Auteur Topic: Oefenwedstrijden in België (2012)  (gelezen 12570 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Oefenwedstrijden in België (2012)
« Gepost op: apr 15, 2012, 16:01:34 »
Zo. 15/07

KSK Ronse - Club Brugge (Ronse, 15u00)
KRC Genk - PSV Eindhoven (Genk, 15u30)
S.C. Beaufays (P1) - RFC Liège (Beaufays, 16u00)
Reet SK - Rupel Boom (Reet, 18u00)
Lokeren - Al Shabab (Lokeren, 18u00)
Antwerp - OHL (Deurne, 18u00)

Fandag KRC Genk
Fandag Lokeren
Fandag Zulte Waregem
Fandag KAA Gent

Di. 17/07

SV Roeselare - Zulte Waregem (Roeselare, 19u00)
Schriek - KSK Heist o/d Berg (Schriek, 19u30)
KSV Oudenaarde - RAEC Mons (Oudenaarde, 19u30)
Rupel Boom - Beerschot AC (Boom, 19u30)
Hoogstraten VV - Sint-Lenaarts (Hoogstraten, 19u30)
Berchem Sport - Antwerp (Berchem, 19u30)
VW Hamme - KAA Gent (Hamme, 19u30)
UR Namur - Heppignies Lambusart (Namen, 19u30)

Sparta Rotterdam - KVC Westerlo  (Rotterdam, ? uur)

Wo. 18/07

Eendracht Aalst - Willem II (Aalst, 18:00)
Dilbeek - FC Brussels (Dilbeek, 19u00)
KV Mechelen - Al Shabab (Saoudi-Arabië) (Mechelen, 19u00)
KV Oostende - KV Kortrijk (Oostende, 19u00)
Katelijne – SK Sint-Niklaas (Katelijne-Waver, 19u00)
Olsa Brakel - Union Saint Gilloise (Brakel, 19u00)
OHL - Lokeren (Leuven, 19u30)
Beekhoek - Verbr. Geel Meerhout (Beekhoek/Geel, 19u30)
Duffel - KSV Bornem (Duffel, 19u30)
Heikant - KSK Heist o/d Berg (Berlaar Heikant, 19u30)
Sparta Petegem - KMSK Deinze (Petegem, 19u30)
White Star Woluwe - RSC Anderlecht (Woluwe, 20u00)
Horendonk - Lierse B (Horendonk, 20u00)
Standard Luik - RCD Mallorca (Waver, ? uur)

FC Oss - Lierse (Oss?, 19u30) Nederland

Do. 19/07

KVK Beringen - Dessel Sport (Beringen, 18u30)
Lierse - Hibernian (Herentals, 19u00)
F.C. Ougrée (P2) - RFC Liège (Ougree, 19u00)
Merksem SC - Rupel Boom (Merksem, 19u30)
Everbeur - KVK Tienen (Averbode, 19u30)
Wuustwezel - Willem II Beloften (Wuustwezel, ? uur)

Cercle Brugge - NAC Breda (Goes NL, 19u00) Nederland
Fortuna Sittard - KRC Genk (Sittard, ? uur) Nederland

Vr. 20/07

GR Katelijne - KRC Mechelen (Katelijne Waver , 18u00)
KSV Bornem - Anderlecht (Beloften) (Bornem, 19u00)
Esperanza Neerpelt– Lommel United (Neerpelt, 19u30)
KV Kortrijk - CS Sedan (Kortrijk, 19u30)
VW Hamme - RC Gent Zeehaven (Hamme, 19u30)
Antwerp - Ujpest (Deurne, 20u00)
Club Brugge - Getafe (Brugge, 20u00)

Za. 21/07

KFC Nijlen - ZWE Kessel (Kessel, 12u00) Beker van Groot Nijlen (terreinen FC Kessel)
KFC Nijlen - Broechem (Kessel, 13u00) Beker van Groot Nijlen (terreinen FC Kessel)
FC Bevel - BO Beerzel (Kessel, 15u00) Beker van Groot Nijlen (terreinen FC Kessel)
FC Kessel - BO Beerzel (Kessel, 16u00) Beker van Groot Nijlen (terreinen FC Kessel)
Zwevegem - KV Oostende (Zwevegem,16u.)
Londerzeel - Olsa Brakel (Londerzeel, 16u00)
Mouscron-Peruwelz - Valenciennes B (Moeskroen, 16u00)
Mariaburg - FC Merksem (Mariaburg, 16u00)
KVV Ardennen - KSK Ronse (Etikhove, 17u00)
RAEC Mons - Valenciennes (Bergen, 18u00)
KFC Putte - Eppegem (Putte, 18u00)
Lierse - Willem II (Lier, 19u00)
Vosselaar - KV Turnhout (Vosselaar, 19u00)
R.C. Montegnée (P2) - RFC Liège (Montegnee, 19u00)
Wuustwezel - Zandvliet (Wuustwezel, 19u00)
Verbr. Geel- Meerhout – Lommel United (Geel, 19u30)
Dessel Sport - Witgoor Dessel (Dessel, 19u30)
Hoogstraten VV - Zwarte Leeuw (Hoogstraten, 19u30)
KRC Mechelen - KVC Westerlo (Mechelen, 19u30)
KSK Maldegem - RC Waregem (Maldegem, 19u30)
Uccle - Heppignies Lambusart (Ukkel, 19u30)
Kruibeke - SK Sint-Niklaas (Kruibeke, ? uur)
Standard Luik - Fenerbahce (loc nog te bepalen, ? uur)
OHL - Hibernian (Leuven, ? uur)
Herk - Patro Eisden (Herk, ? uur)
Nieuwmoer - Cappellen FC (Nieuwmoer, ? uur)
Zulte Waregem - Rayo Vallecano (Waregem, ? uur)

