Auteur Topic: Beker van België 2015-2016  (gelezen 32189 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline syntric

  • Berichten: 693
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #30 Gepost op: jul 01, 2015, 13:02:35 »
Oke, thanks!

Meestal worden de wedstrijden die naar een ander tijdstip gaan (meestal naar de zaterdagavond, heel af en toe de zaterdagmiddag) binnen de 2 weken bekendgemaakt, je vind ze dan ergens onder 'Sportleven', het officiiële bondsblad van de KBVB, wat ik ooit nog af en toe kocht als papieren versie, nu bestaat het enkel nog on-line. Om helemaal zeker te zijn, kijk je best in de laatste week voor de wedstrijd bij 'aanduidingen', dat is voor 99 % altijd accuraat.
Groundhopper for life :-)

Offline Joost

  • Berichten: 7534
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #31 Gepost op: jul 01, 2015, 13:30:37 »
Was Sportleven ooit op papier te koop? Grappig.

Je vind dat nu onder deze link:
http://static.belgianfootball.be/project/publiek/vssl/html/



Offline syntric

  • Berichten: 693
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #32 Gepost op: jul 01, 2015, 18:21:14 »
Was Sportleven ooit op papier te koop? Grappig.

Je vind dat nu onder deze link:
http://static.belgianfootball.be/project/publiek/vssl/html/

Ik denk dat het minstens 50 jaar op papier is uitgekomen
Groundhopper for life :-)

Offline Joost

  • Berichten: 7534
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #33 Gepost op: jul 01, 2015, 22:33:02 »
Ik denk dat het minstens 50 jaar op papier is uitgekomen

Ik was in de veronderstelling dat het als informatie richting de clubs ging, niet dat je het zo in de winkel kon kopen

Offline Saltacampos

  • Berichten: 989
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #34 Gepost op: jul 01, 2015, 22:44:16 »
Ik denk dat het minstens 50 jaar op papier is uitgekomen
Ik heb kopies uit Sportleven vanaf 1900 liggen ivm Racing Gent, dus het moet zo'n 100 jaar op papier zijn gepubliceerd.
Het belangrijkste voetbal is het amateurvoetbal

Offline syntric

  • Berichten: 693
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #35 Gepost op: jul 06, 2015, 19:52:58 »
Weet iemand wanneer de datum/tijden van de eerste ronde bekend worden?

Er zijn al wat wijzigingen:

24-07-2015, 20:00:  JV KRUIBEKE - KVE DRONGEN
24-07-2015, 20:00:   ROC DE CHARLEROI-MARCH. -    RUS FLOBECQ A

25-07-2015, 14:30: SK KAMPELAAR - KSK HALLE
25-07-2015, 19:00: K. MERKSPLAS SK - VOSSELAAR VV
25-07-2015, 19:30: NINOVE - VOORDE
25-07-2015, 19:30: KESK LEOPOLDSBURG - SK BREE
25-07-2015, 19:30: HERK-DE-STAD FC - BILZEN-WALTWILDER

Een dubbel op zaterdag is dus mogelijk :-)
Groundhopper for life :-)

Offline Joost

  • Berichten: 7534
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #36 Gepost op: jul 20, 2015, 09:16:58 »
Het programma (onder voorbehoud van wijzigingen)

