Auteur Topic: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013  (gelezen 13517 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Gepost op: apr 15, 2013, 22:38:11 »
UPDATE 25-06-2013

Dinsdag 25/06

19u00 - Rapid Leest - KV Mechelen
19u00 - KMSK Deinze - Zulte Waregem
20u00 - KWS Alken - Sint Truiden

Woensdag 26/06

19u00 Eendracht Aalst - RAEC Mons (Pierre Cornelisstadion, Aalst)
19u00 VV Stekene - Lokeren
19u30 Eendracht Zele – Waasland Beveren
19u30 Malmundaria - Standard Luik
19u30 Kampenhout - OH Leuven
19u30 Zandhovense SK - K.Lierse S.K.
19u30 Gullegem - Cercle Brugge (in Lauwe)

Vrijdag 28/06

19u00 KFC Heist - Club Brugge (Knokke Heist)
19u00 SW Harelbeke - KV Kortrijk
19u00 Spouwen Mopertingen - Sint Truiden
19u30 Roeselare - RSC Anderlecht
19u30 Verbroedering Balen - K.Lierse S.K.
19u30 Géants Athois - Noord Franse selectie

Zaterdag 29/06

16u00 - Knokke – Anderlecht
16u00 - Neeroeteren - KRC Genk
16u00 - Rupel Boom - Waasland Beveren
16u00 - KSK Heist - K.Lierse S.K.
16u00 - KSV Oudenaarde - Zulte Waregem
17u00 - KV Kortrijk - Lokeren (Noordstraat, Veurne)
18u00 - Cercle Brugge - RAEC Mons (in Veldegem)
18u00 - Coxyde - FC Gullegem
18u30 - KM Torhout - Club Brugge (Torhout, Stadion De Velodroom)
19u00 - Lutlommel - Lommel United
19u00 - Landen - Sint Truiden
19u00 - Houtvenne - Westerlo (Houtvenne, Harmoniestraat)
19u00 - Kampenhout - YRKV Mechelen
19u00 - AFC Tubize - Standard de Liège
19u30 - Diegem - OH Leuven
..u.. Virton - Givry (in Villance)

Zondag 30/06

16u00 - KSC Menen - KV Oostende (Waalvest 136, Menen)
18u00 - FC Zelzate - Lokeren (Patronagestraat, Zelzate)

Maandag 01/07

19u00 - KFC Berendrecht - R.Antwerp FC

Dinsdag 02/07

19u00 KSK Bree - KRC Genk
19u00 KSC Grimbergen - YRKV Mechelen
19u00 Eendracht Aalst - Zulte Waregem (Mirakelstadion, RC Waregem)
19u30 WKE - Anderlecht (Emmen, Sportpark Grote Geert, Nederland)
??:??  AA Gent - Rangers FC (Sevco) (Delden, Nederland)

Woensdag 03/07

17u00 Visé - Bayern München B (in Molveno)
19u00 Wijnegem VC - R. Antwerp FC
19u00 KSV Temse - Lokeren (schoolstraat, Temse)
19u00 RKC Waalwijk - OH Leuven (Oisterwijk, Sportpark D'n Donk , Nederland)
19u00 KVC Westerlo - Waasland Beveren (in Zoerle Parwijs)
19u30 KSV Oudenaarde - Club Brugge
19u30 SK Eernegem - KV Oostende (Bruggestraat 104, Eernegem)

Donderdag 04/07

19u30 Alcides - Anderlecht (Meppel, Sportpark Ezinge, Nederland)
??:??  Excelsior'31 - AA Gent (in Delden, Nederand)

Vrijdag 05/07

16u00 RAEC Mons - U23 Qatar (Mierlo, Nederland)
19u00 Sporting Charleroi - R. Charleroi Fleurus (in Ransart)
19u30 Willem II - Eendracht Aalst (Berkel-Enschot, Sportpark Berkelseweg, Nederland)

Zaterdag 06/07

14u30 ADO Den Haag - Cercle Brugge (Laakkwartier, Den Haag, Nederland)
14u30 FC Dordrecht - Anderlecht (Dordrecht, Krommedijk, Nederland)
15u30 KRC Genk - Koersel
16u00 Borussia Mönchengladbach - K. Lierse S.K. (Wegberg, Duitsland)
16u00 Roeselare - Club Brugge (in Eernegem)
16u00 Antonia - Antwerp
17u00 R Mouscron Péruwelz - US Boulogne CO
17u00 Boussu Dour – Sporting Charleroi
17u00 Visé - Sélection régionale (in Andalo)
18u00 KSK Bree - Lommel United
18u00 Rupel Boom - KV Mechelen
19u00 Fc Walem - KRC Mechelen
19u00 KVC Westerlo - Lokeren (Zoerle Parwijs, Vijfhuizenstraat 35)
19u00 WS Woluwe - Zulte Waregem (in Wielsbeke)
..u.. Eendracht Aalst - KAA Gent (Stadion FCV Dender EH)
..u.. K.SK Retie - KFC Dessel Sport
..u.. Virton - Fola Esch

