo 20/5      Oostende      Waasland-Beveren         
   zo 20/5      Westerlo      Eupen         
                        
   do 24/5      Waasland-Beveren      Westerlo         
   do 24/5      Eupen      Oostende         
            
Aftrap op zondag om 15u, donderdag om 20u30                                    
                                    
Tweede Klasse                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Charleroi      34      74      23      Per. 2   
   2      Waasland-Beveren      34      68      21         
   3      Eupen      34      68      19      Per. 1   
   4      Oostende      34      66      19         
   5      Lommel      34      52      15         
   6      WS Woluwe      34      51      14         
   7      Eendracht Aalst      34      46      13         
   8      Heist      34      46      11         
   9      Visé      34      44      12         
   10      Antwerp      34      43      12         
   11      Boussu-Dour      34      42      12         
   12      Tubeke      34      41      12         
   13      Roeselare      34      40      9         
   14      Brussels      34      38      9         
   15      Sint  Niklaas      34      34      8         
   16      Tienen      34      33      9         
   17      Dender      34      33      6         
   18      Wetteren      34      21      4         
Wetteren heeft geen licentie gevraagd en moet verplicht zakken                                    
Tienen red zichzelf op de laatste dag en mag in de eindronde proberen erin te blijven. Dender speelde 0-0 in Aalst en degradeert naar Derde                                    
                                    
Derde Klasse A                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Moeskroen-Peruwelz      31      74      22      Per. 2   
   2      La Louviere Centre      31      64      19      Per. 1   
   3      Oudenaarde      31      57      16         
   4      Virton      31      52      15         
   5      Doornik      31      48      13         
   6      Coxyde      31      45      14         
   7      Torhout      31      45      12         
   8      Ath      31      41      11         
   9      Ronse      31      41      11         
   10      RC Waregem      32      41      11         
   11      Deinze      31      38      11         
   12      Heppignies-Lambusart-Fleurus      31      38      9         
   13      Olsa Brakel      31      35      10         
   14      Huy      31      30      7         
   15      Bertrix      31      28      6         
   16      Bleid      31      26      5         
   17      Verviers      31      23      6         
   18      Olymp. Charleroi      0      0      0         
Moeskroen-Peruwelz, Oudenaarde, Virton, La Louviere-Centre en Deinze kregen een licentie voor Tweede Klasse                                    
Olympic Charleroi verdwijnt                                    
                                    
Moeskroen-Peruwelz is kampioen                                    
La Louviere, Oudenaarde en Virton spelen in de eindronde                                    
Huy won in Verviers en is gelijk veilig                                    
Betrix heeft aan een punt tegen La Louviere genoeg om zich te handhaven vanwege het doelsaldo                                    
Verviers moet winnen én Bleid moet verliezen, alleen dan mag Verviers nog via de Eindronde zich proberen te handhaven                                    
                                    
Derde Klasse B                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Dessel      33      66      20         
   2      Bocholt      33      65      19      Per. 1   
   3      Hoogstraten      33      62      18      Per. 2   
   4      Woluwe-Zaventem      33      58      17         
   5      Rupel-Boom      33      55      17         
   6      VW Hamme      33      53      16         
   7      Bornem      33      51      14         
   8      RC Mechelen      33      50      13         
   9      Geel-Meerhout      33      48      15         
   10      Kelmis      33      47      14         
   11      Turnhout      33      46      13         
   12      Diegem      33      40      9         
   13      Union St. Gilles      33      39      12         
   14      Patro Eisden      33      34      9         
   15      Temse      33      32      8         
   16      Grimbergen      33      29      7         
   17      Wijgmaal      33      28      7         
   18      Hasselt      33      24      5         
RC Mechelen, Geel-Meerhout, Hoogstraten, Bocholt, Dessel, Rupel-Boom en Woluwe-Zaventem hebben een licentie voor Tweede Klasse gekregen                                    
                                    
