Auteur Topic: Beker van België 2016-2017  (gelezen 21011 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Online Joost

  • Berichten: 7498
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #30 Gepost op: aug 01, 2016, 15:31:52 »
Dat logo van Machelen lijkt toch verdomt veel op dat van een andere club!

Jouw club presteerde niet zo best KRCM1904.

Offline KRCM1904

  • Berichten: 471
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #31 Gepost op: aug 01, 2016, 19:04:50 »
Jouw club presteerde niet zo best KRCM1904.

Ja, 0-3 na 7' tegen het team van een lager niveau.  Daar word je niet happy van.
Laatste wedstrijd: 02/11/2018 FC Dordrecht - FC Volendam 1-2.

Offline syntric

  • Berichten: 683
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #32 Gepost op: aug 02, 2016, 15:15:08 »
Dat logo van Machelen lijkt toch verdomt veel op dat van een andere club!


Oh heb er in België al vrij veel tegengekomen die regelrechte kopieën waren van andere clubs
Groundhopper for life :-)

Offline Freekos79

  • Berichten: 839
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #33 Gepost op: aug 02, 2016, 21:37:46 »
Wil aankomende zondag graag een wedstrijdje van de Belgische beker gaan bekijken. Zijn er affiches die er bovenuit springen?
Volgende wedstrijd: ?

Offline KRCM1904

  • Berichten: 471
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #34 Gepost op: aug 03, 2016, 19:13:06 »
Wil aankomende zondag graag een wedstrijdje van de Belgische beker gaan bekijken. Zijn er affiches die er bovenuit springen?

Een echte publiekstrekker zie ik niet meteen.  Als je een duel van 2 clubs uit elkaars buurt wil, dan denk ik dat je best voor KRC Harelbeke - KSV Kortrijk kunt kiezen.
Laatste wedstrijd: 02/11/2018 FC Dordrecht - FC Volendam 1-2.

Offline Freekos79

  • Berichten: 839
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #35 Gepost op: aug 03, 2016, 19:26:33 »
Een echte publiekstrekker zie ik niet meteen.  Als je een duel van 2 clubs uit elkaars buurt wil, dan denk ik dat je best voor KRC Harelbeke - KSV Kortrijk kunt kiezen.
Dat is wat ver voor mij. Dank je. Ik denk dat het iets in de buurt van Luik wordt.
Volgende wedstrijd: ?

Offline syntric

  • Berichten: 683
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #36 Gepost op: aug 03, 2016, 19:46:40 »
Dat is wat ver voor mij. Dank je. Ik denk dat het iets in de buurt van Luik wordt.

Dan raad ik Daring Cointe - Knokke aan, bijzonder mooi gelegen op een heuvel boven het nieuwe Luikse station. Vlakbij op dezelfde heuvel heb je ook  het monument voor de intergeallieerden & de Heilig Hartkerk die zeker een bezoekje waard zijn. Je ziet deze gebouwen ook van op de ground.
« Laatst bewerkt op: aug 03, 2016, 19:49:07 door syntric »
Groundhopper for life :-)

Offline Wesley10__

  • Berichten: 309
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #37 Gepost op: aug 03, 2016, 19:49:27 »
Dan raad ik Daring Cointe - Knokke aan, bijzonder mooi gelegen op een heuvel boven het nieuwe Luikse station. Vlakbij op dezelfde heuvel heb je ook  het monument voor de intergeallieerden & de Heilig Hartkerk die zeker een bezoekje waard zijn.

Speelt Frank Demouge nog mee bij Knokke?

Offline Freekos79

  • Berichten: 839
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #38 Gepost op: aug 03, 2016, 19:56:29 »
Dan raad ik Daring Cointe - Knokke aan, bijzonder mooi gelegen op een heuvel boven het nieuwe Luikse station. Vlakbij op dezelfde heuvel heb je ook  het monument voor de intergeallieerden & de Heilig Hartkerk die zeker een bezoekje waard zijn. Je ziet deze gebouwen ook van op de ground.
Ziet er leuk uit. Spelen ze op dat kunstgrasveld?
Volgende wedstrijd: ?

