Auteur Topic: Hoofdklassen 2009/2010  (gelezen 43105 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #165 Gepost op: mrt 23, 2010, 11:16:26 »
Nog wat aanvullingen:

TONEGIDO - Hollandia 4-2 (250)
FC Omniworld - ADO'20 0-1 (75) !!
Elinkwijk - AFC 3-0 (400)
HBS - Argon 0-2 (400)
Westlandia - VVSB 1-2 (500)

Zondag B
Baronie - Gemert 0-5 (800 -> twijfelachtig)
Venray - UNA 1-2 (750)
JVC Cuijk - OJC Rosmalen 2-1 (500)

Zondag C
Achilles'29 - Juliana'31 2-0 (900)

75! Dat is wel het toppunt, ofja, dieptepunt voor een Hoofdklasse wedstrijd. Die 800 van Baronie had ik ook gevonden maar kan ik eigenlijk niet geloven...

Offline Hielke

  • Berichten: 864
  • Geslacht: Man
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #166 Gepost op: mrt 23, 2010, 23:33:39 »
Zojuist heb ik Quick Boys op een desolaat Nieuw Zuid met 1-0 zien verliezen van titelkandidaat Barendrecht. Het klasseverschil was schrijnend en de verslagenheid bij de blauw-witten groot nu de Topklasse toch echt heel ver uit zicht raakt.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #167 Gepost op: apr 11, 2010, 21:03:40 »
Helaas een paar weken gemist, hier een overzicht van dit weekend.

Vijf Zaterdagclubs zijn officieel geplaats voor de Topklasse, te weten Capelle en Barendrechtuit de A, IJsselmeervogels en Sparta Nijkerk uit de B en Excelsior'31 uit de C.

Zaterdag A
Barendrecht – Rijnsburgse Boys 1-1 (1500)
RVVH – Noordwijk 0-1 (500)
Scheveningen – Capelle 2-1 (750)
ARC – DOTO 2-1 (100)
Ter Leede – Katwijk 1-1 (1000)
TOGR – ASWH 2-2 (300)
Quick Boys – FC Lisse 0-1 (1545)

Stand
Barendrecht 22-51
Capelle 21-49
ARC 22-38
Rijnsburgse Boys 20-36
- - - - - -
FC Lisse 22-36
Katwijk 22-31
- - - - - -
Noordwijk 22-30
Scheveningen 22-30
ASWH 22-29
Quick Boys 23-28
Ter Leede 21-27
RVVH 22-23
- - - - - -
DOTO 22-11
- - - - - -
TOGR 21-4

Zaterdag B
GVVV – Jodan Boys 1-2 (650)
RKAV Volendam – Hoek 1-1 (800)
LRC Leerdam – SDC Putten 0-3 (600)
ODIN'59 – Kozakken Boys 2-1 (500)
Spakenburg – IJsselmeervogels 2-3 (8000)
Sparta Nijkerk – Bennekom 4-0 (1150)
Zwaluwen’30 – DOVO 3-0 (500)

Met de derbyoverwinning is IJsselmeervogels officieel gekwalificeerd voor de Topklasse en doet Spakenburg definitief niet meer mee voor de titel.

Stand
IJsselmeervogels 22-51
Sparta Nijkerk 22-49
Spakenburg 22-43
Hoek 22-36
- - - - - -
Zwaluwen’30 22-35
GVVV 22-33
- - - - - -
Odin 59 22-29
Kozakken Boys 22-29
SDC Putten 22-29
LRC Leerdam 22-27
Jodan Boys 22-22
DOVO 22-17
- - - - - -
RKAV Volendam 22-16
- - - - - -
Bennekom 22-12

Zaterdag C
SC Genemuiden – Berkum 3-2 (1050)
ACV – Excelsior’31 0-1 (450)
WHC – HHC Hardenberg 0-2 (800)
Be Quick’28 – Staphorst 1-1 (600)
Nunspeet – Flevo Boys 5-0 (500)
Go Ahead Kampen – Harkemase Boys 1-9 (700)
PKC’83 – CSV Apeldoorn 2-1 (450)

Go Ahead mocht het eerste doelpunt nog maken maar daarna walste Harkema over de rode lantaarn heen. Deze overwinning komt de top-10 van grootste overwinningen ooit in de Hoofdklasse in.

