Auteur Topic: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013  (gelezen 53097 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3293
  • Geslacht: Man
Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Gepost op: apr 15, 2013, 22:12:34 »
In dit topic het overzicht van vriendschappelijke wedstrijden van Nederlandse profclubs en buitenlandse profclubs die in Nederland oefenen.
Controleer voordat je vertrekt naar een wedstrijd altijd een andere bron naast deze.

Elke aanvulling is welkom.

18/06 - 19:00 - Clinge - Beveren-Waasland (Clinge)

22/06 - 16:00 - RKDSV - Willem II (Diessen, Sportpark De Alsie)
22/06 - 18:30 - Valleivogels - Vitesse (Scherpenzeel, Sportpark De Bree-West)

26/06 - 19:00 - SC Buitenboys - Almere City FC (Almere, Sportpark Polderkwartier)
26/06 - 19:00 - Zigo - Willem II (Tilburg, Sportpark D'n Haaikant)
26/06 - 19:00 - SVM Munstergeleen - Fortuna Sittard (Munstergeleen, Burgemeester Smeets Sportpark)
26/06 - 19:00 - Regioteam Garderen - Vitesse (Garderen, Sportpark de Westeneng)

27/06 - 19.30 - Selectie Zwolle-Zuid - PEC Zwolle (Zwolle, Sportpark Jo van Marle)

28/06 - 19:00 - DTD - SC Cambuur  (Cornjum, Sportterrein DTD)
28/06 - 19:00 - Bargeres - FC Emmen (Emmen, Sportpark Brinkendal)
28/06 - 19:00 - Dirkshorn - AZ (Dirkshorn, Sportpark Dirkshorn)
28/06 - 19:00 - Sittard - Fortuna Sittard (Sittard, Sportpark 'De Kroa')

29/06 - 14:30 - Groot Woudrichem - RKC Waalwijk (Woudrichem)
29/06 - 14:30 - Almelose Selectie - Heracles (Almelo, AVC Heracles)
29/06 - 14:30 - SDC Putten - Ajax (Putten, Sportpark Putter Eng)
29/06 - 14:30 - OWIOS - Vitesse (Oldebroek, Sportpark Bovenmolen)
29/06 - 15:30 - Regioteam - FC Utrecht (Soesterberg, Sportpark 't Vliegdorp)
29/06 - 16:00 - VDL - Sparta Rotterdam (Maassluis, Complex VDL)
29/06 - 16:00 - Olympia'28 - PEC Zwolle (Hasselt,    Sportpark 't Hoenbroek)
29/06 - 16:00 - AZSV - FC Twente (Aalten, Sportpark Villekamp)
29/06 - 16:00 - Terwolde - Go Ahead Eagles (Terwolde, Sportpark De Woldermarck)
29/06 - 16:00 - Jong Brabant - Willem II (Berkel-Enschot, Sportpark Berkelseweg)
29/06 - 16:00 - Strijen - FC Dordrecht (Strijen, vv Strijen)
29/06 - 16:30 - RWE Eemsmond - FC Groningen (Uithuizen, Sportpark Uithuizen )
29/06 - 17:00 - DIOZ - NAC Breda (Zegge, Sportpark de Linden)
29/06 - 17:00 - Laakkwartier - ADO Den Haag (Den Haag, Sportpark Laakkwartier)
29/06 - 17:00 - Hollandia - Telstar (Hoorn)
29/06 - 17:00 - GWVV - De Graafschap (Varsselder, Sportpark de Buitenham)
29/06 - 17:00 - SBC - Helmond Sport (Son, Sportpark Schuttersheide)
29/06 - 17:00 - sv TOP - FC Oss (Oss, Sportpark De Rusheuvel)
29/06 - 18:00 - Haanrade - Roda JC (Kerkrade, Sportpark Carisborg)
29/06 - 18:00 - Tongelre - FC Eindhoven (Eindhoven, Burg. van Engeland Sportpark)
29/06 - 19:00 - Juliana'31 - NEC (Malden, Sportpark de Broeklanden)
29/06 - 19:00 - ONB - SC Cambuur (Drachten, Sportpark De Fennen)

01/07 - 19:30 - Mifano - Qatar U23 (Mierlo, Sportpark De Ark)