Offline KRCM1904

  • Berichten: 471
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #39 Gepost op: aug 03, 2016, 19:57:09 »
Speelt Frank Demouge nog mee bij Knokke?

Zo te zien, speelt hij daar niet meer. > http://www.rkfc.be/new/index.php/1ste-ploeg/spelers
Laatste wedstrijd: 02/11/2018 FC Dordrecht - FC Volendam 1-2.

Offline syntric

  • Berichten: 683
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #40 Gepost op: aug 03, 2016, 20:51:16 »
Ziet er leuk uit. Spelen ze op dat kunstgrasveld?
Ja
Groundhopper for life :-)

Offline jona93

  • Berichten: 1136
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #41 Gepost op: aug 03, 2016, 23:38:50 »
RWDM-Dikkelvenne herhaling van vorig jaar in de crocky cup
laatste wedstrijd: leeuwkens teralfene-vk liedekerke 25/11/12
volgende wedstrijd: panters okegem-ophasselt 02/12/12

Online Joost

  • Berichten: 7498
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #42 Gepost op: aug 05, 2016, 14:29:08 »
Programma;

   126      K.SV.Bornem      (4) (VFV-2)      R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)      6-aug      18:00   
   144      R.OC.de Charleroi-March.      (4) (ACFF-2)      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)      6-aug      18:00   
   150      R.AS.Pays Blanc Antoinien      (7) (Hen-2)      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)      6-aug      19:00   
   121      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.SC.Grimbergen      (4) (VFV-2)      6-aug      19:30   
   186      R.FC.Huy      (5) (ACFF-3)      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)      6-aug      19:30   
   114      Hoogstraten VV.      (4) (VFV-2)      K.ESK.Leopoldsburg      (5) (VFV-3)      6-aug      20:00   
   128      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      R.CS.Libramontois      (6) (Lux-1)      6-aug      20:00   
   136      K.Olsa Brakel      (4) (VFV-2)      J.Rochefortoise      (6) (Nam-1)      6-aug      20:00   
   163      R.FC.Tournai      (5) (ACFF-3)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)      6-aug      20:00   
   168      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      Eendracht Termien      (6) (Lim-1)      7-aug      14:30   
   146      U.S.St-Hadelin-Haversin      (7) (Nam-2)      Union Royale Namur      (4) (ACFF-2)      7-aug      15:00   
   191      K.SK.Retie Branddonk      (6) (Ant-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)      7-aug      15:00   
   113      K.VK.Tienen      (4) (VFV-2)      R.RAC.Athl.Florenvillois      (6) (Lux-1)      7-aug      16:00   
   115      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)      Solières Sport      (4) (ACFF-2)      7-aug      16:00   
   116      K.Opitter FC.      (8) (Lim-3)      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   117      R.FC.Warnant      (5) (ACFF-3)      R.FC.de Liège      (4) (ACFF-2)      7-aug      16:00   
   119      Verbr.Zwijndrecht      (6) (Ant-1)      Spouwen-Mopertingen      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   120      Wallonia Club Sibret      (7) (Lux-2)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   122      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)      K.VC.Houtvenne      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   123      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)      R.Aywaille FC.      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   124      VV.Thes Sport Tessenderlo      (4) (VFV-2)      FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)      7-aug      16:00   
   125      JS.Taminoise      (5) (ACFF-3)      Tempo Overijse      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   127      K.Bolderberg FC.      (8) (Lim-3)      U.R.La Louvière Centre      (4) (ACFF-2)      7-aug      16:00   
   129      R.Chatelet SC.      (4) (ACFF-2)      K.FC.Eendr.Zele      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   130      S.C.T. Menen      (4) (VFV-2)      K.SK.Oostnieuwkerke      (6) (WVl-1)      7-aug      16:00   
   131      FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)      K.Rupel Boom FC.      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   132      K.WS.Club Lauwe      (6) (WVl-1)      RC.Hades      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   133      R.FC.Un.La Calamine      (4) (ACFF-2)      R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   134      Flavion Sport      (6) (Nam-1)      K.FC.Izegem      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   135      Francs Borains      (5) (ACFF-3)      K.FC.Duffel      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   137      R.RC.D'Etterbeek      (7) (Bra-2)      R.W.Walhain CG.      (4) (ACFF-2)      7-aug      16:00   
   138      R.Ol.FC.Stockel B      (7) (Bra-2)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   139      FC.Mariekerke      (5) (VFV-3)      VK.Westhoek      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   140      R.U.Wallonne Ciney      (4) (ACFF-2)      K.VK.Ninove      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   141      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)      K.SV.Kortrijk      (8) (WVl-3)      7-aug      16:00   
   142      R.RC.Hamoir      (4) (ACFF-2)      FC.Ekeren      (8) (Ant-3)      7-aug      16:00   