Zondag 7 juli

16u00 Wijgmaal - OH Leuven
16u00 KV Oostende - Eendracht Aalst

Maandag 8 juli

19u00 RFC Liège – Anderlecht

Dinsdag 09/07

19u00 Walhain - RSC Anderlecht
19u00 Roeselare - Zulte Waregem
19u00 Willem II - Westerlo (Tilburg, Spoordijk 30 - Sportpark TSV Longa)
19u30 Berchem Sport - R. Antwerp FC
20u00 Helmond Sport - ASV Geel (Helmond, Sportpark Houtsdonk)
..u.. RKC Waalwijk - Standard de Liège (Hoenderloo, ovb)
..u.. NEC Nijmegen - KAA Gent

Woensdag 10/07

16u00 Bayer Leverkusen - YRKV Mechelen (Haberland Stadion, Leverkusen, Duitsland)
19u00 K. Lierse S.K. - OH Leuven (KFC Tongerlo)
19u00 RSC Charleroi - RAEC Mons (Enghien)
19u00 KV Oostende - Fc Brussels (Vlamingveld 12, Jabbeke)
19u00 KRC Mechelen - Al Shabab
19u00 KSK Leopoldsburg - Lommel United
19u00 FCV Dender - Eendracht Aalst
19u30 ASV Geel - Lokeren
??:?? - SC Irene - Racing Genk (Tegelen, Sportpark de Bakenbos)
..u.. KAS Eupen - Fortuna Köln (in Mayen)
..u.. Virton - RFCU Luxembourg (in Houffalize)

Donderdag 11/07

19u30 Sint Niklaas - K.Lierse S.K. (Meesterstraat, Sint-Niklaas)
19u30 Dessel Sport - KVK Tienen

Vrijdag 12/07

19u00 Cercle Brugge - KV Kortrijk (in Eernegem)
19u00 Entente Binchoise – Sporting Charleroi
..u.. KSK Heist - Oosterzonen
..u.. FC Dender - Esch (in Spa)

Zaterdag 13/07

14u30 VVV-Venlo - Racing Genk (Tegelen, Sportpark de Bakenbos, Nederland)
17u00 R Mouscron Péruwelz - KV Kortrijk
18u00 Vosselaar - KV Mechelen
18u00 Visé - RAEC Mons (Visé)
18u00 Valenciennes (FR) - Zulte Waregem (in Saint-Amand-Les-Eaux)
18u00 RFC Tournai - RWDM Brussels
18u30 SV Pittem - OMS Ingelmunster
18u00 SK Eernegem - KVK Westhoek
19u00 Lyra TSV - KRC Mechelen
19u00 Lokeren - Ujpest
19u00 Virton – Sporting Charleroi (in Couvin)
19u00 KSV Roeselare - KV Oostende (Diksmuidesteenweg 374, Roeselare)
19u00 Bocholter VV - FC Eindhoven
19u00 MVV Maastricht - Westerlo (plaats nog te bepalen)
20u00 Antwerp - OH Leuven
..u.. KAS Eupen - Viktoria Köln (in Bergheim)
..u.. KAA Gent - Al Shabab (in Deinze)

Zondag 14/07

15u00 KSK Halle - Tubize
16u00 Standard Luik - Vitesse (Wavre, Stade Justin Peeters, BE)
16u00 Rapid Leest - Hoogstraten VV
17u00 Cercle Brugge - Roeselare (Lichtervelde)
18u00 Wetteren Kwatrecht - VW Hamme
18u00 Witgoor Dessel - Lommel United
..u.. Oudenburg - Dessel Sport
..u.. Ougrée - RFC de Liège

Maandag 15/07

Amiens - RAEC Mons (Amiens, Frankrijk)

Dinsdag 16/07

18u30 Lens (FR) - Zulte Waregem (in Douai)
19u00 SC Heerenveen - OH Leuven (Akkrum, Sportpark De Meine, Nederland)
19u00 Lierse - Eendracht Aalst (VC Herentals)
19u00 Cappellen - R. Antwerp FC
19u00 RRC Hamoir – Sporting Charleroi
19u00 VG Oostende - KM Torhout
19u30 KV Mechelen - Ujpest (Achter de Kazerne, Mechelen)
19u30 Berchem Sport - Merksem ANSC
19u30 KSK Heist - KRC Mechelen
19u30 RSC Templeuve - RFC Tournai
20u00 ASV Geel – Vosselaar
..u.. KAS Eupen – U23 Borussia Mönchengladbach (plaats nog te bepalen)