   24-jul      20:00      JV.Kruibeke (Ovl-1)      KVE.Drongen (Ovl-1)   
   24-jul      20:00      R.OC.de Charleroi-March. (Nat-4)      RUS Flobecq A(Hen-2)   
   25-jul      14:30      SK.Kampelaar (Bra-2)      K.SK.Halle (Nat-4)   
   25-jul      18:00      RWDM (Nat-4)      Avanti Stekene (Ovl-1)   
   25-jul      18:00      Heultje (Ant-4)      Mariekerke (Ant-1)   
   25-jul      19:00      Merksplas (Ant-2)      K.VV.Vosselaar (Nat-4)   
   25-jul      19:00      Marloie (Lux-1)      R.Aywaille FC. (Nat-4)   
   25-jul      19:30      K.VK.Ninove (Nat-4)      Voorde (Ovl-1)   
   25-jul      19:30      K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4)      Walem (Ant-3)   
   25-jul      19:30      V.Tervuren-Duisburg A(Bra-2)      Stade Everois RC A(Bra-3)   
   25-jul      19:30      K.Wolvertem S.C. (Nat-4)      K. Rillaar Sport (Bra-2)   
   25-jul      19:30      Grand-Leez A(Nam-1)      RAS Lessines-Ollignies (Hen-2)   
   25-jul      19:30      K.ESK.Leopoldsburg (Nat-4)      K.SK.Bree (Lim-1)   
   25-jul      19:30      Herk-De-Stad F.C. (Lim-1)      Bilzerse Waltwilder VV. (Nat-4)   
   25-jul      19:30      VV.Thes Sport Tessenderlo (Nat-4)      Zonhoven VV (Lim-1)   
   25-jul      19:30      Jamoigne-Chiny (Lux-2)      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège (Nat-4)   
   25-jul      20:00      Rapide Club Lebbeke (Ovl-1)      KVV.Zelzate (Ovl-1)   
   25-jul      20:00      Spouwen-Mopertingen (Nat-4)      KVK Beringen (Lim-1)   
   25-jul      20:00      Sclayn A(Nam-2)      Wépion A(Nam-1)   
   25-jul      20:00      R.Stade Waremmien FC. (Nat-4)      Meix-Dt-Virton (Lux-1)   
   26-jul      16:00      K.S.C. Wielsbeke (WVl-1)      K.Sassport Boezinge (WVl-1)   
   26-jul      16:00      K. VC Wingene (WVl-1)      K. WS Lauwe (WVl-2)   
   26-jul      16:00      R.Knokke FC. (Nat-4)      K.S.K Vlamertinge (WVl-1)   
   26-jul      16:00      K. SV Rumbeke (WVl-1)      K. SV De Ruiter Roes. (WVl-1)   
   26-jul      16:00      K.SV.White Star Adinkerke (Nat-4)      K.S.K. Oostnieuwkerke (WVl-1)   
   26-jul      16:00      GD Ingooigem (WVl-3)      Sporting West Harelbeke (Nat-4)   
   26-jul      16:00      K.Racing Waregem (WVl-1)      SK.Eernegem (Nat-4)   
   26-jul      16:00      K. SKV Zwevezele (WVl-2)      VV Westkapelle (WVl-1)   
   26-jul      16:00      R.FC.Tournai (Nat-4)      K. Blauwvoet Otegem (WVl-1)   
   26-jul      16:00      S.V. Wevelgem City (WVl-2)      K.S.C.T. Menen (Nat-4)   
   26-jul      16:00      R.Geants Athois (Nat-4)      K. Zwevegem Sp. (WVl-1)   
   26-jul      16:00      OMS.Ingelmunster (Nat-4)      SK Nieuwkerke (WVl-3)   
   26-jul      16:00      S.V.V.Damme (Nat-4)      K. FC. Meulebeke (WVl-1)   
   26-jul      16:00      KV Westhoek (Nat-4)      K. Eendr. Wervik (WVl-1)   
   26-jul      16:00      SC.Dikkelvenne (Nat-4)      Melsele (Ovl-1)   
   26-jul      16:00      Zeveren (Ovl-3)      KFC.Evergem C. (Ovl-2)   
   26-jul      16:00      Appelterre (Ovl-1)      R.RC.Wetteren-Kwatrecht (Nat-4)   
   26-jul      16:00      Lovendegem (Ovl-1)      K.SK.Ronse (Nat-4)   
   26-jul      16:00      K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)      Rangers Opdorp (Ovl-2)   
   26-jul      16:00      Eine (Ovl-1)      Laarne-Kalken (Ovl-2)   
   26-jul      16:00      Boekel (Ovl-3)      K.FC.Eendr.Zele (Nat-4)   
   26-jul      16:00      FC.Merelbeke (Ovl-1)      SK.Lochristi (Ovl-1)   
   26-jul      16:00      SK.Maldegem (Ovl-1)      SK.Berlare (Nat-4)   
   26-jul      16:00      Bevel (Ant-2)      Olmen (Ant-3)   
   26-jul      16:00      Verbr. Zwijndrecht (Ant-1)      KFC Ranst (Ant-2)   
   26-jul      16:00      K.V. Turnhout (Nat-4)      K.VV Duffel (Ant-1)   
   26-jul      16:00      K.Groen Rood Katelijne (Ant-1)      K.Lyra TSV. (Nat-4)   
   26-jul      16:00      K. Wuustwezel FC (Ant-2)      K.FC.Lille (Nat-4)   
   26-jul      16:00      Antonia (Ant-1)      K.Witgoor Sport Dessel (Ant-1)   
   26-jul      16:00      K.FC.Duffel (Nat-4)      Beekhoek (Ant-2)   
   26-jul      16:00      K.FC.Nijlen (Nat-4)      Berg en Dal (Ant-1)   
   26-jul      16:00      SC.City Pirates Antwerpen (Nat-4)      KFC Brasschaat (Ant-1)   
   26-jul      16:00      SV Aartselaar (Ant-3)      White Star (Ant-2)   
   26-jul      16:00      Ohain (Bra-2)      R. Union Rixensartoise (Bra-2)   
   26-jul      16:00      K.AC.Betekom (Nat-4)      KVC.Haacht A(Bra-3)   
