Auteur Topic: Beker van België 2020 - 2021  (gelezen 4124 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline syntric

  • Berichten: 866
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #15 Gepost op: sep 02, 2020, 09:08:48 »
Virton heeft dan blijkbaar forfait gegeven?

Was dat trouwens niet vastgelegd dat de eerste bekerrondes op zondag werden gespeeld? Of kunnen clubs dit zelf kiezen?

Zondag 16 uur is het normaal. Altijd raar gevonden, want het aanvangsuur voor competitie in de lagere reeksen is sinds mensenheugenis altijd 15 u geweest. En de clubs mogen idd altijd veranderen, daarom zijn combinaties altijd mogelijk, soms met wat geluk 3 wedstrijden :-)
Groundhopper for life :-)

Offline Joost

  • Berichten: 8435
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #16 Gepost op: sep 02, 2020, 09:56:20 »
Virton heeft dan blijkbaar forfait gegeven?

Was dat trouwens niet vastgelegd dat de eerste bekerrondes op zondag werden gespeeld? Of kunnen clubs dit zelf kiezen?

In overleg kan de wedstrijd altijd verplaatst worden.

In de kalender staat inderdaad forfait van Virton.

Offline Saltacampos

  • Berichten: 1339
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #17 Gepost op: sep 02, 2020, 19:48:51 »
Zondag 16 uur is het normaal. Altijd raar gevonden, want het aanvangsuur voor competitie in de lagere reeksen is sinds mensenheugenis altijd 15 u geweest. En de clubs mogen idd altijd veranderen, daarom zijn combinaties altijd mogelijk, soms met wat geluk 3 wedstrijden :-)
Zou dat te maken hebben met de langere dagen in de zomer ?
Voor bekerwedstrijden in de zomer is dat zo lang als ik me kan herinneren altijd 16u geweest ipv het inderdaad traditionele 15u op zondag voor competitiewedstrijden.
Over land and sea

Offline Joost

  • Berichten: 8435
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #18 Gepost op: sep 02, 2020, 19:54:41 »
Eindrondeduels worden ook vaak op die tijd gespeeld.

Offline Joost

  • Berichten: 8435
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #19 Gepost op: sep 07, 2020, 00:04:10 »
De uitslagen van dit weekend.

Een paar mooie doelpuntenfestivals zitten ertussen inclusief twee lange strafschopreeksen.

12 keer won de hoger spelende ploeg niet.
FC Tilleur is gestopt in nationale klassen maar het elftal dat komend jaar in 3e provinciaal actief gaat zijn versloeg wel de West Vlaamse 1e Provincialer Racing Waregem.
Bertem-Leefdaal uit 1e prov versloeg Tubeke.

Virton gaf forfait.

