Auteur Topic: Beker van Belgie 2014/15  (gelezen 33998 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Online Joost

  • Berichten: 7878
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #30 Gepost op: aug 01, 2014, 16:32:52 »
Die zijn daar idd heel strict in als de einddatum bereikt is. Hopelijk sturen ze alle correspondentie wel naar het nieuwe adres :-)
De officieel gerechtigd correspondent woont nog steeds in Affligem dus ik betwijfel het...

Online Joost

  • Berichten: 7878
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #31 Gepost op: aug 02, 2014, 23:04:15 »
Vandaag maar 1 klein stuntje, 1e Provincialer Ethe Belmont knikkert JL Arlon eruit.

Nog in Turnhout geweest Cyclebob?

Offline Cyclebob

  • Berichten: 864
  • Geslacht: Man
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #32 Gepost op: aug 03, 2014, 06:45:46 »
Vandaag maar 1 klein stuntje, 1e Provincialer Ethe Belmont knikkert JL Arlon eruit.

Nog in Turnhout geweest Cyclebob?
Nee. Was verzeild geraakt in Mechelen.
Laatst bezochte nieuwe grounds/clubs, Buitenland: 28/04/19 Esperanza Pelt - RC Mechelen 3-1.  Binnenland 10/06/2019 Spero Elst - WAVV Wageningen 0-1

Offline KRCM1904

  • Berichten: 481
  • Geslacht: Man
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #33 Gepost op: aug 03, 2014, 10:21:14 »
Vandaag maar 1 klein stuntje, 1e Provincialer Ethe Belmont knikkert JL Arlon eruit.

Lijkt me wel een leuke wedstrijd te zijn geweest. Beide teams eindigde met 10 wegens 2 rode kaarten, de thuisploeg Ethe Belmont miste ook een strafschop en de wedstrijd is te laat begonnen omdat 1 van de scheidsrechters niet (tijdig?) aanwezig was.
Laatste wedstrijd: 24/02/2019 FC Ekeren - SK Rapid Leest 2-2.

Online Joost

  • Berichten: 7878
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #34 Gepost op: aug 03, 2014, 21:01:24 »
De uitslagen:

   2-8-2014      15:00         R.RC.Hamoir (Nat-4)      F.C. Tilleur (Nat-4)      2-1   
   2-8-2014      18:00         VC.Herentals (Nat-4)      Horendonk FC. (Ant-3)      1-0   
   2-8-2014      18:30         FC.Turnhout (Ant-1)      K.VV.Vosselaar (Nat-4)      1-2   
   2-8-2014      19:00         K.FC.Meulebeke (WVl-1)      Sporting West Harelbeke (Nat-4)      0-2   
   2-8-2014      19:00         SC City Pirates Antwerpen (Nat-4)      Zwart Wit Eendr.Kessel (Ant-3)      6-0   
   2-8-2014      19:00         VV.Thes Sport Tessenderlo (Lim-1)      F.C. Esperanza Pelt (Nat-4)      0-3   
   2-8-2014      19:30         Rapide Club Lebbeke (OVL-1)      K.SK.Ronse (Nat-4)      0-3   
   2-8-2014      19:30         RC.Hades (Nat-4)      Bilzerse Waltwilder VV. (Nat-4)      3-0   
   2-8-2014      20:00         SK.Terjoden-Welle (Nat-4) (=Crossing Schaerbeek)      R.FC.Grand-Leez (Nam-1)      1-1 (4-5)   
   2-8-2014      20:00         R.ES.Couvin-Mariembourg (Nat-4)      Racing FC.Fosses (Nam-1)      5-0   
   2-8-2014      20:00         K.VK.Beringen (Lim-1)      RC.Reppel (Lim-2)      2-1   
   2-8-2014      20:00         R.Ent.Bertrigeoise (Nat-4)      R.RC.Longlier (Lux-1)      2-1   
   2-8-2014      20:00         R.US.Ethe Belmont (Lux-1)      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise (Nat-4)      1-0   
   3-8-2014      15:00         K.VK.Ninove (OVL-1)      K.FC.Sparta Petegem (Nat-4)      0-4   
   3-8-2014      15:00         R.Stade Waremmien FC. A (Nat-4)      R.S.C.Beaufays (Lui-1)      3-6   
   3-8-2014      16:00         VK.Westhoek (Nat-4)      VV.Westkapelle (WVl-1)      3-0   
   3-8-2014      16:00         OMS.Ingelmunster (Nat-4)      K.SC.Wielsbeke (WVl-1)      2-0   
   3-8-2014      16:00         K.SV.De Ruiter Roeselare (WVl-1)      K.VC.Wingene (WVl-1)      3-1   
   3-8-2014      16:00         K.Sassport Boezinge (Nat-4)      K.SV.White Star Adinkerke (WVl-1)      0-0 (3-5)   
   3-8-2014      16:00         S.C. Toekomst Menen (Nat-4)      SK.Eernegem (Nat-4)      1-1 (3-4)   
   3-8-2014      16:00         R.Knokke FC. (Nat-4)      K.SK.Oostnieuwkerke (WVl-1)      3-0   
   3-8-2014      16:00         Olympic de Warcoing (Hen-2)      K.SV.Rumbeke (WVl-1)      1-2   
   3-8-2014      16:00         SK.Berlare (Nat-4)      Sportkring Sint-Niklaas (Nat-4)      1-3   
   3-8-2014      16:00         K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)      K.VV.Zelzate (OVL-1)      1-1 (5-3)   
   3-8-2014      16:00         R.RC.Wetteren-Kwatrecht (Nat-4)      K.VC.Jong Lede (Nat-4)      1-0   
   3-8-2014      16:00         K.Standaard Wetteren (Nat-4)      Thor Kokerij-Meldert (OVL-1)      8-1   
   3-8-2014      16:00         Sp.Tisselt (Ant-3)      K.FC.Duffel (Nat-4)      0-7   
   3-8-2014      16:00         K.Lyra TSV. (Nat-4)      FC.O. Beerschot-Wilrijk (Nat-4)      1-3   