   26-jul      16:00      KFC.Eppegem A(Bra-1)      R.La Hulpe SC. (Bra-3)   
   26-jul      16:00      K.OVC.Sterrebeek (Nat-4)      Renaissance Cl.Schaerbeek (Bra-1)   
   26-jul      16:00      ASC.Berchem (Bra-3)      KFC.Wambeek (Bra-3)   
   26-jul      16:00      US.Rebecquoise (Nat-4)      KFC.Lennik (Bra-3)   
   26-jul      16:00      Korbeek Sp. (Bra-4)      Sp.Rotselaar A(Bra-3)   
   26-jul      16:00      RD.Zoutleeuw (Bra-3)      K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4)   
   26-jul      16:00      KFC Peutie (Bra-3)      Léopold FC. (Nat-4)   
   26-jul      16:00      FC.Ganshoren. (Nat-4)      US D'Ophain A (Bra-3)   
   26-jul      16:00      R.Racing Club de Waterloo (Nat-4)      V.Beersel Drogenbos A(Bra-2)   
   26-jul      16:00      Francs Borains (Nat-4)      Arquet A(Nam-1)   
   26-jul      16:00      Havinnes (Hen-2)      CS Pays Vert Ostiches Ath A(Hen-2)   
   26-jul      16:00      Spy A(Nam-2)      AS Fontainoise A(Hen-1)   
   26-jul      16:00      RC Charleroi-Fleurus (Nat-4)      Entente Chatelet A(Hen-3)   
   26-jul      16:00      Pont-A-Celles Buzet A(Hen-1)      Nismes (Nam-1)   
   26-jul      16:00      RAS Monceau A(Hen-2)      AC Le Roeulx (Hen-1)   
   26-jul      16:00      AEDEC Hyon Quaregnon A(Hen-2)      Albert Quevy-Mons A(Hen-1)   
   26-jul      16:00      Racing FC Fosses (Nam-1)      R.Chatelet SC. (Nat-4)   
   26-jul      16:00      ASS. Montkainoise A(Hen-2)      Entité Floreffe (Nam-2)   
   26-jul      16:00      RSC Paturages (Hen-1)      Peruwelz FC A(Hen-1)   
   26-jul      16:00      Pesche A(Nam-1)      RUS Courcelles A(Hen-1)   
   26-jul      16:00      RFCR Symphorinois A(Hen-2)      JS Isières A(Hen-3)   
   26-jul      16:00      Ap. Gellik (Lim-1)      Kattenbos Sp. (Lim-2)   
   26-jul      16:00      Real Neeroeteren-Maaseik (Lim-3)      F.C. Esperanza Pelt (Nat-4)   
   26-jul      16:00      Vlijtingen VV (Lim-1)      Weerstand Koersel (Lim-1)   
   26-jul      16:00      Daring Huvo Jeuk (Lim-1)      Zepperen-Brustem(Lim-1)   
   26-jul      16:00      RC.Hades (Nat-4)      K.M.R. Biesen (Lim-3)   
   26-jul      16:00      Flandria Dorne (Lim-4)      Lutlommel VV (Lim-1)   
   26-jul      16:00      KFC Helson Helchteren (Lim-1)      K.VK.Wellen (Nat-4)   
   26-jul      16:00      E.Termien (Lim-1)      HIH Hoepertingen (Lim-1)   
   26-jul      16:00      RFC Sart-lez-Spa (Lui-2)      Gesves A(Nam-2)   
   26-jul      16:00      Chevetogne (Nam-2)      J. Rochefortoise Jemelle A (Nam-1)   
   26-jul      16:00      Beaufays (Lui-1)      Warnant (Lui-1)   
   26-jul      16:00      RFC 1912 Raeren (Lui-1)      Stavelot A (Lui-2)   
   26-jul      16:00      Bièvre (Nam-1)      Aische A(Nam-1)   
   26-jul      16:00      Limont (Lui-2)      Verlaine B(Lui-4)   
   26-jul      16:00      Hombourg (Lui-2)      Pontisse (Lui-3)   
   26-jul      16:00      Ougrée (Lui-2)      Stavelot B(Lui-4)   
   26-jul      16:00      R.U.S.Loyers (Nat-4)      Aische B(Nam-2)   
   26-jul      16:00      Lixhe (Lui-2)      R.ES.Couvin-Mariembourg (Nat-4)   
   26-jul      16:00      Union Royale Namur (Nat-4)      R.US Gold Star Liège (Lui-1)   
   26-jul      16:00      Walhorn (Lui-3)      R.FC.Meux (Nat-4)   
   26-jul      16:00      JS.Taminoise (Nat-4)      Eghezée A(Nam-2)   
   26-jul      16:00      JSK Crisnée (Lui-3)      FC Trooz (Lui-2)   
   26-jul      16:00      R.CS.Verviétois (Nat-4)      Champlon (Lux-1)   
   26-jul      16:00      Ethe (Lux-1)      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise (Nat-4)   
   26-jul      16:00      Habay-La-Neuve (Lux-1)      Harre (Lux-2)   
   26-jul      16:00      Martelange (Lux-2)      Solières Sport (Nat-4)   
   26-jul      16:00      Vaux-Noville (Lux-1)      Poupehan (Lux-2)   
   26-jul      16:00      R.Ent.Bertrigeoise (Nat-4)      Salmchâteau (Lux-3)   
   26-jul      16:00      Marbehan (Lux-3)      Mormont(Lux-1)   
   26-jul      16:00      RCS Verlaine (Nat-4)      Rossignol (Lux-2)   
   26-jul      16:00      La Roche (Lux-1)      FC.United Richelle (Nat-4)   
   26-jul      17:00      K.FC.St.-Lenaarts (Nat-4)      VC.Herentals (Ant-1)   
   26-jul      17:00      R.RC.Longlier (Nat-4)      RE Durbuy(Lux-1)   
   26-jul      18:00      FC.Pepingen (Nat-4)      K.VC.Jong Lede (Ovl-1)   
   26-jul      18:00      Dinant A(Nam-2)      Fizoise (Lui-1)   
   26-jul      18:00      Villance (Lux-3)      R.US.Givry (Nat-4)   