Boulogne - Roeselare (Frankrijk?, ? uur)
Heerenveen - Beerschot AC (De Knipe, Heerenveen, 15u00) Nederland

Fandag Lierse
Fandag KV Mechelen
Fandag RAEC Mons
Fandag KV Kortrijk

Zo. 22/07

Supercup RSC Anderlecht - Lokeren (Anderlecht, 18u)

Cercle Brugge - Genclerbirligi (Brugge, 15u00)
KSK Heist o/d Berg - Club Brugge (Heist o/d Berg, 15u00)
KV MechelenGetafe (Spanje)   (Mechelen, 15u00)
RENT Bertrigeoise - Walhain (Bertrix, 15u00)
La Calamine - Raeren (Kelmis, 16u00)
Waterloo - Grimbergen (Waterloo, 16u00)
Haasdonk - Temse (Haasdonk, 16u00)
VC Teralfene - K Diegem-Sport (Teralfene, 16u00)
K.Everbeur Sport – Beloften Westerlo (Averbode, 18u00)
Ganshoren - FC Brussels (Ganshoren, 19u00)
Bree - Bocholt (Bree, ? uur)
KAA Gent - Rayo Vallecano (Deinze, ? uur)

Fandag Cercle Brugge
Fandag Sporting Charleroi
Fandag Waasland Beveren

Di 24/07

Opstal - TK Meldert (Opstal, 18u25)
KV Kortrijk - Players4contract (Kortrijk, 19u00)
FC Brussels - KAA Gent (Molenbeek, 19u00)
Capellen - Antwerp (Kappellen, 19u00)
Gençerbirligi - RSC Anderlecht (Ciney, 19u00)
Retie SK - De Kempen (Retie, 19u00)
Poppel - Zwaneven (Poppel, 19u30)
SK Heist - BO Beerzel (Terrein SV Grasheide, 19u30)
Temse - Kruibeke (Temse, 19u30)
Patro Eisden-Maasmechelen– Lommel United (Maasmechelen,19u30)
Zwarte Leeuw - St. Lenaerts (Rijkevorsel, 19u30)
SK Eernegem - Cercle Brugge Beloften (Eernegem, 19u30)
KSK Ronse - Zottegem (Ronse, 19u30)
RC Waregem - OMS Ingelmunster (Waregem, 19u30)
SK Peulis - Schriek (Peulis, 19u30)
Berg en Dal - KFC Witgoor Sport (Geel, 19u30) Oude stadion van Meerhout!
KFC Diest - Lokeren Beloften (Diest, 19u30)
OG Vorselaar - Vosselaar (Vorselaar, 20u00)
Union Saint Gilloise - Mouscron Peruwelz (Sint-Gillis, ? uur)

Wo. 25/07


KVC Winkel Sport  - Roeselare (St. Eloois Winkel, 19u00)
KSV Bornem - FC Mariekerke (Bornem, 19u00)
St. Waremme - RFC Liège (Waremme, 19u00)
Olsa Brakel - Sparta Petegem (Brakel, 19u00)
Eendracht De Haan - KV Oostende (De Haan, 19u00.)
Wervik - KFC Izegem (Wervik, 19u00)
Châtelet - Heppignies Lambusart (Chätelet, 19u30)
La Calamine - Faymonville (Kelmis, 19u30)
St. Dimpna Geel - Verbr. Geel Meerhout (Geel, 19u30)
Berchem Sport - VC Herentals (Berchem, 19u30)
Woluwe Zaventem - KVOC Sterrebeek (Woluwe, 19u30)
KFC Schoten - Tubantia Borgerhout (Schoten, 19u30)
KSK Kampenhout - K Diegem-Sport (Kampenhout, 19u30)
Poederlee – K.Everbeur Sport (Poederlee, 19u30)
FC Burcht - FC Merksem (Burcht, 19u30)
RC Wetteren - KMSK Deinze (Wetteren, 19u30)
Lyra TSV - KSK Heist o/d Berg (Lier, 19u30)
VW Hamme - Club Brugge Beloften (Hamme, 19u30)
KSK Schilde - KFCE Zoersel (Schilde, 19u30)
RC Gent Zeehaven - Kaa Gent Belogten (Gent, 19u30)
Verbr. Balen - KESK Leopoldsburg (Balen, 19u30)
Kampenhout - Diegem (Kampenhout, 19u30)
KFCE Zoersel - Schilde (Zoersel, 19u30)
Heikant - KFC Putte (Berlaar Heikant, 19u30)
Horendonk - KV Turnhout B (Horendonk, 20u00)
KFCO Wilrijk - Rupel Boom (Wilrijk, 20u00)
Herk FC - KFC Diest (Herk-de-Stad, 20u00)
Bocholt - STVV (Bocholt, 20u00)
White Star Woluwe - Dilbeek (Woluwe, ? uur)
Zele - SK Sint-Niklaas (Zele, ? uur)
Standaard Wetteren - Jong Lede (Wetteren, ? uur)

