Auteur Topic: Beker van België 2015-2016  (gelezen 37176 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline syntric

  • Berichten: 788
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #45 Gepost op: jul 28, 2015, 14:08:53 »
Momenteel al 7 wedstrijden naar zaterdagavond:
Ninove - St. Gillis Waas, St. Lenaarts - Vosselaar, Leopoldsburg - Vlijtingen, Thes Sport - Spouwen Mopertingen, Zwarte Leeuw - Brasschaat, Tournai - Boezinge, Bertrix - Ethe Belmont
Groundhopper for life :-)

Offline Tribuneklanten

  • Berichten: 463
  • Geslacht: Man
  • Twitter; @Tribuneklanten
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #46 Gepost op: jul 28, 2015, 16:14:33 »
Momenteel al 7 wedstrijden naar zaterdagavond:
Ninove - St. Gillis Waas, St. Lenaarts - Vosselaar, Leopoldsburg - Vlijtingen, Thes Sport - Spouwen Mopertingen, Zwarte Leeuw - Brasschaat, Tournai - Boezinge, Bertrix - Ethe Belmont

Ik ken de terreinen van Sint Lenaarts en Leopoldsburg niet, wel van Thes Sport.
Welke raad je aan?

Offline syntric

  • Berichten: 788
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #47 Gepost op: jul 28, 2015, 19:58:59 »
Ik ken de terreinen van Sint Lenaarts en Leopoldsburg niet, wel van Thes Sport.
Welke raad je aan?

Beide geen grounds die eruit springen, Leopoldsburg vind ik iets leuker, foto's vind je op groundhopping.be en http://extremefootballtourism.blogspot.nl/ om alvast een idee te hebben
Groundhopper for life :-)

Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #48 Gepost op: jul 28, 2015, 20:44:55 »
Leopoldsburg vind ik dan weer oersaai.

Thes is voor mij de leukste van die drie maar ik zou wachten tot alle duels vaststaan. Er is ook provinciale beker, misschien zit daar iets leukers bij.

Offline wekke

  • Berichten: 2628
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #49 Gepost op: jul 28, 2015, 21:58:01 »
Ik ken de terreinen van Sint Lenaarts en Leopoldsburg niet, wel van Thes Sport.
Welke raad je aan?

http://www.groundhopping.nl/index.php?topic=1230.0
Pagina 4 en 19

Offline cafebac

  • Berichten: 1091
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #50 Gepost op: jul 28, 2015, 22:35:54 »
http://www.groundhopping.nl/index.php?topic=1230.0
Pagina 4 en 19

Erg veel mooie foto's van beroemde stadions op pagina 4, en toch vind ik die volgepakte Berg op Lier het mooiste beeld!

Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van Belgie 2015/16
« Reactie #51 Gepost op: jul 30, 2015, 09:21:21 »
1-8-2015   18:00   121: K.VK.Ninove (Nat-4) - K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)
1-8-2015   19:00   131: K.FC.St.-Lenaarts (Nat-4) - K.VV.Vosselaar (Nat-4)
1-8-2015   19:30   149: K.ESK.Leopoldsburg (Nat-4) - Vlijtingen VV (Lim-1)
1-8-2015   19:30   152: VV.Thes Sport Tessenderlo (Nat-4) - Spouwen-Mopertingen (Nat-4)
1-8-2015   20:00   119: R.FC.Tournai (Nat-4) - K.Sassport Boezinge (WVl-1)
1-8-2015   20:00   132: K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4) - KFC Brasschaat (Ant-1)
1-8-2015   20:30   164: R.Ent.Bertrigeoise (Nat-4) - Ethe (Lux-1)