De 'forum'clubs gingen allen door. Lokeren-Temse deed dat tegen Herleving Red Star Haasdonk. Dat is wel mooi want Red Star Haasdonk vulde de leegte op in het dorp
toen de oorspronkelijke club naar Sint Niklaas verhuisde en later naar Beveren waar het nu als Waasland-Beveren uitkomt.
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER (4.VFV2) - R.U.S. BINCHE (5.ACFF3) 3-1
R. OL. F.C. STOCKEL (6.W-B1) - F.C. 1912 RAEREN-EYNATTEN (5.ACFF3) 0-0 (4-5)
F.C. ST-MARTENS-LATEM (6.OVl1) - S.K. LOCHRISTI (5.VFV3) 0-0 (4-5)
ENTENTE DURBUY (4.ACFF2) - F.C. MALONNE 2000 (6.Nam1) 3-0
S.C. CITY PIRATES ANTWERPEN (4.VFV2) - FC LEBBEKE (5.VFV3) 1-1 (5-4)
R.R.C. STOCKAY-WARFUSEE (4.ACFF2) - R. AYWAILLE F.C. (5.ACFF3) 3-0
R. STADE WAREMMIEN F.C. (4.ACFF2) - R.U.S. GOUVY (5.ACFF3) 2-1
R. EXCELSIOR VIRTON (4.ACFF2) - K. RACING CLUB BAMBRUGGE (5.VFV3) 0-5 ff
V.C. BERTEM-LEEFDAAL (6.V-B1) - A.F.C. TUBIZE (4.ACFF2) 3-1
UNION ROCHEFORTOISE (5.ACFF3) - R.R.C. MORMONT (5.ACFF3) 4-2
RACING CLUB HARELBEKE (4.VFV2) - EENDR. ELENE-GROTENBERGE (6.OVl1) 3-0
FC ST-JOZEF S.K. RIJKEVORSEL (8.Ant3) - FCB SPRIMONT (5.ACFF3) 1-4
RC HADES KIEWIT HASSELT (4.VFV2) - TEMPO OVERIJSE (5.VFV3) 2-0
K.F.C. SPARTA PETEGEM (4.VFV2) - WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING (8.Ant3) 5-0
K.V.K. WESTHOEK (4.VFV2) - S.K. DENDERHOUTEM (6.OVl1) 2-0
K.V.C.S.V. OOSTKAMP (5.VFV3) - S.C. EENDRACHT AALST (4.VFV2) 3-5
K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL (4.VFV2) - J.S. FIZOISE (6.Lie1) 2-0
S.K. MUNKZWALM (6.OVl1) - R.S.C. TEMPLEUVOIS (7.Hen2) 2-0
K.V.C. HOUTVENNE (4.VFV2) - K. SASSPORT BOEZINGE (6.WVl1) 1-1 (6-5)
F.C. TILLEUR (8.Lui3) - K. RACING WAREGEM (6.WVl1) 2-2 (14-13)
SP. HASSELT (4.VFV2) - K. EENDRACHT WERVIK (6.WVl1) 1-1 (5-4)
RACING CLUB GENT (4.VFV2) - F.C. SAINT-JOSSE (6.W-B1) 3-1
CROSSING SCHAERBEEK (5.ACFF3) - F.C. UNITED RICHELLE (5.ACFF3) 3-0
K.S.V. DIKSMUIDE (6.WVl1) - U. ST-GHISL. TERTRE-HAUTR. (5.ACFF3) 0-1
K.V.C. JONG LEDE (5.VFV3) - K.F.C. EPPEGEM (5.VFV3) 2-1
EENDRACHT TERMIEN (5.VFV3) - R.S.D. JETTE (4.ACFF2) 3-3 (3-4)
K. BOCHOLTER V.V. (4.VFV2) - R. ALL. F.C. OPPAGNE-WERIS (5.ACFF3) 0-2
A.C. HOMBOURG (7.Lui2) - K. SINT-JOB F.C. (7.Ant2) 3-2
WHITE STAR SCHOONBEEK-BEVERST (6.Lim1) - K.S.C. EXC. MARIAKERKE (6.OVl1) 5-0
HOOGSTRATEN V.V. (4.VFV2) - K.F.C. RANST (6.Ant1) 4-1
R.F.C. WARNANT (4.ACFF2) - R.S.C. HABAY LA NEUVE (5.ACFF3) 1-1 (5-3)
U.S. REBECQUOISE (4.ACFF2) - R. ARQUET F.C. (7.Nam2) 5-1
K.F.C. RHODIENNE-DE HOEK (5.VFV3) - K.V.V. ZELZATE (4.VFV2) 0-5
K. DIEGEM SPORT (4.VFV2) - F.C. HERDEREN-MILLEN (6.Lim1) 1-0
MARLOIE SPORT (5.ACFF3) - STADE DISONAIS (5.ACFF3) 3-0
R.U.S. BELOEIL (6.Hen1) - K.S.K. RONSE (4.VFV2) 0-1
R. JEUN. AISCHOISE (5.ACFF3) - ES COUVIN-MARIEMBOURG FRAIRE (4.ACFF2) 3-5
F.C. ESPERANZA PELT (5.VFV3) - R. STADE BRAINOIS (5.ACFF3) 2-2 (5-3)