   143      K.FC.Diest      (5) (VFV-3)      K.SK.Halle      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   145      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)      K.VV.Vosselaar      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   147      K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)      K.Olympia SC.Wijgmaal      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   148      US.Beauraing 61      (8) (Nam-3)      KV.Woluwe-Zaventem      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   149      K.FC.Sparta Petegem      (4) (VFV-2)      FC.Herstal      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   151      Entente Acren Lessines      (4) (ACFF-2)      K.SC.Wielsbeke      (6) (WVl-1)      7-aug      16:00   
   152      Football Club Gullegem      (4) (VFV-2)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   153      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège      (5) (ACFF-3)      R.Knokke FC.      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   155      K.Berchem Sport 2004      (4) (VFV-2)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   156      K.SV.Temse      (4) (VFV-2)      CS.Onhaye      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   157      K.CS.Machelen      (7) (Bra-2)      R.RC.Gent-Zeehaven      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   158      R.ES.Couvin-Mariembourg      (4) (ACFF-2)      K.Witgoor Sport Dessel      (7) (Ant-2)      7-aug      16:00   
   159      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)      R.Harzé FC.      (8) (Lui-3)      7-aug      16:00   
   160      K.V.E.Drongen      (7) (Ovl-2)      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)      7-aug      16:00   
   161      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise      (5) (ACFF-3)      Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   162      K.V.C.S.V.Oostkamp      (6) (WVl-1)      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   164      FC.Gerpinnes      (7) (Hen-2)      U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)      7-aug      16:00   
   165      US.Solrezienne      (5) (ACFF-3)      R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   166      K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)      K.VV.Weerstand Koersel      (7) (Lim-2)      7-aug      16:00   
   167      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)      Léopold FC.      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   169      R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)      SC.Dikkelvenne      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   170      K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      Sporting Club Aarschot      (7) (Bra-2)      7-aug      16:00   
   171      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)      R.Ent.Bertrigeoise      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   172      K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      Stade Disonais      (6) (Lui-1)      7-aug      16:00   
   173      K.SV.Rumbeke      (6) (WVl-1)      K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   174      K.VV.Kl.Kemzeke      (6) (Ovl-1)      R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)      7-aug      16:00   
   175      F.C. Tilleur      (5) (ACFF-3)      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   176      R.S.C.Beaufays B      (7) (Lui-2)      K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)      7-aug      16:00   
   177      FC.Pepingen      (5) (VFV-3)      K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)      7-aug      16:00   
   178      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)      SVD.Kortemark      (6) (WVl-1)      7-aug      16:00   
   179      R.ES.Champlonaise      (6) (Lux-1)      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)      7-aug      16:00   
   180      CS.Entité Manageoise      (5) (ACFF-3)      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   181      Racing FC.Fosses      (6) (Nam-1)      K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)      7-aug      16:00   
   182      SK.Berlare      (5) (VFV-3)      R.OC.Rochois      (6) (Lux-1)      7-aug      16:00   
   183      F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      K.FC.Eppegem      (5) (VFV-3)      7-aug      16:00   
   184      Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)      K.V.Eendracht Aalter      (6) (Ovl-1)      7-aug      16:00   
   185      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      Racing Jet Wavre      (5) (ACFF-3)      7-aug      16:00   
   187      R.Ixelles SC.      (7) (Bra-2)      R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)      7-aug      16:00   
   188      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)      Willen Is Kunnen Eine      (7) (Ovl-2)      7-aug      16:00   
   189      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      Peruwelz Football Club      (6) (Hen-1)      7-aug      16:00   
   192      Soc.Royale JS.Thudinienne      (7) (Hen-2)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)      7-aug      16:00   
   118      R.US.Givry      (4) (ACFF-2)      R.Stade Gedinnois      (7) (Nam-2)      7-aug      18:00   
   154      R.CS.Profondeville      (5) (ACFF-3)      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)      7-aug      18:00   
   190      K.Mariaburg VK.      (7) (Ant-2)      K.FC.Lille      (6) (Ant-1)      7-aug      18:00   

