Auteur Topic: Beker van België 2019-2020  (gelezen 2511 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Joost

  • Berichten: 7923
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #15 Gepost op: jul 23, 2019, 15:16:48 »
De loting is gisteren uitgesteld.

Omdat KV Mechelen is uitgesloten had de Bond besloten dat een van de winnaars van de 5e ronde een bye zou krijgen. De Pro League die belast is met het commercieel wegzetten van de beker is het daar niet mee eens en wil dat de Bond een schema uitwerkt waarmee er al in de 3e ronde rekening wordt gehouden met de noodzaak van een 17e winnaar in de 5e ronde.

Offline Mrmtty20

  • Berichten: 55
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #16 Gepost op: jul 29, 2019, 18:14:46 »
De 2de ronde gaat komend weekend van start. Spelen ze alle matchen zondag om 16u? Ik vind nergens exacte speeldata. Er zullen wellicht wel een paar zaterdag zijn ook toch.

Offline Joost

  • Berichten: 7923
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #17 Gepost op: jul 29, 2019, 18:57:29 »
Het beste kun je de app BBF gebruiken daarvoor.

Ik zal allicht ook even alles hier posten.

Offline wekke

  • Berichten: 2594
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #18 Gepost op: jul 29, 2019, 20:58:06 »

Online syntric

  • Berichten: 773
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #19 Gepost op: jul 29, 2019, 21:46:21 »
De 2de ronde gaat komend weekend van start. Spelen ze alle matchen zondag om 16u? Ik vind nergens exacte speeldata. Er zullen wellicht wel een paar zaterdag zijn ook toch.
Momenteel al 5 wedstrijden op zaterdag komen er mogelijk nog bij. Denk dat men tot woensdag heeft om te verschuiven.
Groundhopper for life :-)

Offline Mokum1900

  • Berichten: 336
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #20 Gepost op: jul 29, 2019, 21:46:48 »
Iemand nog tip voor de aankomend ronde liefst in de buurt van de provincie zeeland t/m antwerp
Waar je ook gaat ik volg je overal

Offline Mrmtty20

  • Berichten: 55
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #21 Gepost op: jul 29, 2019, 22:16:42 »
Momenteel al 5 wedstrijden op zaterdag komen er mogelijk nog bij. Denk dat men tot woensdag heeft om te verschuiven.
Thx, dan houd ik de BBF app deze week in de gaten.

Offline Joost

  • Berichten: 7923
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #22 Gepost op: jul 29, 2019, 23:08:53 »
Bij de wedstrijd tussen Walhain en Alken kregen de toeschouwers hun geld terug.

Alken was in haar rode tenue naar Walhain vertrokken, maar die spelen ook in het rood.
In het provinciaal voetbal moet bij een kleurclash de thuisploeg wisselen, in het nationaal voetbal is dat de uitploeg.
Het tweede tenue van Walhain, blauw, was niet in Walhain want mee met de B-ploeg.

Geen voetbal dus en waarschijnlijk een 5-0 forfait zege voor Walhain.

Offline Joost

  • Berichten: 7923
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #23 Gepost op: jul 29, 2019, 23:24:58 »
Uitslagen 1e ronde:

(6915) ES Chaumont (Lux-1) v (1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B)   0-0 (2-4)
(6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1) v (3134) RRAC Florenvillois (Lux-1)   2-1
(1590) RCS Libramontois (Lux-1) v (3816) RRC Mormont (ACFF-3B)   2-1
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) v (5938) RFC Vyle-Tharoul (Lie-2A)   4-3
(188) RFC Malmundaria 1904 (Lie-1) v (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1)   2-2 (2-4)
(2506) R Wallonia Libin (Lux-2B) v (460) RUW Ciney (ACFF-3B)   0-4
(9510) FC Bercheux (Lux-2B) v (6368) RFC Rocherath (Lie-2C)   3-6
(392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A) v (5160) RUS Loyers (Nam-1)   1-1 (3-0)
(6424) RES Vaux-Noville (Lux-1) v (4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1)   2-3
(3154) RSC Nassogne (Lux-1) v (260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B)   0-3
(5499) RFC Bütgenbach (Lie-3D) v (3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B)   1-4
(3816) RRC Mormont B (Lux-2C) v (307) RCS Andennais (Nam-1)   1-3
(3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B) v (3033) ROC Rochois (Lux-1)   4-0
(1979) R Aywaille FC (ACFF-3B) v (1848) RSC Muno (Lux-3C)   17-0
(9487) FC United Richelle (ACFF-3B) v (5366) RFC Goé (Lie-3D)   6-1
(9126) FC Horion (Lie-4A) v (8422) UCE Liège (Lie-1)   2-7
(7551) Etoile de Faimes (Lie-2A) v (9339) JS Eghezée (Nam-3B)   5-1
(4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B) v (9404) MCS Sport Liège (Lie-2B)   14-0
(76) RFC Huy (ACFF-3B) v (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1)   1-1 (3-4)
(4942) FC Vliermaal (Lim-3C) v (6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B)   0-0 (4-5)
(7780) Jeunesse Taviétoise (Nam-3B) v (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)   0-4
(199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) v (6548) Etoile Elsautoise B (Lie-3D)   5-1
(1000) R Oupeye FC (Lie-2B) v (5779) RFC Warnant (ACFF-3B)   0-0 (5-3)
(2825) KVK Wellen (VFV-3B) v (6657) FC Eupen 1963 (Lie-2C)   4-0
(82) FC Herstal (ACFF-3B) v (9494) FC Herderen-Millen (Lim-2B)   6-2
(3262) R Wallonia Walhain CG (ACFF-3A) v (3916) FC Alken (Lim-1)   -
(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) v (1654) ES Wanze/Bas Oha (Lie-1)   2-1
(3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B) v (5600) RFC Jehaytois (Lie-2A)   4-1
(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) v (3178) K Kabouters Oplglabbeek (Lim-3A)   5-1
(4481) KVC Houtvenne (VFV-3B) v (3057) K Berg en Dal VV (Ant-1)   4-2
(4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1) v (330) KVK Beringen (VFV-3B)   1-1 (4-2)
(3634) KAC Betekom (VFV-3B) v (9516) FC Geetbets (VBr-3A)   8-1
(6803) FC Torpedo Hasselt (Lim-1) v (7919) Eendracht Termien (VFV-3B)   0-2
(4892) KSV Schriek (Ant-2B) v (6048) VC Kesselt (Lim-3C)   1-1 (2-4)
(148) KFC Turnhout (VFV-3B) v (5155) K Herk-de-Stad FC (Lim-1)   5-1
(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) v (6831) VV Houtem-Oplinter (VBr-2A)   6-2
(5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B) v (8119) SV Breugel (Lim-3B)   6-1
(4529) K Bokrijk Sport (Lim-3A) v (3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C)   1-3
(2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) v (2489) K Stal Sport Koersel (Lim-2A)   6-1
(3904) KESK Leopoldsburg (Lim-1) v (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)   0-1
(3660) KFC Baal (VBr-3B) v (41) KFC Diest (VBr-1)   0-8
(2618) KFC Lille (Ant-1) v (6047) K Standard Elen (Lim-2A)   3-0
(8522) VK Linden (VFV-3B) v (6962) KFC Park Houthalen (Lim-1)   2-0
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) v (5660) VC Bertem-Leefdaal (VBr-1)   1-1 (6-5)
(7021) Pont-à-Celles-Buzet (ACFF-3A) v (311) RRC Etterbeek (WBr-1)   1-2
(6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1) v (3143) ES de la Molignée (Nam-1)   3-1
(8273) CS Wépion (Nam-1) v (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)   0-2
(2719) RUSC Anderlues (Hen-2C) v (42) R Ixelles SC (WBr-1)   1-2
(3031) ROFC Stockel (WBr-1) v (8470) CS Entité Manageoise (ACFF-3A)   2-2 (11-10)
(178) R La Hulpe SC (WBr-3C) v (4504) RUS Biesme (Nam-1)   1-4
(7294) US Ophain (WBr-1) v (9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B)   0-2
(69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) v (6348) OC Nismes (Nam-1)   4-2
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) v (5156) RSC Neffe (Nam-1)   4-0
(298) ARS de l'Entité de Floreffe (Nam-2B) v (5) R Léopold FC (ACFF-3A)   1-2
(4258) R Spy FC (ACFF-3B) v (2656) RFC Rhisnois (Nam-1)   0-2
(1918) RFC Genappe (WBr-1) v (8715) Tempo Overijse (VFV-3A)   0-3
