Auteur Topic: Beker van België 2018-2019  (gelezen 2656 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Joost

  • Berichten: 7475
Beker van België 2018-2019
« Gepost op: jun 29, 2018, 23:37:18 »
Vanmiddag is er weer geloot voor de eerste vijf rondes, ik heb uiteraard de boel in een handig schema gegoten.

Erop klikken=groter formaat

« Laatst bewerkt op: jun 29, 2018, 23:39:48 door Joost »

Offline Joost

  • Berichten: 7475
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #1 Gepost op: jun 30, 2018, 00:17:41 »
De compleet zinloze cijfers en wetenswaardigheden.

Aantal deelnemers per niveau
2. Eerste Klasse B: 8
3. 1e Klasse Amateur: 16
4. 2e Klasse Amateur: 48
5. 3e Klasse Amateur: 64
6. 1e Provinciaal: 90
7. 2e Provinciaal: 42
8. 3e Provinciaal: 26
9. 4e Provinciaal: 2

KSV Pittem uit West-Vlaanderen en Rauw Sport uit Antwerpen zijn de enige 4e Provincialers

Het grootst mogelijke niveauverschil was 4 maar dat is nergens het geval. 12 duels hebben 3 niveaus verschil tussen de clubs.



Offline Bier und Bratwurst

  • Berichten: 1524
  • Geslacht: Man
  • Loat Goan!!
    • groundhopcollection
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #2 Gepost op: jun 30, 2018, 00:46:41 »
Prachtig schema Joost! Mooi gedaan!
Het ene stadion is het andere niet!

Offline Hugo

  • Berichten: 2662
  • Geslacht: Man
    • Cheese & Union
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #3 Gepost op: jul 23, 2018, 10:40:00 »
Zijn er a.s. zondag nog aantrekkelijke dubbels mogelijk in de 1e ronde?

Offline KRCM1904

  • Berichten: 468
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #4 Gepost op: jul 23, 2018, 11:59:51 »
Zijn er a.s. zondag nog aantrekkelijke dubbels mogelijk in de 1e ronde?

Lijkt me niet zo gemakkelijk.
Dendermonde speelt thuis om 16u en Zele speelt thuis om 18u.
De afstand tussen Dendermonde en Zele is in principe een 15 min.
Laatste wedstrijd: 13/10/2018 Stade Portugais - US Boulogne CO 0-3 (Coupe de France - 5ème Tour)

Offline Saltacampos

  • Berichten: 955
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #5 Gepost op: jul 23, 2018, 12:31:05 »
Dendermonde is zeker de moeite als je het nog niet hebt bezocht, Zele is minder interessant, maar in combinatie met het nabije Dendermonde in een dubbelslag best wel OK.

Ik denk zelf aan Adegem-Lendelede, jammer genoeg wordt de Merelbeekse derby tussen Bottelare en KFC niet in Bottelare gespeeld, anders was het zeker die wedstrijd geworden.

In ronde twee dan met de Racing naar Beek of Hamont.
@Joost, knap werk dat overzicht !
Het belangrijkste voetbal is het amateurvoetbal

Offline KRCM1904

  • Berichten: 468
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #6 Gepost op: jul 23, 2018, 12:36:24 »
Zijn er a.s. zondag nog aantrekkelijke dubbels mogelijk in de 1e ronde?

Of deze aantrekkelijk zijn, weet ik niet, maar praktisch moeten ze wel gemakkelijk doenbaar zijn.

Om 14.30u Herk-de-Stad -Zwarte Leeuw

Om 18u. Gestel - VC Herentals (in Lummen)
of
Om 18u. Leopoldsburg - Herkol Neerpelt (in Heppen)
Laatste wedstrijd: 13/10/2018 Stade Portugais - US Boulogne CO 0-3 (Coupe de France - 5ème Tour)

Offline Joost

  • Berichten: 7475
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #7 Gepost op: jul 23, 2018, 13:18:47 »
Of deze aantrekkelijk zijn, weet ik niet, maar praktisch moeten ze wel gemakkelijk doenbaar zijn.

Om 14.30u Herk-de-Stad -Zwarte Leeuw

Om 18u. Gestel - VC Herentals (in Lummen)
of
Om 18u. Leopoldsburg - Herkol Neerpelt (in Heppen)

Herk is van die drie wel het leukste terrein. Typisch Belgisch met een ratjetoe aan overkappingen.
Leopoldsburgburg is wel apart met een hoge tribune die bijna op de achterlijn staat.

Er zijn echt opvallend weinig mogelijkheden, zelfs inclusief de regionale bekers.

Offline rogo_breda

  • Berichten: 372

Offline Joost

  • Berichten: 7475
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #9 Gepost op: aug 12, 2018, 21:17:24 »
Even de administratie bijwerken want ik was op vakantie.