Offline Shepherd

  • Berichten: 185
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #37 Gepost op: jul 26, 2015, 22:02:57 »
De 2e ronde is komend weekeinde. Wanneer zullen de tijden definitief worden?
Verschillende websites hebben nog geen uitsluitsel gegeven.

Offline Joost

  • Berichten: 7534
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #38 Gepost op: jul 26, 2015, 23:27:55 »
De 2e ronde is komend weekeinde. Wanneer zullen de tijden definitief worden?
Verschillende websites hebben nog geen uitsluitsel gegeven.
Dat zal in de komende dagen bekend worden. De meeste duels in de tweede ronde zijn pas een paar uur bekend.

Offline Joost

  • Berichten: 7534
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #39 Gepost op: jul 27, 2015, 10:11:38 »
De uitslagen uit de eerste ronde±

   1: K.S.C. Wielsbeke (WVl-1)- K.Sassport Boezinge (WVl-1)      0-1   
   2: K. VC Wingene (WVl-1)- K. WS Lauwe (WVl-2)      4-0   
   3: R.Knokke FC. (Nat-4)- K.S.K Vlamertinge (WVl-1)      7-0   
   4: K. SV Rumbeke (WVl-1)- K. SV De Ruiter Roes. (WVl-1)      2-0   
   5: K.SV.White Star Adinkerke (Nat-4)- K.S.K. Oostnieuwkerke (WVl-1)      2-1   
   6: GD Ingooigem (WVl-3)- Sporting West Harelbeke (Nat-4)      0-3   
   7: K.Racing Waregem (WVl-1)- SK.Eernegem (Nat-4)      2-2 (6-5)   
   8: K. SKV Zwevezele (WVl-2)- VV Westkapelle (WVl-1)      5-1   
   9: R.FC.Tournai (Nat-4)- K. Blauwvoet Otegem (WVl-1)      5-0   
   10: S.V. Wevelgem City (WVl-2)- K.S.C.T. Menen (Nat-4)      3-1   
   11: R.Geants Athois (Nat-4)- K. Zwevegem Sp. (WVl-1)      0-5 ff   
   12: OMS.Ingelmunster (Nat-4)- SK Nieuwkerke (WVl-3)      7-0   
   13: S.V.V.Damme (Nat-4)- K. FC. Meulebeke (WVl-1)      3-0   
   14: KV Westhoek (Nat-4)- K. Eendr. Wervik (WVl-1)      4-0   
   15: SC.Dikkelvenne (Nat-4)- Melsele (Ovl-1)      3-2   
   16: Zeveren (Ovl-3)- KFC.Evergem C. (Ovl-2)      3-5   
   17: Rapide Club Lebbeke (Ovl-1)- KVV.Zelzate (Ovl-1)      1-1 (3-4)   
   18: Appelterre (Ovl-1)- R.RC.Wetteren-Kwatrecht (Nat-4)      1-2   
   19: Lovendegem (Ovl-1)- K.SK.Ronse (Nat-4)      0-3   
   20: K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)- Rangers Opdorp (Ovl-2)      3-0   
   21: Eine (Ovl-1)- Laarne-Kalken (Ovl-2)      6-1   
   22: Boekel (Ovl-3)- K.FC.Eendr.Zele (Nat-4)      0-4   
   23: K.Standaard Wetteren (Nat-4)- Avanti Stekene (Ovl-1)      1-0   
   24: JV.Kruibeke (Ovl-1)- KVE.Drongen (Ovl-1)      2-1   
   25: FC.Merelbeke (Ovl-1)- SK.Lochristi (Ovl-1)      3-2   
   26: SK.Maldegem (Ovl-1)- SK.Berlare (Nat-4)      0-2   
   27: FC.Pepingen (Nat-4)- K.VC.Jong Lede (Ovl-1)      3-2   
   28: K.VK.Ninove (Nat-4)- Voorde (Ovl-1)      4-1   
   29: Bevel (Ant-2)- Olmen (Ant-3)      1-1 (3-4)   