(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) v (9452) SC Montignies (Hen-1)   2-2 (5-4)
(26) RFC Tournai (ACFF-3A) v (4108) KSV Maarkedal (Ovl-3C)   6-1
(2768) RSC Naast (Hen-2B) v (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)   0-1
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) v (7268) FC Vacresse (Hen-2B)   3-1
(5591) RFC Molenbaix (Hen-1) v (1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage B (Hen-2B)   4-1
(75) RCS Brainois (ACFF-3A) v (7769) AC Le Roeulx (Hen-1)   3-0
(6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A) v (7592) FC Aedec-Hyon (Hen-3B)   5-1
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) v (9531) CO Trivières (Hen-2C)   7-0
(1434) KV Zuun (VBr-3D) v (129) RLC Hornu (Hen-1)   0-2
(2811) RS Bosquetia Frameries (Hen-2A) v (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)   0-7
(8512) ES Brainoise (WBr-2B) v (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)   1-7
(4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D) v (5723) US Neufvilles (Hen-2B)   2-0
(4395) RUS Beloeil (Hen-1) v (9245) CS Pays Vert Ostiches-Ath (ACFF-3A)   2-0
(1801) R Standard Club Pâturages (Hen-1) v (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)   0-3
(3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1) v (9592) USC Jemappes (Hen-2B)   5-1
(5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1) v (4827) KFC Lendelede Sport (Wvl-3C)   8-1
(5831) VK Adegem (Ovl-1) v (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1)   1-5
(6381) KSC Wielsbeke B (Wvl-4C) v (535) K White Star Lauwe (Wvl-1)   0-2
(822) Torhout KM 1992 (VFV-3A) v (7589) FC Kleit Maldegem (Ovl-2A)   3-1
(5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1) v (8290) SK Nieuwkerke (Wvl-2B)   2-0
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) v (150) KFC Poperinge (Wvl-1)   3-1
(4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1) v (4196) RC Lauwe (Wvl-1)   3-1
(5488) FC Sint-Joris Sleidinge (Ovl-2A) v (3851) KVE Drongen (Ovl-2A)   1-2
(5216) KVC Wingene (VFV-3A) v (3694) K Eendracht Wervik (Wvl-1)   2-1
(3841) KVV Oostduinkerke (Wvl-1) v (48) KSC Blankenberge (Wvl-1)   0-0 (1-4)
(1955) KSK Vlamertinge (Wvl-1) v (1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B)   1-2
(8264) VK Dadizele (Wvl-1) v (2298) R Jespo Comines-Warneton (Wvl-2B)   6-1
(9406) Jong Zulte (Ovl-1) v (7037) FC Lembeke (Ovl-2A)   2-1
(3302) K Racing Waregem (Wvl-1) v (5935) SVD Kortemark (Wvl-2A)   3-1
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) v (6325) VC Groot-Dilbeek (VBr-2B)   2-0
(3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A) v (8126) TK Meldert (Ovl-2C)   4-1
(4139) KFC HO Kalken (Ovl-1) v (3957) KVC Jong Lede (VFV-3A)   0-2
(5719) FC Mariekerke (Ant-2A) v (4926) K Schelle Sport (Ant-3B)   6-1
(342) KSV Bornem (VFV-3A) v (3911) KFCV Wintam Eikevliet (Ant-4B)   5-1
(8419) SV Kobbegem (VBr-3C) v (3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1)   0-7
(3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A) v (3623) KFC Vrasene (Ovl-2C)   3-1
(1046) KFC Eendracht Zele (Ovl-1) v (2373) KVK Ninove (VFV-3A)   0-2
(7326) SV Zaffelare (Ovl-2C) v (8601) FC Lebbeke (VFV-3A)   1-4
(8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A) v (9466) RVC Hoboken (Ant-1)   4-1
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) v (8642) KFC Edeboys (Ovl-2C)   5-0
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) v (57) KAV Dendermonde (Ovl-1)   2-1
(3964) KFC Voorde-Appelterre (Ovl-1) v (95) RFC Wetteren (VFV-3A)   1-4
(3197) KV Woluwe Zaventem (VBr-1) v (1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B)   1-6
(442) K Zandhovense SK (Ant-2B) v (24) KRC Mechelen (Ant-1)   1-4
(1065) KFC Nijlen (Ant-1) v (9267) FC Kosova Schaerbeek (ACFF-3A)   2-1
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) v (4070) Crossing Schaerbeek (WBr-1)   2-1
(7436) Minderhout VV (Ant-3A) v (3029) K Kontich FC (Ant-1)   1-2
(2615) Sporting Kampenhout (VBr-1) v (7569) FC Ganshoren (ACFF-3A)   0-0 (2-1)
(9439) FC Anderlecht-Milan (WBr-3A) v (9559) VK Berg-Op (VBr-3B)   FF 0-5
(2155) KFC Excelsior Bouwel (Ant-3C) v (9332) Stade Everois RC (WBr-1)   2-2 (1-2)
(4112) Loenhout SK (Ant-2A) v (9394) FC Saint-Josse (WBr-1)   1-1 (5-3)
(1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) v (4759) KFC Eppegem (VFV-3A)   2-2 (5-4)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) v (3874) K Putte SK (Ant-4A)   7-0
(52) K Lyra-Lierse (VFV-3B) v (5757) Zandvliet Sport (Ant-3A)   4-0
(3811) KVNA Wortel (Ant-3A) v (474) RSD Jette (ACFF-3A)   1-1 (4-2)