02/07 - 19:00 - Regioteam - FC Utrecht (Vleuten, Sportpark Fletiomare Oost)
02/07 - 19:00 - Combinatieteam Gaasterlan-Sleat - SC Heerenveen (Bakhuizen, Sportpark Bakhuizen)
02/07 - 19:00 - Bruse Boys - Sparta Rotterdam (Bruinisse, Sportpark Volharding)
02/07 - 19:00 - Quick 1888 - NEC Nijmegen (Nijmegen, Sportpark de Dennen)
02/07 - 19:00 - Vosseveld - De Graafschap (Winterswijk, Sportpark 't Joosthuis)
02/07 - 19:00 - Onstwedder Boys - FC Groningen (Onstwedde, Sportpark De Boskamp)
02/07 - 19:00 - SVV'04 - FC Emmen (Schoonebeek, Sportpark De Kampen)
02/07 - 19:00 - FC Oss - Koot Azur (Oss, Sportpark De Rusheuvel )
02/07 - 19:00 - VOS - VVV-Venlo (Venlo, Sportpark Merelweg)
02/07 - 19:00 - RKVVL/Polaris - MVV Maastricht (Maastricht, Sportpark West Bunderruwe)
02/07 - 19:30 - DSE - NAC Breda (Etten-Leur, Sportpark Hoge Neerstraat)
02/07 - 19:30 - Hatto Heim - PEC Zwolle (Hattem, Sportpark het Achterveen)
02/07 - 19:30 - WKE - Anderlecht (Emmen, Sportpark Grote Geert)
02/07 - ??:?? - AA Gent - Rangers FC / Sevco (Delden, ???)

03/07 - 19:00 - SVZW - Heracles (Wierden)
03/07 - 19:00 - Jong RKC Waalwijk - OH Leuven (Oisterwijk, Sportpark D'n Donk)
03/07 - 19:00 - Kleine Sluis - AZ (Anna Paulowna, Sportpark Kleine Sluis)
03/07 - 19:00 - Voorwaarts Twello - Go Ahead Eagles (Twello, Sportpark De Laene)
03/07 - 19:00 - Sneek WZ - SC Cambuur (Garderen, Sportpark De Westeneng)
03/07 - 19:00 - Limbricht - Fortuna Sittard (Sittard, Sportpark Limbricht)
03/07 - 19:00 - Gestel - Nuenen - FC Eindhoven (drieluik) (Eindhoven, Sportpark Dommeldal Zuid)
03/07-  19:00 - Regioteam - FC Dordrecht (Waardenburg,  Sportpark de Korte Woerden)
03/07 - 19:00 - FC Boshuizen - Cercle Brugge (Leiden, Sportpark de Kikkerpolder 1)

04/07 - 19:00 - Almere City - Hartlepool Utd. (Heiloo, HSV Heiloo)
04/07 - 19:00 - Leones - NEC (Beneden-Leeuwen, Sportpark Het Zijvond)
04/07 - 19:00 - Nijkerkse Selectie - FC Utrecht (Nijkerk, Sportpark de Ebbenhorst)
04/07 - 19:00 - Excelsior'31 - AA Gent (Delden, veldencomplex Apart Hotel) 
04/07 - 19:30 - Alcides - Anderlecht (Meppel, Sportpark Ezinge)     

05/07 - 16:00 - Qatar U23 - RAEC Mons (Mierlo, ?)
05/07 - 19:00 - Willem II - Eendracht Aalst (Berkel-Enschot, Sportpark Berkelseweg)
05/07 - 19:00 - Minnertsga - SC Heerenveen (Sportpark De Sportfinne)'
05/07 - 19:00 - Houten - FC Utrecht (Houten, Sportpark Oud Wulven)