K.F.C. HERENT (7.V-B2) - K.V.K. SVELTA MELSELE (5.VFV3) 4-0
GS BREE-BEEK (6.Lim1) - HUCCORGNE SPORTS (8.Lui3) 1-0
K.S.A.V. ST-DYMPHNA GEEL (9.Ant4) - K. KONTICH F.C. (6.Ant1) 4-3
K.R.C. MECHELEN (5.VFV3) - K.F.C. LILLE (5.VFV3) 5-4
FOOTBALL CLUB GULLEGEM (4.VFV2) - K. WITGOOR SPORT DESSEL (5.VFV3) 3-0
RENAISSANCE MONS 44 (5.ACFF3) - KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB. (8.OVl3) 4-0
S.K. PEPINGEN-HALLE (4.VFV2) - K. HERK-DE-STAD F.C. (6.Lim1) 2-2 (6-7)
R.C.S. VERLAINE (4.ACFF2) - K. BERG EN DAL V.V. (6.Ant1) 4-2
K.V.K. WELLEN (5.VFV3) - FC VOORDE-APPELTERRE (5.VFV3) 0-2
K.V.V. O.G. VORSELAAR (6.Ant1) - K.V.K. BERINGEN (5.VFV3) 0-0 (10-9)
RAAL LA LOUVIERE (4.ACFF2) - CS PAYS VERT OSTICHES-ATH (5.ACFF3) 3-2
R.F.C. MESSANCY (7.Lux2) - RACING CLUB LAUWE (6.WVl1) 1-3
R.F.C. MEUX (4.ACFF2) - KFC DE KEMPEN TIELEN-LICHTAART (5.VFV3) 2-1
R.C.S. BRAINOIS (5.ACFF3) - R.A.S. JODOIGNE (5.ACFF3) 2-1
BILZERSE WALTWILDER V.V. (6.Lim1) - K.F.C. MERELBEKE (4.VFV2) 1-1 (4-3)
K.V.V. VLAAMSE ARDENNEN (6.OVl1) - F.C. WEZEL SPORT (6.Ant1) 5-1
S.K. BERLARE (6.OVl1) - F.C. HEUR-TONGEREN (4.VFV2) 1-2
K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM (5.VFV3) - R.F.C. TOURNAI (5.ACFF3) 3-1
K. ACHEL V.V. (6.Lim1) - FC STER-FRANCORCHAMPS B (9.Lui4) 3-1
SC LOKEREN-TEMSE (4.VFV2) - HERLEVING RED STAR HAASDONK (7.OVl2) 3-1
O.C. NISMES (6.Nam1) - RAC. VOETBALCLUB HOBOKEN (7.Ant2) 2-3
K. BERCHEM SPORT 2004 B (8.Ant3) - UNION NAMUR FOSSES-LA-VILLE (5.ACFF3) 1-1 (2-4)
R.U.S. GIVRY (4.ACFF2) - R. GOSSELIES SPORTS (5.ACFF3) 0-1
VC GROOT DILBEEK (7.V-B2) - K.S.C. BLANKENBERGE (6.WVl1) 2-3
K.S.C. DIKKELVENNE (4.VFV2) - CHEVETOGNE FOOTBALL (6.Nam1) 7-2
RACING CLUB VAUX-CHAUDFONTAINE (7.Lui2) - K.S.C. WIELSBEKE (6.WVl1) 1-4
K.F.C. ZWARTE LEEUW (5.VFV3) - RFC WETTEREN (5.VFV3) 2-1
K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME (5.VFV3) - FCB SPRIMONT B (6.Lie1) 3-0
SPOUWEN - MOPERTINGEN (4.VFV2) - S.C. MONTIGNIES (6.Hen1) 4-0
F.C. GANSHOREN (4.ACFF2) - F.C. KOSOVA SCHAERBEEK (6.W-B1) 4-1
S.C. HOEGAARDEN-OUTGAARDEN (6.V-B1) - K.S.V. OUDENAARDE (4.VFV2) 2-3
K. LONDERZEEL S.K. (4.VFV2) - F.C.E. MEETJESLAND (7.OVl2) 1-0
S.C.T. MENEN (4.VFV2) - V.K. LINDEN (6.V-B1) 5-0
C.S. ENTITE MANAGEOISE (5.ACFF3) - SOLIERES SPORT (4.ACFF2) 4-4 (4-2)
K. BERCHEM SPORT 2004 (4.VFV2) - KFC TURNHOUT (5.VFV3) 1-0
R.R.C. HAMOIR (4.ACFF2) - C.S. ONHAYE (5.ACFF3) 2-3
K.V.K. NINOVE (4.VFV2) - R.F.C. RAPID SYMPHORINOIS (5.ACFF3) 2-3
LYRA-LIERSE BERLAAR (4.VFV2) - F.C. TORPEDO HASSELT (6.Lim1) 2-0
PONT-A-CELLES-BUZET (5.ACFF3) - R. CAPPELLEN F.C. (4.VFV2) 1-0
J.S. TAMINOISE (5.ACFF3) - ENTENTE ACREN LESSINES (4.ACFF2) 2-0
K.V.V. ST-DENIJS SPORT (7.OVl2) - K. OLSA BRAKEL (4.VFV2) 1-3
K.S.K. VOORWAARTS ZWEVEZELE (4.VFV2) - K.S.V. RUMBEKE (6.WVl1) 4-0

