Auteur Topic: Beker van België 2016-2017  (gelezen 21088 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Joost

  • Berichten: 7505
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #15 Gepost op: jun 27, 2016, 17:06:55 »
Verder volledig nutteloze cijfers;

De 112 duels in de eerste ronde;

14x 1e prov - VFV/ACFF-3
13x 2e prov - VFV/ACFF-3
13x 1e prov - 1e prov
12x VFV/ACFF-3 - 1e prov
11x VFV/ACFF-3 - 2e prov
9x 1e prov - 2e prov
7x 2e prov - 1e prov
6x 3e prov - VFV/ACFF-3
6x 3e prov - 2e prov
5x 1e prov - 3e prov
4x 2e prov - 3e prov
3x VFV/ACFF-3 - 3e prov
3x 2e prov - 2e prov
2x 3e prov - 1e prov
1x VFV/ACFF-3 - 4e prov
1x 3e prov - 4e prov
1x 2e prov - 4e prov
1x 1e prov - 4e prov

FC Pepingen v FC Negenmanneke, VFV-3 v 4e prov is de wedstrijd met het grootste niveauverschil.

Offline Saltacampos

  • Berichten: 975
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #16 Gepost op: jun 28, 2016, 22:45:43 »
Verder volledig nutteloze cijfers;

De 112 duels in de eerste ronde;

14x 1e prov - VFV/ACFF-3
13x 2e prov - VFV/ACFF-3
13x 1e prov - 1e prov
12x VFV/ACFF-3 - 1e prov
11x VFV/ACFF-3 - 2e prov
9x 1e prov - 2e prov
7x 2e prov - 1e prov
6x 3e prov - VFV/ACFF-3
6x 3e prov - 2e prov
5x 1e prov - 3e prov
4x 2e prov - 3e prov
3x VFV/ACFF-3 - 3e prov
3x 2e prov - 2e prov
2x 3e prov - 1e prov
1x VFV/ACFF-3 - 4e prov
1x 3e prov - 4e prov
1x 2e prov - 4e prov
1x 1e prov - 4e prov

FC Pepingen v FC Negenmanneke, VFV-3 v 4e prov is de wedstrijd met het grootste niveauverschil.
Straf dat men in Brabant een club uit 4de Provinciale moet laten deelnemen om aan voldoende deelnemers te komen.
Het belangrijkste voetbal is het amateurvoetbal

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4235
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #17 Gepost op: jun 28, 2016, 23:24:19 »
Is het niet gewoon zo dat die vierdeprovincialer zich geplaatst heeft via de provinciale beker?
Zie je in Nederland ook wel eens, dat een vierdeklasser zich via de districtsbeker de KNVB-beker binnenmazzelt.
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline Joost

  • Berichten: 7505
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #18 Gepost op: jun 28, 2016, 23:54:30 »
Straf dat men in Brabant een club uit 4de Provinciale moet laten deelnemen om aan voldoende deelnemers te komen.
Negenmanneke wist de eerste poulefase van de Beker van Brabant te overleven, op aantal gescoorde goals nog wel. Daarna rekenden ze af met Tremele en Jodoigne om de kwartfinale te halen. Daarmee plaatsten ze zich voor deze Beker. Beide tegenstanders spelen een niveau hoger.

Offline Saltacampos

  • Berichten: 975
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #19 Gepost op: jun 29, 2016, 14:07:40 »
Negenmanneke wist de eerste poulefase van de Beker van Brabant te overleven, op aantal gescoorde goals nog wel. Daarna rekenden ze af met Tremele en Jodoigne om de kwartfinale te halen. Daarmee plaatsten ze zich voor deze Beker. Beide tegenstanders spelen een niveau hoger.
Straffe prestatie, Vierde Provinciale is immers nauwelijks beter dan cafévoetbal, soms zelfs minder.
Het belangrijkste voetbal is het amateurvoetbal

Offline HRM1880

  • Berichten: 1660
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #20 Gepost op: jul 25, 2016, 23:14:21 »
Kan er ergens gemakkelijk de aanvangsuren geraadpleegd worden? Of staat er ergens een oplijsting van de wedstrijden die afwijken van zondag 16.00?

edit: heb het al gevonden op de site van den bond.
« Laatst bewerkt op: jul 25, 2016, 23:27:34 door HRM1880 »

Offline Joost

  • Berichten: 7505
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #21 Gepost op: jul 25, 2016, 23:57:00 »
Kan er ergens gemakkelijk de aanvangsuren geraadpleegd worden? Of staat er ergens een oplijsting van de wedstrijden die afwijken van zondag 16.00?

edit: heb het al gevonden op de site van den bond.

Ik plaats later deze week een programma.