De eerste ronde:
   K.SC.Blankenberge  (6. W-Vl-1)      Racing Club Lauwe  (6. W-Vl-1)      1-2   
   K.SK.Oostnieuwkerke  (6. W-Vl-1)      K.SK.Vlamertinge  (6. W-Vl-1)      2-1   
   K.WS.Club Lauwe  (6. W-Vl-1)      SVD.Kortemark  (6. W-Vl-1)      1-1 (6-5)   
   R.SC.Templeuvois  (7. Hen-2A)      K.SK.Voorw.Zwevezele  (5. VFV 3A)      0-3   
   K.VC.Wingene  (5. VFV 3A)      K.SC.Wielsbeke  (6. W-Vl-1)      1-0   
   VK.Adegem  (6. O-Vl-1)      K.FC.Lendelede Sport  (8. W-Vl-3C)      0-0 (5-4)   
   SV.Wevelgem City  (7. W-Vl-2B)      K.FC.Meulebeke  (6. W-Vl-1)      9-3   
   K.Eendracht Wervik  (5. VFV 3A)      K.Sassport Boezinge  (6. W-Vl-1)      1-1 (7-6)   
   K.VC.Deerlijk Sport  (6. W-Vl-1)      K.SV.Pittem  (9. W-Vl-4B)      5-0   
   US.Ploegsteert-Bizet  (7. W-Vl-2B)      R.FC.Tournai  (5. ACFF 3A)      0-5   
   Ass.Sp.Club Havinnes  (7. Hen-2A)      Torhout 1992 KM.  (5. VFV 3A)      1-2   
   K.VV.Oostduinkerke  (6. W-Vl-1)      Jong Zulte  (6. O-Vl-1)      1-3   
   K.V.C.S.V.Oostkamp  (5. VFV 3A)      K.Racing Waregem  (6. W-Vl-1)      0-0 (4-5)   
   VK.Dadizele  (6. W-Vl-1)      K.V.Eendracht Aalter  (6. O-Vl-1)      2-4   
   K.FC.Merelbeke  (5. VFV 3A)      E.St-Anna Bottelare  (8. O-Vl-3B)      10-0   
   FC Lebbeke  (5. VFV 3A)      SK.Berlare  (7. O-Vl-2C)      3-0   
   FC.Mariekerke  (6. Ant-1)      KHO Wolvertem Merchtem  (5. VFV 3A)      1-2   
   Avanti Stekene  (5. VFV 3A)      K.SV.Sottegem  (6. O-Vl-1)      0-0 (7-6)   
   K.VK.Svelta Melsele  (5. VFV 3A)      Bodegem Kapelle United  (7. V-Br-2B)      1-0   
   K.E.Appelterre-Eichem  (6. O-Vl-1)      K.VV.Zelzate  (5. VFV 3A)      2-3   
   K.VC.Jong Lede  (5. VFV 3A)      Eendr.Elene-Grotenberge  (6. O-Vl-1)      1-2   
   K.VV.Vlaamse Ardennen  (6. O-Vl-1)      FC.St-Martens-Latem  (7. O-Vl-2A)      2-0   
   K.SV.Bornem  (5. VFV 3B)      K.FC.Hoger Op Kalken  (6. O-Vl-1)      1-2   
   K.FC.Heusden Sport  (8. O-Vl-3B)      K.VK.Ninove  (6. O-Vl-1)      1-3   
   Eendr. Mazenzele Opwijk  (8. V-Br-3C)      SK.Lochristi  (6. O-Vl-1)      0-7   
   SK.Munkzwalm  (7. O-Vl-2B)      SV.Kobbegem  (8. V-Br-3C)      1-2   
   K.AV.Dendermonde  (6. O-Vl-1)      E.C.Oudenhove  (8. O-Vl-3C)      4-2   
   FC Wetteren  (5. VFV 3A)      K.V.E.Drongen  (6. O-Vl-1)      5-1   
   K.FC.Eendr.Zele  (6. O-Vl-1)      K.Racing Club Bambrugge  (6. O-Vl-1)      1-2   
   R.SP.Bosquetia Frameries  (7. Hen-2B)      FC.Greunsjotters Vossem  (8. V-Br-3B)      4-1   
   R.CS.Brainois  (5. ACFF 3A)      R.Un.Auderghem  (7. W-Br-2A)      6-2   
   Léopold FC.  (5. ACFF 3A)      R.FC.E.Maurage  (7. Hen-2B)      2-0   
   Fc Colfontaine  (7. Hen-2B)      Athl.CLub Le Roeulx  (6. Hen-1)      0-2   
   R.FC.Rapid Symphorinois  (5. ACFF 3A)      ASC Berchem  (7. W-Br-2A)      1-3   
   R.Ol.FC.Stockel  (5. ACFF 3A)      KFC.Rhodienne-De Hoek  (6. V-Br-1)      1-1 (3-1)   
   ERC.Hoeilaart  (6. V-Br-1)      Union Lasne Ohain  (6. W-Br-1)      3-0   
   R.SC.Paturageois  (6. Hen-1)      R.Stade Brainois  (5. ACFF 3A)      0-1   
   R.US.Beloeil  (6. Hen-1)      CS Pays Vert Ostiches-Ath  (5. ACFF 3A)      3-3 (2-3)   
   Wavre Sports FC  (5. ACFF 3A)      K.FC.Avenir Lembeek  (8. V-Br-3D)      2-0   
   R.Soignies Sports  (6. Hen-1)      VK.Huldenberg  (6. V-Br-1)      1-1 (3-4)   
   R.Racing Club de Waterloo  (6. W-Br-1)      F.C.M. UCCLE  (7. W-Br-2A)      4-2   
   Peruwelz Football Club  (6. Hen-1)      Albert Quevy-Mons  (5. ACFF 3A)      1-2   
   FC.Kosova Schaerbeek  (6. W-Br-1)      S.K. Pepingen-Halle  (5. VFV 3A)      0-0 (3-5)   
   R.FC.Houdinois  (6. Hen-1)      CS.Entité Manageoise  (5. ACFF 3A)      1-0   
   ASE.De Chastre  (7. W-Br-2B)      RC. Villers la VIlle  (6. W-Br-1)      1-4   
   R.FC.Grand-Leez  (6. Nam-1)      R.FC.De Gilly  (7. Hen-2C)      2-0   
   RJ Entente Binchoise  (5. ACFF 3A)      CS.Wépionnais  (6. Nam-1)      1-2   
   Flavion Sport  (6. Nam-1)      Union Namur Fosses-La-Ville  (5. ACFF 3A)      1-10   
   R.AS.Monceau  (6. Hen-1)      FC.Ligny  (6. Nam-1)      2-0   
   K.VK.Tienen  (5. VFV 3B)      Pont-A Celles-Buzet  (6. Hen-1)      2-0   
   R.FC.Rhisnois  (6. Nam-1)      R.Gosselies Sports  (6. Hen-1)      0-0 (5-3)   
   R.Jeun.Aischoise  (5. ACFF 3A)      R.U.S.Loyers  (6. Nam-1)      1-1 (5-6)   
   H.O. Bierbeek  (6. V-Br-1)      R.FC.Warnant  (5. ACFF 3B)      1-1 (4-1)   
   ARS.de l'Entité Floreffe  (7. Nam-2A)      OC.Nismes  (6. Nam-1)      3-2   
   All.Huppaytoise  (7. W-Br-2B)      JS.Taminoise  (5. ACFF 3A)      1-6   