Offline Joost

  • Berichten: 8435
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #20 Gepost op: sep 07, 2020, 00:08:00 »
Het programma voor de volgende ronde;

R.F.C. DE LIEGE (3.Ama) - R. STADE WAREMMIEN F.C. (4.ACFF2)
K. LONDERZEEL S.K. (4.VFV2) - FOOTBALL CLUB GULLEGEM (4.VFV2)
MARLOIE SPORT (5.ACFF3) - RAAL LA LOUVIERE (4.ACFF2)
FRANCS BORAINS (3.Ama) - K.S.C. DIKKELVENNE (4.VFV2)
R. GOSSELIES SPORTS (5.ACFF3) - K.V.V. O.G. VORSELAAR (6.Ant1)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER (4.VFV2) - K.S.K. VOORWAARTS ZWEVEZELE (4.VFV2)
F.C. GANSHOREN (4.ACFF2) - K.S.V. OUDENAARDE (4.VFV2)
F.C. 1912 RAEREN-EYNATTEN (5.ACFF3) - K.V.V. ZELZATE (4.VFV2)
F.C. TILLEUR (8.Lui3) - R. KNOKKE F.C. (3.Ama)
RENAISSANCE MONS 44 (5.ACFF3) - A.C. HOMBOURG (7.Lui2)
K.V.C. JONG LEDE (5.VFV3) - WHITE STAR SCHOONBEEK-BEVERST (6.Lim1)
J.S. TAMINOISE (5.ACFF3) - K.F.C. HERENT (7.V-B2)
K.R.C. MECHELEN (5.VFV3) - LA LOUVIERE CENTRE (3.Ama)
R. ALL. F.C. OPPAGNE-WERIS (5.ACFF3) - S.K. LOCHRISTI (5.VFV3)
K. ACHEL V.V. (6.Lim1) - C.S. ENTITE MANAGEOISE (5.ACFF3)
ENTENTE DURBUY (4.ACFF2) - R.C.S. VERLAINE (4.ACFF2)
R.F.C. WARNANT (4.ACFF2) - R.F.C. MEUX (4.ACFF2)
RACING CLUB HARELBEKE (4.VFV2) - K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL (4.VFV2)
LYRA-LIERSE BERLAAR (4.VFV2) - K. BERCHEM SPORT 2004 (4.VFV2)
K.V.C. HOUTVENNE (4.VFV2) - F.C. HEUR-TONGEREN (4.VFV2)
S.C. EENDRACHT AALST (4.VFV2) - K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT (3.Ama)
K.S.A.V. ST-DYMPHNA GEEL (9.Ant4) - K. RUPEL BOOM F.C. (3.Ama)
S.C. CITY PIRATES ANTWERPEN (4.VFV2) - K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM (5.VFV3)
URSL VISE (3.Ama) - S.K. MUNKZWALM (6.OVl1)
R.C.S. BRAINOIS (5.ACFF3) - K.F.C. ZWARTE LEEUW (5.VFV3)
K. RACING CLUB BAMBRUGGE (5.VFV3) - K.V.V. VLAAMSE ARDENNEN (6.OVl1)
LIERSE KEMPENZONEN (3.Ama) - RAC. VOETBALCLUB HOBOKEN (7.Ant2)
RC HADES KIEWIT HASSELT (4.VFV2) - K. HERK-DE-STAD F.C. (6.Lim1)
K. PATRO EISDEN MAASMECHELEN (3.Ama) - R.R.C. STOCKAY-WARFUSEE (4.ACFF2)
FC VOORDE-APPELTERRE (5.VFV3) - K.F.C. SPARTA PETEGEM (4.VFV2)
F.C. ESPERANZA PELT (5.VFV3) - SPOUWEN - MOPERTINGEN (4.VFV2)
UNION NAMUR FOSSES-LA-VILLE (5.ACFF3) - R.S.D. JETTE (4.ACFF2)
K. DIEGEM SPORT (4.VFV2) - K. OLSA BRAKEL (4.VFV2)
UNION ROCHEFORTOISE (5.ACFF3) - K.V.K. WESTHOEK (4.VFV2)
OLYMPIC CLUB CHARLEROI (3.Ama) - FCB SPRIMONT (5.ACFF3)
K.S.K. RONSE (4.VFV2) - K.S.C. BLANKENBERGE (6.WVl1)
U.S. REBECQUOISE (4.ACFF2) - K.S.V. ROESELARE (3.Ama)
V.C. BERTEM-LEEFDAAL (6.V-B1) - F.C.V. DENDER E.H. (3.Ama)
GS BREE-BEEK (6.Lim1) - K.S.C. WIELSBEKE (6.WVl1)
PONT-A-CELLES-BUZET (5.ACFF3) - HOOGSTRATEN V.V. (4.VFV2)
U. ST-GHISL. TERTRE-HAUTR. (5.ACFF3) - K.V.K. TIENEN (3.Ama)
RACING CLUB LAUWE (6.WVl1) - CROSSING SCHAERBEEK (5.ACFF3)
RACING CLUB GENT (4.VFV2) - K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME (5.VFV3)
ES COUVIN-MARIEMBOURG FRAIRE (4.ACFF2) - BILZERSE WALTWILDER V.V. (6.Lim1)
K.V.V. THES SPORT TESSENDERLO (3.Ama) - S.C.T. MENEN (4.VFV2)
K.F.C. DESSEL SPORT (3.Ama) - R.F.C. RAPID SYMPHORINOIS (5.ACFF3)
K.S.K. HEIST (3.Ama) - C.S. ONHAYE (5.ACFF3)
SP. HASSELT (4.VFV2) - SC LOKEREN-TEMSE (4.VFV2)



