Auteur Topic: Up & Down 2009/2010  (gelezen 8342 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Joost

  • Berichten: 7885
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #15 Gepost op: apr 23, 2010, 13:01:41 »
In Belgie trekken ze zich toch meestal weinig aan van wat de supporters denken.

Zo goed als altijd fuseert er een club met sponsor maar zonder fans met een grote club. Zie Beerschot, Lommel, Lokeren en Waregem.

Offline wekke

  • Berichten: 2577
  • Geslacht: Man
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #16 Gepost op: apr 23, 2010, 19:27:50 »
En dat is nu dus ook het geval. RS Waasland heeft een grote sponsor, maar niet de supporters. Beveren net het omgekeerde. Eerst was er sprake van een fusie tussen RSW, Beveren, Lokeren en Sint-Niklaas. Hoe de plannen er nu voorstaan weet ik niet precies.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3282
  • Geslacht: Man
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #17 Gepost op: apr 27, 2010, 23:20:02 »
Zijn de playoff-data van de eindrondes in 2e, 3e en 4e al ergens te vinden?

Offline wekke

  • Berichten: 2577
  • Geslacht: Man
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #18 Gepost op: apr 28, 2010, 10:07:40 »
Voor de promotie eindronde van 2e klasse tussen Roeselare, KVSK United, RAEC Mons en KAS Eupen zijn dit de data:

Zondag 9 mei (16u)
Donderdag 13 mei (20u30)
Zondag 16 mei (16u)
Donderdag 20 mei (20u30)
Zondag 23 mei (16u)
Donderdag 27 mei (20u30)

De loting volgt pas op maandag 2 mei.

« Laatst bewerkt op: apr 28, 2010, 10:13:21 door wekke »

Offline Joost

  • Berichten: 7885
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #19 Gepost op: mei 02, 2010, 00:12:03 »
De eerste provincie is er aan toe:

Oost-Vlaanderen                              
   Halve finale heen                           
   09-mei      Bambrugge      v      Maldegem         
   09-mei      Appelterre      v      Kruibeke         

   Halve finale terug                           
   13-mei      Maldegem      v      Bambrugge         
   13-mei      Kruibeke      v      Appelterre         

   Finale heen                           
   16-mei            v               

   Finale terug                           
   23-mei            v               

Offline wekke

  • Berichten: 2577
  • Geslacht: Man
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #20 Gepost op: mei 03, 2010, 19:50:11 »
Eindronde Tweede Klasse

zondag 9 mei (16u)
•Bergen - Eupen
•Roeselare - KVSK United

donderdag 13 mei (16u)
•KVSK United - Bergen
•Eupen - Roeselare

zondag 16 mei (16u)
•Eupen - KVSK United
•Bergen - Roeselare

donderdag 20 mei (20.30u)
•KVSK United - Eupen
•Roeselare - Bergen

zondag 23 mei (16u)
•KVSK United - Roeselare
•Eupen - Bergen

donderdag 27 mei (20.30u)
•Roeselare - Eupen
•Bergen - KVSK United

Offline wekke

  • Berichten: 2577
  • Geslacht: Man
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #21 Gepost op: mei 10, 2010, 18:05:40 »
De kalender voor de eindronde met de derdeklassers is vandaag geloot:

1e Ronde heen: 16/05 terug: 20/05

1. Ronse - Diegem of URS Centre
2. O. Charleroi - Deinze
3. Rupel Boom - Eendracht Aalst

2e Ronde heen: 23/05 terug: 27/05

winnaar 1 - Dessel Sport
winnaar 3 - winaar 2

De winnaars spelen een finale voor promotie naar 2e klasse, de verliezers spelen ook nog voor een eventuele extra stijger.

Offline Joost

  • Berichten: 7885
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #22 Gepost op: mei 10, 2010, 21:42:20 »
Tweede Klasse                              
   Speeldag 1                           
   9-mei      Bergen      v      Eupen      3-2   
   9-mei      Roeselare      v      KVSK United      2-1   
                              
   Speeldag 2                           
   13-mei      KVSK United      v      Bergen         
   13-mei      Eupen      v      Roeselare         
                              
   Speeldag 3                           
   16-mei      Eupen      v      KVSK United         
   16-mei      Bergen      v      Roeselare         
                              
   Speeldag 4                           
   20-mei      KVSK United      v      Eupen         
   20-mei      Roeselare      v      Bergen         
                              
   Speeldag 5                           
   23-mei      KVSK United      v      Roeselare         
   23-mei      Eupen      v      Bergen         
                              
   Speeldag 6                           
   27-mei      Roeselare      v      Eupen         
   27-mei      Bergen      v      KVSK United         
                              
                              
Derde Klasse                              
   1e Ronde Heen                           
   16-mei      Ronse      v      Diegem / Centre      1   
   16-mei      Olympic Charleroi      v      Deinze      2   
   16-mei      Rupel Boom      v      Eendracht Aalst      3   
                              
   1e Ronde Terug                           
   20-mei      Diegem / Centre      v      Ronse      1   
   20-mei      Deinze      v      Olympic Charleroi      2   
   20-mei      Eendracht Aalst      v      Rupel Boom      3   
                              
   2e Ronde Heen                           
   23-mei      Winnaar 1      v      Dessel Sport      4   
   23-mei      Winnaar 3      v      Winnaar 2      5   
                              
   2e Ronde Terug                           
   27-mei      Dessel Sport      v      Winnaar 1      4   
   27-mei      Winnaar 2      v      Winnaar 3      5   
                              
   3e Ronde Heen                           
   30-mei      Winnaar 5      v      Winnaar 4         
                              
   3e Ronde Terug                           
   6-jun      Winnaar 4      v      Winnaar 5         
                              
   Troostfinale                           
   30-mei      Verliezer 5      v      Verliezer 4         
                              
Vierde Klasse                              
   1e Ronde                           
   13-mei      Wijgmaal      v      Olsa Brakel      1   
   13-mei      Leopoldsburg      v      Seresien      2   
   13-mei      Heppignies-Lambusart-Fleurus      v      Gent-Zeehaven      3   
   13-mei      Ciney      v      St. Lenaerts      4   
   13-mei      Huy      v      Duffel      5   
   13-mei      Faymonville      v      Girmbergen      6   
                              
                              
                              
   2e Ronde                           
   16-mei      Winnaar 6      v      Winnaar 4      7   
   16-mei      Winnaar 1      v      Tongeren      8   
   16-mei      Winnaar 5      v      Sottegem      9   
   16-mei      Winnaar 3      v      Winnaar 2      10   
                              
   3e Ronde                           
   23-mei      Winnaar 8      v      Winnaar 7      11   
   23-mei      Winnaar 10      v      Winnaar 9      12   
                              
   Finale                           
   30-mei      Winnaar 12      v      Winnaar 11         
                              
   Troostfinale                           
   30-mei      Verliezer 11      v      Verliezer 12         
                              
Inter-Provinciale Eindronde                              
   Beslissingswedstrijden 4de klassers                           
   13-mei      Opwijk      v      RJ Waver         
   16-mei      Winnaar wedstrijd 1      v      Witgoor Dessel         
                              
   Speeldag 1                           
               v               
               v               
               v               
               v               
                              
   Speeldag 2                           
               v               
               v               
                              
   Speeldag 3                           
               v               
                              
                              
Antwerpen - Winnaar promoveert                              
   Halve finale heen                           
   9-mei      Nieuwmoer      v      Houtvenne      2-4   
   9-mei      Wijnegem      v      Katelijne      0-5   
                              
   Halve finale terug                           
   16-mei      Houtvenne      v      Nieuwmoer      1   
   16-mei      Katelijne      v      Wijnegem      2   
                              
   Finale heen                           
   20-mei      Winnaar 1      v      Winnaar 2         
                              
   Finale terug                           
   23-mei      Winnaar 2      v      Winnaar 1         
                              
Brabant - Winnaar promoveert                              
   Halve finale heen                           
         Loting 16 mei      v               
               v               
                              
   Halve finale terug                           
               v               
               v               
                              
   Finale heen                           
               v               
                              
   Finale terug                           
               v               
                              
Limburg - Winnaar naar Interprovinciale Eindronde                              
   Halve finale heen                           
   6-mei      Koersel      v      Herk-de-Stad      1-2   
   6-mei      Hades      v      Vlijtingen      3-0   
                              
   Halve finale terug                           
   9-mei      Herk-de-Stad      v      Koersel      4-3   
   9-mei      Vlijtingen      v      Hades      4-1   
                              
   Finale heen                           
   13-mei      Herk-de-Stad      v      Hades         
                              
   Finale terug                           
   16-mei      Hades      v      Herk-de-Stad         
                              
   Troostfinale                           
   13-mei      Vlijtingen      v      Koersel         
                              
Oost-Vlaanderen - Winnaar promoveert                              
   Halve finale heen                           
   9-mei      Bambrugge      v      Maldegem      2-1   
   9-mei      Appelterre      v      Kruibeke      1-0   
                              
   Halve finale terug                           
   13-mei      Maldegem      v      Bambrugge         
   13-mei      Kruibeke      v      Appelterre         
                              
   Finale heen                           
   16-mei            v               
                              
   Finale terug                           
   23-mei            v               
                              
West-Vlaanderen - Winnaar naar Interprovinciale Eindronde                              
   Halve finale heen                           
   9-mei      Menen      v      Knokke      5-1   
   9-mei      Boezinge      v      Ingelmunster      1-3   
                              
   Halve finale terug                           
   13-mei      Knokke      v      Menen         
   13-mei      Ingelmunster      v      Boezinge         
                              
   Finale heen                           
               v               
                              
   Finale terug                           
               v               
                              
Luik - Winnaar naar Interprovinciale Eindronde                              
   Halve finale heen                           
         Nog geen loting geweest      v               
               v               
                              
   Halve finale terug                           
               v               
               v               
                              
   Finale heen                           
               v               
                              
   Finale terug                           
               v               
                              
Namen - Winnaar naar Interprovinciale Eindronde                              
   Halve finale heen                           
   8-mei      Meux      v      Yvoir      2-3   
   9-mei      Spy      v      Bievre      1-3   
                              
   Halve finale terug                           
   13-mei      Yvoir      v      Meux         
   13-mei      Bievre      v      Spy         
                              
   Finale heen                           
   20-mei            v               
                              
   Finale terug                           
   27-mei            v               
                              
Henehouwen - Winnaar naar Interprovinciale Eindronde                              
   Halve finale heen                           
         Nog geen loting geweest      v               
               v               
                              
   Halve finale terug                           
               v               
               v               
                              
   Finale heen                           
               v               
                              
   Finale terug                           
               v               
                              
Luxemburg - Winnaar naar Interprovinciale Eindronde                              
   Halve finale heen      Competitie nog niet afgelopen                     
               v               
               v               
                              
   Halve finale terug                           
               v               
               v               
                              
   Finale heen                           
               v               
                              
   Finale terug                           
               v               

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4364
  • Geslacht: Man
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #23 Gepost op: mei 10, 2010, 23:09:34 »
Even tellen:

Eerste klasse:
2009/10: 15 ploegen
Eraf: 0
Erbij: 1
Eindronde: max 1 extra stijger en daler
2010/11: 16 ploegen

Tweede klasser:
2009/10: 19 ploegen
Eraf: 1 stijger naar 1e klasse, 2 dalers naar 3e klasse
Erbij: 2 kampioenen uit 3e klasse
Eindronde: max 1 extra stijger en daler uit/naar 1e klasse
Eindronde: max 1 extra stijger en daler uit/naar 3e klasse
2010/11: 18 ploegen

NB: indien beroep 3e klassers succesvol: extra stijger uit 3e klasse, dus 19 teams in 2010/11

Derde klasse
2009/2010: 18+19 ploegen
Eraf: 2 kampioenen naar 2e klasse, 5 dalers naar 4e klasse
Erbij: 2 dalers uit 2e klasse, 4 kampioenen uit 4e klasse
Eindronde: max 1 extra stijger en daler uit/naar tweede klasse
Eindronde: max 1 extra stijger en daler uit/naar vierde klasse (?)
2010/2011: 18+18 ploegen

NB: indien beroep 3e klassers succesvol: extra stijger naar 2e klasse. Hierdoor ook extra stijger uit 4e klasse/blijver in 3e klasse via eindronde om reeksen compleet te krijgen??