Stand
Excelsior’31 21-47
Harkemase Boys 21-43
Flevo Boys 21-38
SC Genemuiden 22-34
- - - - - -
CSV Apeldoorn 21-31
ACV 20-28
- - - - - -
HHC Hardenberg 20-27
WHC 21-27
Staphorst 21-25
Berkum 22-25
Nunspeet 21-23
PKC’83 20-21
- - - - - -
Be Quick’28 21-20
- - - - - -
Go Ahead Kampen 20-15

//////////////////////////////////////////////////////

Als ik me niet vergis zijn de volgende zondagclubs gekwalificieerd voor de Topklasse: Gemert uit de B en Achilles, De Treffers en FC Lienden uit de C.

Zondag A
Omniworld - HBS 0-1
Hollandia - VVSB 0-0
TONEGIDO - Elinkwijk 1-0
FC Hilversum - Argon 0-1
Haaglandia - ADO'20 1-0
Feyenoord - Westlandia 1-1
Chabab - AFC 1-1

Stand
AFC 21-42
FC Hilversum 22-42
Argon 22-39
Haaglandia 22-37
- - - - - -
HBS 22-36
VVSB 21-33
- - - - - -
Hollandia 22-31
ADO'20 22-29
Elinkwijk 22-28
Feyenoord 22-25
Chabab 22-24
TONEGIDO 22-23
- - - - - -
Westlandia 22-22
- - - - - -
FC Omniworld 22-14

Zondag B
Baronie - Papendrecht 0-0
OJC Rosmalen - Gemert 0-2
UDI'19 - EVV 0-1
OSS - DESK 1-3
Schijndel - SV Meerssen 0-1
JVC Cuijk - UNA 1-1
Dijkse Boys - Venray 2-0

Stand
Gemert 22-44
Baronie 22-40
EVV 22-39
Dijkse Boys 21-38
- - - - - -
JVC Cuijk 21-34
Venray 22-32
- - - - - -
SV Meerssen 22-31
UNA 22-30
UDI'19 22-30
Schijndel 21-27
Papendrecht 22-26
DESK 22-23
- - - - - -
OJC Rosmalen 22-18
- - - - - -
OSS'20 21-10

Zondag C
Sneek - FC Lienden 2-2
WKE - Rohda Raalte 2-1 (550)
Juliana'31 - Nieuw Buinen 4-0
Quick'20 - SV Babberich 3-1 (450)
Be Quick 1887 - SC Joure 0-1 (175)
Achilles'29 - De Treffers 0-0
HSC'21 - Alcides 2-2 (450)

Stand
De Treffers 22-47
Achilles'29 22-46
FC Lienden 22-46
WKE 21-38
- - - - - -
Quick'20 20-35
Be Quick 1887 22-32
- - - - - -
Juliana'31 22-30
Rohda Raalte 22-29
HSC'21 22-25
Alcides 20-24
Sneek 22-24
Nieuw Buinen 21-14
- - - - - -
SV Babberich 20-12
- - - - - -
SC Joure 20- 6

Iemand die toeschouwersaantallen weet van de derby in Amsterdam en / of Groesbeek?

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #168 Gepost op: apr 11, 2010, 21:19:08 »
Dit toeschouwersaantal moet, indien men het met de realiteit wil laten stroken, met minstens de helft worden teruggebracht.

Dat is helaas regelmatig het geval bij voetbalopzaterdag.com... geloof het dus meteen.

Offline ðe waan

  • Berichten: 544
  • "Latent groundhopper"
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #169 Gepost op: apr 12, 2010, 00:06:01 »
In Groesbeek zo'n 3.000 mensen (waaronder heel veel pissige Treffers-aanhangers, omdat Achilles de prijzen voor deze wedstrijd met 1,50 had verhoogd).

