swatt1 en 2 gasten bekijken dit topic.
Zover ik kan achterhalen promoveren de nummers 1 en 2 uit zowel de Oberliga NOFV-Nord als de Oberliga NOFV-Süd. Lok kan alleen nog derde worden (en zou daarmee kwalificeren) dus dan moet de tegenstander de nummer drie uit de andere liga zijn, wat nu FC Schönberg 85 is. Deze ploeg zou nog tweede kunnen worden, waardoor FSV 63 Luckenwalde de Relegation in zou gaan.Lang verhaal kort: Schönberg of Luckenwalde.
Nee, ik bedoel dat ze via de wedstrijd tegen Erfurt II de Relegation kunnen halen.
FCT1980 is niet helemaal scherp vandaag. Wss aan het bier op een bbq ofzo.
Tolheffing wordt met een jaar uitgesteld.
Ik dacht dat het rond de 100 euro op jaarbasis zal gaan kosten.Nu moet ik zeggen dat ik de laatste berichtgevingen hierover niet meer heb gevolgd.
In dat geval zou ik hem omdraaien, Duisburg - Düsseldorf. Esprit Arena is echt een evenementenbak, het stadion in Duisburg heeft wel wat vind ik.
Die in Duisburg is even afschuwelijk!