(4246) HO Veltem (VBr-2A) v (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B)   0-3(6915) ES Chaumont (Lux-1) v (1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B)   0-0 (2-4)
(6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1) v (3134) RRAC Florenvillois (Lux-1)   2-1
(1590) RCS Libramontois (Lux-1) v (3816) RRC Mormont (ACFF-3B)   2-1
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) v (5938) RFC Vyle-Tharoul (Lie-2A)   4-3
(188) RFC Malmundaria 1904 (Lie-1) v (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1)   2-2 (2-4)
(2506) R Wallonia Libin (Lux-2B) v (460) RUW Ciney (ACFF-3B)   0-4
(9510) FC Bercheux (Lux-2B) v (6368) RFC Rocherath (Lie-2C)   3-6
(392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A) v (5160) RUS Loyers (Nam-1)   1-1 (3-0)
(6424) RES Vaux-Noville (Lux-1) v (4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1)   2-3
(3154) RSC Nassogne (Lux-1) v (260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B)   0-3
(5499) RFC Bütgenbach (Lie-3D) v (3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B)   1-4
(3816) RRC Mormont B (Lux-2C) v (307) RCS Andennais (Nam-1)   1-3
(3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B) v (3033) ROC Rochois (Lux-1)   4-0
(1979) R Aywaille FC (ACFF-3B) v (1848) RSC Muno (Lux-3C)   17-0
(9487) FC United Richelle (ACFF-3B) v (5366) RFC Goé (Lie-3D)   6-1
(9126) FC Horion (Lie-4A) v (8422) UCE Liège (Lie-1)   2-7
(7551) Etoile de Faimes (Lie-2A) v (9339) JS Eghezée (Nam-3B)   5-1
(4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B) v (9404) MCS Sport Liège (Lie-2B)   14-0
(76) RFC Huy (ACFF-3B) v (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1)   1-1 (3-4)
(4942) FC Vliermaal (Lim-3C) v (6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B)   0-0 (4-5)
(7780) Jeunesse Taviétoise (Nam-3B) v (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)   0-4
(199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) v (6548) Etoile Elsautoise B (Lie-3D)   5-1
(1000) R Oupeye FC (Lie-2B) v (5779) RFC Warnant (ACFF-3B)   0-0 (5-3)
(2825) KVK Wellen (VFV-3B) v (6657) FC Eupen 1963 (Lie-2C)   4-0
(82) FC Herstal (ACFF-3B) v (9494) FC Herderen-Millen (Lim-2B)   6-2
(3262) R Wallonia Walhain CG (ACFF-3A) v (3916) FC Alken (Lim-1)   -
(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) v (1654) ES Wanze/Bas Oha (Lie-1)   2-1
(3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B) v (5600) RFC Jehaytois (Lie-2A)   4-1
(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) v (3178) K Kabouters Oplglabbeek (Lim-3A)   5-1
(4481) KVC Houtvenne (VFV-3B) v (3057) K Berg en Dal VV (Ant-1)   4-2
(4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1) v (330) KVK Beringen (VFV-3B)   1-1 (4-2)
(3634) KAC Betekom (VFV-3B) v (9516) FC Geetbets (VBr-3A)   8-1
(6803) FC Torpedo Hasselt (Lim-1) v (7919) Eendracht Termien (VFV-3B)   0-2
(4892) KSV Schriek (Ant-2B) v (6048) VC Kesselt (Lim-3C)   1-1 (2-4)
(148) KFC Turnhout (VFV-3B) v (5155) K Herk-de-Stad FC (Lim-1)   5-1
(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) v (6831) VV Houtem-Oplinter (VBr-2A)   6-2
(5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B) v (8119) SV Breugel (Lim-3B)   6-1
(4529) K Bokrijk Sport (Lim-3A) v (3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C)   1-3
(2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) v (2489) K Stal Sport Koersel (Lim-2A)   6-1
(3904) KESK Leopoldsburg (Lim-1) v (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)   0-1
(3660) KFC Baal (VBr-3B) v (41) KFC Diest (VBr-1)   0-8
(2618) KFC Lille (Ant-1) v (6047) K Standard Elen (Lim-2A)   3-0
(8522) VK Linden (VFV-3B) v (6962) KFC Park Houthalen (Lim-1)   2-0
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) v (5660) VC Bertem-Leefdaal (VBr-1)   1-1 (6-5)
(7021) Pont-à-Celles-Buzet (ACFF-3A) v (311) RRC Etterbeek (WBr-1)   1-2
(6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1) v (3143) ES de la Molignée (Nam-1)   3-1
(8273) CS Wépion (Nam-1) v (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)   0-2
(2719) RUSC Anderlues (Hen-2C) v (42) R Ixelles SC (WBr-1)   1-2
(3031) ROFC Stockel (WBr-1) v (8470) CS Entité Manageoise (ACFF-3A)   2-2 (11-10)
(178) R La Hulpe SC (WBr-3C) v (4504) RUS Biesme (Nam-1)   1-4
(7294) US Ophain (WBr-1) v (9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B)   0-2
(69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) v (6348) OC Nismes (Nam-1)   4-2
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) v (5156) RSC Neffe (Nam-1)   4-0
(298) ARS de l'Entité de Floreffe (Nam-2B) v (5) R Léopold FC (ACFF-3A)   1-2
(4258) R Spy FC (ACFF-3B) v (2656) RFC Rhisnois (Nam-1)   0-2
(1918) RFC Genappe (WBr-1) v (8715) Tempo Overijse (VFV-3A)   0-3
