Auteur Topic: Beker van België 2019-2020  (gelezen 593 keer)

Gilles en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Joost

  • Berichten: 7888
Beker van België 2019-2020
« Gepost op: jul 01, 2019, 17:09:02 »
De clubs die deelnemen aan de Beker van België worden ervan verwittigd dat de loting van de Beker van België (1 ste 5 rondes) zal plaatsvinden in het Bondsgebouw, Houba De Strooperlaan 145 te 1020 Brussel, op 2 Juli 2019 om 11u30.

De loting is digitaal en het resultaat zal de dag zelf beschikbaar zijn op onze website en Ekickoff

Speeldagen
Ronde 1 : 28/7
Ronde 2 : 4/8
Ronde 3 : 11/8
Ronde 4 : 18/8
Ronde 5 : 25/8

Offline ksclgiov282

  • Berichten: 103
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #1 Gepost op: jul 01, 2019, 17:21:46 »
Vanaf welke ronde stromen de 1B clubs in?

Offline syntric

  • Berichten: 767
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #2 Gepost op: jul 01, 2019, 18:52:23 »
Vanaf welke ronde stromen de 1B clubs in?

5de ronde, dat zal eind augustus zijn
Groundhopper for life :-)

Offline Joost

  • Berichten: 7888
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #3 Gepost op: jul 01, 2019, 19:06:18 »
5de ronde, dat zal eind augustus zijn

Ik dacht de vierde maar zal vanavond even nakijken.

Offline Mrmtty20

  • Berichten: 45
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #4 Gepost op: jul 01, 2019, 19:17:25 »
Ik dacht de vierde maar zal vanavond even nakijken.
1B clubs stromen inderdaad de 4de ronde in het weekend van 18 aug. 1A stroomt in de 5de ronde eind september in.

Offline ksclgiov282

  • Berichten: 103
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #5 Gepost op: jul 01, 2019, 19:28:51 »
Bedankt voor de reacties, hopen maar op een mooie uitwedstrijd met Lokeren!

Offline Joost

  • Berichten: 7888
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #6 Gepost op: jul 02, 2019, 10:52:37 »
Het zit toch weer anders dit seizoen zo maak ik op uit het bondsreglement.

1e Ronde
Deelnemers per provincie:
20 clubs voor de provincies Antwerpen en Oost-Vlaanderen
17 clubs voor de provincies Brabant VV, Limburg en West-Vlaanderen
16 clubs voor de provincies Henegouwen en Luik
13 clubs voor de provincie Brabant ACFF
12 clubs voor de provincies Namen en Luxemburg
64 clubs 3e Klasse Amateur

2e Ronde
112 winnaars 1e Ronde
48 clubs 2e klasse Amateur

3e Ronde
80 winnaars 2e Ronde
16 clubs 1e Klasse Amateur

4e Ronde
48 winnaars 3e Ronde

5e Ronde
24 winnaars 4e Ronde
8 clubs 1B

1/16 finale
16 winnaars 5e Ronde
16 clubs 1A

Kwartfinale
Halve finale
Finale



Offline Joost

  • Berichten: 7888
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #7 Gepost op: jul 02, 2019, 11:27:23 »
Gisteren zag ik al berichten over de loting, Huy v Waremme zou er bijvoorbeeld uitgekomen zijn. Dat vond ik al vreemd maar er is een verklaring. De proefloting is per ongeluk naar de media gecommuniceerd.

Offline wekke

  • Berichten: 2578
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #8 Gepost op: jul 02, 2019, 11:33:05 »
Gisteren zag ik al berichten over de loting, Huy v Waremme zou er bijvoorbeeld uitgekomen zijn. Dat vond ik al vreemd maar er is een verklaring. De proefloting is per ongeluk naar de media gecommuniceerd.

Klopt, zo zag ik ook Lyra Lierse - Loenhout en Zandhoven - Zwarte Leeuw reeds verschijnen. Nadien paste men het aan en kregen wij terug zoals vorig seizoen Stade Everois als tegenstander. We zullen het straks wel zien zeker :D

Voetbal Vlaanderen zette gisteren wel de kalenders voor 3e amateur online.