06/07 - 14:00 - Katwijk - FC Oss (Katwijk aan Zee, Sportpark de Krom)
06/07 - 14:00 - Zeeuws Elftal - FC Twente (Middelburg, Sportpark Veerse Poort)
06/07 - 14:30 - ADO Den Haag - Cercle Brugge (Den Haag, Sportpark Laakkwartier)
06/07 - 14:30 - SC Feyenoord - Feyenoord (Rotterdam, Varkenoord)
06/07 - 14:30 - Noordwijk - Almere City FC (nnb)
06/07 - 14:30 - FC Dordrecht - Anderlecht (Dordrecht, Krommedijk)
06/07 - 14:30 - Regioteam Lingewaal - RKC Waalwijk (Asperen, Sportcomplex Asperen)
06/07 - 14:30 - Heracles - Anorthosis Famagusta (Bornerbroek, Sportpark 't Brook)
06/07 - 14:30 - UNIO - Excelsior (Oudewater, Sportpark UNIO)
06/07 - 15:00 - Telstar - Hartlepool Utd. (Velsen, Sportpark Schoonenberg)
06/07 - 15:00 - FC 's-Gravenzande - Swansea City ('s-Gravenzande, Juliana Sportpark)
06/07 - 15:00 - Nooit Gedacht - FC Den Bosch (Geffen, De Biescamp)
06/07 - 16:00 - FC Emmen - PEC Zwolle (Hoogeveen, Sportpark Schutlanden)
06/07 - 16:00 - HBSV - VVV-Venlo (Hout-Blerick)
06/07 - 16:00 - DOSKO - PSV (Bergen op Zoom, Sportpark Meilust)
06/07 - 16:00 - Helmond Sport - Team VVCS (Helmond, de Braak)
06/07 - 16:00 - Sallands Streekteam - Go Ahead Eagles (Heeten, Sportpark Heeten)
06/07 - 17:00 - Zundertse selectie - NAC Breda (Zundert)
06/07 - 17:00 - West Frisia - AZ (Enkhuizen, Sportpark Immerhorn)
06/07 - 17:00 - DZC'68 - De Graafschap (Doetinchem, Sportpark Zuid)
06/07 - 17:00 - Kollum - SC Cambuur (Kollum, Sportpark Baensein)
06/07 - 17:00 - UNA - FC Eindhoven (Veldhoven, Sportpark Zeelst)
06/07 - 18:00 - Dynamo Dresden - Ajax (Dresden, Stadion, DE)
06/07 - 18:00 - 't Fean'58 - FC Groningen, (Surhuisterveen, Sportpark De Ketting)
06/07 - 18:00 - Leveroy - Fortuna Sittard (Leveroy, Sportpark Henseveld)
06/07 - 18:00 - Groene Ster - Roda JC (Heerlerheide, Sportpark Pronsenbroek)
06/07 - 19:00 - Volharding - NEC (Vierlingsbeek, Sportpark Soetenaal)

07/07 - 15:00 - Excelsior Maassluis - Swansea City (Maassluis, Sportpark Dijkpolder, veld 4)

09/07 - 16:00 - FC Schalke'04 II - Heracles Almelo (Billerbeck, DE)
09/07 - 17:00 - RKC Waalwijk - Standard de Liège (Hoenderloo, Beatrix)
09/07 - 19:00 - KFC Uerdingen - VVV-Venlo (Krefeld, Grotenburg Stadion, DE)
09/07 - 19.00 - Willem II - Westerlo (Tilburg, Longa)
09/07 - 19.00 - FC Horst - Feyenoord (Horst)
09/07 - 19:00 - EVV - Fortuna Sittard (Echt, In de Bandert)
09/07 - 19:00 - Go Ahead Eagles - AZ (Terwolde, Sportpark de Woldermarck)
09/07 - 19:00 - Kootsterstille - SC Cambuur (Kootsterstille, Sportpark De Tille)
09/07 - 19:00 - Rood Groen LVC'01 - FC Volendam (Vaals, Sportpark Lemiers)
09/07 - 19:00 - SC Roswinkel - FC Emmen (Roswinkel, Sportpark Roswinkel)
09/07 - 19.30 - Regioselectie - Sparta Rotterdam (Montfort)
09/07 - 19:30 - PEC Zwolle - Telstar (Hasselt, Sportpark 't Hoenbroek)
09/07 - 20:00 - Helmond Sport - Verbroedering Geel (Helmond, Sportpark Houtsdonk)
09/07 - ??:?? - PSV - FC Eindhoven (Eindhoven, Philips Stadion)

10/07 - 18:00 - MVV Maastricht - FC Porto (Mopertingen, Complex Blookstraat)
10/07 - 18:30 - VfL Bochum - FC Twente (Gütersloh, Heidewaldstadion, DE)
10/07 - 19:00 - ADO Den Haag - FC Oss (Den Haag, Sportpark Laakkwartier)
10/07 - 19:00 - FC Dordrecht - FC Den Bosch (Waardenburg, Sportpark de Korte Woerden)
10/07 - 19:00 - Jong RKC Waalwijk – Fortuna Düsseldorf II (Doorwerth)
10/07 - 19:30 - NAC Breda - Swansea City (nnb)
10/07 - 20:00 - SC Irene - Racing Genk (Tegelen, Sportpark de Bakenbos)