   3-8-2014      16:00         K.Ternesse VV.Wommelgem (Ant-1)      K.FC.St.-Lenaarts (Nat-4)      1-5   
   3-8-2014      16:00         K.FC.Schoten SK. (Ant-3)      K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4)      0-5   
   3-8-2014      16:00         K.Stade Bierbeek A (Bra-1)      FC.Borght (Bra-2)      1-1 (1-4)   
   3-8-2014      16:00         Crossing Schaerbeek A (Bra-1)      K.FC.Baal (Bra-3)      4-0   
   3-8-2014      16:00         Tempo Overijse (Nat-4)      SK.Leeuw A (Bra-2)      6-0   
   3-8-2014      16:00         US.Rebecquoise (Nat-4)      Union Lovenjoel (Bra-1)      5-0   
   3-8-2014      16:00         K.Wolvertem SC. (Nat-4)      R.Union Rixensartoise A (Bra-2)      1-0   
   3-8-2014      16:00         R.FC.Meux (Nat-4)      FC.Pepingen (Nat-4)      7-2   
   3-8-2014      16:00         R.Racing Club de Waterloo (Nat-4)      K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4)      1-1   
   3-8-2014      16:00         U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. A (Hen-1)      Charleroi Fleurus (Nat-4) (=Francs Borain)      0-2   
   3-8-2014      16:00         R.US.Beloeil A (Hen-2)      JS.Taminoise (Nat-4)      0-2   
   3-8-2014      16:00         R.UFC.Ransartoise A (Hen-1)      FC.Ligny (Nam-1)      4-0   
   3-8-2014      16:00         US.Solrezienne (Nat-4)      Union Royale Namur (Nat-4)      1-1 (3-4)   
   3-8-2014      16:00         SC.Montignies A (Hen-2)      RJ Entente Binchoise (Nat-4)      3-3 (2-4)   
   3-8-2014      16:00         R.FC.Rhisnois (Nam-2)      R.Chatelet SC. (Nat-4)      0-3   
   3-8-2014      16:00         Spouwen-Mopertingen (Nat-4)      FC.Helson Helchteren (Lim-1)      1-1 (4-2)   
   3-8-2014      16:00         FC.Melosport Zonhoven (Lim-2)      K.Lutlommel VV. (Lim-1)      2-1   
   3-8-2014      16:00         FC.Herstal (Lui-1)      Stade Disonais (Lui-1)      0-1   
   3-8-2014      16:00         Seraing Athletique R.FC. (Lui-2)      R.FC.de Liège (Nat-4)      0-2   
   3-8-2014      16:00         R.FC. 1912 Raeren (Lui-1)      R.FC.Huy (Nat-4)      0-3   
   3-8-2014      16:00         Patro Lensois (Lui-1)      FC.UNITED RICHELLE (Lui-1)      3-1   
   3-8-2014      16:00         Wallonia Club Sibret (Lux-2)      R.RC.Mormont (Nat-4)      1-0   
   3-8-2014      16:00         R.OC.Rochois (Lux-1)      R.ES.Champlonaise (Lux-1)      1-3   
   3-8-2014      16:00         R.US.Givry (Nat-4)      R.SC.Nassogne (Lux-2)      5-0   
   3-8-2014      16:00         FC.Eprave (Nam-3)      J.Rochefortoise Jemelle A (Nam-1)      0-4   
   3-8-2014      17:00         K.FC.Merelbeke (Ovl-2)      K.SK.De Jeugd Lovendegem (OVL-1)      4-4 (5-2)   
   3-8-2014      18:00         K.Zonhoven VV. (Lim-1)      K.Vlijtingen VV. (Lim-1)      3-1   
   3-8-2014      18:00         R.Stade Waremmien FC. B (Lui-2)      R.Aywaille FC. (Nat-4)      1-6   