Do. 26/07

Duffel - KRC Mechelen (Duffel, 19u00)
KFC Nijlen - Houtvenne (Nijlen, 19u30)
Robur - Standaard Wetteren (Moerzeke, 19u30)
SC Dikkelvene - KSV Oudenaarde (Dikkelvene, 19u30)
Walhain - Grimbergen (Walhain, 19u30)
KVC Booischot - Schriek (Peulis, 19u30)
SK Berlare – Laarne-Kalken (Berlare, 19u30)
Westmeerbeek - BO Beerzel (Westmeerbeek, 19u30)
Gooreind - Waasland Beveren (Gooreind, 19u30)
Loenhout - Wuustwezel (Loenhout, 20u00)
Grasheide - KSK Heist o/d Berg (Grasheide, 20u00)
Ternesse - Rochus Deurne (Wijnegem, 20u00)
KFC Witgoor Sport - KFC De Kempen TL (Dessel, ? uur)

Roda JC - FC Brussels (Den Helder , 17u30) Nederland

Vr. 27/07

Westerlo - MVV (Westerlo, 19u30)

Za. 28/07

KSV Bornem - FC Oppuurs (Bornem, 16u00)
Sparta Haacht-Statie - Kampenhout (Haacht, 16u00)
SN Sint Niklaas - KVK Tienen (Sint-Niklaas, 16u00)
STVVGenclerbirligi (Sint-Truiden, 16u00)
Izegem - Mouscron Peruwelz (Izegem, 18u00)
Exc. Vorst - Berg en Dal (Vorst/Laakdal, 18u00)
FC Merksem - Sparta Linkeroever (Merksem, 18u00)
KVV Duffel   -   KFC Muizen (Duffel, 18u00)
Poederlee - Kasterlee (Poederlee, 18u00)
Visé - La Calamine (Mouland, 19u00)
Gooreind - Berchem Sport (Gooreind, 19u00)
KV Oostende - SK Eernegem (Oostende, 19u00)
Dessel Sport - Geel Meerhout (Dessel, 19u00)
Wuustwezel - Ekeren FC (Wuustwezel, 19u00)
Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde (Aalst, 19:30)
Hoogstraten VV - Anderlecht Beloften (Hoogstraten, 19u30)
KSK Maldegem - KMSK Deinze (Maldegem, 19u30)
Schoten - Schelle (Schoten, 19u30)
White Star Woluwe - KRC Mechelen (Woluwe, 20u00 uur)
SK Sint-Niklaas - Dilbeek (Sint-Niklaas, ? uur)
Thes Sport - Patro Eisden (Tessenderlo, ? uur)
KFC Diest - Herderen (Nieuwpoort, ? uur)

Fortuna SittardLommel United (Sittard?, ? uur) Nederland
FC Köln Beloften - Bocholt (? , ? uur) Duitsland
Jong Den Helder - FC Brussels (Den Helder, 19u30)

Zo. 29/07

KAC Olen - Boechout (Nieuwpoort, 14u00)
Tisselt - Rapid Leest (Tisselt, 16u00)
Grimbergen - Olsa Brakel (Grimbergen, 16u00)
KSK Heist o/d Berg - Bornem (Heist o/d Berg, 18u00)
Oudenburg - Torhout (Oudenburg, 16u00)
Temse - VW Hamme (Temse, 16u00)
Dender EH - Club Brugge B (Denderleeuw, ? uur)
F.C. Tilleur (P1) - RFC Liège  (Luik, ? uur)

CS Pétange - RENT Bertrigeoise (Terrein FC JeunesseJunglinster, 16u00) Luxemburg

Di. 31/07

Walem - Zennester Hombeek (Walem, 19u00)
Leest United - Rapid Leest (Leest, 19u00)
Retie SK - Witgoor Dessel B (Retie, 19u00)
Peulis - Putte (Putte, 19u00)
Hoogstraten VV – Lommel United (Hoogstraten, 19u30)
Verbr. Geel Meerhout - Witgoor Dessel (Geel, 19u30)
FC Turnhout - KFC Nijlen (Turnhout, 19u30)
Poppel - Oosthoven (Poppel, 19u30)
Olympic Deurne - KAC Olen (Deurne, 19u30)
Ezaart - Wezel (Mol Ezaart, 19u30)
Mariekerke - Temse (Mariekerke, 19u30)
FC Gullegem - RC Waregem (Gullegem, 19u30)
Poederlee - Vosselaar (Poederlee, 19u30)
Oosterzonen - Schriek (Oosterwijk/Westerlo, 19u30)
KSV Oudenaarde - KAA Gent Beloften (Oudenaarde, 19u30)
FC Merksem - Zandvliet Sport (Merksem, 19u30)
Zottegem - Standaard Wetteren (Zottegem, ? uur)