Woensdag 17/07

18u00 R Mouscron Péruwelz - Boussu Dour
18u00 Stade Reims – Sporting Charleroi (in Epernay)
19u00 Wuustwezel - Willem II
19u00 Cercle Brugge - Westerlo (Oudenburg, Bekestraat 16)
19u00 Roeselare - KV Kortrijk (in Handzame)
19u00 Lokeren - Sparta ( in Sint Maartensdijk, Nederland )
19u00 KFC Dessel Sport - FC Eindhoven VV
19u00 Zennester Hombeek - KRC Mechelen
19u00 Esperanza Neerpelt - Lommel United
19u00 Bocholter VV - KSK Bree
19u30 Patro Eisden Maasmechelen - Visé
19u30 KFC Diest - Lierse
19u30 KSV Bornem - Wijgmaal
19u30 KMSK Deinze - Sparta Petegem
19u30 Lyra TSV - KSK Heist
19u30 Nismes - UR Namur
19u30 Tubize - Dender
20u00 KRC Genk - Malaga
20u30 KAA Gent - VFB Stuttgart (opening nieuwe stadion)
..u.. Verlaine - RFC de Liège

Donderdag 18/07

19u00 Reet SK - Rupel Boom
19u30 RC Wetteren-Kwatrecht – Sporting Lokeren B
19u30 Londerzeel - Sint Niklaas
19u30 KSV Oudenaarde - Olsa Brakel
19u30 Roeselare B - KSC Menen
19u30 FC Ganshoren - RWDM Brussels

Vrijdag 19/07

18u00 FC Charleroi Fleurus - Géants Athois
19u00 Bierbeek - OH Leuven
19u00 AFC Tubize - Charleroi
19u30 Lierse - Vitesse
19u30 Dender - WS Woluwe
19u30 Coxyde - RSC Anderlecht B
20u30 Club Brugge - VFL Wolfsburg
..u.. Wuustwezel - FC Ekeren

Zaterdag 20/07

13u00 Sparta Rotterdam - Westerlo (Spartastadion: Rotterdam, Spartapark noord 1)
14u00 Hoogstraten VV - NAC Breda (Minderhout)
14u00 FC Oss - Dessel Sport
15u00 Nottingham Forrest - R. Antwerp Fc (Nottingham City Ground, Nottingham, Engeland)
16u00 Lyra TSV - Heikant Berlaar
16u00 Rangers Opdorp - Londerzeel
16u30 Minderhout VV - NAC Breda Beloften (Minderhout)
17u00 KMSK Deinze - Cercle Brugge mix
17u00 Le Havre - Boussu Dour Borinage
18u00 Bocholt VV - Lommel United (in Achel)
18u00 Witgoor Dessel - KVC Westerlo B
18u00 LAARNE-KALKEN-ST. WETTEREN
18u00 Vosselaar – Tonbridge Angels FC
18u00 RES Acrenoise - RFC Tournai (sur le terrain d'Escanafles)
19u00 Eendracht Aalst - KFC Izegem
19u00 SC Heerenveen - AA Gent (Buitenpost, Sportpark De Swadde, Nederland)
19u00 KAS Eupen - MVV Maastricht (Eijsden, Sportpark Ir Mirland, Nederland)
19u00 Rapid Leest - KRC Mechelen
19u00 Lutlommel - Kadijk SK
19u00 La Louvière Centre - Entente Binchoise (Tivoli, La Louvière)
19u00 FC Charleroi Fleurus - UR Namur
20u00 Sint Lenaarts - Cappellen (Bergen Op Zoom, Nederland)
20u00 Zwarte Leeuw - Lierse Beloften
..u.. Zulte Waregem - Girondins de Bordeaux
..u.. SC Heerenveen - Sint Truiden (plaats niet bekend)
..u.. De Kempen - KSK Heist (in Nederland, plaats nog te bepalen)
..u.. Waremme - RFC de Liège
KVK Beringen Toernooi (met KESK Leopoldsburg - KSK Hasselt en KFC Diest)

Fandag RAEC Mons
Fandag KV Mechelen
Fandag Sporting Charleroi
Fandag Waasland Beveren

Supercup RSC Anderlecht - KRC Genk

Zondag 21/07

13u45 Cercle Brugge - FC Groningen
15u00 Wuustwezel - Standaard Wetteren
16u00 RC Wetteren Kwatrecht - KAA Gent B
16u00 KSV De Ruiter - Roeselare (De Ruiter, in Roeselare)
16u00 KFCO Wilrijk Beerschot - Rupel Boom
16u00 VC Teralfene - K Diegem-Sport
16u00 Sinaai - KSV Temse
17u00 Beekhoek - ASV Geel
18u00 Cité Sport - Visé
18u00 FC Katelijne Waver - KSV Bornem
18u00 Sottegem - Terjoden Welle
18u00 KSK Ronse - Olsa Brakel
18u00 KSC Menen - Helkijn (in Tongerlo)
18u00 Sporting Grote Heide - Esperanza Neerpelt
18u00 Merksplas - KFC Houtvenne
18u30 Lokeren – Mallorca
18u30 KV Mechelen - Girondins de Bordeaux
19u00 VW Hamme - Eendracht Aalst
19u00 KV Kortrijk - Club Brugge
19u00 Brussels - Union Saint Gilloise
19u30 Woluwe Zaventem - Chatelet
..u.. Oostduinkerke - OMS Ingelmunster (Toernooi Oostduinkerke)
..u.. KM Torhout - Gullegem (Toernooi Oostduinkerke)