Van Waterloo v Wijgmaal is de uitslag van de strafschoppenserie niet te vinden.

De dubbele pot in Borgworm leverde veel goals op, vooral het A team baarde opzien met de 3-6 nederlaag. Dat was misschien wel de grootste stunt, andere kandidaat is Sibret (Lux-2) dat Mormont (Nat-4) eruit schopt.

Online Joost

  • Berichten: 7878
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #35 Gepost op: aug 03, 2014, 21:01:54 »
Voor komend weekend is dit dan ronde 3:

   RC.Hades (Nat-4)      R.Sprimont Comblain Sport (Nat-3)   
   Torhout 1992 KM. (Nat-3)      R.Aywaille FC. (Nat-4)   
   Stade Disonais (Lui-1)      K.SV.Temse (Nat-3)   
   R.S.C.Beaufays (Lui-1)      R.W.Walhain CG. (Nat-3)   
   K.FC.Sparta Petegem (Nat-4)      CS.Visé (Nat-3)   
   K.SV.Rumbeke (WVl-1)      K.Rupel Boom FC. (Nat-3)   
   K.FC.Duffel (Nat-4)      U.R.La Louvière Centre (Nat-3)   
   R.RC.Hamoir (Nat-4)      R.FC.Un.La Calamine (Nat-3)   
   K.FC.St.-Lenaarts (Nat-4)      K.SC.Grimbergen (Nat-3)   
   SC City Pirates Antwerpen (Nat-4)      K.V. Turnhout (Nat-3)   
   K.FC.Vigor Wuitens Hamme (Nat-3)      K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4)   
   F.C. Esperanza Pelt (Nat-4)      KFC.Oosterzonen Oosterw. (Nat-3)   
   K.FC.Merelbeke (Ovl-2)      R.Geants Athois (Nat-3)   
   K.SV.De Ruiter Roeselare (WVl-1)      K.Bocholter VV. (Nat-3)   
   K.VK.Beringen (Lim-1)      RWDM.Brussels FC. (Nat-3)   
   R.Ent.Bertrigeoise (Nat-4)      R.Union St.-Gilloise (Nat-3)   
   R.US.Givry (Nat-4)      FC.V.Dender E.H. (Nat-3)   
   FC.Melosport Zonhoven (Lim-2)      R.U.Wallonne Ciney (Nat-3)   
   K.MSK.Deinze (Nat-3)      K.Zonhoven VV. (Lim-1)   
   K.VK.Tienen (Nat-3)      SK.Eernegem (Nat-4)   
   R.US.Ethe Belmont (Lux-1)      K.Londerzeel SK. (Nat-3)   
   K.SK.Ronse (Nat-4)      R.Cappellen FC. (Nat-3)   
   K.SV.Oudenaarde (Nat-3)      R.RC.Wetteren-Kwatrecht (Nat-4)   
   FC.O. Beerschot-Wilrijk (Nat-4)      Sportkring Sint-Niklaas (Nat-4)   
   K.Standaard Wetteren (Nat-4)      K.SV.Bornem (Nat-3)   
   K.SK.Hasselt (Nat-3)      R.Chatelet SC. (Nat-4)   
   Football Club Gullegem (Nat-3)      Union Royale Namur (Nat-4)   
   RJ Entente Binchoise (Nat-4)      R.FC.Tournai (Nat-3)   
   R.UFC.Ransartoise A (Hen-1)      K.Berchem Sport 2004 (Nat-3)   
   K.FC.Izegem (Nat-3)      OMS.Ingelmunster (Nat-4)   
   R.ES.Champlonaise (Lux-1)      K.FC.Eendr.Zele (Nat-3)   
   K.Diegem Sport (Nat-3)      Tempo Overijse (Nat-4)   
   K.VV.Coxyde (Nat-3)      K.SV.White Star Adinkerke (WVl-1)   
   R.Knokke FC. (Nat-4)      J.Rochefortoise Jemelle A (Nam-1)   
   K.Olsa Brakel (Nat-3)      R.ES.Couvin-Mariembourg (Nat-4)   
   Spouwen-Mopertingen (Nat-4)      Hoogstraten VV. (Nat-3)   
   R.FC.Huy (Nat-4)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)   
   R.CS.Verviétois (Nat-3)      Charleroi Fleurus (Nat-4) (=Francs Borain)   
   R.RC.Gent-Zeehaven (Nat-3)      Crossing Schaerbeek A (Bra-1)   
   K.VV.Vosselaar (Nat-4)      FC.Borght (Bra-2)   
   JS.Taminoise (Nat-4)      R.FC.de Liège (Nat-4)   
   VC.Herentals (Nat-4)      R.Racing Club de Waterloo (Nat-4) of K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4)   
   Wallonia Club Sibret (Lux-2)      US.Rebecquoise (Nat-4)   
   Sporting West Harelbeke (Nat-4)      R.FC.Meux (Nat-4)   
   K.Wolvertem SC. (Nat-4)      Patro Lensois (Lui-1)   
   R.FC.Grand-Leez (Nam-1)      VK.Westhoek (Nat-4)   