   E.S. DE LA MOLIGNEE  (6. Nam-1)      R.US.Club Anderlues  (6. Hen-1)      1-1 (2-4)   
   US de Pesche  (6. Nam-1)      R.US.Givry  (5. ACFF 3B)      0-1   
   Ass.Sp.Nothomb-Post  (7. Lux-2A)      R.RC.Longlier  (5. ACFF 3B)      0-4   
   R.US.Ethe Belmont  (6. Lux-1)      R.FC.De La Roer  (8. Lie-3D)      5-1   
   R.RC.Mormont  (5. ACFF 3B)      R.SC.Habay-La-Neuve  (6. Lux-1)      2-1   
   K.FC.Weywertz  (6. Lie-1)      R.OC.Meix-Dt-Virton  (5. ACFF 3B)      1-0   
   R.US.Sartoise  (6. Lux-1)      R.All.FC.Oppagne-Wéris  (5. ACFF 3B)      1-0   
   R.ES.Champlonaise  (6. Lux-1)      US.D'Erezée  (7. Lux-2C)      3-0   
   ES.Melreux-Hotton  (7. Lux-2C)      Un.R.St-Louis-Saint-Léger  (6. Lux-1)      0-1   
   FC.Bullingen  (8. Lie-3D)      R.RC.Longlier B  (7. Lux-2B)      1-0   
   R.Marloie Sport  (6. Lux-1)      Königlicher Honsfelder SV  (7. Lie-2C)      3-1   
   J.Rochefortoise Jemelle A  (6. Nam-1)      R.Esp.Rossignol  (6. Lux-1)      2-0   
   CS.Onhaye  (5. ACFF 3B)      R.OC.Rochois  (6. Lux-1)      3-0   
   Chevetogne Football  (7. Nam-2B)      R.CS.Condruzien  (6. Nam-1)      2-1   
   R.RC.Stockay-Warfusée  (5. ACFF 3B)      Football Club de Trooz  (6. Lie-1)      7-0   
   AC.Soiron  (8. Lie-3C)      K.Vict.VV.'s Herenelderen  (7. Lim-2B)      0-5 ff   
   W.S.Schoonbeek-Beverst  (7. Lim-2B)      Etoile Vervietoise  (7. Lie-2C)      12-0   
   FC.Bressoux  (8. Lie-3C)      R.CS.Verlaine  (5. ACFF 3B)      1-5   
   R.Aywaille FC.  (5. ACFF 3B)      Bregel Sport  (7. Lim-2B)      4-3   
   FCB Sprimont  (5. ACFF 3B)      R.FC.Huy  (5. ACFF 3B)      3-1   
   FCB Sprimont B  (6. Lie-1)      R.Aubel FC.  (6. Lie-1)      1-3   
   Huccorgne Sports  (8. Lie-3A)      V.V. Zepperen-Brustem  (6. Lim-1)      0-6   
   R.FC.Heusy Rouheid  (8. Lie-3C)      K.Boorsem Sport  (8. Lim-3B)      1-0   
   R.FC.Un.La Calamine  (5. ACFF 3B)      R.AF.Franchimontois  (7. Lie-2C)      4-1   
   FC.United Richelle  (5. ACFF 3B)      U.C.E. De Liège  (6. Lie-1)      1-1 (2-3)   
   Eendracht Termien  (5. VFV 3B)      R.Harzé FC.  (8. Lie-3B)      10-0   
   AS - NIEL UNITED  (8. Lim-3B)      Bilzerse Waltwilder VV.  (5. VFV 3B)      0-1   
   Pontisse Cité FC.  (7. Lie-2B)      K.VK.Wellen  (5. VFV 3B)      0-4   
   FC.Herstal  (5. ACFF 3B)      K.Daring Huvo Jeuk  (6. Lim-1)      1-2   
   FC.Helson Helchteren  (5. VFV 3B)      K.FC.Lentezon Beerse  (8. Ant-3A)      6-0   
   K.FC.Hamont 99  (7. Lim-2A)      Groen Star Beek  (6. Lim-1)      0-3   
   K.Hechtel FC.  (8. Lim-3A)      K.Opitter FC.  (8. Lim-3B)      3-0   
   S.A.V. St-Dymphna Geel  (7. Ant-2B)      K.FC.M.D.Halen  (7. Lim-2B)      4-3   
   K.FC.Flandria Paal  (7. Lim-2A)      K.FC.St.-Lenaarts  (5. VFV 3B)      0-4   
   K.Witgoor Sport Dessel  (6. Ant-1)      K.VK.Beringen  (6. Lim-1)      2-2 (5-4)   
   K.FC.Diest  (6. V-Br-1)      K.VV.Rauw Sport Mol  (9. Ant-4E)      6-0   
   K.FC.De Kempen T.L.  (6. Ant-1)      K.Berg en Dal VV.  (6. Ant-1)      3-0   
   F.C. Esperanza Pelt  (5. VFV 3B)      K.FC.Lille  (6. Ant-1)      0-0 (5-6)   
   F.C. Wezel Sport  (7. Ant-2B)      K.Zwaluwen Olmen  (7. Ant-2B)      3-3 (5-6)   
   VK.Gestel  (8. Lim-3A)      VC.Herentals  (6. Ant-1)      1-2   
   K.Herk-De-Stad FC.  (6. Lim-1)      K.FC.Zwarte Leeuw  (5. VFV 3B)      0-4   
   K.ESK.Leopoldsburg  (5. VFV 3B)      SV.Herkol Neerpelt  (6. Lim-1)      0-1   
   FC.Ekeren  (7. Ant-2A)      FC.Melsbroek  (6. V-Br-1)      0-3   
   K.SV.Schriek  (6. Ant-1)      K.Retie SK.  (7. Ant-2B)      0-0 (4-2)   
   K.Kontich FC.  (6. Ant-1)      K.FC.Putte  (8. Ant-3B)      2-1   
   FC.Tildonk  (8. V-Br-3B)      Sporting Kampenhout  (5. VFV 3A)      0-5   
   K.RC.Mechelen  (5. VFV 3B)      K.FC.Exc.Bouwel  (8. Ant-3C)      3-0   
   K.FC.Nijlen  (5. VFV 3B)      SK.Rapid Leest  (7. Ant-2A)      3-1   
   KV.Woluwe-Zaventem  (5. VFV 3A)      FC.Berlaar-Heikant  (6. Ant-1)      3-1   
   K.OVC.Sterrebeek  (6. V-Br-1)      K.Ternesse VV.Wommelgem  (5. VFV 3B)      0-4   
   Stade Everois Racing Club  (6. W-Br-1)      K.Lyra TSV.  (5. VFV 3B)      2-5   
   K.VC.Houtvenne  (5. VFV 3B)      VK.St-Agatha-Berchem  (7. W-Br-2A)      10-0   
   Hoger Op Veltem  (6. V-Br-1)      BX.Brussels  (6. W-Br-1)      0-2   
   K.V.Tremelo  (8. V-Br-3B)      FC.Ganshoren  (5. ACFF 3A)      0-5   
   F.S.I. Berchem  (7. W-Br-2A)      Sporting Club Aarschot  (6. V-Br-1)      0-1   
   SK.'s Gravenwezel-Schilde  (7. Ant-2A)      R.SD.Jette  (5. ACFF 3A)      2-0   