11/07 - 19:00 - HHC Hardenberg - Feyenoord (Mariënberg)

12/07 - 17:00 - Fortuna Sittard - FC Volendam (Nieuwstadt, Sportpark de Krekelzank)
12/07 - 19:00 - Willem II - Telstar (Tilburg, Longa)
12/07 - 19:00 - PEC Zwolle - NEC (Garderen, Sportpark De Westeneng)
12/07 - 19:30 - Arminia Bielefeld - PSV (Bielefeld, Schüco Arena, DE)
12/07 - ??:?? - MVV Maastricht - Westerlo (nnb)
12/07 - ??:?? - Schalke II - Roda JC (nnb)
12/07 - ??:?? - Achilles'29 - Borussia MG II (Groesbeek, de Heikant)

13/07 - 12:30 - ADO Den Haag - Swansea City (Den Haag, Kyocera Stadion)
13/07 - 14:00 - SC Preussen Münster - FC Twente (Münster, Preussenstadion, DE)
13/07 - 14:00 - FC Volendam - Almere City FC (Volendam, Kras Stadion)
13/07 - 14:30 - VVV-Venlo - Racing Genk (Tegelen, Sportpark de Bakenbos)
13/07 - 14:30 - Selectie Voorne/Putten - FC Dordrecht (Hellevoetsluis)
13/07 - 14:30 - Sparta Rotterdam - Cambuur (Leende?)
13/07 - 15:00 - FC Den Bosch - Team VVCS (Den Bosch, Jan Struyckenstraat)
13/07 - 15:00 - ASWH - Feyenoord (Hendrik-Ido-Ambacht, Sportpark Schildman)
13/07 - 15:00 - FC Utrecht - FC Emmen (Loenen, Sportpark Loenermark)
13/07 - 15:00 -FC Groningen - Helmond Sport (Norg, Sportpark Schapendrift)
13/07 - 16:00 - Madese Boys - NAC Breda (Made, Sportpark De Schietberg)
13/07 - 16:00 - Go Ahead Eagles - Excelsior (Terwolde, Sportpark de Woldermarck)
13/07 - 16:00 - RKC Waalwijk - Ajax (Waalwijk, Mandemakers Stadion)
13/07 - 17:00 - Steenwijk - AZ (Steenwijk, Sportpark de Nieuwe Gagels)
13/07 - 19:00 - Bocholt - FC Eindhoven (Bocholt, Damburgstadion, BE)
13/07 - 20:00 - De Graafschap - Ajax (Doetinchem, De Vijverberg)

14/07 - 16:00 - Standard Liège - Vitesse (Wavre, Stade Justin Peeters, BE)
14/07 - 16:00 - Hannover'96 - PSV (Hannover, HDI-Arena, DE)

16/07 - 14:00 - FC Volendam - Team VVCS (Volendam, Kras Stadion)
16/07 - 16:00 - Jong FC Utrecht - FC Oss (Utrecht, Zoudenbalch)
16/07 - 19:00 - RKC Waalwijk - Helmond Sport (Waalwijk, Sportpark De Gaard)
16/07 - 19:00 - Heracles Almelo - FC Emmen (Den Ham, Sportpark Rohorst)
16/07 - 19:00 - ADO Den Haag - FC Dordrecht (Den Haag, Laakkwartier)
16/07 - 19:00 - SC Heerenveen - OH Leuven (Akkrum, Sportpark De Meine)
16/07 - 19:00 - EVV - Roda JC (Echt, In de Bandert)
16/07 - 19:00 - Go Ahead Eagles - Coventry City (Terwolde, Sportpark de Woldermarck)
16/07 - 19:00 - Go Ahead Eagles - KFC Uerdingen (Terwolde, Sportpark de Woldermarck)
16/07 - 19:00 - Lierse SK - NEC (Herentals, Stadion VC Herentals, BE)
16/07 - 19:00 - NEC - Real Mallorca (Groesbeek, Sportpark Zuid)