Offline KRCM1904

  • Berichten: 481
  • Geslacht: Man
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #36 Gepost op: aug 03, 2014, 21:07:10 »
Wat ik kan terugvinden, is dat Waterloo de penaltyserie met 4-2 gewonnen heeft van Wijgmaal.

Bron: http://www.bloggen.be/wimvermeer/archief.php?ID=2541640
Laatste wedstrijd: 24/02/2019 FC Ekeren - SK Rapid Leest 2-2.

Online rogo_breda

  • Berichten: 437
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #37 Gepost op: aug 11, 2014, 09:19:38 »
Dit weekend is ronde 3 afgewerkt, volgend weekend meteen al ronde 4.
Is het programma al ergens te vinden?

Online Joost

  • Berichten: 7878
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #38 Gepost op: aug 11, 2014, 09:42:03 »
De uitslagen van de derde ronde:

   RC.Hades (Nat-4)      R.Sprimont Comblain Sport (Nat-3)      0-2   
   Torhout 1992 KM. (Nat-3)      R.Aywaille FC. (Nat-4)      2-1   
   Stade Disonais (Lui-1)      K.SV.Temse (Nat-3)      0-2   
   R.S.C.Beaufays (Lui-1)      R.W.Walhain CG. (Nat-3)      0-4   
   K.FC.Sparta Petegem (Nat-4)      CS.Visé (Nat-3)      1-2   
   K.SV.Rumbeke (WVl-1)      K.Rupel Boom FC. (Nat-3)      0-5   
   K.FC.Duffel (Nat-4)      U.R.La Louvière Centre (Nat-3)      3-5   
   R.RC.Hamoir (Nat-4)      R.FC.Un.La Calamine (Nat-3)      1-2   
   K.FC.St.-Lenaarts (Nat-4)      K.SC.Grimbergen (Nat-3)      3-0   
   SC City Pirates Antwerpen (Nat-4)      K.V. Turnhout (Nat-3)      gest. 1-1   
   K.FC.Vigor Wuitens Hamme (Nat-3)      K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4)      gest. 1-0   
   F.C. Esperanza Pelt (Nat-4)      KFC.Oosterzonen Oosterw. (Nat-3)      0-0 (6-5)   
   K.FC.Merelbeke (Ovl-2)      R.Geants Athois (Nat-3)      0-4   
   K.SV.De Ruiter Roeselare (WVl-1)      K.Bocholter VV. (Nat-3)      0-1   
   K.VK.Beringen (Lim-1)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp. (Nat-3)      1-4   
   R.Ent.Bertrigeoise (Nat-4)      R.Union St.-Gilloise (Nat-3)      0-0 (5-6)   
   R.US.Givry (Nat-4)      FC.V.Dender E.H. (Nat-3)      1-0   
   FC.Melosport Zonhoven (Lim-2)      R.U.Wallonne Ciney (Nat-3)      2-6   
   K.MSK.Deinze (Nat-3)      K.Zonhoven VV. (Lim-1)      7-1   
   K.VK.Tienen (Nat-3)      SK.Eernegem (Nat-4)      2-0   
   R.US.Ethe Belmont (Lux-1)      K.Londerzeel SK. (Nat-3)      2-0   
   K.SK.Ronse (Nat-4)      R.Cappellen FC. (Nat-3)      1-1 (3-1)   
   K.SV.Oudenaarde (Nat-3)      R.RC.Wetteren-Kwatrecht (Nat-4)      5-0   
   FC.O. Beerschot-Wilrijk (Nat-4)      Sportkring Sint-Niklaas (Nat-4)      2-1   
   K.Standaard Wetteren (Nat-4)      K.SV.Bornem (Nat-3)      0-4   
   K.SK.Hasselt (Nat-3)      R.Chatelet SC. (Nat-4)      3-0   
   Football Club Gullegem (Nat-3)      Union Royale Namur (Nat-4)      1-1 (2-4)   
   RJ Entente Binchoise (Nat-4)      R.FC.Tournai (Nat-3)      1-0   
   R.UFC.Ransartoise A (Hen-1)      K.Berchem Sport 2004 (Nat-3)      2-6   
   K.FC.Izegem (Nat-3)      OMS.Ingelmunster (Nat-4)      0-0 (2-4)   
   R.ES.Champlonaise (Lux-1)      K.FC.Eendr.Zele (Nat-3)      1-4   
   K.Diegem Sport (Nat-3)      Tempo Overijse (Nat-4)      0-0   
   K.VV.Coxyde (Nat-3)      K.SV.White Star Adinkerke (WVl-1)      6-1   
   R.Knokke FC. (Nat-4)      J.Rochefortoise Jemelle A (Nam-1)      10-0   
   K.Olsa Brakel (Nat-3)      R.ES.Couvin-Mariembourg (Nat-4)      8-1   
   Spouwen-Mopertingen (Nat-4)      Hoogstraten VV. (Nat-3)      1-2   
   R.FC.Huy (Nat-4)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)      1-1 (3-5)   
   R.CS.Verviétois (Nat-3)      Francs Borains (Nat-4)      1-2   
   R.RC.Gent-Zeehaven (Nat-3)      Crossing Schaerbeek A (Bra-1)      2-0   
   K.VV.Vosselaar (Nat-4)      FC.Borght (Bra-2)      2-2 (4-3)   
   JS.Taminoise (Nat-4)      R.FC.de Liège (Nat-4)      3-2   
   VC.Herentals (Nat-4)      K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4)      1-4   
   R.RC.Mormont (Nat-4)      US.Rebecquoise (Nat-4)      0-2   
   Sporting West Harelbeke (Nat-4)      R.FC.Meux (Nat-4)      0-0 (9-8)   
   K.Wolvertem SC. (Nat-4)      Patro Lensois (Lui-1)      1-1 (1-2)   
   R.FC.Grand-Leez (Nam-1)      VK.Westhoek (Nat-4)      4-4 (5-6)   


Grootste stunt is Ethe Belmont dat afgelopen seizoen promoveerde naar 1e provinciaal Luxemburg en Londerzeel uitschakelde.