Online Joost

  • Berichten: 7498
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #43 Gepost op: aug 08, 2016, 11:02:39 »
Geen van de clubs die 4 niveaus lager speelden wist een stunt door te drukken. Beauraing capituleerde tegen Woluwe-Zaventem na strafschoppen en Bolderberg was er ook heel dichtbij. Tegen La Louviere kwam de Limburgse 3e Provincialer 1-0 voor maar moest in de 79e en 89e minuut een goal slikken.

De grootste stunt van het weekend komt dus op naam van FC Eupen 1963 dat na strafschoppen won bij Thes Sport.

De resultaten;

   126      K.SV.Bornem      (4) (VFV-2)      R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)      1      1      (3-5)   
   144      R.OC.de Charleroi-March.      (4) (ACFF-2)      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)      0      3         
   150      R.AS.Pays Blanc Antoinien      (7) (Hen-2)      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)      1      1      (4-5)   
   121      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.SC.Grimbergen      (4) (VFV-2)      1      1      (8-7)   
   186      R.FC.Huy      (5) (ACFF-3)      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)      1      3         
   114      Hoogstraten VV.      (4) (VFV-2)      K.ESK.Leopoldsburg      (5) (VFV-3)      5      3         
   128      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      R.CS.Libramontois      (6) (Lux-1)      10      1         
   136      K.Olsa Brakel      (4) (VFV-2)      J.Rochefortoise      (6) (Nam-1)      4      1         
   163      R.FC.Tournai      (5) (ACFF-3)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)      0      2         
   168      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      Eendracht Termien      (6) (Lim-1)      1      0         
   146      U.S.St-Hadelin-Haversin      (7) (Nam-2)      Union Royale Namur      (4) (ACFF-2)      0      5         
   191      K.SK.Retie Branddonk      (6) (Ant-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)      0      3         
   113      K.VK.Tienen      (4) (VFV-2)      R.RAC.Athl.Florenvillois      (6) (Lux-1)      2      0         
   115      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)      Solières Sport      (4) (ACFF-2)      2      1         
   116      K.Opitter FC.      (8) (Lim-3)      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)      1      3         
   117      R.FC.Warnant      (5) (ACFF-3)      R.FC.de Liège      (4) (ACFF-2)      1      3         
   119      Verbr.Zwijndrecht      (6) (Ant-1)      Spouwen-Mopertingen      (4) (VFV-2)      1      2         
   120      Wallonia Club Sibret      (7) (Lux-2)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)      1      7         
   122      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)      K.VC.Houtvenne      (5) (VFV-3)      2      1         
   123      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)      R.Aywaille FC.      (5) (ACFF-3)      3      1         
   124      VV.Thes Sport Tessenderlo      (4) (VFV-2)      FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)      1      1      (2-3)   
   125      JS.Taminoise      (5) (ACFF-3)      Tempo Overijse      (4) (VFV-2)      2      2      (4-5)   
   127      K.Bolderberg FC.      (8) (Lim-3)      U.R.La Louvière Centre      (4) (ACFF-2)      1      2         
   129      R.Chatelet SC.      (4) (ACFF-2)      K.FC.Eendr.Zele      (5) (VFV-3)      2      0         
   130      S.C.T. Menen      (4) (VFV-2)      K.SK.Oostnieuwkerke      (6) (WVl-1)      3      1         
   131      FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)      K.Rupel Boom FC.      (4) (VFV-2)      4      0         
   132      K.WS.Club Lauwe      (6) (WVl-1)      RC.Hades      (4) (VFV-2)      2      4         
   133      R.FC.Un.La Calamine      (4) (ACFF-2)      R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)      0      1         
   134      Flavion Sport      (6) (Nam-1)      K.FC.Izegem      (4) (VFV-2)      0      6         
   135      Francs Borains      (5) (ACFF-3)      K.FC.Duffel      (4) (VFV-2)      4      1         
   137      R.RC.D'Etterbeek      (7) (Bra-2)      R.W.Walhain CG.      (4) (ACFF-2)      0      8         
   138      R.Ol.FC.Stockel B      (7) (Bra-2)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)      0      6         
   139      FC.Mariekerke      (5) (VFV-3)      VK.Westhoek      (4) (VFV-2)      0      1         
   140      R.U.Wallonne Ciney      (4) (ACFF-2)      K.VK.Ninove      (5) (VFV-3)      2      1         
   141      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)      K.SV.Kortrijk      (8) (WVl-3)      7      1         
   142      R.RC.Hamoir      (4) (ACFF-2)      FC.Ekeren      (8) (Ant-3)      5      0         
   143      K.FC.Diest      (5) (VFV-3)      K.SK.Halle      (4) (VFV-2)      1      1      (2-4)   
   145      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)      K.VV.Vosselaar      (5) (VFV-3)      1      1      (5-4)   
   147      K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)      K.Olympia SC.Wijgmaal      (4) (VFV-2)      2      1         