Wo. 01/08

Antwerp - Valenciennes FC (Deurne, 19u00)
KRC Mechelen - Londerzeel (Mechelen, 19u00)
SK Sint-Niklaas - Terjoden Welle (Sint-Niklaas, 19u00)
Union Saint-Gilloise - FC Brussels (Sint-Gillis, 19u00)
KSV Bornem - Lyra TSV (Bornem, 19u00)
Ieper - Torhout (Ieper, 19u00)
W. Koersel - KESK Leopoldsburg (Koersel, 19u00)
Zwarte Leeuw - Wuustwezel (Rijkevorsel, 19u00)
KFCO Wilrijk - Cappellen FC (Wilrijk, 19u00)
KVV Duffel  -  Bevel (Duffel, 19u30)
RC Bissegem - Harelbeke (Bissegem, 19u30)
KFC Merelbeke - RC Gent Zeehaven (Merelbeke, 19u30)
Gooreind - Loenhout (Gooreind, 19u30)
KSK Brecht - KFCE Zoersel (Brecht, 19u30)
KFC Putte - Schriek (Putte, 19u30)
Wijgmaal - KFC Diest (Wijgmaal, 19u30)
Deinze - Roeselare (Deinze, 19u30)
Schoten - Edegem (Schoten, 19u30)
Berchem Sport - Ternesse (Berchem, 19u30)
KSK Ronse - KSC Menen (Ronse, 19u30)
Patro Eisden - STVV (Maasmechelen, 19u30)
Tubize – KSC Grimbergen (Tubize, 19u30)
Zwaneven – K. SK Retie Branddonk (Zwaneven, 19u30)
Rangers Opdorp - Verbr. Zwijndrecht (Opdorp, 19u45)
Union Lovenjoel - Kampenhout (Lovenjoel, 20u00)
Eendracht Aalst - Fortuna Sittard (Aalst, ? uur)
Bocholt - Lutlommel (Bocholt, ? uur)
White Star Woluwe - Woluwe Zaventem (Woluwe, ? uur)

Do. 02/08

Rapide Lebbeke - TK Meldert (Lebbeke, 18u25)
Jong Geraardsbergen - Standaard Wetteren (Geraardsbergen, 19u00)
E. Zele - VW Hamme (Zele, 19u00)
Olsa Brakel - Zulte Waregem (Brakel, 19u00)
KFC Nijlen - KFC Duffel B (Nijlen, 19u30)
Oppuurs - Rapid Leest (Oppuurs, 19u30)
Wolfsdonk - Kampenhout (Wolfsdonk, 19u30)
VR-Zolder - KFC Diest (Zolder, 19u30)
Schoten - Rochus Deurne (Schoten, 19u30)
SK Berlare – RC Bambrugge (Berlare, 19u30)
Duffel - KSK Heist o/d Berg (Duffel, 19u30)
Meerbeek - BO Beerzel (Meerbeek, 19u30)
KSKL Ternat - Teralfene (Ternat, 19u30)
Ternesse - Merksem (Wijnegem, 19u30)
Overpelt VV - KVK Tienen (Overpelt, 19u30)
KSC Machelen - GR Katelijne (Machelen, 20u00)

Vr. 03/08

KSV Nieuwpoort - KV Oostende (Nieuwpoort, 19u00)
Rupel Boom - KSK Heist o/d Berg (Boom, 19u30)
Verbr. Geel Meerhout - KVC Westerlo (Tongerlo, 20u00)

FC ZwolleLommel United (Zwolle?, ? uur) Nederland

Za. 04/08

SK Sint-Niklaas - Berchem Sport (Sint-Niklaas, 17u00)
White Star Woluwe - Walhain (Woluwe, 18u00)
R. G. Athois - KSK Ronse (Ath, 18u00)
Torhout - Mouscron Peruwelz (Torhout, 18u00)
Boussu Dour Borinage - Valenciennes (Dour, 18u30)
KV Hooikt - Retie SK (Koningshooikt, 18u30)
Woluwe Zaventem - FC Brussels (Woluwe, 19u00)
Roeselare - Olsa Brakel (Roeselare, 19u00)
Standaard Wetteren - Grimbergen (Wetteren, 19u00)
KSV Oudenaarde - VW Hamme (Oudenaarde, 19u30)
KV Oostende - KRC Mechelen (Oostende, 19u30)
Dessel Sport - Bornem (Dessel, 19u30)
Eendracht Aalst - KFC Izegem (Aalst, 19:30)
Diegem - KOVC Sterrebeek (Diegem, ? uur)

MVV - STVV (Maastricht, 19u00) Nederland

Beker van Antwerpen

Schoten - Putte SK (Schoten, 18u00)
Turkuaz - Horendonk (Wilrijk, 18u00)
KFC Ranst - Turk Sport (Ranst, 18u30)
Exc. Vorst - Bevel SK (Vorst Laakdal, 18u30)
KFC Muizen - Oxford Hemiksem (Muizen, 18u30)
Zennester Hombeek - KFCM Hallaar (Hombeek, 18u30)
Walem - Heindonk (Walem, 18u30)
Belgica Edegem - Borsbeek sport  (Edegem, 18u30)
KVNA Wortel  -  KVV Dosko (Wortel, 18u30)
FC Turnhout * - K.S.K. Weelde (FC Turnhout, 18u30)
Tongerlo - Poppel (Tongerlo, 18u30)
KFC Lille - Minderhout (Lille, 18u30)
Brasschaat - Gooreind (Brasschaat, 18u30)
GR Katelijne - KFC Katelijne (Katelijne Waver, 18u30)
K.F.C. De Kempen TL  - S.A.V. St. Dymphna (Tielen, 18u30)
KFC Mol - K. SK Retie Branddonk (Mol, 18u30)
Berendrecht - Kontich (Berendrecht, 18u30)
Branst - Rapid Leest (Branst, 18u30)
SC Mechelen - Schriek (Mechelen, 18u30)
Rosselaar Hulsen - KFCE Zoersel (Hulsen, 18u30)
Pulle - Berg en Dal (Pulle, 18u30)
Beekhoek - Ezaart Sport (Geel, 18u30)
BO Beerzel - Berlaar Heikant (Beerzel, 18u30)
KAC Olen - Westmeerbeek (Olen, 18u30)
ZWE Kessel - KFC Nijlen (Kessel, 19u30)