In 20 gevallen werd een ploeg uitgeschakeld door een lagere spelende club. Jette en Symphorien verloren als ACFF 3e Amateur van 2e provincialers. In de andere 18 gevallen was het verschil slechts 1 niveau. Opvallend; in 17 van die gevallen was het een spannend duel met slechts 1 goal verschil of penalties. Eenmaal was er een grote uitslag en dat was Wevelgem City dat Meulebeke, met 9-3 van de mat veegde.

Offline Joost

  • Berichten: 7475
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #10 Gepost op: aug 12, 2018, 21:31:32 »
Ronde 2

   K.V.Eendracht Aalter  (6. O-Vl-1)      R.Racing Club de Waterloo  (6. W-Br-1)      2-0   
   R.US.Ethe Belmont  (6. Lux-1)      Entente Acren Lessines  (4. ACFF 2)      0-1   
   R.Marloie Sport  (6. Lux-1)      S.K. Pepingen-Halle  (5. VFV 3A)      1-1 (3-5)   
   R.FC.Un.La Calamine  (5. ACFF 3B)      BX.Brussels  (6. W-Br-1)      0-2   
   K.RC.Mechelen  (5. VFV 3B)      SV.Herkol Neerpelt  (6. Lim-1)      3-0   
   K.FC.Lille  (6. Ant-1)      RC Hades Hasselt  (4. VFV 2B)      3-4   
   Bilzerse Waltwilder VV.  (5. VFV 3B)      R.FC.Grand-Leez  (6. Nam-1)      4-0   
   K.Daring Huvo Jeuk  (6. Lim-1)      K.FC.Zwarte Leeuw  (5. VFV 3B)      1-4   
    K.Sint-Eloois-Winkel Sp.  (4. VFV 2A)      R.US.Sartoise  (6. Lux-1)      8-0   
    URSL Visé  (4. ACFF 2)      SV.Wevelgem City  (7. W-Vl-2B)      0-5   
   Union Namur Fosses-La-Ville  (5. ACFF 3A)      K.Zwaluwen Olmen  (7. Ant-2B)      6-1   
    R.ES.Couvin-Mariembourg  (4. ACFF 2)      R.SP.Bosquetia Frameries  (7. Hen-2B)      4-0   
   Wavre Sports FC  (5. ACFF 3A)      FC.Melsbroek  (6. V-Br-1)      2-0   
   K.FC.Weywertz  (6. Lie-1)      CS Pays Vert Ostiches-Ath  (5. ACFF 3A)      0-3   
    Solières Sport  (4. ACFF 2)      R.FC.Rhisnois  (6. Nam-1)      5-0   
    Sportkring Sint-Niklaas  (4. VFV 2B)      Chevetogne Football  (7. Nam-2B)      6-0   
    K.Olympia SC.Wijgmaal  (4. VFV 2A)      K.Lyra TSV.  (5. VFV 3B)      3-2   
   SV.Kobbegem  (8. V-Br-3C)      Jong Zulte  (6. O-Vl-1)      1-1 (3-4)   
   Albert Quevy-Mons  (5. ACFF 3A)      R.CS.Verlaine  (5. ACFF 3B)      3-1   
   VK.Adegem  (6. O-Vl-1)      SK.Lochristi  (6. O-Vl-1)      1-4   
    SP.Hasselt  (4. VFV 2B)      ERC.Hoeilaart  (6. V-Br-1)      1-1 (4-5)   
   R.FC.Heusy Rouheid  (8. Lie-3C)      KV.Woluwe-Zaventem  (5. VFV 3A)      1-4   
    R.U.Wallonne Ciney  (4. ACFF 2)      R.RC.Stockay-Warfusée  (5. ACFF 3B)      2-3   
    US.Rebecquoise  (4. ACFF 2)      R.FC.Tournai  (5. ACFF 3A)      3-2   
    R.Cappellen FC.  (4. VFV 2B)      FCB Sprimont  (5. ACFF 3B)      2-0   
   R.US.Givry  (5. ACFF 3B)      Avanti Stekene  (5. VFV 3A)      2-0   
   FC Lebbeke  (5. VFV 3A)      K.Diegem Sport  (4. VFV 2A)      1-1 (8-9)   
    S.C.T. Menen  (4. VFV 2A)      K.AV.Dendermonde  (6. O-Vl-1)      4-0   
   R.Aywaille FC.  (5. ACFF 3B)      K.FC.Merelbeke  (5. VFV 3A)      2-3   
   R.AS.Monceau  (6. Hen-1)      RAAL La Louviere  (4. ACFF 2)      0-0 (4-2)   
   Athl.CLub Le Roeulx  (6. Hen-1)      R.Stade Waremmien FC.  (4. ACFF 2)      0-1   
   R.Aubel FC.  (6. Lie-1)      W.S.Schoonbeek-Beverst  (7. Lim-2B)      1-0   
   ASC Berchem  (7. W-Br-2A)      KHO Wolvertem Merchtem  (5. VFV 3A)      0-3   
   FC.Bullingen  (8. Lie-3D)      V.V. Zepperen-Brustem  (6. Lim-1)      1-1 (2-4)   
   R.ES.Champlonaise  (6. Lux-1)      K.Witgoor Sport Dessel  (6. Ant-1)      0-2   
    K.FC.Duffel  (4. VFV 2B)      R.US.Club Anderlues  (6. Hen-1)      3-0   
   FC Wetteren  (5. VFV 3A)      U.R. La Louvière-Centre  (4. ACFF 2)      2-2 (9-10)   
   ARS.de l'Entité Floreffe  (7. Nam-2A)      K.SV.Temse  (4. VFV 2B)      0-1   