Zondag wordt beslist wie kampioen wordt. Bocholt gaat naar Bornem, Dessel gaat naar Hasselt                                    
Hasselt zakt naar 4e Klasse                                    
Wijgmaal moet zien te winnen bij Hamme om niet direct te dalen. Vanwege het doelsaldo is een punt onvoldoende.                                    
Als Wijgmaal wint moet Grimbergen ook winnen bij Kelmis om niet direct eruit te vliegen. Temse heeft aan een punt in Boom genoeg voor behoud.                                    
Woluwe-Zaventem heeft in de 3e peridoe 2 punten meer dan Hamme. Maar omdat Hamme geen licentie heeft is voor Woluwe-Zaventem 1 punt voldoende voor deelname aan de eindronde                                    
                                    
Vierde Klasse A                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Izegem      29      60      18         
   2      Meldert      29      53      16         
   3      Ieper      29      51      16      Per. 2   
   4      Harelbeke      29      50      13         
   5      Gent-Zeehaven      29      49      15         
   6      Berlare      29      48      14         
   7      Terjoden-Welle      29      47      13      Per. 1   
   8      St. Eloois Winkel      29      46      14         
   9      Petegem      29      42      11         
   10      Eernegem      29      37      9         
   11      Maldegem      29      34      10         
   12      Poperinge      29      34      8         
   13      Jong Lede      29      31      8         
   14      Diksmuide      29      23      5         
   15      Wingene      29      20      4         
   16      Wielsbeke      29      17      4         
                                    
Izegem is kampioen                                    
Sparta Petegem speelde gelijk en heeft nog slechts 2 punten voor op Berlare in de 3e periode.                                    
Sparta Petegem moet minstens hetzelfde resultaat halen tegen Ieper om de eindronde veilig te stellen. Een punt is onvoldoende door het doelsaldo                                    
Maldegem is zeker van behoud door de nederlaag van Jong Lede                                    
Poperinge heeft aan 1 punt voldoende om de eindronde te ontlopen. Verliest Poperinge en wint Jong Lede dan is Jong Lede veilig door het aantal zeges.                                    
Wielsbeke, Wingene en Diksmuide zijn gedegradeerd                                    
                                    
Vierde Klasse B                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Berchem      29      68      21      Per. 1 & 2   
   2      Overijse      29      61      19         
   3      FC Charleroi      29      57      17         
   4      Dilbeek      29      49      14         
   5      Ternat      29      44      14         
   6      Deux Acren      29      44      13         
   7      Londerzeel      29      42      12         
   8      Ganshoren      29      42      11         
   9      Duffel      29      35      10         
   10      Leopold Uccle      29      34      10         
   11      Kampenhout      29      33      9         
   12      Katelijne-Waver      29      31      8         
   13      Lyra      29      30      7         
   14      St. Ghislain      29      30      7         
   15      Mariekerke      29      26      6         
   16      St. Gillis Waas      29      23      5         
                                    
Berchem is kampioen                                    
Omdat Overijse of Berchem de 3e periode wint gaan Overijse, FC Charleroi en Dilbeek naar de eindronde                                    
St. Gillis Waas en Mariekerke zijn gedegradeerd                                    
Lyra staat op doelsaldo voor St. Ghislain. Samen met Katelijne maken ze zondag uit wie er in blijft, wie eruit vliegt en wie nog eindronde moet spelen.                                    
                                    
Vierde Klasse C                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Cappellen      29      58      17         
   2      Neerpelt      29      52      15      Per. 1 & 2   
   3      Overpelt      29      52      14         
   4      Bree      29      48      14         
   5      St. Lenaarts      29      48      13         
   6      Vosselaar      29      46      14         
   7      Exc. Veldwezelt      29      45      13         
   8      Spouwen-Mopertingen      29      42      12         
   9      Witgor      29      40      11         
   10      Oosterzonen      29      37      10         
   11      Leopoldsburg      29      37      10         
   12      Everbeur      29      35      9         
   13      Herk      29      34      9         
   14      Zwarte Leeuw      29      24      5         
   15      FC De Kempen      29      21      5         
   16      Tongeren      29      17      3         
                                    