Offline Joost

  • Berichten: 7888
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #9 Gepost op: jul 02, 2019, 12:06:12 »
Daar is-ie!
(althans een deel want er staan maar 2 rondes in)

https://belgianfootball.s3.eu-central-1.amazonaws.com/s3fs-public/rbfa/docs/pdf/crokycup/crokycup_2019-2020_round1-2.pdf

Vanavond zoals gebruikelijk een leesbaarder overzicht.

Leuke potjes voor Wekke.
Eerst Zandvliet thuis
Dan Westhoek uit

Offline wekke

  • Berichten: 2578
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #10 Gepost op: jul 02, 2019, 12:11:53 »
Jammer dat we thuis tegen Zandvliet spelen. Als je voor een amateurclub supportert, kijk je toch echt wel uit naar die bekercampagne.


Komen de volgende rondes ook nog vandaag of gaat men wachten op het BAS?

Offline Joost

  • Berichten: 7888
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #11 Gepost op: jul 02, 2019, 13:09:48 »
Ik heb geen idee eerlijk gezegd. Volgens het bericht in Sportleven zouden 5 rondes geloot worden maar het persberichtje heeft het over twee rondes vandaag.

Offline Joost

  • Berichten: 7888
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #12 Gepost op: jul 03, 2019, 16:57:39 »
Eerste ronde:
(6915) ES Chaumont (Lux-1) v (1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B)
(6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1) v (3134) RRAC Florenvillois (Lux-1)
(1590) RCS Libramontois (Lux-1) v (3816) RRC Mormont (ACFF-3B)
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) v (5938) RFC Vyle-Tharoul (Lie-2A)
(188) RFC Malmundaria 1904 (Lie-1) v (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1)
(2506) R Wallonia Libin (Lux-2B) v (460) RUW Ciney (ACFF-3B)
(9510) FC Bercheux (Lux-2B) v (6368) RFC Rocherath (Lie-2C)
(392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A) v (5160) RUS Loyers (Nam-1)
(6424) RES Vaux-Noville (Lux-1) v (4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1)
(3154) RSC Nassogne (Lux-1) v (260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B)
(5499) RFC Bütgenbach (Lie-3D) v (3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B)
(3816) RRC Mormont B (Lux-2C) v (307) RCS Andennais (Nam-1)
(3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B) v (3033) ROC Rochois (Lux-1)
(1979) R Aywaille FC (ACFF-3B) v (1848) RSC Muno (Lux-3C)
(9487) FC United Richelle (ACFF-3B) v (5366) RFC Goé (Lie-3D)
(9126) FC Horion (Lie-4A) v (8422) UCE Liège (Lie-1)
(7551) Etoile de Faimes (Lie-2A) v (9339) JS Eghezée (Nam-3B)
(4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B) v (9404) MCS Sport Liège (Lie-2B)
(76) RFC Huy (ACFF-3B) v (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1)
(4942) FC Vliermaal (Lim-3C) v (6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B)
(7780) Jeunesse Taviétoise (Nam-3B) v (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)
(199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) v (6548) Etoile Elsautoise (Lie-2C)
(1000) R Oupeye FC (Lie-2B) v (5779) RFC Warnant (ACFF-3B)
(2825) KVK Wellen (VFV-3B) v (6657) FC Eupen 1963 (Lie-2C)
(82) FC Herstal (ACFF-3B) v (9494) FC Herderen-Millen (Lim-2B)
(3262) R Wallonia Walhain CG (ACFF-3A) v (3916) FC Alken (Lim-1)