(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) v (9452) SC Montignies (Hen-1)   2-2 (5-4)
(26) RFC Tournai (ACFF-3A) v (4108) KSV Maarkedal (Ovl-3C)   6-1
(2768) RSC Naast (Hen-2B) v (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)   0-1
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) v (7268) FC Vacresse (Hen-2B)   3-1
(5591) RFC Molenbaix (Hen-1) v (1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage B (Hen-2B)   4-1
(75) RCS Brainois (ACFF-3A) v (7769) AC Le Roeulx (Hen-1)   3-0
(6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A) v (7592) FC Aedec-Hyon (Hen-3B)   5-1
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) v (9531) CO Trivières (Hen-2C)   7-0
(1434) KV Zuun (VBr-3D) v (129) RLC Hornu (Hen-1)   0-2
(2811) RS Bosquetia Frameries (Hen-2A) v (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)   0-7
(8512) ES Brainoise (WBr-2B) v (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)   1-7
(4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D) v (5723) US Neufvilles (Hen-2B)   2-0
(4395) RUS Beloeil (Hen-1) v (9245) CS Pays Vert Ostiches-Ath (ACFF-3A)   2-0
(1801) R Standard Club Pâturages (Hen-1) v (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)   0-3
(3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1) v (9592) USC Jemappes (Hen-2B)   5-1
(5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1) v (4827) KFC Lendelede Sport (Wvl-3C)   8-1
(5831) VK Adegem (Ovl-1) v (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1)   1-5
(6381) KSC Wielsbeke B (Wvl-4C) v (535) K White Star Lauwe (Wvl-1)   0-2
(822) Torhout KM 1992 (VFV-3A) v (7589) FC Kleit Maldegem (Ovl-2A)   3-1
(5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1) v (8290) SK Nieuwkerke (Wvl-2B)   2-0
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) v (150) KFC Poperinge (Wvl-1)   3-1
(4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1) v (4196) RC Lauwe (Wvl-1)   3-1
(5488) FC Sint-Joris Sleidinge (Ovl-2A) v (3851) KVE Drongen (Ovl-2A)   1-2
(5216) KVC Wingene (VFV-3A) v (3694) K Eendracht Wervik (Wvl-1)   2-1
(3841) KVV Oostduinkerke (Wvl-1) v (48) KSC Blankenberge (Wvl-1)   0-0 (1-4)
(1955) KSK Vlamertinge (Wvl-1) v (1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B)   1-2
(8264) VK Dadizele (Wvl-1) v (2298) R Jespo Comines-Warneton (Wvl-2B)   6-1
(9406) Jong Zulte (Ovl-1) v (7037) FC Lembeke (Ovl-2A)   2-1
(3302) K Racing Waregem (Wvl-1) v (5935) SVD Kortemark (Wvl-2A)   3-1
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) v (6325) VC Groot-Dilbeek (VBr-2B)   2-0
(3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A) v (8126) TK Meldert (Ovl-2C)   4-1
(4139) KFC HO Kalken (Ovl-1) v (3957) KVC Jong Lede (VFV-3A)   0-2
(5719) FC Mariekerke (Ant-2A) v (4926) K Schelle Sport (Ant-3B)   6-1
(342) KSV Bornem (VFV-3A) v (3911) KFCV Wintam Eikevliet (Ant-4B)   5-1
(8419) SV Kobbegem (VBr-3C) v (3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1)   0-7
(3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A) v (3623) KFC Vrasene (Ovl-2C)   3-1
(1046) KFC Eendracht Zele (Ovl-1) v (2373) KVK Ninove (VFV-3A)   0-2
(7326) SV Zaffelare (Ovl-2C) v (8601) FC Lebbeke (VFV-3A)   1-4
(8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A) v (9466) RVC Hoboken (Ant-1)   4-1
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) v (8642) KFC Edeboys (Ovl-2C)   5-0
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) v (57) KAV Dendermonde (Ovl-1)   2-1
(3964) KFC Voorde-Appelterre (Ovl-1) v (95) RFC Wetteren (VFV-3A)   1-4
(3197) KV Woluwe Zaventem (VBr-1) v (1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B)   1-6
(442) K Zandhovense SK (Ant-2B) v (24) KRC Mechelen (Ant-1)   1-4
(1065) KFC Nijlen (Ant-1) v (9267) FC Kosova Schaerbeek (ACFF-3A)   2-1
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) v (4070) Crossing Schaerbeek (WBr-1)   2-1
(7436) Minderhout VV (Ant-3A) v (3029) K Kontich FC (Ant-1)   1-2
(2615) Sporting Kampenhout (VBr-1) v (7569) FC Ganshoren (ACFF-3A)   0-0 (2-1)
(9439) FC Anderlecht-Milan (WBr-3A) v (9559) VK Berg-Op (VBr-3B)   FF 0-5
(2155) KFC Excelsior Bouwel (Ant-3C) v (9332) Stade Everois RC (WBr-1)   2-2 (1-2)
(4112) Loenhout SK (Ant-2A) v (9394) FC Saint-Josse (WBr-1)   1-1 (5-3)
(1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) v (4759) KFC Eppegem (VFV-3A)   2-2 (5-4)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) v (3874) K Putte SK (Ant-4A)   7-0
(52) K Lyra-Lierse (VFV-3B) v (5757) Zandvliet Sport (Ant-3A)   4-0
(3811) KVNA Wortel (Ant-3A) v (474) RSD Jette (ACFF-3A)   1-1 (4-2)
(4246) HO Veltem (VBr-2A) v (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B)   0-3