In Amsterdam schat ik afgaande op de foto's een paar honderd man.

Offline Joost

  • Berichten: 7948
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #170 Gepost op: apr 12, 2010, 00:12:36 »
Venray is het toch flink aan het weggeven. Ik denk dat de 4 rechtstreekse teams in Zondag B nu wel vaststaan.

Offline Hugo

  • Berichten: 2775
  • Geslacht: Man
    • Cheese & Union
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #171 Gepost op: apr 12, 2010, 21:27:54 »
Dat is helaas regelmatig het geval bij voetbalopzaterdag.com... geloof het dus meteen.

Als die toeschouwersaantallen vaak je niet kloppen dan heeft het toch weinig zin ze elke keer te noteren?

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #172 Gepost op: apr 12, 2010, 22:45:01 »
Als die toeschouwersaantallen vaak je niet kloppen dan heeft het toch weinig zin ze elke keer te noteren?

Ze geven in ieder geval een indicatie en zullen soms ook wél kloppen, maar ben vooral benieuwd over de mening van de andere forumleden over de toeschouwersaantallen. Breda geeft bv. aan dat het aantal van Capelle niet klopt en ook o.a. ðe waan en hgrm weten er veel over te zeggen.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #173 Gepost op: apr 21, 2010, 18:55:35 »
Overzicht afgelopen weekend

*wedstrijden zijn van gisteravond

Zaterdag A
FC Lisse – TOGR 2-0 (800)
Katwijk – RVVH 0-0 (500)
Noordwijk – Quick Boys 0-0 (1000)
Rijnsburgse Boys – ARC 2-2 (1500)
ASWH – Scheveningen 4-2 (602)
Capelle – Barendrecht 1-1 (2500)
DOTO – Ter Leede 1-1 (200)
*Rijnsburgse Boys - Capelle 2-0 (2000)

Capelle en Barendrecht speelden de absolute topper, Capelle had drie verliespunten minder maar wist dat het in Rijnsburg niet meer ging winnen dus had drie punten nodig, Barendrecht hield echter makkelijk stand en behoudt zo de koppositie.
Voor het eerst dit seizoen duikt FC Lisse op in de top-4, Quick Boys lijkt zo langzamerhand een wonder nodig te hebben voor Topklasse-kwalificatie. Het is toch een kleine ramp voor hen om te Topklasse te missen evenals voor de KNVB die er niet blij mee zal zijn.

Zaterdag B
Hoek – Zwaluwen’30 2-0 (825)
DOVO – LRC Leerdam 1-2 (800)
Kozakken Boys – RKAV Volendam 2-2 (800)
Jodan Boys – ODIN'59 6-4 (800)
SDC Putten – Spakenburg 1-1 (1700)
IJsselmeervogels – Sparta Nijkerk 0-1 (4700)
Bennekom – GVVV 2-3 (900)

Evenals in A een absolute topper hier, voor bijna 5000 fans pakte Sparta Nijkerk de drie punten uit het hol van de leeuw weg waarmee Goliath David inhaalt op de ranglijst.

Zaterdag C
Flevo Boys – WHC 2-4
Excelsior’31 – PKC’83 1-0
HHC Hardenberg – SC Genemuiden 1-1
Berkum – ACV 4-1
CSV Apeldoorn – Go Ahead Kampen 1-0
Staphorst – Nunspeet 0-0
Harkemase Boys - Be Quick'28 3-1 (1200)
*Go Ahead Kampen - ACV 1-2
*PKC'83 - Nunspeet 6-2
*Staphorst - HHC Hardenberg 3-0

Net zoals Quick Boys lijkt er ook in C een grote club de Topklasse te gaan missen. Het gat met de directe plaatsen bedraagt voor HHC nu acht punten, de achterstand op nummer zes ACV bedraagt slechts twee punten, de twee ontmoeten elkaar zaterdag in Assen.
Excelsior'31 en Harkema blijven winnen waardoor de titel voor Excelsior'13 steeds dichterbij komt.