(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) v (1654) ES Wanze/Bas Oha (Lie-1)
(3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B) v (5600) RFC Jehaytois (Lie-2A)
(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) v (3178) K Kabouters Oplglabbeek (Lim-3A)
(4481) KVC Houtvenne (VFV-3B) v (3057) K Berg en Dal VV (Ant-1)
(4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1) v (330) KVK Beringen (VFV-3B)
(3634) KAC Betekom (VFV-3B) v (9516) FC Geetbets (VBr-3A)
(6803) FC Torpedo Hasselt (Lim-1) v (7919) Eendracht Termien (VFV-3B)
(4892) KSV Schriek (Ant-2B) v (6048) VC Kesselt (Lim-3C)
(148) KFC Turnhout (VFV-3B) v (5155) K Herk-de-Stad FC (Lim-1)
(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) v (6831) VV Houtem-Oplinter (VBr-2A)
(5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B) v (6812) Sporting Wijchmaal (Lim-3B)
(4529) K Bokrijk Sport (Lim-3A) v (3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C)
(2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) v (2489) K Stal Sport Koersel (Lim-2A)
(3904) KESK Leopoldsburg (Lim-1) v (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)
(3660) KFC Baal (VBr-3B) v (41) KFC Diest (VBr-1)
(2618) KFC Lille (Ant-1) v (6047) K Standard Elen (Lim-2A)
(8522) VK Linden (VFV-3B) v (6962) KFC Park Houthalen (Lim-1)
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) v (5660) VC Bertem-Leefdaal (VBr-1)
(7021) Pont-à-Celles-Buzet (ACFF-3A) v (311) RRC Etterbeek (WBr-1)
(6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1) v (3143) ES de la Molignée (Nam-1)
(8273) CS Wépion (Nam-1) v (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)
(2719) RUSC Anderlues (Hen-2C) v (42) R Ixelles SC (WBr-1)
(3031) ROFC Stockel (WBr-1) v (8470) CS Entité Manageoise (ACFF-3A)
(178) R La Hulpe SC (WBr-3C) v (4504) RUS Biesme (Nam-1)
(7294) US Ophain (WBr-1) v (9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B)
(69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) v (6348) OC Nismes (Nam-1)
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) v (5156) RSC Neffe (Nam-1)
(298) ARS de l'Entité de Floreffe (Nam-2B) v (5) R Léopold FC (ACFF-3A)
(4258) R Spy FC (ACFF-3B) v (2656) RFC Rhisnois (Nam-1)
(1918) RFC Genappe (WBr-1) v (8715) Tempo Overijse (VFV-3A)
(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) v (9452) SC Montignies (Hen-1)
(26) RFC Tournai (ACFF-3A) v (4108) KSV Maarkedal (Ovl-3C)
(2768) RSC Naast (Hen-2B) v (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) v (7268) FC Vacresse (Hen-2B)
(5591) RFC Molenbaix (Hen-1) v (1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage B (Hen-2B)
(75) RCS Brainois (ACFF-3A) v (7769) AC Le Roeulx (Hen-1)
(6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A) v (7592) FC Aedec-Hyon (Hen-3B)
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) v (9531) CO Trivières (Hen-2C)
(1434) KV Zuun (VBr-3D) v (129) RLC Hornu (Hen-1)
(2811) RS Bosquetia Frameries (Hen-2A) v (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)
(8512) ES Brainoise (WBr-2B) v (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)
(4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D) v (5723) US Neufvilles (Hen-2B)
(4395) RUS Beloeil (Hen-1) v (9245) CS Pays Vert Ostiches-Ath (ACFF-3A)