Fandag KRC Genk
fandag Cercle Brugge
Fandag Lokeren

Maandag 22/07

19u00 Eendracht Aalst - KFC Izegem
19u30 Dessel Sport - K.Lierse S.K.
19u30 Berchem Sport – Waasland Beveren

Dinsdag 23/07

19u00 Vosselaar – STVV B
19u00 Gullegem - KV Kortrijk B
19u30 R Mouscron Péruwelz - RFC Tournai
19u30 Henis - Patro Eisden Maasmechelen
19u30 Zwarte Leeuw - Hoogstraten VV
19u30 VW Hamme - TK Meldert
19u30 Lint - Lyra TSV
19u30 Tempo Overijse - RWDM Brussels

Woensdag 24/07

19u00 KVK Westhoek - SV Roes
19u00 KSK Kampenhout - K Diegem-Sport
19u00 RC Wetteren Kwatrecht - Standaard Wetteren
19u00 La Louvière Centre - Boussu Dour Borinage (Tivoli, La Louvière)
19u00 Thes Sport - Ham United
19u30 KJV Kruibeke - Zwijndrecht
19u30 Wolvertem - Londerzeel
19u30 Sint Gillis Waas - Melsele
19u30 Warcoing - Géants Athois
19u30 Lutlommel - ASV Geel
19u30 Westerlo - Heist (Herselt, Asbroek)
19u30 Coxyde - Roeselare
19u30 Termien - Patro Eisden Maasmechelen
19u30 FC Mariekerke - KSV Bornem
19u30 KSV Oudenaarde - KAA Gent B
19u30 Terjoden Welle - Eendracht Aalst
19u30 Berchem Sport - Antonia
19u30 KVC Wingene - KMSK Deinze
19u30 Katelijne - KSV Temse
19u30 Sparta Petegem - KSK Ronse
19u30 Dender - RWDM Brussels
19u30 Walhain - Tubize
19u30 Esperanza Neerpelt - Bocholter VV
19u30 KFC Diest - Spalbeek
19u30 Eppegem - Cappellen
19u30 RC Gent Zeehaven - KFC Merelbeke
19u30 KFC Witgoor Sport - KFC Dessel Sport
19u30 Branddonk - Zwaneven
19u30 FCE Zoersel - Sint Job
19u30 KFC Herent - Bierbeek
19u30 Herk FC - Sporting Hasselt
..u.. Terjoden Welle - Eendracht Aalst
..u.. KVC Wingene - KMSK Deinze
..u.. Wuustwezel - SK Loenhout
..u.. Olympic Namur - UR Namur (noot: op de website van URN staat enkel 'Olympic', ik ga er vanuit dat het over stadsgenoot Olympic Namur gaat)

Donderdag 25/07

18u30 KVK Beringen - AC Tervant
19u00 Wervik - KSC Menen
19u15 FC Blaasveld - Kontich
19u30 KFC Katelijne - Wavria
19u30 VV Clinge (NL) – YB SK Beveren
19u30 Eendracht Zele - SK KAllo
19u30 SK Berlare - Lokeren
19u30 FC Mariekerke - Hingene
19u30 Latem - KSK Lovendegem
20u00 Houtvenne - Merksem ANSC
20u00 KFC Strombeek - St. Jozef
..u.. ERC Hoeillaart - Tempo Overijse
..u.. KFC Houtvenne - Merksem SC (uur en plaats nog te bepalen)

Vrijdag 26/07

18u00 R Mouscron Péruwelz - USL Dunkerque
18u30 KFC Mol - Witgoor Dessel B
19u00 Sassport Boezinge - Eendracht Aalst
19u00 K. Nielse SV - KFCO Beerschot Wilrijk
19u00 FC Oss - KV Turnhout
20u00 SC Mechelen - Rapid Leest
20u00 R. Antwerp FC - Helmond Sport
..u..  SK Eernegem - Patro Eisden Maasmechelen (Eernegem)

Fandag RSC Anderlecht

Start Eerste Klasse

Zaterdag 27/07

18u00 Malderen - KFC Eppegem
18u00 KFC Heist (aan zee) - KFC Strombeek
18u00 Kontich - KSV Bornem
18u00 La Calamine - Visé
18u00 FC Mariekerke - Oppuurs
18u30 VVV Venlo - KAS Eupen (in Venlo, Nederland)
19u00 KMSK Deinze - Roeselare
19u00 Standaard Wetteren - KAA Gent
19u00 KRC Mechelen - Rupel Boom
19u00 Lommel United - FC Eindhoven
19u00 La Louvière Centre - RWDM Brussels (Tivoli, La Louvière)
19u00 ASV Geel - KFCO Beerschot Wilrijk
19u00 Dessel Sport - Bocholter VV
19u00 Oosterzonen - Westerlo
19u30 Géants Athois - Boussu Dour Borinage
19u30 KSV Oudenaarde - KSK Ronse
19u30 Eendracht Aalst - NAC Breda
19u30 Woluwe Zaventem - FC Pepingen
..u.. Ciney - Virton
..u.. Enfield Town (UK) – YB SK Beveren