Zondag A
Elinkwijk – Feyenoord AV 1-2
Argon – Hollandia 2-0
HBS – Haaglandia 1-2
Westlandia – FC Omniworld 2-3
VVSB – FC Chabab 0-0
ADO’20 – FC Hilversum 3-0
AFC – TONEGIDO 4-2

Zondag B
Gemert – UDI'19/BeterBed 5-1 (2000)
EVV – OSS/Verbrugge 1-0
Pependrecht – OJC Rosmalen 0-3
SV Meerssen – Baronie 0-1
Venray – Schijndel/Vitam 3-1
DESK – JVC Cuijk 2-2
UNA – Dijkse Boys 4-2

Gemert wist de derby tegen UDI erg makkelijk te winnen terwijl ook EVV en Baronie geen fouten maakten, Gemert staat nu vier punten los aan kop omdat Dijkse Boys verloor bij UNA dat zo zicht houdt op de zesde plaats.

Zondag C
SV Babberich – Sneek Wit Zwart 1-1 (300)
Nieuw Buinen – Quick’20 1-4 (300)
Rohda Raalte – Juliana’31 1-0 (350)
Alcides – WKE 3-0 (600)
SC Joure – HSC’21/Carparc 0-4 (150)
De Treffers – Be Quick 1887 1-0 (1000)
FC Lienden – Achilles’29 3-0 (1600)

Lienden en De Treffers kwalificeerden zich officieel voor de Topklasse, Achilles staat op vier punten van leiders De Treffers, Lienden volgt op slechts één punt waardoor de titelstrijd ongemeen spannend blijft.
Na het verlies van WKE bij Alcides werd 'in onderling overleg' besloten dat John de Wolf ermee ophoudt bij WKE, hopelijk voor hen heeft het een schokeffect anders mogen ze de lastige playoffs in, momenteel staat de algeheel amateurkampioen vijfde.

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4384
  • Geslacht: Man
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #174 Gepost op: apr 21, 2010, 23:33:42 »
Die 2500 bij Capelle kan ik bevestigen
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #175 Gepost op: apr 22, 2010, 18:39:00 »
Die 2500 bij Capelle kan ik bevestigen

Wat dat betreft baal ik er van dat ik toen nog in Spanje zat, deze had ik graag meegepikt.

... en de 1000 bij Noordwijk zijn wat aan de ruime kant. Wij hielden het ter plaatse op 700 à 800 man.

Zitten ze er toch al dichter bij dan de vorige keer bij Capelle ;-).

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #176 Gepost op: apr 26, 2010, 14:47:48 »
Met slechts twee speelronden nog te gaan zijn er al verschillende beslissingen gevallen, al moeten de meesten nog komen...

Quick Boys, HHC en Kozakken Boys zijn de grootste clubs die de Topklasse mis lopen denk ik.

Zaterag A
Rijnsburgse Boys - Ter Leede 2-1 (1500)
Barendrecht - ARC 2-0 (1495)
RVVH - DOTO 1-0 (400)
Capelle - ASWH 0-3 (900)
Scheveningen - FC Lisse 1-1 (800)
TOGR - Noordwijk 1-4 (150)

Barendrecht is erg dicht bij de titel na de verrassende thuisnederlaag van Capelle tegen ASWH. ASWH mag volgende week op bezoek bij Barenrecht die dan de titel veilig kunnen stellen.
TOGR is officieel gedegradeerd, DOTO gaat een playoff voor lijfsbehoud spelen.
Barendrecht en Capelle zijn vooralsnog als enige in deze afdeling gekwalificeerd voor de Topklasse.