Offline Saltacampos

  • Berichten: 975
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #22 Gepost op: jul 26, 2016, 09:24:10 »
Deze link is handig om exacte speeltijden te vinden, dan krijg je de info die voor de refs en de clubs bestemd is:

http://www.belgianfootball.be/nl/aanduidingen-scheidsrechters

onderin aanduiden "beker met rechtstreekse uitschakeling", je mag het op "nationale" laten staan.
« Laatst bewerkt op: jul 26, 2016, 09:26:03 door rrcg1899 »
Het belangrijkste voetbal is het amateurvoetbal

Offline Joost

  • Berichten: 7505
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #23 Gepost op: jul 28, 2016, 13:50:38 »
Het programma;

   30-jul      18:00      F.C. Esperanza Pelt (5) (VFV-3) - VV.Brustem Centrum (6) (Lim-1)   
   30-jul      18:00      FC Turnhout (5) (VFV-3) - K.Lyra TSV. (6) (Ant-1)   
                  
   30-jul      19:00      Eendr.Grotenberge (6) (Ovl-1) - R.RC.Wetteren-Kwatrecht (5) (VFV-3)   
   30-jul      19:00      FC.Pepingen (5) (VFV-3) - FC.Negenmanneke (9) (Bra-4)   
   30-jul      19:00      R White Daring Molenbeek (5) (ACFF-3) - K.FC.Wambeek (7) (Bra-2)   
   30-jul      19:00      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège B (8) (Lui-3) - FC.Herstal (5) (ACFF-3)   
   30-jul      19:00      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise (5) (ACFF-3) - R.Marloie Sport (6) (Lux-1)   
   30-jul      19:00      Minderhout VV. (7) (Ant-2) - FC.Mariekerke (5) (VFV-3)   
   30-jul      19:00      K.FC.Brasschaat (6) (Ant-1) - K.Mariaburg VK. (7) (Ant-2)   
                  
   30-jul      19:30      U.R.S.Lixhe-Lanaye (6) (Lui-1) - FC.Ster -Francorchamps (7) (Lui-2)   
   30-jul      19:30      K.VV.Vosselaar (5) (VFV-3) - Willebroekse SV. (8) (Ant-3)   
                  
   30-jul      20:00      J.Rochefortoise Jemelle A (6) (Nam-1) - Albert Quevy-Mons (5) (ACFF-3)   
   30-jul      20:00      ES.Wellinoise (6) (Lux-1) - R.SC.Habay-La-Neuve (6) (Lux-1)   
   30-jul      20:00      R.OC.Rochois (6) (Lux-1) - Ass.Sp.Nothomb-Post (7) (Lux-2)   
   30-jul      20:00      K.SK.Meeuwen (7) (Lim-2) - FC.Helson Helchteren (5) (VFV-3)   
                  
   30-jul      20:30      Football Club Bercheux (7) (Lux-2) - R.RAC.Athl.Florenvillois (6) (Lux-1)   
                  
   31-jul      14:30      K.Herk-De-Stad FC. (6) (Lim-1) - K.VK.Wellen (5) (VFV-3)   
   31-jul      14:30      Eendracht Termien (6) (Lim-1) - SK. Thor Hasselt (7) (Lim-2)   
                  
   31-jul      15:00      SV.Voorde (6) (Ovl-1) - SC.Dikkelvenne (5) (VFV-3)   
                  