   30: K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4)- Walem (Ant-3)      5-0   
   31: Verbr. Zwijndrecht (Ant-1)- KFC Ranst (Ant-2)      3-0   
   32: Heultje (Ant-4)- Mariekerke (Ant-1)      0-5   
   33: K.FC.St.-Lenaarts (Nat-4)- VC.Herentals (Ant-1)      2-0   
   34: K.V. Turnhout (Nat-4)- K.VV Duffel (Ant-1)      5-0   
   35: K.Groen Rood Katelijne (Ant-1)- K.Lyra TSV. (Nat-4)      4-2   
   36: K. Wuustwezel FC (Ant-2)- K.FC.Lille (Nat-4)      3-3 (7-8)   
   37: Antonia (Ant-1)- K.Witgoor Sport Dessel (Ant-1)      0-1   
   38: K.FC.Duffel (Nat-4)- Beekhoek (Ant-2)      5-1   
   39: K.FC.Nijlen (Nat-4)- Berg en Dal (Ant-1)      1-0   
   40: Merksplas (Ant-2)- K.VV.Vosselaar (Nat-4)      1-6   
   41: SC.City Pirates Antwerpen (Nat-4)- KFC Brasschaat (Ant-1)      1-2   
   42: SV Aartselaar (Ant-3)- White Star (Ant-2)      0-4   
   43: Ohain (Bra-2)- R. Union Rixensartoise (Bra-2)      2-1   
   44: V.Tervuren-Duisburg A(Bra-2)- Stade Everois RC A(Bra-3)      2-2 (1-4)   
   45: K.AC.Betekom (Nat-4)- KVC.Haacht A(Bra-3)      3-1   
   46: SK.Kampelaar (Bra-2)- K.SK.Halle (Nat-4)      1-3   
   47: KFC.Eppegem A(Bra-1)- R.La Hulpe SC. (Bra-3)      14-0   
   48: K.OVC.Sterrebeek (Nat-4)- Renaissance Cl.Schaerbeek (Bra-1)      4-1   
   49: ASC.Berchem (Bra-3)- KFC.Wambeek (Bra-3)      3-2   
   50: US.Rebecquoise (Nat-4)- KFC.Lennik (Bra-3)      3-1   
   51: Korbeek Sp. (Bra-4)- Sp.Rotselaar A(Bra-3)      0-2   
   52: RD.Zoutleeuw (Bra-3)- K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4)      1-5   
   53: K.Wolvertem S.C. (Nat-4)- K. Rillaar Sport (Bra-2)      6-0   
   54: KFC Peutie (Bra-3)- Léopold FC. (Nat-4)      0-6   
   55: FC.Ganshoren. (Nat-4)- US D'Ophain A (Bra-3)      5-0   
   56: R.Racing Club de Waterloo (Nat-4)- V.Beersel Drogenbos A(Bra-2)      3-0   
   57: Francs Borains (Nat-4)- Arquet A(Nam-1)      2-1   
   58: Havinnes (Hen-2)- CS Pays Vert Ostiches Ath A(Hen-2)      0-3   
   59: Spy A(Nam-2)- AS Fontainoise A(Hen-1)      1-1 (4-3)   
   60: RC Charleroi-Fleurus (Nat-4)- Entente Chatelet A(Hen-3)      9-2   
   61: Pont-A-Celles Buzet A(Hen-1)- Nismes (Nam-1)      1-1 (5-4)   
   62: RAS Monceau A(Hen-2)- AC Le Roeulx (Hen-1)      5-1   
   63: AEDEC Hyon Quaregnon A(Hen-2)- Albert Quevy-Mons A(Hen-1)      1-2   
   64: Racing FC Fosses (Nam-1)- R.Chatelet SC. (Nat-4)      1-3   
   65: ASS. Montkainoise A(Hen-2)- Entité Floreffe (Nam-2)      8-0   
   66: RSC Paturages (Hen-1)- Peruwelz FC A(Hen-1)      0-1   
   67: R.OC.de Charleroi-March. (Nat-4)- RUS Flobecq A(Hen-2)      9-0   
   68: Grand-Leez A(Nam-1)- RAS Lessines-Ollignies (Hen-2)      4-1   
   69: Pesche A(Nam-1)- RUS Courcelles A(Hen-1)      0-1   