    F.C. Tilleur  (4. ACFF 2)      R.U.S.Loyers  (6. Nam-1)      4-2   
   R.Ol.FC.Stockel  (5. ACFF 3A)      R.W.Walhain CG.  (4. ACFF 2)      1-1 (11-10)   
   SK.'s Gravenwezel-Schilde  (7. Ant-2A)      SC.Dikkelvenne  (4. VFV 2A)      1-3   
    SC.City Pirates Antwerpen  (4. VFV 2B)      VK.Huldenberg  (6. V-Br-1)      1-1 (4-2)   
   K.VC.Houtvenne  (5. VFV 3B)      Sporting Club Aarschot  (6. V-Br-1)      2-0   
   U.C.E. De Liège  (6. Lie-1)      S.A.V. St-Dymphna Geel  (7. Ant-2B)      2-0   
    Spouwen-Mopertingen  (4. VFV 2B)      Torhout 1992 KM.  (5. VFV 3A)      0-0 (5-4)   
    FC.Heur-Tongeren  (4. VFV 2B)      Sporting Kampenhout  (5. VFV 3A)      2-0   
   K.VC.Wingene  (5. VFV 3A)      JS.Taminoise  (5. ACFF 3A)      2-0   
   FC.Ganshoren  (5. ACFF 3A)      K.Bocholter VV.  (4. VFV 2B)      5-1   
    VK.Westhoek  (4. VFV 2A)      K.SK.Voorw.Zwevezele  (5. VFV 3A)      1-1 (4-3)   
    K.VV.Vosselaar  (4. VFV 2B)      K.Racing Waregem  (6. W-Vl-1)      6-0   
   Groen Star Beek  (6. Lim-1)      Racing Club Gent  (4. VFV 2A)      2-3   
    Tempo Overijse  (4. VFV 2A)      K.Hechtel FC.  (8. Lim-3A)      6-1   
   K.Vict.VV.'s Herenelderen  (7. Lim-2B)      Eendr.Elene-Grotenberge  (6. O-Vl-1)      1-3   
   R.RC.Longlier  (5. ACFF 3B)      Léopold FC.  (5. ACFF 3A)      1-5   
   K.AC.Betekom  (5. VFV 3B)      R.FC.Houdinois  (6. Hen-1)      3-2   
   K.VK.Ninove  (6. O-Vl-1)      K.Olsa Brakel  (4. VFV 2A)      0-2   
    Hoogstraten VV.  (4. VFV 2B)      H.O. Bierbeek  (6. V-Br-1)      2-0   
    Francs Borains  (4. ACFF 2)      R.CS.Brainois  (5. ACFF 3A)      2-1   
   K.Eendracht Wervik  (5. VFV 3A)      CS.Wépionnais  (6. Nam-1)      2-1   
   VC.Herentals  (6. Ant-1)      R.FC.Meux  (4. ACFF 2)      0-1   
   K.FC.Hoger Op Kalken  (6. O-Vl-1)      K.FC.De Kempen T.L.  (6. Ant-1)      2-4   
    K.FC.Vigor Wuitens Hamme  (4. VFV 2B)      R.RC.Mormont  (5. ACFF 3B)      5-0   
    K.Londerzeel SK.  (4. VFV 2A)      Eendracht Termien  (5. VFV 3B)      1-2   
   K.FC.Nijlen  (5. VFV 3B)      Racing Club Lauwe  (6. W-Vl-1)      1-0   
   K.VK.Wellen  (5. VFV 3B)      K.FC.Diest  (6. V-Br-1)      4-4 (4-2)   
    Entente Durbuy  (4. ACFF 2)      K.Racing Club Bambrugge  (6. O-Vl-1)      1-1 (4-5)   
   J.Rochefortoise Jemelle A  (6. Nam-1)      K.SK.Ronse  (4. VFV 2A)      3-7   
   K.SV.Schriek  (6. Ant-1)      Olympic Club de Charleroi  (4. ACFF 2)      1-2   
   FC.Helson Helchteren  (5. VFV 3B)      K.Ternesse VV.Wommelgem  (5. VFV 3B)      0-1   
   Un.R.St-Louis-Saint-Léger  (6. Lux-1)      K.VV.Zelzate  (5. VFV 3A)      4-4 (5-4)   
   R.Stade Brainois  (5. ACFF 3A)      CS.Onhaye  (5. ACFF 3B)      0-0 (4-2)   
    R.RC.Hamoir  (4. ACFF 2)      K.VC.Deerlijk Sport  (6. W-Vl-1)      4-1   
    K.FC.Eppegem  (4. VFV 2A)      K.VV.Vlaamse Ardennen  (6. O-Vl-1)      1-1 (4-3)   
   K.VK.Tienen  (5. VFV 3B)      FC MU Izegem-Ingelmunster  (4. VFV 2A)      1-2   
    Football Club Gullegem  (4. VFV 2A)      K.VK.Svelta Melsele  (5. VFV 3A)      1-0   
   K.FC.St.-Lenaarts  (5. VFV 3B)      K.FC.Sparta Petegem  (4. VFV 2A)      0-2   
   RC. Villers la VIlle  (6. W-Br-1)      FC Turnhout  (4. VFV 2B)      0-0 (3-0)   
    Racing Club Harelbeke  (4. VFV 2A)      K.SK.Oostnieuwkerke  (6. W-Vl-1)      2-0   
   K.WS.Club Lauwe  (6. W-Vl-1)      K.Berchem Sport 2004  (4. VFV 2B)      1-4   
    K.Patro Eisden Maasmech.  (4. VFV 2B)      K.Kontich FC.  (6. Ant-1)      3-0   

Ook hier was Wevelgem de stuntploeg. Verder vielen de penaltyoverwinningen van Bambrugge, Hoeilaart, Villers La Ville en Monceau op op teams die 2 niveaus hoger spelen. Ook opvallend was de 5-1 nederlaag van Bocholt bij Grimbergen.