Online Joost

  • Berichten: 7878
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #39 Gepost op: aug 11, 2014, 09:43:17 »
Ronde 4:

   K.FC.St.-Lenaarts (Nat-4)      R.AEC.Mons (Nat-2)   
   R.FC.Un.La Calamine (Nat-3)      K.SK.Ronse (Nat-4)   
   Lommel United (Nat-2)      SC City Pirates Antwerpen (Nat-4) / K.V. Turnhout (Nat-3)   
   K.FC.Vigor Wuitens Hamme (Nat-3) / K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)   
   Hoogstraten VV. (Nat-3)      R.Geants Athois (Nat-3)   
   K.AS.Eupen (Nat-2)      Francs Borains (Nat-4)   
   R.RC.Gent-Zeehaven (Nat-3)      FC.O. Beerschot-Wilrijk (Nat-4)   
   U.R.La Louvière Centre (Nat-3)      K.Olsa Brakel (Nat-3)   
   K.Diegem Sport (Nat-3)      R.Antwerp FC. (Nat-2)   
   Patro Lensois (Lui-1)      Union Royale Namur (Nat-4)   
   OMS.Ingelmunster (Nat-4)      R.W.Walhain CG. (Nat-3)   
   Torhout 1992 KM. (Nat-3)      CS.Visé (Nat-3)   
   K.VV.Coxyde (Nat-3)      K.SV.Temse (Nat-3)   
   F.C. Esperanza Pelt (Nat-4)      K.Patro Eisden Maasmech. (Nat-2)   
   Oud-Heverlee Leuven (Nat-2)      K.Bocholter VV. (Nat-3)   
   K.Sint-Eloois-Winkel Sp. (Nat-3)      K.FC.Eendr.Zele (Nat-3)   
   VK.Westhoek (Nat-4)      K.SV.Oudenaarde (Nat-3)   
   K.RC.Mechelen (Nat-2)      R.US.Ethe Belmont (Lux-1)   
   Sporting West Harelbeke (Nat-4)      JS.Taminoise (Nat-4)   
   K.SV.Roeselare (Nat-2)      US.Rebecquoise (Nat-4)   
   K.St.-Truidense VV. (Nat-2)      K.MSK.Deinze (Nat-3)   
   K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4)      R.Excelsior Virton (Nat-2)   
   R.Knokke FC. (Nat-4)      K.SK.Hasselt (Nat-3)   
   RJ Entente Binchoise (Nat-4)      K.SK Heist (Nat-2)   
   R.Union St.-Gilloise (Nat-3)      Seraing (Nat-2)   
   R.Sprimont Comblain Sport (Nat-3)      K.FC.Dessel Sport (Nat-2)   
   R.U.Wallonne Ciney (Nat-3)      A.FC.Tubize (Nat-2)   
   K.SV.Bornem (Nat-3)      K.Berchem Sport 2004 (Nat-3)   
   R.US.Givry (Nat-4)      White Star Bruxelles (Nat-2)   
   K.VK.Tienen (Nat-3)      K.FC.Verbr.Geel (Nat-2)   
   K.VV.Vosselaar (Nat-4)      SC.Eendracht Aalst (Nat-2)   
   KV.Woluwe-Zaventem (Nat-2)      K.Rupel Boom FC. (Nat-3)   

Online Joost

  • Berichten: 7878
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #40 Gepost op: aug 11, 2014, 09:47:44 »
Voorlopig programma ronde 5:

   K.FC.Vigor Wuitens Hamme (Nat-3) / K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4) / K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)      VK.Westhoek (Nat-4) / K.SV.Oudenaarde (Nat-3)   
   KV.Woluwe-Zaventem (Nat-2) / K.Rupel Boom FC. (Nat-3)      K.SV.Roeselare (Nat-2) / US.Rebecquoise (Nat-4)   
   K.VV.Vosselaar (Nat-4) / SC.Eendracht Aalst (Nat-2)      K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4) / R.Excelsior Virton (Nat-2)   
   R.FC.Un.La Calamine (Nat-3) / K.SK.Ronse (Nat-4)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp. (Nat-3) / K.FC.Eendr.Zele (Nat-3)   
   Hoogstraten VV. (Nat-3) / R.Geants Athois (Nat-3)      K.St.-Truidense VV. (Nat-2) / K.MSK.Deinze (Nat-3)   
   K.RC.Mechelen (Nat-2) / R.US.Ethe Belmont (Lux-1)      R.US.Givry (Nat-4) / White Star Bruxelles (Nat-2)   
   RJ Entente Binchoise (Nat-4) / K.SK Heist (Nat-2)      R.RC.Gent-Zeehaven (Nat-3) / FC.O. Beerschot-Wilrijk (Nat-4)   
   R.U.Wallonne Ciney (Nat-3) / A.FC.Tubize (Nat-2)      R.Sprimont Comblain Sport (Nat-3) / K.FC.Dessel Sport (Nat-2)   
   Patro Lensois (Lui-1) / Union Royale Namur (Nat-4)      Sporting West Harelbeke (Nat-4) / JS.Taminoise (Nat-4)   
   K.Diegem Sport (Nat-3) / R.Antwerp FC. (Nat-2)      R.Union St.-Gilloise (Nat-3) / R.Boussu Dour Borinage (Nat-2)   
   K.SV.Bornem (Nat-3) / K.Berchem Sport 2004 (Nat-3)      Oud-Heverlee Leuven (Nat-2) / K.Bocholter VV. (Nat-3)   
   Lommel United (Nat-2) / SC City Pirates Antwerpen (Nat-4) / K.V. Turnhout (Nat-3)      K.FC.St.-Lenaarts (Nat-4) / R.AEC.Mons (Nat-2)   
   OMS.Ingelmunster (Nat-4) / R.W.Walhain CG. (Nat-3)      K.AS.Eupen (Nat-2) / Francs Borains (Nat-4)   
   K.VV.Coxyde (Nat-3) / K.SV.Temse (Nat-3)      Torhout 1992 KM. (Nat-3) / CS.Visé (Nat-3)   
   K.VK.Tienen (Nat-3) / K.FC.Verbr.Geel (Nat-2)      U.R.La Louvière Centre (Nat-3) / K.Olsa Brakel (Nat-3)   
   R.Knokke FC. (Nat-4) / K.SK.Hasselt (Nat-3)      F.C. Esperanza Pelt (Nat-4) / K.Patro Eisden Maasmech. (Nat-2)   

Minstens 4 Eerste Klassers gaan een opponent uit 3e Klasse of lager treffen.

Offline jona93

  • Berichten: 1140
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #41 Gepost op: aug 11, 2014, 19:10:49 »
ook voor deze ronde heeft Beerschot Wilrijk het thuisvoordeel afgekocht van Gent-Zeehaven
laatste wedstrijd: leeuwkens teralfene-vk liedekerke 25/11/12
volgende wedstrijd: panters okegem-ophasselt 02/12/12

Offline Terranova

  • Berichten: 765
  • Geslacht: Man
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #42 Gepost op: aug 11, 2014, 20:17:48 »
ook voor deze ronde heeft Beerschot Wilrijk het thuisvoordeel afgekocht van Gent-Zeehaven

Mag dat zomaar in België ? En dan bieden ze gewoon een bedrag wat de recettes compenseert en dan is het geregeld?

Offline HRM1880

  • Berichten: 1660
  • Geslacht: Man
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #43 Gepost op: aug 11, 2014, 20:20:40 »
Mag dat zomaar in België ? En dan bieden ze gewoon een bedrag wat de recettes compenseert en dan is het geregeld?
Ja is toegestaan in België. Vooral voor de kleinere clubs is dat interessanter. Zij hoeven hun infrastructuur niet aan te passen en gezien de recettes toch 50/50 worden verdeeld in de Belgische beker is het vaak zelfs interessanter in het grote stadion te spelen.

Offline jona93

  • Berichten: 1140
Re: Beker van Belgie 2014/15
« Reactie #44 Gepost op: aug 12, 2014, 17:32:17 »
Opmerkelijk! Tweedeklasser verschuift bekermatch voor duel tegen Galatasaray

In het aanstaande weekend maken de tweedeklassers hun opwachting in de Cofidis Cup. White Star Brussels laste bovenop het bekerduel nog een extra oefenpot in.

De troepen van John Bico werken zondag in het Edmond Machtensstadion een oefenpot tegen de Turkse topclub Galatasaray af, meldt FM Brussel.

Voor deze galawedstrijd moet het bekerduel van White Star tegen Givry wijken naar zaterdagavond. De spelers van de Brusselse club wacht hoe dan ook een druk weekend...
laatste wedstrijd: leeuwkens teralfene-vk liedekerke 25/11/12
volgende wedstrijd: panters okegem-ophasselt 02/12/12