Stand
Barendrecht 24-55
- - - - -
Capelle 24-50
Rijnsburgse Boys 24-43
FC Lisse 24-40
- - - - -
ARC 24-39
ASWH 24-35
- - - - -
Noordwijk 24-34
Katwijk 24-33
Ter Leede 24-31
Scheveningen 24-31
Quick Boys 24-29
RVVH 24-27
- - - - -
DOTO 24-12
- - - - -
TOGR 24- 5

Zaterdag B
GVVV - IJsselmeervogels 1-2 (1350)
Kozakken Boys - Jodan Boys 2-3 (700)
RKAV Volendam - Zwaluwen'30 3-2 (750)
LRC Leerdam - Hoek 0-3 (600)
ODIN'59 - Bennekom 2-2 (450)
Spakenburg - DOVO 4-1 (1000)
Sparta Nijkerk - SDC Putten 0-2 (1750)

IJsselmeervogels leek zaterdag in Veenendaal definitief afscheid te hebben genomen van de titel, maar een doelpunt diep in blessuretijd leverde toch nog drie punten op. Verassend genoeg verloor Sparta Nijkerk de derby tegen SDC Putten waardoor de Vogels zelfs de koppositie weer terug krijgen nadat ze deze vorige week in een rechtstreeks duel af moesten staan aan Sparta Nijkerk.
Na de Spakenburg clubs en Sparta Nijkerk lijkt Hoek vrijwel zeker van de laatste directe Topklasse plaats, ze hebben nog één punt nodig.

Stand
IJsselmeervogels 24-54
- - - - -
Sparta Nijkerk 24-52
Spakenburg 24-47
Hoek 24-42
- - - - -
GVVV 24-36
Zwaluwen'30 24-35
SDC Putten 24-33
Kozakken Boys 24-30
Odin 59 24-30
LRC Leerdam 24-30
Jodan Boys 24-28
RKAV Volendam 24-20
- - - - -
DOVO 24-17
- - - - -
Bennekom 24-13

Zaterdag C
Be Quick'28 - CSV Apeldoorn 0-2 (400)
ACV - HHC Hardenberg 2-0 (650)
WHC - SC Genemuiden 1-0 (1000)
Flevo Boys - Staphorst 2-0 (950)
Nunspeet - Harkemase Boys 3-2 (500)
Go Ahead Kampen - Excelsior'31 0-2 (750)
PKC'83 - Berkum 3-0 (350)

Vreugde en verdriet in Kampen zaterdag. Harkema verloor verassend bij nummer twaalf Nunspeet waardoor Excelsior'31 zich de eerste Hoofdklasse kampioen mag noemen dit seizoen. Door de 0-2 overwinning is het gat met Harkema onoverbrugbaar geworden, en is thuisploeg Go Ahead zeker van rechtstreekse degradatie.
Flevo Boys kwalificeerde zich rechtstreeks voor de Topklasse door thuis Staphorst te verslaan, promovendus CSV Apeldoorn gaat rustig verder waar ze mee bezig waren en lijkt de laatste directe Topklasse deelnemer te worden.

Stand
Excelsior'31 24-54
- - - - -
Harkemase Boys 24-47
Flevo Boys 24-42
CSV Apeldoorn 24-40
- - - - -
SC Genemuiden 24-35
ACV 24-34
- - - - - -
WHC 24-33
PKC'83 24-30
HHC Hard'berg 24-29
Staphorst 24-29
Berkum 24-28
Nunspeet 24-27
- - - - -
Be Quick'28 24-23
- - - - -
Go Ahead Kampen 24-15

Zondag A
Hollandia - ADO'20 0-0
TONEGIDO - VVSB 2-1
FC Omniworld - Elinkwijk 3-0
HBS - Westlandia 1-2
Haaglandia - FC Hilversum 1-3
AFC - Feyenoord 2-0
Chabab - Argon 2-1

AFC is erg dicht bij de titel, nog één punt scheidt ze van de eerste titel in de clubgeschiedenis.
FC Hilversum is de tweede club die zich kwalificeert voor de Topklasse, Argon heeft nog één punt nodig terwijl Haaglandia hoogstwaarschijnlijk de vierde wordt.