   70: RFCR Symphorinois A(Hen-2)- JS Isières A(Hen-3)      4-0   
   71: Spouwen-Mopertingen (Nat-4)- KVK Beringen (Lim-1)      8-0   
   72: Ap. Gellik (Lim-1)- Kattenbos Sp. (Lim-2)      0-5 ff   
   73: Real Neeroeteren-Maaseik (Lim-3)- F.C. Esperanza Pelt (Nat-4)      0-7   
   74: K.ESK.Leopoldsburg (Nat-4)- K.SK.Bree (Lim-1)      3-0   
   75: Vlijtingen VV (Lim-1)- Weerstand Koersel (Lim-1)      1-0   
   76: Herk-De-Stad F.C. (Lim-1)- Bilzerse Waltwilder VV. (Nat-4)      1-0   
   77: Daring Huvo Jeuk (Lim-1)- Zepperen-Brustem(Lim-1)      2-2 (7-8)   
   78: RC.Hades (Nat-4)- K.M.R. Biesen (Lim-3)      5-0   
   79: Flandria Dorne (Lim-4)- Lutlommel VV (Lim-1)      0-7   
   80: VV.Thes Sport Tessenderlo (Nat-4)- Zonhoven VV (Lim-1)      1-1 (7-6)   
   81: KFC Helson Helchteren (Lim-1)- K.VK.Wellen (Nat-4)      0-2   
   82: E.Termien (Lim-1)- HIH Hoepertingen (Lim-1)      4-1   
   83: Sclayn A(Nam-2)- Wépion A(Nam-1)      2-4   
   84: RFC Sart-lez-Spa (Lui-2)- Gesves A(Nam-2)      1-1 (3-4)   
   85: Chevetogne (Nam-2)- J. Rochefortoise Jemelle A (Nam-1)      1-1 (4-2)   
   86: Beaufays (Lui-1)- Warnant (Lui-1)      1-1 (3-2)   
   87: RFC 1912 Raeren (Lui-1)- Stavelot A (Lui-2)      0-0 (0-3)   
   88: Bièvre (Nam-1)- Aische A(Nam-1)      0-6   
   89: Dinant A(Nam-2)- Fizoise (Lui-1)      2-5   
   90: Limont (Lui-2)- Verlaine B(Lui-4)      6-0   
   91: Hombourg (Lui-2)- Pontisse (Lui-3)      3-0   
   92: Ougrée (Lui-2)- Stavelot B(Lui-4)      5-1   
   93: R.U.S.Loyers (Nat-4)- Aische B(Nam-2)      6-2   
   94: Lixhe (Lui-2)- R.ES.Couvin-Mariembourg (Nat-4)      3-2   
   95: Union Royale Namur (Nat-4)- R.US Gold Star Liège (Lui-1)      3-1   
   96: Walhorn (Lui-3)- R.FC.Meux (Nat-4)      1-4   
   97: JS.Taminoise (Nat-4)- Eghezée A(Nam-2)      7-0   
   98: JSK Crisnée (Lui-3)- FC Trooz (Lui-2)      0-4   
   99: Marloie (Lux-1)- R.Aywaille FC. (Nat-4)      2-3   
   100: R.CS.Verviétois (Nat-4)- Champlon (Lux-1)      0-5 ff   
   101: Ethe (Lux-1)- FC.Jeun.Lorr.Arlonaise (Nat-4)      2-1   
   102: Villance (Lux-3)- R.US.Givry (Nat-4)      1-9   
   103: R.RC.Longlier (Nat-4)- RE Durbuy(Lux-1)      3-0   
   104: Habay-La-Neuve (Lux-1)- Harre (Lux-2)      8-0   
   105: Messancy (Lux-2)- Solières Sport (Nat-4)      0-5   
   106: Vaux-Noville (Lux-1)- Poupehan (Lux-2)      2-0   
   107: R.Ent.Bertrigeoise (Nat-4)- Salmchâteau (Lux-3)      4-2   
   108: Marbehan (Lux-3)- Mormont(Lux-1)      1-2   
   109: R.Stade Waremmien FC. (Nat-4)- Meix-Dt-Virton (Lux-1)      3-0   
   110: Jamoigne-Chiny (Lux-2)- R.Dar.Cl. de Cointe-Liège (Nat-4)      0-6   
   111: RCS Verlaine (Nat-4)- Rossignol (Lux-2)      4-0   
   112: La Roche (Lux-1)- FC.United Richelle (Nat-4)      0-1   