   148      US.Beauraing 61      (8) (Nam-3)      KV.Woluwe-Zaventem      (4) (VFV-2)      0      0      (5-6)   
   149      K.FC.Sparta Petegem      (4) (VFV-2)      FC.Herstal      (5) (ACFF-3)      1      0         
   151      Entente Acren Lessines      (4) (ACFF-2)      K.SC.Wielsbeke      (6) (WVl-1)      3      1         
   152      Football Club Gullegem      (4) (VFV-2)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)      0      1         
   153      R.Dar.Cl. de Cointe-Liège      (5) (ACFF-3)      R.Knokke FC.      (4) (VFV-2)      2      7         
   155      K.Berchem Sport 2004      (4) (VFV-2)      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)      0      1         
   156      K.SV.Temse      (4) (VFV-2)      CS.Onhaye      (5) (ACFF-3)      2      2      (4-2)   
   157      K.CS.Machelen      (7) (Bra-2)      R.RC.Gent-Zeehaven      (4) (VFV-2)      0      9         
   158      R.ES.Couvin-Mariembourg      (4) (ACFF-2)      K.Witgoor Sport Dessel      (7) (Ant-2)      7      1         
   159      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)      R.Harzé FC.      (8) (Lui-3)      10      0         
   160      K.V.E.Drongen      (7) (Ovl-2)      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)      0      3         
   161      FC.Jeun.Lorr.Arlonaise      (5) (ACFF-3)      Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)      0      4         
   162      K.V.C.S.V.Oostkamp      (6) (WVl-1)      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      2      2      (3-4)   
   164      FC.Gerpinnes      (7) (Hen-2)      U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)      1      3         
   165      US.Solrezienne      (5) (ACFF-3)      R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)      1      3         
   166      K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)      K.VV.Weerstand Koersel      (7) (Lim-2)      4      1         
   167      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)      Léopold FC.      (5) (ACFF-3)      2      1         
   169      R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)      SC.Dikkelvenne      (5) (VFV-3)      2      0         
   170      K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      Sporting Club Aarschot      (7) (Bra-2)      1      1      (14-13)   
   171      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)      R.Ent.Bertrigeoise      (5) (ACFF-3)      2      0         
   172      K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      Stade Disonais      (6) (Lui-1)      2      0         
   173      K.SV.Rumbeke      (6) (WVl-1)      K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)      1      2         
   174      K.VV.Kl.Kemzeke      (6) (Ovl-1)      R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)      0      5         
   175      F.C. Tilleur      (5) (ACFF-3)      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)      1      3         
   176      R.S.C.Beaufays B      (7) (Lui-2)      K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)      1      4         
   177      FC.Pepingen      (5) (VFV-3)      K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)      1      1      (4-5)   
   178      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)      SVD.Kortemark      (6) (WVl-1)      1      0         
   179      R.ES.Champlonaise      (6) (Lux-1)      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)      1      2         
   180      CS.Entité Manageoise      (5) (ACFF-3)      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)      1      2         
   181      Racing FC.Fosses      (6) (Nam-1)      K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)      1      4         
   182      SK.Berlare      (5) (VFV-3)      R.OC.Rochois      (6) (Lux-1)      4      0         
   183      F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      K.FC.Eppegem      (5) (VFV-3)      1      1      (5-4)   
   184      Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)      K.V.Eendracht Aalter      (6) (Ovl-1)      2      0         
   185      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      Racing Jet Wavre      (5) (ACFF-3)      2      0         
   187      R.Ixelles SC.      (7) (Bra-2)      R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)      1      3         
   188      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)      Willen Is Kunnen Eine      (7) (Ovl-2)      3      1         
   189      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      Peruwelz Football Club      (6) (Hen-1)      3      0         
   192      Soc.Royale JS.Thudinienne      (7) (Hen-2)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)      0      3         
   118      R.US.Givry      (4) (ACFF-2)      R.Stade Gedinnois      (7) (Nam-2)      4      1         
   154      R.CS.Profondeville      (5) (ACFF-3)      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)      0      2         
   190      K.Mariaburg VK.      (7) (Ant-2)      K.FC.Lille      (6) (Ant-1)      1      6         