   31-jul      16:00      Francs Borains (5) (ACFF-3) - ASS.Montkainoise (6) (Hen-1)   
   31-jul      16:00      R.SC.Paturageois (6) (Hen-1) - K.Eendracht Wervik (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      VV.Westkapelle (6) (WVl-1) - OMS.Ingelmunster (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      Dosko Kanegem (8) (WVl-3) - R.FC.Tournai (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      K.SK.Vlamertinge (5) (VFV-3) - K.WS.Club Lauwe (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      R.US.Beloeil (6) (Hen-1) - SK.Eernegem (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      Peruwelz Football Club (6) (Hen-1) - Olympic de Warcoing (8) (Hen-3)   
   31-jul      16:00      SVD.Kortemark (6) (WVl-1) - S.V.V.Damme (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      Sp.Tisselt (7) (Ant-2) - K.SV.Rumbeke (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      K.Sassport Boezinge (6) (WVl-1) - VC.K.Zwevegem Sport (7) (WVl-2)   
   31-jul      16:00      K.VC.Wingene (6) (WVl-1) - K.SK.Oostnieuwkerke (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      Stormvogels Loppem (8) (WVl-3) - R.AS.Pays Blanc Antoinien (7) (Hen-2)   
   31-jul      16:00      K.Racing Waregem (6) (WVl-1) - U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. (6) (Hen-1)   
   31-jul      16:00      K.SC.Wielsbeke (6) (WVl-1) - Racing Club Lauwe (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      K.VV.Oostduinkerke (6) (WVl-1) - K.V.C.S.V.Oostkamp (6) (WVl-1)   
   31-jul      16:00      K.SV.Kortrijk (8) (WVl-3) - US.Neufvilloise (7) (Hen-2)   
   31-jul      16:00      R.RC.Havelange (7) (Nam-2) - JS.Taminoise (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.Jumet SC. (7) (Hen-2) - US.Solrezienne (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.US.Club Anderlues (7) (Hen-2) - R.CS.Profondeville (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.Jeun.Aischoise (5) (ACFF-3) - R.CS.Condruzien (7) (Nam-2)   
   31-jul      16:00      R.US.Courcelloise (6) (Hen-1) - CS.Onhaye (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      Lacs de l'eau d'heure (7) (Hen-2) - US.Beauraing 61 B (8) (Nam-3)   
   31-jul      16:00      R.FC.Grand-Leez (6) (Nam-1) - FC.Gerpinnes (7) (Hen-2)   
   31-jul      16:00      OC.Nismes (6) (Nam-1) - R.UFC.Ransartoise B (8) (Hen-3)   
   31-jul      16:00      R.FC.Houdinois (6) (Hen-1) - ARS.de l'Entité Floreffe (8) (Nam-3)   
   31-jul      16:00      US.Beauraing 61 (7) (Nam-2) - Flavion Sport (6) (Nam-1)   
   31-jul      16:00      R.Seilles Coutis. Andenne (6) (Nam-1) - Racing FC.Fosses (6) (Nam-1)   
   31-jul      16:00      E.S. DE LA MOLIGNEE (6) (Nam-1) - Soc.Royale JS.Thudinienne (7) (Hen-2)   
   31-jul      16:00      R.Stade Gedinnois (7) (Nam-2) - FC.Ligny (6) (Nam-1)   
   31-jul      16:00      Standard Flawinne FC. (7) (Nam-2) - U.S.St-Hadelin-Haversin (7) (Nam-2)   
   31-jul      16:00      Rapide Club Lebbeke (5) (VFV-3) - K.VK.Svelta Melsele (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      K.VK.Ninove (5) (VFV-3) - VK.Adegem (7) (Ovl-2)   
   31-jul      16:00      Avanti Stekene (6) (Ovl-1) - K.FC.St.-Lenaarts (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      E.C.Oudenhove (8) (Ovl-3) - K.FC.Sp.St-Gillis Waas (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      SK.Berlare (5) (VFV-3) - K.FC.Jong VL.Kruibeke (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      K.FC.Eendr.Zele (5) (VFV-3) - Lando Sport Merendree (7) (Ovl-2)   
   31-jul      16:00      K.SK.Maldegem (6) (Ovl-1) - K.FC.Merelbeke (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      K.SK.Ronse (5) (VFV-3) - K.SK.De Jeugd Lovendegem (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      K.V.E.Drongen (7) (Ovl-2) - VC.Terheide (8) (Bra-3)   
   31-jul      16:00      KFC.Eendr.Belzele Evergem (7) (Ovl-2) - Willen Is Kunnen Eine (7) (Ovl-2)   
