Auteur Topic: Beker van België 2012/2013  (gelezen 24334 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3290
  • Geslacht: Man
Beker van België 2012/2013
« Gepost op: jun 27, 2012, 17:27:02 »

Offline voetbalfan

  • Berichten: 934
  • B49/135
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #1 Gepost op: jun 27, 2012, 18:56:42 »
Mooie loting voor Westerlo, vierde ronde waarschijnlijk tegen Huy, de ronde erna al direct de derby tegen Heist.

Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #2 Gepost op: jun 27, 2012, 19:26:07 »
Ik zal het morgen eens in een mooi overzichtje proppen.

Offline Nico1880

  • Berichten: 237
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #3 Gepost op: jun 28, 2012, 15:19:16 »
Ternesse - Berchem is ook mogelijk.

Zou, voor mezelf, een mooie affiche zijn.

Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #4 Gepost op: jul 30, 2012, 19:51:03 »
De uitslagen van de eerste ronde:

De kruisjes zijn clubs uit lagere divisies die voor een stunt zorgden door een hoger geplaatst team te verslaan. 1 kruisje is 1 divisie verschil, 3 kruisjes zijn 3 divisies verschil.

   K.BS.Poperinge (4-Nat)      K.Sassport Boezinge (Wvl-1)      1-0               
   SK.Westrozebeke (Wvl-2)      K.VK.Ieper (4-Nat)      0-4               
   Davo Westende (Wvl-4)      K.SC.Blankenberge (Wvl-1)      1-1      3-4         
   VC.K.Zwevegem Sport (Wvl-1)      K.SV.De Ruiter Roeselare (Wvl-1)      1-3               
   K.SC.Wielsbeke (Wvl-1)      K.VC.Wingene (Wvl-1)      2-1               
   K.De Noordstar Heule (Wvl-3)      K.SV.Rumbeke (Wvl-1)      4-0            xx   
   Sporting West Harelbeke (4-Nat)      Olympic de Warcoing (Hen-1)      3-6            x   
   SVD.Kortemark (Wvl-3)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp. (4-Nat)      3-1            xxx   
   R.Knokke FC. (Wvl-2)      SK.Eernegem (4-Nat)      4-5               
   OMS.Ingelmunster (4-Nat)      S.V.V.Damme (Wvl-1)      1-2            x   
   K.SK.Oostnieuwkerke (Wvl-1)      R.SC.Templeuvois (4-Nat)      0-1               
   K.FC.Lendelede Sport (Wvl-2)      K.SC.Menen (4-Nat)      0-0      6-7         
   R.US.Herseautoise (Hen-3)      K.SV.Diksmuide (Wvl-1)      3-2            xx   
   Club Roeselare (Wvl-1)      K.FC.Langemark (Wvl-2)      2-2      4-5      x   
                              
                              
   K.SV.Geraardsbergen (Ovl-1)      R.RC.Gent-Zeehaven (4-Nat)      0-2               
   SK.Berlare (4-Nat)      AC.Anvaing (Hen-2)      2-1               
   R.US.Beloeil (Hen-1)      K.SK.Maldegem (4-Nat)      2-2      3-4         
   K.FC.Vrasene (Ovl-2)      U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. (Hen-1)      1-1      2-3         
   SV.Ressegem (Ovl-3)      R.RC.Wetteren-Kwatrecht (Ovl-1)      0-7               
   J.U.S.Maubray (Hen-2)      VC.Eendracht Houtem (Ovl-2)      1-2               
   K.SK.De Jeugd Lovendegem (Ovl-1)      Thor Kokerij-Meldert (4-Nat)      1-2               
   SK.Terjoden-Welle (4-Nat)      Rapide Club Lebbeke (Ovl-1)      1-1      4-5      x   
   K.Eendr.Opstal (Ovl-1)      K.E.Appelterre-Eichem (4-Nat)      1-1      2-4         
   K.V.Eendracht Aalter (Ovl-2)      K.FC.Merelbeke (Ovl-1)      0-6               
   K.FC.Sparta Petegem (4-Nat)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Ovl-1)      3-0               
   SV.Voorde (Ovl-1)      K.FC.Eendr.Zele (4-Nat)      3-3      4-2      x   
   K.VC.Jong Lede (4-Nat)      Ertvelde United (Ovl-4)      14-1               
   R.FC.Tournai (4-Nat)      K.VV.Kl.Kemzeke (Ovl-1)      3-0               
   K.SK.Lebbeke (Ovl-1)      K.Racing Club Bambrugge (Ovl-1)      2-2      4-2         
   K.VV.Zelzate (Ovl-1)      R.ES.Acrenoise (4-Nat)      1-4               
                              