Cappellen is kampioen                                    
Neerpelt en Overpelt spelen Eindronde. Bree, St. Lenaarts Vosselaar en Veldwezelt mogen strijden om de andere plaats                                    
Tongeren, FC De Kempen en Zwarte Leeuw zijn officieel gedegradeerd                                    
Oosterzonen, Leopoldsburg, Everbeur of Herk speelt eindronde.                                    
                                    
Vierde Klasse D                                    
                                    
   Pl.      Club      Wed.      Punten      Zeges      Opm.   
   1      Ciney      29      72      23      Per. 1 & 2   
   2      Walhain      29      57      17         
   3      FC Luik      29      55      16         
   4      Faymonville      29      52      15         
   5      Givry      29      45      13         
   6      Aywaille      29      42      11         
   7      Hamoir      29      40      12         
   8      Sprimont      29      36      9         
   9      Meux      29      35      8         
   10      Bievre      29      32      8         
   11      Namen      29      31      8         
   12      Mormont      29      31      8         
   13      Habay      29      29      8         
   14      Seresien      29      29      5         
   15      Blegny      29      28      6         
   16      Elsaute      29      22      5         
                                    
Ciney is kampioen                                    
Walhain, FC Liege en Faymonville spelen eindronde                                    
Etoile Elsautoise is gedegradeerd                                    
Blegny kan alleen degradatie ontlopen als Habay en Seresien in hun onderlinge wedstrijd gelijkspelen en Blegny wint                                    
Bievre, Namen en Mormont kunnen niet direct degraderen, ze kunnen nog hooguit Eindronde moeten spelen                                    
                                    
1e Provinciaal                                    
                                    
         Antwerpen   
   Kampioen      Ternesse   
   Eindronde      Merksem   
   Eindronde      Antonia   
   Eindronde      Gooreind   
   Eindronde      Houtvenne   
                        
                                    
Er dalen minstens 3 Antwerpse ploegen uit de 4e Klasse en waarschijnlijk zelfs 4                                    
Daardoor zakken de 5 laatste ploegen sowieso: Poppel, Vlimmeren, Bonheiden, Nieuwmoer en Rapid Leest.                                    
Arendonk en Wuustwezel moeten ook nog vrezen ondanks een seizoen keurig in de middenmoot                                    
De kans bestaat dat er zelfs 6 Antwerpse ploegen dalen uit boverdering, dan is zelfs Merksem de klos en Wilrijk om promotie spelen                                    
                                    
         Brabant   
   Kampioen      Sterrebeek   
   Eindronde      Bierbeek   
   Eindronde      Pepingen   
   Eindronde      Halle   
   Eindronde         
                        
Pepingen is daardoor zeker, Halle heeft nog 1 zege nodig                                    
Etoile Bruxelles en Opwijk spelen zondag tegen elkaar om te bepalen wie ook eindronde mag spelen                                    
Wint Opwijk en wint Wolvertem ook dan spelen Opwijk en Wolvertem daarover nog een testwedstrijd                                    
                                    
         Limburg   
   Kampioen      Lutlommel   
         Programma   
   29/4 15u      Koersel v Vlijtingen   
   29/4 18u      Termien v Wellen   
   5/5/ 20u      Vlijtingen v Koersel   
   6/5 15u      Wellen v Termien   
   10/5 19u      Finale heen   
   13/5 15u      Finale terug   
         Oost-Vlaanderen   
   Kampioen      Zele   
   Eindronde      Melsele   
   Eindronde      Voorde   
   Eindronde      RC Wetteren   
   Eindronde      Appelterre   
         West-Vlaanderen   
   Kampioen      Ingelmunster   
   Eindronde      Menen   
   Eindronde      Zwevegem   
   Eindronde      Oostnieuwkerek   
   Eindronde      Gullegem   
                        
Er zijn 3 en misschien 4 dalers uit de 4e Klasse.                                    
De onderste 5 degraderen dus zeker, misschien zelfs de onderste 6                                    
                                    
                                    
         Luik   
   Kampioen      Cité Sport   
   Eindronde      Vyle Tharoul   
   Eindronde      Waremme   
   Eindronde         
   Eindronde         
                        