Zo. 05/08

JVC Jong Lede - KMSK Deinze (Lede, 16u00)
Temse - Union St. Gilloise (Temse, 16u00)

Beker van Antwerpen

KV Bonheiden - KVV Duffel (Bonheiden, 15u00)

Ma. 06/08

Esperanza Neerpelt - Torpedo Hasselt (Neerpelt, 19u30)
Itegem - K.SK. Heist o/d Berg (Itegem, 19u30)
Beek - Bocholt (Beek, ? uur)

Di. 07/08

Roeselare - Olsa Brakel (Roeselare, 19u00)
Winkel Sport - Torhout (Winkel, 19u00)
St. Lenaarts - Wuustwezel (St. Lenaerts, 19u00)
STVVRoda JC (St. Truiden, 19u00)
Zennester Hombeek - Sp. Mechelen (Hombeek, 19u00)
FC Turnhout - Ezaart (Turnhout, 19u30)
Olmen - Retie SK (Olmen, 19u30)
KFC Nijlen - Lierse B (Nijlen, 19u30)
KFC Duffel - KVV Duffel (Duffel, 19u30)
Lyra TSV - Rupel Boom (Lier, 19u30)
KESK Leopoldsburg - A. Gellik (Leopoldsburg, 19u30)
De Kempen - Poederlee (Tielen, 19u30)
SK Terjoden-Welle - Eendracht Aalst (Welle, ? uur)
Lommel United - KVK Tienen (Achel, 20u00)
 SC Keerbergen - Kampenhout (Keerbergen, 19u30)
Verbroedering Balen - KFC Witgoor Sport (Balen, ? uur)
FC Ekeren - Antwerp (Ekeren, ? uur)

Wo. 08/08

KSV Bornem - Katelijne (Bornem, 19u00)
Walhain - KVK Tienen (Walhain, 19u00)
Grimbergen - FC Brussels (Grimbergen, 19u00)
SW Harelbeke - Roeselare (Harelbeke, 19u00)
KSC Wielsbeke - RC Waregem (Wielsbeke, 19u00)
KAC Olen - OG Vorselaar (Olen, 19u00)
Poppel - Flandria (Poppel, 19u00)
KV Hemiksem - Oxford Hemiksem (Hemiksem, 19u00)
Woluwe Zaventem - KVC Westerlo (Zaventem, 19u30)
Zonhoven VV - Esperanza Neerpelt (Zonhoven, 19u30)
KFC Diest - Tempo Overijse (Diest, 19u30)
Houtvenne - Kampenhout (Houtvenne, 19u30)
KSK Heist o/d Berg - KRC Mechelen (Heist o/d Berg, 19u30)
SK Sint-Niklaas - Temse (Sint-Niklaas, 19u30)
KSV Oudenaarde - RC Gent Zeehaven (Oudenaarde, 19u30)
Berchem Sport - Rochus Deurne (Berchem, 19u30)
Schriek - KFC Nijlen (Schriek, 19u30)
Wavria - KFC Putte (Wavria, 19u30)
Gooreind - Schoten (Gooreind, 19u30)
Zwarte Leeuw - Sint Jozef (Rijkevorsel, 19u30)
Ingelmunster - KFC Izegem (Ingelmunster, 19u30)
K.Everbeur Sport – VC Herentals (Averbode, 19u30)
Dilbeek - Olsa Brakel (Dilbeek, 19u30)
Zwijndrecht - SV Bazel (Zwijndrecht, 20u00)
Horendonk - Lyra B (Horendonk, 20u00)
Standaard Wetteren - RC Wetteren (Wetteren, ? uur)
Patro Eisden - KRC Genk (Maasmechelen, ? uur)
Overpelt - Bocholt (Overpelt, ? uur)
KOVC Sterrebeek - Nossegem (Sterrebeek, ? uur)

Do. 09/08

Pepingen - FC Brussels (Pepingen, 19u00)
Delta Londerzeel - Rapid Leest (Londerzeel, 19u00)
K. SK Retie Branddonk – Herenthout (Branddonk, 19u00)
KFC Putte - Itegem (Putte, 19u00)
Oxford Hemiksem - Rupel Boom B (Hemiksem, 19u00)
Wechelderzande - Poederlee (Wechelderzande, 19u15)
FC Walem - KFC Duffel (Walem, 19u30)
BO Beerzel - Wiekevorst (Terrein SV Grasheide, 19u30)
K.SV.Koekelare - SK Eernegem (Koekelare, 19u30)
Sparta Petegem - Zulte Waregem Beloften (Petegem, 19u30)
St. Wetteren - KSKL Ternat (Wetteren, 19u30)
Schriek - Baal (Schriek, 19u30)
SK Berlare – Sp Sint-Gillis-Waas (Berlare, 19u30)
KSV Oudenaarde - RC Gent Zeehaven (Oudenaarde, 19u30)
Brasschaat - Ternesse (Brasschaat, 20u30)
Olympic Deurne - Merksem (Deurne, ? uur)
Oosterzonen - Cappellen FC (Oosterwijk/Westerlo, ? uur)

Vr. 10/08

Eendracht Aalst - Eendracht Zele (Aalst?, ? uur)
Everbeur - KVC Westerlo (Averbode, ? uur)