Bij een aantal duels met groot niveauverschil was er wel een aardig pak slaag maar wat Aywaille met dat arme Muno deed was bijna zielig; 17-0. Muno kwam maar met 1 wissel opdraven en gezien het scoreverloop valt de uitslag zelfs mee. Bij rust was het al 11-0. Daarna deed Aywaille een kwartier rustig aan en de 17e viel in de 78e minuut.

Bij Heur-Tongeren v MCS Liege werd het ook een monsterscore; 14-0, daarbij juist veel goals in het laatste kwart.




Offline Joost

  • Berichten: 7923
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #24 Gepost op: jul 29, 2019, 23:30:14 »
Ronde 2;

(26) RFC Tournai (ACFF-3A) v (132) KVK Tienen (VFV-2B)
(9426) Solières Sport (ACFF-2) v (6048) VC Kesselt (Lim-3C)
(260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B) v (5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1)
(48) KSC Blankenberge (Wvl-1) v (1590) RCS Libramontois (Lux-1)
(1574) KRC Harelbeke (VFV-2A) v (8422) UCE Liège (Lie-1)
(2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) v (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)
(3029) K Kontich FC (Ant-1) v (1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B)
(4297) KSV Temse (VFV-2A) v (311) RRC Etterbeek (WBr-1)
(3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) v (4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B)
(4395) RUS Beloeil (Hen-1) v (11) KRC Gent (VFV-2A)
(8601) FC Lebbeke (VFV-3A) v (4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D)
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) v (7551) Etoile de Faimes (Lie-2A)
(460) RUW Ciney (ACFF-3B) v (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B)
(94) RAAL La Louvière (ACFF-2) v (8715) Tempo Overijse (VFV-3A)
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) v (4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1)
(2239) RRC Stockay-Warfusée (ACFF-2) v (2373) KVK Ninove (VFV-3A)
(1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B) v (935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)
(129) RLC Hornu (Hen-1) v (1979) R Aywaille FC (ACFF-3B)
(6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B) v (4112) Loenhout SK (Ant-2A)
(595) K Bocholter VV (VFV-2B) v (6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1)
(100) KVK Westhoek (VFV-2A) v (52) K Lyra-Lierse (VFV-3B)
(5775) Spouwen-Mopertingen (VFV-2B) v (4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1)
(38) KSK Ronse (VFV-2A) v (4504) RUS Biesme (Nam-1)
(3630) K Londerzeel SK (VFV-2B) v (5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B)
(2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) v (6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A)
(342) KSV Bornem (VFV-3A) v (5216) KVC Wingene (VFV-3A)
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) v (9512) FC Gullegem (VFV-2A)
(7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A) v (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1)
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) v (4454) RFC Meux (ACFF-2)
(75) RCS Brainois (ACFF-3A) v (6368) RFC Rocherath (Lie-2C)
(6123) RFC Grand-Leez (Nam-1) v (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)
(284) KFC Duffel (VFV-2B) v (9487) FC United Richelle (ACFF-3B)
(6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) v (3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1)
(3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B) v (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1)
(9332) Stade Everois RC (WBr-1) v (3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B)
(9264) SK Sint-Niklaas (VFV-2A) v Walhain of Alken
(28) K Berchem Sport 2004 (VFV-2B) v (8264) VK Dadizele (Wvl-1)
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) v (1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) v (6626) RCS Onhaye (ACFF-2)
(2871) RCS Verlaine (ACFF-2) v (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)
(431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) v (3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B)
(6237) RUS Givry (ACFF-2) v (3031) ROFC Stockel (WBr-1)
(156) UR Namur Fosses-la-Ville B (Nam-3C) v (6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1)
(9406) Jong Zulte (Ovl-1) v (3114) RRC Hamoir (ACFF-2)
(248) RES Couvin-Mariembourg-Fraire (ACFF-2) v (5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1)
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) v (43) R Cappellen FC (VFV-2B)
(3245) K Sporting Hasselt (VFV-2B) v (95) RFC Wetteren (VFV-3A)
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) v (4481) KVC Houtvenne (VFV-3B)
(8721) RC Hades Kiewit Hasselt (VFV-2B) v (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A)
(3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1) v (1065) KFC Nijlen (Ant-1)
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) v (148) KFC Turnhout (VFV-3B)
(81) KSV Oudenaarde (VFV-2A) v (3811) KVNA Wortel (Ant-3A)
(2774) RE Acren-Lessines (ACFF-2) v (8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A)
(41) KFC Diest (VBr-1) v (5719) FC Mariekerke (Ant-2A)
(5) R Léopold FC (ACFF-3A) v (2169) AS Verbroedering Geel (VFV-2B)
(2391) KVV Vosselaar (VFV-2B) v (8522) VK Linden (VFV-3B)
(535) K White Star Lauwe (Wvl-1) v (3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A)
(9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B) v (42) R Ixelles SC (WBr-1)
(7741) SK Pepingen-Halle (VFV-2B) v (9559) VK Berg-Op (VBr-3B)
(2618) KFC Lille (Ant-1) v (211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A)
(1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B) v (3302) K Racing Waregem (Wvl-1)
(3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C) v (1000) R Oupeye FC (Lie-2B)
(2366) Hoogstraten VV (VFV-2B) v (5591) RFC Molenbaix (Hen-1)
(69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) v (392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A)
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) v (2825) KVK Wellen (VFV-3B)
(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B) v (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B)
(56) KSC Toekomst Menen (VFV-2A) v (307) RCS Andennais (Nam-1)
(3851) KVE Drongen (Ovl-2A) v (3008) RE Durbuysienne (ACFF-2)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2) v (3634) KAC Betekom (VFV-3B)
(4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1) v (82) FC Herstal (ACFF-3B)
(1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B) v (3821) KFC Sparta Petegem (VFV-2A)
(3551) KFC Merelbeke (VFV-2A) v (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)
(7919) Eendracht Termien (VFV-3B) v (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)
(3957) KVC Jong Lede (VFV-3A) v (3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A)
(6039) KSK Voorwaarts Zwevezele (VFV-2A) v (2615) Sporting Kampenhout (VBr-1)
(3887) K Diegem Sport (VFV-2B) v (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)
(199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) v (2913) RFC Tilleur (ACFF-2)
(1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) v (190) R Stade Waremmien FC (ACFF-2)
(101) R Knokke FC (VFV-2A) v (24) KRC Mechelen (Ant-1)
(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) v (2656) RFC Rhisnois (Nam-1)

Offline Joost

  • Berichten: 7923
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #25 Gepost op: jul 29, 2019, 23:31:31 »
Iemand nog tip voor de aankomend ronde liefst in de buurt van de provincie zeeland t/m antwerp

Knokke v RC Mechelen al is dat op papier geen partij voor Knokke.

Merelbeke v Mons lijkt met ook een mooi affiche.