                              
   K.Eendracht FC.Zoersel (Ant-2)      K.FC.Poppel (Ant-2)      1-1      5-3         
   K.Retie SK. (Ant-2)      K.FC.Katelijne-Waver (Ant-1)      2-1            x   
   K.FC.O.Wilrijk (Ant-1)      K.FC.Duffel (4-Nat)      0-1               
   VC.Herentals (Ant-1)      K.VV.Vosselaar (4-Nat)      1-0            x   
   SV.Grasheide (Ant-3)      FC.Turnhout (Ant-3)      0-2               
   K.FC.De Kempen T.L. (Ant-1)      K.FC.Putte (Ant-3)      3-0               
   KFC.Oosterzonen Oosterw. (4-Nat)      K.FC.Zwarte Leeuw (Ant-1)      1-2            x   
   K.Sint-Job FC. (Ant-1)      FC.Mariekerke (Ant-1)      1-0               
   K.Nieuwmoer FC. (Ant-2)      Merksem-Antw. Noord SC. (4-Nat)      0-2               
   K.Witgoor Sport Dessel (4-Nat)      K.VVOG.Vorselaar (Ant-2)      3-0               
   FC.Turkuaz Antwerpen (Ant-4)      K.SK.Wavria (Ant-2)      1-4               
   K.Lyra TSV. (4-Nat)      K.VK.Svelta Melsele (Ovl-1)      4-1               
   K.Ternesse VV.Wommelgem (4-Nat)      K.FC.Jong VL.Kruibeke (Ovl-1)      4-1               
   K.VC.Houtvenne (Ant-1)      K.FC.St.-Lenaarts (4-Nat)      2-2      1-4         
                              
                              
   SC.Beauvechain (Bra-3)      K.FC.Wambeek (Bra-3)      4-3               
   R.RC.D'Etterbeek (Bra-1)      Sporting Eizeringen (Bra-2)      0-2            x   
   K.Stade Bierbeek (Bra-3)      FC.Pepingen (Bra-1)      2-3               
   Racing Butsel (Bra-2)      FC.Eendr.Kapelle O/D Bos (Bra-3)      7-1               
   Tempo Overijse (4-Nat)      Lubbeek St-Martinus Sport (Bra-1)      6-0               
   K.FC.Herent (Bra-3)      Dilbeek Sport (4-Nat)      3-2            xxx   
   VC.Bekkevoort (Bra-3)      bye                     
   VK.Holsbeek (Bra-3)      R.Léopold Uccle FC. (4-Nat)      0-5               
   SK.Leeuw (Bra-3)      FC.Ganshoren (4-Nat)      1-1      7-8         
   R.US.Albert Schaerbeek (Bra-1)      K.Londerzeel SK. (4-Nat)      0-0      4-3      x   
   RC.De Schaerbeek (Bra-1)      K.SK.L.Ternat (4-Nat)      1-3               
   K.Olympia SC.Wijgmaal (4-Nat)      FC.Suryoyes Bruxellois (Bra-3)      2-2      2-4      xxx   
   K.SK.Halle (4-Nat)      FC.Moorsel (Bra-3)      8-2               
   VK.Liedekerke (Bra-2)      K.Kampenhout SK. (4-Nat)      1-0            xx   
                              