Offline Joost

  • Berichten: 7475
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #11 Gepost op: aug 12, 2018, 21:46:13 »
En de uitslagen van dit weekend:

   K.MSK Deinze (3. A1)      BX.Brussels  (6. W-Br-1)      6-0   
   FC MU Izegem-Ingelmunster  (4. VFV 2A)      K.FC.Sparta Petegem  (4. VFV 2A)      1-1 (7-6)   
   SC.Dikkelvenne  (4. VFV 2A)       Sportkring Sint-Niklaas  (4. VFV 2B)      1-1 (3-4)   
   R.Stade Waremmien FC.  (4. ACFF 2)       Racing Club Harelbeke  (4. VFV 2A)      1-1 (3-4)   
    US.Rebecquoise  (4. ACFF 2)       SC.City Pirates Antwerpen  (4. VFV 2B)      1-1   
   Entente Acren Lessines  (4. ACFF 2)      R.RC.Stockay-Warfusée  (5. ACFF 3B)      3-0   
   V.V. Zepperen-Brustem  (6. Lim-1)      Jong Zulte  (6. O-Vl-1)      1-0   
    Hoogstraten VV.  (4. VFV 2B)      SV.Wevelgem City  (7. W-Vl-2B)      1-0   
   Racing Club Gent  (4. VFV 2A)      U.C.E. De Liège  (6. Lie-1)      2-0   
   ERC.Hoeilaart  (6. V-Br-1)      Olympic Club de Charleroi  (4. ACFF 2)      0-1   
    R.Cappellen FC.  (4. VFV 2B)      Bilzerse Waltwilder VV.  (5. VFV 3B)      2-1   
    Spouwen-Mopertingen  (4. VFV 2B)      FC.Ganshoren  (5. ACFF 3A)      2-0   
   Wavre Sports FC  (5. ACFF 3A)      R. Excelsior Virton (3. A1)      0-7   
   R.US.Givry  (5. ACFF 3B)      K.VC.Wingene  (5. VFV 3A)      3-0   
   F.C. Seraing (3. A1)       K.Sint-Eloois-Winkel Sp.  (4. VFV 2A)      3-3 (1-3)   
    S.C.T. Menen  (4. VFV 2A)      K.Eendracht Wervik  (5. VFV 3A)      4-1   
   R.FC.de Liege (3. A1)      R.Ol.FC.Stockel  (5. ACFF 3A)      5-0   
   Eendr.Elene-Grotenberge  (6. O-Vl-1)       K.FC.Duffel  (4. VFV 2B)      3-3 (6-7)   
   Eendracht Termien  (5. VFV 3B)      K.AC.Betekom  (5. VFV 3B)      3-1   
   K.SK.Ronse  (4. VFV 2A)      K.Berchem Sport 2004  (4. VFV 2B)      1-1 (4-2)   
   Albert Quevy-Mons  (5. ACFF 3A)       K.VV.Vosselaar  (4. VFV 2B)      3-1   
    VK.Westhoek  (4. VFV 2A)      R.AS.Monceau  (6. Hen-1)      2-1   
   Chatelet-Farciennes S.C. (3. A1)      SK.Lochristi  (6. O-Vl-1)      2-1   
   K.FC.Dessel Sport (3. A1)      K.Diegem Sport  (4. VFV 2A)      4-0   
   CS Pays Vert Ostiches-Ath  (5. ACFF 3A)       Solières Sport  (4. ACFF 2)      0-2   
    K.Patro Eisden Maasmech.  (4. VFV 2B)       VV.Thes Sport Tessenderlo (3. A1)      0-0 (5-4)   
   K.FC.Zwarte Leeuw  (5. VFV 3B)       K.SK Heist (3. A1)      1-2   
   Un.R.St-Louis-Saint-Léger  (6. Lux-1)      K.Olsa Brakel  (4. VFV 2A)      1-5   
   K.FC.De Kempen T.L.  (6. Ant-1)      K.Witgoor Sport Dessel  (6. Ant-1)      4-1   
   K.Racing Club Bambrugge  (6. O-Vl-1)      U.R. La Louvière-Centre  (4. ACFF 2)      2-3   
   R White Daring Molenbeek (3. A1)      S.K. Pepingen-Halle  (5. VFV 3A)      5-2   
    R.ES.Couvin-Mariembourg  (4. ACFF 2)      R.Stade Brainois  (5. ACFF 3A)      0-1   
   K.SV.Oudenaarde (3. A1)      Léopold FC.  (5. ACFF 3A)      2-2 (5-4)   
    K.FC.Vigor Wuitens Hamme  (4. VFV 2B)       FC.V.Dender E.H. (3. A1)      1-0   
   K.FC.Merelbeke  (5. VFV 3A)      Union Namur Fosses-La-Ville  (5. ACFF 3A)      2-1   
   SC.Eendracht Aalst (3. A1)      RC Hades Hasselt  (4. VFV 2B)      1-0   
   K.VK.Wellen  (5. VFV 3B)      K.V.Eendracht Aalter  (6. O-Vl-1)      5-1   
   R.Aubel FC.  (6. Lie-1)      KV.Woluwe-Zaventem  (5. VFV 3A)      3-2   
   K.Rupel Boom FC. (3. A1)      K.Ternesse VV.Wommelgem  (5. VFV 3B)      5-2   
   K.FC.Nijlen  (5. VFV 3B)      K.RC.Mechelen  (5. VFV 3B)      3-0   
   K.SV.Temse  (4. VFV 2B)      KHO Wolvertem Merchtem  (5. VFV 3A)      4-2   
    Football Club Gullegem  (4. VFV 2A)       FC.Heur-Tongeren  (4. VFV 2B)      1-1 (6-5)   
   R.Knokke FC. (3. A1)       K.FC.Eppegem  (4. VFV 2A)      3-1   
   Lierse Kempenzonen (3. A1)       Francs Borains  (4. ACFF 2)      1-1 (5-4)   
   A.S.V.Geel (3. A1)       F.C. Tilleur  (4. ACFF 2)      2-2 (4-2)   
   K.VC.Houtvenne  (5. VFV 3B)      RC. Villers la VIlle  (6. W-Br-1)      3-1   
   R.FC.Meux  (4. ACFF 2)       Tempo Overijse  (4. VFV 2A)      5-1   
    K.Olympia SC.Wijgmaal  (4. VFV 2A)       R.RC.Hamoir  (4. ACFF 2)      0-3   