2-8-2015   16:00   113: KV Westhoek (Nat-4) - K. SKV Zwevezele (WVl-2)
2-8-2015   16:00   114: K. SV Rumbeke (WVl-1) - S.V.V.Damme (Nat-4)
2-8-2015   16:00   115: K.Racing Waregem (WVl-1) - K.SV.White Star Adinkerke (Nat-4)
2-8-2015   16:00   116: R.Knokke FC. (Nat-4) - OMS.Ingelmunster (Nat-4)
2-8-2015   16:00   117: K. Zwevegem Sp. (WVl-1) - S.V. Wevelgem City (WVl-2)
2-8-2015   16:00   118: K. VC Wingene (WVl-1) - Sporting West Harelbeke (Nat-4)
2-8-2015   16:00   120: FC.Merelbeke (Ovl-1) - JV.Kruibeke (Ovl-1)
2-8-2015   16:00   122: K.Standaard Wetteren (Nat-4) - SC.Dikkelvenne (Nat-4)
2-8-2015   16:00   123: Eine (Ovl-1) - K.FC.Eendr.Zele (Nat-4)
2-8-2015   16:00   124: KFC.Evergem C. (Ovl-2) - SK.Berlare (Nat-4)
2-8-2015   16:00   125: R.RC.Wetteren-Kwatrecht (Nat-4) - FC.Pepingen (Nat-4)
2-8-2015   16:00   126: KVV.Zelzate (Ovl-1) - K.SK.Ronse (Nat-4)
2-8-2015   16:00   127: K.V. Turnhout (Nat-4) - K.FC.Nijlen (Nat-4)
2-8-2015   16:00   128: K.FC.Duffel (Nat-4) - Mariekerke (Ant-1)
2-8-2015   16:00   129: Olmen (Ant-3) - Verbr. Zwijndrecht (Ant-1)
2-8-2015   16:00   130: K.Groen Rood Katelijne (Ant-1) - K.FC.Lille (Nat-4)
2-8-2015   16:00   133: K.Witgoor Sport Dessel (Ant-1) - White Star (Ant-2)
2-8-2015   16:00   134: K.SK.Halle (Nat-4) - K.OVC.Sterrebeek (Nat-4)
2-8-2015   16:00   135: Ohain (Bra-2) - K.AC.Betekom (Nat-4)
2-8-2015   16:00   136: R.Racing Club de Waterloo (Nat-4) - KFC.Eppegem A(Bra-1)
2-8-2015   16:00   137: Sp.Rotselaar A(Bra-3) - ASC.Berchem (Bra-3)
2-8-2015   16:00   138: K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4) - FC.Ganshoren. (Nat-4)
2-8-2015   16:00   139: US.Rebecquoise (Nat-4) - K.Wolvertem S.C. (Nat-4)
2-8-2015   16:00   140: Léopold FC. (Nat-4) - Stade Everois RC A(Bra-3)
2-8-2015   16:00   141: RUS Courcelles A(Hen-1) - R.OC.de Charleroi-March. (Nat-4)
2-8-2015   16:00   142: R.Chatelet SC. (Nat-4) - ASS. Montkainoise A(Hen-2)
2-8-2015   16:00   143: Peruwelz FC A(Hen-1) - Pont-A-Celles Buzet A(Hen-1)
2-8-2015   16:00   144: Albert Quevy-Mons A(Hen-1) - RFCR Symphorinois A(Hen-2)
2-8-2015   16:00   145: Grand-Leez A(Nam-1) - Francs Borains (Nat-4)
2-8-2015   16:00   146: CS Pays Vert Ostiches Ath A(Hen-2) - Spy A(Nam-2)
2-8-2015   16:00   147: RC Charleroi-Fleurus (Nat-4) - RAS Monceau A(Hen-2)
2-8-2015   16:00   148: K.VK.Wellen (Nat-4) - F.C. Esperanza Pelt (Nat-4)
2-8-2015   16:00   150: Kattenbos Sp. (Lim-2) - RC.Hades (Nat-4)
2-8-2015   16:00   151: Lutlommel VV (Lim-1) - E.Termien (Lim-1)
2-8-2015   16:00   153: Herk-De-Stad F.C. (Lim-1) - Zepperen-Brustem(Lim-1)
2-8-2015   16:00   154: Limont (Lui-2) - Stavelot A (Lui-2)
2-8-2015   16:00   155: Fizoise (Lui-1) - Hombourg (Lui-2)
2-8-2015   16:00   156: Ougrée (Lui-2) - Wépion A(Nam-1)
2-8-2015   16:00   157: R.U.S.Loyers (Nat-4) - Lixhe (Lui-2)
2-8-2015   16:00   158: JS.Taminoise (Nat-4) - Union Royale Namur (Nat-4)
2-8-2015   16:00   159: R.FC.Meux (Nat-4) - Aische A(Nam-1)
2-8-2015   16:00   160: FC Trooz (Lui-2) - Beaufays (Lui-1)
2-8-2015   16:00   162: R.Dar.Cl. de Cointe-Liège (Nat-4) - Mormont(Lux-1)
2-8-2015   16:00   163: Solières Sport (Nat-4) - FC.United Richelle (Nat-4)
2-8-2015   16:00   165: R.Stade Waremmien FC. (Nat-4) - RCS Verlaine (Nat-4)
2-8-2015   16:00   166: R.US.Givry (Nat-4) - Habay-La-Neuve (Lux-1)
2-8-2015   16:00   168: Vaux-Noville (Lux-1) - Champlon (Lux-1)
2-8-2015   17:00   167: R.RC.Longlier (Nat-4) - R.Aywaille FC. (Nat-4)
2-8-2015   18:00   161: Chevetogne (Nam-2) - Gesves A(Nam-2)
« Laatst bewerkt op: jul 30, 2015, 14:26:27 door Joost »