   31-jul      16:00      K.V.Eendracht Aalter (6) (Ovl-1) - K.E.Appelterre-Eichem (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      K.VV.Kl.Kemzeke (6) (Ovl-1) - K.VV.Zelzate (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      J.V.De Pinte (7) (Ovl-2) - SK.Lochristi (6) (Ovl-1)   
   31-jul      16:00      US.Rebecquoise (5) (ACFF-3) - VK.Huldenberg (7) (Bra-2)   
   31-jul      16:00      K.AC.Betekom (5) (VFV-3) - R.CS.Brainois (6) (Bra-1)   
   31-jul      16:00      R.CS.Ways-Genappe (7) (Bra-2) - HO Wolvertem Merchtem (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      R.Racing Club de Waterloo (5) (ACFF-3) - FC.Melsbroek (7) (Bra-2)   
   31-jul      16:00      Sp.Roosbeek (8) (Bra-3) - Léopold FC. (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      K.V.Tremelo (8) (Bra-3) - FC.Ganshoren (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      K.FC.Eppegem (5) (VFV-3) - US.D'Ophain (8) (Bra-3)   
   31-jul      16:00      Wolfsdonk Sport (7) (Bra-2) - Racing Jet Wavre (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      FC.Saint-Michel (8) (Bra-3) - R.Ol.FC.Stockel B (7) (Bra-2)   
   31-jul      16:00      KV.Zuun (8) (Bra-3) - R.RC.D'Etterbeek (7) (Bra-2)   
   31-jul      16:00      FC.Beigem (8) (Bra-3) - R.Ixelles SC. (7) (Bra-2)   
   31-jul      16:00      R.FC.Huy (5) (ACFF-3) - ES.FC. Du Geer (7) (Lui-2)   
   31-jul      16:00      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège (5) (ACFF-3) - R.Ougrée FC. (7) (Lui-2)   
   31-jul      16:00      R.U.S.Strée (7) (Lui-2) - FC.United Richelle (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      Seraing Athletique R.FC. (7) (Lui-2) - R.FC.Warnant (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.CS.Verlaine (5) (ACFF-3) - R.St.FC.Andrimont (7) (Lui-2)   
   31-jul      16:00      F.C. Tilleur (5) (ACFF-3) - Etoile Vervietoise (8) (Lui-3)   
   31-jul      16:00      K.FC.Weywertz (6) (Lui-1) - R.JS.Chêneenne (7) (Lui-2)   
   31-jul      16:00      R.S.C.Beaufays B (7) (Lui-2) - AC.Milanello Milmort (6) (Lui-1)   
   31-jul      16:00      FC.Eupen 1963 (7) (Lui-2) - AS.Hermalienne (9) (Lui-4)   
   31-jul      16:00      Union FC.Rutten (8) (Lim-3) - Stade Disonais (6) (Lui-1)   
   31-jul      16:00      Wallonia Club Sibret (7) (Lux-2) - R.RC.Longlier (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.RC.Mormont (5) (ACFF-3) - R.US.Ethe Belmont (6) (Lux-1)   
   31-jul      16:00      Entente Durbuy (5) (ACFF-3) - R.US.Gouvy (7) (Lux-2)   
   31-jul      16:00      R.FC.Compogne Bertogne (8) (Lux-3) - R.Ent.Bertrigeoise (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.OC.Meix-Dt-Virton (6) (Lux-1) - R.Aywaille FC. (5) (ACFF-3)   
   31-jul      16:00      R.CS.Libramontois (6) (Lux-1) - JS.Habaysienne (7) (Lux-2)   
   31-jul      16:00      R.ES.Champlonaise (6) (Lux-1) - ES.De Saint-Pierre (8) (Lux-3)   
   31-jul      16:00      R.Harzé FC. (8) (Lui-3) - R.Jeunesse Freylangeoise (6) (Lux-1)   
   31-jul      16:00      FC.Melosport Zonhoven (6) (Lim-1) - K.ESK.Leopoldsburg (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      K.Opitter FC. (8) (Lim-3) - VK.Gestel (8) (Lim-3)   
   31-jul      16:00      K.Peerder Sportvrienden (8) (Lim-3) - K.Witgoor Sport Dessel (7) (Ant-2)   
   31-jul      16:00      K.Vlijtingen VV. (6) (Lim-1) - K.Zonhoven VV. (6) (Lim-1)   
   31-jul      16:00      K.FC.Beekhoek Sport (7) (Ant-2) - K.Bolderberg FC. (8) (Lim-3)   
   31-jul      16:00      K.VV.Weerstand Koersel (7) (Lim-2) - Grimbie 69 (7) (Lim-2)   
   31-jul      16:00      FC.Heur-Tongeren (6) (Lim-1) - K.Lutlommel VV. (6) (Lim-1)   
   31-jul      16:00      K.RC.Mechelen (5) (VFV-3) - K.SV.Schriek (6) (Ant-1)   
   31-jul      16:00      K.Groen Rood Katelijne (6) (Ant-1) - SC.City Pirates Antwerpen (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      K.FC.Linda Olen (7) (Ant-2) - K.VC.Houtvenne (5) (VFV-3)   
   31-jul      16:00      K.SK.Retie Branddonk (6) (Ant-1) - K.FC.Pulle (9) (Ant-4)   
   31-jul      16:00      K.Ternesse VV.Wommelgem (6) (Ant-1) - Verbr.Zwijndrecht (6) (Ant-1)   
   31-jul      16:00      K.Antonia FC. (6) (Ant-1) - K.VV.Dosko Baarle-Hertog (8) (Ant-3)   
                  