(1801) R Standard Club Pâturages (Hen-1) v (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)
(3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1) v (9592) USC Jemappes (Hen-2B)
(5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1) v (4827) KFC Lendelede Sport (Wvl-3C)
(5831) VK Adegem (Ovl-1) v (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1)
(6381) KSC Wielsbeke B (Wvl-4C) v (535) K White Star Lauwe (Wvl-1)
(822) Torhout KM 1992 (VFV-3A) v (7589) FC Kleit Maldegem (Ovl-2A)
(5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1) v (8290) SK Nieuwkerke (Wvl-2B)
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) v (150) KFC Poperinge (Wvl-1)
(4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1) v (4196) RC Lauwe (Wvl-1)
(5488) FC Sint-Joris Sleidinge (Ovl-2A) v (3851) KVE Drongen (Ovl-2A)
(5216) KVC Wingene (VFV-3A) v (3694) K Eendracht Wervik (Wvl-1)
(3841) KVV Oostduinkerke (Wvl-1) v (48) KSC Blankenberge (Wvl-1)
(1955) KSK Vlamertinge (Wvl-1) v (1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B)
(8264) VK Dadizele (Wvl-1) v (2298) R Jespo Comines-Warneton (Wvl-2B)
(9406) Jong Zulte (Ovl-1) v (7037) FC Lembeke (Ovl-2A)
(3302) K Racing Waregem (Wvl-1) v (5935) SVD Kortemark (Wvl-2A)
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) v (6325) VC Groot-Dilbeek (VBr-2B)
(3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A) v (8126) TK Meldert (Ovl-2C)
(4139) KFC HO Kalken (Ovl-1) v (3957) KVC Jong Lede (VFV-3A)
(5719) FC Mariekerke (Ant-2A) v (4926) K Schelle Sport (Ant-3B)
(342) KSV Bornem (VFV-3A) v (3911) KFCV Wintam Eikevliet (Ant-4B)
(8419) SV Kobbegem (VBr-3C) v (3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1)
(3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A) v (3623) KFC Vrasene (Ovl-2C)
(1046) KFC Eendracht Zele (Ovl-1) v (2373) KVK Ninove (VFV-3A)
(7326) SV Zaffelare (Ovl-2C) v (8601) FC Lebbeke (VFV-3A)
(8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A) v (9466) RVC Hoboken (Ant-1)
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) v (8642) KFC Edeboys (Ovl-2C)
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) v (57) KAV Dendermonde (Ovl-1)
(3964) KFC Voorde-Appelterre (Ovl-1) v (95) RFC Wetteren (VFV-3A)
(3197) KV Woluwe Zaventem (VBr-1) v (1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B)
(442) K Zandhovense SK (Ant-2B) v (24) KRC Mechelen (Ant-1)
(1065) KFC Nijlen (Ant-1) v (9267) FC Kosova Schaerbeek (ACFF-3A)
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) v (4070) Crossing Schaerbeek (WBr-1)
(7436) Minderhout VV (Ant-3A) v (3029) K Kontich FC (Ant-1)
(2615) Sporting Kampenhout (VBr-1) v (7569) FC Ganshoren (ACFF-3A)
(9439) FC Anderlecht-Milan (WBr-3A) v (9559) VK Berg-Op (VBr-3B)
(2155) KFC Excelsior Bouwel (Ant-3C) v (9332) Stade Everois RC (WBr-1)
(4112) Loenhout SK (Ant-2A) v (9394) FC Saint-Josse (WBr-1)
(1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) v (4759) KFC Eppegem (VFV-3A)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) v (3874) K Putte SK (Ant-4A)
(52) K Lyra-Lierse (VFV-3B) v (5757) Zandvliet Sport (Ant-3A)
(3811) KVNA Wortel (Ant-3A) v (474) RSD Jette (ACFF-3A)
(4246) HO Veltem (VBr-2A) v (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B)