Za. 11/08

Sporting Kortenberg - Kampenhout (Kortenberg, 14u00)
SK Sint-Niklaas - Club Brugge (Sint-Niklaas, 16u00)
Gullegem - Roeselare (Gullegem, 19u00)
FC Mariekerke – SK Berlare (Mariekerke, 19u00) Onder Voorbehoud van Beker v. België

Birmingham - Antwerp (Birmingham, ? uur) Engeland

Beker van Antwerpen

FC Merksem - Schoten (Merksem, 18u00)
Putte SK - KFC Ranst (Putte, 18u30)
KFC Pulderbos - Exc. Vorst (Pulderbos, 18u30)
KVV Duffel   -   KFC Itegem (Duffel, 18u30)
Heindonk - SC Mechelen (Heindonk, 18u30)
Borsbeek - Wildert (Borsbeek, 18u30)
FC Oxford Hemiksem - BO Beerzel (Hemiksem, 18u30)
KSK Weelde  -  KVNA Wortel (Weelde, 18u30)
Retie SK - Mol Rauw (Retie, 18u30)
St. Job - KFC Lille (St. Job int Goor, 18u30)
KFC Katelijne - Assyria Mechelen (Katelijne Waver, 18u30)
Alberta - K.F.C. De Kempen TL (Geel, 18u30)
K. SK Retie Branddonk - Verbr. Balen (Retie, 18u30)
Zwaneven - KAC Olen (Zwaneven, 18u30)
Mechelsbroek Bonheiden - GR Katelijne (Bonheiden, 18u30)
Kontich - Boechout (Kontich, 18u30)
Rapid Leest - Heffen (Leest, 18u30)
Schriek - Bonheiden (Schriek, 18u30)
KFCE Zoersel - VC Poederlee (Zoersel, 18u30)
Ezaart Sport - Bouwel (Mol Ezaart, 18u30)
Poppel - Oosthoven (Poppel, 18u30)
Berg en Dal - Antonia(Geel, 19u00) Oude stadion van Meerhout!
KFC Nijlen - Pulle (Nijlen, 19u30)

Zo. 12/08

KVV Ardennen - KSV Oudenaarde (Etikhove, 19u30)

Di. 14/08

Walhain - FC Brussels (Walhain, 19u00)
Zwevegem Sport - Roeselare (Zwevegem, 19u00)
Wuustwezel - Hoogstraten B (Wuustwezel, 19u00)
KFC Witgoor Sport - KSK Branddonk (Dessel, 19u00)
KFC Muizen - Zennester Hombeek (Muizen, 19u00)
RC Gent Zeehaven - SN Sint Niklaas (Gent, 19u30)
Zwarte Leeuw - Vosselaar (Rijkevorsel, 19u30)
Horendonk - Achterbroek (Horendonk, 19u30)
KFC Nijlen - KAC Olen (Nijlen, 19u30)
KESK Leopoldsburg - K. Wellen (Leopoldsburg, 19u30)
KFC Katelijne - Sparte Petegem (Katelijne-Waver, 19u30)
Schriek - Kampenhout (Schriek, 19u30)
St. Lenaerts - KSK Heist o/d Berg (St. Lenaarts, 20u00)
Gooreind - Zwijndrecht (Gooreind, 20u00)
KFC Oosterzonen - KVC Westerlo (Oosterzonen, ? uur)
SK Wilrijk - Merksem (Wilrijk, ? uur)

Wo. 15/08

België - Nederland (Brussel, ? uur)

VO Steenokkerzeel - Kampenhout (Steenokkerzeel, 16u00)
Zennester Hombeek - FC Blaasveld (Hombeek, 17u00)
Harelbeke - Deerlijk Sport (Harelbeke, 18u00)
Merchtem - KSKL Ternat (Merchtem, 19u00)
KFC Diest - Landen (Diest, 19u30)
KOVC Sterrebeek - Lubbeek (Sterrebeek, ? uur)

Do. 16/08

SK Eernegem - Oostnieuwkerke (Eernegem, 19u00)
VSV Gent - RC Gent Zeehaven (Gent, 19u00)
KVV Duffel   -  KV Hooikt (Duffel, 19u00)
Achter Olense VV - KAC Olen (Olen, 19u00)
KFC Duffel - K Groen-Rood Katelijne (Duffel, 19u30)
Putte SK - Rapid Leest (Putte, 19u30)
E. Opstal – SK Berlare (Opstal, 19u30)
Merksem - Zoersel (Merksem, 20u00)
Wijnegem - Ternesse (Wijnegem, ? uur)
KFC Duffel - GR Katelijne (Duffel, ? uur)

Hoek (NL) - Eendracht Zele (Hoek, ? uur) Nederland

Vr. 17/08

Houtvenne - Kampenhout (Houtvenne, 19u30)

Za. 18/08

Schelle - Oxford Hemiksem (Schelle, 15u00)
Sparta Petegem - KV Kortrijk Beloften (Petegem, 16u00)
Terjoden Welle - KSKL Ternat (Denderleeuw, 19u30)