De provincialers zijn nu vrijwel allemaal uitgeschakeld.

Offline Joost

  • Berichten: 7475
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #12 Gepost op: aug 12, 2018, 21:56:52 »
En het programma:

   K.FC.Dessel Sport (3. A1)      Solières Sport  (4. ACFF 2)         
   VK.Westhoek  (4. VFV 2A)      K.SV.Oudenaarde (3. A1)         
   Racing Club Harelbeke  (4. VFV 2A)      K.FC.Vigor Wuitens Hamme  (4. VFV 2B)         
   Eendracht Termien  (5. VFV 3B)      Lierse Kempenzonen (3. A1)         
   R.Knokke FC. (3. A1)      Spouwen-Mopertingen  (4. VFV 2B)         
   Albert Quevy-Mons  (5. ACFF 3A)      R.Aubel FC.  (6. Lie-1)         
   Hoogstraten VV.  (4. VFV 2B)      U.R. La Louvière-Centre  (4. ACFF 2)         
   K.Olsa Brakel  (4. VFV 2A)      Football Club Gullegem  (4. VFV 2A)         
   K.Rupel Boom FC. (3. A1)      Sportkring Sint-Niklaas  (4. VFV 2B)         
   K.Sint-Eloois-Winkel Sp.  (4. VFV 2A)      Entente Acren Lessines  (4. ACFF 2)         
   R.Cappellen FC.  (4. VFV 2B)      K.SV.Temse  (4. VFV 2B)         
   R.RC.Hamoir  (4. ACFF 2)      SC.Eendracht Aalst (3. A1)         
   K.VC.Houtvenne  (5. VFV 3B)      Olympic Club de Charleroi  (4. ACFF 2)         
   K.FC.Duffel  (4. VFV 2B)      K.FC.De Kempen T.L.  (6. Ant-1)         
   Chatelet-Farciennes S.C. (3. A1)      S.C.T. Menen  (4. VFV 2A)         
   K.FC.Nijlen  (5. VFV 3B)      A.S.V.Geel (3. A1)         
    K.SK Heist (3. A1)      K.Patro Eisden Maasmech.  (4. VFV 2B)         
   R.Stade Brainois  (5. ACFF 3A)      Racing Club Gent  (4. VFV 2A)         
   R.US.Givry  (5. ACFF 3B)      K.FC.Merelbeke  (5. VFV 3A)         
   R. Excelsior Virton (3. A1)      R.FC.Meux  (4. ACFF 2)         
   K.SK.Ronse  (4. VFV 2A)      R White Daring Molenbeek (3. A1)         
   K.MSK Deinze (3. A1)      R.FC.de Liege (3. A1)         
   K.VK.Wellen  (5. VFV 3B)      FC MU Izegem-Ingelmunster  (4. VFV 2A)         
   SC.City Pirates Antwerpen  (4. VFV 2B)      V.V. Zepperen-Brustem  (6. Lim-1)         

En de 5e ronde:
   Lommel SK   (2. 1B)      Eendracht Termien  (5. VFV 3B) of Lierse Kempenzonen (3. A1)         
   VK.Westhoek  (4. VFV 2A) of K.SV.Oudenaarde (3. A1)      R. Excelsior Virton (3. A1) of R.FC.Meux  (4. ACFF 2)         
   R.US.Givry  (5. ACFF 3B) of K.FC.Merelbeke  (5. VFV 3A)      R.Knokke FC. (3. A1) of Spouwen-Mopertingen  (4. VFV 2B)         
   K.VC.Westerlo   (2. 1B)      K.FC.Duffel  (4. VFV 2B) of K.FC.De Kempen T.L.  (6. Ant-1)         
   K.Rupel Boom FC. (3. A1) of Sportkring Sint-Niklaas  (4. VFV 2B)      Racing Club Harelbeke  (4. VFV 2A) of K.FC.Vigor Wuitens Hamme  (4. VFV 2B)         
   SC.City Pirates Antwerpen  (4. VFV 2B) of V.V. Zepperen-Brustem  (6. Lim-1)      R.Union St.-Gilloise   (2. 1B)         
   Yellow-Red KV.Mechelen   (2. 1B)      Albert Quevy-Mons  (5. ACFF 3A) of R.Aubel FC.  (6. Lie-1)         
   K.Olsa Brakel  (4. VFV 2A) of Football Club Gullegem  (4. VFV 2A)      R.RC.Hamoir  (4. ACFF 2) of SC.Eendracht Aalst (3. A1)         
    K.SK Heist (3. A1) of K.Patro Eisden Maasmech.  (4. VFV 2B)      Chatelet-Farciennes S.C. (3. A1) of S.C.T. Menen  (4. VFV 2A)         
   A.FC.Tubize   (2. 1B)      R.Stade Brainois  (5. ACFF 3A) of Racing Club Gent  (4. VFV 2A)         
   K.SV.Roeselare   (2. 1B)      K.VC.Houtvenne  (5. VFV 3B) of Olympic Club de Charleroi  (4. ACFF 2)         
   Hoogstraten VV.  (4. VFV 2B) of U.R. La Louvière-Centre  (4. ACFF 2)      K.Sint-Eloois-Winkel Sp.  (4. VFV 2A) of Entente Acren Lessines  (4. ACFF 2)         
   FC.O. Beerschot-Wilrijk   (2. 1B)      K.FC.Nijlen  (5. VFV 3B) of A.S.V.Geel (3. A1)         
   K.MSK Deinze (3. A1) of R.FC.de Liege (3. A1)      K.SK.Ronse  (4. VFV 2A) of R White Daring Molenbeek (3. A1)         
   K.VK.Wellen  (5. VFV 3B) of FC MU Izegem-Ingelmunster  (4. VFV 2A)      R.Cappellen FC.  (4. VFV 2B) of K.SV.Temse  (4. VFV 2B)         
   Oud-Heverlee Leuven   (2. 1B)      K.FC.Dessel Sport (3. A1) of Solières Sport  (4. ACFF 2)         