   31-jul      17:00      K.Racing Club Bambrugge (6) (Ovl-1) - K.VC.Jong Lede (5) (VFV-3)   
   31-jul      17:00      K.Vrijheid Herselt (7) (Ant-2) - Bilzerse Waltwilder VV. (6) (Lim-1)   
                  
   31-jul      18:00      CS.Entité Manageoise (5) (ACFF-3) - R.US.Assesse (6) (Nam-1)   
   31-jul      18:00      K.FC.Diest (5) (VFV-3) - Stade Everois Racing Club (7) (Bra-2)   
   31-jul      18:00      K.CS.Machelen (7) (Bra-2) - K.Diegem Sport (5) (VFV-3)   
   31-jul      18:00      K.SK.Wavria (7) (Ant-2) - FC.Ekeren (8) (Ant-3)   
                  
   31-jul      18:30      K.FC.Lille (6) (Ant-1) - K.FC.Nijlen (5) (VFV-3)   
                  
   31-jul      19:00      Sporting Club Aarschot (7) (Bra-2) - K.OVC.Sterrebeek (5) (VFV-3)   

Offline Joost

  • Berichten: 7505
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #24 Gepost op: aug 01, 2016, 11:06:24 »
Bij de loting voor de eerste ronde hadden ze het balletje van Sporting Tisselt (stamnummer 7565) gebruikt in plaats van AC Estaimbourg (7656)....

Offline Joost

  • Berichten: 7505
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #25 Gepost op: aug 01, 2016, 11:25:33 »
De uitslagen van de 1e ronde.

Teams die wonnen van een ploeg 2 niveau's hoger;

* De B-Ploeg van Ransart verraste OC Nismes met 1-2
* Diegem blameerde zich tegen buurman Machelen en verloor na penalty's
* Aarschot speelde Sterrebeek zoek; 3-0
* Sibret uit 2e prov. Luxemburg won na strafschoppen van Longlier (3e Klasse ACFF)
* Harze (8) en Freylange(6) scoorde niet in de reguliere speeltijd, wel bij de strafschoppen; 11-10