Offline watergatehopper

  • Berichten: 1159
  • Geslacht: Man
  • http://www.watergatehopper.nl
    • watergatehopper
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #21 Gepost op: sep 07, 2020, 12:57:49 »
Is de speeldata ook al bekend?

Offline Joost

  • Berichten: 8435
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #22 Gepost op: sep 07, 2020, 13:13:48 »

Offline Mokum1900

  • Berichten: 423
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #23 Gepost op: sep 07, 2020, 14:01:12 »
Zitten er volgens de kenners nog een leuk potje tussen op de zaterdagavond, ook zondagmiddag kan ( kan het niet aan om ajax op tv te moeten kijken dan maar mn heil zoeken in belgie) , een stadion dat de moeite waard is , ik hou van vergaande glorie, gister bij Lyra best genoten van het stadionnetje
Waar je ook gaat ik volg je overal

Offline Mrmtty20

  • Berichten: 129
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #24 Gepost op: sep 07, 2020, 14:47:12 »
Zitten er volgens de kenners nog een leuk potje tussen op de zaterdagavond, ook zondagmiddag kan ( kan het niet aan om ajax op tv te moeten kijken dan maar mn heil zoeken in belgie) , een stadion dat de moeite waard is , ik hou van vergaande glorie, gister bij Lyra best genoten van het stadionnetje

Op zaterdagavond spelen harelbeke en olympique Charleroi thuis. Niet echt een aantrekkelijke affiche denk ik maar wel leuke stadions.
Op zondag heb je ook wat keuze. Tilleur, Visé, Sporting Hasselt, Racing Mechelen hebben leuke bakken. Aalst is ook altijd leuk.

Offline Saltacampos

  • Berichten: 1339
  • Geslacht: Man
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #25 Gepost op: sep 07, 2020, 14:49:29 »
Zitten er volgens de kenners nog een leuk potje tussen op de zaterdagavond, ook zondagmiddag kan ( kan het niet aan om ajax op tv te moeten kijken dan maar mn heil zoeken in belgie) , een stadion dat de moeite waard is , ik hou van vergaande glorie, gister bij Lyra best genoten van het stadionnetje
Op zaterdag Harelbeke, Heist en Olympic Charleroi
De leukste wedstrijd+stadion-combinatie lijkt me Hasselt-Lokeren/Temse (zondag)
Zal wel wat volk op af komen en het stadion van Hasselt is echt de moeite, is wel een stevig ritje vanuit Zeeuws-Vlaanderen, maar daar moet het volgens mij wel knallen.
Tilleur-Knokke, moet ook wel iets zijn, in elk geval subliem stadion
Dichterbij Aalst en Francs Borains als je die nog niet hebt gedaan



Over land and sea

Offline Joost

  • Berichten: 8435
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #26 Gepost op: sep 07, 2020, 16:10:00 »
Vergeet de City Pirates niet, ik vind dat echt een prachtig terrein, idem dito Rochefort.

Het zal ook wel lukken om een tweede wedstrijd te vinden die aansluit, de provinciale klassen beginnen immers ook weer.


Offline Joost

  • Berichten: 8435
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #27 Gepost op: sep 14, 2020, 00:18:43 »
Uitslagen van de derde ronde;

De selectie van Munkzwalm moest in quarantaine dus kreeg URSL Vise een vrijgeleide naar de volgende ronde.

48 duels kende 8 verrassingen. Zo won 1e Provincialer Blankenberge bij Ronse dat twee niveaus hoger speelt.
Ook verrassend blijf ik de uitslagen van Durbuy vinden, die ploeg stond in de verkoop en er waren geen spelers meer maar op het laatste moment werd er toch een investeerder gevonden.