Offline Cyclebob

  • Berichten: 877
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #52 Gepost op: jul 30, 2015, 13:29:41 »
RRC Waterloo, mooie club, maar om ze nu twee keer te laten spelen in dezelfde ronde ;-)

2-8-2015   16:00   134: R.Racing Club de Waterloo (Nat-4) - K.OVC.Sterrebeek (Nat-4)
2-8-2015   16:00   136: R.Racing Club de Waterloo (Nat-4) - KFC.Eppegem A(Bra-1)
Laatst bezochte nieuwe grounds/clubs, Buitenland: 05/07/19 Dinamo Minsk - BATE Borisov 1-2.  Binnenland 10/06/2019 Spero Elst - WAVV Wageningen 0-1

Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #53 Gepost op: jul 30, 2015, 14:26:38 »
RRC Waterloo, mooie club, maar om ze nu twee keer te laten spelen in dezelfde ronde ;-)

2-8-2015   16:00   134: R.Racing Club de Waterloo (Nat-4) - K.OVC.Sterrebeek (Nat-4)
2-8-2015   16:00   136: R.Racing Club de Waterloo (Nat-4) - KFC.Eppegem A(Bra-1)
Dank voor de oplettenheid!

Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #54 Gepost op: aug 03, 2015, 10:07:24 »
Veel penaltyseries en een aantal mooie stunts in deze ronde.

Zwevezele schakelt als 2e provinciale Westhoek uit de 4e klasse uit na strafschoppen. Nog opvallender is de 0-4 die de Luikse 2e provincialer Lixhe behaalt tegen Loyers uit de 4e klasse en ook Montkainoise weet als 2e provincialer een ploeg uit 4e uit te schakelen; 3-5 bij Chatelet.

Racing Wargem degradeerde, Adinkerke promoveerde dus die gingen langs elkaar maar op het veld bleek daar weinig van; 6-0 voor RC Waregem.

3e provincialer Olmen schakelde Zwijndrecht uit met 3-1. Esperanza Pelt won wel met erg ruime cijfers bij reeksgenoot Wellen ; 1-6.

4e klasser Berlare leek een makkelijke middag te krijgen bij 2e provincialer Evergem nadat het bij rust 0-3 was. Een rode kaart en drie goals later was het gelijk maar Berlare won alsnog met 3-4.

Rebecque en Wolvertem vonden de penalties aangenaam; 15-16.