17/07 - 19:00 - FC Den Bosch - FC Twente (Den Bosch, trainingscomplex Jan Sluijtersstraat)
17/07 - 19:00 - Almere City FC - SC Cambuur (nnb)
17/07 - 19:00 - SC Lokeren - Sparta Rotterdam (St. Maartensdijk, Sportpark Haestinge)
17/07 - 19:00 - SC Cambuur - Almere City FC (Menaldum, )
17/07 - 19:00 - Dessel Sport - FC Eindhoven (Dessel, Armand Melis Stadion, BE)
17/07 - 19:30 - Werder Bremen - PEC Zwolle (Lohne, Heinz-Dettmer-Stadion, DE)
17/07 - 19:30 - Steenbergen - NAC Breda (Steenbergen, Gemeentelijk Sportpark Seringenlaan)
17/07 - ??:?? - AZ - MVV (Dirkshorn, Sportpark Dirkshorn)
17/07 - ??:?? - Regioteam - Panathinaikos (Garderen, Sportpark De Westeneng)

18/07 - ??:?? - Willem II - Coventry City (nnb)

19/07 - Haventoernooi (deelnemers Telstar, FC Volendam, FC Dordrecht en Antwerp Hapoel Ironi Kiryat Shmona, Sportpark Schoonenberg, Velsen)
19/07 - 14:30 - Ajax - Osasuna (Emmen, Univé Stadion)
19/07 - 19:00 - Achilles'29 - Real Mallorca (Groesbeek, Heikant)
19/07 - 19:30 - Lierse SK - Vitesse (Lier, Herman Vanderpoortenstadion, BE)
19/07 - 20:00 - Team Mark van Bommel - PSV (Eindhoven, Philips Stadion)
19/07 - 20:15 - Werder Bremen - Ajax (Meppen, Emslandstadion, DE)

20/07 - 13:00 - Sparta Rotterdam - Westerlo (Rotterdam, Het Kasteel)
20/07 - 14:00 - Hoogstraten - NAC Breda (Minderhout, Complex Heistraat, BE)
20/07 - 14:00 - FC Oss - Dessel Sport (Oss, Frans Heesen Stadion)
20/07 - 14:30 - FC Den Bosch - Coot Azul (nnb)
20/07 - 14:30 - ADO Den Haag - Excelsior (Den Haag, Sportpark Laakkwartier)
20/07 - 14:30 - Heracles Almelo - Coventry City (Tubbergen, Sportpark De Grote Moat)
20/07 - 15:30 - KFC Uerdingen - FC Eindhoven (Krefeld, Grotenburg Stadion)
20/07 - 16:00 - FC Emmen - Rangers FC / Sevco (Emmen, Univé Stadion)
20/07 - 16:00 - Go Ahead Eagles - Bayer Leverkusen II (Terwolde, Sportpark de Woldermarck)
20/07 - 16:00 - Sint Lenaarts - Capellen FC (Bergen op Zoom, ???)
20/07 - 16:00 - RW Oberhausen - RKC Waalwijk (Oberhausen, ???)
20/07 - 16:00 - PEC Zwolle - Elaziğspor (Hasselt, Sportpark 't Hoenbroek)
20/07 - 16:30 - Minderhout - Jong NAC Breda (Minderhout, Complex Heistraat, BE)
20/07 - 17:00 - Silvolde - De Graafschap (Silvolde, Sportpark De Munsterman)
20-07 - 18.00 - Fortuna Köln - Fortuna Sittard (Köln, Südstadion)
20/07 - 19:00 - SC Heerenveen - AA Gent (Buitenpost, Sportpark De Swadde)
20/07 - 19:00 - MVV Maastricht - KAS Eupen (Eijsden, Sportpark Ir Mirland)
20/07 - 19:00 - NEC - Sivasspor (Wijchen, Sportpark Woezik)
20/07 - 19:30 - FC Dordrecht - Feyenoord (Dordrecht, GN Bouw Stadion)
20/07 - 20:00 - OH Leuven -  NAC Breda (Leuven, Stadion Den Dreef, BE)
20/07 - ??:?? - VVV-Venlo - OFI Kreta (Venlo, Seacon Stadion de Koel, Herman Teeuwen Memorial)
20/07 - ??:?? - Jong Heerenveen - Almere City FC (nnb)
20/07 - ??:?? - NAC Breda - Osasuna (St. Willebrord, de Gagelrijzen)

21/07 - Haventoernooi (deelnemers Telstar, FC Volendam, FC Dordrecht en Antwerp Hapoel Ironi Kiryat Shmona, Sportpark Schoonenberg, Velsen)
21/07 - 13:45 - Cercle Brugge - FC Groningen (Brugge, Jan Breydel Stadion, BE)
21/07 - 16:00 - AZ - Getafe (Alkmaar, AFAS Stadion)