Zondag 28/07

14u00 HO Kalken - Laarne Kalken
16u00 VC Herentals - KFC Nijlen
17u00 KM Torhout - Cercle Brugge Beloften
17u00 Sint Niklaas - Cappellen
18u00 KSV Bornem - KSK Heist
18u00 Coxyde - Club Brugge B
18u00 Kortenberg - Bierbeek

Maandag 29/07

19u30 KSV Temse - Eendracht Aalst

Dinsdag 30/07

19u00 Tubize - Union Saint Gilloise
19u00 Roeselare - SKV Zwevezele
19u00 E. Wervik - KVK Westhoek
19u00 VC Herentals - Lierse B
19u30 SC Wielsbeke - OMS Ingelmunster
19u30 FC Mariekerke - Lokeren
19u30 Standaard Wetteren - Zulte Waregem B
19u30 RFC Tournai - FC Charleroi Fleurus
19u30 VW Hamme -E. Zele
19u30 Everbeur - Westerlo (Averbode, Vorststraat)
19u30 E.V.V.-Patro Maasmechelen (Echt, In de Bandert, Nederland)
19u30 Kortemark - KM Torhout
19u30 Teralfene - Eendracht Aalst
19u30 Londerzeel - KRC Mechelen
19u30 Geants Athois - Boussu Dour Borinage
19u30 Tempo Overijse - KFC Diest
19u30 KSK Branddonk - Witgoor Dessel
19u30 KSV Schriek - KVC Westerlo B
20u00 Zwarte Leeuw - Cappellen
20u00 HVV’24 Hulst (NL) – YB SK Beveren

Woensdag 31/07

19u00 Jemeppe - UR Namur
19u00 Thes Sport - KESK Leopoldsburg
19u00 KSV Oudenaarde - RSC Anderlecht
19u00 Lutlommel - FC Helson
19u30 Géants Athois - Quévy
19u30 RC Wetteren Kwatrecht - FC Edeboys
19u30 Londerzeel - KRC Mechelen
19u30 KFCO Gent - KSK Lovendegem
19u30 Esperanza Neerpelt - FC Eksel
19u30 Ninove - Terjoden Welle
19u30 Overpelt VV - Bocholter VV
19u30 Waltwilder - Patro Eisden Maasmechelen
19u30 KMSK Deinze - Sparta Petegem
19u30 Pepingen - Dender
19u30 Sint Lenaarts - KSV Bornem
19u30 FC Merelbeke - SK Berlare
19u30 Berchem Sport - KFC Duffel
19u30 SW Harelbeke - Coxyde
19u30 Esperanza Neerpelt - FC Eksel
19u30 Lyra TSV - KFCO Beerschot Wilrijk
19u30 KFC Eppegem - SK Laar
19u30 Kampenhout - KFC Houtvenne
19u30 KFCE Zoersel - KFC Antonia
19u30 Verbr. Arendonk - Kasterlee
19u30 KFC Katelijne - SK Berlaar
19u30 KFC Eppegem - SK Laar
20u00 Lindelhoeven - KVK Tienen
20u00 RC Hades - Bierbeek
20u00 KFC Strombeek - Rangers Opdorp
..u.. S. Symphorien - Boussu Dour Borinage
..u.. Wuustwezel - 'S Gravenwezel

Donderdag 01/08

18u30 Thes Sport - Stal
19u00 Sint Gillis Waas - Avanti Stekene
19u00 Kruibeke - KSV Temse
19u00 Eendracht Zele - Heikant Zele
19u00 Olmen - Witgoor Dessel B
19u30 FC Gullegem - SVV Damme
19u30 Merksem ANSC - Rochus Deurne
19u30 SK Berlare - FC Vrasene
19u30 Woluwe Zaventem - Tempo Overijse
19u30 KRC Gent Zeehaven - KAA Gent B
19u30 BO Beerzel - KSV Schriek (terreinen VC Booischot)
19u30 Nieuwerkerken - Herk FC
20u00 Turkse - KVK Beringen
20u00 SK Gerda – YB SK Beveren
20u00 KFC Strombeek - SK Steenhuffel

Vrijdag 02/08

19u00 SK Torhout - KM Torhout (Sportstadion, Torhout)
19u30 Coxyde - Zulte Waregem B