Online Joost

  • Berichten: 7498
Re: Beker van België 2016-2017
« Reactie #44 Gepost op: aug 08, 2016, 11:13:09 »
Derde Ronde;

   193      K.Antonia FC.      (6) (Ant-1)      K.FC.Vigor Wuitens Hamme      (3) (Nat)   
   194      K.VK.Tienen      (4) (VFV-2)      FC.V.Dender E.H.      (3) (Nat)   
   195      R.Excelsior Virton      (3) (Nat)      Torhout 1992 KM.      (4) (VFV-2)   
   196      R.Sprimont Comblain Sport      (3) (Nat)      R.U.Wallonne Ciney      (4) (ACFF-2)   
   197      A.S.V.Geel      (3) (Nat)      U.R.S.L. Visé      (6) (Lui-1)   
   198      K.FC.Weywertz      (6) (Lui-1)      White Star Bruxelles      (3) (Nat)   
   199      FC Turnhout      (5) (VFV-3)      K.SK Heist      (3) (Nat)   
   200      Bilzerse Waltwilder VV.      (6) (Lim-1)      F.C. Seraing      (3) (Nat)   
   201      K.MSK.Deinze      (3) (Nat)      FC.United Richelle      (5) (ACFF-3)   
   202      K.FC.Merelbeke      (5) (VFV-3)      K.SV.Oudenaarde      (3) (Nat)   
   203      FC.Ganshoren      (5) (ACFF-3)      SP.Hasselt      (3) (Nat)   
   204      RC.Hades      (4) (VFV-2)      K.Patro Eisden Maasmech.      (3) (Nat)   
   205      K.VV.Coxyde      (3) (Nat)      K.Londerzeel SK.      (4) (VFV-2)   
   206      FC.O. Beerschot-Wilrijk      (3) (Nat)      R.Chatelet SC.      (4) (ACFF-2)   
   207      VK.Westhoek      (4) (VFV-2)      K.FC.Dessel Sport      (3) (Nat)   
   208      R.W.Walhain CG.      (4) (ACFF-2)      KFC.Oosterzonen Oosterw.      (3) (Nat)   
   209      K.Olsa Brakel      (4) (VFV-2)      Hoogstraten VV.      (4) (VFV-2)   
   210      K.FC.St.-Lenaarts      (5) (VFV-3)      R.US.Beloeil      (6) (Hen-1)   
   211      R.Jeun.Aischoise      (5) (ACFF-3)      RC Charleroi-Fleurus      (4) (ACFF-2)   
   212      OMS.Ingelmunster      (5) (VFV-3)      R.UFC.Ransartoise B      (8) (Hen-3)   
   213      K.Groen Rood Katelijne      (6) (Ant-1)      FC.Heur-Tongeren      (6) (Lim-1)   
   214      K.Vlijtingen VV.      (6) (Lim-1)      R.SC.Habay-La-Neuve      (6) (Lux-1)   
   215      Sportkring Sint-Niklaas      (4) (VFV-2)      U.R.La Louvière Centre      (4) (ACFF-2)   