Offline Joost

  • Berichten: 7888
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #13 Gepost op: jul 03, 2019, 16:57:57 »
2e Ronde
(26) RFC Tournai (ACFF-3A) of (4108) KSV Maarkedal (Ovl-3C) v (132) KVK Tienen (VFV-2B)
(9426) Solières Sport (ACFF-2) v (4892) KSV Schriek (Ant-2B) of (6048) VC Kesselt (Lim-3C)
(3154) RSC Nassogne (Lux-1) of (260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B) v (5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1) of (4827) KFC Lendelede Sport (Wvl-3C)
(3841) KVV Oostduinkerke (Wvl-1) of (48) KSC Blankenberge (Wvl-1) v (1590) RCS Libramontois (Lux-1) of (3816) RRC Mormont (ACFF-3B)
(1574) KRC Harelbeke (VFV-2A) v (9126) FC Horion (Lie-4A) of (8422) UCE Liège (Lie-1)
(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) of (6831) VV Houtem-Oplinter (VBr-2A) v (8273) CS Wépion (Nam-1) of (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)
(7436) Minderhout VV (Ant-3A) of (3029) K Kontich FC (Ant-1) v (1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B)
(4297) KSV Temse (VFV-2A) v (7021) Pont-à-Celles-Buzet (ACFF-3A) of (311) RRC Etterbeek (WBr-1)
(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) of (9452) SC Montignies (Hen-1) v (4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B) of (9404) MCS Sport Liège (Lie-2B)
(4395) RUS Beloeil (Hen-1) of (9245) CS Pays Vert Ostiches-Ath (ACFF-3A) v (11) KRC Gent (VFV-2A)
(7326) SV Zaffelare (Ovl-2C) of (8601) FC Lebbeke (VFV-3A) v (4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D) of (5723) US Neufvilles (Hen-2B)
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) of (150) KFC Poperinge (Wvl-1) v (7551) Etoile de Faimes (Lie-2A) of (9339) JS Eghezée (Nam-3B)
(2506) R Wallonia Libin (Lux-2B) of (460) RUW Ciney (ACFF-3B) v (7780) Jeunesse Taviétoise (Nam-3B) of (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)
(94) RAAL La Louvière (ACFF-2) v (1918) RFC Genappe (WBr-1) of (8715) Tempo Overijse (VFV-3A)
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) of (7268) FC Vacresse (Hen-2B) v (4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1) of (330) KVK Beringen (VFV-3B)
(2239) RRC Stockay-Warfusée (ACFF-2) v (1046) KFC Eendracht Zele (Ovl-1) of (2373) KVK Ninove (VFV-3A)
(3197) KV Woluwe Zaventem (VBr-1) of (1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B) v (935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)
(1434) KV Zuun (VBr-3D) of (129) RLC Hornu (Hen-1) v (1979) R Aywaille FC (ACFF-3B) of (1848) RSC Muno (Lux-3C)
(4942) FC Vliermaal (Lim-3C) of (6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B) v (4112) Loenhout SK (Ant-2A) of (9394) FC Saint-Josse (WBr-1)
(595) K Bocholter VV (VFV-2B) v (6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1) of (3143) ES de la Molignée (Nam-1)
(100) KVK Westhoek (VFV-2A) v (52) K Lyra-Lierse (VFV-3B) of (5757) Zandvliet Sport (Ant-3A)
(5775) Spouwen-Mopertingen (VFV-2B) v (4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1) of (4196) RC Lauwe (Wvl-1)
(38) KSK Ronse (VFV-2A) v (178) R La Hulpe SC (WBr-3C) of (4504) RUS Biesme (Nam-1)
(3630) K Londerzeel SK (VFV-2B) v (5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B) of (6812) Sporting Wijchmaal (Lim-3B)
(2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) of (2489) K Stal Sport Koersel (Lim-2A) v (6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A) of (7592) FC Aedec-Hyon (Hen-3B)
(342) KSV Bornem (VFV-3A) of (3911) KFCV Wintam Eikevliet (Ant-4B) v (5216) KVC Wingene (VFV-3A) of (3694) K Eendracht Wervik (Wvl-1)
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) of (9531) CO Trivières (Hen-2C) v (9512) FC Gullegem (VFV-2A)