                              
   K.Everbeur Sport Averbode (4-Nat)      Herk Sport Hasselt (Lim-2)      3-1               
   K.VK.Wellen (Lim-1)      K.VV.Weerstand Koersel (Lim-1)      1-1      4-5         
   FC.Landen (Lim-1)      K.Esperanza Neerpelt (4-Nat)      1-2               
   K.Zonhoven VV. (Lim-1)      K.Vlijtingen VV. (Lim-1)      2-2      3-5         
   K.Herk-De-Stad FC. (Lim-1)      Spouwen-Mopertingen (4-Nat)      0-4               
   K.VK.Beringen (Lim-1)      K.St.Elen (Lim-2)      5-0               
   K.ESK.Leopoldsburg (4-Nat)      SK.Moelingen (Lim-1)      2-2      5-4         
   K.Overpeltse VV. (4-Nat)      Sporting Landen (Bra-3)      2-2      3-2         
   FC.Torpedo Hasselt (Lim-1)      K.FC.Ham United (Lim-3)      2-1               
   FC.Melosport Zonhoven (Lim-2)      Exc.Veldwezelt (4-Nat)      2-2      3-5         
   K.Lutlommel VV. (4-Nat)      K.Verbr.Balen (Ant-2)      2-1               
   K.Sportclub Tongeren (Lim-1)      Eendracht Termien (Lim-1)      3-0               
   K.SK.Hasselt (4-Nat)      Kadijk SK.Overpelt (Lim-3)      6-0               
   K.SK.Bree (4-Nat)      RC.Hades (Lim-1)      3-2               
                              
   R.OC.de Charleroi-March. (4-Nat)      R.FC.Bioul 81 (Nam-1)      3-1               
   R.Arquet FC. (Nam-1)      FC.Charleroi (4-Nat)      1-5               
   R.Léopold Club Mesvinois (Hen-3)      Espoir Cl. Erpion (Hen-2)      2-2      5-4      x   
   FC.Ligny (Nam-2)      SC.Montignies (Hen-2)      3-3      3-5         
   R.US.Genly-Quevy 89 (4-Nat)      Royal Baileux Sport (Hen-2)      6-0               
   FC.Malonne 2000 B (Nam-3)      Sp.Espoir Jemeppe (Nam-1)      0-4               
   R.FC.Spy (Nam-1)      FC.Somzée (Nam-2)      2-0               
   RJ Entente Binchoise (Hen-1)      CS.Entité Manageoise (Hen-1)      2-2      4-5         
   US.Solrezienne (Hen-1)      R.W.Walhain CG. (4-Nat)      1-3               
   CS.Onhaye (Nam-1)      Trazegnies Sports (Hen-3)      2-0               
   R.FC.Farciennes (Hen-2)      R.SP.Bosquetia Frameries (Hen-2)      2-6               
   CS.Bossièrois (Nam-3)      Union Royale Namur (4-Nat)      0-9               
   Pont-A Celles-Buzet (Hen-2)      R.FC.Meux (4-Nat)      1-2               
   R.ES.Couvin-Mariembourg (Nam-1)      R.Jeun.Aischoise (Nam-1)      4-1               
   FC.Malonne 2000 (Nam-2)      JS.Taminoise (4-Nat)      1-3               
   R.U.S.Loyers (Nam-1)      Bye                     
                              
   AC.Milanello Herstal (Lui-3)      R.CS.Verlaine (Lui-2)      0-2               
   R.FC.Warnant (Lui-1)      R.CS.Xhorisien (Lui-2)      4-0               
   FC.Soumagne (Lui-3)      R.FC.Tilleur St.-Gilles (Lui-1)      0-4               
   Cité Sport Grace-Hollogne (4-Nat)      U.C.E. De Liège (Lui-3)      8-0               
   R.FC.Vyle-Tharoul (Lui-1)      R.Sprimont Comblain Sport (4-Nat)      0-4               
   R.FC.Hannutois (Lui-2)      R.Flemalle FC. (Lui-3)      2-0               
   R.CS.Jalhaytois (Lui-3)      Stade Disonais (Lui-1)      0-2               
   R.Ent.Blegnytoise (4-Nat)      R.FC. 1912 Raeren (Lui-1)      0-1            x   
   R.Skill FC.D'Ivoz-Ramet (Lui-2)      R.RC.Hamoir (4-Nat)      3-4               
   R.Stade Waremmien FC. (Lui-1)      RFC.Turkania Faymonville (4-Nat)      1-1      4-5         
   E.H.Braives (Lui-2)      R.Aywaille FC. (4-Nat)      0-4               
   FC.Jupille (Lui-2)      R.FC.de Liège (4-Nat)      0-4               
                              