Zaterdag 03/08

18u00 KSC Menen - Coxyde
18u00 KSV Bornem - Diegem Sport
19u00 RFC Tournai - R Union SG
19u00 Kvk Beringen - Helson
19u30 KSV Temse - Cappellen
19u30 SK Berlare - KSV Oudenaarde

Start Tweede Klasse

Zondag 04/08

14u00 Meetjesland – YB SK Beveren
16u00 Londerzeel - Anderlecht B
16u00 Grimbergen - Dender
16u00 HO Kalken - Laarne Kalken
16u00 Rupel Boom - Woluwe Zaventem
16u00 FC Blaasveld - KSV Bornem
16u00 KMSK Deinze - AA Gent mix
16u00 Sparta Petegem - FC Latem
16u00 Géants Athois - Sporting Charleroi mix

Maandag 05/08

19u00 Lommel United B - Lutlommel
19u30 Berchem Sport - KFCO Beerschot Wilrijk
19u30 Daring Jeuk - KVK Tienen

Dinsdag 06/08

19u00 AC le Roeulx - UR La Louvière Centre
19u30 Spouwen Mopertingen - Patro Eisden Maasmechelen
19u30 SW Harelbeke - KM Torhout
19u30 RC Wetteren Kwatrecht - KSV Sottegem
19u30 FC Gullegem - Zulte Waregem B
19u30 Wuustwezel - St. Lenaerts
19u30 OMS Ingelmunster - Coxyde
19u30 SC Dikkelvenne - Oudenaarde
19u30 Hooikt - Lyra TSV
19u30 Bocholter VV - KESK Leopoldsburg
19u30 FC Mariekerke - Sint Amands
19u30 FC Zemst - KFC Eppegem
19u30 Berg en Dal - KVK Beringen (oude stadion Meerhout!)
19u30 FC Houtem - KFC Houtvenne
20u00 KFC Strombeek - Ritterclub

Woensdag 07/08

17u30 Boussu Dour Borinage - Valenciennes
19u00 KVK Westhoek - Cercle Brugge B
19u00 Boezinge - Roeselare
19u00 VC Herentals - Everbeur
19u30 RC Gent Zeehaven - Terjoden Welle
19u30 Woluwe Zaventem - KOVC Sterrebeek
19u30 Robur Moerzeke – YB SK Beveren
19u30 FC Mariekerke - Londerzeel
19u30 Sint Gillis Waas - Merksem ANSC
19u30 KVK Tienen - Betekom
19u30 Standaard Wetteren - SK Berlare
19u30 Eendracht Zele - SK Lochristi
19u30 KFC Diest - Herk FC
19u30 SC Wielsbeke- Sparta Petegem
19u30 Oosterzonen - Witgoor Dessel
19u30 KFC Houtvenne - KHO Bierbeek
19u30 KFCE Zoersel - Maria Ter Heide
20u00 Zwarte Leeuw - KSV Bornem
..u.. KVV Ardennen - Eendracht Aalst
..u.. Tempo Overijse - Sporting Hasselt

Donderdag 08/08

19u00 KVK Beringen - Linkhout
19u00 Thes Sport - Koersel
19u30 Sint Niklaas - SK Berlare
19u30 Laarne Kalken - RRC Wetteren
19u30 KSV Schriek - SK Peulis (terreinen VC Booischot)
19u30 Dendermonde - KJV Kruibeke
19u30 SC Dikkelvenne - E. Houtem
20u00 Esperanza Neerpelt - RKSV Nuenen (Ned)
20u00 Hulsterloo – YB SK Beveren
20u00 KFC Strombeek - Rapid Leest
..u.. FC Gullegem - SK Oostnieuwkerke

Vrijdag 09/08

19u00 Lutlommel - Kattenbos Sport
19u00 RC Hades - Herk FC
19u30 KSC Menen - Zulte Waregem B

Zaterdag 10/08

19u30 Ham United - KvK Beringen (ov van Beker van België)
19u30 Thes Sport - W. Koersel
..u.. Knokke – YB SK Beveren

Zondag 11/08

16u00 YB SK Beveren – Edeboys
16u00 St Denijs - Sparta Petegem
16u00 Laarne Kalken - Dendermonde

Beker van België

Maandag 12/08

19u30 Branddonk - Overpeltse VV
19u30 Landen - KVK Tienen

Dinsdag 13/08

19u00 KFC Izegem - KVK Westhoek
19u00 YB SK Beveren – Rupelmonde
19u30 Melsele - Merksem ANSC
19u30 Wuustwezel - Zwarte Leeuw
19u30 SK Berlaar - Lyra TSV
19u30 Lippelo - FC Mariekerke