   Francs Borains      (5) (ACFF-3)      ASS.Montkainoise      (6) (Hen-1)      2      1         
   R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)      K.Eendracht Wervik      (5) (VFV-3)      3      3      (5-4)   
   VV.Westkapelle      (6) (WVl-1)      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)      2      2      (4-5)   
   Dosko Kanegem      (8) (WVl-3)      R.FC.Tournai      (5) (ACFF-3)      0      8         
   K.SK.Vlamertinge      (5) (VFV-3)      K.WS.Club Lauwe      (6) (WVl-1)      1      3         
   R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)      SK.Eernegem      (6) (WVl-1)      1      1      (3-1)   
   Peruwelz Football Club      (6) (Hen-1)      Olympic de Warcoing      (8) (Hen-3)      5      0         
   SVD.Kortemark      (6) (WVl-1)      S.V.V.Damme      (6) (WVl-1)      1      1      (5-4)   
   AC.Estaimbourg      (7) (Hen-2)      K.SV.Rumbeke      (6) (WVl-1)      1      2         
   K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)      VC.K.Zwevegem Sport      (7) (WVl-2)      2      1         
   K.VC.Wingene      (6) (WVl-1)      K.SK.Oostnieuwkerke      (6) (WVl-1)      0      0      (4-1)   
   Stormvogels Loppem      (8) (WVl-3)      R.AS.Pays Blanc Antoinien      (7) (Hen-2)      1      4         
   K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)      U.St-Ghisl.Tertre-Hautr.      (6) (Hen-1)      5      1         
   K.SC.Wielsbeke      (6) (WVl-1)      Racing Club Lauwe      (6) (WVl-1)      4      0         
   K.VV.Oostduinkerke      (6) (WVl-1)      K.V.C.S.V.Oostkamp      (6) (WVl-1)      2      3         
   K.SV.Kortrijk      (8) (WVl-3)      US.Neufvilloise      (7) (Hen-2)      4      0         
   R.RC.Havelange      (7) (Nam-2)      JS.Taminoise      (5) (ACFF-3)      1      4         
   R.Jumet SC.      (7) (Hen-2)      US.Solrezienne      (5) (ACFF-3)      0      3         
   R.US.Club Anderlues      (7) (Hen-2)      R.CS.Profondeville      (5) (ACFF-3)      0      0      (5-6)   
   R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)      R.CS.Condruzien      (7) (Nam-2)      1      0         
   R.US.Courcelloise      (6) (Hen-1)      CS.Onhaye      (5) (ACFF-3)      0      4         
   CS.Entité Manageoise      (5) (ACFF-3)      R.US.Assesse      (6) (Nam-1)      1      0         
   J.Rochefortoise      (6) (Nam-1)      Albert Quevy-Mons      (5) (ACFF-3)      1      0         
   Lacs de l'eau d'heure      (7) (Hen-2)      US.Beauraing 61      (8) (Nam-3)      1      5         
   R.FC.Grand-Leez      (6) (Nam-1)      FC.Gerpinnes      (7) (Hen-2)      1      3         
   OC.Nismes      (6) (Nam-1)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)      1      2         
   R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)      ARS.de l'Entité Floreffe      (8) (Nam-3)      3      0         
   US.Beauraing 61 B      (7) (Nam-2)      Flavion Sport      (6) (Nam-1)      2      2      (1-3)   
   R.Seilles Coutis. Andenne      (6) (Nam-1)      Racing FC.Fosses      (6) (Nam-1)      2      2      (3-4)   
   E.S. DE LA MOLIGNEE      (6) (Nam-1)      Soc.Royale JS.Thudinienne      (7) (Hen-2)      2      5         
   R.Stade Gedinnois      (7) (Nam-2)      FC.Ligny      (6) (Nam-1)      2      0         
   Standard Flawinne FC.      (7) (Nam-2)      U.S.St-Hadelin-Haversin      (7) (Nam-2)      0      3         
   Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)      K.VK.Svelta Melsele      (6) (Ovl-1)      3      0         
   K.Racing Club Bambrugge      (6) (Ovl-1)      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)      2      2      (3-4)   
   K.VK.Ninove      (5) (VFV-3)      VK.Adegem      (7) (Ovl-2)      7      1         
   Avanti Stekene      (6) (Ovl-1)      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)      0      3         
   E.C.Oudenhove      (8) (Ovl-3)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)      2      5         
   SK.Berlare      (5) (VFV-3)      K.FC.Jong VL.Kruibeke      (6) (Ovl-1)      3      0         
   Eendr.Grotenberge      (6) (Ovl-1)      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)      1      5         
   K.FC.Eendr.Zele      (5) (VFV-3)      Lando Sport Merendree      (7) (Ovl-2)      6      2         
   K.SK.Maldegem      (6) (Ovl-1)      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)      0      3         
   K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)      K.SK.De Jeugd Lovendegem      (6) (Ovl-1)      1      0         
   SV.Voorde      (6) (Ovl-1)      SC.Dikkelvenne      (5) (VFV-3)      1      1      (2-4)   
   K.V.E.Drongen      (7) (Ovl-2)      VC.Terheide      (8) (Bra-3)      10      1         
   KFC.Eendr.Belzele Evergem      (7) (Ovl-2)      Willen Is Kunnen Eine      (7) (Ovl-2)      1      4         
   K.V.Eendracht Aalter      (6) (Ovl-1)      K.E.Appelterre-Eichem      (6) (Ovl-1)      2      1         
   K.VV.Kl.Kemzeke      (6) (Ovl-1)      K.VV.Zelzate      (6) (Ovl-1)      4      0         
   J.V.De Pinte      (7) (Ovl-2)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)      0      1         
   K.FC.Diest      (5) (VFV-3)      Stade Everois Racing Club      (7) (Bra-2)      4      0         
   US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      VK.Huldenberg      (7) (Bra-2)      5      0         
   K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)      R.CS.Brainois      (6) (Bra-1)      3      3      (4-2)   
   K.CS.Machelen      (7) (Bra-2)      K.Diegem Sport      (5) (VFV-3)      2      2      (6-5)   
   R.CS.Ways-Genappe      (7) (Bra-2)      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)      0      5         
   R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)      FC.Melsbroek      (7) (Bra-2)      1      0         
   Sp.Roosbeek      (8) (Bra-3)      Léopold FC.      (5) (ACFF-3)      1      4         
   Sporting Club Aarschot      (7) (Bra-2)      K.OVC.Sterrebeek      (5) (VFV-3)      3      0         