   J.Rochefortoise Jemelle A (Nam-1)      Un.R.St-Louis-Saint-Léger (Lux-1)      0-2               
   FC.Vencimontois (Nam-2)      R.OC.Rochois (Lux-1)      2-4               
   R.RC.Longlier (Lux-1)      R.ES.Vaux (Lux-1)      4-0               
   Un.St.André Ochamps (Lux-2)      R.All.FC.Oppagne-Wéris (Lux-1)      2-5               
   ES.Wellinoise (Lux-2)      R.OC.Meix-Dt-Virton (Lux-1)      0-2               
   R.US.Givry (4-Nat)      R.CS.Libramontois (Lux-1)      4-1               
   ES.De Saint-Pierre (Lux-2)      R.RC.Mormont (4-Nat)      0-3               
   US.Beauraing 61 (Nam-1)      R.US.Ethe Belmont (Lux-1)      4-1               
   US.Waha (Lux-2)      R.SC.Habay-La-Neuve (Lux-2)      1-3               
   R.US.Gouvy (Lux-2)      R.Standard FC.Bièvre (4-Nat)      2-5               
   R.US.Sartoise (Lux-1)      R.RAC.Athl.Florenvillois (Lux-1)      2-1               
   R.ES.Champlonaise (Lux-1)      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise (4-Nat)      3-1            x   
« Laatst bewerkt op: jul 30, 2012, 19:54:38 door Joost »

Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #5 Gepost op: jul 30, 2012, 19:55:47 »
Het programma, vooralsnog alles op zondag om 16 uur maar daarvan zal nog wel iets verplaatst worden.


   K.VK.Ieper (4-Nat)      Olympic de Warcoing (Hen-1)   
   SK.Eernegem (4-Nat)      SVD.Kortemark (Wvl-3)   
   K.SC.Menen (4-Nat)      K.BS.Poperinge (4-Nat)   
   K.De Noordstar Heule (Wvl-3)      K.SC.Wielsbeke (Wvl-1)   
   K.SC.Blankenberge (Wvl-1)      K.SV.De Ruiter Roeselare (Wvl-1)   
   R.SC.Templeuvois (4-Nat)      S.V.V.Damme (Wvl-1)   
   K.FC.Langemark (Wvl-2)      R.US.Herseautoise (Hen-3)   
            
   K.SK.Lebbeke (Ovl-1)      K.SK.Maldegem (4-Nat)   
   R.ES.Acrenoise (4-Nat)      R.RC.Wetteren-Kwatrecht (Ovl-1)   
   SV.Voorde (Ovl-1)      K.E.Appelterre-Eichem (4-Nat)   
   SK.Berlare (4-Nat)      K.VC.Jong Lede (4-Nat)   
   R.RC.Gent-Zeehaven (4-Nat)      Rapide Club Lebbeke (Ovl-1)   
   U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. (Hen-1)      Thor Kokerij-Meldert (4-Nat)   
   VC.Eendracht Houtem (Ovl-2)      R.FC.Tournai (4-Nat)   
   K.FC.Sparta Petegem (4-Nat)      K.FC.Merelbeke (Ovl-1)   
            
   VC.Herentals (Ant-1)      K.Witgoor Sport Dessel (4-Nat)   
   K.FC.St.-Lenaarts (4-Nat)      K.Ternesse VV.Wommelgem (4-Nat)   
   K.FC.Duffel (4-Nat)      FC.Turnhout (Ant-3)   
   Merksem-Antw. Noord SC. (4-Nat)      K.Sint-Job FC. (Ant-1)   
   K.FC.Zwarte Leeuw (Ant-1)      K.Lyra TSV. (4-Nat)   
   K.FC.De Kempen T.L. (Ant-1)      K.Retie SK. (Ant-2)   
   K.SK.Wavria (Ant-2)      K.Eendracht FC.Zoersel (Ant-2)   
            
   Racing Butsel (Bra-2)      SC.Beauvechain (Bra-3)   
   Sporting Eizeringen (Bra-2)      VK.Liedekerke (Bra-2)   
   R.US.Albert Schaerbeek (Bra-1)      K.SK.Halle (4-Nat)   
   R.Léopold Uccle FC. (4-Nat)      FC.Pepingen (Bra-1)   
   K.FC.Herent (Bra-3)      Tempo Overijse (4-Nat)   
   FC.Ganshoren (4-Nat)      VC.Bekkevoort (Bra-3)   
   K.SK.L.Ternat (4-Nat)      FC.Suryoyes Bruxellois (Bra-3)   
            