Er zijn best wat teams die gewonnen hebben van een ploeg die op een hoger niveau speelt maar 5-1 zoals Monceau tegen Le Roulx en Zwevezele  tegen Westkapelle deden is wel opvallend.

Montkanoise dat Floreffe met 8-0 verslaat terwijl het om teams van hetzelfde niveau gaat springt ook in het oog net als de 3-1 winst van 2e Provincialer Wevelgem tegen 4e klasser Menen.

Verviers en Apollo Gellik gaven officieel geen forfait, de tegenstanders kregen een bye.

Offline Joost

  • Berichten: 7534
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #40 Gepost op: jul 27, 2015, 10:32:26 »
Ronde 2:

113: KV Westhoek (Nat-4) - K. SKV Zwevezele (WVl-2)
114: K. SV Rumbeke (WVl-1) - S.V.V.Damme (Nat-4)
115: K.Racing Waregem (WVl-1) - K.SV.White Star Adinkerke (Nat-4)
116: R.Knokke FC. (Nat-4) - OMS.Ingelmunster (Nat-4)
117: K. Zwevegem Sp. (WVl-1) - S.V. Wevelgem City (WVl-2)
118: K. VC Wingene (WVl-1) - Sporting West Harelbeke (Nat-4)
119: R.FC.Tournai (Nat-4) - K.Sassport Boezinge (WVl-1)
120: FC.Merelbeke (Ovl-1) - JV.Kruibeke (Ovl-1)
121: K.VK.Ninove (Nat-4) - K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)
122: K.Standaard Wetteren (Nat-4) - SC.Dikkelvenne (Nat-4)
123: Eine (Ovl-1) - K.FC.Eendr.Zele (Nat-4)
124: KFC.Evergem C. (Ovl-2) - SK.Berlare (Nat-4)
125: R.RC.Wetteren-Kwatrecht (Nat-4) - FC.Pepingen (Nat-4)
126: KVV.Zelzate (Ovl-1) - K.SK.Ronse (Nat-4)
127: K.V. Turnhout (Nat-4) - K.FC.Nijlen (Nat-4)
128: K.FC.Duffel (Nat-4) - Mariekerke (Ant-1)
129: Olmen (Ant-3) - Verbr. Zwijndrecht (Ant-1)
130: K.Groen Rood Katelijne (Ant-1) - K.FC.Lille (Nat-4)
131: K.FC.St.-Lenaarts (Nat-4) - K.VV.Vosselaar (Nat-4)
132: K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4) - KFC Brasschaat (Ant-1)
133: K.Witgoor Sport Dessel (Ant-1) - White Star (Ant-2)
134: R.Racing Club de Waterloo (Nat-4) - K.OVC.Sterrebeek (Nat-4)
135: Ohain (Bra-2) - K.AC.Betekom (Nat-4)
136: R.Racing Club de Waterloo (Nat-4) - KFC.Eppegem A(Bra-1)
137: Sp.Rotselaar A(Bra-3) - ASC.Berchem (Bra-3)
138: K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4) - FC.Ganshoren. (Nat-4)
139: US.Rebecquoise (Nat-4) - K.Wolvertem S.C. (Nat-4)
140: Léopold FC. (Nat-4) - Stade Everois RC A(Bra-3)
141: RUS Courcelles A(Hen-1) - R.OC.de Charleroi-March. (Nat-4)
142: R.Chatelet SC. (Nat-4) - ASS. Montkainoise A(Hen-2)
143: Peruwelz FC A(Hen-1) - Pont-A-Celles Buzet A(Hen-1)
144: Albert Quevy-Mons A(Hen-1) - RFCR Symphorinois A(Hen-2)
145: Grand-Leez A(Nam-1) - Francs Borains (Nat-4)
146: CS Pays Vert Ostiches Ath A(Hen-2) - Spy A(Nam-2)
147: RC Charleroi-Fleurus (Nat-4) - RAS Monceau A(Hen-2)
148: K.VK.Wellen (Nat-4) - F.C. Esperanza Pelt (Nat-4)
149: K.ESK.Leopoldsburg (Nat-4) - Vlijtingen VV (Lim-1)
150: Kattenbos Sp. (Lim-2) - RC.Hades (Nat-4)
151: Lutlommel VV (Lim-1) - E.Termien (Lim-1)
152: VV.Thes Sport Tessenderlo (Nat-4) - Spouwen-Mopertingen (Nat-4)
153: Herk-De-Stad F.C. (Lim-1) - Zepperen-Brustem(Lim-1)
154: Limont (Lui-2) - Stavelot A (Lui-2)
155: Fizoise (Lui-1) - Hombourg (Lui-2)
156: Ougrée (Lui-2) - Wépion A(Nam-1)
157: R.U.S.Loyers (Nat-4) - Lixhe (Lui-2)
158: JS.Taminoise (Nat-4) - Union Royale Namur (Nat-4)
159: R.FC.Meux (Nat-4) - Aische A(Nam-1)
160: FC Trooz (Lui-2) - Beaufays (Lui-1)
161: Chevetogne (Nam-2) - Gesves A(Nam-2)
162: R.Dar.Cl. de Cointe-Liège (Nat-4) - Mormont(Lux-1)
163: Solières Sport (Nat-4) - FC.United Richelle (Nat-4)
164: R.Ent.Bertrigeoise (Nat-4) - Ethe (Lux-1)
165: R.Stade Waremmien FC. (Nat-4) - RCS Verlaine (Nat-4)
166: R.US.Givry (Nat-4) - Habay-La-Neuve (Lux-1)
167: R.RC.Longlier (Nat-4) - R.Aywaille FC. (Nat-4)
168: Vaux-Noville (Lux-1) - Champlon (Lux-1)

