Auteur Topic: Boerenkoolvoetbal  (gelezen 13960 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline DanielsenAxedal

  • Berichten: 186
  • Geslacht: Man
  • Boerenkoolvoetbal
    • BOERENKOOLVOETBAL
Re: Boerenkoolvoetbal
« Reactie #105 Gepost op: mei 27, 2019, 13:35:36 »
Seizoen 2018/2019

Wedstrijden: 45
Stadions: 38
Nieuwe stadions: 25
Goals: 126
Landen: Nederland, België, Duitsland, Schotland, Tsjechië, Hongarije, Italië, Polen.

De Eredivisie gecomplementeerd.
1ste Divisie enkel nog MVV Maastricht en Roda JC.

Offline DanielsenAxedal

  • Berichten: 186
  • Geslacht: Man
  • Boerenkoolvoetbal
    • BOERENKOOLVOETBAL
Re: Boerenkoolvoetbal
« Reactie #106 Gepost op: jun 05, 2019, 16:49:12 »
Bezochte wedstrijden seizoen 2018/2019 in chronologische volgorde:
28-07-2018 Znicz Pruszkow - Elana Torun (Polen)
29-07-2018 Arka Gdynia - Jagiellonia Bialystok (Polen)
30-07-2018 Pogon Szczecin - Piast Gliwice (Polen)
17-08-2018 FC Groningen - Willem II
14-09-2018 RKC Waalwijk - Roda JC
15-09-2018 Ajax - FC Groningen
21-09-2018 Telstar - FC Twente
25-09-2018 FC Den Bosch - Heracles Almelo
15-09-2018 Jong PSV - Jong Ajax
05-10-2018 FC Utrecht - NAC Breda
02-11-2018 Helmond Sport - Almere City
09-11-2018 FC Royal Antwerp - KV Oostende (België)
18-11-2018 Telstar - FC Den Bosch
23-11-2018 Bayer 04 Leverkusen - Vfb Stuttgart (Duitsland)
24-11-2018 Vfl Bochum - FC Erzgebirge Aue (Duitsland)
30-11-2018 Telstar - Almere City
05-12-2018 SC Soroksar - Békéscsaba Elore (Hongarije)
05-12-2018 Budafoki MTE - MOL Vidi FC (Hongarije)
07-12-2018 PSV Eindhoven - Excelsior
10-12-2018 Jong AZ - Telstar
14-12-2018 Go Ahead Eagles - FC Den Bosch
15-12-2018 Internazionale - Udinese (Italië)
16-12-2018 Sampdoria - Parma (Italië)
17-12-2018 Atalanta Bergamo - Lazio (Italië)
21-12-2018 VVV-Venlo - PEC Zwolle
23-01-2019 Heart Of Midlothian - Dundee FC (Schotland)
25-01-2019 Hertha BSC - Schalke 04 (Duitsland)
26-01-2019 VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen (Duitsland)
27-01-2019 Fortuna Düsseldorf - RB Leipzig (Duitsland)
01-02-2019 De Graafschap - NAC Breda
08-02-2019 NAC Breda - AZ Alkmaar
15-02-2019 ADO Den Haag - PEC Zwolle
28-02-2019 Willem II - AZ Alkmaar
03-03-2019 AZ Alkmaar - Fortuna Sittard
08-03-2019 RKC Waalwijk - Cambuur Leeuwarden
29-03-2019 FC Twente - FC Den Bosch
01-04-2019 Sparta Rotterdam - MVV Maastricht
02-04-2019 Vitesse Arnhem - AZ Alkmaar
05-04-2019 FK Pribram - SFC Opava (Tsjechië)
06-04-2019 FK Dukla Praha - SK Slavia Praha (Tsjechië)
07-04-2019 FK Viktoria Zizkov - FK Banik Sokolov (Tsjechië)
07-04-2019 Sigma Olomouc - MFK Karvina (Tsjechië)
22-04-2019 Telstar - Roda JC
24-04-2019 PEC Zwolle - FC Groningen
25-04-2019 Willem II - PSV Eindhoven
26-04-2019 Telstar - FC Volendam