Beker van Antwerpen

Poederlee - Punt Larum (Poederlee, 18u00)
KSC Mechelen - KVV Duffel (Mechelen, 18u00)
Schoten - Turk Sport (Schoten, 18u00)
Exc. Vorst - KV Westmalle (Vorst Laakdal, 18u30)
KAC Olen - Linda Olen (Olen, 18u30)
Zennester Hombeek - SV Grasheide (Hombeek, 18u30)
Reet SK - Heindonk (Reet, 18u30)
Sparta linkeroever - Borsbeek sport (Antwerpen, 18u30)
K. Turnhoutse S.K. H.I.H. - K.S.K. Weelde (Turnhout, 18u30)
Veerle Sport - Retie SK (Veerle Laakdal, 18u30)
KFC Lille - Maria Ter Heide (Lille, 18u30)
Hoboken - Gooreind (Hoboken, 18u30)
RB Elzestraat - KFC Katelijne (Katelijne Waver, 18u30)
K.F.C. De Kempen TL - Netegalm (Tielen, 18u30)
Antonia - K. SK Retie Branddonk (Zoersel, 18u30)
GR Katelijne - Oppuurs (Katelijne Waver, 18u30)
Brasschaat - Kontich (Brasschaat, 18u30)
Beerzel - Rapid Leest (Beerzel, 18u30)
FC Walem - Schriek (Walem, 18u30)
Massenhoven - KFCE Zoersel (Massenhoven, 18u30)
ZW Kessel - Berg en Dal (Kessel, 18u30)
Zammel - Ezaart Sport (Zammel, 18u30)
Halle - KFC Nijlen (Halle, 18u30)
Blauberg - Poppel  (Blauberg Herselt, 18u30)
KVNA Wortel  -  W. Wuustwezel FC (Wortel, 18u30)
Leest United - Oxford Hemiksem (Leest, 18u30)
KFC Ranst - KFCO Wilrijk (Ranst, 18u30)
FC Burcht - Horendonk (Burcht, 19u00)

Di. 21/08

FC Ekeren - Schoten (Ekeren, 19u00)
K. SK Retie Branddonk – KSK Retie (Branddonk, 19u00)
Poederlee - Vorselaar (Poederlee, 19u00)
FC Bevel - BO Beerzel (Bevel, 19u15)
De Kempen - Poppel (Tielen, 19u30)
Antonia - Ternesse (Zoersel, 19u30)
KFCE Zoersel - Vosselaar (Zoersel, 19u30)
FC Latem - RC Gent Zeehaven (Latem, 19u30)
Harelbeke - SC Wielsbeke (Harelbeke, 19u30)
E. Termien - KESK Leopoldsburg (Termien, 19u30)
KFC Nijlen - KV Hooikt (Nijlen, 19u30)
Ezaart - Witgoor Dessel (Mol Ezaart, 19u30)

Wo. 22/08

AC Betekom - Kampenhout (Betekom, 19u00)
Wuustwezel - Mariaburg (Wuustwezel, 19u00)
KFC Duffel - FC Mariekerke (Duffel, 19u00)
Vlimmeren - KAC Olen (Vlimmeren, 19u00)
Zelzate - Sparta Petegem (Zelzate, 19u30)
SK Wilrijk - Gooreind (Wilrijk, 19u30)
Thes Sport - KFC Diest (Tessenderlo, 19u30)
Zwijndrecht - St. Job (Zwijndrecht, 20u00)
Horendonk - Cappellen B (Horendonk, 20u00)
KOVC Sterrebeek - Tervuren (Sterrebeek, ? uur)

Do. 23/08

KV Hooikt - Rapid Leest (Koningshooikt, 19u00)
Wezemaal - BO Beerzel (Wezemaal, 19u00)
Weelde - Poppel (Weelde, 19u00)
Hoboken - Oxford Hemiksem (Hoboken, 19u30)
Braine - Walhain (Braine, 19u45)
Ternesse - Kontich (Wijnegem, , 20u00)
RES Acrenoise – SK Berlare (Acren, 20u00)
Kruibeke - Merksem (Kruibeke, ? uur)
GR Katelijne - KFC Eppegem (Katelijne Waver, ? uur)

Vr. 24/08

KFC Witgoor Sport - KFC Lille (Dessel, ? uur)

Beker van Antwerpen

Ezaart Sport - Massenhoven (Mol Ezaart, 18u30)

Za. 25/08

Oppuurs - Oxford Hemiksem (Oppuurs, 14u00)
Sparta Petegem - Wielsbeke (Petegem, 16u00)

Beker van Antwerpen

Molenkring - Poederlee (Lichtaart, 18u00)
VC Mortsel - Schoten (Mortsel, 18u00)
K. Kessel FC - Exc. Vorst (Kessel, 18u30)
Vrijheid Herselt - KAC Olen (Herselt, 18u30)
Wavria - Zennester Hombeek (Wavria, 18u30)
Oxford Hemiksem - Branst (Hemiksem, 18u30)
Borsbeek sport - Mariaburg (Borsbeek, 18u30)
K.S.K. Weelde - K. Meerle F.C. (Weelde, 18u30)
K. SOC Maria-ter-Heide  -  KVNA Wortel (Maria-Ter-Heide, 18u30)
Poppel - White Star (Poppel, 18u30)
Retie SK - Herentals (Retie, 18u30)
Wuustwezel - KFC Lille (Wuustwezel, 18u30)
Gooreind - Boechout (Gooreind, 18u30)
KFC Katelijne - Nielse (Katelijne Waver, 18u30)
KVC Oostmalle - K.F.C. De Kempen TL (Oostmalle, 18u30)
K. SK Retie Branddonk - St. Martinus Halle (Retie, 18u30)
Apollo Nielse - GR Katelijne (Nielse, 18u30)
Kontich - 's Gravenwezel (Kontich, 18u30)
Rapid Leest - Hemiksem (Leest, 18u30)
Schriek - KFC Itegem (Schriek, 18u30)
KFCE Zoersel - Zammel (Zoersel, 18u30)
SK Peulis - BO Beerzel (Putte, 18u30)
KVV Duffel   -   K Reet SK (Duffel, 18u30)
FC Merksem - KFC Ranst (Merksem, 18u30)
Berg en Dal - KFC Mol (Geel, 18u30) Oude stadion van Meerhout!
Horendonk - VE Stabroek (Horendonk, 19u00)
KFC Nijlen - Antonia (Nijlen, 20u00)