   K.VK.Beringen (Lim-1)      K.Esperanza Neerpelt (4-Nat)   
   K.SK.Hasselt (4-Nat)      K.Everbeur Sport Averbode (4-Nat)   
   K.Vlijtingen VV. (Lim-1)      FC.Torpedo Hasselt (Lim-1)   
   K.ESK.Leopoldsburg (4-Nat)      K.Lutlommel VV. (4-Nat)   
   K.Overpeltse VV. (4-Nat)      K.SK.Bree (4-Nat)   
   K.Sportclub Tongeren (Lim-1)      Spouwen-Mopertingen (4-Nat)   
   Exc.Veldwezelt (4-Nat)      K.VV.Weerstand Koersel (Lim-1)   
            
   Union Royale Namur (4-Nat)      JS.Taminoise (4-Nat)   
   R.ES.Couvin-Mariembourg (Nam-1)      CS.Entité Manageoise (Hen-1)   
   R.US.Genly-Quevy 89 (4-Nat)      R.W.Walhain CG. (4-Nat)   
   CS.Onhaye (Nam-1)      R.Léopold Club Mesvinois (Hen-3)   
   R.U.S.Loyers (Nam-1)      R.FC.Spy (Nam-1)   
   R.FC.Meux (4-Nat)      R.OC.de Charleroi-March. (4-Nat)   
   SC.Montignies (Hen-2)      Sp.Espoir Jemeppe (Nam-1)   
   R.SP.Bosquetia Frameries (Hen-2)      FC.Charleroi (4-Nat)   
            
   R.RC.Hamoir (4-Nat)      R.FC.Warnant (Lui-1)   
   R.FC.Hannutois (Lui-2)      R.FC.de Liège (4-Nat)   
   Cité Sport Grace-Hollogne (4-Nat)      R.CS.Verlaine (Lui-2)   
   R.FC. 1912 Raeren (Lui-1)      R.FC.Tilleur St.-Gilles (Lui-1)   
   Stade Disonais (Lui-1)      R.Aywaille FC. (4-Nat)   
   R.Sprimont Comblain Sport (4-Nat)      RFC.Turkania Faymonville (4-Nat)   
            
   R.RC.Longlier (Lux-1)      R.SC.Habay-La-Neuve (Lux-2)   
   R.OC.Rochois (Lux-1)      R.US.Givry (4-Nat)   
   R.RC.Mormont (4-Nat)      Un.R.St-Louis-Saint-Léger (Lux-1)   
   R.All.FC.Oppagne-Wéris (Lux-1)      Arlon (4-Nat)   
   R.Standard FC.Bièvre (4-Nat)      US.Beauraing 61 (Nam-1)   
   R.OC.Meix-Dt-Virton (Lux-1)      R.US.Sartoise (Lux-1)   
« Laatst bewerkt op: aug 01, 2012, 17:05:15 door Joost »

Offline Nico1880

  • Berichten: 237
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #6 Gepost op: jul 31, 2012, 10:39:55 »
Ternesse op 1 match verwijderd van de bekerderby tegen Berchem Sport.

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4407
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #7 Gepost op: jul 31, 2012, 10:47:50 »
Er is al een aantal wedstrijden naar zaterdag 4/8 verplaatst:

17.00:
Ganshoren - Bekkevoort

18.30:
Hamoir - Warnant

19.00:
Leopoldsburg - Lutlommel

19.30:
Vlijtingen - Torpedo Hasselt

20.00:
Beringen - E. Neerpelt
Hasselt - Everbeur
Namen - Tamines
Oppagne - J. Aarlen
« Laatst bewerkt op: jul 31, 2012, 10:51:47 door hgrm »
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4407
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #8 Gepost op: aug 01, 2012, 14:50:59 »
Ook naar zaterdag:

19.30:
Crossing Schaerbeek - Halle
Berlare - Jong Lede

20.00:
Couvin-Mariembourg - Manageoise
Sprimont - Faymonville


Naar vrijdag:
20.00:
Bièvre - Beauraing
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline HRM1880

  • Berichten: 1660
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #9 Gepost op: aug 01, 2012, 16:06:57 »
Van de helft van die Waalse ploegen heb ik zelfs nog nooit gehoord. Zou ik toch eens moeten doen, al die obscure plaatsjes bezoeken.