Stand
AFC 24-51
- - - - -
FC Hilversum 24-45
Argon 24-42
Haaglandia 24-40
- - - - -
HBS 24-36
VVSB 24-34
- - - - -
ADO'20 24-33
Hollandia 24-32
Chabab 24-28
Elinkwijk 24-28
Feyenoord 24-28
TONEGIDO 24-26
- - - - -
Westlandia 24-25
- - - - -
FC Omniworld 24-20

Zondag B
JVC Cuijk - EVV 3-1 (600)
Baronie - Venray 2-0
Papendrecht - SV Meerssen 4-1
OJC Rosmalen - UDI'19 1-0
OSS - Gemert 0-1
Schijndel - UNA 0-2
Dijkse Boys - DESK 2-2

Zaterdagavond was ik te gast bij JVC-EVV, de Cuijkenaren deden erg goede zaken en hebben plaatsing voor de Topklasse nu in eigen hand, al gaan ze zondag op bezoek bij Gemert dat bij winst kampioen wordt. Het andere interessante duel zal gaan tussen Dijkse Boys en EVV, in Helmond.

Stand
Gemert 24-50
- - - - -
Baronie 24-46
Dijkse Boys 24-42
EVV 24-42
- - - - -
JVC Cuijk 24-41
UNA 24-36
- - - - -
Venray 24-35
SV Meerssen 24-31
UDI'19 24-30
Papendrecht 24-29
Schijndel 24-27
DESK 24-25
- - - - -
OJC Rosmalen 24-24
- - - - -
OSS'20 24-10

Zondag C
Sneek - Nieuw Buinen 5-1 (600)
Rohda Raalte - Alcides 0-0 (400)
WKE - SC Joure 4-0 (450)
Juliana'31 - Quick'20 2-0 (400)
Be Quick 1887 - FC Lienden 5-1 (600)
Achilles'29 - SV Babberich 2-2
HSC'21 - De Treffers 1-1 (750)

Alle top-4 clubs verloren punten, waarbij FC Lienden het wel heel bond maakte, een week nadat de club zich kwalificeerde voor de Topklasse gingen ze gisteren met 5-1 onderuit in Groningen.
Omdat Quick'20 verloor in Malden is de strijd om de vierde en laatste directe plaats ook weer open.

Stand
De Treffers 24-51
- - - - - -
FC Lienden 24-49
Achilles'29 24-47
Quick'20 24-42
- - - - -
WKE 24-41
Be Quick 1887 24-35
- - - - -
Juliana'31 24-33
Rohda Raalte 24-33
HSC'21 24-29
Alcides 24-29
Sneek 24-28
SV Babberich 24-20
- - - - -
Nieuw Buinen 24-17
- - - - -
SC Joure 24- 6

Offline ðe waan

  • Berichten: 544
  • "Latent groundhopper"
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #177 Gepost op: apr 26, 2010, 23:58:16 »
In de categorie belachelijke toeschouwersaantallen: RKAV Volendam - Zwaluwen'30 3-2 (750)

Ik heb de samenvatting gekeken op RTVNH (http://www.rtvnh.nl/player.php?stream=UitzendingTV&item=9&uitzendingsitem=17421). Die 750 klopt alleen als er aan de camerazijde 700 man stond.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #178 Gepost op: apr 27, 2010, 23:29:40 »
In de categorie belachelijke toeschouwersaantallen: RKAV Volendam - Zwaluwen'30 3-2 (750)

Ik heb de samenvatting gekeken op RTVNH (http://www.rtvnh.nl/player.php?stream=UitzendingTV&item=9&uitzendingsitem=17421). Die 750 klopt alleen als er aan de camerazijde 700 man stond.

Leuke spits loopt daar rond bij Volendam, en een grappige goaltune hebben ze daar, tevens een leuke tribune, jammer dat die leeg was alleen...

Zou er maximaal 250 van kunnen maken, meer kan gewoon niet.