Offline Joost

  • Berichten: 7923
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #26 Gepost op: jul 29, 2019, 23:47:33 »
Voor de liefhebbers de mogelijkheden voor de 3e ronde:

(3514) KFC Sint-Job (Ant-2A) of (2656) RFC Rhisnois (Nam-1) v (5) R Léopold FC (ACFF-3A) of (2169) AS Verbroedering Geel (VFV-2B)
(94) RAAL La Louvière (ACFF-2) of (8715) Tempo Overijse (VFV-3A) v (81) KSV Oudenaarde (VFV-2A) of (3811) KVNA Wortel (Ant-3A)
(48) KSC Blankenberge (Wvl-1) of (1590) RCS Libramontois (Lux-1) v (69) R Gosselies Sports (ACFF-3A) of (392) RES Templiers Nandrin (Lie-2A)
(2366) Hoogstraten VV (VFV-2B) of (5591) RFC Molenbaix (Hen-1) v (3887) K Diegem Sport (VFV-2B) of (343) R Stade Brainois (ACFF-3A)
(2799) RJ Rochefortoise FC (ACFF-3B) of (1614) RUS Rebecquoise (ACFF-2) v (8601) FC Lebbeke (VFV-3A) of (4138) KFC MZ Tollembeek (VBr-3D)
(3900) FCV Dender EH (A1) v (535) K White Star Lauwe (Wvl-1) of (3155) KHO Wolvertem-Merchtem (VFV-3A)
(2774) RE Acren-Lessines (ACFF-2) of (8552) VV Avanti Stekene (VFV-3A) v (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1) of (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)
(460) RUW Ciney (ACFF-3B) of (232) K Bilzerse-Waltwilder VV (VFV-3B) v (5775) Spouwen-Mopertingen (VFV-2B) of (4763) KV Eendracht Aalter (Ovl-1)
(3861) Eendracht Elene-Grotenberge (Ovl-1) of (1065) KFC Nijlen (Ant-1) v (2239) RRC Stockay-Warfusée (ACFF-2) of (2373) KVK Ninove (VFV-3A)
(5617) SK Lochristi (VFV-3A) of (43) R Cappellen FC (VFV-2B) v (3671) KVV Thes Sport Tessenderlo (A1)
(7074) KSC Dikkelvenne (VFV-2A) of (5154) KSC Excelsior Mariakerke (Ovl-1) v (6039) KSK Voorwaarts Zwevezele (VFV-2A) of (2615) Sporting Kampenhout (VBr-1)
(1574) KRC Harelbeke (VFV-2A) of (8422) UCE Liège (Lie-1) v (818) KMSK Deinze (A1)
(38) KSK Ronse (VFV-2A) of (4504) RUS Biesme (Nam-1) v (1085) K Ternesse Wommelgem VV (Ant-1) of (190) R Stade Waremmien FC (ACFF-2)
(5192) R Francs Borains (ACFF-2) of (3634) KAC Betekom (VFV-3B) v (2428) KVV Weerstand Koersel (Lim-1) of (4549) Wavre Sports FC (ACFF-3A)
(4297) KSV Temse (VFV-2A) of (311) RRC Etterbeek (WBr-1) v (9406) Jong Zulte (Ovl-1) of (3114) RRC Hamoir (ACFF-2)
(6) KFC Rhodienne-De Hoek (VBr-1) of (2825) KVK Wellen (VFV-3B) v (2065) KFC Witgoor Sport Dessel (VFV-3B) of (6464) RFC Rapid Symphorinois (ACFF-3A)
(129) RLC Hornu (Hen-1) of (1979) R Aywaille FC (ACFF-3B) v (246) ROC Charleroi-Châtelet-Farciennes (A1)
(3093) RSC Habay-la-Neuve (ACFF-3B) of (1491) RUS Ethe-Belmont (Lux-1) v bye
(595) K Bocholter VV (VFV-2B) of (6724) RC Villers-la-Ville (WBr-1) v (1357) KFC Sint-Lenaarts (VFV-3B) of (935) KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster (VFV-2A)
(248) RES Couvin-Mariembourg-Fraire (ACFF-2) of (5544) K Sassport Boezinge (Wvl-1) v (3630) K Londerzeel SK (VFV-2B) of (5894) KVV Heusden-Zolder (Lim-2B)
(2138) K Rupel Boom FC (A1) v (1619) R Dottignies Sports (Wvl-2B) of (3302) K Racing Waregem (Wvl-1)
(26) RFC Tournai (ACFF-3A) of (132) KVK Tienen (VFV-2B) v (4408) K Sint-Eloois-Winkel Sport (A1)
(156) UR Namur Fosses-la-Ville B (Nam-3C) of (6301) FC Ster-Francorchamps (Lie-1) v (1352) URSL Visé (A1)
(3957) KVC Jong Lede (VFV-3A) of (3541) KVK Svelta Melsele (VFV-3A) v (101) R Knokke FC (VFV-2A) of (24) KRC Mechelen (Ant-1)
(5343) KRC Bambrugge (Ovl-1) of (4481) KVC Houtvenne (VFV-3B) v (3551) KFC Merelbeke (VFV-2A) of (4194) R Albert Quévy-Mons (ACFF-3A)
(3029) K Kontich FC (Ant-1) of (1349) K Olympia SC Wijgmaal (VFV-2B) v (3617) K Eendracht Stevoort (Lim-3C) of (1000) R Oupeye FC (Lie-2B)
(2618) KFC Lille (Ant-1) of (211) KFC Vigor Wuitens Hamme (VFV-2A) v (4395) RUS Beloeil (Hen-1) of (11) KRC Gent (VFV-2A)
(1708) U Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage (ACFF-3A) of (9512) FC Gullegem (VFV-2A) v (3481) RU Lasne-Ohain (WBr-1) of (4600) FC Heur-Tongeren (VFV-3B)
(8721) RC Hades Kiewit Hasselt (VFV-2B) of (5553) K Olsa Brakel (VFV-3A) v (2948) KSK Heist (A1)
(1962) RAFC Oppagne-Wéris (ACFF-3B) of (3821) KFC Sparta Petegem (VFV-2A) v (3245) K Sporting Hasselt (VFV-2B) of (95) RFC Wetteren (VFV-3A)
(9332) Stade Everois RC (WBr-1) of (3201) ROC Meix-devant-Virton (ACFF-3B) v (199) RAS Jodoigne (ACFF-3B) of (2913) RFC Tilleur (ACFF-2)
(9540) Péruwelz FC (Hen-1) of (4469) KFC De Kempen Tielen-Lichtaart (Ant-1) v bye
(2391) KVV Vosselaar (VFV-2B) of (8522) VK Linden (VFV-3B) v (3434) K Patro Eisden Maasmechelen (A1)
(284) KFC Duffel (VFV-2B) of (9487) FC United Richelle (ACFF-3B) v bye
(5632) AFC Tubize (A1) v (9241) FC Greunsjotters Vossem (VBr-2B) of (42) R Ixelles SC (WBr-1)
(56) KSC Toekomst Menen (VFV-2A) of (307) RCS Andennais (Nam-1) v (3851) KVE Drongen (Ovl-2A) of (3008) RE Durbuysienne (ACFF-2)
(6440) KSK Oostnieuwkerke (VFV-3A) of (7551) Etoile de Faimes (Lie-2A) v (4) RFC Liège (A1)
(1124) KFC Zwarte Leeuw (VFV-3B) of (6626) RCS Onhaye (ACFF-2) v (6123) RFC Grand-Leez (Nam-1) of (822) Torhout KM 1992 (VFV-3A)
(90) SC Eendracht Aalst (VFV-2B) of (544) KSC City Pirates Antwerpen (VFV-3B) v (3970) K Lierse Kempenzonen (A1)
(4165) KVV Zelzate (VFV-3A) of (148) KFC Turnhout (VFV-3B) v (213) UR La Louvière Centre (A1)
(5479) RWD Molenbeek (A1) v (9264) SK Sint-Niklaas (VFV-2A) of Walhain of Alken
(100) KVK Westhoek (VFV-2A) of (52) K Lyra-Lierse (VFV-3B) v (6045) KFC Helson Helchteren (VFV-3B) of (3857) KVV Vlaamse Ardennen (Ovl-1)
(7741) SK Pepingen-Halle (VFV-2B) of (9559) VK Berg-Op (VBr-3B) v (2871) RCS Verlaine (ACFF-2) of (3676) KHO Huizingen (VBr-2B)
(260) RFC Banneux-Sprimont (ACFF-3B) of (5956) KVCSV Oostkamp (Wvl-1) v (28) K Berchem Sport 2004 (VFV-2B) of (8264) VK Dadizele (Wvl-1)
(384) KV Tervuren-Duisburg (VBr-1) of (4454) RFC Meux (ACFF-2) v bye
(606) KFC Dessel Sport (A1) v (431) RFC 1912 Raeren-Eynatten (ACFF-3B) of (3020) R Jeunesse Aischoise (ACFF-3B)
(342) KSV Bornem (VFV-3A) of (5216) KVC Wingene (VFV-3A) v (6111) K Daring Huvo Jeuk (Lim-2B) of (4112) Loenhout SK (Ant-2A)
(9426) Solières Sport (ACFF-2) of (6048) VC Kesselt (Lim-3C) v (167) RFC Seraing (A1)
(6237) RUS Givry (ACFF-2) of (3031) ROFC Stockel (WBr-1) v (7919) Eendracht Termien (VFV-3B) of (2529) KFC Esperanza Pelt (VFV-3B)
(41) KFC Diest (VBr-1) of (5719) FC Mariekerke (Ant-2A) v (4273) UR Saint-Louis-Saint-Léger (Lux-1) of (82) FC Herstal (ACFF-3B)