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4407
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #10 Gepost op: aug 01, 2012, 20:52:53 »
Neem dan wel een zaklamp en voor drie dagen water en scheepsbeschuit mee!
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline jona93

  • Berichten: 1144
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #11 Gepost op: aug 05, 2012, 13:24:01 »
Schaarbeek-Halle 1-1 (pen 5-4)
volgende week dus schaarbeek- fc dender.
iemand die iets meer weet over het stadion van schaarbeek is het de moeite voor het te bzoeken?
laatste wedstrijd: leeuwkens teralfene-vk liedekerke 25/11/12
volgende wedstrijd: panters okegem-ophasselt 02/12/12

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4407
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #12 Gepost op: aug 05, 2012, 20:43:19 »
Ligt er aan wat je de moeite waard vindt.

Voor een eersteprovincialer heeft het een bovengemiddeld stadion, met twee grote overdekte tribunes één kleine staantribune.
Van het oude Crossingstadion is echter weinig meer over. De oude hoofdtribune met gewelfd dak is vervangen door een moderne tribune, de terracing aan de lange kant is gereduceerd tot 3 treden onoverdekt en de open terracing achter de goal is verdwenen. De grote tribune achter de andere goal staat er nog, maar die is wel behoorlijk verbouwd.

Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #13 Gepost op: aug 05, 2012, 21:03:57 »
De uitslagen van vandaag

   K.VK.Ieper (4-Nat)      Olympic de Warcoing (Hen-1)      6 - 2         
   SK.Eernegem (4-Nat)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp. (4-Nat)      0 - 5         
   K.SC.Menen (4-Nat)      K.BS.Poperinge (4-Nat)      2 - 3         
   K.De Noordstar Heule (Wvl-3)      K.SC.Wielsbeke (Wvl-1)      1 - 3         
   K.SC.Blankenberge (Wvl-1)      K.SV.De Ruiter Roeselare (Wvl-1)      0 - 2         
   R.SC.Templeuvois (4-Nat)      S.V.V.Damme (Wvl-1)      2 - 3         
   K.FC.Langemark (Wvl-2)      R.US.Herseautoise (Hen-3)      2 - 0         
                        
   K.SK.Lebbeke (Ovl-1)      K.SK.Maldegem (4-Nat)      3 - 3      5 - 6   
   R.ES.Acrenoise (4-Nat)      R.RC.Wetteren-Kwatrecht (Ovl-1)      3 - 2         
   SV.Voorde (Ovl-1)      K.E.Appelterre-Eichem (4-Nat)      1 - 1      5 - 4   
   SK.Berlare (4-Nat)      K.VC.Jong Lede (4-Nat)      2 - 2      4 - 5   
   R.RC.Gent-Zeehaven (4-Nat)      Rapide Club Lebbeke (Ovl-1)      1 - 2         
   U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. (Hen-1)      Thor Kokerij-Meldert (4-Nat)      2 - 1         
   VC.Eendracht Houtem (Ovl-2)      R.FC.Tournai (4-Nat)      0 - 3         
   K.FC.Sparta Petegem (4-Nat)      K.FC.Merelbeke (Ovl-1)      2 - 0         
                        
   VC.Herentals (Ant-1)      K.Witgoor Sport Dessel (4-Nat)      1 - 1      6 - 7   
   K.FC.St.-Lenaarts (4-Nat)      K.Ternesse VV.Wommelgem (4-Nat)      3 - 2         
   K.FC.Duffel (4-Nat)      FC.Turnhout (Ant-3)      2 - 1         
   Merksem-Antw. Noord SC. (4-Nat)      K.Sint-Job FC. (Ant-1)      3 - 0         
   K.FC.Zwarte Leeuw (Ant-1)      K.Lyra TSV. (4-Nat)      1 - 1      2 - 4   
   K.FC.De Kempen T.L. (Ant-1)      K.Retie SK. (Ant-2)      2 - 1         
   K.SK.Wavria (Ant-2)      K.Eendracht FC.Zoersel (Ant-2)      2 - 3         
                        
   Racing Butsel (Bra-2)      SC.Beauvechain (Bra-3)      6 - 0         
   Sporting Eizeringen (Bra-2)      VK.Liedekerke (Bra-2)      1 - 2         
   R.US.Albert Schaerbeek (Bra-1)      K.SK.Halle (4-Nat)      1 - 1      5 - 3   
   R.Léopold Uccle FC. (4-Nat)      FC.Pepingen (Bra-1)      1 - 4         
   K.FC.Herent (Bra-3)      Tempo Overijse (4-Nat)      0 - 8         
   FC.Ganshoren (4-Nat)      VC.Bekkevoort (Bra-3)      2 - 0         
   K.SK.L.Ternat (4-Nat)      FC.Suryoyes Bruxellois (Bra-3)      0 - 1         
                        