   K.V.Tremelo      (8) (Bra-3)      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      1      1      (4-5)   
   FC.Pepingen      (5) (VFV-3)      FC.Negenmanneke      (9) (Bra-4)      5      0         
   K.FC.Eppegem      (5) (VFV-3)      US.D'Ophain      (8) (Bra-3)      5      1         
   R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)      K.FC.Wambeek      (7) (Bra-2)      2      1         
   Wolfsdonk Sport      (7) (Bra-2)      Racing Jet Wavre      (5) (ACFF-3)      0      1         
   FC.Saint-Michel      (8) (Bra-3)      R.Ol.FC.Stockel B      (7) (Bra-2)      0      5         
   KV.Zuun      (8) (Bra-3)      R.RC.D'Etterbeek      (7) (Bra-2)      0      1         
   FC.Beigem      (8) (Bra-3)      R.Ixelles SC.      (7) (Bra-2)      2      2      (4-5)   
   R.FC.Huy      (5) (ACFF-3)      ES.FC. Du Geer      (7) (Lui-2)      1      0         
   R.Dar.Cl. de Cointe-Liège      (5) (ACFF-3)      R.Ougrée FC.      (7) (Lui-2)      3      1         
   R.Dar.Cl. de Cointe-Liège B      (8) (Lui-3)      FC.Herstal      (5) (ACFF-3)      2      4         
   R.U.S.Strée      (7) (Lui-2)      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)      1      2         
   Seraing Athletique R.FC.      (7) (Lui-2)      R.FC.Warnant      (5) (ACFF-3)      0      0      (2-4)   
   R.St.FC.Andrimont      (7) (Lui-2)      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      1      3         
   F.C. Tilleur      (5) (ACFF-3)      Etoile Vervietoise      (8) (Lui-3)      8      0         
   K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      R.JS.Chêneenne      (7) (Lui-2)      4      1         
   R.S.C.Beaufays B      (7) (Lui-2)      AC.Milanello Milmort      (6) (Lui-1)      2      0         
   FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)      AS.Hermalienne      (9) (Lui-4)      5      2         
   Union FC.Rutten      (8) (Lim-3)      Stade Disonais      (6) (Lui-1)      1      2         
   U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)      FC.Ster -Francorchamps      (7) (Lui-2)      6      1         
   FC.Jeun.Lorr.Arlonaise      (5) (ACFF-3)      R.Marloie Sport      (6) (Lux-1)      2      1         
   Wallonia Club Sibret      (7) (Lux-2)      R.RC.Longlier      (5) (ACFF-3)      1      1      (4-3)   
   R.RC.Mormont      (5) (ACFF-3)      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      0      1         
   Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)      R.US.Gouvy      (7) (Lux-2)      2      1         
   R.FC.Compogne Bertogne      (8) (Lux-3)      R.Ent.Bertrigeoise      (5) (ACFF-3)      0      4         
   R.OC.Meix-Dt-Virton      (6) (Lux-1)      R.Aywaille FC.      (5) (ACFF-3)      0      0      (2-4)   
   R.CS.Libramontois      (6) (Lux-1)      JS.Habaysienne      (7) (Lux-2)      2      1         
   ES.Wellinoise      (6) (Lux-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)      0      1         
   R.ES.Champlonaise      (6) (Lux-1)      ES.De Saint-Pierre      (8) (Lux-3)      4      0         
   R.OC.Rochois      (6) (Lux-1)      Ass.Sp.Nothomb-Post      (7) (Lux-2)      3      1         
   Football Club Bercheux      (7) (Lux-2)      R.RAC.Athl.Florenvillois      (6) (Lux-1)      1      3         
   R.Harzé FC.      (8) (Lui-3)      R.Jeunesse Freylangeoise      (6) (Lux-1)      0      0      (11-10)   
   K.SK.Meeuwen      (7) (Lim-2)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)      0      3         
   F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      VV.Brustem Centrum      (6) (Lim-1)      1      0         
   K.Herk-De-Stad FC.      (6) (Lim-1)      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)      0      4         
   FC.Melosport Zonhoven      (6) (Lim-1)      K.ESK.Leopoldsburg      (5) (VFV-3)      0      3         
   K.Opitter FC.      (8) (Lim-3)      VK.Gestel      (8) (Lim-3)      2      1         
   K.Peerder Sportvrienden      (8) (Lim-3)      K.Witgoor Sport Dessel      (7) (Ant-2)      1      3         
   K.Vrijheid Herselt      (7) (Ant-2)      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)      1      5         
   K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      K.Zonhoven VV.      (6) (Lim-1)      2      0         
   K.FC.Beekhoek Sport      (7) (Ant-2)      K.Bolderberg FC.      (8) (Lim-3)      1      1      (5-6)   
   K.VV.Weerstand Koersel      (7) (Lim-2)      Grimbie 69      (7) (Lim-2)      3      1         
   Eendracht Termien      (6) (Lim-1)      SK. Thor Hasselt      (7) (Lim-2)      6      1         
   FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)      K.Lutlommel VV.      (6) (Lim-1)      2      0         
   FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.Lyra TSV.      (6) (Ant-1)      4      1         
   K.RC.Mechelen      (5) (VFV-3)      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)      1      3         
   K.FC.Lille      (6) (Ant-1)      K.FC.Nijlen      (5) (VFV-3)      2      1         
   K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)      SC.City Pirates Antwerpen      (5) (VFV-3)      2      0         
   K.VV.Vosselaar      (5) (VFV-3)      Willebroekse SV.      (8) (Ant-3)      6      2         
   Minderhout VV.      (7) (Ant-2)      FC.Mariekerke      (5) (VFV-3)      1      4         
   K.FC.Linda Olen      (7) (Ant-2)      K.VC.Houtvenne      (5) (VFV-3)      2      5         
   K.FC.Brasschaat      (6) (Ant-1)      K.Mariaburg VK.      (7) (Ant-2)      1      3         
   K.SK.Retie Branddonk      (6) (Ant-1)      K.FC.Pulle      (9) (Ant-4)      4      0         
   K.SK.Wavria      (7) (Ant-2)      FC.Ekeren      (8) (Ant-3)      2      2      (3-4)   
   K.Ternesse VV.Wommelgem      (6) (Ant-1)      Verbr.Zwijndrecht      (6) (Ant-1)      1      3         
   K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)      K.VV.Dosko Baarle-Hertog      (8) (Ant-3)      2      1         