{table]
   R.F.C. DE LIEGE      (3.Ama)      R. STADE WAREMMIEN F.C.      (4.ACFF2)      3-1    
   K. LONDERZEEL S.K.      (4.VFV2)      FOOTBALL CLUB GULLEGEM      (4.VFV2)      3-0    
   MARLOIE SPORT      (5.ACFF3)      RAAL LA LOUVIERE      (4.ACFF2)      1-3    
   FRANCS BORAINS      (3.Ama)      K.S.C. DIKKELVENNE      (4.VFV2)      2-0    
   R. GOSSELIES SPORTS      (5.ACFF3)      K.V.V. O.G. VORSELAAR      (6.Ant1)      1-3    
   FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER      (4.VFV2)      K.S.K. VOORWAARTS ZWEVEZELE      (4.VFV2)      0-0 (2-4)   
   F.C. GANSHOREN      (4.ACFF2)      K.S.V. OUDENAARDE      (4.VFV2)      4-0    
   F.C. 1912 RAEREN-EYNATTEN      (5.ACFF3)      K.V.V. ZELZATE      (4.VFV2)      0-4    
   F.C. TILLEUR      (8.Lui3)      R. KNOKKE F.C.      (3.Ama)      0-6    
   RENAISSANCE MONS 44      (5.ACFF3)      A.C. HOMBOURG      (7.Lui2)      1-1 (4-3)   
   K.V.C. JONG LEDE      (5.VFV3)      WHITE STAR SCHOONBEEK-BEVERST      (6.Lim1)      2-0    
   J.S. TAMINOISE      (5.ACFF3)      K.F.C. HERENT      (7.V-B2)      2-1    
   K.R.C. MECHELEN      (5.VFV3)      LA LOUVIERE CENTRE      (3.Ama)      0-4    
   R. ALL. F.C. OPPAGNE-WERIS      (5.ACFF3)      S.K. LOCHRISTI      (5.VFV3)      1-3    
   K. ACHEL V.V.      (6.Lim1)      C.S. ENTITE MANAGEOISE      (5.ACFF3)      1-3    
   ENTENTE DURBUY      (4.ACFF2)      R.C.S. VERLAINE      (4.ACFF2)      0-0 (5-4)   
   R.F.C. WARNANT      (4.ACFF2)      R.F.C. MEUX      (4.ACFF2)      1-1 (4-2)   
   RACING CLUB HARELBEKE      (4.VFV2)      K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL      (4.VFV2)      0-1    
   LYRA-LIERSE BERLAAR      (4.VFV2)      K. BERCHEM SPORT 2004      (4.VFV2)      2-1    
   K.V.C. HOUTVENNE      (4.VFV2)      F.C. HEUR-TONGEREN      (4.VFV2)      1-1 (3-4)   
   S.C. EENDRACHT AALST      (4.VFV2)      K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT      (3.Ama)      3-1    
   K.S.A.V. ST-DYMPHNA GEEL      (9.Ant4)      K. RUPEL BOOM F.C.      (3.Ama)      0-4    
   S.C. CITY PIRATES ANTWERPEN      (4.VFV2)      K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM      (5.VFV3)      3-0    
   URSL VISE      (3.Ama)      S.K. MUNKZWALM      (6.OVl1)      5-0 FF   
   R.C.S. BRAINOIS      (5.ACFF3)      K.F.C. ZWARTE LEEUW      (5.VFV3)      2-0    
   K. RACING CLUB BAMBRUGGE      (5.VFV3)      K.V.V. VLAAMSE ARDENNEN      (6.OVl1)      2-1    
   LIERSE KEMPENZONEN      (3.Ama)      RAC. VOETBALCLUB HOBOKEN      (7.Ant2)      -    
   RC HADES KIEWIT HASSELT      (4.VFV2)      K. HERK-DE-STAD F.C.      (6.Lim1)      3-1    
   K. PATRO EISDEN MAASMECHELEN      (3.Ama)      R.R.C. STOCKAY-WARFUSEE      (4.ACFF2)      3-0    
   FC VOORDE-APPELTERRE      (5.VFV3)      K.F.C. SPARTA PETEGEM      (4.VFV2)      0-3    
   F.C. ESPERANZA PELT      (5.VFV3)      SPOUWEN - MOPERTINGEN      (4.VFV2)      5-3    
   UNION NAMUR FOSSES-LA-VILLE      (5.ACFF3)      R.S.D. JETTE      (4.ACFF2)      1-2    
   K. DIEGEM SPORT      (4.VFV2)      K. OLSA BRAKEL      (4.VFV2)      0-1    
   UNION ROCHEFORTOISE      (5.ACFF3)      K.V.K. WESTHOEK      (4.VFV2)      4-1    
   OLYMPIC CLUB CHARLEROI      (3.Ama)      FCB SPRIMONT      (5.ACFF3)      6-3    
   K.S.K. RONSE      (4.VFV2)      K.S.C. BLANKENBERGE      (6.WVl1)      1-2    
   U.S. REBECQUOISE      (4.ACFF2)      K.S.V. ROESELARE      (3.Ama)      5-0 FF   
   V.C. BERTEM-LEEFDAAL      (6.V-B1)      F.C.V. DENDER E.H.      (3.Ama)      0-1    
   GS BREE-BEEK      (6.Lim1)      K.S.C. WIELSBEKE      (6.WVl1)      2-3    
   PONT-A-CELLES-BUZET      (5.ACFF3)      HOOGSTRATEN V.V.      (4.VFV2)      2-3    
   U. ST-GHISL. TERTRE-HAUTR.      (5.ACFF3)      K.V.K. TIENEN      (3.Ama)      2-1    
   RACING CLUB LAUWE      (6.WVl1)      CROSSING SCHAERBEEK      (5.ACFF3)      1-3    
   RACING CLUB GENT      (4.VFV2)      K.F.C. VIGOR WUITENS HAMME      (5.VFV3)      3-1    
   ES COUVIN-MARIEMBOURG FRAIRE      (4.ACFF2)      BILZERSE WALTWILDER V.V.      (6.Lim1)      1-1 (2-4)   
   K.V.V. THES SPORT TESSENDERLO      (3.Ama)      S.C.T. MENEN      (4.VFV2)      3-0    
   K.F.C. DESSEL SPORT      (3.Ama)      R.F.C. RAPID SYMPHORINOIS      (5.ACFF3)      1-0    
   K.S.K. HEIST      (3.Ama)      C.S. ONHAYE      (5.ACFF3)      3-0    
   SP. HASSELT      (4.VFV2)      SC LOKEREN-TEMSE      (4.VFV2)      1-1 (1-3)   
« Laatst bewerkt op: sep 14, 2020, 00:26:00 door Joost »