   121: K.VK.Ninove (Nat-4) - K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)      1-2   
   131: K.FC.St.-Lenaarts (Nat-4) - K.VV.Vosselaar (Nat-4)      1-2   
   149: K.ESK.Leopoldsburg (Nat-4) - Vlijtingen VV (Lim-1)      1-0   
   152: VV.Thes Sport Tessenderlo (Nat-4) - Spouwen-Mopertingen (Nat-4)      2-3   
   119: R.FC.Tournai (Nat-4) - K.Sassport Boezinge (WVl-1)      2-0   
   132: K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4) - KFC Brasschaat (Ant-1)      3-2   
   164: R.Ent.Bertrigeoise (Nat-4) - Ethe (Lux-1)      1-0   
   113: KV Westhoek (Nat-4) - K. SKV Zwevezele (WVl-2)      2-2 (1-3)   
   114: K. SV Rumbeke (WVl-1) - S.V.V.Damme (Nat-4)      1-1 (2-4)   
   115: K.Racing Waregem (WVl-1) - K.SV.White Star Adinkerke (Nat-4)      6-0   
   116: R.Knokke FC. (Nat-4) - OMS.Ingelmunster (Nat-4)      2-0   
   117: K. Zwevegem Sp. (WVl-1) - S.V. Wevelgem City (WVl-2)      0-0 (2-4)   
   118: K. VC Wingene (WVl-1) - Sporting West Harelbeke (Nat-4)      1-2   
   120: FC.Merelbeke (Ovl-1) - JV.Kruibeke (Ovl-1)      3-2   
   122: K.Standaard Wetteren (Nat-4) - SC.Dikkelvenne (Nat-4)      2-1   
   123: Eine (Ovl-1) - K.FC.Eendr.Zele (Nat-4)      1-3   
   124: KFC.Evergem C. (Ovl-2) - SK.Berlare (Nat-4)      3-4   
   125: R.RC.Wetteren-Kwatrecht (Nat-4) - FC.Pepingen (Nat-4)      0-0 (1-4)   
   126: KVV.Zelzate (Ovl-1) - K.SK.Ronse (Nat-4)      0-0 (3-4)   
   127: K.V. Turnhout (Nat-4) - K.FC.Nijlen (Nat-4)      1-1 (2-4)   
   128: K.FC.Duffel (Nat-4) - Mariekerke (Ant-1)      1-1 (9-8)   
   129: Olmen (Ant-3) - Verbr. Zwijndrecht (Ant-1)      4-1   
   130: K.Groen Rood Katelijne (Ant-1) - K.FC.Lille (Nat-4)      2-1   
   133: K.Witgoor Sport Dessel (Ant-1) - White Star (Ant-2)      1-1 (5-3)   
   134: K.SK.Halle (Nat-4) - K.OVC.Sterrebeek (Nat-4)      0-0 (5-4)   
   135: Ohain (Bra-2) - K.AC.Betekom (Nat-4)      1-6   
   136: R.Racing Club de Waterloo (Nat-4) - KFC.Eppegem A(Bra-1)      2-1   
   137: Sp.Rotselaar A(Bra-3) - ASC.Berchem (Bra-3)      5-1   
   138: K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4) - FC.Ganshoren. (Nat-4)      3-1   
   139: US.Rebecquoise (Nat-4) - K.Wolvertem S.C. (Nat-4)      1-1 (15-16)   
   140: Léopold FC. (Nat-4) - Stade Everois RC A(Bra-3)      4-3   
   141: RUS Courcelles A(Hen-1) - R.OC.de Charleroi-March. (Nat-4)      2-3   
   142: R.Chatelet SC. (Nat-4) - ASS. Montkainoise A(Hen-2)      3-5   
   143: Peruwelz FC A(Hen-1) - Pont-A-Celles Buzet A(Hen-1)      3-2   
   144: Albert Quevy-Mons A(Hen-1) - RFCR Symphorinois A(Hen-2)      3-1   
   145: Grand-Leez A(Nam-1) - Francs Borains (Nat-4)      0-3   
   146: CS Pays Vert Ostiches Ath A(Hen-2) - Spy A(Nam-2)      1-0   
   147: RC Charleroi-Fleurus (Nat-4) - RAS Monceau A(Hen-2)      3-2   
   148: K.VK.Wellen (Nat-4) - F.C. Esperanza Pelt (Nat-4)      1-6   
   150: Kattenbos Sp. (Lim-2) - RC.Hades (Nat-4)      0-1   
   151: Lutlommel VV (Lim-1) - E.Termien (Lim-1)      1-1 (4-2)   
   153: Herk-De-Stad F.C. (Lim-1) - Zepperen-Brustem(Lim-1)      0-0 (7-6)   
   154: Limont (Lui-2) - Stavelot A (Lui-2)      2-2 (3-4)   
   155: Fizoise (Lui-1) - Hombourg (Lui-2)      1-1 (6-5)   
   156: Ougrée (Lui-2) - Wépion A(Nam-1)      3-1   
   157: R.U.S.Loyers (Nat-4) - Lixhe (Lui-2)      0-4   
   158: JS.Taminoise (Nat-4) - Union Royale Namur (Nat-4)      1-4   
   159: R.FC.Meux (Nat-4) - Aische A(Nam-1)      4-0   
   160: FC Trooz (Lui-2) - Beaufays (Lui-1)      1-1 (4-5)   
   162: R.Dar.Cl. de Cointe-Liège (Nat-4) - Mormont(Lux-1)      6-1   
   163: Solières Sport (Nat-4) - FC.United Richelle (Nat-4)      2-4   
   165: R.Stade Waremmien FC. (Nat-4) - RCS Verlaine (Nat-4)      1-1 (3-4)   
   166: R.US.Givry (Nat-4) - Habay-La-Neuve (Lux-1)      3-0   
   168: Vaux-Noville (Lux-1) - Champlon (Lux-1)      0-1   
   167: R.RC.Longlier (Nat-4) - R.Aywaille FC. (Nat-4)      1-0   
   161: Chevetogne (Nam-2) - Gesves A(Nam-2)      3-0   

Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #55 Gepost op: aug 03, 2015, 10:14:52 »
In de 3e ronde stromen de 3e klassers in.

Later deze week volgend de speeldagen en tijdstippen maar het voorlopige programma is;

169: K.Wolvertem S.C. (Nat-4)- R.F.C. Union La Calamine (Nat-3)
170: K. Rupel Boom F.C. (Nat-3)- R.Racing Club de Waterloo (Nat-4)
171: R.E.S. Acrenoise (Nat-3)- Lixhe (Lui-2)
172: R.Ent.Bertrigeoise (Nat-4)- R. Cappellen F.C. (Nat-3)
173: RCS Verlaine (Nat-4)- K.Londerzeel S.K. (Nat-3)
174: Champlon (Lux-1)- FC.United Richelle (Nat-4)
175: Sporting West Harelbeke (Nat-4)- K.VK.Tienen (Nat-3)
176: Spouwen-Mopertingen (Nat-4)- FC.O. Beerschot-Wilrijk (Nat-3)
177: K.FC.Nijlen (Nat-4)- K.S.V. Bornem (Nat-3)
178: Francs Borains (Nat-4)- F.C. Esperanza Pelt (Nat-4)
179: K.Standaard Wetteren (Nat-4)- K.SK.Ronse (Nat-4)
180: K.FC.Eendr.Zele (Nat-4)- FC.Merelbeke (Ovl-1)
181: R.Knokke FC. (Nat-4)- R. Sprimont Comblain Sport (Nat-3)
182: R.U. Wallonne Ciney (Nat-3)- K.AC.Betekom (Nat-4)
183: K. Bocholter V.V. (Nat-3)- Stavelot A (Lui-2)
184: ASS. Montkainoise A(Hen-2)- JS.Taminoise (Nat-4)
185: K.Racing Waregem (WVl-1)- R.W.Walhain CG. (Nat-3)
186: R.FC.Meux (Nat-4)- Albert Quevy-Mons A(Hen-1)
187: Hoogstraten VV. (Nat-3)- Lutlommel VV (Lim-1)
188: K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)- Fizoise (Lui-1)
189: SC.Eendracht Aalst (Nat-3)- K.FC.Duffel (Nat-4)
190: K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk (Nat-3)- S.V. Wevelgem City (WVl-2)
191: RC.Hades (Nat-4)- K.S.V. Temse (Nat-3)
192: SK Sint-Niklaas (Nat-3)- K.SK.Halle (Nat-4)
193: K. SKV Zwevezele (WVl-2)- K.F.C.Vigor Wuitens Hamme (Nat-3)
194: Herk-De-Stad F.C. (Lim-1)- R.US.Givry (Nat-4)
195: Tempo Overijse (Nat-3)- Beaufays (Lui-1)
196: S.V.V.Damme (Nat-4)- Léopold FC. (Nat-4)
197: K. Berchem Sport 2004 (Nat-3)- K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4)
198: K.ESK.Leopoldsburg (Nat-4)- R.R.C. Gent-Zeehaven (Nat-3)
199: Olmen (Ant-3)- K.Olsa Brakel (Nat-3)
200: Torhout 1992 K.M. (Nat-3)- SK.Berlare (Nat-4)
201: K.S.C. Grimbergen (Nat-3)- Sp.Rotselaar A(Bra-3)
202: K.SV. Oudenaarde (Nat-3)- R.Dar.Cl. de Cointe-Liège (Nat-4)
203: Peruwelz FC A(Hen-1)- RC Charleroi-Fleurus (Nat-4)
204: K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4)- K.S.K. Hasselt (Nat-3)
205: K.Witgoor Sport Dessel (Ant-1)- FC.V Dender E.H. (Nat-3)
206: K.Diegem Sport (Nat-3)- R.FC.Tournai (Nat-4)
207: R.RC.Longlier (Nat-4)- R.RC.Hamoir (Nat-3)
208: CS Pays Vert Ostiches Ath A(Hen-2)- R.FC. De Liege (Nat-3)
209: FC.Pepingen (Nat-4)- UR La Louvière Centre (Nat-3)
210: KFC.Sparta Petegem (Nat-3)- R.OC.de Charleroi-March. (Nat-4)
211: K.R.C. Mechelen (Nat-3)- Chevetogne (Nam-2)
212: FC Gullegem (Nat-3)- K.Groen Rood Katelijne (Ant-1)
213: K.VV.Vosselaar (Nat-4)- K.F.C. Izegem (Nat-3)
214: Ougrée (Lui-2)- K.Sint-Eloois-Winkel Sp. (Nat-3)