Offline Joost

  • Berichten: 7505
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #26 Gepost op: aug 01, 2016, 11:39:22 »
Ronde 2:

   113      K.VK.Tienen      (4) (VFV-2)      R.RAC.Athl.Florenvillois      (6) (Lux-1)               
   114      Hoogstraten VV.      (4) (VFV-2)      K.ESK.Leopoldsburg      (5) (VFV-3)               
   115      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)      Solières Sport      (4) (ACFF-2)               
   116      K.Opitter FC.      (8) (Lim-3)      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)               
   117      R.FC.Warnant      (5) (ACFF-3)      R.FC.de Liège      (4) (ACFF-2)               
   118      R.US.Givry      (4) (ACFF-2)      R.Stade Gedinnois      (7) (Nam-2)               
   119      Verbr.Zwijndrecht      (6) (Ant-1)      Spouwen-Mopertingen      (4) (VFV-2)               
   120      Wallonia Club Sibret      (7) (Lux-2)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)               
   121      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.SC.Grimbergen      (4) (VFV-2)               
   122      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)      K.VC.Houtvenne      (5) (VFV-3)               
   123      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)      R.Aywaille FC.      (5) (ACFF-3)               
   124      VV.Thes Sport Tessenderlo      (4) (VFV-2)      FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)               
   125      JS.Taminoise      (5) (ACFF-3)      Tempo Overijse      (4) (VFV-2)               
   126      K.SV.Bornem      (4) (VFV-2)      R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)               
   127      K.Bolderberg FC.      (8) (Lim-3)      U.R.La Louvière Centre      (4) (ACFF-2)               
   128      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      R.CS.Libramontois      (6) (Lux-1)               
   129      R.Chatelet SC.      (4) (ACFF-2)      K.FC.Eendr.Zele      (5) (VFV-3)               
   130      S.C.T. Menen      (4) (VFV-2)      K.SK.Oostnieuwkerke      (6) (WVl-1)               
   131      FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)      K.Rupel Boom FC.      (4) (VFV-2)               
   132      K.WS.Club Lauwe      (6) (WVl-1)      RC.Hades      (4) (VFV-2)               
   133      R.FC.Un.La Calamine      (4) (ACFF-2)      R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)               
   134      Flavion Sport      (6) (Nam-1)      K.FC.Izegem      (4) (VFV-2)               
   135      Francs Borains      (5) (ACFF-3)      K.FC.Duffel      (4) (VFV-2)               
   136      K.Olsa Brakel      (4) (VFV-2)      J.Rochefortoise      (6) (Nam-1)               
   137      R.RC.D'Etterbeek      (7) (Bra-2)      R.W.Walhain CG.      (4) (ACFF-2)               
   138      R.Ol.FC.Stockel B      (7) (Bra-2)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)               
   139      FC.Mariekerke      (5) (VFV-3)      VK.Westhoek      (4) (VFV-2)               
   140      R.U.Wallonne Ciney      (4) (ACFF-2)      K.VK.Ninove      (5) (VFV-3)               
   141      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)      K.SV.Kortrijk      (8) (WVl-3)               
   142      R.RC.Hamoir      (4) (ACFF-2)      FC.Ekeren      (8) (Ant-3)               
   143      K.FC.Diest      (5) (VFV-3)      K.SK.Halle      (4) (VFV-2)               
   144      R.OC.de Charleroi-March.      (4) (ACFF-2)      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)               
   145      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)      K.VV.Vosselaar      (5) (VFV-3)               
   146      U.S.St-Hadelin-Haversin      (7) (Nam-2)      Union Royale Namur      (4) (ACFF-2)               
   147      K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)      K.Olympia SC.Wijgmaal      (4) (VFV-2)               
   148      US.Beauraing 61      (8) (Nam-3)      KV.Woluwe-Zaventem      (4) (VFV-2)               
   149      K.FC.Sparta Petegem      (4) (VFV-2)      FC.Herstal      (5) (ACFF-3)               
   150      R.AS.Pays Blanc Antoinien      (7) (Hen-2)      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)               
   151      Entente Acren Lessines      (4) (ACFF-2)      K.SC.Wielsbeke      (6) (WVl-1)               
   152      Football Club Gullegem      (4) (VFV-2)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)               
   153      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège      (5) (ACFF-3)      R.Knokke FC.      (4) (VFV-2)               
   154      R.CS.Profondeville      (5) (ACFF-3)      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)               
   155      K.Berchem Sport 2004      (4) (VFV-2)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)               
   156      K.SV.Temse      (4) (VFV-2)      CS.Onhaye      (5) (ACFF-3)               
   157      K.CS.Machelen      (7) (Bra-2)      R.RC.Gent-Zeehaven      (4) (VFV-2)               
   158      R.ES.Couvin-Mariembourg      (4) (ACFF-2)      K.Witgoor Sport Dessel      (7) (Ant-2)               
   159      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)      R.Harzé FC.      (8) (Lui-3)               
   160      K.V.E.Drongen      (7) (Ovl-2)      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)               
   161      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise      (5) (ACFF-3)      Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)               
   162      K.V.C.S.V.Oostkamp      (6) (WVl-1)      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)               
   163      R.FC.Tournai      (5) (ACFF-3)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)               
   164      FC.Gerpinnes      (7) (Hen-2)      U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)               
   165      US.Solrezienne      (5) (ACFF-3)      R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)               
   166      K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)      K.VV.Weerstand Koersel      (7) (Lim-2)               
   167      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)      Léopold FC.      (5) (ACFF-3)               
   168      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      Eendracht Termien      (6) (Lim-1)               
   169      R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)      SC.Dikkelvenne      (5) (VFV-3)               
   170      K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      Sporting Club Aarschot      (7) (Bra-2)               
   171      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)      R.Ent.Bertrigeoise      (5) (ACFF-3)               
   172      K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      Stade Disonais      (6) (Lui-1)               
   173      K.SV.Rumbeke      (6) (WVl-1)      K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)               
   174      K.VV.Kl.Kemzeke      (6) (Ovl-1)      R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)               
   175      F.C. Tilleur      (5) (ACFF-3)      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)               
   176      R.S.C.Beaufays B      (7) (Lui-2)      K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)               
   177      FC.Pepingen      (5) (VFV-3)      K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)               
   178      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)      SVD.Kortemark      (6) (WVl-1)               
   179      R.ES.Champlonaise      (6) (Lux-1)      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)               
   180      CS.Entité Manageoise      (5) (ACFF-3)      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)               
   181      Racing FC.Fosses      (6) (Nam-1)      K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)               
   182      SK.Berlare      (5) (VFV-3)      R.OC.Rochois      (6) (Lux-1)               
   183      F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      K.FC.Eppegem      (5) (VFV-3)               
   184      Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)      K.V.Eendracht Aalter      (6) (Ovl-1)               
   185      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      Racing Jet Wavre      (5) (ACFF-3)               
   186      R.FC.Huy      (5) (ACFF-3)      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)               
   187      R.Ixelles SC.      (7) (Bra-2)      R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)               
   188      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)      Willen Is Kunnen Eine      (7) (Ovl-2)               
   189      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      Peruwelz Football Club      (6) (Hen-1)               
   190      K.Mariaburg VK.      (7) (Ant-2)      K.FC.Lille      (6) (Ant-1)               
   191      K.SK.Retie Branddonk      (6) (Ant-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)               
   192      Soc.Royale JS.Thudinienne      (7) (Hen-2)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)               

Offline Joost

  • Berichten: 7505
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #27 Gepost op: aug 01, 2016, 11:45:14 »
Er zitten geen 4e provincialers meer in de beker in de 2e ronde. De laagst spelende ploegen zijn nog een zevental 3e Provincialers waarvan en liefst 6 een tegenstander hebben van 4 niveau's hoger. Enkel Ransart B heeft met een bezoekje aan Thudinne dat een niveau hoger speelt de grootste kans op doorstoten.

Er zijn nog 18 ploegen uit 2e Provincaal aanwezig die op Thudinne na allen een tegenstander uit hogere klasse treffen.

Per Provincie;
VFV 57
ACFF 41
Antwerpen 9
West Vlaanderen 9
Henegouwen 8
Limburg 7
Luxemburg 7
Namen 6
Luik 6
Oost Vlaanderen 5
Brabant 5

Offline Tribuneklanten

  • Berichten: 358
  • Geslacht: Man
  • Twitter; @Tribuneklanten
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #28 Gepost op: aug 01, 2016, 13:21:58 »
Puik werk Joost.
Ik wacht op ronde 3 en 4

Offline KRCM1904

  • Berichten: 471
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #29 Gepost op: aug 01, 2016, 14:12:56 »
Mooi verslag + YouTube filmpjes van stunt KCS Machelen tegen de buren van Diegem.

http://www.kcs-machelen.be/club/nieuwsbericht.php?id=115
Laatste wedstrijd: 02/11/2018 FC Dordrecht - FC Volendam 1-2.