Offline Joost

  • Berichten: 7475
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #13 Gepost op: aug 19, 2018, 22:53:36 »
De resultaten van 't weekend.

   K.FC.Dessel Sport (3. A1)      Solières Sport  (4. ACFF 2)      2-1   
   VK.Westhoek  (4. VFV 2A)      K.SV.Oudenaarde (3. A1)      2-1   
   Racing Club Harelbeke  (4. VFV 2A)      K.FC.Vigor Wuitens Hamme  (4. VFV 2B)      2-1   
   Lierse Kempenzonen (3. A1)      Eendracht Termien  (5. VFV 3B)      3-0   
   R.Knokke FC. (3. A1)      Spouwen-Mopertingen  (4. VFV 2B)      3-2   
   Albert Quevy-Mons  (5. ACFF 3A)      R.Aubel FC.  (6. Lie-1)      2-1   
   Hoogstraten VV.  (4. VFV 2B)      U.R. La Louvière-Centre  (4. ACFF 2)      4-2   
   K.Olsa Brakel  (4. VFV 2A)      Football Club Gullegem  (4. VFV 2A)      1-0   
   K.Rupel Boom FC. (3. A1)      Sportkring Sint-Niklaas  (4. VFV 2B)      0-2   
   K.Sint-Eloois-Winkel Sp.  (4. VFV 2A)      Entente Acren Lessines  (4. ACFF 2)      1-5   
   R.Cappellen FC.  (4. VFV 2B)      K.SV.Temse  (4. VFV 2B)      3-3 (1-3)   
   R.RC.Hamoir  (4. ACFF 2)      SC.Eendracht Aalst (3. A1)      1-2   
   K.VC.Houtvenne  (5. VFV 3B)      Olympic Club de Charleroi  (4. ACFF 2)      0-1   
   K.FC.Duffel  (4. VFV 2B)      K.FC.De Kempen T.L.  (6. Ant-1)      3-1   
   Chatelet-Farciennes S.C. (3. A1)      S.C.T. Menen  (4. VFV 2A)      0-0 (3-4)   
   K.FC.Nijlen  (5. VFV 3B)      A.S.V.Geel (3. A1)      0-1   
    K.SK Heist (3. A1)      K.Patro Eisden Maasmech.  (4. VFV 2B)      1-1 (4-2)   
   R.Stade Brainois  (5. ACFF 3A)      Racing Club Gent  (4. VFV 2A)      1-0   
   R.US.Givry  (5. ACFF 3B)      K.FC.Merelbeke  (5. VFV 3A)      1-0   
   R. Excelsior Virton (3. A1)      R.FC.Meux  (4. ACFF 2)      5-3   
   R White Daring Molenbeek (3. A1)      K.SK.Ronse  (4. VFV 2A)      2-0   
   K.MSK Deinze (3. A1)      R.FC.de Liege (3. A1)      4-0   
   K.VK.Wellen  (5. VFV 3B)      FC MU Izegem-Ingelmunster  (4. VFV 2A)      0-1   
   SC.City Pirates Antwerpen  (4. VFV 2B)      V.V. Zepperen-Brustem  (6. Lim-1)      2-0   

Een paar kleine verrassingen waaronder een deceptie voor Saltocampos.

Offline Joost

  • Berichten: 7475
Re: Beker van België 2018-2019
« Reactie #14 Gepost op: aug 19, 2018, 22:54:23 »
Ronde 5.

De ploegen uit 1B stromen in. De 16 winners gaan spelen tegen de Eerste Klassers.

   Lommel SK  (2. 1B)      Lierse Kempenzonen (3. A1)         
   VK.Westhoek  (4. VFV 2A)      R. Excelsior Virton (3. A1)         
   R.US.Givry  (5. ACFF 3B)      R.Knokke FC. (3. A1)         
   K.VC.Westerlo  (2. 1B)      K.FC.Duffel  (4. VFV 2B)         
   Sportkring Sint-Niklaas  (4. VFV 2B)      Racing Club Harelbeke  (4. VFV 2A)         
   SC.City Pirates Antwerpen  (4. VFV 2B)      R.Union St.-Gilloise  (2. 1B)         
   Yellow-Red KV.Mechelen  (2. 1B)      Albert Quevy-Mons  (5. ACFF 3A)         
   K.Olsa Brakel  (4. VFV 2A)      SC.Eendracht Aalst (3. A1)         
   K.SK Heist (3. A1)      S.C.T. Menen  (4. VFV 2A)         
   A.FC.Tubize  (2. 1B)      R.Stade Brainois  (5. ACFF 3A)         
   K.SV.Roeselare  (2. 1B)      Olympic Club de Charleroi  (4. ACFF 2)         
   Hoogstraten VV.  (4. VFV 2B)      Entente Acren Lessines  (4. ACFF 2)         
   FC.O. Beerschot-Wilrijk  (2. 1B)      A.S.V.Geel (3. A1)         
   K.MSK Deinze (3. A1)      R White Daring Molenbeek (3. A1)         
   FC MU Izegem-Ingelmunster  (4. VFV 2A)      K.SV.Temse  (4. VFV 2B)         
   Oud-Heverlee Leuven  (2. 1B)      K.FC.Dessel Sport (3. A1)