Bij JVC-EVV telde ik er een kleine 500, maar dat kan aan de lage kant zijn geweest omdat er nogal veel bij de kantine-ingang stonden en veel op en neer liepen tussen tap en balkon.
De Gelderlander kwam uit op 800, valt nog mee te leven. Ook de website van JVC meldt er 800, maar dan vandaag de regionale gratis krant, die schreef over 'tenminste 1500 toeschouwers'... dan vraag je je toch af waar het vandaan komt...

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3286
  • Geslacht: Man
Re: Hoofdklassen 2009/2010
« Reactie #179 Gepost op: mei 02, 2010, 22:22:46 »
Dit weekend de voorlaatste speelronde...

Zaterdag A
FC Lisse – Capelle 1-2 (900)
Katwijk – TOGR 5-2 (800)
Noordwijk – Scheveningen 3-2 (?)
Rijnsburgse Boys – RVVH 1-0 (1400)
Barendrecht – ASWH 3-2 (1500)
ARC – Ter Leede 0-2 (800)
DOTO – Quick Boys 4-1 (250)

Voor de tweede keer ooit won Barendrecht gisteren het kampioenschap in de Hoofdklasse.
Quick Boys blameerde zich weer eens.

Stand
Barendrecht 25-58
- - - - -
Capelle 25-53
Rijnsburgse Boys 25-46
FC Lisse 25-40
- - - - -
ARC 25-39
Noordwijk 25-37
- - - - -
Katwijk 25-36
ASWH 25-35
Ter Leede 25-34
Scheveningen 25-31
Quick Boys 25-29
RVVH 25-27
- - - - -
DOTO 25-15
- - - - -
TOGR 25-5

Zaterdag B
IJsselmeervogels – ODIN'59 2-0 (2000)
Hoek – Spakenburg 4-2 (1000)
DOVO – Sparta Nijkerk 2-3 (700)
Bennekom – Kozakken Boys 1-4 (550)
RKAV Volendam – Jodan Boys 4-1 (650)
SDC Putten – GVVV 1-1 (700)
Zwaluwen’30 – LRC Leerdam 3-2 (500)

Tot acht minuten voor tijd was IJsselmeervogels kampioen, maar toen scoorde Sparta Nijkerk een laat doelpunt waardoor de titelstrijd nog niet gestreden is. IJsselmeervogels kan het volgende week bij Kozakken Boys afmaken, Sparta Nijkerk speelt dan thuis tegen Hoek dat zich dankzij een zege op Spakenburg definitief plaatse voor de Topklasse.
Bennekom degradeert na achttien seizoenen actief te zijn geweest in de Hoofdklasse.

Stand
IJsselmeervogels 25-57
- - - - -
Sparta Nijkerk 25-55
Spakenburg 25-47
Hoek 25-45
- - - - -
Zwaluwen’30 25-38
GVVV 25-37
- - - - -
SDC Putten 25-34
Kozakken Boys 25-33
Odin 59 25-30
LRC Leerdam 25-30
Jodan Boys 25-28
RKAV Volendam 25-23
- - - - -
DOVO 25-17
- - - - -
Bennekom 25-13


Zaterdag C
SC Genemuiden – ACV 3-0 (750)
WHC – Staphorst 0-0 (850)
Excelsior’31 – Be Quick’28 1-5 (500)
HHC Hardenberg – PKC’83 3-2 (700)
Harkemase Boys – Flevo Boys 5-2 (800)
CSV Apeldoorn – Nunspeet 4-1 (1250)
Berkum – Go Ahead Kampen gestaakt bij  2-1

Promovendus CSV Apeldoorn presteert het onmogelijke en kwalificeert zich voor de Topklasse, voor mij de verrassing van het seizoen.
Kampioen Excelsior'31 leverde thuis een wanprestatie tegen Be Quick'28 dat daardoor de hoop om de playoff te ontlopen levend houdt.
De wedstrijd van Berkum werd gestaakt omdat Berkum speler Ndizeye onwel werd op het veld, na reanimatie werd hij naar het ziekenhuis vervoerd, hij is nog in leven.