Zo. 26/08

Wezembeek - Walhain (Wezembeek, 15u00)
Ternesse - St Job (Wijnegem, 16u00)
Merksem - Gooreind (Merksem, 16u00)

Beker van Antwerpen

Heindonk - KV Bonheiden (Heindonk, 14u30)

Ma. 27/08

K. SK Retie Branddonk - Ezaart (Branddonk, 19u00)

Di. 28/08

Schoten - SK Donk (Schoten, 18u30)
Vosselaar - Verbr. Arendonk (Vosselaar, 19u30)
« Laatst bewerkt op: jul 15, 2012, 18:09:37 door wekke »

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #1 Gepost op: apr 15, 2012, 16:02:54 »
Alle oefenwedstrijden die in ons land gespeeld worden zal ik trachten hierin te bundelen.

Offline Nico1880

  • Berichten: 237
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #2 Gepost op: apr 26, 2012, 17:52:52 »
Stvv.com:
Op 10 mei kan je op Stayen de oefenpartij tussen STVV en Lommel United bijwonen. Aftrap 19 uur.

Op voetbalbelgie.be maakt men ook melding van een oefenmatch op 04/05 tussen Stvv en Antwerp.

Offline Nico1880

  • Berichten: 237
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #3 Gepost op: apr 28, 2012, 10:49:02 »
STVV - RAFC mag van de politie niet doorgaan.

Offline Joost

  • Berichten: 7983
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #4 Gepost op: apr 28, 2012, 12:42:47 »
STVV - RAFC mag van de politie niet doorgaan.
Dat is de competitiematch van volgend seizoen?

Offline HRM1880

  • Berichten: 1660
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #5 Gepost op: apr 29, 2012, 10:47:05 »
Dat is de competitiematch van volgend seizoen?
De geplande oefenwedstrijd van volgende week vrijdag. In de plaats komt STVV-Lommel op 10 mei.

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #6 Gepost op: mei 10, 2012, 19:16:56 »
Update

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #7 Gepost op: mei 17, 2012, 20:27:44 »
Een deel van het voorbereidingsprogramma gepubliceerd in Sport/voetbalmagazine is toegevoegd. KV Kortrijk, OHL, Lokeren, Standard en Zulte Waregem volgen morgen.

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #8 Gepost op: mei 18, 2012, 14:45:30 »
Voor zij die het Beringen Mijn-stadion willen vinken:

11/07 Lierse - OHL (19u00)

Offline Verwijderd lid

  • Berichten: 1107
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #9 Gepost op: mei 18, 2012, 15:46:58 »
Voor zij die het Beringen Mijn-stadion willen vinken:

11/07 Lierse - OHL (19u00)

Citaat van: meester

Heel mooi !

mmm ... meer dan een uur reizen vanaf m'n vakantieadres ... dat ga ik dus niet doen.
Heb nog een weddenschap met Peenvogel lopen en die ga ik lekker winnen :D
« Laatst bewerkt op: mei 18, 2012, 21:04:13 door Meester »

Offline Bier und Bratwurst

  • Berichten: 1670
  • Geslacht: Man
  • Loat Goan!!
    • groundhopcollection
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #10 Gepost op: mei 18, 2012, 18:12:57 »
Voor zij die het Beringen Mijn-stadion willen vinken:

11/07 Lierse - OHL (19u00)

Staat bij mij ook genoteerd!!
Het ene stadion is het andere niet!

Offline HRM1880

  • Berichten: 1660
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #11 Gepost op: mei 18, 2012, 18:58:45 »
Zou ik toch ook wel eens durven doen.

Offline Joost

  • Berichten: 7983
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #12 Gepost op: mei 18, 2012, 21:53:21 »
Voor zij die het Beringen Mijn-stadion willen vinken:

11/07 Lierse - OHL (19u00)
Dan zitten we net in Melbourne. Jammer want ik moet daar nog altijd heen voor een wedstrijd.

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #13 Gepost op: mei 19, 2012, 08:58:45 »
Dan zitten we net in Melbourne. Jammer want ik moet daar nog altijd heen voor een wedstrijd.

Laat af en toe je oog eens vallen op het programma van onze nationale beloften- en jeugdelftallen. Zij durven er ook al eens een wedstrijd spelen. Wel leuk dat Lierse voor het tweede jaar op rij op Beringen een oefenwedstrijdje speelt.

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4412
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden in België (2012)
« Reactie #14 Gepost op: mei 19, 2012, 11:59:13 »
Voor zij die het Beringen Mijn-stadion willen vinken:

11/07 Lierse - OHL (19u00)

Een goede reden om een uitzondering te maken op mijn beleid niet naar oefenwedstrijden te gaan.
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen