Auteur Topic: Voorbereiding  (gelezen 4665 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3282
  • Geslacht: Man
Voorbereiding
« Gepost op: jun 24, 2008, 22:13:56 »
Heb nog lang niet alles door tijdgebrek en luiheid, maar hier een ovezicht tot nu toe;

Eredivisie

PSV

19/07: Sp. Dommeldal Zuid, Eindhoven / VV Gestel - PSV (18.00h)
30/07: De Koel, Venlo / VVV-Venlo - PSV (20.00h - Herman Teeuwen Memorial)

Ajax

19/07: Sp. Duinwetering, Noordwijk / Noordwijk - Ajax (15.00h)
22/07: Sp. De Pampert, Coevorden / Germanicus - Ajax (19.30h)
24/07: Sp. De Koerbelt, Rijssen / Excelsior ’31 - Ajax (19.30h)
26/07: FC Zwolle Stadion, Zwolle / Team Jaap Stam - Ajax (20.30h Afscheid Jaap Stam)
01/08: Ninian Park, Cardiff / Cardiff City - Ajax (19.00)
03/08: Stadium of Light, Sunderland / Sunderland - Ajax (15.30h)
17/08: Condomina, Murcia / Real Murcia - Ajax

NAC Breda

05/07: ???, Rucphen / RSV - NAC Breda (17.00h)
08/07: ???, Oosterhout / TSC - NAC Breda (19.00h)
10/07: ???, Breda / NAC Breda - Cambuur Leeuwarden (19.00h)
12/07: ???, Zundert / Zundertse Selectie - NAC Breda (17.00h)

FC Twente
28/06: Sp. Slangenbeek, Hengelo / Hengelose XI - FC Twente (15.00h)
01/07: Sp. De Peuversweide, Geesteren / Stevo - FC Twente (19.00h)
02/08: Sp. 't Meuken, St. Isodoriushoeve / Haaksbergen XI - FC Twente (19.00h)
05/08: Sp. Het Midden, Vriezenveen / Vriezenveen XI - FC Twente (15.00h)
08/07: Stadion am Bahnhof, Ahaus-Alstätte / Farul Constanta - FC Twente (19.00h)
12/07: Sp. Westerpark, Beerzerveld / FC Zwolle - FC Twente (19.00h)
22/07: De Langeleegte, Veendam / BV Veendam - FC Twente (19.30h)
26/07: Sp. Vondersweijde, Oldenzaal / FC Twente - Olympiakos (15.00h)
01/08: Schüco-Arena, Bielefeld / Arminia Bielefeld - FC Twente (19.00h)
05/08: Univé Stadion, Emmen / Ankaraspor - FC Twente (19.30h)

SC Heerenveen

11/07: ???, ??? / Gaasterlân/ Sleat - SC Heerenveen
12/07: ???, Surhuisterveen / It Fean ’58 - SC Heerenveen
15/07: ???, ??? / Regioteam West Drenthe - SC Heerenveen
16/07: ???, Langezwaag / SC Heerenveen - BV Veendam
18/07: Sp. Drachtster Bos, Drachten / Drachtster Boys - SC Heerenveen
19/07: Jan Louwers Stadion, Eindhoven / FC Eindhoven - SC Heerenveen (17.00h)
23/07: ???, ??? / Borussia Mönchengladbach - SC Heerenveen
26/07: ???, Veenoord / FC Emmen - SC Heerenveen
30/07: ???, Appelscha / SC Heerenveen - Iraklis Saloniki
05/08: ???, Beetsterzwaag / SC Heerenveen - Xanthi
08/08: Stade Le Cannonier, Moeskroen / Excelsior Moeskroen - sc Heerenveen
10/08: Cristal Arena, Genk / RC Genk - sc Heerenveen

Feyenoord

22/07: ???, Austria / Feyenoord - Real Mallorca
26/07: Krommedijk, Dordrecht / FC Dordrecht - Feyenoord
01/08: De Kuip, Rotterdam / Feyenoord - Borussia Dortmund (18.30 - Port of Rotterdam Tournament)
03/08: De Kuip, Rotterdam / Feyenoord - Celtic (20.45h - Port of Rotterdam Tournament)
08/08: Sp. Dijkpolder, Maassluis / Excelsior Maassluis - Feyenoord (19.30h)
19/08: Sp. De Bongerd, Barendrecht / BVV Barendrecht - Feyenoord

FC Groningen

16/07: Sp. VV GEO, Garmerwolde / VV GEO - FC Groningen (19.00h)
19/07: Sp. Sappemeer, Sappemeer / VV HSC - FC Groningen (16.00h)
23/07: Sp. Marsdijk, Assen / FC Groningen - Olympiakos (19.00h) (!)
29/07: ???, Ameland / FC Groningen - BV Veendam (16.00h)
01/08: ???, Harkstede / FC Groningen - AGOVV (19.00h)
05/08: Sp. De Hofakkers, Annen / VV Annen - FC Groningen (19.00h)
09/08: Sp. VV Roden / FC Groningen - FC Dender (16.00h)
12/08: Sp. De Bosk, Harkema / Harkemase Boys - FC Groningen (19.00h)
More follows

NEC

28/06: ???, Bonaire / Bonairiaanse XI - NEC (20.00h)
02/07: ???, Aruba / Kampioen Aruba - NEC
26/07: Sp. de Eendracht, Nijmegen / NEC Amateurs - NEC (17.00h)
29/07, Sp. Hollandia, Hoorn / Hollandia - NEC (19.30)
31/07: Sp. Sportpark Streepjesberg/Bremstraat, Den Helder / Helders XI - NEC (19.30h)
02/08: Sp. Sportpark Streepjesberg/Bremstraat, Den Helder / NEC - Sparta (17.30h)
06/08: ???, Antwerpen / Germinal Beerschot - NEC (19.30h)
09/08: Sp. de Passelegt, Overasselt / Overasseltse Boys - NEC (19.00h)
11/08: Sp. 'de Wijchert', Wijchen / NEC - Iraklis Saloniki (19.00h)
16/08: NSC Burcht, Nijkerk / NSC - NEC (15.00h)
19/08: De Goffert, Nijmegen / NEC - Espanyol (20.00h)
20/08: Sp. De Meent, Achterberg / Rhenens XI - NEC
23/08: Sp. 't Slot, Capelle a/d IJssel / VV Capelle - NEC (14.30)

Roda JC

05/07: ???, Kerkrade / FC Kerkrade West - Roda JC (18.00h)
19/07: Sp. Terwaerden, Landgraaf / UOW'02 - Roda JC (18.00h)
26/07: TOP Oss Stadion, Oss / TOP Oss - Roda JC (18.00h)
08/08: Daknam, Lokeren / KSC Lokeren - Roda JC (20.00h)
14/08: Sp. Aarveld, Heerlen / Bekkerveld - Roda JC (18.00h)
19/08: Sp. Anselderlaan, Eygelshoven / LHC - Roda JC (19.00h)

FC Utrecht

23/07: Sp. Bijleveld, Harmelen / Regioteam - FC Utrecht (19.00h)
27/07: Zoudenbalch, Utrecht / FC Utrecht - Xanthi (16.00h)
30/07: Zoudenbalch, Utrecht / FC Utrecht - TOP Oss (19.00h)
02/08: Pride Park, Derby / Derby County - FC Utrecht (15.00h)
05/08: KC Stadium, Hull / Hull City - FC Utrecht (19.00h) (not sure yet)
10/08: Galgenwaard, Utrecht / FC Utrecht - Wigan Athletic (14.30h)   
16/08: Sp. Denoek, Hoek / Hoek - FC Utrecht
20/08: Sp. Het Schenge, Goes / Zeeuws XI - FC Utrecht
24/08: Sp. Elinkwijk, Utrecht / Elinkwijk - FC Utrecht

AZ    

08/07: ???, Wormerveer / Fortuna Wormerveer - AZ (19.30h)
12/07: Sp. Duinwetering, Noordwijk / Noordwijk - AZ (19.00h)
26/07: Sp. De Vormt, Urk / SV Urk - AZ (18.00h)
30/07: ???, Wormerveer / Telstar - AZ (19.00h)
02/08: ???, ??? / RBC Roosendaal - AZ
09/08: ???, Wormerveer / AZ - Iraklis Saloniki

Vitesse

19/07: Sp. De Kouwenaar, Vaassen / VIOS Vaassen - Vitesse
22/07: Sp. De Salamander, Veenendaal / SV Panter - Vitesse (19.30h)
24/07: Sp. De Bosrand, Stroe / VV Stroe - Vitesse (19.30h)
26/07: Sp. De Blauwenburcht, Huissen / RKHVV - Vitesse (17.00h)
30/07: Sp. Driel, Driel / Aberdeen - Vitesse
02/08: TOP Oss Stadion, Oss / TOP Oss - Vitesse
06/08: ???, ??? / Ankaraspor - Vitesse
12/08: Mestalla, Valencia / Valencia CF - Vitesse

Sparta Rotterdam

16/07: ???, Delft / Vitesse Delft - Sparta
19/07: ???, Berkel & Rodenrijs / TOGB - Sparta
22/07: ???, ??? / Oost-Kapelle - Sparta
25/07: ???, Breskens / Sparta - KV Kortkrijk
31/07: Sp. Sportpark Streepjesberg/Bremstraat, Den Helder / Jong Ajax - Sparta
02/08: Sp. Sportpark Streepjesberg/Bremstraat, Den Helder / NEC - Sparta (17.30h)
06/08: ???, ??? / Sparta - Iraklis Saloniki
09/08: Het Kasteel, Rotterdam / Sparta - Middlesbrough

Heracles Almelo

Willem II

05/07: Sp. JPS, Tilburg / Tilburgse Selectie - Willem II   
12/07: Sp. Bijstervelden, Tilburg /  Willem II-RSCA (17.00h)
15/07: Ground Longa, Tilburg / Willem II - KSC Lokeren (19.00h)
26/07: De Braak, Helmond / Helmond Sport - Willem II (45 mins, 16.30h)
26/07: De Braak, Helmond / Willem II - KVSK United (45 mins, 18.45h))
30/07: Sp. Bijstervelden, Tilburg / Willem II - Racing Genk (19.30h)
02/08: Regenboogstadion, Waregem / SV Zulte-Waregem - Willem II
15/08: Willem II Stadion, Tilburg / Willem II - Espanyol (19.00h)

De Graafschap

19/07: ???, ??? / VVL - De Graafschap (19.00h)
22/07: ???, Ruurlo / Ruurlo - De Graafschap (19.00h)
24/07: Sp. SHE, Hall / Regioteam - De Graafschap (19.00h)
26/07: Sp. Villekamp, Aalten / AZSV - De Graafschap (19.00h)
31/07: Sp. AFC'34, Alkmaar / De Graafschap - Cercle Brugge (17.30h)
02/08: Sp. AFC'34, Alkmaar / RKC Waalwijk / Fortuna Sittard - De Graafschap (14.00h / 17.00h)
07/08: Sp. de Pol, Zelhem / De Graafschap - Ergotelis Iraklion (19.00)
14-15/08: ???, Ulft / SDOUC - De Graafschap (19.00h)
17/08: De Vijverberg, Doetinchem / De Graafschap - Espanyol (19.00h)

FC Volendam

19/07: Sp. Apollo'68, Hensbroek / Polder XI – FC Volendam (19.00h)
23/07: Sp. Hollandia, Hoorn / Hollandia - FC Volendam (19.00h)
26/07: Sp. LSVV, Zuid-Scharwoude / LSVV - FC Volendam (19.00h)
02/08: ???, Gastel / Gastel - FC Volendam (14.00h)
05/08: Kras Stadion, Volendam / FC Volendam - Ergotelis Iraklion (19.00h)
13/08: Kras Stadion, Volendam / FC Volendam - Espanyol (19.00h)
16/08: Kras Stadion, Volendam / FC Volendam - RKAV Volendam

ADO Den Haag

12/07: Laakkwartier-terrein, Den Haag / HVV Laakkwartier - ADO Den Haag (17.00h)
15/07: Laakkwartier-terrein, Den Haag / ADO Den Haag - Telstar (19.00h)
19/07: Laakkwartier-terrein, Den Haag / ADO Den Haag - FC Dordrecht (17.00h)
25/07: Laakkwartier-terrein, Den Haag / ADO Den Haag - RBC Roosendaal (19.00h)
02/08: Whaddon Road, Cheltenham / Bristol Rovers - ADO Den Haag (15.00h)
05/08: Liberty Stadium, Swansea / Swansea City - ADO Den Haag

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jupiler League

VVV-Venlo

28/06: Sp. Merelweg, Venlo / VOS - VVV-Venlo
01/07: Sp. De Bakenbos, Tegelen / SC Irene - VVV-Venlo
04/07: Sp. Hagerhof, Venlo / Quick Boys'31 - VVV-Venlo
09/07: ???, Garderen / Regioteam Garderen - VVV-Venlo (19.00h)
12/07: Sp. het Eindpunt, Siebengewald / VVV-Venlo - FC Vaslui (19.00)
15/07: Sp. de Schoolkamp, Herkenbosch / KRC Genk - VVV-Venlo (19.00h)
19/07: Sp. Dijckerhof, Reuver / VVV-Venlo - Maccabi Tel-Aviv
23/07: ???, Ospel / Helmond Sport - VVV-Venlo
26/07: Sp. Suëstra, Susteren / Fortuna Sittard - VVV-Venlo (18.00h)
30/07: De Koel, Venlo / VVV-Venlo - PSV (20.00h - Herman Teeuwen Memorial)

Excelsior

12/07: ???, ??? / Flakkees XI - Excelsior (16.00h)
15/07: ???, ??? / Cambuur Leeuwarden - Excelsior (19.30h)
22/07: ???, Terwolde / Go Ahead Eagles - Excelsior (19.00h)
25/07: ???, ??? / Tubantia - Excelsior (19.00h)
29/07: ???, ??? / Schouwse selectie - Excelsior (19.30)
02/08: ???, ??? / Westerlo - Excelsior (19.00h)

RKC Waalwijk

10/07: Sp. Lindenheuvel, Waspik / The White Boys - RKC Waalwijk
11/07: Klein Galgenwaard, Utrecht / Team VVCS - RKC Waalwijk (19.00h)
16/07: Sp. VV IJzendijke, IJzendijke / RKC Waalwijk - KSK Ronse (20.00h)
22/07: Sp. de Wilgendaal, Herpen / TOP Oss - RKC Waalwijk
31/07: Sp. AFC'34, Alkmaar / RKC Waalwijk - Fortuna Sittard (19.30)
02/08: Sp. AFC'34, Alkmaar / RKC Waalwijk - De Graafschap / Cercle Brugge (14.00h / 17.00h)


FC Den Bosch

05/07: Tr.complex FCDB, Den Bosch / FC Den Bosch - RKVV Den Dungen (16.00h)
09/07: Sp. De Donken / TGG - FC Den Bosch (19.30)
12/07: ???, ??? / FC Den Bosch - Nulandia (16.00h)
16/07: ???, ??? / Team VVCS - FC Den Bosch (19.30h)
19/07: ???, ??? / FC Dordrecht - FC Den Bosch (14.30)
23/07: ???, ??? / FC Den Bosch - Jong Vitesse (19.00h)
26/07: ???, ??? / FC Den Bosch - Cambuur Leeuwarden (16.00h)

FC Zwolle

12/07: Sp. Westerpark, Beerzerveld / FC Twente - FC Zwolle (19.00h)
19/07: Sp. 't Hoenbroeck, Hasselt / Olympia'28 - FC Zwolle (17.00h)
27/07: Sp. Het Klaverblad, Nieuwleusen / FC Zwolle - Aberdeen (14.30)
29/07: Sp. 't Achterveen, Hattem / FC Zwolle - Xanthi (19.00h)

MVV    

09/07: Sp. Marsana, Meerssen / SV Meerssen - MVV (19.00h)
12/07: Stedelijk Sportstadion, Hasselt / Standard Liege - MVV (19.00h)
19/07: ???, ??? / KAS Eupen - MVV (18.00h)
25/07: Erftstadion, Euskirchen / Kreisauswahl Euskirchen - MVV (18.30h)
26/07: ???, ??? / Westerlo - MVV
29/07: Cpx Bemelerweg, Maastricht / Scharn - MVV (19.00h)
30/07: Patrostadion, Maasmechelen / Patro MM - MVV
01/08: Sp. Jekerdal, Maastricht / Jekerdal - MVV (19.00h)
02/08: Sp. IR Mirdal, Eijsden / VV Eijsden - MVV (19.00h)

Helmond Sport

23/07: ???, ??? / Helmond Sport - VVV-Venlo

TOP Oss    

04/07: ???, ??? / Team VVCS - TOP Oss (18.00h)
07/07: Sp. de Wilgendaal, Herpen / TOP Oss - Universitatiea Craiova (19.00h)
11/07: Sp. de Schellen, Nistelrode / TOP Oss - Derby County (19.00h)
14/07: TOP Oss Stadion, Oss / TOP Oss - PAOK Saloniki (19.00h)
19/07: Sp. HSC'28, Heerle / RBC Roosendaal - TOP Oss (16.00h)
22/07: Sp. de Wilgendaal, Herpen / TOP Oss - RKC Waalwijk (19.00h)
26/07: TOP Oss Stadion, Oss / TOP Oss - Roda JC (18.00h)
27/07: Papendal / TOP Oss - FC Twente/Jong FC Twente Combi (14.30)
30/07: Zoudenbalch, Utrecht / FC Utrecht - TOP Oss (19.00h)
02/08: TOP Oss Stadion, Oss / TOP Oss - Vitesse (14.30h)
04/08: Sp. de Schellen, Nistelrode / Prinses Irene - TOP Oss (19.00h)

FC Emmen    

05/07: Sp. Brinkendal, Emmen / VV Bargeres - FC Emmen (19.00h)
08/07: Sp. Odoorn, Odoorn / Regioteam Odoorn - FC Emmen (19.00h)
12/07: Sp. de Runde, Emmer-Compascuum / CEC - FC Emmen (17.00h)
19/07: Univé Stadion, Emmen / FC Emmen - Olympiakos (18.30h)
22/07: ???, ??? / SV Meppen - FC Emmen (19.00h)
26/07: ???, Veenoord / FC Emmen - SC Heerenveen (19.00h)
29/07: Sp. de Koel, Zwartemeer / Zwartemeerse Boys - FC Emmen (19.00h)
01/08: Sp. de Veenschappen, Erica / SC Erica - FC Emmen (19.00h)

Go Ahead Eagles

02/07: Sp. de Woldermarck, Terwolde / SV Terwolde - GA Eagles (19.00h
05/08: Sp. 't Hanendarp, Emst / Streekteam Emst - GA Eagles (19.00h)
08/08: ???, Almen / Streekteam Almen - GA Eagles (19.00h)
10/08: ???, Twello / SV Twello - GA Eagles (19.00h)
12/07: Sp. de Woldermarck, Terwolde / Litex Lovech - GA Eagles (19.00h)
18/07: Sp. de Horsterhoek, Schalkhaar / SV Schalkhaar - GA Eagles (19.00h)
22/07: Sp. de Woldermarck, Terwolde / Excelsior R'dam - GA Eagles (19.00h)
26/07: ???, Heetten / Streekteam Salland - GA Eagles (19.00h)
29/07: Sp. de Woldermarck, Terwolde / Ergotelis - GA Eagles (19.00h)
02/08: De Adelaarshorst, Deventer / GA Eagles - Aberdeen (14.30h)

RBC Roosendaal    

FC Dordrecht

19/07: ???, ??? / FC Dordrecht - FC Den Bosch (14.30)
26/07: Krommedijk, Dordrecht / FC Dordrecht - Feyenoord

FC Omniworld    

Stormvogels Telstar    

17/07: Stadion De Basis, Heiloo / Telstar - Sheffield Wednesday

BV Veendam

Fortuna Sittard

04/07: Sp. Burgemeester Smeets, Munstergeleen / SVM - Fortuna Sittard (19.00h)
09/07: Sp. De Baendj, Obbicht / RKVV Obbicht - Fortuna Sittard (19.00h)
26/07: Sp. Suëstra, Susteren / Fortuna Sittard - VVV-Venlo (18.00h)
31/07: Sp. AFC'34, Alkmaar / RKC Waalwijk - Fortuna Sittard (19.30h)
02/08: Sp. AFC'34, Alkmaar / De Graafschap / Cercle Brugge - Fortuna Sittard (14.00h / 17.00h)

SC Cambuur-Leeuwarden

26/07: ???, ??? / FC Den Bosch - Cambuur Leeuwarden (16.00h)

AGOVV Apeldoorn    

04/07: Sp. Malkenschoten, Apeldoorn / Apeldoornse Boys - AGOVV
11/07: Sp. De Kouwenaar, Vaassen / VIOS Vaassen - AGOVV
19/07: ???, ??? / AGOVV - Hapoel Kfar Saba
22/26/07: ???,??? /  AGOVV - KV Roeselare
29/07: ???, ??? / AGOVV - Jong PSV
01/08: ???, ??? / FC Groningen - AGOVV
02/08: ???, ??? / AGOVV - Apeldoornse Selectie

FC Eindhoven

05/07: Sp. Dommeldal Zuid, Eindhoven / VV Gestel - FC Eindhoven (18.00h)
09/07: Sp. de Hurk, Eindhoven / FC Eindhoven - Team VVCS
19/07: Jan Louwers Stadion, Eindhoven / FC Eindhoven - SC Heerenveen (17.00h)
26/07: Lorzestadion, Dessel / Dessel Sport - FC Eindhoven (19.30h)
31/07: Sp. De Kievit, Geldrop / Geldrop/AEK - FC Eindhoven (19.30h)

Haarlem

15/07: Stadion De Basis, Heiloo / HFC Haarlem - Sheffield Wednesday

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Buitenlandse

Valencia CF (Spain)
Training-camp in Ermelo (22/07 - 03/08), two friendlies versus Bochum and Mönchengladbach.
Así, el entrenador junto a su ayudante Juan Carlos Carcedo, dio el visto bueno para que la pretemporada se realice en Ermelo (Holanda) del 22 de julio al 3 de agosto. El tandem Emery-Carcedo también respaldó la propuesta de disputar dos amistosos en Holanda, contra el Bochum y el Borussia Mönchengladbach de la Bundesliga,

Real Valladolid (Spain)
Training-camp in Mierlo (21/07 - 31/07) with probably four or five friendlies in Holland, Belgium or Germany.
En torno al día 21, y hasta el día 31, el equipo jugará cuatro o cinco encuentros amistosos -el año pasado jugó cinco en tierras holandesas, belgas y alemanas- y realizará la parte más intensa de la preparación física. Aún no está decidido el lugar donde el equipo se concentrará, aunque la opción que cobra más fuerza es la de repetir en las instalaciones del Hotel Carlton De Brug (Mierlo - Holanda), donde estuvo el primer equipo el pasado año.

Sheffield Wednesday (England)
Training-camp in Heiloo (13/07 - 18/07)
The Owls will fly to Holland on Sunday, July 13, with two matches arranged for the five-day trip across the North Sea.
Wednesday will face HFC Haarlem on Tuesday, July 15 and Stormvogels Telstar on Thursday, July 17, with both matches kicking off at 7pm local time.
The Owls will be hosted in Holland by HSV Football Club in Heiloo, Noord Holland, and both pre-season friendly matches will be played at HSV's ground, Sportpark het Maalwater, in stadium "de Basis" in town.

15/07: Stadion De Basis, Heiloo / HFC Haarlem - Sheffield Wednesday
17/07: Stadion De Basis, Heiloo / Telstar - Sheffield Wednesday

Aberdeen (Scotland)
Training camp in Holland (23/07 - 03/08)
before heading out to Holland on the 23rd July to take on DZC, FC Zwolle, Vitesse Arnhem and Go Ahead Eagles.  The Dons then return to Scotland on the 3rd August
24/07: Sp. Zuid, Doetinchem / DZC'68 - Aberdeen
27/07: Sp. Het Klaverblad, Nieuwleusen / FC Zwolle - Aberdeen (14.30)
30/07: Sp. Driel, Driel / Vitesse - Aberdeen
02/08: Adelaarshorst, Deventer / Go Ahead Eagles - Aberdeen

Olympiakos (Greece)
19/07: Univé Stadion, Emmen / FC Emmen - Olympiakos
23/07: ???, Assen / FC Groningen - Olympiakos
26/07: ???, Oldenzaal / FC Twente - Olympiakos

Espanyol (Catalunya, Spain)
El stage forà de rigor es portarà a terme aquest any de nou a Holanda, del 12 al 20 d'agost, i en ell es disputaran fins a quatre amistosos, que enfrontaran al nou equip de l'Espanyol amb els conjunts de FC Volendam, Willem II, De Graafschap i NEC de Nimega.
13/08: Kras Stadion, Volendam / FC Volendam - Espanyol (19.00h)
15/08: Willem II Stadion, Tilburg / Willem II - Espanyol (19.00h)
17/08: De Vijverberg, Doetinchem / De Graafschap - Espanyol (19.00h)
19/08: ???, ??? / NEC - Espanyol

Anorthosis Famagusta (Cyprus)
Specifically our team will depart for Amsterdam on 25th June and from there travel to the Golden Tulip Victoria where training took place last year.
During their stay four friendly matches have been arranged with the possibility of a fifth (the first this year) to be played on the 28th or 29th June.
The friendly match that have been arranged are 1st July against Metalurh Donetsk, 3rd July against Beitar Jerusalem, on 5th July our team will play against Bochum in their most difficult friendly match, their final friendly game will be played on 7th July against Lokomotiv Sofias.
« Laatst bewerkt op: jun 26, 2008, 19:50:32 door AthleticHolanda »

Offline Joost

  • Berichten: 7923
Re: Voorbereiding
« Reactie #1 Gepost op: jun 24, 2008, 23:21:06 »
Roda JC

05/07: ???, Kerkrade / FC Kerkrade West - Roda JC (18.00h)
19/07: Sp. Terwaerden, Landgraaf / UOW'02 - Roda JC (18.00h)
26/07: TOP Oss Stadion, Oss / TOP Oss - Roda JC (18.00h)
08/08: Daknam, Lokeren / KSC Lokeren - Roda JC (20.00h)
14/08: Sp. Aarveld, Heerlen / Bekkerveld - Roda JC (18.00h)
19/08: Sp. Anselderlaan, Eygelshoven / LHC - Roda JC (19.00h)

Is dat alles? Volgens mij spelen we ook nog tegen KVSK United en staan er traditiegetrouw twee doodsaaie oefenduels op de rol tegen buitenlandse teams. De wedstrijd tegen Laura Hopel Combinatie (LHC) is overigens de finale van de Parkstad Bokaal. Ieder seizoen spelen alle clubs uit Parkstad (Oostelijke Mijnstreek) een lokale bekercompetitie. De winnaar mag dan Roda JC ontvangen in de voorbereiding, een uiterst lucratieve aangelegenheid omdat de amateurclub in kwestie geen geld aan Roda hoeft te betalen en zelf alle catering en kaartinkomsten mag houden. Sinds enkele jaren ook de enige wedstrijd in de voorbereiding die ik bezoek, afgelopen jaar waren er bij sv Heerlen bijna 3000 toeschouwers.

Offline Batflyer

  • Berichten: 276
  • Geslacht: Man
    • Stefan Vlieger.nl
Re: Voorbereiding
« Reactie #2 Gepost op: jun 25, 2008, 11:32:43 »
Ajax

01/08: Ninian Park, Cardiff / Cardiff City - Ajax (19.00)
Laatste nieuwe ground:
San Siro (15 februari 2012, AC Milan v Arsenal 4-0)

Volgende nieuwe ground:
Veltins Arena (6 november 2012, Schalke 04 v Arsenal)

Offline Daffy

  • Berichten: 43
Re: Voorbereiding
« Reactie #3 Gepost op: jun 25, 2008, 11:41:00 »
sc Heerenveen

08/08: Stade Le Cannonier / Moeskroen / Excelsior Moeskroen - sc Heerenveen
10/08: Cristal Arena, Genk / RC Genk - sc Heerenveen
« Laatst bewerkt op: jun 25, 2008, 13:54:01 door Daffy »

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3282
  • Geslacht: Man
Re: Voorbereiding
« Reactie #4 Gepost op: jun 25, 2008, 13:46:44 »
Bedankt voor de toevoegingen heb ze erbij gezet.

Is dat alles? Volgens mij spelen we ook nog tegen KVSK United en staan er traditiegetrouw twee doodsaaie oefenduels op de rol tegen buitenlandse teams. De wedstrijd tegen Laura Hopel Combinatie (LHC) is overigens de finale van de Parkstad Bokaal. Ieder seizoen spelen alle clubs uit Parkstad (Oostelijke Mijnstreek) een lokale bekercompetitie. De winnaar mag dan Roda JC ontvangen in de voorbereiding, een uiterst lucratieve aangelegenheid omdat de amateurclub in kwestie geen geld aan Roda hoeft te betalen en zelf alle catering en kaartinkomsten mag houden. Sinds enkele jaren ook de enige wedstrijd in de voorbereiding die ik bezoek, afgelopen jaar waren er bij sv Heerlen bijna 3000 toeschouwers.

Volgens de officiële site is dat voorlopig alles, de rest zal nog wel niet bevestigd zijn...

Maar mis er ook nog een hoop, PSV speelt geloof ik uit tegen Sporting Lissabon, Mallorca en Everton, Ajax heeft dat eigen toernooi nog.

Wel een grappig verhaal van de Parkstad Bokaal, zo houdt Roda de band met de amateurclubs in de regio natuurlijk ook sterk.

Offline Houseman

  • Berichten: 522
    • Houseman's Stadions
Re: Voorbereiding
« Reactie #5 Gepost op: jun 25, 2008, 18:35:02 »
Ik zie een weekendje Belgie aankomen. Iemand nog een tip voor een leuke pot in België op 09/08?

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3282
  • Geslacht: Man
Re: Voorbereiding
« Reactie #6 Gepost op: jun 25, 2008, 19:09:13 »
Ik zie een weekendje Belgie aankomen. Iemand nog een tip voor een leuke pot in België op 09/08?

Standard - Anderlecht voor de Belgische Supercup?

Offline Aaron Harder

  • Berichten: 55
Re: Voorbereiding
« Reactie #7 Gepost op: jun 25, 2008, 19:45:17 »
Die supercup wedstrijd past precies tussen de twee wedstrijden van Sc Heerenveen.

Ik zie ook een mooi weekend aan komen in België. Als het net zo'n gezellige reis wordt als destijds naar Lier dan komt het goed. Houseman, regel jij 2 kaarten voor Standard - Anderlecht?

En als ik het goed heb gelezen of de diverse forums (fora) dan speelt Heerenveen in het tweede stadion van Gladbach de oefenpot. (De naam weet ik niet, maar er kunnen 10.000 mensen in)
Alles kan kapot!

Offline Houseman

  • Berichten: 522
    • Houseman's Stadions
Re: Voorbereiding
« Reactie #8 Gepost op: jun 25, 2008, 19:59:57 »
Geweldig. Nog een affiche die ergens om gaat ook. Gaan we regelen!

Offline Stadionhopper

  • winnaar WWS 2008
  • Berichten: 1400
  • Geslacht: Man
  • Beater verleeze dan dat ge 't noeit het gehad.
    • Stadionhopper
Re: Voorbereiding
« Reactie #9 Gepost op: jun 25, 2008, 20:00:43 »
En als ik het goed heb gelezen of de diverse forums (fora) dan speelt Heerenveen in het tweede stadion van Gladbach de oefenpot. (De naam weet ik niet, maar er kunnen 10.000 mensen in)

Deze wedstrijd wordt in het Grenzlandstadion gespeeld. Stadion stelt niet veel voor. 1 hoofdtribune en de rest staanplaatsen. Let wel op dat dit stadion in de deelgemeente Rheydt staat (pal naast het grotere Rheydter stadion). Was enkele jaren geleden bij Borussia Mönchengladbach (am) - Borussia Wuppertal.

Foto's:



Laatste nieuwe ground: Sportpark De Heikant, Groesbeek

www.facebook.com/stadionhopper
twitter.com/stadionhopper

Offline Aaron Harder

  • Berichten: 55
Re: Voorbereiding
« Reactie #10 Gepost op: jun 25, 2008, 20:31:46 »
Dat is inderdaad het stadion. Bedankt voor de aanvullende info. (ik denk dat ik deze skip)
Alles kan kapot!

Denniz1974

  • Gast
Re: Voorbereiding
« Reactie #11 Gepost op: jun 25, 2008, 21:20:37 »
Citaat
Feyenoord

22/07: ???, Austria / Feyenoord - Real Mallorca
26/07: Krommedijk, Dordrecht / FC Dordrecht - Feyenoord
01/08: De Kuip, Rotterdam / Feyenoord - Borussia Dortmund (18.30 - Port of Rotterdam Tournament)
03/08: De Kuip, Rotterdam / Feyenoord - Celtic (20.45h - Port of Rotterdam Tournament)
08/08: Sp. Dijkpolder, Maassluis / Excelsior Maassluis - Feyenoord (19.30h)
19/08: Sp. De Bongerd, Barendrecht / BVV Barendrecht - Feyenoord

Hier mag je aan toevoegen:
12-07-2008 Oefenwedstrijd Vv Oirschot Vooruit - Feyenoord 17.00 uur
15-07-2008 Oefenwedstrijd Groot Goes - Feyenoord ??.??
17-07-2008 Oefenwedstrijd Sv Velo Wateringen - Feyenoord ??.??

De wedstrijd in Oostenrijk wordt gespeeld in Stubaital, vlakbij Innsbrück
Op donderdag 24 juli staat in Oostenrijk nog een oefenpot op het programma, de tegenstander is nog niet bekend.

Citaat
22/07: Sp. De Salamander, Veenendaal / SV Panter - Vitesse (19.30h)

Locatie is Sportpark De Groene Velden II, de nieuwe locatie waarvan dit de officiële openingswedstrijd is. Het is gelegen aan de nieuwe Rondweg-Oost.
« Laatst bewerkt op: jun 25, 2008, 21:33:50 door Denniz1974 »