23/07 - 19:00 - sv Meerssen - MVV Maastricht (Meerssen, Sportpark Marsana)
23/07 - 19:00 - vv Gemert - Helmond Sport (Gemert, Sportpark Molenbroek)
23/07 - 19:00 - FC Den Bosch - Ross County (Den Bosch, Stadion de Vliert)
23/07 - 19:00 - De Graafschap - Sivasspor (Zelhem, Sportpark De Pol)
23/07 - 19:30 - FC Twente - Osasuna (Enschede, Grolsch Veste)
23/07 - 19:30 - RKC Waalwijk - Achilles'29 (Loon op Zand, Sportpark de Klokkenberg)
23/07 - ??:?? - Cambuur - Real Mallorca (Leeuwarden, Cambuur Stadion)

24/07 - ??:?? - Hellas Verona - Feyenoord (Trento, IT)
24/07 - ??:?? - IJsselmeervogels - Panathinaikos (De Westmaat, Bunschoten-Spakenburg)
24/07 - 19:00 - FC Groningen - Getafe (Haren, Sportpark De Koepel)

25/07 - 19:00 - Hollandia - FC Volendam (Hoorn, Juliana Sportpark)

26/07 - 17:00 - Go Ahead Eagles - Sivasspor (Bathmen, Sportpark de Looënk)
26/07 - 19:00 - MVV Maastricht - STVV (nnb)
26/07 - 19:00 - PEC Zwolle - Ross County (Zwolle, IJsseldelta Stadion)
26/07 - 19:00 - Helmond Sport - Excelsior (Helmond, Sportpark Espendonk)
26/07 - 19:00 - FC Oss - KV Turnhout (Oss, Frans Heesen Stadion)
26/07 - 19:30 - Aberdeen - FC Twente (Aberdeen, Pittodrie, SCO)
26/07 - 20:00 - Heracles - Getafe (Almelo, Polman Stadion)
26/07 - ??:?? - Antwerp - Helmond Sport (Deurne, de Bosuil)

27/07 - 13:00 - Jong Ajax - Almere City FC (Amsterdam, De Toekomst)
27/07 - 15:00 - Achilles'29 - Rijnsburgse Boys (nnb)
27/07 - 15:30 - Vitesse - Bayer Leverkusen (Arnhem, Gelredome)
27/07 - 15:30 - Burnley FC - Sparta Rotterdam (Burnley, Turf Moor, EN)
27/07 - 17:00 - NAC Breda - FC Volendam (St. Willebrord, Sportpark de Gagelrijzen)
27/07 - 18:00 - RKC Waalwijk - FC Den Bosch (Waalwijk, Mandemakers Stadion)
27/07 - 18:30 - VVV-Venlo - KAS Eupen (Venlo, Seacon Stadion de Koel)
27/07 - 19:00 - Lommel - FC Eindhoven (Lommel, Stedelijk Sportstadion, BE)
27/07 - 19:30 - SC Heerenveen - Olympiakos (Heerenveen, Abe Lenstra Stadion)
27/07 - 19:30 - SC Heerenveen - Osasuna (Heerenveen, Abe Lenstra Stadion)
27/07 - ??:?? - Telstar - Jong FC Utrecht (Velsen, Sportpark Schoonenberg)
27/07 - ??:?? - ADO Den Haag - OFI Kreta (Den Haag, Sportpark Laakkwartier)

28/07 - 14.30 - NEC - Osasuna (Nijmegen, Goffertstadion)
28/07 - 14.30 - FC Den Bosch - OFI Kreta (Den Bosch, de Vliert)
28/07 - ??:?? - Feyenoord - Getafe (Rotterdam, De Kuip)

30/07 - 19:30 - EVV - Patro Maasmechelen (Echt, In de Bandert)
« Laatst bewerkt op: jul 12, 2013, 18:15:19 door AthleticHolanda »

Offline spons

  • Berichten: 3990
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #1 Gepost op: apr 15, 2013, 23:40:47 »
13/07 ASWH - Feyenoord
20/07. FC Dordrecht - Feyenoord
2.523 wedstrijden ( waarvan 1.484 van Feyenoord ), 659 "clubs", 537 grounds, 43 landen

Offline Terranova

  • Berichten: 767
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #2 Gepost op: apr 16, 2013, 14:45:01 »
9 juli 19:30 Montfort (Limburg) - Regioselectie vs. Sparta Rotterdam


Offline tomv

  • Berichten: 146
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #3 Gepost op: apr 16, 2013, 19:49:31 »
06/07 Dynamo Dresden - Ajax

Offline MartijNFR

  • Berichten: 112
  • Geslacht: Man
    • MartijnFR Feyenoord & Groundhopping
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #4 Gepost op: apr 16, 2013, 19:53:58 »
Laatste ground: 09/12/2017 Sportpark de Wetering (SC Genemuiden - vv Staphorst)

Offline FC_Emmen

  • Berichten: 1176
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #5 Gepost op: apr 19, 2013, 12:05:21 »
HHC Hardenberg speelt op 11 juli 2013 om 19:00 uur in Mariënberg een oefenwedstrijd tegen Feyenoord.
Dimitri Verhulst: 'De combinatie geel en zwart, godbetert, smakelozer kan je ’t niet bedenken.'

Offline spons

  • Berichten: 3990
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #6 Gepost op: apr 19, 2013, 12:19:18 »
6 juli 2013                  Sportclub Feyenoord – Feyenoord (aanvang 14.30 uur)
9 juli 2013                  FC Horst – Feyenoord (aanvang 19.00 uur)
11 juli 2013                HHC Hardenberg – Feyenoord (aanvang 19.00 uur)
13 juli 2013                ASWH – Feyenoord (aanvang 15.00 uur)
20 juli 2013                FC Dordrecht – Feyenoord (aanvang 19.30 uur)
2.523 wedstrijden ( waarvan 1.484 van Feyenoord ), 659 "clubs", 537 grounds, 43 landen

Offline Sebastiaan_W

  • Berichten: 1940
  • Geslacht: Man
    • Voetbal is meer dan gewoon een wedstrijd
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #7 Gepost op: apr 21, 2013, 20:25:33 »
29/06 14:30 SDC Putten - Ajax

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3293
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #8 Gepost op: apr 22, 2013, 15:42:55 »
Ze staan erbij :-)

Offline FC_Emmen

  • Berichten: 1176
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #9 Gepost op: apr 23, 2013, 15:16:40 »
Zondaghoofdklasser Alcides speelt op donderdag 4 juli op sportpark Ezinge in Meppel een oefenwedstrijd tegen Anderlecht.
Dimitri Verhulst: 'De combinatie geel en zwart, godbetert, smakelozer kan je ’t niet bedenken.'

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3293
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #10 Gepost op: apr 23, 2013, 18:42:15 »
Zondaghoofdklasser Alcides speelt op donderdag 4 juli op sportpark Ezinge in Meppel een oefenwedstrijd tegen Anderlecht.

Dat zal dan vast betekenen dat Anderlecht in Nederland op trainingskamp gaat en zodoende misschien nog wel meer wedstrijden in Nederland gaat spelen! We wachten het af...

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3293
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #11 Gepost op: apr 26, 2013, 12:58:53 »

Offline Sebastiaan_W

  • Berichten: 1940
  • Geslacht: Man
    • Voetbal is meer dan gewoon een wedstrijd
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #12 Gepost op: mei 01, 2013, 19:32:06 »
28 of 29/06 Hollandia - Telstar (Hoorn)
03/07 19:00 SVZW - Heracles (Wierden)
06/07 15:00 Telstar - Hartlepool United (Sportpark Schoonenberg, Velsen)
09/07 Telstar - PEC Zwolle (?)
12/07 Willem II - Telstar (Tilburg)
27/07 Jong Utrecht - Telstar (?)
« Laatst bewerkt op: mei 01, 2013, 19:45:25 door witte leeuw »

Offline Terranova

  • Berichten: 767
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #13 Gepost op: mei 06, 2013, 09:08:03 »
14 juli - Hannover '96 - PSV

Offline spons

  • Berichten: 3990
  • Geslacht: Man
Re: Profclubs in de voorbereiding (NL) - zomer 2013
« Reactie #14 Gepost op: mei 06, 2013, 10:56:12 »
29 VI -  DIOZ - NAC (17.00 / Zegge)
02 VII - DSE - NAC (19.30 / Etten)
06 VII - Zundert XI - NAC (17.00)
13 VII - Madese Boys - NAC (16.00)
17 VII - Steenbergen - NAC (19.30)

En NAC _ Swansea ? Of is die wedstrijd nog niet definitief
2.523 wedstrijden ( waarvan 1.484 van Feyenoord ), 659 "clubs", 537 grounds, 43 landen