   216      US.Rebecquoise      (5) (ACFF-3)      K.SV.Schriek      (6) (Ant-1)   
   217      FC.Wetteren      (5) (VFV-3)      K.VK.Wellen      (5) (VFV-3)   
   218      R.FC.Houdinois      (6) (Hen-1)      K.SK.Ronse      (5) (VFV-3)   
   219      R.FC.de Liège      (4) (ACFF-2)      SC.Eendracht Aalst      (4) (VFV-2)   
   220      K.FC.Lille      (6) (Ant-1)      Spouwen-Mopertingen      (4) (VFV-2)   
   221      Entente Durbuy      (5) (ACFF-3)      K.Racing Waregem      (6) (WVl-1)   
   222      K.FC.Sp.St-Gillis Waas      (5) (VFV-3)      FC.Helson Helchteren      (5) (VFV-3)   
   223      R.US.Ethe Belmont      (6) (Lux-1)      R.US.Givry      (4) (ACFF-2)   
   224      R.Knokke FC.      (4) (VFV-2)      K.FC.Sparta Petegem      (4) (VFV-2)   
   225      R.CS.Verlaine      (5) (ACFF-3)      Sporting West Harelbeke      (4) (VFV-2)   
   226      Union Royale Namur      (4) (ACFF-2)      S.C.T. Menen      (4) (VFV-2)   
   227      F.C. Esperanza Pelt      (5) (VFV-3)      R.ES.Couvin-Mariembourg      (4) (ACFF-2)   
   228      R.Stade Waremmien FC.      (4) (ACFF-2)      K.VC.Jong Lede      (5) (VFV-3)   
   229      R.SC.Paturageois      (6) (Hen-1)      HO Wolvertem Merchtem      (5) (VFV-3)   
   230      Tempo Overijse      (4) (VFV-2)      K.SV.Temse      (4) (VFV-2)   
   231      K.FC.Zwarte Leeuw      (4) (VFV-2)      K.FC.Izegem      (4) (VFV-2)   
   232      KV.Woluwe-Zaventem      (4) (VFV-2)      SK.Lochristi      (6) (Ovl-1)   
   233      R.RC.Gent-Zeehaven      (4) (VFV-2)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.      (4) (VFV-2)   
   234      R.Racing Club de Waterloo      (5) (ACFF-3)      K.Bocholter VV.      (4) (VFV-2)   
   235      K.AC.Betekom      (5) (VFV-3)      Rapide Club Lebbeke      (5) (VFV-3)   
   236      FC.Eupen 1963      (7) (Lui-2)      R.FC.Meux      (4) (ACFF-2)   
   237      R.Cappellen FC.      (4) (VFV-2)      R.RC.Hamoir      (4) (ACFF-2)   
   238      K.Sassport Boezinge      (6) (WVl-1)      Entente Acren Lessines      (4) (ACFF-2)   
   239      SK.Berlare      (5) (VFV-3)      K.SK.Halle      (4) (VFV-2)   
   240      Francs Borains      (5) (ACFF-3)      R White Daring Molenbeek      (5) (ACFF-3)