Offline Joost

  • Berichten: 8435
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #28 Gepost op: sep 14, 2020, 00:23:31 »
Programma;

   K. RACING CLUB BAMBRUGGE      (5.VFV3)      U. ST-GHISL. TERTRE-HAUTR.      (5.ACFF3)   
   K.S.K. VOORWAARTS ZWEVEZELE      (4.VFV2)      S.C. CITY PIRATES ANTWERPEN      (4.VFV2)   
   OLYMPIC CLUB CHARLEROI      (3.Ama)      LIERSE KEMPENZONEN of RAC. VOETBALCLUB HOBOKEN      (3.Ama)   
   HOOGSTRATEN V.V.      (4.VFV2)      K.F.C. DESSEL SPORT      (3.Ama)   
   CROSSING SCHAERBEEK      (5.ACFF3)      R. KNOKKE F.C.      (3.Ama)   
   K.S.C. BLANKENBERGE      (6.WVl1)      RACING CLUB GENT      (4.VFV2)   
   FOOTBALL CLUB GULLEGEM      (4.VFV2)      K.V.V. THES SPORT TESSENDERLO      (3.Ama)   
   R.S.D. JETTE      (4.ACFF2)      R.C.S. BRAINOIS      (5.ACFF3)   
   F.C. HEUR-TONGEREN      (4.VFV2)      F.C. ESPERANZA PELT      (5.VFV3)   
   U.S. REBECQUOISE      (4.ACFF2)      K.F.C. SPARTA PETEGEM      (4.VFV2)   
   URSL VISE      (3.Ama)      LA LOUVIERE CENTRE      (3.Ama)   
   K.S.K. HEIST      (3.Ama)      S.K. LOCHRISTI      (5.VFV3)   
   RENAISSANCE MONS 44      (5.ACFF3)      K. OLSA BRAKEL      (4.VFV2)   
   SC LOKEREN-TEMSE      (4.VFV2)      K.S.C. WIELSBEKE      (6.WVl1)   
   BILZERSE WALTWILDER V.V.      (6.Lim1)      UNION ROCHEFORTOISE      (5.ACFF3)   
   LYRA-LIERSE BERLAAR      (4.VFV2)      RAAL LA LOUVIERE      (4.ACFF2)   
   ENTENTE DURBUY      (4.ACFF2)      RC HADES KIEWIT HASSELT      (4.VFV2)   
   F.C. GANSHOREN      (4.ACFF2)      F.C.V. DENDER E.H.      (3.Ama)   
   K. RUPEL BOOM F.C.      (3.Ama)      K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL      (4.VFV2)   
   FRANCS BORAINS      (3.Ama)      K.V.V. ZELZATE      (4.VFV2)   
   S.C. EENDRACHT AALST      (4.VFV2)      J.S. TAMINOISE      (5.ACFF3)   
   K.V.V. O.G. VORSELAAR      (6.Ant1)      R.F.C. DE LIEGE      (3.Ama)   
   K.V.C. JONG LEDE      (5.VFV3)      K. PATRO EISDEN MAASMECHELEN      (3.Ama)   
   R.F.C. WARNANT      (4.ACFF2)      C.S. ENTITE MANAGEOISE      (5.ACFF3)   