Offline Saltacampos

  • Berichten: 1087
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #27 Gepost op: jul 30, 2019, 16:59:09 »
Knokke v RC Mechelen al is dat op papier geen partij voor Knokke.

Merelbeke v Mons lijkt met ook een mooi affiche.
Ja, maar helaas speelt Merelbeke nog steeds in De Pinte en niet in eigen stadion.
Het belangrijkste voetbal is het amateurvoetbal

Offline Mrmtty20

  • Berichten: 55
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #28 Gepost op: jul 30, 2019, 18:52:02 »
Iemand nog tip voor de aankomend ronde liefst in de buurt van de provincie zeeland t/m antwerp
Ik doe Harelbeke om hun stadion te vincken. Verder hebben Hasselt en Diest ook nog een redelijk stadion.
Voor de rest ben ik nog niet zo'n ervaren hopper dus ik weet niet of er nog een leuk stadion of veld bijzit.

Offline watergatehopper

  • Berichten: 1039
  • Geslacht: Man
  • http://www.watergatehopper.nl
    • watergatehopper
Re: Beker van België 2019-2020
« Reactie #29 Gepost op: jul 30, 2019, 19:20:49 »
Ik doe Harelbeke om hun stadion te vincken. Verder hebben Hasselt en Diest ook nog een redelijk stadion.
Voor de rest ben ik nog niet zo'n ervaren hopper dus ik weet niet of er nog een leuk stadion of veld bijzit.

De Warande in Diest vind ik persoonlijk echt geweldig