   K.VK.Beringen (Lim-1)      K.Esperanza Neerpelt (4-Nat)      1 - 1      4 - 3   
   K.SK.Hasselt (4-Nat)      K.Everbeur Sport Averbode (4-Nat)      3 - 0         
   K.Vlijtingen VV. (Lim-1)      FC.Torpedo Hasselt (Lim-1)      3 - 1         
   K.ESK.Leopoldsburg (4-Nat)      K.Lutlommel VV. (4-Nat)      4 - 1         
   K.Overpeltse VV. (4-Nat)      K.SK.Bree (4-Nat)      0 - 3         
   K.Sportclub Tongeren (Lim-1)      Spouwen-Mopertingen (4-Nat)      1 - 4         
   Exc.Veldwezelt (4-Nat)      K.VV.Weerstand Koersel (Lim-1)      1 - 0         
                        
   Union Royale Namur (4-Nat)      JS.Taminoise (4-Nat)      5 - 1         
   R.ES.Couvin-Mariembourg (Nam-1)      CS.Entité Manageoise (Hen-1)      4 - 0         
   R.US.Genly-Quevy 89 (4-Nat)      R.W.Walhain CG. (4-Nat)      2 - 0         
   CS.Onhaye (Nam-1)      R.Léopold Club Mesvinois (Hen-3)      3 - 0         
   R.U.S.Loyers (Nam-1)      R.FC.Spy (Nam-1)      2 - 2      0 - 3   
   R.FC.Meux (4-Nat)      R.OC.de Charleroi-March. (4-Nat)      6 - 4         
   SC.Montignies (Hen-2)      Sp.Espoir Jemeppe (Nam-1)      0 - 3         
   R.SP.Bosquetia Frameries (Hen-2)      FC.Charleroi (4-Nat)      3 - 8         
                        
   R.RC.Hamoir (4-Nat)      R.FC.Warnant (Lui-1)      3 - 2         
   R.FC.Hannutois (Lui-2)      R.FC.de Liège (4-Nat)      0 - 4         
   Cité Sport Grace-Hollogne (4-Nat)      R.CS.Verlaine (Lui-2)      2 - 2      5 - 4   
   R.FC. 1912 Raeren (Lui-1)      R.FC.Tilleur St.-Gilles (Lui-1)      1 - 1      3 - 2   
   Stade Disonais (Lui-1)      R.Aywaille FC. (4-Nat)      1 - 1      3 - 2   
   R.Sprimont Comblain Sport (4-Nat)      RFC.Turkania Faymonville (4-Nat)      1 - 2         
                        
   R.RC.Longlier (Lux-1)      R.SC.Habay-La-Neuve (Lux-2)      3 - 1         
   R.OC.Rochois (Lux-1)      R.US.Givry (4-Nat)      0 - 6         
   R.RC.Mormont (4-Nat)      Un.R.St-Louis-Saint-Léger (Lux-1)      2 - 1         
   R.All.FC.Oppagne-Wéris (Lux-1)      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise (4-Nat)      1 - 2         
   R.Standard FC.Bièvre (4-Nat)      US.Beauraing 61 (Nam-1)      3 - 2         
   R.OC.Meix-Dt-Virton (Lux-1)      R.US.Sartoise (Lux-1)      1 - 0         

(Onder voorbehoud want de VRT kan wel eens een foutje maken, vorige week hadden ze twee uitslagen verwisseld)


Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van België 2012/2013
« Reactie #14 Gepost op: aug 05, 2012, 21:13:22 »
En dan ook het programma van komend weekend;