Offline Joost

  • Berichten: 8435
Re: Beker van België 2020 - 2021
« Reactie #29 Gepost op: sep 20, 2020, 23:10:12 »
De uitslagen van dit weekend;

K. Racing Club Bambrugge (5.VFV3) - U. St-Ghisl. Tertre-Hautr. (5.ACFF3) 0-0 (4-4) (gestaakt)
K.S.K. Voorwaarts Zwevezele (4.VFV2) - S.C. City Pirates Antwerpen (4.VFV2) 1-3
Olympic Club Charleroi (3.Ama) - Lierse Kempenzonen (2. 1B) -
Hoogstraten V.V. (4.VFV2) - K.F.C. Dessel Sport (3.Ama) 1-3
Crossing Schaerbeek (5.ACFF3) - R. Knokke F.C. (3.Ama) 0-4
K.S.C. Blankenberge (6.WVl1) - Racing Club Gent (4.VFV2) 3-2
K. Londerzeel S.K. (4.VFV2) - K.V.V. Thes Sport Tessenderlo (3.Ama) 0-2
R.S.D. Jette (4.ACFF2) - R.C.S. Brainois (5.ACFF3) 2-0
F.C. Heur-Tongeren (4.VFV2) - F.C. Esperanza Pelt (5.VFV3) 2-1
U.S. Rebecquoise (4.ACFF2) - K.F.C. Sparta Petegem (4.VFV2) 0-5
URSL Vise (3.Ama) - La Louviere Centre (3.Ama) 2-1
K.S.K. Heist (3.Ama) - S.K. Lochristi (5.VFV3) 4-0
Renaissance Mons 44 (5.ACFF3) - K. Olsa Brakel (4.VFV2) 0-1
SC Lokeren-Temse (4.VFV2) - K.S.C. Wielsbeke (6.WVl1) 3-0
Bilzerse Waltwilder V.V. (6.Lim1) - Union Rochefortoise (5.ACFF3) 1-2
Lyra-Lierse Berlaar (4.VFV2) - RAAL La Louviere (4.ACFF2) 0-1
Entente Durbuy (4.ACFF2) - RC Hades Kiewit Hasselt (4.VFV2) 0-2
F.C. Ganshoren (4.ACFF2) - F.C.V. Dender E.H. (3.Ama) 0-1
K. Rupel Boom F.C. (3.Ama) - K. Olympia S.C. Wijgmaal (4.VFV2) 4-0
Francs Borains (3.Ama) - K.V.V. Zelzate (4.VFV2) 2-3
S.C. Eendracht Aalst (4.VFV2) - J.S. Taminoise (5.ACFF3) 1-0
K.V.V. O.G. Vorselaar (6.Ant1) - R.F.C. De Liege (3.Ama) 0-3
K.V.C. Jong Lede (5.VFV3) - K. Patro Eisden Maasmechelen (3.Ama) 2-1
R.F.C. Warnant (4.ACFF2) - C.S. Entite Manageoise (5.ACFF3) 5-2


Twee ploegen lieten zich verrassen. Francs Borains op eigen veld met 2-3 onderuit tegen Zelzate. Zelzate promoveerde met ruime voorsprong, zelfs na 24 duels, naar 2e Amateur. Vlak na rust bogen de bezoekers een 2-1 achterstand om in 2-3 zege.
Patro liet zich ringeloren bij Jong Lede dat maar in de middenmoot eindigde vorig jaar. Een vlotte 1-0 werd na 88 minuten verdubbeld tot 2-0. Wouter Corstjens kreeg rood daarna maar Patro minderde nog in de extra tijd. De beelden; https://www.facebook.com/patroeisdenmm/videos/769590963773869/

Bambruge v Tetre Hautrage werd gestaakt bij 4-4 in de penaltyserie. Op dat moment moest een gekleurde speler van Tetre Hautrage zijn penalty nemen en werd hij racistisch bejegend waarna het uit de hand liep.