Woensdag 14/08

19u00 KSC Menen - De Ruiter
19u00 RFC Knokke - OMS Ingelmunster
19u30 Witgoor Dessel - Berg en Dal
19u30 FC Mariekerke - Lierse B
19u30 KJV Kruibeke - Haasdonk
19u30 KSK Lovendegem - KAA Gent B
19u30 VC Herentals - Zwijndrecht
19u30 KFC Diest - Thes Sport
19u30 KFC Eppegem - Eendracht Aalst
19u30 Sparta Petegem - Katelijne Waver
19u30 Laarne Kalken - Terjoden Welle
19u30 KFC Houtvenne - SC Aarschot
19u30 Vrasene - Rapid Leest
19u30 KFCE Zoersel - Pulderbos
19u30 FC Butsel - RC Hades
19u30 Gravelo - Herk FC
..u.. RC Hades- KVK Beringen (ov)
Start Derde Klasse

Donderdag 15/08

16u00 SK Wilrijk - KFCO Beerschot Wilrijk
16u00 Bazel - KJV Kruibeke
17u00 KFC Strombeek - FC Meise
18u30 Branddonk - Merksplas
19u30 Sint Jozef Rijkevorsel - Zwarte Leeuw
..u.. Feignies - Boussu Dour Borinage

Zaterdag 17/08

16u00 Mol Rauw Sport - Witgoor Dessel B
19u00 Kvk Beringen - Heusden Zolder (ov van Beker van België)

Zondag 18/08

14u00 VS Destelbergen – YB SK Beveren
16u00 Sparta Petegem - Sleidinge
16u00 Robur - Laarne Kalken
17u00 Herk FC - KWS Alken
19u00 KFC Eppegem - KV Mechelen B

Beker van België

Dinsdag 20/08

19u00 Lyra TSV - Houtvenne
19u15 Gavere/Asper - Sparta Petegem
19u30 Vosselaar – FC Turnhout
19u30 Exc. Kaart - Rapid Leest
20u00 FC Herne - KFC Strombeek

Woensdag 21/08

19u00 Everbeur - Thes Sport
19u00 Rillaar Sport - Herk FC
19u00 Retie SK - Branddonk
19u00 FC Mariekerke - Rangers Opdorp
19u30 KFC Diest - Nieuwerkerken
19u30 Kasterlee - Witgoor Dessel B
19u30 Brecht - Wuustwezel
19u30 KFC Katelijne - 's Gravenwezel
20u00 KFC Brasschaat - KFCE Zoersel
..u.. Eendracht Hekelgem - Eendracht Aalst

Donderdag 22/08

19u30 VV Duffel - KFC Katelijne
19u30 Vosselaar – Wortel
19u30 Bazel – YB SK Beveren
19u30 KFC Houtvenne - SV Grasheide
19u30 Kasterlee - Oosthoven
19u30 Stockel - KFC Strombeek
20u00 Jeuk - Bierbeek

Zaterdag 24/08

17u00 Sparta Petegem - Wingene
19u30 Thes Sport - Stal Sport

Zondag 25/08

14u00 YB SK Beveren – Bassevelde
16u00 Waarschoot - Sparta Petegem
16u00 Diepenbeek - Herk FC
16u00 Kontich - KFC Katelijne
16u00 Laarne Kalken - Grembergen
18u00 A.C. Tervant - KvK Beringen (ov van Beker van België)

Beker van België

Dinsdag 27/08

19u00 YB SK Beveren – Kruibeke
..u.. Loenhout SK - Wuustwezel
« Laatst bewerkt op: jun 25, 2013, 19:59:56 door wekke »

Offline jona93

  • Berichten: 1144
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #1 Gepost op: apr 15, 2013, 22:53:31 »
weet er al 3 van club brugge

22/06 standard wetteren-club brugge
29/06 km torhout-club brugge
06/07 kv oostende-club brugge ( terrein sk Eernegem
laatste wedstrijd: leeuwkens teralfene-vk liedekerke 25/11/12
volgende wedstrijd: panters okegem-ophasselt 02/12/12

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #2 Gepost op: apr 16, 2013, 15:10:54 »
weet er al 3 van club brugge

22/06 standard wetteren-club brugge
29/06 km torhout-club brugge
06/07 kv oostende-club brugge ( terrein sk Eernegem

De gebruikelijke openingsfase voor Club Brugge. Weet je ook de uren waarop ze spelen?

Offline jona93

  • Berichten: 1144
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #3 Gepost op: apr 16, 2013, 16:16:06 »
De gebruikelijke openingsfase voor Club Brugge. Weet je ook de uren waarop ze spelen?

en torhout weet ik zeker dat zou om 18:30 zijn op zaterdagavond
laatste wedstrijd: leeuwkens teralfene-vk liedekerke 25/11/12
volgende wedstrijd: panters okegem-ophasselt 02/12/12

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #4 Gepost op: apr 29, 2013, 16:55:24 »
http://www.wem-be-ley.be/

De wem-be-ley dag van Antwerp zal ik ook in het overzicht zetten.