Om te bepalen wie er eindronde zullen spelen zijn 2 testwedstrijden nodig.                                    
Waremme en Beaufays eindigen bovenaan in de 3e periode. Wint Waremme dan gaan de nummers 3 en 4 ook de eindronde in.                                    
Wint Beaufays dan spelen zij eindronde en dan moeten Tilleur en Dison een testwedstrijd spelen om de laatste plaats                                    
Er zijn minstens 2 Luikse dalers uit 4e Klasse. Zodoende zakt Bas-Oha direct door naar 2e Provinciaal                                    
                                    
         Henegouwen   
   Kampioen      Templeuve / Warcoing   
   Eindronde      Templeuve / Warcoing   
   Eindronde      Beloeil   
   Eindronde      Chatelet   
   Eindronde         
                        
Quevy of Solre-Sambre speelt ook eindronde                                    
                                    
         Namen   
   Kampioen      Tamines   
   Eindronde      Couvin-Marienborug   
   Eindronde      Arquet   
   Eindronde      Loyers   
   Eindronde      Aische   
                        
Spy speelt op de laatste gelijk tegen het kansloos gedegradeerde Malonnes en vergooit daarmee een plek in de Eindronde                                    
                                    
         Luxemburg   
   Kampioen      JL Arlon   
   Eindronde      Oppagne   
   Eindronde      Sart   
   Eindronde      Meix   
   Eindronde      Champlon   
                        

Offline Sebastiaan_W

  • Berichten: 1916
  • Geslacht: Man
    • Voetbal is meer dan gewoon een wedstrijd
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #42 Gepost op: mei 07, 2012, 10:33:21 »
Vanmiddag loting eindronde 3e en 4e klasse.

Offline Sebastiaan_W

  • Berichten: 1916
  • Geslacht: Man
    • Voetbal is meer dan gewoon een wedstrijd
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #43 Gepost op: mei 07, 2012, 19:01:44 »
Eindronde 4e klasse

Citaat
Programma 13 mei - 16 uur
Wedstrijd n° 1 : Dilbeek – Overpelt
Wedstrijd n° 2 : Neerpelt – Terjoden-Welle
Wedstrijd n° 3 : Faymonville – Ieper
Wedstrijd n° 4 : FC Charleroi – Bree
Wedstrijd n° 5 : Berlaar – Walhain
Wedstrijd n° 6 : Overijse – FC Liège (Zondag 13 mei om 19 uur)

Eindronde
2e speeldag
20 mei 2012 (16u00)

Poule 1

Wedstrijd n° 7: 16e van 3de klasse 3A – winnaar van de wedstrijd 3
Wedstrijd n° 8: winnaar van de wedstrijd 1 – winnaar van de wedstrijd 6

Poule 2

Wedstrijd n° 9: Temse – winnaar van de wedstrijd 2
Wedstrijd n° 10: winnaar van de wedstrijd 4 – winnaar van de wedstrijd 5

3e speeldag
27 mei 2012 (16u00)

Poule 1

Wedstrijd n° 11: winnaar van de wedstrijd 7 – winnaar van de wedstrijd 8

Poule 2

Wedstrijd n° 12: winnaar van de wedstrijd 9 – vainqueur du match 10

Toepassing art. 1532 – toekenning vrijkomende plaatsen
3 juni 2012 (16u00)

Wedstrijd n° 13: verliezer van de wedstrijd 11 – verliezer van de wedstrijd 12

Offline Cyclebob

  • Berichten: 877
  • Geslacht: Man
Re: Stijgers & Dalers
« Reactie #44 Gepost op: mei 07, 2012, 20:31:05 »
FC Liege is mijn favoriet, wellicht dat ik ze in Overijse en/of Overpelt ga kijken.
Laatst bezochte nieuwe grounds/clubs, Buitenland: 05/07/19 Dinamo Minsk - BATE Borisov 1-2.  Binnenland 10/06/2019 Spero Elst - WAVV Wageningen 0-1