Twee duels zijn al verschoven; Spouwen Mopertingen v KFCOB-Wilrijk naar vrijdagavond, Bertrix naar zaterdagavond.

Offline Jef400

  • Berichten: 1080
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #56 Gepost op: aug 03, 2015, 12:05:01 »
Ik blijf het geweldig vinden dat je zoveel tijd in het bij houden van de Belgische beker stopt.

Offline Jeje

  • Berichten: 764
  • Geslacht: Man
    • Tempohopper
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #57 Gepost op: aug 03, 2015, 13:36:41 »
Erg mooi overzicht inderdaad!

Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #58 Gepost op: aug 05, 2015, 13:41:05 »
Ik blijf het geweldig vinden dat je zoveel tijd in het bij houden van de Belgische beker stopt.

Dankjewel. Het is een fascinerend geheel die ondoorgrondelijke voorrondes en meestal wil ik zelf ook nog wel een dubbel proberen te doen in de eerste rondes. Het meeste werk zit voor de loting om de deelnemers te vinden en hun speelklasse. Daarna is het een eenvoudig Excel filetje.

Ik ga overigens dit weekend op vakantie dus ik weet niet of ik aan de volgende rondes kan plaatsen.

Het programma voor deze ronde is denk ik wel volledig vastgesteld;

7-aug   20:30   176: Spouwen-Mopertingen (Nat-4)- FC.O. Beerschot-Wilrijk (Nat-3) (In Antwerpen)

8-aug   18:00   170: K. Rupel Boom F.C. (Nat-3)- R.Racing Club de Waterloo (Nat-4)
8-aug   18:00   179: K.Standaard Wetteren (=RWDM) (Nat-4)- K.SK.Ronse (Nat-4) (in Asse)
8-aug   18:00   190: K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk (Nat-3)- S.V. Wevelgem City (WVl-2)
8-aug   18:00   208: CS Pays Vert Ostiches Ath A(Hen-2)- R.FC. De Liege (Nat-3)
8-aug   18:00   210: KFC.Sparta Petegem (Nat-3)- R.OC.de Charleroi-March. (Nat-4)
8-aug   18:30   213: K.VV.Vosselaar (Nat-4)- K.F.C. Izegem (Nat-3)
8-aug   19:30   177: K.FC.Nijlen (Nat-4)- K.S.V. Bornem (Nat-3)
8-aug   19:30   191: RC.Hades (Nat-4)- K.S.V. Temse (Nat-3)
8-aug   19:30   192: SK Sint-Niklaas (Nat-3)- K.SK.Halle (Nat-4)
8-aug   20:00   172: R.Ent.Bertrigeoise (Nat-4)- R. Cappellen F.C. (Nat-3)
8-aug   20:00   182: R.U. Wallonne Ciney (Nat-3)- K.AC.Betekom (Nat-4)
8-aug   20:00   187: Hoogstraten VV. (Nat-3)- Lutlommel VV (Lim-1)