Offline Saltacampos

  • Berichten: 1145
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #5 Gepost op: mei 10, 2013, 11:36:40 »
17 juli zou het nieuwe stadion van AA Gent officieel geopend worden met een vriendschappelijke wedstrijd, tegenstander nog onbekend.
Het belangrijkste voetbal is het amateurvoetbal

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #6 Gepost op: mei 12, 2013, 10:32:25 »
Bijgewerkt met oa. RAEC Mons en enkele oefenwedstrijden voor de komende dagen die in Sportleven stonden.

Offline jona93

  • Berichten: 1144
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #7 Gepost op: mei 14, 2013, 12:31:51 »
Het oefen progamma van club brugge

Zaterdag 22 juni, 18 uur: Standaard Wetteren – Club Brugge
Vrijdag 28 juni, 19 uur: Knokke Heist – Club Brugge
Zaterdag 29 juni, 18.30 uur: Torhout – Club Brugge
Woensdag 3 juli, 19.30 uur: KSV Oudenaarde – Club Brugge
Zaterdag 6 juli, 17 uur: Club Brugge – KSV Roeselare (in Eernegem)
Vrijdag 19 juli, brugse metten uur en tegenstander zijn nog niet bekend gerucht doet de ronde ploeg uit de eredivisie of uit 1e klasse engeland
Zondag 21 juli, KV Kortrijk – Club Brugge
laatste wedstrijd: leeuwkens teralfene-vk liedekerke 25/11/12
volgende wedstrijd: panters okegem-ophasselt 02/12/12

Offline HRM1880

  • Berichten: 1660
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #8 Gepost op: mei 20, 2013, 12:08:06 »
22/6 Berendrecht-Antwerp
28/6 Schoten-Antwerp
6/7   Sint-Niklaas-Antwerp
12/7 Antwerp-Helmond Sport
16/7 Cappellen-Antwerp

Haventoernooi op Telstar zou blijkbaar niet doorgaan voor Antwerp in de plaats daarvan zou er een oefenwedstrijd komen op Nottingham Forest 20 juli.

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #9 Gepost op: mei 20, 2013, 12:10:44 »
Het gerucht van Nottingham Forrest had ik ook al ergens opgevangen. Is dat ondertussen al bevestigd?

Offline HRM1880

  • Berichten: 1660
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #10 Gepost op: mei 20, 2013, 14:15:07 »
Het gerucht van Nottingham Forrest had ik ook al ergens opgevangen. Is dat ondertussen al bevestigd?
Gunther Hofmans heeft op een vergadering gezegd dat het voor 90% rond is, maar nog niet officieel naar buiten gebracht. Daarom heb ik het ook nog niet opgenomen in het lijstje.

Offline jona93

  • Berichten: 1144
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #11 Gepost op: mei 22, 2013, 12:02:43 »
10 juli bayer leverkussen-YRKV mechelen in de bayer arena uur is nog niet bekend
laatste wedstrijd: leeuwkens teralfene-vk liedekerke 25/11/12
volgende wedstrijd: panters okegem-ophasselt 02/12/12

Offline Skipperdinho

  • Berichten: 91
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #12 Gepost op: mei 22, 2013, 13:05:57 »
22/6 Berendrecht-Antwerp
28/6 Schoten-Antwerp
6/7   Sint-Niklaas-Antwerp
12/7 Antwerp-Helmond Sport
16/7 Cappellen-Antwerp

Haventoernooi op Telstar zou blijkbaar niet doorgaan voor Antwerp in de plaats daarvan zou er een oefenwedstrijd komen op Nottingham Forest 20 juli.

Antwerp-Helmond Sport heeft Bjorn sengier geregeld,ivm dat die vorig seizoen bij ons keepte en de transfer niet  helemaal vlekkeloos verliep. Ik ben zeker aanwezig

Offline wekke

  • Berichten: 2630
  • Geslacht: Man
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #13 Gepost op: mei 22, 2013, 17:58:13 »
10 juli bayer leverkussen-YRKV mechelen in de bayer arena uur is nog niet bekend

In de BayArena? Dat lijkt me sterk. De Bundesliga clubs spelen nauwelijks tot niet in hun stadion, laat staan tegen een tegenstander als (met alle respect) KV Mechelen. Ligt er naast de BayArena ook niet het amateurveld van de reserven?

Offline jona93

  • Berichten: 1144
Re: Oefenwedstrijden België - Zomer 2013
« Reactie #14 Gepost op: mei 22, 2013, 19:43:17 »
In de BayArena? Dat lijkt me sterk. De Bundesliga clubs spelen nauwelijks tot niet in hun stadion, laat staan tegen een tegenstander als (met alle respect) KV Mechelen. Ligt er naast de BayArena ook niet het amateurveld van de reserven?

zou het niet weten oefenmatch ligt al zeker vast en naart schijnt zou het in het stadion zelf zijn mss dat  er dan iets te doen is van fandag ofzo?
laatste wedstrijd: leeuwkens teralfene-vk liedekerke 25/11/12
volgende wedstrijd: panters okegem-ophasselt 02/12/12