Vierde klasse
2009/2010: 15+16+16+16 ploegen
Eraf: 4 kampioenen naar 3e klasse, 12 dalers naar 1e provinciale, Mol-Wezel (fusie)
Erbij: 9 kampioenen + 3 eindrondewinnaars van 1e provinciale, 5 dalers uit 3e klasse
Eindronde: max 1 extra stijger en daler uit/naar derde klasse (?)
Interprovinciale: 1 of 2 extra daler(s) naar 1e provinciale, 0 of 1 extra stijger uit 1e provinciale
2010/2011: 15+15+16+16 ploegen

Daar gaat het dus mis. Ik kom sowieso twee ploegen tekort in 4e klasse. Heeft de bond nog geen rekening gehouden met de fusie van Mol-Wezel en het weer op volle sterkte brengen van de 4e klasse? Of interpreteer ik de 3e speelronde van de interprovinciale in het schema van Joost verkeerd? Als namelijk de winnaars van de 2e speeldronde promoveren èn de verliezers van de 2e ronde (in de 3e ronde) om een extra promotieplaats spelen, dan klopt het weer.

Tenminste, als het beroep niet door de 3e klassers gewonnen wordt. In dat geval speelt de 2e klasse weer met 19 volgend jaar en komt er nog een extra plaats vrij.
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen

Offline Joost

  • Berichten: 7885
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #24 Gepost op: mei 11, 2010, 01:19:40 »
Ik weet nog niet helemaal zeker of de interprovinciale speelronde zo gaat verlopen, zo stond het in het bondsreglement maar aanb de eindronde van twee naar drie is ook al weer gesleuteld.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3282
  • Geslacht: Man
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #25 Gepost op: mei 21, 2010, 19:30:18 »
Pas 30 mei gaat de eindronde voor een plaats in de Derde Klasse verder (RC Mechelen kreeg ongelijk en degradeert), zijn ze dan pas twee weken later klaar of komt er een tussentijdse doordeweekse ronde?

Kan nergens de data vinden.

Offline 3434

  • Berichten: 1216
  • Geslacht: Man
  • Grounds: 92 / 88 met wedstrijd
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #26 Gepost op: mei 21, 2010, 19:54:25 »
Maar ze gaan weer in beroep:

Racing Mechelen legt zich niet neer bij degradatieRacing Mechelen heeft gereageerd op de uitspraak in de zaak Touré van Willebroek-Meerhof waardoor de degradatie naar de vierde klasse wacht.
21/05/2010 16:28 | 9 reacties | 1100x gelezen

Persverantwoordelijke Gery Jacobs van Racing Mechelen reageert: "De uitspraak op zich is bijzonder opmerkelijk. Het Beroepscomité stelt in haar uitgebreide beslissing letterlijk dat Amadou Toure nooit het statuut van betaalde sportbeoefenaar heeft gehad of kon hebben. Zo stelt het Beroepscomité o.a. dat er zelfs geen sprake was van een arbeidscontract an sich."

"Echter, het beroepscomité stelt dat de directeur generaal nu eenmaal wel de toestemming heeft gegeven en dat Willebroek Meerhof ter goeder trouw heeft gehandeld door eerst een verzoek te formuleren en Toure heeft opgesteld, nadat zij de toestemming hiervoor heeft gekregen door de directeur generaal."

"Het comité stelt dat achteraf blijkt dat speler Touré niet speelgerechtigd was aangezien niet voldaan was aan de voorwaarde gesteld door het UC aan de beslissing van 21.1.2010. Het Beroepscomité weerhoudt echter de onoverwinnelijke rechtsdwaling in hoofde van Willebroek Meerhof, die er in bestaat dat Willebroek Meerhof er mag vanuit gaan dat de directeur generaal een juiste beslissing neemt en dat men Toure heeft opgesteld pas nadat de toestemming verleend werd."

"Racing Mechelen neemt kennis van deze uitspraak en zal nu nagaan of zij opnieuw in evocatie gaat of de procedure voor het BAS – die reeds aanhangig is – zal benaarstigen."

"Deze uitspraak houdt in dat het beroepscomité gewoonweg toegeeft dat de KBVB grove fouten heeft begaan. Hierdoor heeft Racing Mechelen schade geleden en deze zal moeten worden hersteld."