(7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A) v (5831) VK Adegem (Ovl-1) of (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1)
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) of (5660) VC Bertem-Leefdaal (VBr-1) v (4454) RFC Meux (ACFF-2)
(75) RCS Brainois (ACFF-3A) of (7769) AC Le Roeulx (Hen-1) v (9510) FC Bercheux (Lux-2B) of (6368) RFC Rocherath (Lie-2C)
(76) RFC Huy (ACFF-3B) of (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1) v (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A) of (7589) FC Kleit Maldegem (Ovl-2A)
(284) KFC Duffel (VFV-2B) v (9487) FC United Richelle (ACFF-3B) of (5366) RFC Goé (Lie-3D)
(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) of (3178) K Kabouters Oplglabbeek (Lim-3A) v (3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1) of (9592) USC Jemappes (Hen-2B)
(5499) RFC Bütgenbach (Lie-3D) of (3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B) v (188) RFC Malmundaria 1904 (Lie-1) of (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1)
(2155) KFC Excelsior Bouwel (Ant-3C) of (9332) Stade Everois RC (WBr-1) v (3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B) of (3033) ROC Rochois (Lux-1)
(9264) SK Sint-Niklaas (VFV-2A) v (3262) R Wallonia Walhain CG (ACFF-3A) of (3916) FC Alken (Lim-1)
(28) K Berchem Sport 2004 (VFV-2B) v (8264) VK Dadizele (Wvl-1) of (2298) R Jespo Comines-Warneton (Wvl-2B)
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) of (5938) RFC Vyle-Tharoul (Lie-2A) v (1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) of (3874) K Putte SK (Ant-4A) v (6626) RCS Onhaye (ACFF-2)
(2871) RCS Verlaine (ACFF-2) v (2768) RSC Naast (Hen-2B) of (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)
(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) of (1654) ES Wanze/Bas Oha (Lie-1) v (3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B) of (5600) RFC Jehaytois (Lie-2A)
(6237) RUS Givry (ACFF-2) v (3031) ROFC Stockel (WBr-1) of (8470) CS Entité Manageoise (ACFF-3A)
(156) UR Namur Fosses-la-Ville B (Nam-3C) v (6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1) of (3134) RRAC Florenvillois (Lux-1)
(9406) Jong Zulte (Ovl-1) of (7037) FC Lembeke (Ovl-2A) v (3114) RRC Hamoir (ACFF-2)
(24) KRC Mechelen (Ant-1) v (5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1) of (8290) SK Nieuwkerke (Wvl-2B)
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) of (57) KAV Dendermonde (Ovl-1) v (43) R Cappellen FC (VFV-2B)
(3245) K Sporting Hasselt (VFV-2B) v (3964) KFC Voorde-Appelterre (Ovl-1) of (95) RFC Wetteren (VFV-3A)
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) of (6325) VC Groot-Dilbeek (VBr-2B) v (4481) KVC Houtvenne (VFV-3B) of (3057) K Berg en Dal VV (Ant-1)
(8721) RC Hades Kiewit Hasselt (VFV-2B) v (1801) R Standard Club Pâturages (Hen-1) of (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)
(8419) SV Kobbegem (VBr-3C) of (3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1) v (1065) KFC Nijlen (Ant-1) of (9267) FC Kosova Schaerbeek (ACFF-3A)
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) of (8642) KFC Edeboys (Ovl-2C) v (148) KFC Turnhout (VFV-3B) of (5155) K Herk-de-Stad FC (Lim-1)
(81) KSV Oudenaarde (VFV-2A) v (3811) KVNA Wortel (Ant-3A) of (474) RSD Jette (ACFF-3A)
(2774) RE Acren-Lessines (ACFF-2) v (8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A) of (9466) RVC Hoboken (Ant-1)
(3660) KFC Baal (VBr-3B) of (41) KFC Diest (VBr-1) v (5719) FC Mariekerke (Ant-2A) of (4926) K Schelle Sport (Ant-3B)
(298) ARS de l'Entité de Floreffe (Nam-2B) of (5) R Léopold FC (ACFF-3A) v (2169) AS Verbroedering Geel (VFV-2B)