1 duel is al verplaatst naar zaterdagavond; Thes Sport v Spouwen-Mopertingen. Later deze week zal ik de aanvangstijden en speeldata posten.

Offline Tribuneklanten

  • Berichten: 360
  • Geslacht: Man
  • Twitter; @Tribuneklanten
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #41 Gepost op: jul 27, 2015, 11:38:55 »
Ik snap niet dat de data en tijden niet vooraf vastgesteld worden.
In die reeksen werken de spelers gewoon en lijkt het me handig dat ze vooraf weten wanneer er gespeeld dient te worden.
Nu is het een aantal dagen van te voren pas bekend.

Voor ons last minute plannen en voor de last minute voorbereiding.
De Belgen zullen er wel een fijn verklaring voor hebben.

Offline Joost

  • Berichten: 7534
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #42 Gepost op: jul 27, 2015, 11:54:04 »
Ik snap niet dat de data en tijden niet vooraf vastgesteld worden.
In die reeksen werken de spelers gewoon en lijkt het me handig dat ze vooraf weten wanneer er gespeeld dient te worden.
Nu is het een aantal dagen van te voren pas bekend.

Voor ons last minute plannen en voor de last minute voorbereiding.
De Belgen zullen er wel een fijn verklaring voor hebben.

Die tijden zijn vastgesteld; zondag om 16:00.

Alleen kunnen de clubs onderling afspreken dat een duel op vrijdag of zaterdag gespeeld wordt of op een ander tijdstip op zondag.

Offline rogo_breda

  • Berichten: 375
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #43 Gepost op: jul 27, 2015, 12:59:19 »

1 duel is al verplaatst naar zaterdagavond; Thes Sport v Spouwen-Mopertingen. Later deze week zal ik de aanvangstijden en speeldata posten.
Top!

Offline jona93

  • Berichten: 1138
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #44 Gepost op: jul 27, 2015, 21:15:16 »
Top!
Ninove zal ook verplaatst worden naar zaterdag wellicht
laatste wedstrijd: leeuwkens teralfene-vk liedekerke 25/11/12
volgende wedstrijd: panters okegem-ophasselt 02/12/12