Stand
Excelsior’31 25-54
- - - - -
Harkemase Boys 25-50
CSV Apeldoorn 25-43
Flevo Boys 25-42
- - - - -
Genemuiden 25-38
WHC 25-34
- - - - -
ACV 25-34
HHC Hardenberg 25-32
PKC’83 25-30
Staphorst 25-30
Berkum 24-28
Nunspeet 25-27
- - - - -
Be Quick’28 25-26
- - - - -
Go Ahead Kampen 24-15


Sunday A
ADO'20 - Chabab 1-1
FC Hilversum - Hollandia 1-4
Elinkwijk - HBS 4-0
Argon - TONEGIDO 3-2
VVSB - Feyenoord 3-3
AFC - FC Omniworld 4-0
Haaglandia - Westlandia 2-1

Sinds 1974 komen ze onafgebroken op het hoogste amateurniveau uit, maar vandaag wonnen ze pas voor het eerst de titel, gefeliciteerd AFC.
Door de zege van AFC degaderen de amateurs van Omniworld, Haaglandia kwalificeert zich rechtstreeks voor de Topklasse.

Stand
AFC 25-54
- - - - -
Argon 25-45
FC Hilversum 25-45
Haaglandia 25-43
- - - - -
HBS 25-36
VVSB 25-35
Hollandia 25-35
ADO'20 25-34
Elinkwijk 25-31
Chabab 25-29
Feyenoord 25-29
TONEGIDO 25-26
- - - - -
Westlandia 25-25
- - - - -
Omniworld 25-20


Zondag B
OJC Rosmalen - SV Meerssen 4-1
Venray - Papendrecht 7-1
Gemert - JVC Cuijk 0-0 (2000)
UDI'19 - OSS'20 1-3
UNA - Baronie 0-4
EVV - Dijkse Boys 4-4
DESK - Schijndel suspended

Gemert had vandaag kampioen kunnen worden maar kon niet scoren tegen JVC dat zo hoopt houdt op de vierde plaats. EVV en Dijkse Boys speelden gelijk in een sensationeel duel, Baronie won bij UNA waardoor Gemert volgende week moet winnen in Helmond bij Dijkse Boys om kampioen te worden. Dijkse Boys moet eveneens winnen om zich rechtstreeks voor de Topklasse te plaatsen. EVV mag op bezoek bij Schijndel, JVC speelt thuis tegen UDI en Baronie tegen DESK.
De wedstrijd tussen DESK en Schijndel werd gestaakt wegens overvloedige regenval.

Stand
Gemert 25-51
- - - - -
Baronie 25-49
Dijkse Boys 25-43
EVV 25-43
- - - - -
JVC Cuijk 25-42
Venray 25-38
- - - - -
UNA 25-36
SV Meerssen 25-31
UDI'19 25-30
Papendrecht 25-29
Schijndel 24-27
OJC Rosmalen 25-27
- - - - -
DESK 24-25
- - - - -
OSS'20 25-13


Zondag C
Quick'20 - Sneek 5-0
De Treffers - WKE 1-1
SV Babberich - Be Quick 1887 0-3 (300)
Nieuw Buinen - Achilles'29 1-1 (250)
Juliana'31 - Alcides 4-1
FC Lienden - HSC'21 1-2 (550)
SC Joure - Rohda Raalte 2-4 (250)

De top-teams wisten wederom niet te winnen waardoor De Treffers in pole-position blijft. Volgende week kunnen ze zich in Raalte verzekeren van het kampioenschap.

Stand
De Treffers 25-52
- - - - -
FC Lienden 25-49
Achilles'29 25-48
Quick'20 25-45
- - - - -
WKE 25-42
Be Quick 1887 25-38
- - - - -
Juliana'31 25-36
Rohda Raalte 25-36
HSC'21 25-32
Alcides 25-29
Sneek 25-28
SV Babberich 25-20
- - - - -
Nieuw Buinen 25-18
- - - - -
SC Joure 25- 6