(2391) KVV Vosselaar (VFV-2B) v (8522) VK Linden (VFV-3B) of (6962) KFC Park Houthalen (Lim-1)
(6381) KSC Wielsbeke B (Wvl-4C) of (535) K White Star Lauwe (Wvl-1) v (3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A) of (8126) TK Meldert (Ovl-2C)
(7294) US Ophain (WBr-1) of (9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B) v (2719) RUSC Anderlues (Hen-2C) of (42) R Ixelles SC (WBr-1)
(7741) SK Pepingen-Halle (VFV-2B) v (9439) FC Anderlecht-Milan (WBr-3A) of (9559) VK Berg-Op (VBr-3B)
(2618) KFC Lille (Ant-1) of (6047) K Standard Elen (Lim-2A) v (211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A)
(1955) KSK Vlamertinge (Wvl-1) of (1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B) v (3302) K Racing Waregem (Wvl-1) of (5935) SVD Kortemark (Wvl-2A)
(4529) K Bokrijk Sport (Lim-3A) of (3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C) v (1000) R Oupeye FC (Lie-2B) of (5779) RFC Warnant (ACFF-3B)
(2366) Hoogstraten VV (VFV-2B) v (5591) RFC Molenbaix (Hen-1) of (1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage B (Hen-2B)
(69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) of (6348) OC Nismes (Nam-1) v (392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A) of (5160) RUS Loyers (Nam-1)
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) of (5156) RSC Neffe (Nam-1) v (2825) KVK Wellen (VFV-3B) of (6657) FC Eupen 1963 (Lie-2C)
(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B) v (4246) HO Veltem (VBr-2A) of (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B)
(56) KSC Toekomst Menen (VFV-2A) v (3816) RRC Mormont B (Lux-2C) of (307) RCS Andennais (Nam-1)
(5488) FC Sint-Joris Sleidinge (Ovl-2A) of (3851) KVE Drongen (Ovl-2A) v (3008) RE Durbuysienne (ACFF-2)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2) v (3634) KAC Betekom (VFV-3B) of (9516) FC Geetbets (VBr-3A)
(6424) RES Vaux-Noville (Lux-1) of (4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1) v (82) FC Herstal (ACFF-3B) of (9494) FC Herderen-Millen (Lim-2B)
(6915) ES Chaumont (Lux-1) of (1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B) v (3821) KFC Sparta Petegem (VFV-2A)
(3551) KFC Merelbeke (VFV-2A) v (8512) ES Brainoise (WBr-2B) of (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)
(6803) FC Torpedo Hasselt (Lim-1) of (7919) Eendracht Termien (VFV-3B) v (3904) KESK Leopoldsburg (Lim-1) of (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)
(4139) KFC HO Kalken (Ovl-1) of (3957) KVC Jong Lede (VFV-3A) v (3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A) of (3623) KFC Vrasene (Ovl-2C)
(6039) KSK Voorwaarts Zwevezele (VFV-2A) v (2615) Sporting Kampenhout (VBr-1) of (7569) FC Ganshoren (ACFF-3A)
(3887) K Diegem Sport (VFV-2B) v (2811) RS Bosquetia Frameries (Hen-2A) of (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)
(199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) of (6548) Etoile Elsautoise (Lie-2C) v (2913) RFC Tilleur (ACFF-2)
(1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) of (4759) KFC Eppegem (VFV-3A) v (190) R Stade Waremmien FC (ACFF-2)
(101) R Knokke FC (VFV-2A) v (442) K Zandhovense SK (Ant-2B) of (24) KRC Mechelen (Ant-1)
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) of (4070) Crossing Schaerbeek (WBr-1) v (4258) R Spy FC (ACFF-3B) of (2656) RFC Rhisnois (Nam-1)

Offline Joost

  • Berichten: 7888
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #14 Gepost op: jul 17, 2019, 16:41:59 »
De clubs die deelnemen aan de Beker van België worden ervan verwittigd dat de loting van de Beker van België (3 de – 5 e ronde) zal plaatsvinden in het Bondsgebouw, Houba De Strooperlaan 145 te 1020 Brussel, op 22 Juli 2019 om 1100.