   K.Rupel Boom FC. (3-Nat)      FC.Ganshoren (4-Nat)   
   FC.Suryoyes Bruxellois (Bra-3)      K.SV.De Ruiter Roeselare (Wvl-1)   
   R.RC.Hamoir (4-Nat)      Torhout 1992 KM. (3-Nat)   
   R.US.Albert Schaerbeek (Bra-1)      FC.V.Dender E.H. (3-Nat)   
   K.FC.Izegem (3-Nat)      K.Lyra TSV. (4-Nat)   
   K.V. Turnhout (3-Nat)      Union Royale Namur (4-Nat)   
   Stade Disonais (Lui-1)      KV.Woluwe-Zaventem (3-Nat)   
   R.Union St.-Gilloise (3-Nat)      R.Standard FC.Bièvre (4-Nat)   
   K.SK.Bree (4-Nat)      K.SC.Grimbergen (3-Nat)   
   R.US.Givry (4-Nat)      Spouwen-Mopertingen (4-Nat)   
   K.Witgoor Sport Dessel (4-Nat)      K.SV.Bornem (3-Nat)   
   K.Eendracht FC.Zoersel (Ant-2)      K.VK.Ieper (4-Nat)   
   FC.Jeun.Lorr.Arlonaise (4-Nat)      FC.Bleid-Gaume (3-Nat)   
   R.US.Genly-Quevy 89 (4-Nat)      K.FC.Sparta Petegem (4-Nat)   
   K.FC.Vigor Wuitens Hamme (3-Nat)      Cité Sport Grace-Hollogne (4-Nat)   
   K.RC.Mechelen (3-Nat)      K.VK.Beringen (Lim-1)   
   RFC.Turkania Faymonville (4-Nat)      S.V.V.Damme (Wvl-1)   
   K.FC.Langemark (Wvl-2)      U.R.La Louvière Centre (3-Nat)   
   K.SK.Maldegem (4-Nat)      K.Bocholter VV. (3-Nat)   
   R.U.Wallonne Ciney (3-Nat)      R.RC.Longlier (Lux-1)   
   R.OC.Meix-Dt-Virton (Lux-1)      K.MSK.Deinze (3-Nat)   
   K.ESK.Leopoldsburg (4-Nat)      K.SK.Ronse (3-Nat)   
   Exc.Veldwezelt (4-Nat)      Tempo Overijse (4-Nat)   
   R.FC.Meux (4-Nat)      K.SK.Hasselt (4-Nat)   
   R.ES.Acrenoise (4-Nat)      K.FC.De Kempen T.L. (Ant-1)   
   R.FC.Spy (Nam-1)      K.Olsa Brakel (3-Nat)   
   K.FC.St.-Lenaarts (4-Nat)      K.Berchem Sport 2004 (3-Nat)   
   K.Diegem Sport (3-Nat)      K.FC.Duffel (4-Nat)   
   K.Vlijtingen VV. (Lim-1)      Hoogstraten VV. (3-Nat)   
   R.Geants Athois (3-Nat)      CS.Onhaye (Nam-1)   
   Racing Butsel (Bra-2)      Merksem-Antw. Noord SC. (4-Nat)   
   R.ES.Couvin-Mariembourg (Nam-1)      K.SV.Temse (3-Nat)   
   VK.Liedekerke (Bra-2)      K.VV.Coxyde (3-Nat)   
   Verbroed.Geel-Meerhout (3-Nat)      R.FC.de Liège (4-Nat)   
   K.VK.Tienen (3-Nat)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp. (4-Nat)   
   K.SC.Wielsbeke (Wvl-1)      R.Excelsior Virton (3-Nat)   
   K.Standaard Wetteren (3-Nat)      R.FC. 1912 Raeren (Lui-1)   
   R.FC.Tournai (4-Nat)      K.Racing Waregem (3-Nat)   
   R.FC.Un.La Calamine (3-Nat)      Rapide Club Lebbeke (Ovl-1)   
   SV.Voorde (Ovl-1)      Heppig.-Lambusart-Fleurus (3-Nat)   
   K.Patro Eisden Maasmech. (3-Nat)      K.BS.Poperinge (4-Nat)   
   K.VC.Jong Lede (4-Nat)      R.CS.Verviétois (3-Nat)   
   U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. (Hen-1)      R.Ent.Bertrigeoise (3-Nat)   
   FC.Pepingen (Bra-1)      R.Cappellen FC. (3-Nat)   
   R.RC.Mormont (4-Nat)      R.FC.Huy (3-Nat)   
   FC.Charleroi (4-Nat)      Sp.Espoir Jemeppe (Nam-1)   

Er zitten een paar flinke trips tussen. SVV Damme, bij Brugge naar Faymonville. Bocholt naar Maldegem, Deinze naar Virton, Raeren naar Wetteren, Poperinge naar Maasmechelen.

Mooie affiches vind ik St. Lenaarts v Berchem en Geel-Meerhout v FC Liege.