9-aug   16:00   169: K.Wolvertem S.C. (Nat-4)- R.F.C. Union La Calamine (Nat-3)
9-aug   16:00   171: R.E.S. Acrenoise (Nat-3)- Lixhe (Lui-2)
9-aug   16:00   173: RCS Verlaine (Nat-4)- K.Londerzeel S.K. (Nat-3)
9-aug   16:00   174: Champlon (Lux-1)- FC.United Richelle (Nat-4)
9-aug   16:00   175: Sporting West Harelbeke (Nat-4)- K.VK.Tienen (Nat-3)
9-aug   16:00   178: Francs Borains (Nat-4)- F.C. Esperanza Pelt (Nat-4)
9-aug   16:00   180: K.FC.Eendr.Zele (Nat-4)- FC.Merelbeke (Ovl-1)
9-aug   16:00   181: R.Knokke FC. (Nat-4)- R. Sprimont Comblain Sport (Nat-3)
9-aug   16:00   183: K. Bocholter V.V. (Nat-3)- Stavelot A (Lui-2)
9-aug   16:00   184: ASS. Montkainoise A(Hen-2)- JS.Taminoise (Nat-4)
9-aug   16:00   185: K.Racing Waregem (WVl-1)- R.W.Walhain CG. (Nat-3)
9-aug   16:00   186: R.FC.Meux (Nat-4)- Albert Quevy-Mons A(Hen-1)
9-aug   16:00   188: K.FC.Sp.St-Gillis Waas (Nat-4)- Fizoise (Lui-1)
9-aug   16:00   189: SC.Eendracht Aalst (Nat-3)- K.FC.Duffel (Nat-4)
9-aug   16:00   193: K. SKV Zwevezele (WVl-2)- K.F.C.Vigor Wuitens Hamme (Nat-3)
9-aug   16:00   194: Herk-De-Stad F.C. (Lim-1)- R.US.Givry (Nat-4)
9-aug   16:00   195: Tempo Overijse (Nat-3)- Beaufays (Lui-1)
9-aug   16:00   196: S.V.V.Damme (Nat-4)- Léopold FC. (Nat-4)
9-aug   16:00   197: K. Berchem Sport 2004 (Nat-3)- K.Olympia SC.Wijgmaal (Nat-4)
9-aug   16:00   198: K.ESK.Leopoldsburg (Nat-4)- R.R.C. Gent-Zeehaven (Nat-3)
9-aug   16:00   199: Olmen (Ant-3)- K.Olsa Brakel (Nat-3)
9-aug   16:00   200: Torhout 1992 K.M. (Nat-3)- SK.Berlare (Nat-4)
9-aug   16:00   201: K.S.C. Grimbergen (Nat-3)- Sp.Rotselaar A(Bra-3)
9-aug   16:00   202: K.SV. Oudenaarde (Nat-3)- R.Dar.Cl. de Cointe-Liège (Nat-4)
9-aug   16:00   203: Peruwelz FC A(Hen-1)- RC Charleroi-Fleurus (Nat-4)
9-aug   16:00   204: K.FC.Zwarte Leeuw (Nat-4)- K.S.K. Hasselt (Nat-3)
9-aug   16:00   205: K.Witgoor Sport Dessel (Ant-1)- FC.V Dender E.H. (Nat-3)
9-aug   16:00   206: K.Diegem Sport (Nat-3)- R.FC.Tournai (Nat-4)
9-aug   16:00   211: K.R.C. Mechelen (Nat-3)- Chevetogne (Nam-2)
9-aug   16:00   212: FC Gullegem (Nat-3)- K.Groen Rood Katelijne (Ant-1)
9-aug   16:00   214: Ougrée (Lui-2)- K.Sint-Eloois-Winkel Sp. (Nat-3)
9-aug   17:00   207: R.RC.Longlier (Nat-4)- R.RC.Hamoir (Nat-3)
9-aug   18:00   209: FC.Pepingen (Nat-4)- UR La Louvière Centre (Nat-3)

Offline Joost

  • Berichten: 7982
Re: Beker van België 2015-2016
« Reactie #59 Gepost op: aug 05, 2015, 13:52:33 »
Wie graag een dubbel wilt doen moet dit weekend naar Deinze afreizen.

Om 18:00 speelt Sparta Petegem tegen Olympique Charleroi, om 20:00 speelt Deinze in de 2e Klasse tegen Patro Eisden.
Die terreinen liggen slechts 2 kilometer van elkaar af.

Als je het helemaal bond wilt maken dan ga je voorafgaand ook nog naar het potje in de Provinciale Beker van Oost-Vlaanderen tussen Hou Ende Trou Zwijnaarde en Eendracht Club Oudenhove. Die beginnen om 14:00.