Bron:Voetbalkrant

Ik denk dat ze er misschien inblijven in de plaats van Sk Beveren. Kan dat? Ik denk dat wij als land echt uniek zijn in het aantal blunders en rechtzaken tegen de eigen voetbalbond..
Laatste nieuwe ground:  Stadion RCC Waterloo
Favoriete ground: Westfalenstadion - Borussia Dortmund
Record zonder 0-0: 10/04/10 tot 27/03/11

Offline Flandria

  • Berichten: 86
  • Geslacht: Man
  • 321 buitenl. grounds in 52 landen(398 wedstrijden)
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #27 Gepost op: mei 21, 2010, 20:25:21 »
Maar ze gaan weer in beroep:

Racing Mechelen legt zich niet neer bij degradatieRacing Mechelen heeft gereageerd op de uitspraak in de zaak Touré van Willebroek-Meerhof waardoor de degradatie naar de vierde klasse wacht.
21/05/2010 16:28 | 9 reacties | 1100x gelezen

Persverantwoordelijke Gery Jacobs van Racing Mechelen reageert: "De uitspraak op zich is bijzonder opmerkelijk. Het Beroepscomité stelt in haar uitgebreide beslissing letterlijk dat Amadou Toure nooit het statuut van betaalde sportbeoefenaar heeft gehad of kon hebben. Zo stelt het Beroepscomité o.a. dat er zelfs geen sprake was van een arbeidscontract an sich."

"Echter, het beroepscomité stelt dat de directeur generaal nu eenmaal wel de toestemming heeft gegeven en dat Willebroek Meerhof ter goeder trouw heeft gehandeld door eerst een verzoek te formuleren en Toure heeft opgesteld, nadat zij de toestemming hiervoor heeft gekregen door de directeur generaal."

"Het comité stelt dat achteraf blijkt dat speler Touré niet speelgerechtigd was aangezien niet voldaan was aan de voorwaarde gesteld door het UC aan de beslissing van 21.1.2010. Het Beroepscomité weerhoudt echter de onoverwinnelijke rechtsdwaling in hoofde van Willebroek Meerhof, die er in bestaat dat Willebroek Meerhof er mag vanuit gaan dat de directeur generaal een juiste beslissing neemt en dat men Toure heeft opgesteld pas nadat de toestemming verleend werd."

"Racing Mechelen neemt kennis van deze uitspraak en zal nu nagaan of zij opnieuw in evocatie gaat of de procedure voor het BAS – die reeds aanhangig is – zal benaarstigen."

"Deze uitspraak houdt in dat het beroepscomité gewoonweg toegeeft dat de KBVB grove fouten heeft begaan. Hierdoor heeft Racing Mechelen schade geleden en deze zal moeten worden hersteld."


Bron:Voetbalkrant

Ik denk dat ze er misschien inblijven in de plaats van Sk Beveren. Kan dat? Ik denk dat wij als land echt uniek zijn in het aantal blunders en rechtzaken tegen de eigen voetbalbond..



Het komt er eigenlijk op neer dat het voor de bond makkelijker is als RcM degradeert en de eindronde gewoon kan doorgaan.

Offline AthleticHolanda

  • Berichten: 3282
  • Geslacht: Man
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #28 Gepost op: mei 21, 2010, 20:32:44 »
Wanneer volgt er een uitspraak waartegen beroep niet meer mogelijk is?

Op deze manier is het volgend seizoen nog niet duidelijk wie er mee mogen doen...

Klopt het overigens dat zowel RC Mechelen als Willebroek eigenlijk gelijk hebben, en dat de fout bij de bond ligt?

Offline hgrm

  • floodlight-fetisjist
  • Administrator
  • Berichten: 4364
  • Geslacht: Man
Re: Up & Down 2009/2010
« Reactie #29 Gepost op: mei 22, 2010, 23:28:10 »
Wanneer volgt er een uitspraak waartegen beroep niet meer mogelijk is?

Op deze manier is het volgend seizoen nog niet duidelijk wie er mee mogen doen...

Klopt het overigens dat zowel RC Mechelen als Willebroek eigenlijk gelijk hebben, en dat de fout bij de bond ligt?

Met de fusie van van Beveren en RS Waasland komt er een plaats vrij in 3e. Laat Mechelen  meedoen in de eindronde en degene die nu eindronde speelt, de plaats van Beveren innemen en je bent klaar....
Laatste nieuwe stadion (516): De Groote Wielen - Rosmalen